Internetowe zgłoszenia do imprezy: Małopolski mityng lekkoatletyczny "I Ty możesz zostać Mistrzem". 5. Memoriał Edwarda Szklarc
SUCHA BESKIDZKA, 16.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 12.22/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

2
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 13.16/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 13.15/19 MLUKS Tarnów 2021

4
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 13.27 13.25/19 KS AZS AWF Kraków 2021

5
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

47 NumerPDF 14.94 14.94/21 MLUKS Tarnów 2021

6
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 14.45 14.23/20 MLUKS Tarnów 2021

7
KOWALCZE Alicja 2005-12-13 Z/9182/21

TAK

64 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

8
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 13.41 13.39/19 KKB MOSiR Krosno 2021

9
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 12.99 12.90/20 KKB MOSiR Krosno 2021  ZKN 

10
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 13.08/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

11
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

118 NumerPDF 14.36/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

12
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF 14.84 14.84/21 KS Victoria Trzebinia 2021

13
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

506 NumerPDF 12.64/20 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN   SKN 

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

97 NumerPDF 15.05/20 SKS Kusy Kraków 2021

2
BAWOŁ Amelia 2006-01-09 Z/9395/21

TAK

711 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

3
BOBER Karolina 2006-06-14 Z/8214/21

TAK

712 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

4
BURY Maria 2007-11-28 Z/3412/20

TAK

517 NumerPDF 14.22 14.22/21 MKS Tempo Kęty 2021

5
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

152 NumerPDF 14.40/20 UKS Lider Siercza 2021

6
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

678 NumerPDF 13.80 13.68/20 KS AZS AWF Kraków 2021

7
GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 Z/3168/20

TAK

214 NumerPDF 14.57/20 UKS Lider Siercza 2021

8
KAPAŁA Emilia 2007-07-30 Z/8217/21

TAK

714 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

9
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 12.98/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

10
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF 13.35 13.35/21 MKS Tempo Kęty 2021

11
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 13.43 12.98/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

12
KUCHARSKA Emilia 2006-01-13 Z/8219/21

TAK

713 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

13
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

65 NumerPDF 14.00/20 MLUKS Tarnów 2021

14
POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 Z/3502/20

TAK

664 NumerPDF 13.92/20 KS AZS AWF Kraków 2021

15
SMYRK Natalia 2006-03-21 Z/8224/21

TAK

715 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

16
STECZEK Julia 2007-07-02 Z/8223/21

TAK

716 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASTER Maja 2008-03-08 Z/0821/21

TAK

864 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

2
DIAKUN Kateryna 2008-04-13 Z/5494/19

TAK

43 NumerPDF 16.54/20 SKS Kusy Kraków 2021

3
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF 15.19/19 SKS Kusy Kraków 2021

4
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 13.63 13.63/21 SKS Kusy Kraków 2021

