PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
BIELSKO-BIAŁA, 8.05.2021
19. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegu Górskim w stylu anglosaskim (U16, U18, U20, S)
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Słoneczna 2A 6112764496 Fundacja Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Słoneczna 2A 6112764496 1 1 1 0 0
2. DS GLKS Świdnica 58-100 Świdnica Wałbrzyska 10 884 21 00 249 1 1 1 0 0
3. DS KB Sobótka 55-050 Sobótka Mickiewicza 53 896-153-29-37 1 1 1 0 0
4. DS KL Ziemia Kłodzka 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie Kłodzka 20 8831858238 1 1 1 0 0
5. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 2 2 2 0 0
6. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 4 4 4 0 0
7. DS UKS Piast Bolków 59-420 Bolków Szpitalna 16 695 14 08 577 1 1 1 0 0
8. DS ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 55-200 Bystrzyca Oławska Kościuszki 45 brak 2 2 2 0 0
9. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 1 1 1 0 0
10. DS WLKS Wrocław 53-508 Wrocław Kolejowa 36/1a 899-25-30-879 2 2 2 0 0
11. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 2 2 2 0 0
12. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 5 5 5 0 0
13. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 3 3 3 0 0
14. KP Salco Garmin Team Toruń 87-100 Toruń Witosa 9B/21 8792711292 2 2 2 0 0
15. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Warszawska 99/1 5993190757 2 2 2 0 0
16. LB LLKS Osowa Sień 67-400 Wschowa Zacisze 1 497 001 47 72 6 6 6 0 0
17. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 5 5 5 0 0
18. LD LKS Koluszki 95-040 Koluszki 11 Listopada 39 8331288714 3 3 3 0 0
19. LD LKS Zuza Running Team Opoczno 26-300 Opoczno Modrzew 14 7681844902 8 8 8 0 0
20. LD LKS Żelazny Opoczno Running Team 26-300 Opoczno M.C Skłodowskiej 26/22 7681838250 1 1 1 0 0
21. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 2 2 2 0 0
22. LU LKS Znicz Biłgoraj 23-400 Biłgoraj Targowa 15 9181109997 1 1 1 0 0
23. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 3 3 3 0 0
24. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 2 2 2 0 0
25. MA KS Limanowa Forrest 34-600 Limanowa ul. Zygmunta Augusta 7/34 737-21-65-422 3 3 3 0 0
26. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 8 8 8 0 0
27. MA LKS Brzezina Osiek 32-608 Osiek Główna 94 5491631349 1 1 1 0 0
28. MA LKS Kłos Olkusz 32-300 Olkusz Nullo 32 637 180 55 28 1 1 1 0 0
29. MA SKL Sucha Beskidzka 34-200 Sucha Beskidzka Płk. Tadeusza Semika 2 5521728043 6 6 6 0 0
30. MA UKS Gimpel Nowy Targ 34-400 Nowy Targ Plac Zygmunta Krasińskiego 1 735-262-98-70 1 1 1 0 0
31. MA UKS Gminy Brzeszcze 32-620 Brzeszcze Lipowa 3 549-20-84-524 1 1 1 0 0
32. MA UKS Romer Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352894885 7 7 7 0 0
33. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1 1 0 0
34. MZ BiegamBoLubię Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 7010405825 1 1 1 0 0
35. MZ Ducla Academy Warszawa 00-459 Warszawa Myśliwiecka 9 7011018929 5 5 5 0 0
36. MZ LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 Fundacja Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży - Kamil Żewłakow 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 1 1 1 0 0
37. MZ LKS Maków Mazowiecki 06-200 Maków Mazowiecki Kopernika 11/32 757-14-81-404 1 1 1 0 0
38. MZ MKS Syrena Warszawa 03-969 Warszawa Lizbońska 2 lok. 139 113 28 53 734 1 1 1 0 0
39. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 1 1 1 0 0
40. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 1 1 1 0 0
41. MZ Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 01-471 Warszawa Narwik 18/43 5223185128 1 1 1 0 0
42. MZ TKKF Płock 09-402 Płock Jachowicza, 35/10 7743214222 1 1 1 0 0
43. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 2 2 2 0 0
44. MZ UKS Olimp Kozienice 26-900 Kozienice Głowaczowska 48 812-181-56-33 5 5 5 0 0
45. MZ Wieliszew Heron Team 05-124 Poddębie Spacerowa 8 536-17-25-052 1 1 1 0 0
46. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 4 4 4 0 0
47. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 1 1 1 0 0
48. OP LZS Zawisza Stara Kuźnia 47-246 Stara Kuźnia Leśna 8 749-20-28-774 5 5 5 0 0
49. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 2 2 2 0 0
50. OP MULKS Juvenia Głuchołazy 48-340 Głuchołazy Marii Skłodowskiej - Curie 9 7532036870 1 1 1 0 0
51. PD KS Prefbet-Sonarol 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 7182156377 2 2 2 0 0
52. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 1 1 1 0 0
53. PK GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 36-059 Bratkowice Bratkowice 399 517-012-45-25 1 1 1 0 0
54. PK KB Krościenko Wyżne 38-422 Krościenko Wyżne Sportowa 17 684-262-61-05 Gmina Krościenko Wyżne 38-422 Krościenko Wyżne Południowa 9 684-238-42-57 5 5 5 0 0
55. PK MKS Stal Nowa Dęba 39-460 Nowa Dęba Chopina 3 8670003329 1 1 1 0 0
56. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 1 1 1 0 0
57. PK UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 36-100 Kolbuszowa Piłsudskiego 53 B 814-168-43-58 3 3 3 0 0
58. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 2 2 2 0 0
59. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 4 4 4 0 0
60. PM MLKS Baszta Bytów 77-100 Bytów ul.A.Mickiewicza 13 842 10 22 115 1 1 1 0 0
61. PM UKS Wiking Rychnowy 77-300 Człuchów Rychnowy 5 8431533030 1 1 1 0 0
62. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 1 1 1 0 0
63. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 Ludowy Klub Biegacza Rudnik 27-230 Brody Ostrowiecka 27 664-18-93-242 31 31 31 0 0
64. SL AZS-AWF Katowice 40-065 Katowice Mikołowska 72a 634-10-13-320 1 1 1 0 0
65. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 5 5 5 0 0
66. SL KS Mafia Team Lubliniec 42-700 Lubliniec 3-go Maja 15b/18 575-188-95-60 2 2 2 0 0
67. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 13 13 13 0 0
68. SL LKS Pogórze Skoczów 43-430 Skoczów Pogórze Krosowa 89 548-19-95-162 1 1 1 0 0
69. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 2 2 2 0 0
70. SL MKS-MOS Płomień Sosnowiec 41-209 Sosnowiec Al. Mireckiego 4 644-28-25-539 1 1 1 0 0
71. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 3 3 3 0 0
72. SL MKS-R Centrum Dzięgielów 43-445 Dzięgielów Misyjna 8 548-22-88-797 3 3 3 0 0
73. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 1 1 1 0 0
74. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 7 7 7 0 0
75. SL MUKS SZS Cieszyn 43-400 Cieszyn al. Jana Łyska 21 548-23-27-830 4 4 4 0 0
76. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 1 1 1 0 0
77. SL SPLA Tychy 43-100 Tychy Piłsudskiego 12/29 6462889809 2 2 2 0 0
78. SL Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 43-215 Studzienice Kukułek 52 638-182-41-31 "Quick Service" Tomasz Opuchlik 41-608 Świętochłowice Szczytowa 9/5 627-237-69-23 2 2 2 0 0
79. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 1 1 1 0 0
80. SL TS AKS Chorzów 41-500 Chorzów Filarowa 627-24-53-196 2 2 2 0 0
81. SL UKS Brenna Górki 43-438 BRENNA Wyzwolenia 75 548-237-13-92 2 2 2 0 0
82. SL UKS Chromik Mysłowice 41-400 Mysłowice Powstańców 23 2220897625 1 1 1 0 0
83. SL UKS Diament Godów 44-340 Godów 1 Maja 93 6472487515 4 4 4 0 0
84. SL UKS Olimpia Zabrze 41-800 Zabrze Gdańska 10 648-19-59-729 1 1 1 0 0
85. WP KS Energetyk Poznań 60-780 Poznań Grunwaldzka 1 7792006618 1 1 1 0 0
86. WP SKS Unia Swarzędz 62-020 Swarzędz Św. Marcin 1 777-281-22-85 1 1 1 0 0
87. WP UKS Jedynka Gostyń 63-800 Gostyń ul.Kościelna 4 6961709955 1 1 1 0 0
240 0 0