PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. ... niestowarzyszona ... 3 3
2. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 6 5
3. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 1 1
4. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 12 9
5. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 11 7
6. DS LKS Polkowice 59-100 Polkowice Ociosowa 3 6922220486 2 1
7. DS MKL 12 Jelenia Góra 58-506 Jelenia Góra Grunwaldzka 64 a 611-23-87-504 1 1
8. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 9 7
9. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 22 10
10. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 26 17
11. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 1 1
12. DS MLKS Echo Twardogóra 56-416 Twardogóra 1-go Maja 2 9111061357 8 7
13. DS MLKS Sokół Lubin 59-300 Lubin ul.Sybiraków 11 6922129863 11 6
14. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 4 3
15. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 2 2
16. DS UKS Sokół Żmigród 55-140 Żmigród Sienkiewicza 6 838-142-43-84 1 1
17. DS WKS Oleśniczanka Oleśnica 56-400 Oleśnica ŚL. Kopernika 13 911-10-55-724 3 3
18. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 3 3
19. DS WLKS Wrocław 53-011 Wrocław Wyścigowa 15 899-25-30-879 14 7
20. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 5 5
21. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 36 25
22. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 8 8
23. KP LIUKS Kruszwica 88-150 Kruszwica Kujawska 20 556-18-15-104 3 3
24. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 7 7
25. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 7 6
26. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 17 10
27. KP MKS Inowrocław 88-100 Inowrocław Wierzbińskiego 2 556-274-82-78 5 4
28. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 9 8
29. KP MUKL Brodnica 87-300 Brodnica Kochanowskiego 13 874-169-01-37 7 5
30. KP UKS Cyprianka 87-811 Fabianki Cyprianka 888-19-44-566 1 1
31. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 3 3
32. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 16 11
33. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 4 3
34. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 6 6
35. LB LLKS Osowa Sień 66-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 2 2
36. LB MKST Astra Nowa Sól 67-100 Nowa Sól Garbarska 6/2 925-14-18-077 2 2
37. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 7 6
38. LB ULKS Uczniak Szprotawa 67-300 Szprotawa Henryków 54 9241693133 1 1
39. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 16 14
40. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 3 2
41. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 9 5
42. LD LKS Omega Kleszczów 97-410 Kleszczów Sportowa 3 769-110-63-76 1 1
43. LD LUKS Strzałków 97-500 Radomsko Kolumba 2 7722368233 1 1
44. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 8 8
45. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 14 10
46. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 5 5
47. LD MKS Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Dolna 41 8291060961 1 1
48. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 3 3
49. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 13 12
50. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 3 2
51. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 3 3
52. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 1 1
53. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 1 1
54. LD UKS Vis Skierniewice 96-100 Skierniewice Konopnickiej 5 836-152-10-90 1 1
55. LD ULKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz SPORTOWA 1 8272280064 2 1
56. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 2 1
57. LD UMLKS START Wieruszów 98-400 Wieruszów os Warszawska 3/23 9970152318 1 1
58. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 6 5
59. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 15 11
60. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 1 1
61. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 3 2
62. LU MKS Agros Chełm 22-100 Chełm I PUłKU SZWOLEŻERÓW 15 A 563-21-25-543 10 7
63. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 4 4
64. LU MKS Żak Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Piłsudskiego 38 b 537-17-20-240 4 3
65. LU TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 22-600 Tomaszów Lubelski Al. Sportowa 8 921 13 73 234 2 2
66. LU TS Start Lublin 20-011 Lublin Al.Piłsudskiego 22 9462659436 2 2
67. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 1 1
68. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 5 4
69. MA KS Cracovia 1906 Kraków 30-062 Kraków al. 3 Maja 11A 6772283952 3 3
70. MA MKS Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352534709 1 1
71. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 2 2
72. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 1 1
73. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 2 1
74. MA TS Wieliczanka Wieliczka 32-020 Wieliczka ul.Sadowa 1 A 6831860524 3 3
75. MA UKS bieganie.pl Stryszawa 34-205 STRYSZAWA STRYSZAWA 5521682660 4 3
76. MA UKS Gminy Brzeszcze 32-620 Brzeszcze Lipowa 3 549-20-84-524 1 1
77. MA ULKS Fajfer 2001 Łapanów 32-740 Łapanów Łapanów 195 (SP) 868-17-35-295 3 3
78. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 6 5
79. MZ AKL Ursynów Warszawa 02-786 Warszawa Ciszewskiego 10 pok 101 9512233812 1 1
80. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 6 6
81. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 5 4
82. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 1 1
83. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 1 1
84. MZ KS Zawkrze Mława 06-500 Mława Aleja Józefa Piłsudskiego 33A 569-17-23-553 1 1
85. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 1 1
86. MZ LKS Osuchów 96-323 Osuchów Szkolna 1 838-17-22-236 1 1
87. MZ Mazovia ProActiv Ciechanów 06-400 Ciechanów Pułtuska 53 5662015486 3 3
88. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 11 10
89. MZ MKS Pogoń Siedlce 08-110 Siedlce Prusa 6 821-10-09-232 2 2
90. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 1 1
91. MZ MUKS Płock 09-402 Płock ul.Sportowa 3 774-273-71-71 2 2
92. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 3 3
93. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 15 10
94. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 7 5
95. MZ PTT Delta Płock 09-410 Płock Jana Pawła II 33/36 7743148011 1 1
96. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 5 4
97. MZ SKS Feniks Siedlce 08-110 Siedlce Gospodarcza 4 8212643416 1 1
98. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 1 1
99. MZ UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 05-515 Nowa Iwiczna Krasickiego 56 123 103 49 10 1 1
100. MZ UKS Kusy Warszawa 01-952 Warszawa Samuela Lindego 20 1181262890 1 1
101. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 8 7
102. MZ UKS Młodzik Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 521-349-12-08 1 1
103. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 1 1
104. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 1 1
105. MZ UKS Sprint 2020 Warszawa 01-684 Warszawa Klaudyny32m108 524 27 04 730 2 2
106. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 5 5
107. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 16 9
108. OP LKS Orzeł Namysłów 46-100 Namysłów Kolejowa 1 752 11 73 474 1 1
109. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1
110. OP LUKS MGOKSiR Korfantów 48-317 Korfantów Rynek 10 753-16-26-078 6 6
111. OP LUKS Namysłów 46-100 Namysłów Mickiewicza 12 752-140-11-59 3 3
112. OP LUKS Podium Kup 46-082 Kup 1 Maja 6a 991 029 8248 1 1
113. OP MMKS Kędzierzyn Koźle 47-220 Kędzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749 18 39 039 2 2
114. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 3 3
115. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 2 2
116. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 1 1
117. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 13 12
118. PD LKS Narew Kurpiewski Łomża 18-400 Łomża SZOSA ZAMBROWSKA 1\27 7181936759 7 5
119. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 12 9
120. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 6 5
121. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 2 2
122. PD UKS Czwórka Białystok 15-312 Białystok Zwierzyniecka 9 a 542-26-94-312 2 2
123. PD UKS Liceum sportowe Łomża 18-400 Łomża Wiejska 16 7182142406 1 1
124. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 4 2
125. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 19 14
126. PK KKB MOSiR Krosno 38-400 Krosno Bursaki 41 684-22-15-856 1 1
127. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 10 8
128. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 5 5
129. PK MKL Sparta Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola Staszica 2 865-11-84-347 2 2
130. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 1 1
131. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Grunwaldzka 17 7952261763 4 4
132. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 3 2
133. PK ULKS Technik Trzcinica 38-207 Przysieki Trzcinica 79 685-20-22-596 4 3
134. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 9 8
135. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 12 10
136. PM GKS Cartusia Kartuzy 83-300 Kartuzy Gdańska 15 589–15–63–539 2 2
137. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 1 1
138. PM KKB Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 5922260344 1 1
139. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 2 2
140. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 1 1
141. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 3 3
142. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 2 2
143. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 3 3
144. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 2 2
145. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 1 1
146. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 2 2
147. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 3 3
148. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 1 1
149. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 14 13
150. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 2 2
151. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 3 3
152. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 2 2
153. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 5 4
154. SK KLKS Juventa-Kobex Starachowice 27-200 Starachowice Prądzyńskiego 2 664-17-49-249 1 1
155. SK MUKS Wisła Junior Sandomierz 27-600 Sandomierz Flisaków 30 864 142 40 92 4 2
156. SK SSR Olimp Strawczyn 26-067 Strawczyn Żeromskiego16 9591949900 2 2
157. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 2 1
158. SK ULKS Gryf Rytwiany 28-236 Rytwiany Szkolna 9 866-173-47-89 1 1