5
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

6
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

7
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

8
GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 Z/0820/21

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

9
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

338 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

10
JASTRZĘBSKA Zuzanna 2009-01-25 Z/3009/19

TAK

48 NumerPDF 17.57/19 SKS Kusy Kraków 2021

11
KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 Z/5153/19

TAK

586 NumerPDF 13.78 13.78/21 MKS Tempo Kęty 2021

12
KRUPA Aleksandra 2009-02-27 Z/5533/21

TAK

17 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

13
KUBIES Jowita 2008-08-21 Z/0935/21

TAK

709 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

14
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

502 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

15
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

505 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

16
KUŹLIK Nikola 2008-05-22 Z/1987/21

TAK

290 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

17
LALEWICZ Nina 2008-03-27 Z/3142/20

TAK

355 NumerPDF 14.36 14.22/20 WKS Wawel Kraków 2021

18
MENTEL Małgorzata 2009-10-15 Z/1985/21

TAK

288 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

19
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

20
PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 Z/3997/20

TAK

292 NumerPDF 15.41/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

21
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

22
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

46 NumerPDF 16.49/20 SKS Kusy Kraków 2021

23
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

24
STAŚKO Magdalena 2008-05-14 Z/3613/20

TAK

133 NumerPDF 16.36/20 UKS Lider Siercza 2021

25
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

574 NumerPDF 13.78 13.78/21 MKS Tempo Kęty 2021

26
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

27
ŚWIERGAŁA Zuzanna 2008-06-09 Z/9372/21

TAK

594 NumerPDF 15.12 15.12/21 MKS Tempo Kęty 2021

28
WAJDZIK Izabella 2010-06-03 Z/1998/21

TAK

281 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

29
WAJDZIK Zuzanna 2009-04-21 Z/1991/21

TAK

293 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

30
WÓJCIK Nina 2009-08-26 Z/0822/21

TAK

829 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

116 NumerPDF 25.07/20 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 27.15/20 PK MLUKS Tarnów 2021

3
GAWIN Karolina 2007-02-01 Z/3036/19

TAK

678 NumerPDF 28.01/20 KS AZS AWF Kraków 2021

4
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 27.71/19 KS AZS AWF Kraków 2021

5
HYRNIK Agnieszka 1998-08-14 Z/6584/21

TAK

62 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

47 NumerPDF 31.32 31.32/21 MLUKS Tarnów 2021

7
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 30.64 29.93/20 MLUKS Tarnów 2021

8
KOWALCZE Alicja 2005-12-13 Z/9182/21

TAK

64 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

9
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 27.72/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

10
LIS Monika 2006-08-31 Z/5560/19

TAK

65 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

11
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

118 NumerPDF 30.44/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

12
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

57 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

13
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

163 NumerPDF 26.92/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

14
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

891 NumerPDF 26.58/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

15
TARASENKOVA Waleriia 2006-06-23 Z/6032/21

TAK

308 NumerPDF 27.32 AZS-AWF Katowice 2021

16
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28 Z/3936/17

TAK

68 NumerPDF 28.44/17 KKB MOSiR Krosno 2021

17
WÓJCIK Weronika 2002-03-23 Z/1284/21

TAK

847 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBER Karolina 2006-06-14 Z/8214/21

TAK

712 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
BURY Maria 2007-11-28 Z/3412/20

TAK

517 NumerPDF 47.18/20 MKS Tempo Kęty 2021

3
CHODUR Milena 2007-05-11 Z/2632/20

TAK

176 NumerPDF 53.79/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
DYMEK Jagoda 2007-12-06 Z/2761/20

TAK

152 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

5
GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 Z/3168/20

TAK

214 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

6
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 49.73 49.73/21 KS Victoria Trzebinia 2021

7
KAPAŁA Emilia 2007-07-30 Z/8217/21

TAK

714 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

8
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF 45.19/20 MKS Tempo Kęty 2021

9
KUCHARSKA Emilia 2006-01-13 Z/8219/21

TAK

713 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

10
ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 Z/0823/20

TAK

590 NumerPDF 46.74/20 MKS Tempo Kęty 2021

11
MIETŁA Oliwia 2007-03-27 Z/2279/19

TAK

26 NumerPDF 48.91/20 MLUKS Tarnów 2021

12
POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 Z/3502/20

TAK

664 NumerPDF 47.26/20 KS AZS AWF Kraków 2021

13
SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 Z/2698/18

TAK

679 NumerPDF 50.99/18 KS AZS AWF Kraków 2021

14
SMYRK Natalia 2006-03-21 Z/8224/21

TAK

715 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASTER Maja 2008-03-08 Z/0821/21

TAK

864 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

2
BISKUP Wiktoria 2008-10-22 Z/2787/19

TAK

68 NumerPDF 42.92/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
CHODUR Hanna 2009-02-20 Z/2627/20

TAK

178 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 46.06 45.94/20 SKS Kusy Kraków 2021

