PZLA KLUBY UCZESTNICZĄCE W ZAWODACH PZLA
SŁUPSK, 25.05.2019
Mistrzostwa Okręgu U18 i U20 2019 Regionalna Runda Eliminacyjna Drużynowych Mistrzostw Polski U20
LP WOJ KLUB KOD MIASTO ULICA NIP OSOBOSTARTY OSOBY
1. KP CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 85-915 Bydgoszcz Gdańska 163 967-121-11-31 8 4
2. KP LUKS Start Nakło 89-100 Nakło nad Notecią Stokrotkowa 2 558-18-61-567 1 1
3. LD UKS 55 Łódź 91-349 Łódź Mackiewicza 9 726-265-08-14 2 1
4. PM AML Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 839-317-58-86 28 18
5. PM AZS-AWFiS Gdańsk 80-336 Gdańsk Czyżewskiego 29 584-10-20-469 67 44
6. PM GKS Żukowo 83-330 Żukowo Mściwoja 6 5891938376 6 5
7. PM KKB Starogard Gdański 83-200 Starogard Gdański Olimpijczyków Starogardzkich 1 5922260344 8 4
8. PM KL Gdynia 81-538 Gdynia Olimpijska 5 586-14-04-316 10 7
9. PM KL Lechia Gdańsk 80-221 Gdańsk Traugutta 29 957-08-07-603 9 7
10. PM KS Wejher Wejherowo 84-200 Wejherowo os. Kaszubskie 26/57 5881951748 30 12
11. PM KUKS Remus Kościerzyna 83-400 Kościerzyna ul. 3-go Maja 9A 591-15-50-446 4 4
12. PM LKB im. Braci Petk Lębork 84-300 Lębork ul.Jesionowa 19 841 15 01 446 1 1
13. PM LKS Fenix Słupsk 76-200 Słupsk Madalińskiego 4 8393178850 13 12
14. PM LKS Jantar Ustka 76-270 Ustka Bursztynowa 12 839-26-64-117 2 2
15. PM LKS Zantyr Sztum 82-400 Sztum Siekiewicza 54 579-207-90-65 2 2
16. PM LKS Ziemi Puckiej Puck 84-100 Puck Al.Lipowa 3c 587-13-79-531 10 7
17. PM LKS Zorza Gdynia 81-538 Gdynia ul.Olimpijska 5/9 586-20-47-580 7 7
18. PM LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 83-220 Skórcz Starogardzka 15 5922171250 9 6
19. PM MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 89-600 Chojnice Mickiewicza 12 5552114951 21 12
20. PM MKS Sambor Tczew 83-110 Tczew ul.Wł. Jagiełły 8 593-10-91-007 32 20
21. PM MTS Junior Sopot 81-820 Sopot 23 Marca 32 5851055328 4 2
22. PM Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 80-299 Gdańsk Komety 19 957-00-27-271 2 2
23. PM RKS Rumia 84-230 Rumia ul.Mickiewicza 43 958 119 82 14 6 5
24. PM SKLA Sopot 81-842 Sopot Wybickiego 48 585-10-11-360 66 42
25. PM UKS Jedynka Reda 84-240 Reda Łąkowa 36/38 5881953397 2 2
26. PM UKS Lipusz 83-424 Bałachy Długa 47 591-159-88-90 11 5
27. PM ULKS Talex Borzytuchom 77-141 Borzytuchom Szkolna 1 842-15-88-868 8 6
28. PM WKS Flota Gdynia 81-103 Gdynia Śmidowicza 69 586-010-39-89 16 10
29. WN KS AZS UWM Olsztyn 10-720 Olsztyn Prawocheńskiego 7 7391030982 1 1
30. ZP KB Dziesiątka Białogard 78-200 Białogard Staromiejska 29 6722078693 3 3
31. ZP KL Bałtyk Koszalin 75-015 Koszalin Wł.Andersa 16 669-10-21-828 2 1
32. ZP MKL Szczecin 71-344 Szczecin Litewska 20 852-05-06-744 1 1
33. ZP MKL Szczecinek 78-400 Szczecinek Wiatraczna 5 6731895569 3 3
34. ZP ULKS Barwice 78-460 Barwice Pomorska 3 673-180-23-55 1 1