Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZIUK Hanna 2007-05-23 Z/2090/20

TAK

34 NumerPDF LUKS Podium Kup 2020

2
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

216 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

3
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

8 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2020

4
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

222 NumerPDF 10.37 10.37/20 KS Zamek Kurzętnik 2020

 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

653 NumerPDF 14.21 13.12/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

2
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

171 NumerPDF 14.08 14.08/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

3
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 12.84 12.84/20 UKS Vis Skierniewice 2020

4
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF 14.10 14.10/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

5
EINBACHER Zuzanna 2007-12-29 Z/4574/19

TAK

4 NumerPDF 16.07 16.07/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

6
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

960 NumerPDF 14.17 13.96/19 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

7
JURCZAK Wiktoria 2005-09-23 Z/3431/19

TAK

73 NumerPDF 13.81 13.81/20 UKS Kobylanka 2020

8
KŁOSOWSKA Judyta 2007-01-02 Z/5125/19

TAK

10 NumerPDF 15.00 15.00/20 MKP Szczecinek 2020

9
KROK Julia 2006-04-24 Z/5056/19

TAK

74 NumerPDF 14.14/19 UKS Kobylanka 2020

10
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

553 NumerPDF 13.45 13.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

11
PĘKALA Martyna 2006-10-20 Z/5055/19

TAK

75 NumerPDF 15.18/19 UKS Kobylanka 2020

12
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.23 13.22/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

13
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

119 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2020  ROSU 

14
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 13.68 13.68/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

15
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

652 NumerPDF 14.78 14.78/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

16
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

903 NumerPDF 12.85 12.85/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

17
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

169 NumerPDF 12.92 12.83/14 CWKS Resovia Rzeszów 2020

18
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

717 NumerPDF 12.32 12.32/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU   KNF   SKN 

19
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 12.39 12.27/13 AZS UMCS Lublin 2020  SKN 

20
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 13.29 13.29/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

653 NumerPDF 28.54 28.23/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

2
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 27.30 27.30/20 UKS Vis Skierniewice 2020

3
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

4
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

5
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 24.33 24.33/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN   SKN 

6
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

64 NumerPDF 26.81 26.81/20 UKS Vis Skierniewice 2020  ZKN 

7
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 26.11 26.11/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

8
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 27.64 27.64/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

9
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

119 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2020  ROSU 

10
SKROBANEK Hanna 2005-02-16 Z/1560/19

TAK

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2020

11
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

1 NumerPDF 29.74 29.74/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

12
TŁUCZEK Kamila 1997-05-09 Z/0080/13

TAK

169 NumerPDF 25.92 25.92/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

13
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 27.45 27.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIAK Julia 2007-10-01 Z/2468/20

TAK

763 NumerPDF PZS Gontyniec Chodzież 2020

2
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

960 NumerPDF 46.39/19 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

3
GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 Z/0829/20

TAK

216 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

4
KNORPS Wiktoria 2007-07-05 Z/2690/20

TAK

222 NumerPDF 60.60 60.60/20 KS Zamek Kurzętnik 2020

5
ŚWIEŻAK Agata 2009-03-06 Z/3775/20

TAK

412 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2020

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF 67.01 67.01/20 MKP Szczecinek 2020

2
CERK Karolina 1998-02-01 Z/1312/14

TAK

101 NumerPDF 59.95 59.95/20 MKP Szczecinek 2020

3
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.75 58.06/18 AZS UMCS Lublin 2020

4
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

13 NumerPDF 59.66 59.66/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

5
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 56.16 56.16/20 KS AZS AWF Wrocław 2020

6
MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 Z/1553/14

TAK

143 NumerPDF 59.67 59.67/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

7
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 58.51 54.16/15 KS Podlasie Białystok 2020

8
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 62.42 62.42/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

9
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 53.93 53.93/20 AZS UMCS Lublin 2020  SKN 