5
DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 Z/3170/20

TAK

211 NumerPDF 53.57/20 UKS Lider Siercza 2021

6
DYBCZYŃSKA Amelia 2010-06-22 Z/5529/21

TAK

22 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

7
GALUBA Martyna 2010-04-15 Z/3210/20

TAK

149 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

8
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

9
GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 Z/0820/21

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

10
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

338 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

11
KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 Z/5152/19

TAK

546 NumerPDF 48.08/20 MKS Tempo Kęty 2021

12
KUBIES Jowita 2008-08-21 Z/0935/21

TAK

709 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

13
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

502 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

14
KUŚMIERCZYK Lena 2009-08-02 Z/3682/19

TAK

42 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

15
ŁUKOWICZ Lena 2009-01-23 Z/3434/18

TAK

17 NumerPDF 49.75/20 MLUKS Tarnów 2021

16
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

17
STAŚKO Magdalena 2008-05-14 Z/3613/20

TAK

133 NumerPDF 58.46/20 UKS Lider Siercza 2021

18
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

19
WIKAR Jagoda 2008-03-03 Z/2128/20

TAK

3 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

20
WÓJCIK Nina 2009-08-26 Z/0822/21

TAK

829 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

280 NumerPDF 60.95/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

666 NumerPDF 67.73 67.73/21 KS Victoria Trzebinia 2021

3
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

83 NumerPDF 60.97/20 KKB MOSiR Krosno 2021

4
PAWŁOWSKA Iwona 2003-01-14 Z/2993/18

TAK

2 NumerPDF 62.56/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

5
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

6
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 58.48/18 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

7
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

24 NumerPDF 62.63/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

8
TWOREK Inga 2005-11-29 Z/9184/21

TAK

56 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

9
WIDERA Emilia 2005-02-15 Z/9471/21

TAK

318 NumerPDF 63.68 AZS-AWF Katowice 2021

10
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF 66.19 66.19/21 KS Victoria Trzebinia 2021

11
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

506 NumerPDF 60.84/20 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN   SKN 

12
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

70 NumerPDF 63.91/18 KKB MOSiR Krosno 2021

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZACZEK Aleksandra 2006-12-12 Z/1005/20

TAK

78 NumerPDF 1:50.96/20 MLUKS Tarnów 2021

2
ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 Z/0823/20

TAK

590 NumerPDF 1:53.65 1:53.65/21 MKS Tempo Kęty 2021

3
RYBA Gabriela 2007-03-05 Z/2274/19

TAK

2 NumerPDF 1:56.25/20 MLUKS Tarnów 2021

4
SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 Z/3426/18

TAK

8 NumerPDF 1:58.52/20 MLUKS Tarnów 2021

5
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

157 NumerPDF 1:51.10/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERNIAK Anna 2005-05-31 Z/4443/18

TAK

3 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

2
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

111 NumerPDF 2:16.86/18 Kraków Athletics Team 2021

3
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

317 NumerPDF 2:10.22/20 AZS-AWF Katowice 2021

4
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

12 NumerPDF 2:21.94/19 MLUKS Tarnów 2021

5
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

61 NumerPDF 2:09.53/20 KUKS Remus Kościerzyna 2021  SKN 

6
MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 Z/5738/21

TAK

23 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

7
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

998 NumerPDF 2:04.33/12 KS Prefbet-Sonarol 2021

8
PLIŚ Renata 1985-02-05 Z/5075/11

TAK

352 NumerPDF 2:00.45/10 MKL Maraton Świnoujście 2021  KN   SKN 

9
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

29 NumerPDF 2:16.27/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021  ZKN 

10
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:08.52/19 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁTON Agnieszka 2007-09-07 Z/3247/20

TAK

50 NumerPDF 3:30.67 3:30.67/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

2
LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 Z/2783/19

TAK

11 NumerPDF 3:13.74 3:13.74/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
SIKORA Alicja 2008-01-02 Z/5527/21

TAK

1 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BLICHARCZYK Weronika 2003-12-15 Z/1940/21