159. SK UMKS Nadir Jędrzejów 28-300 Jędrzejów Przypkowskiego 43 656-14-95-835 1 1
160. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 1 1
161. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 16 11
162. SL CTL ORLĘTA Częstochowa 42-280 Częstochowa Łomżyńska 53 5732858096 2 1
163. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 2 1
164. SL Kabex LKS Podkowa Janów 42-253 Janów Szkolna 4/7 - 3 3
165. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 4 4
166. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 3 2
167. SL LKS Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638 00 01 166 1 1
168. SL MCKiS Jaworzno 43-600 Jaworzno Krakowska 8 632 17 89 678 2 1
169. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Sobieskiego 48 6521707834 2 2
170. SL MKS Iskra Pszczyna 43-200 Pszczyna Bogedaina 22 638-000-50-46 2 2
171. SL MKS Ustroń 43-450 Ustroń Daszyńskiego 31 548-24-52-498 4 4
172. SL MKS-MOS Katowice 40-282 Katowice Paderewskiego 46 a 954-23-57-192 3 2
173. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 4 3
174. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 11 9
175. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 8 8
176. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 7 7
177. SL MOSM Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12 6462600861 3 3
178. SL MUKS SZS Cieszyn 43-400 Cieszyn al. Jana Łyska 21 548-23-27-830 2 2
179. SL RMKS Rybnik 44-200 Rybnik Powstańców Śląskich 40/42 642-10-12-848 22 13
180. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 1 1
181. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 5 4
182. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 1 1
183. SL UKS Czwórka Żory 44-240 Żory Ul. Dąbrowskiego 15 , siedziba 651 161 95 83 4 3
184. SL UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 43-155 Bieruń Warszawska 294 646-24-58-104 1 1
185. SL UKS Olimp Mazańcowice 43-391 Mazańcowice Mazańcowice 162 937-234-72-88 3 3
186. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 3 2
187. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 1 1
188. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 21 14
189. WN KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Jagiellońska 20 8771002461 2 2
190. WN KS Polonia Pasłęk 14-400 Pasłęk Kraszewskiego 2 578-25-56-977 1 1
191. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 2 1
192. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 4 4
193. WN MLKS Ostróda 14-100 Ostróda Sportowa 1 - 1 1
194. WN MOS Zatoka Braniewo 14-500 Braniewo MONIUSZKI 9 582-160-78-00 2 1
195. WN UKS Atos Woźnice 11-730 Mikołajki Woźnice 11A 742-21-06-747 1 1
196. WN UKS MOSiR Działdowo 13-200 Działdowo Robotnicza 10 5711615477 2 2
197. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 2 2
198. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 3 3
199. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 12 8
200. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 64-100 Leszno Os. Wieniawa 8/1 697 15 98 210 1 1
201. WP LKS Maraton Turek 62-700 Turek Sportowa 9 668-13-24-527 1 1
202. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5140192918 4 4
203. WP LKS OSiR Pleszew 63-300 Pleszew pl.Kościuszki 3 617-20-52-635 3 2
204. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 21 9
205. WP MKL Jarocin 63-200 Jarocin Franciszkańska 1 6172213009 5 5
206. WP MKS Baszta Szamotuły 64-500 Szamotuły Mickiewicza 9 787-17-19-459 1 1
207. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 9 9
208. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Sportowa 13 699-18-48-727 6 4
209. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 3 3
210. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 7 6
211. WP SL Olimpia Poznań 60-622 Poznań Warmińska 1 7811876178 4 4
212. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 2 2
213. WP UKS Achilles Leszno 64-100 Leszno Narutowicza 74a 697-17-45-881 4 3
214. WP UKS Jedynka Gostyń 63-800 Gostyń ul.Kościelna 4 6961709955 2 2
215. WP UKS Olimp Duszniki 64-550 Duszniki Broniewskiego 3 7871911323 2 2
216. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 5 4
217. WP UKS Przełaj Żerków 63-200 Żerków Cmentarna 10 617-20-03-080 8 7
218. WP UKS Sprint Przeźmierowo 62-081 Przeźmierowo Krótka 13 7772611397 2 2
219. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 3 3
220. WP WMLKS Nadodrze Powodowo 64-200 Wolsztyn Powodowo 1 9231546198 4 3
221. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 2 2
222. ZP KL Iskra Białogard 78-200 Białogard Moniuszki 49 672-17-87-275 3 3
223. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 7 6
224. ZP KS Hanza Goleniów 72-100 Goleniów Grunwaldzka 4/27/2 856-184-65-66 1 1
225. ZP LLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Sportowa 1 854 23 47 164 5 4
226. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 20 10
227. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 1 1
228. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 5 5
229. ZP MLKS Lubusz Barlinek 74-320 BARLINEK KOMBATANTÓW, 3 5971639049 2 2
230. ZP MLUKS Mokasyn Płoty 72-310 Płoty ul.Batorego 15 857-17-95-853 2 2
231. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 2 2
232. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 2 2
233. ZP UKS OSoT Szczecin 71-245 Szczecin Szafera 3/5/7 8522636651 4 4
234. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 1 1