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZIUK Hanna 2007-05-23 Z/2090/20

TAK

34 NumerPDF 2:06.52 2:06.52/20 LUKS Podium Kup 2020

2
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

189 NumerPDF 1:49.09 1:41.89/19 LKS Lubawa 2020  ROSU 

3
CZERNIELEWSKA Anna 2007-10-30 Z/1709/20

TAK

33 NumerPDF 1:54.58 1:54.58/20 RKS Łódź 2020

4
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 Z/1669/20

TAK

123 NumerPDF 1:49.03 1:49.03/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

5
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF 1:33.73 1:33.73/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 Z/1850/20

TAK

11 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/20 MKP Szczecinek 2020

2
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

170 NumerPDF 3:15.00 3:15.00/20 LKS Jantar Ustka 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

965 NumerPDF 5:22.92 5:22.92/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

2
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

58 NumerPDF 4:52.88 4:52.88/20 LUKS Boguszyce 2020

3
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

434 NumerPDF 4:40.92 4:40.92/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

6 NumerPDF 4:43.97 4:43.97/20 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU   ZKN 

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

973 NumerPDF 7:24.65/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF 6:24.82 6:24.82/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

3
SMALEC Martyna 2005-11-19 Z/5057/19

TAK

68 NumerPDF 7:28.08/19 UKS Kobylanka 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

965 NumerPDF 12:35.44 12:35.44/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

2
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

251 NumerPDF 11:09.43 11:09.43/20 LKS Zorza Gdynia 2020

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

782 NumerPDF 16:44.37 16:11.26/19 KS Podlasie Białystok 2020  SKN 

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.62 1.68/17 KS Podlasie Białystok 2020

2
GÓRCZYŃSKA Martyna 2003-11-30 Z/2940/20

TAK

41 NumerPDF 1.45 1.45/19 AZS UMCS Lublin 2020

3
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

976 NumerPDF 1.65 1.66/19 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Patrycja 2008-07-29 Z/1693/20

TAK

654 NumerPDF 2.50 2.50/20 SL Olimpia Poznań 2020

2
IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 Z/5222/18

TAK

656 NumerPDF 2.80 2.80/20 SL Olimpia Poznań 2020

3
LADWICH Lena 2010-03-06 Z/1695/20

TAK

658 NumerPDF 1.80 1.80/20 SL Olimpia Poznań 2020

4
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

653 NumerPDF 3.00 3.30/19 SL Olimpia Poznań 2020  SKN 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

954 NumerPDF 5.83 5.83/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF 4.69/18 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

3
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 6.25 6.25/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN   SKN 

4
JASZCZURA Emilia 2007-04-30 Z/0478/19

TAK

8 NumerPDF 4.08/19 MKS Sambor Tczew 2020

5
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 5.28 5.28/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

6
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

12 NumerPDF 5.01 5.01/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

64 NumerPDF 11.23 11.23/20 UKS Vis Skierniewice 2020  ZKN 

2
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

621 NumerPDF 10.60 10.60/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

976 NumerPDF 11.75 11.75/20 LKS Lubusz Słubice 2020  ZKN 

 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

553 NumerPDF 10.41 10.41/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 8.94 9.39/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

2
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 10.00 10.00/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 11.82 11.82/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

2
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 9.82 9.82/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŃKO Ida 2005-10-03 Z/4345/19

TAK

529 NumerPDF 7.99 7.99/20 LKS Zantyr Sztum 2020

2
KOSMECKA Julia 2006-06-19 Z/3512/20

TAK

411 NumerPDF 8.88 8.88/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

99 NumerPDF 27.28 27.28/20 LKS Polkowice 2020

2
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 29.28 29.28/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2020  ZKN 

3
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 29.00 29.00/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 28.98 28.98/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