TAK

69 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2021

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

666 NumerPDF 5:30.38/20 KS Victoria Trzebinia 2021

3
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

63 NumerPDF 5:07.77/19 KKB MOSiR Krosno 2021

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

36 NumerPDF 10:22.22/20 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

2
KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 Z/3058/18

TAK

154 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

4
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

6 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2021  ZKN 

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGACZ Milena 2010-04-22 Z/7601/21

TAK

20 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

2
BRYDNIAK Iga 2008-10-20 Z/2629/20

TAK

171 NumerPDF 1:51.07/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
CZERWIŃSKA Antonia 2008-07-31 Z/3169/20

TAK

254 NumerPDF 2:06.32/20 UKS Lider Siercza 2021

4
JAWORSKA Julia 2010-08-03 Z/7603/21

TAK

21 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

5
JAWORSKA Klaudia 2010-08-03 Z/7604/21

TAK

23 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

6
MACIEJOWSKA Dominika 2008-11-16 Z/0441/21

TAK

52 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

7
PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 Z/0364/20

TAK

316 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

8
PODOLSKA Maria 2008-03-03 Z/2779/19

TAK

55 NumerPDF 1:47.19/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

9
SOCHA Weronika 2008-09-18 Z/1990/21

TAK

283 NumerPDF 1:55.43/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

10
SOWIŃSKA Anna 2009-12-28 Z/3055/18

TAK

151 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

11
TRUCHAN Milena 2008-05-12 Z/2996/20

TAK

62 NumerPDF 2:04.21/20 MLUKS Tarnów 2021

12
URBAŚ Sara 2008-07-29 Z/2777/19

TAK

51 NumerPDF 1:49.54 1:49.54/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

13
ZAJĄC Daria 2010-02-16 Z/3167/20

TAK

136 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.58 1.60/20 KS Victoria Trzebinia 2021

2
KASPRZAK Dominika 2007-11-19 Z/2570/18

TAK

557 NumerPDF 1.40 1.42/20 MKS Tempo Kęty 2021

3
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 1.45 1.59/20 MKS Tempo Kęty 2021

4
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

506 NumerPDF 1.59/18 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LORENC Kinga 2004-06-19 Z/5067/18

TAK

77 NumerPDF 4.61 4.85/20 KKB MOSiR Krosno 2021

2
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

87 NumerPDF 4.95 5.38/20 KKB MOSiR Krosno 2021  ZKN 

3
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

163 NumerPDF 5.45/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

4
ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

891 NumerPDF 5.19/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

506 NumerPDF 5.05/19 MKS Tempo Kęty 2021  ZKN 

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAWOŁ Amelia 2006-01-09 Z/9395/21

TAK

711 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
CHYNAŁ Anna 2007-11-29 Z/3802/18

TAK

90 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

3
KRUCZEK Martyna 2006-08-12 Z/2983/18

TAK

75 NumerPDF 5.08/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

4
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 4.27/20 MKS Tempo Kęty 2021

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWACZ Anna 2010-10-17 Z/8216/21

TAK

722 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF 4.29/20 SKS Kusy Kraków 2021

