PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
Starty 8.05 - 3.10.2021
PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U16 - Liga lekkoatletyczna U16
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP Faktura NAZWA Faktura KOD Faktura MIASTO Faktura ULICA Faktura NIP OSOBOSTARTY OSOBY Potwierdzenie TOKEN
BRAK TAK NIE
1. DS GKS Start Długołęka 55-090 Długołęka Słoneczna 39 8961538911 14 14 14 0 0
2. DS KS AZS AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 KS AZS-AWF Wrocław 51-612 Wrocław Aleja Paderewskiego 35 896-000-46-27 20 20 20 0 0
3. DS MKS Bolesłavia Bolesławiec 59-700 Bolesławiec Spółdzielcza 2 612-15-30-651 16 16 16 0 0
4. DS MKS Osa Zgorzelec 59-900 ZGORZELEC Maratońska 1 615-16-75-064 21 21 21 0 0
5. DS SL GKS Olsza Olszyna 59-830 Olszyna Kolejowa 12 613-153-17-06 22 22 22 0 0
6. DS SSMKS Parasol Wrocław 54-155 Wrocław Lotnicza 72 894-25-56-629 27 27 27 0 0
7. DS UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 53-628 Wrocław Ścinawska 21 8961000896 29 29 29 0 0
8. KP BOSiR Barcin 88-190 Barcin Jakuba Wojciechowskiego 1a 562-179-16-50 14 14 14 0 0
9. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 38 38 38 0 0
10. KP KSLZS Kruszwica 88-150 Kruszwica Sportowa 1 556 25 39 534 Kruszwickie Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe 88-150 Kruszwica Sportowa ! 5562539534 22 22 22 0 0
11. KP LKS Vectra Włocławek 87-800 Włocławek ul. Chopina 10/12 888-14-62-703 36 36 36 0 0
12. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 39 39 39 0 0
13. KP MKL Toruń 87-100 Toruń ul.Bema 23/29 9562146529 25 25 25 0 0
14. KP MKS Inowrocław 88-100 Inowrocław Wierzbińskiego 2 556-274-82-78 3 3 3 0 0
15. KP MLKS Nadwiślanin Chełmno 86-200 Chełmno Hallera 11 875-13-10-805 31 31 31 0 0
16. KP UKB Szubin 89-200 Szubin Ul. Jana Pawła II 14 562-13-15-897 22 22 22 0 0
17. KP UKS Cyprianka 87-811 Fabianki Cyprianka 888-19-44-566 14 14 14 0 0
18. KP UKS Czapla Białe Błota 86-005 Białe Błota Czysta 1a 554-266-65-60 33 33 33 0 0
19. KP UKS Wyspiański Szubin 89-200 Szubin Kcyńska 1 5581862414 16 16 16 0 0
20. LB AZS-AWF Gorzów 66-400 Gorzów Wlkp. Estkowskiego 13 599-23-31-629 32 32 32 0 0
21. LB LKS Lubusz Słubice 69-100 Słubice Sportowa 1 598-13-07-018 35 35 35 0 0
22. LB MLKS Agros Żary 68-200 Żary Leśna 34 928-14-28-762 22 22 22 0 0
23. LB ZLKL Zielona Góra 65-056 Zielona Góra Pl.Matejki 3a 929-10-67-691 40 40 40 0 0
24. LD AZS Łódź 91-404 Łódź Lumumby 22/26 7251572513 26 26 26 0 0
25. LD LKS Zuza Running Team Opoczno 26-300 Opoczno Modrzew 14 7681844902 9 9 9 0 0
26. LD LUKS Boguszyce 96-200 Rawa Mazowiecka Garłów 12 8351468454 27 27 27 0 0
27. LD MKLA Łęczyca 99-100 Łęczyca Kaliska 15 775-19-63-748 28 28 28 0 0