171 NumerPDF 26.03 26.03/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

2
GAWROŃSKA Maja 2006-07-09 Z/4606/18

TAK

778 NumerPDF 33.28 33.28/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

3
KOSMECKA Julia 2006-06-19 Z/3512/20

TAK

411 NumerPDF 17.45 17.45/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

4
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

30 NumerPDF 25.96 25.96/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 18.08 18.08/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

2
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF 45.82 45.82/20 RMKS Rybnik 2020

3
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 23.60 23.60/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRUTY Katarzyna 2005-10-22 Z/3415/20

TAK

70 NumerPDF 27.93 27.93/20 UKS Kobylanka 2020

2
WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 Z/2743/18

TAK

18 NumerPDF 15.80 15.80/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 Z/3069/17

TAK

49 NumerPDF 51.04 51.04/20 UKS Czwórka Białystok 2020  KNF   SKN 

2
Gadzińska Barbara 1976-12-20 Z/2810/20

TAK

99 NumerPDF 27.53 27.53/20 LKS Polkowice 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁA Oliwia 2004-12-20 Z/2935/20

TAK

7 NumerPDF 20.80 20.80/20 STS Pomerania Szczecinek 2020

2
SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 Z/1600/20

TAK

12 NumerPDF 28.09 28.09/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Paulina 2006-03-21 Z/3513/20

TAK

435 NumerPDF 21.52 21.52/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

2
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

30 NumerPDF 10.20 10.20/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

951 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
SZCZEPANIK Anna 2005-01-11 Z/4745/18

TAK

652 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

3
SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 Z/0535/20

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF 17.02 17.02/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

2
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 15.94 15.94/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

3
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

724 NumerPDF 15.53 15.53/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU 

4
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

903 NumerPDF 14.44 14.44/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

5
ZABIELSKA Oliwia 2003-07-22 Z/2876/20

TAK

737 NumerPDF 15.71 15.71/20 STS Pomerania Szczecinek 2020

 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GUT Oliwia
2. BUTRYN Kornelia
3. SZCZEPANIK Julia
4. CYGAN Natalia
5. SZYMCZYSZYN Milena
6. CISŁO Emilia
2005
2006
2005
2005
2006
2006
NumerPDF Podkarpackie

2 1. BROŻYNA Nikola
2. KACZKOWSKA Anna
3. KACZKOWSKA Marta
4. JANUS Julia
2005
2006
2006
2005
NumerPDF UKS Technik Radom

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

13 NumerPDF LUKS Podium Kup 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

52 NumerPDF 13.78 13.78/20 UKS Vis Skierniewice 2020

2
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

139 NumerPDF 11.52 11.52/20 RKS Łódź 2020  ZKN 

3
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

63 NumerPDF 11.43/09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

4
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

903 NumerPDF 12.21 12.21/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

5
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

992 NumerPDF 11.27 11.27/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU   ZKN 

6
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

660 NumerPDF 11.84 11.57/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

7
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 10.87 10.87/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

8
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

921 NumerPDF 11.15 11.00/19 RLTL ZTE Radom 2020

9
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF 10.99 10.99/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU   ZKN 

10
MIRKOWSKI Krystian 2003-02-22 Z/5554/18

TAK

932 NumerPDF 12.43 11.92/19 RLTL ZTE Radom 2020

11
ORZECH Mateusz 2002-02-19 Z/2169/19

TAK

661 NumerPDF 11.75 11.35/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

12
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

654 NumerPDF 11.45 11.45/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

13
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

658 NumerPDF 12.44/17 CWKS Resovia Rzeszów 2020

14
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

908 NumerPDF 12.11 12.11/19 RLTL ZTE Radom 2020

15
SZCZEPAŃSKI Konrad 2003-02-07 Z/2814/20

TAK

10 NumerPDF 12.10 12.10/20 MKP Szczecinek 2020

16
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

955 NumerPDF 11.57 11.57/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

17
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

936 NumerPDF 11.06 11.06/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

18
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 11.25 11.25/20 MKP Szczecinek 2020