3
JAKUBISZAK Dominika 2009-02-19 Z/0927/21

TAK

338 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

4
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

50 NumerPDF 4.08/19 SKS Kusy Kraków 2021

5
KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 Z/5152/19

TAK

546 NumerPDF 4.27/20 MKS Tempo Kęty 2021

6
KRĘCIOCH Martyna 2008-01-29 Z/5153/19

TAK

586 NumerPDF 4.10/19 MKS Tempo Kęty 2021

7
KUBIES Jowita 2008-08-21 Z/0935/21

TAK

709 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

8
KULIG Aleksandra 2009-02-02 Z/9509/21

TAK

502 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

9
KURDZIEL Łucja 2008-09-12 Z/9510/21

TAK

505 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

10
MIKOŁAJEWSKA Barbara 2008-04-15 Z/2780/19

TAK

80 NumerPDF 4.71/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

11
PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 Z/3997/20

TAK

292 NumerPDF 4.06/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

12
RUSIN Natalia 2010-06-18 Z/8221/21

TAK

723 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

13
STOJEK Emilia 2008-03-10 Z/3274/19

TAK

574 NumerPDF 4.94/20 MKS Tempo Kęty 2021

14
ŚMIETANA Lena 2010-02-24 Z/8225/21

TAK

724 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

15
ŚWIERGAŁA Zuzanna 2008-06-09 Z/9372/21

TAK

594 NumerPDF 3.90/20 MKS Tempo Kęty 2021

16
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

41 NumerPDF 3.67/20 SKS Kusy Kraków 2021

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMOWSKA Anna 2003-06-23 Z/2403/20

TAK

66 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

282 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF 5.94/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

2
DURZYŃSKA Julia 2007-08-09 Z/4088/20

TAK

70 NumerPDF 9.90 9.90/21 MKS-MOSM Bytom 2021

3
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF 7.49/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 Z/4914/18

TAK

504 NumerPDF 13.35/20 MKS Tempo Kęty 2021

5
SALWA Zuzanna 2008-02-03 Z/8015/21

TAK

183 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

6
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2021

7
STECZEK Julia 2007-07-02 Z/8223/21

TAK

716 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMOWSKA Anna 2003-06-23 Z/2403/20

TAK

66 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

12 NumerPDF 32.09/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

3
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

282 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

4
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

76 NumerPDF 35.34 35.34/21 MKS-MOSM Bytom 2021

5
WÓJCIK Weronika 2002-03-23 Z/1284/21

TAK

847 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2021

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANNONI Fabiana 2007-10-17 Z/2575/18

TAK

563 NumerPDF 29.89 29.89/21 MKS Tempo Kęty 2021

2
BOREK Wiktoria 2006-02-06 Z/0926/19

TAK

77 NumerPDF 25.48 26.59/20 MKS-MOSM Bytom 2021

3
CZERWIŃSKA Natalia 2004-12-27 Z/5609/18

TAK

167 NumerPDF 24.00/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
GORYCZKA Natalia 2004-06-16 Z/5607/18

TAK

173 NumerPDF 14.62/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

5
MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 Z/3898/20

TAK

72 NumerPDF 22.52 22.52/21 MKS-MOSM Bytom 2021

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

800 NumerPDF 11.73/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

2
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 11.56/20 AZS-AWF Katowice 2021

3
DZIEŻA Bartłomiej 2005-01-19 Z/3505/20

TAK

671 NumerPDF 13.55/20 KS AZS AWF Kraków 2021

4
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 13.31/20 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

5
KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 Z/3245/20

TAK

86 NumerPDF 12.08 12.08/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

6
KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 Z/2982/16

TAK

801 NumerPDF 11.68/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

7
KWAŚNY Błażej 2001-05-10 Z/2360/17

TAK

282 NumerPDF 11.19 11.19/19 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

8
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

290 NumerPDF 10.63 10.63/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

9
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 10.66 10.51/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

10
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

TAK

10 NumerPDF 13.06/17 UKS Gminy Brzeszcze 2021

11
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

662 NumerPDF 11.09 11.09/21 KS AZS AWF Kraków 2021

12
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 11.59 11.59/21 KS Victoria Trzebinia 2021

13
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

287 NumerPDF 11.56/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

14
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

347 NumerPDF 10.42/20 WKS Wawel Kraków 2021  SKN 

15
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF 12.55/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

16
WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 Z/4251/17

TAK

95 NumerPDF 11.61 11.54/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

17
WITOS Mikołaj 2004-06-06 Z/4249/17

TAK

51 NumerPDF 11.79 11.79/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

809 NumerPDF 12.29/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

2
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

166 NumerPDF 13.07/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
KUTA Mateusz 2007-01-21 Z/2995/20

TAK

64 NumerPDF 13.15 13.15/21 MLUKS Tarnów 2021

4
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 13.74/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