28. LD MKS Aleksandrów Łódzki 95-070 Aleksandrów Łódzki Bankowa 7/11 9471813859 31 31 31 0 0
29. LD RKS Łódź 93-423 Łódź Rudzka 37 729 11 82 801 27 27 27 0 0
30. LD UKS Dziewiątka Kutno 99-300 Kutno Jagiełły 6 775253242 28 28 28 0 0
31. LD UKS Lisy Zgierz 95-100 Zgierz Parzęczewska 46 7321805461 28 28 28 0 0
32. LU AZS UMCS Lublin 20-032 Lublin Langiewicza 22 712-248-93-59 20 20 20 0 0
33. LU KS Agros Zamość 22-400 Zamość Krolowej Jadwigi 8 922-000-80-43 27 27 27 0 0
34. LU KS Wisła Puławy 24-100 Puławy Hauke- Bossaka 1 7160005056 8 8 8 0 0
35. MA Kraków Athletics Team 31-869 Kraków os. II Pułku Lotniczego 28/38 6751699305 40 40 40 0 0
36. MA KS AZS AWF Kraków 31-531 Kraków Śniadeckich 12b 676-10-22-863 20 20 20 0 0
37. MA KS Start Trzebinia 32-540 Trzebinia oś.ZWM 13/72 6282267331 20 20 20 0 0
38. MA KS Victoria Trzebinia 32-540 Trzebinia ZWM 6/6 6282267360 28 28 28 0 0
39. MA MKS Tempo Kęty 32-650 Kęty Wyspianskiego 1 549-16-35-821 27 27 27 0 0
40. MA MLUKS Tarnów 33-100 Tarnów Os.Legionów 16 8732867240 15 15 15 0 0
41. MA SKS Kusy Kraków 31-935 Kraków os. Handlowe 4 678-13-09-970 38 38 38 0 0
42. MA UKS Sokół Zator 32-640 Zator Kongresowa 5492353119 11 11 11 0 0
43. MA ULKS Lipinki 38-305 Lipinki Lipinki 48 7381989335 22 22 22 0 0
44. MA WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 32-720 Nowy Wiśnicz Rynek 1 8681963837 13 13 13 0 0
45. MA WKS Wawel Kraków 30-084 Kraków Podchorążych 3 677-15-61-478 34 34 34 0 0
46. MZ AZS-AWF Warszawa 01-813 Warszawa Marymoncka 34 1181094524 37 37 37 0 0
47. MZ KM Aktywni Sochaczew 96-500 Sochaczew Grunwaldzka 6/39 8371769012 Klub Maratończyka Aktywni Sochaczew 95-500 Sochaczew Warszawska 38/6 8371769012 25 25 25 0 0
48. MZ KS Czempion Warszawa 02-757 Warszawa Pory 57 m 35 5213864833 16 16 16 0 0
49. MZ KS Lider Grodzisk Mazowiecki 05-827 Grodzisk Mazowiecki Westfala 3a 5291805419 32 32 32 0 0
50. MZ KS Orzeł Warszawa 03-831 Warszawa Podskarbinska 14 113-03-01-396 18 18 18 0 0
51. MZ MKS Syrena Warszawa 03-969 Warszawa Lizbońska 2 lok. 139 113 28 53 734 4 4 4 0 0
52. MZ OKLA Ostrołęka 07-409 Ostrołęka Jaracza 2/8 7582360153 19 19 19 0 0
53. MZ OKS Skra Warszawa 02-031 Warszawa Grójecka 47/51 7010356251 24 24 24 0 0
54. MZ PUKS Jedynka Łosice 08-200 Łosice Szkolna 3 4960247983 24 24 24 0 0
55. MZ RLTL Optima Radom 26-613 Radom Karola Potkańskiego, 16b/1 796 106 14 72 13 13 13 0 0
56. MZ UKS Diamond Athletics Białołęka 03-144 Warszawa Światowida 57/75 5242892789 6 6 6 0 0
57. MZ UKS Filipides Teresin 96-515 Teresin Al.XX-Lecia 32 837-181-49-36 Gmina Teresin - GOSiR w Teresinie 96-515 Teresin Zielona 20 837-16-95-437 20 20 20 0 0
58. MZ UKS Gepard Warszawa 01-756 Warszawa Przasnyska 18A 5252407850 35 35 35 0 0
59. MZ UKS Herkules Sulejówek 05-071 Sulejówek Narutowicza 10 822-19-26-639 40 40 40 0 0