19
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

52 NumerPDF 12.16 11.91/19 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

20
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 10.66 10.66/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  KNF   SKN 

21
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

782 NumerPDF 11.22 10.81/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

139 NumerPDF 23.05 23.05/20 RKS Łódź 2020  ZKN 

2
GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 Z/3650/11

TAK

63 NumerPDF 22.91 22.71/09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

3
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

660 NumerPDF 23.50 23.50/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

4
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 21.95 21.95/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

5
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

921 NumerPDF 22.89 22.31/19 RLTL ZTE Radom 2020

6
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF 22.40 22.40/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU   ZKN 

7
REMBISZ Rafał 2003-10-25 Z/2278/20

TAK

654 NumerPDF 23.47 23.47/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

8
SITEK Jakub 2002-09-24 Z/1260/16

TAK

658 NumerPDF 24.62/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

9
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

955 NumerPDF 23.87 23.87/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

10
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

936 NumerPDF 22.27 22.27/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

11
WYDMUCH Cezary 2003-02-20 Z/2815/20

TAK

13 NumerPDF 22.75 22.75/20 MKP Szczecinek 2020

12
ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 Z/3032/19

TAK

52 NumerPDF 23.84 23.84/20 UKS-MOS Opole 2020  ROSU 

13
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 21.23 21.23/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  KNF   SKN 

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 Z/0410/19

TAK

52 NumerPDF 45.78 45.78/20 UKS Vis Skierniewice 2020

2
NOWIŃSKI Jan 2008-05-25 Z/3771/20

TAK

413 NumerPDF Akademia Sportu Otwock 2020

3
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 39.42/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU   ZKN 

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

903 NumerPDF 54.61 54.11/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
MAŁOLEPSZY Rafał 2002-11-03 Z/3319/17

TAK

163 NumerPDF 59.49 59.49/20 LKS Lubawa 2020

3
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

907 NumerPDF 52.08 48.99/19 RLTL ZTE Radom 2020

4
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

772 NumerPDF 50.49 49.44/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

5
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

23 NumerPDF 50.47 50.47/20 AL Międzyzdroje 2020  ZKN 

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 Z/2097/20

TAK

13 NumerPDF 1:38.71 1:38.71/20 LUKS Podium Kup 2020

2
SKOCKI Kamil 2011-01-07 Z/2691/20

TAK

219 NumerPDF 2:26.03 2:26.03/20 KS Zamek Kurzętnik 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZAR Jakub 2005-03-10 Z/2476/20

