PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
DĘBNO, 18.04.2021
41. PZLA Mistrzostwa Polski Kobiet i 91. PZLA Mistrzostwa Polski Mężczyzn w Maratonie
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Słoneczna 2A 6112764496 Fundacja Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Słoneczna 2A 6112764496 1 1 1 0 0
2. DS GLKS Świdnica 58-100 Świdnica Wałbrzyska 10 884 21 00 249 1 1 1 0 0
3. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 1 1 1 0 0
4. DS MKS Siechnice 55-011 Siechnice Sportowa 5 8961573592 7 7 7 0 0
5. DS MKS Szerszeń Bogatynia 59-920 Bogatynia Białogórska 28 6151963863 1 1 1 0 0
6. DS Świdnicka Grupa Biegowa 58-100 Świdnica Długa 33 8842777992 1 1 1 0 0
7. DS WKS Śląsk Wrocław 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk" 53-434 Wrocław Oporowska 62 896 000 44 49 1 1 1 0 0
8. KP BKS Bydgoszcz 85-026 Bydgoszcz Żupy 2 554-031-42-36 1 1 1 0 0
9. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 3 3 3 0 0
10. KP Fundacja Czas na Bydgoszcz 85-870 Bydgoszcz Ogrody 31/32 9532748459 1 1 1 0 0
11. KP GKS Fabianki 87-811 Fabianki Chełmica-Cukrownia 33/6 8883124258 1 1 1 0 0
12. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 2 2 2 0 0
13. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 2 2 2 0 0
14. LB Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 67-100 Nowa Sól 1 Maja 24/3 9252128158 4 4 4 0 0
15. LB KS Team Baryła Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Warszawska 99/1 5993190757 4 4 4 0 0
16. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 1 1 1 0 0
17. LB MKL Puszcza Drezdenko 66-530 Drezdenko Wita Stwosza 12/2 2810095594 2 2 2 0 0
18. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 1 1 1 0 0
19. LD LKS Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 Ludowy Klub Sportowy Feniks Opoczno 26-300 Opoczno Kopernika 17/4 7681837457 2 2 2 0 0
20. LD LKS MOSiR Sieradz 98-200 Sieradz Sportowa 1 8272280064 2 2 2 0 0
21. LD SL Salos-Wodna Łódź 90-046 Łódź Wodna 34 728-22-23-446 3 3 3 0 0
22. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 2 2 2 0 0
23. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 1 1 1 0 0
24. LU KS AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537-00-11-754 Klub Sportowy AZS-AWF Biała Podlaska 21-500 Biała Podlaska Akademicka 2 537 00 11 754 1 1 1 0 0
25. LU MKS Unia Hrubieszów 22-500 Hrubieszów Ciesielczuka 2 9191657393 5 5 5 0 0
26. LU SKB Kraśnik 23-210 Kraśnik Żwirki i Wigury 2 7151572962 1 1 1 0 0
27. MA KS Akantos Łoniowa 32-854 Porąbka Uszewska Łoniowa, 91 8691991568 1 1 1 0 0
28. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 1 1 1 0 0
29. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 1 1 1 0 0
30. MA SKL Sucha Beskidzka 34-200 Sucha Beskidzka Płk. Tadeusza Semika 2 5521728043 1 1 1 0 0
31. MA UKS Romer Rabka-Zdrój 34-700 Rabka-Zdrój Jana Pawła II 41 7352894885 2 2 2 0 0
32. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 1 1 1 0 0
33. MZ 12tri.pl Warszawa 01-909 Warszawa Sokratesa 13c m. 234 1182102473 Fundacja Zdrowa 01-909 Warszawa Sokratesa 13c m. 234 1182102473 1 1 1 0 0
34. MZ Air Zone Warszawa 02-222 WARSZAWA ALEJE JEROZOLIMSKIE 181 B 9860249703 Air Sport Sp. z o.o. 72-500 Miedzyzdroje Ustronie Leśne 13 9860249703 3 3 3 0 0
35. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 1 1 1 0 0
