PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
ZGŁOSZENIE WSTĘPNE
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20 2021
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 1 1 1 0 0
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 1 1 1 0 0
3. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 1 1 1 0 0
4. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 1 1 1 0 0
5. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 1 1 1 0 0
6. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 1 1 1 0 0
7. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 1 1 1 0 0
8. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 1 1 1 0 0
9. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 1 1 1 0 0
10. DS UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 53-628 Wrocław Ścinawska 21 8961000896 1 1 1 0 0
11. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 1 1 1 0 0
12. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1 1 0 0
13. KP MKL Tlen Mogilno 88-300 Mogilno Padniewo 65 B 5571704398 2 2 2 0 0
14. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1 1 0 0
15. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 1 1 1 0 0
16. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 1 1 1 0 0
17. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 1 1 1 0 0
18. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 1 1 1 0 0
19. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 1 1 1 0 0
20. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 1 1 1 0 0
21. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 1 1 1 0 0
22. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 1 1 1 0 0
23. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1 1 0 0
24. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 1 1 1 0 0
25. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 1 1 1 0 0
26. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 1 1 1 0 0
27. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1 1 0 0
28. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 1 1 1 0 0
29. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1 1 0 0
30. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 1 1 1 0 0
31. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 1 1 1 0 0
32. MA UKS Gimpel Nowy Targ 34-400 Nowy Targ Plac Zygmunta Krasińskiego 1 735-262-98-70 1 1 1 0 0
33. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1 1 0 0
34. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1 1 0 0
35. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew 95-500 Sochaczew Warszawska 38/6 8371769012 1 1 1 0 0
36. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 1 1 1 0 0
37. MZ OKS Skra Warszawa 02-031 Warszawa Grójecka 47/51 7010356251 1 1 1 0 0
38. MZ RLTL Optima Radom 26-613 Radom Karola Potkańskiego, 16b/1 796 106 14 72 1 1 1 0 0
39. MZ UKS Diamond Athletics Białołęka 03-144 Warszawa Światowida 57/75 5242892789 1 1 1 0 0
40. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 1 1 1 0 0
41. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 1 1 1 0 0
42. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 1 1 1 0 0
43. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 1 1 1 0 0
44. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 1 1 1 0 0
45. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1 1 0 0
46. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1 1 0 0
47. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 1 1 1 0 0
48. OP UKS Komar Strzelce Opolskie 47-100 Strzelce Opolskie Krakowska 38 7561978936 1 1 1 0 0
49. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 1 1 1 0 0
50. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 3 3 3 0 0
51. PD KS Prefbet-Sonarol 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 7182156377 1 1 1 0 0
52. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1 1 0 0
53. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 1 1 1 0 0
54. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 1 1 1 0 0
55. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 1 1 1 0 0
56. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 1 1 1 0 0
57. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 1 1 1 0 0
58. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 1 1 1 0 0
59. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 1 1 1 0 0
60. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 1 1 1 0 0
61. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 1 1 1 0 0
62. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 1 1 1 0 0
63. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 1 1 1 0 0
64. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 1 1 1 0 0
65. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 1 1 1 0 0
66. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 1 1 1 0 0
67. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 1 1 1 0 0
68. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 1 1 1 0 0
69. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 1 1 1 0 0
70. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1 1 0 0
71. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 1 1 1 0 0
72. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 1 1 1 0 0
73. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 1 1 1 0 0
74. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 1 1 1 0 0
75. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 1 1 1 0 0
76. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 1 1 1 0 0
77. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 1 1 1 0 0
78. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 1 1 1 0 0
79. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 1 1 1 0 0
80. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 1 1 1 0 0
81. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 1 1 1 0 0
84 0 0