PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SUWAŁKI, 24-25 lipca 2021
38. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 35 17 16 17 2
2. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 1 1 0 1 0
3. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 4 3 0 3 1
4. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 5 4 0 5 0
5. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 2 1 0 0 2
6. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 2 1 0 1 1
7. DS UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 53-628 Wrocław Ścinawska 21 8961000896 3 2 0 3 0
8. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 5 4 0 5 0
9. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 6 3 0 2 4
10. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 13 11 0 10 3
11. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 2 1 2 0 0
12. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 5 3 0 5 0
13. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1 0 1 0
14. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 4 3 0 4 0
15. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 4 3 0 2 2
16. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 19 6 12 6 1
17. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 14 9 5 8 1
18. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 2 1 0 1 1
19. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 1 1 0 0 1
20. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 Lubuski Związek Lekkiej Atletyki 65-056 Zielona Góra Pl. Matejki 3a 929 16 50 893 2 2 0 2 0
21. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 5 4 0 5 0
22. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 4 3 0 4 0
23. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 2 1 0 0 2
24. LD LKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8272280064 9 4 4 5 0
25. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 2 1 0 1 1
26. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 3 3 0 3 0
27. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 3 2 0 3 0
28. LD MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 96-200 Rawa Mazowiecka Kościuszki 19 8351477938 3 2 0 2 1
29. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 17 9 6 10 1
30. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 1 1 0 1 0
31. LD UKS Azymut Pabianice 95-200 Pabianice 20 STYCZNIA 9/13 731 16 64 272 2 1 0 2 0
32. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 1 1 0 1 0
33. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 1 1 0 1 0
34. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 38 18 15 21 2
35. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 6 5 0 6 0
36. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 18 8 4 14 0
37. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1 0 1 0
38. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 18 4 8 5 5
39. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 TKS TOMASOVIA 22--60 Tomaszów Lubelski ul. Aleja Sportowa 8 9211373234 2 1 0 2 0
40. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 2 1 0 2 0
41. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 51 21 18 25 8
42. MA KS Sprinterzy.com Kraków 30-383 Kraków Ul. Władysława Konopczyńskiego 6762530774 11 5 4 7 0
43. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 1 1 0 1 0
44. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 1 1 0 1 0
45. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 3 2 0 3 0
46. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 4 3 0 4 0
47. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 30 12 15 11 4
48. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 62 27 22 33 7
49. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 4 3 0 4 0
50. MZ LKS Osuchów 96-323 Osuchów Szkolna 1 838-17-22-236 1 1 0 1 0
51. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 Stowarzyszenie Mazovia ProActiv 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 2 1 0 2 0
52. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 3 2 0 3 0
53. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 13 5 5 4 4
54. MZ MLKL Płock 09-402 Płock SPORTOWA3 774-303-47-44 2 1 0 2 0
55. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 1 1 0 1 0
56. MZ OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 3 2 0 3 0
57. MZ OKS Skra Warszawa 02-031 Warszawa Grójecka 47/51 7010356251 3 3 0 3 0
58. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1 0 1 0
59. MZ RLTL Optima Radom 26-613 Radom Karola Potkańskiego, 16b/1 796 106 14 72 37 14 14 22 1
60. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 3 2 0 3 0
61. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 4 2 2 2 0
62. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 12 6 4 8 0
63. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Korfantowie 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 1 1 0 1 0
64. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 41 17 22 16 3
65. PD KS Prefbet-Sonarol 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 7182156377 2 2 0 2 0
66. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 4 2 0 4 0
67. PD UKS Liceum sportowe Łomża 18-400 Łomża Wiejska 16 7182142406 1 1 0 1 0
68. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 1 1 0 1 0
69. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 7 7 0 7 0
70. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 2 2 0 2 0
71. PK KS Komunalni Sanok 38-500 Sanok JANA PAWŁA II 59 687-10-90-541 2 2 0 2 0
72. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 2 1 0 2 0
73. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 30A 584-10-20-469 5 3 0 3 2
74. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 5891563539 1 1 0 1 0
75. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 Stowarzyszenie LKS FENIX 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839 317 88 50 2 2 0 1 1
76. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 2 1 0 1 1
77. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1 0 1 0
78. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 2 1 0 2 0
79. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk ul. Komety, 19 957-00-27-271 1 1 0 1 0
80. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 2 1 0 2 0
81. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 21 9 11 8 2
82. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 4 3 0 4 0
83. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 2 1 0 2 0
84. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 1 1 0 1 0
85. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 Gmina Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego 16 959 14 86 127 1 1 0 1 0
86. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 50 22 22 24 4
87. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 2 1 0 1 1
88. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 3 2 0 2 1
89. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 1 1 0 1 0
90. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 1 1 0 1 0
91. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 3 2 0 3 0
92. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 Gmina Miasta Tychy 43-100 Tychy Niepodległości 49 6460013450 1 1 1 0 0
93. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 1 0 2 0
94. SL UKS Miotacz Sosnowiec 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 1 1 0 1 0
95. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 12 5 4 8 0
96. WN LUKS Orneta 11-130 Orneta Sportowa 7 7431697860 2 1 0 2 0
97. WN MKL Jurand Szczytno 12-100 SZCZYTNO TETMAJERA 14 7451854765 4 2 0 4 0
98. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 1 1 0 1 0
99. WN UKS Sokół Węgorzewo 11-600 WĘGORZEWO PIONIERÓW 6 845-17-97-683 2 1 0 2 0
100. WP GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne 62-080 Tarnowo Podgórne 23 Października 34 7772274971 2 1 0 2 0
101. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 4 2 0 2 2
102. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 5 4 0 5 0
103. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 2 1 2 0 0
104. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 4 3 0 4 0
105. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 2 1 0 0 2
106. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Broniewskiego 5 699-18-48-727 2 1 0 1 1
107. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 14 7 4 10 0
108. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 3 2 0 2 1
109. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 3 2 0 3 0
110. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 2 2 0 1 1
111. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 1 1 0 1 0
112. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 3 2 0 2 1
113. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 8 3 0 8 0
114. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 2 2 0 2 0
115. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 6 5 0 5 1
116. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 2 1 0 2 0
117. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 1 1 0 1 0
118. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociągowa 2c/1 6731627509 Stowarzyszenie Turystyczno Sportowe Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociągowa 2c/1 6731627509 3 1 0 2 1
119. ZP ULKS Tychowo 78-220 Tychowo Parkowa 20 672-18-76-731 1 1 0 1 0
222 481 80