5
PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 Z/3996/20

TAK

293 NumerPDF 14.37 14.37/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

6
PYTKO Bartosz 2006-05-08 Z/2594/20

TAK

6 NumerPDF 13.45 13.45/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

7
RAŚ Stanisław 2006-06-17 Z/5151/19

TAK

677 NumerPDF 12.44 12.42/20 KS AZS AWF Kraków 2021

8
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 12.95 12.95/21 MKS Tempo Kęty 2021

9
TRĄBKA Borys 2007-01-10 Z/3343/20

TAK

678 NumerPDF 12.51 12.51/21 KS AZS AWF Kraków 2021

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANUS Maksymilian 2008-04-04 Z/2129/20

TAK

6 NumerPDF 13.76/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

2
CICHY Tymoteusz 2008-02-14 Z/3998/20

TAK

281 NumerPDF 14.39 14.39/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

3
GUZIK Rafał 2008-01-16 Z/3956/20

TAK

283 NumerPDF 14.63 14.63/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

4
JASIŃSKI Szymon 2008-12-10 Z/3270/19

TAK

545 NumerPDF 14.79/20 MKS Tempo Kęty 2021

5
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

501 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

6
KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 Z/3958/20

TAK

282 NumerPDF 15.05 15.05/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

7
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 Z/3518/20

TAK

30 NumerPDF 13.98/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

8
MAZUR Jakub 2008-06-22 Z/2001/21

TAK

217 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

9
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27 Z/2002/21

TAK

222 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

10
RAKOCZY Karol 2009-01-04 Z/4991/18

TAK

559 NumerPDF 16.01/18 MKS Tempo Kęty 2021

11
TUTAJ Filip 2008-05-17 Z/10911/21

TAK

28 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

12
ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 Z/3984/20

TAK

278 NumerPDF 13.75 13.75/21 SAS AZS AWF Kraków 2021

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYGAN Wiktor 2003-01-28 Z/0991/20

TAK

303 NumerPDF 23.32/20 AZS-AWF Katowice 2021

2
KAŁUŻA Wiktor 2005-10-29 Z/3245/20

TAK

86 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 Z/2982/16

TAK

801 NumerPDF 23.89/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

4
KWAŚNY Błażej 2001-05-10 Z/2360/17

TAK

282 NumerPDF 23.15 23.12/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

5
PIETRUSA Jakub 2005-02-18 Z/1155/19

TAK

290 NumerPDF 21.83 21.83/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

6
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 21.42 21.42/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

7
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 23.54/20 KS Victoria Trzebinia 2021

8
SUŁEK Mateusz 2005-05-20 Z/2624/19

TAK

169 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

9
WITOS Mikołaj 2004-06-06 Z/4249/17

TAK

51 NumerPDF 23.84 23.84/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

10
ZAHORA Karol 2005-10-26 Z/9180/21

TAK

52 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

809 NumerPDF 41.08/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

2
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

166 NumerPDF 43.66/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

3
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 45.29 45.29/21 KS Victoria Trzebinia 2021

4
LACH Bartosz 2007-08-11 Z/10996/21

TAK

1 NumerPDF UKS Gminy Brzeszcze 2021

5
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 43.28/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021

6
PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 Z/3996/20

TAK

293 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

7
PYTKO Bartosz 2006-05-08 Z/2594/20

TAK

6 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2021

8
ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 Z/2127/20

TAK

43 NumerPDF 40.34/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACJASZ Igor 2009-01-21 Z/8559/21

TAK

742 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

2
KISIAŁA Maciej 2008-01-24 Z/5528/21

TAK

13 NumerPDF UKS Brenna Górki 2021

3
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

501 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

4
LEŚNIAK Mateusz 2008-04-01 Z/3518/20

TAK

30 NumerPDF 45.89/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

5
MAJ Emil 2008-08-04 Z/4448/18

TAK

18 NumerPDF 45.96/20 MLUKS Tarnów 2021

6
MIETŁA Szymon 2009-02-18 Z/1943/19

TAK

56 NumerPDF 52.83/19 MLUKS Tarnów 2021

7
SMYRAK Karol 2009-06-24 Z/8222/21

TAK

731 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

8
SZOŁTYSIK Przemysław 2008-11-20 Z/3425/18

TAK

10 NumerPDF 51.94/20 MLUKS Tarnów 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BABICZ Wiktor 2001-06-19 Z/2981/16

