PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 17.06.2021
Mityng lekkoatletyczny
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 5 5 5 0 0
2. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 2 1 2 0 0
3. KP KSLZS Kruszwica 88-150 Kruszwica Sportowa 1 556 25 39 534 Kruszwickie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe 88-150 Kruszwica Sportowa ! 5562539534 1 1 1 0 0
4. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 1 1 1 0 0
5. KP UKS Cyprianka 87-811 Fabianki Cyprianka 888-19-44-566 2 2 2 0 0
6. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 2 1 2 0 0
7. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 8 8 8 0 0
8. LD BKL Bełchatów 97-400 Bełchatów Czapliniecka 96 769-11-38-620 1 1 1 0 0
9. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 14 11 14 0 0
10. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 45 35 45 0 0
11. LD MKS Tomaszów Mazowiecki 97-200 Tomaszów Mazowiecki NOWOWIEJSKA 9/27 773-231-99-57 Młodzieżowy Klub Sportowy 97-200 Tomaszów Mazowiecki Nowowiejska 9/27 7732319957 5 4 5 0 0
12. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 9 8 9 0 0
13. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 1 1 1 0 0
14. LD UKS Błyskawica Domaniewice 99-334 Domaniewice Główna 13 834-16-59-974 1 1 1 0 0
15. LD UKS Jedynka Łowicz 99-400 Łowicz Al Sienkiewicza 62 834-17-76-817 2 1 2 0 0
16. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1 1 0 0
17. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 2 2 2 0 0
18. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 10 8 10 0 0
19. MZ KS Warszawianka W-wa 02-511 Warszawa Merliniego 2 521-00-01-994 Klub Sportowy Warszawianka 02-511 Warszawa Merliniego 2 5210001994 2 1 2 0 0
20. MZ MKS Bank BS Płońsk 09-100 Płońsk Jędrzejewicza 1/18 567-11-63-074 4 4 4 0 0
21. MZ RLTL Optima Radom 26-613 Radom Karola Potkańskiego, 16b/1 796 106 14 72 1 1 1 0 0
22. MZ UKS Kapry-armexim Pruszków 05-800 Pruszków hubala, 4 5342343697 1 1 1 0 0
23. MZ UKS LA Basket Warszawa 03-254 Warszawa Turmoncka 2 524 22 19 785 5 5 5 0 0
24. MZ UKS Siódemka Ostrołęka 07-410 Ostrołęka Hallera 12 758-228-39-61 4 2 4 0 0
25. PD KS Prefbet-Sonarol 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 7182156377 1 1 1 0 0
26. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 1 1 1 0 0
27. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 3 3 3 0 0
28. WN NKS Nowe Miasto Lubawskie 13-300 Nowe Miasto Lubawskie Tysiąclecia 43 877-1456624 1 1 1 0 0
29. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 2 2 2 0 0
30. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 2 2 2 0 0
139 0 0