60. MZ UKS Kresy Otwock 05-400 OTWOCK AMBASADORSKA 1 5322047694 1 1 1 0 0
61. MZ UKS MTE Milanówek 05-822 Milanówek Brzozowa 1a 5291814683 30 30 30 0 0
62. MZ UKS Orzełki Warszawa 00-549 Warszawa Piękna 24/26 7010855273 13 13 13 0 0
63. MZ UKS Otrębusy 05-805 Otrebusy Piaseckiego 2 5342523092 22 22 22 0 0
64. MZ UKS Technik Radom 26-600 Radom Limanowskiego 26/30 9482493476 25 25 25 0 0
65. OP LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 47-220 Kedzierzyn-Koźle Grunwaldzka 71 749-20-38-896 4 4 4 0 0
66. OP UKS Komar Strzelce Opolskie 47-100 Strzelce Opolskie Krakowska 38 7561978936 4 4 4 0 0
67. OP UKS-MOS Opole 45-061 Opole Katowicka 14 7542715839 25 25 25 0 0
68. PD GOKSiT Suchowola 16--15 Suchowola Plac Kościuszki 13 545-18-14-227 Gmina Suchowola 16-150 Suchowola Plac Kościuszki 5 545 18 13 529 20 20 20 0 0
69. PD KS Parkiet Hajnówka 17-200 HAJNÓWKA 3-go MAJA 51 6030077625 8 8 8 0 0
70. PD KS Podlasie Białystok 15-465 Białystok Włókiennicza 4 9660786827 27 27 27 0 0
71. PD LUKS Hańcza Suwałki 16-400 Suwałki Ogrodowa 27 844-186-03-39 13 13 13 0 0
72. PD UKS Technik Augustów 16-300 Augustów Aleja Kardynała Wyszyńskiego 3 846-12-62-245 25 25 25 0 0
73. PK CWKS Resovia Rzeszów 35-111 Rzeszów Wyspiańskiego 22 8131008756 7 7 7 0 0
74. PK KKS Victoria Stalowa Wola 37-450 Stalowa Wola ks. J. Popiełuszki 4 8652077079 19 19 19 0 0
75. PK LKS Stal Mielec 39-300 Mielec Solskiego 1 8171485161 30 30 30 0 0
76. PK MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 39-200 Dębica Sportowa 24 872-22-23-156 28 28 28 0 0
77. PK UKS Tempo 5 Przemyśl 37-700 Przemyśl Świętego Jana Nepomucena 10 7952261763 24 24 24 0 0
78. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 36 36 36 0 0
79. PM MMKS Gdańsk 80-774 Gdańsk Maki 44/2 5842694715 21 21 21 0 0
80. PM ULKS Skoczek Pogórze 81-198 Pogórze Szkolna 15 5871701398 40 40 40 0 0
81. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 16 16 16 0 0
82. SK KKL Kielce 25-043 Kielce Drogosza 1 959-166-90-00 19 19 19 0 0
83. SL CKS Budowlani Częstochowa 42-200 Częstochowa Dąbrowskiego 58/64 5731211777 37 37 37 0 0
84. SL GKS Piast Gliwice 44-100 Gliwice Zwycięstwa 36 631-21-25-453 40 40 40 0 0
85. SL KS Sprint Bielsko-Biała 43-382 Bielsko-Biała Jaworzańska 120 5471067650 40 40 40 0 0
86. SL MKS Czechowice-Dziedzice 43-502 Czechowice- Dziedzice Legionów 145 6521707834 23 23 23 0 0
87. SL MKS Żywiec 34-300 Żywiec KEN 3 5530010233 15 15 15 0 0
88. SL MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 MKS-MOSM Bytom 41-902 Bytom Powstańców Śląskich 2 6262433542 40 40 40 0 0
89. SL MKS-SMS Victoria Racibórz 47-400 Racibórz Kozielska 19 639-17-05-178 27 27 27 0 0