36. MZ BiegamBoLubię Warszawa 01-631 Warszawa Potocka 33a/26 7010405825 3 3 3 0 0
37. MZ BKS Wataha Warszawa 01-853 Warszawa Starej Baśni 6/60 1182126114 1 1 1 0 0
38. MZ GKS Wilga Garwolin 08-400 Garwolin Sportowa 34 826-106-36-76 2 2 2 0 0
39. MZ KS Akademia Parkour Wschód Mińsk Mazowiecki 05-300 Mińsk Mazowiecki Stefana Okrzei 18a 8222357818 1 1 1 0 0
40. MZ KS Lemiesz Team Warszawa 03-043 Warszawa Żeglugi Wiślanej 3/52 5242888210 10 10 10 0 0
41. MZ LA dla dzieci i młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 Fundacja Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży - Kamil Żewłakow 03-948 Warszawa Meksykańska 6/27 1133024247 1 1 1 0 0
42. MZ LKS Olymp Błonie 05-870 Błonie Lesznowska 15a 529-111-30-41 Ludowy Klub Sportowy Olymp Błonie 05-870 Błonie Lesznowska 15a 529-111-30-41 1 1 1 0 0
43. MZ Markowi Biegacze Marki 05-270 Marki Małachowskiego 1 lok 6 1251650032 2 2 2 0 0
44. MZ MKS Polonia Warszawa 00-206 Warszawa Konwiktorska 6 525-23-51-486 6 6 6 0 0
45. MZ OKS Start Otwock 05-400 Otwock Sportowa 1 532-001-64-88 1 1 1 0 0
46. MZ RK Athletics Warszawa 02-860 Warszawa Czterech Wiatrów 37 521-368-99-79 1 1 1 0 0
47. MZ SRS Kondycja Piaseczno 05-500 Piaseczno ul.1 Maja 16 1231171096 11 11 11 0 0
48. MZ Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 01-471 Warszawa Narwik 18/43 5223185128 2 2 2 0 0
49. MZ TKKF Płock 09-402 Płock Jachowicza, 35/10 7743214222 4 4 4 0 0
50. MZ UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 05-515 Nowa Iwiczna Krasickiego 56 123 103 49 10 1 1 1 0 0
51. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 1 1 1 0 0
52. MZ Wieliszew Heron Team 05-124 Poddębie Spacerowa 8 536-17-25-052 1 1 1 0 0
53. MZ Yulo Run Team Siedlce 08-110 Siedlce Czerwonego Krzyża 41 8212615638 1 1 1 0 0
54. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 1 1 1 0 0
55. OP LZS KL Kotwica Brzeg 49-300 Brzeg Armii Krajowej 10/3 7471893900 2 2 2 0 0
56. OP LZS Zawisza Stara Kuźnia 47-246 Stara Kuźnia Leśna 8 749-20-28-774 1 1 1 0 0
57. OP MUKS Gim 2 Nysa 48-303 Nysa B.Prusa 14 753-21-05-737 1 1 1 0 0
58. PD KS Prefbet-Sonarol 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 7182156377 2 2 2 0 0
59. PD MKS Juvenia Białystok 15-087 Białystok Kościelna 9 5422878905 1 1 1 0 0
60. PK GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 36-059 Bratkowice Bratkowice 399 517-012-45-25 1 1 1 0 0
61. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 1 1 1 0 0
62. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo 3 maja 9B 5891938376 2 2 2 0 0
63. PM LKB im. Braci Petk Lębork 84-300 Lębork ul.J. SŁOWACKIEGO 20 A / 10 841 15 01 446 1 1 1 0 0
64. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 1 1 1 0 0
65. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 1 1 1 0 0
66. PM UKS Bliza Władysławowo 84-120 Władysławowo Morska 1 587-15-22856 1 1 1 0 0
67. PM UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 84-300 Lębork Marusarzówny 5a/9 8411650821 4 4 4 0 0
68. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 1 1 1 0 0
69. SK LKB Rudnik 27-230 Rudnik Ostrowiecka 27 664-1893-242 Ludowy Klub Biegacza Rudnik 27-230 Brody Ostrowiecka 27 664-18-93-242 1 1 1 0 0
70. SK STS Skarżysko-Kamienna 26-110 Skarżysko-Kamienna Spółdzielcza 19 6631594615 4 4 4 0 0
71. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 3 3 3 0 0
72. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 1 1 1 0 0
73. SL JKLA Jawor Jaworzno 43-600 Jaworzno Pilsudskiego 30/42 632-198-60-77 2 2 2 0 0
74. SL KB Florian Zajączki Drugie 42-160 Zajączki Drugie Głowna 574201768 KB Florian Zajączki Drugie 42-160 Krzepice Główna 140 574201768 2 2 2 0 0
75. SL KS Mafia Team Lubliniec 42-700 Lubliniec 3-go Maja 15b/18 575-188-95-60 1 1 1 0 0
76. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 1 1 1 0 0
77. SL Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 43-215 Studzienice Kukułek 52 638-182-41-31 "Quick Service" Tomasz Opuchlik 41-608 Świętochłowice Szczytowa 9/5 627-237-69-23 7 7 7 0 0
78. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 1 1 1 0 0
79. SL TL ROW Rybnik 44-200 Rybnik Gliwicka 72 6423176583 2 2 2 0 0
80. SL WKB Meta Lubliniec 42-700 Lubliniec Sobieskiego 35 575-16-42-888 1 1 1 0 0
81. WN GUKS Asy Dywity 11-001 Dywity Spóldzielcza 4 739-32-92-665 1 1 1 0 0
82. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 4 4 4 0 0
83. WN LKS Korab Olecko 19-400 Olecko Park 8471622863 1 1 1 0 0
84. WP KS Albanners Gostyń 63-800 Gostyń Gen. Sikorskiego, 4A/17 6961897879 1 1 1 0 0
85. WP KS Gwardia Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 764-18-32-904 2 2 2 0 0
86. WP KS Maratończyk Poznań 61-623 Poznań Wilczak 16a/11 9721313343 2 2 2 0 0
87. WP KS Polonia Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Sportowa 12 786-14-66-873 1 1 1 0 0
88. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 3 3 3 0 0
89. WP LUKS Orkan Września 62-300 Września Kaliska 2 A 789 145 88 32 2 2 2 0 0
90. WP MUKS Kadet Rawicz 63-900 Rawicz Broniewskiego 5 699-18-48-727 3 3 3 0 0
91. WP PLKS Gwda Piła 64-920 Piła Żeromskiego 90 7641251610 1 1 1 0 0
92. WP Stowarzyszenie Pasja Sportu Nowy Tomyśl 64--30 Nowy Tomyśl Glinno 126 7882015377 4 4 4 0 0
93. WP UKS 12 Kalisz 62-800 Kalisz Długosza 14 618-18-63-681 1 1 1 0 0
94. WP UKS Czwórka Kościan 64-000 Kościan abpa Antoniego Baraniaka 1 6981469968 2 2 2 0 0
95. WP WKS Grunwald Poznań 60-288 Poznań Promienista 2 777-00-05-178 1 1 1 0 0
96. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 1 1 1 0 0
97. ZP KB Sporting Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje 1000-lecia Państwa Polskiego 3 986-01-41-696 Klub Biegacza Sporting Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje 1000-Lecia Państwa Polskiego 3 986-01-41-696 7 7 7 0 0
98. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 2 2 2 0 0
99. ZP MKL Maraton Świnoujście 72-600 Świnoujście ul.B.Chrobrego 20/12 855-15-15-342 MKL MARATON 72-600 ŚWINOUJŚCIE B. CHROBREGO 20/12 855-15-15-342 4 4 4 0 0
100. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 2 2 2 0 0
101. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 Międzyszkolny Klub Sportowy Hermes 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 2 2 2 0 0
102. ZP SKSG Korona Szczecin 70-013 Szczecin Inowrocławska 6A/5 8522601079 Szczeciński Klub Sportowy Głuchych KORONA 70-013 Szczecin Inowrocławska 6A/5 8522601079 1 1 1 0 0
103. ZP Stowarzyszenie Maraton Dębno 74-400 Dębno Parkowa 20 5971743746 13 13 13 0 0
104. ZP STS Pomerania Szczecinek 78-400 Szczecinek Wodociagowa 2c/1 6731627509 3 3 3 0 0
105. ZP UKS Barnim Goleniów 72-100 Goleniów Sportowa 25 856-18-05-828 1 1 1 0 0
226 0 0