PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
TORUŃ, 29.11.2020
Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK! U15
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 1 1
2. DS MKS Piast Głogów 67-200 Głogów Andromedy 62 6931760727 4 4
3. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 3 3
4. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 11 11
5. KP KSLZS Kruszwica 88-150 Kruszwica Sportowa 1 556 25 39 534 Kruszwickie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe 88-150 Kruszwica Sportowa ! 5562539534 1 1
6. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 9 9
7. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 11 11
8. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 9 9
9. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 11 11
10. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 1 1
11. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 3 3
12. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 3 3
13. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 1 1
14. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 5 5
15. LB MLLKS BiegamBoLubię Gubin 66-620 Gubin Westerplatte 12e/1 926-167-16-14 1 1
16. LB WKS Sobieski Omega Systems Żagań 68-100 Żagań Kochanowskiego 6/29 9241423540 2 2
17. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 2 2
18. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 5 5
19. LD MUKS Park Zduńska Wola 98-220 Zduńska Wola Parkowa 5 829-15-64-710 2 2
20. LD UKS Czempion Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 7692232870 4 4
21. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 2 2
22. LD UMLKS Pegaz Opoczno 26-300 Opoczno Partyzantów 1a 7681796847 1 1
23. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 4 4
24. MA WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 32-720 Nowy Wiśnicz Rynek 1 8681963837 5 5
25. MZ Ducla Academy Warszawa 00-459 Warszawa Myśliwiecka 9 1181795008 1 1
26. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 3 3
27. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 3 3
28. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 2 2
29. MZ LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 07-300 Ostrów Mazowiecka Warchalskiego 3 759-126-81-74 4 4
30. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 2 2
31. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 4 4
32. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 3 3
33. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 7 7
34. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 2 2
35. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 4 4
36. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 4 4
37. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 3 3
38. MZ WLKS Nowe Iganie 08-110 Nowe Iganie Siedlecka 49 821-10-08-600 1 1
39. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 7 7
40. PM CMKL Człuchów 77-300 Człuchów Średnia 4a 843-15-70-226 3 3
41. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 3 3
42. PM LKS Prime Food Brda Przechlewo 77-320 Przechlewo Człuchowska 26 8431063021 2 2
43. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 3 3
44. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 2 2
45. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 1 1
46. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 5 5
47. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 1 1
48. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 7 7
49. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 9 9
50. SK UKS Czwórka Ostrowiec Św. 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski Osiedle Stawki 35 6612259525 3 3
51. SK UKS Żaczek Połaniec 28-230 Połaniec Żapniowska1 866-14-63-528 4 4
52. WN CSiR Susz 14-240 Susz Piastowska 5 C 7441742421 Klub Sportowy Piechotka Team 14-230 Zalewo Jesionowa 13 7441809817 3 3
53. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 14 14
54. WN LKS Lubawa 14-260 Lubawa Łąkowa 8 774-172-80-71 4 4
55. WN MKS Truso Elbląg 82-300 Elbląg Kościuszki 77A 578-25-76-968 2 2
56. WN UKS Gimpas Pasłęk 14-400 Pasłęk 3 Maja 21 578-27-33-008 4 4
57. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 1 1
58. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 2 2
59. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 2 2
60. WP MUKS Szok Bojanowo 63-940 Bojanowo Lipowa 2 6991846071 2 2
61. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 4 4
62. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 2 2
63. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 2 2
64. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 1 1
65. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 MKL MARATON 72-600 ŚWINOUJŚCIE B. CHROBREGO 20/12 855-15-15-342 2 2
66. ZP MKP Myślibórz 74-300 Myślibórz Armii Polskiej 24/1 5971671917 1 1
67. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 3 3
68. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 1 1
69. ZP OSOT Szczecin 71-277 Szczecin Przybyszewskiego 29 8522596467 1 1
70. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 10 10
71. ZP WMLKS Pomorze Stargard 73-110 Stargard Szczeciński Sportowa 1 8542403690 2 2