90. SL MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Konopnickiej 29 629-21-70-981 Gmina Dąbrowa Górnicza 41-300 Dąbrowa Górnicza Graniczna 21 629-246-26-89 37 37 37 0 0
91. SL MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 44-230 Czerwionka-Leszczyny 3 Maja 42 6423190873 21 21 21 0 0
92. SL SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 43-300 Bielsko-Biała Doliny Miętusiej 27/21 5472160417 39 39 39 0 0
93. SL TL Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 Towarzystwo Lekkoatletyczne Athletics Jastrzębie 44-335 Jastrzębie-Zdrój Harcerska 14 B 6332240364 25 25 25 0 0
94. SL TL Pogoń Ruda Śląska 41-706 Ruda Śląska Energetyków 15 641-22-89-183 40 40 40 0 0
95. SL UKS Diament Godów 44-340 Godów 1 Maja 93 6472487515 12 12 12 0 0
96. SL UKS Miotacz Sosnowiec 41-200 Sosnowiec Anieli Urbanowicz 14 6441296300 12 12 12 0 0
97. SL UKS Trójka Mikołów 43-190 Mikołów ul. Bandurskiego1 6351645116 Nabywca: Gmina Mikołów 43-190 Mikołów Rynek 16 6351805347 17 17 17 0 0
98. WP KS Stal LA Ostrów Wlkp. 63-400 Ostrów Wlkp. Strzelecka 76 A/3 6222812003 40 40 40 0 0
99. WP LKLA Krokus Astromal Leszno 63-940 Bojanowo Dworcowa 23 697 15 98 210 4 4 4 0 0
100. WP LKS Orkan Ostrzeszów 63-500 Ostrzeszów Ul. Kąpielowa 5 5140192918 26 26 26 0 0
101. WP MKS Juvenia Puszczykowo 62-040 Puszczykowo Kasprowicza 3 (LO) 78 31 68 46 02 33 33 33 0 0
102. WP MUKS Szok Bojanowo 63-940 Bojanowo Lipowa 2 6991846071 11 11 11 0 0
103. WP OŚ AZS Poznań 61-705 Poznań Noskowskiego 25 7780169527 34 34 34 0 0
104. WP SL Olimpia Poznań 60-622 Poznań Warmińska 1 7811876178 23 23 23 0 0
105. WP UKS Orkan Środa Wlkp. 63-000 Środa Wlkp. Kosynierów 2 B 786-15-40-753 25 25 25 0 0
106. WP UKS Skoczek Władysławów 62-710 Władysławów Kaliska 19 668-14-53-443 UKS Skoczek 62-710 Władyławów Kaliska 19 668-14-53-443 12 12 12 0 0
107. WP UMKS Iskra Wolsztyn 64-200 Wolsztyn Bohaterów Bielnika 30 9231318155 24 24 24 0 0
108. ZP AL Międzyzdroje 72-500 Międzyzdroje Polna 47 9860252533 23 23 23 0 0
109. ZP KMKL Sztorm Kołobrzeg 78-100 Kołobrzeg Łopuskiego 42-44 671-10-44-609 19 19 19 0 0
110. ZP MKP Szczecinek 78-400 Szczecinek Warszawska 2f/1 673-175-26-34 1 1 1 0 0
111. ZP MKS Hermes Gryfino 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 Międzyszkolny Klub Sportowy Hermes 74-101 Gryfino Iwaszkiewicza 70 858-000-74-30 28 28 28 0 0
112. ZP MKS Kusy Szczecin 70-240 Szczecin Narutowicza 17 852-23-74-838 40 40 40 0 0
113. ZP MKS Święc Sławno 76-100 Sławno pl. Sportowy 1 499-02-50-547 15 15 15 0 0
114. ZP STS Pomerania Szczecin 71-784 Szczecin Limby 18/10 8522615437 27 27 27 0 0
115. ZP UKL Ósemka Police 72-010 Police Piaskowa 99 851-21-64-795 20 20 20 0 0
116. ZP UKS OSoT Szczecin 71-245 Szczecin Szafera 3/5/7 8522636651 40 40 40 0 0
2738 0 0