PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
I runda, 19.06 - 27.09.2020
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 29 29
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 10 10
3. DS KS SMS Szklarska Poręba 58-580 Szklarska Poręba Pl. Sportowy 5 6112772202 21 21
4. DS LKS Górnik Wałbrzych 58-301 Wałbrzych Chopina 1 8861282932 19 19
5. DS MKS MOS Wrocław 51-616 Wrocław Parkowa 18/26 898-18-74-440 24 24
6. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 26 26
7. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 20 20
8. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 30 30
9. KP GKS Olimpia Grudziądz 86-300 Grudziądz Piłsudskiego 14 876 000 21 73 28 28
10. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 22 22
11. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 23 23
12. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 30 30
13. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 19 19
14. LB ALKS AJP Gorzów Wlkp. 66-400 Gorzów Wielkopolski Chopina 52 5993164688 27 27
15. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 21 21
16. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 30 30
17. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 12 12
18. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 28 28
19. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 30 30
20. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 31 31
21. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 32 32
22. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 16 16
23. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 10 10
24. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 30 30
25. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 10 10
26. MA KU AZS PWSZ w Tarnowie 33-100 Tarnów Mickiewicza 8 873-28-53-278 11 11
27. MA UKS Gimpel Nowy Targ 34-400 Nowy Targ Plac Zygmunta Krasińskiego 1 735-262-98-70 27 27
28. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 30 30
29. MZ OKS Skra Warszawa 02-034 Warszawa Wawelska 5 7010356251 30 30
30. MZ RLTL ZTE Radom 26-600 Radom ul.Toruńska 7 796 106 14 72 30 30
31. OP AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 45-758 Opole Prószkowska 76/9A 7542948609 30 30
32. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 59 59
33. PD LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 18-402 Łomża Wojska Polskiego 113 718-20-34-088 30 30
34. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 30 30
35. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 29 29
36. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 22 22
37. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 28 28
38. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 30 30
39. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 29 29
40. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 30 30
41. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 28 28
42. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 30 30
43. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 30 30
44. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 30 30
45. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 30 30
46. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 30 30
47. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 30 30
48. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 30 30