TAK

664 NumerPDF 2:19.01 2:19.01/20 LKS Resovia Rzeszów 2020

2
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

TAK

768 NumerPDF 2:08.33 2:08.33/20 LKS Resovia Rzeszów 2020

3
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

945 NumerPDF 1:58.59 1:58.59/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

934 NumerPDF 2:06.24 2:06.24/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

905 NumerPDF 3:00.97/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

2
DRĄŻKOWSKI Tomasz 2002-04-19 Z/2811/20

TAK

19 NumerPDF 3:21.46 3:21.46/20 MKP Szczecinek 2020

3
KOSICKI Kajetan 2007-06-25 Z/3785/19

TAK

700 NumerPDF 3:13.58/19 AML Słupsk 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

938 NumerPDF 3:53.63/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN 

2
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

951 NumerPDF 4:26.9 4:26.9/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

3
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

945 NumerPDF 4:21.13/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

4
MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 Z/1500/18

TAK

40 NumerPDF 4:55.22 4:55.22/20 RKS Łódź 2020

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

917 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

938 NumerPDF 8:27.00 8:27.00/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN 

2
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

951 NumerPDF 9:57.34 9:57.34/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 Z/3514/20

TAK

466 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 Z/1609/20

TAK

258 NumerPDF 4.70 4.90/02 SL Olimpia Poznań 2020

2
KRÓL Tomasz 2008-08-22 Z/1698/20

TAK

646 NumerPDF 2.20 2.20/20 SL Olimpia Poznań 2020

3
KRUK Nikodem 2006-10-03 Z/1382/20

TAK

660 NumerPDF 3.50 3.50/20 SL Olimpia Poznań 2020

4
WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 Z/1699/20

TAK

664 NumerPDF 2.00 2.00/20 SL Olimpia Poznań 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 Z/1173/20

TAK

453 NumerPDF 5.25 5.25/20 LKS Zantyr Sztum 2020

2
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

20 NumerPDF 6.37 6.83/19 RMKS Rybnik 2020  ZKN 

3
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 Z/1174/20

TAK

468 NumerPDF 5.11 5.11/20 LKS Zantyr Sztum 2020

4
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

5 NumerPDF 6.32 6.50/19 RMKS Rybnik 2020  ZKN 

5
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

901 NumerPDF 6.72 6.72/20 RLTL ZTE Radom 2020  ZKN 

6
SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 Z/3514/20

TAK

466 NumerPDF 4.39 4.39/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

7
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

1 NumerPDF 5.43/19 RMKS Rybnik 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

418 NumerPDF 16.29 17.16/16 AZS UMCS Lublin 2020  KN 

2
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF 12.32 12.32/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

3
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

922 NumerPDF 15.40 15.40/20 RLTL ZTE Radom 2020  KNF 

 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOK Bartosz 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

743 NumerPDF 13.69 13.69/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 14.80 14.80/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN 

2
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 11.51 11.51/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

3 NumerPDF 15.04 15.04/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ZKN 

2
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 13.51 13.51/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKULSKI Jan 2005-05-04 Z/3037/20

TAK

38 NumerPDF 9.69 9.69/20 UKS Technik Radom 2020

2
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

41 NumerPDF 11.69 11.69/20 LUKS Podium Kup 2020

3
LUKSA Bartosz 2005-04-25 Z/5054/19

TAK

69 NumerPDF 12.06 12.06/20 UKS Kobylanka 2020

4
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

18 NumerPDF 13.53 13.53/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZINA Filip 2002-06-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 48.66 48.66/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN 

2
MATYJA Michał 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

752 NumerPDF 54.58 54.58/20 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN   SKN 

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

931 NumerPDF 34.64 37.66/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

2
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

700 NumerPDF 37.53 37.53/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

3
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 43.25 43.70/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

4
SOPA Mateusz 2004-08-05 Z/2914/18

TAK

3 NumerPDF 42.78 42.78/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ZKN 

5
WITA Patryk 2004-03-11 Z/5341/19

TAK

957 NumerPDF 41.59 41.59/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

900 NumerPDF 32.89 32.89/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

14 NumerPDF 22.41 23.90/19 LUKS Podium Kup 2020

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

422 NumerPDF 56.80 56.80/20 AZS UMCS Lublin 2020

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JATA Benedykt 2006-03-14 Z/2095/20

TAK

14 NumerPDF 27.97 27.97/20 LUKS Podium Kup 2020

2
KRZYSZTANOWICZ Jakub 2006-05-04 Z/2091/20

TAK

4 NumerPDF 19.08/19 LUKS Podium Kup 2020

3
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

17 NumerPDF 26.30 26.30/20 LUKS Podium Kup 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 52.37 55.65/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZENDA Kajetan 2004-01-19 Z/4794/19

TAK

700 NumerPDF 35.77 35.77/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

2
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 47.94 47.94/20 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

3
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 Z/3498/17

TAK

166 NumerPDF 52.43 52.43/20 LKS Lubawa 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jarosław 2006-09-23 Z/4793/19

TAK

900 NumerPDF 31.00 32.10/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF 15.89 15.89/20 WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

2
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

938 NumerPDF 16.73 16.73/20 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

3
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

906 NumerPDF 15.40/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna