PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
OLESNO, 6.12.2020
90. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 2 2
2. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 1 1
3. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 1 1
4. KP ABiC Jabłonowo Pomorskie 87-330 Jablonowo Pomorskie Rynek 9 - 1 1
5. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 1 1
6. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 2 2
7. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1
8. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 2 2
9. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Warszawska 99/1 5993190757 1 1
10. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 1 1
11. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 1 1
12. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 LUDOWY KLUB SPORTOWY MOSIR SIERADZ 98-200 SIERADZ SPORTOWA 1 8272280064 3 3
13. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 1 1
14. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 2 2
15. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 2 2
16. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 4 4
17. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1
18. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1
19. MZ Air Zone Warszawa 02-222 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 181 B 9860249703 Air Sport Sp. z o.o. 72-500 Miedzyzdroje Ustronie Leśne 13 9860249703 1 1
20. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1
21. MZ BiegamBoLubię Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 7010405825 1 1
22. MZ Ducla Academy Warszawa 00-459 Warszawa Myśliwiecka 9 1181795008 1 1
23. MZ KS Lemiesz Team Warszawa 03-043 Warszawa Żeglugi Wiślanej 3/52 5242888210 8 8
24. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 1 1
25. MZ TKKF Płock 09-402 Płock Jachowicza, 35/10 7743214222 3 3
26. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 1 1
27. MZ Warszawiaky Warszawa 01-876 Warszawa Broniewskiego 91/69 1182085728 1 1
28. MZ Wieliszew Heron Team 05-124 Poddębie Spacerowa 8 536-17-25-052 2 2
29. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1
30. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 1 1
31. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 1 1
32. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 1 1
33. PM UKS Bliza Władysławowo 84-120 Władysławowo Morska 1 587-15-22856 1 1
34. PM UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 84-300 Lębork Marusarzówny 5a/9 8411650821 2 2
35. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 2 2
36. SL Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 43-215 Studzienice Kukułek 52 638-182-41-31 "Quick Service" Tomasz Opuchlik 41-608 Świętochłowice Szczytowa 9/5 627-237-69-23 2 2
37. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 1 1
38. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 3 3
39. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 1 1
40. SL WKB Meta Lubliniec 42-700 Lubliniec Sobieskiego 35 575-16-42-888 5 5
41. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 4 4
42. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 1 1
43. WP KB Supermaratończyk Kościelna Wieś 62-811 Kościelna Wieś Kwiatowa 23 6080113961 1 1
44. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 1 1
45. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 1 1
46. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 1 1
47. WP WKS Grunwald Poznań 60-288 Poznań Promienista 2 777-00-05-178 1 1
48. ZP KB Sporting Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje 1000-lecia Państwa Polskiego 3 986-01-41-696 Klub Biegacza Sporting Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje 1000-Lecia Państwa Polskiego 3 986-01-41-696 5 5
49. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 MKL MARATON 72-600 ŚWINOUJŚCIE B. CHROBREGO 20/12 855-15-15-342 1 1
50. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 1 1
51. ZP Stowarzyszenie Maraton Dębno 74-400 Dębno Parkowa 20 5971743746 1 1
52. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 7 7
53. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 1 1