TAK

800 NumerPDF 51.92/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

2
CHORĄŻY Maciej 2004-05-17 Z/2309/20

TAK

46 NumerPDF 55.79/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

3
DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Z/5012/15

TAK

115 NumerPDF 52.17/18 Kraków Athletics Team 2021

4
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

124 NumerPDF 54.23/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

5
GORCZYCA Jakub 2002-03-31 Z/3868/16

TAK

32 NumerPDF 52.54/18 UKS Polfin Oświęcim 2021

6
LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 Z/3424/18

TAK

20 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

7
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

287 NumerPDF 49.00/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  ZKN   OSU 

8
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

133 NumerPDF 52.00/19 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

9
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

917 NumerPDF 51.09/20 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN 

10
WRZAŁEK Jakub 2004-06-01 Z/2215/18

TAK

8 NumerPDF 53.98 53.81/20 UKS Żaczek Połaniec 2021

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Z/2444/20

TAK

112 NumerPDF 1:41.69/20 Kraków Athletics Team 2021

2
TAŁAJ Kuba 2007-11-08 Z/0503/21

TAK

1 NumerPDF 1:39.95 1:39.95/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

120 NumerPDF 1:49.87/17 Kraków Athletics Team 2021

2
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

3 NumerPDF 1:52.72/17 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

3
NOWAK Oskar 1996-08-12 Z/0345/13

TAK

48 NumerPDF 2:00.69/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

4
RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 Z/4054/18

TAK

248 NumerPDF 1:59.46/17 UKS Filipides Teresin 2021

5
WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 Z/1810/18

TAK

71 NumerPDF MLUKS Tarnów 2021

6
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

116 NumerPDF 1:55.09/20 Kraków Athletics Team 2021  OSU 

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

5 NumerPDF 3:06.80 3:06.80/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

2
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3407/20

TAK

60 NumerPDF 3:09.23 3:09.23/21 MLUKS Tarnów 2021

3
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 Z/2221/18

TAK

7 NumerPDF 3:08.15 3:08.15/21 UKS Żaczek Połaniec 2021

4
URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 Z/2126/20

TAK

28 NumerPDF 2:57.29 2:57.29/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDŁOŃ Dawid 2005-01-08 Z/2347/20

TAK

36 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
PAWŁOWSKI Dawid 1993-10-15 Z/1771/12

TAK

754 NumerPDF 4:24.09/15 SKL Sucha Beskidzka 2021

3
TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 Z/5690/18

TAK

280 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

4
WRONA Daniel 1992-04-17 Z/8996/21

TAK

321 NumerPDF UKS Lider Siercza 2021

5
ZIMNICKI Adam 2000-11-12 Z/0133/20

TAK

119 NumerPDF 4:28.14/20 Kraków Athletics Team 2021

6
ŻMUDA Sebastian 1982-10-10 Z/7296/21

TAK

756 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 Z/2994/18

TAK

25 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2021  ZKN 

2
SOKOŁOWSKI Karol 1987-04-05 Z/7069/21

TAK

35 NumerPDF SPLA Tychy 2021

3
SZROMBA Szymon 2004-05-08 Z/3432/18

TAK

5 NumerPDF 9:56.04/20 UKS Gminy Brzeszcze 2021

4
TRESKA Piotr 1986-12-01 Z/6868/21

TAK

36 NumerPDF SPLA Tychy 2021

5
WÓJCIK Tomasz 1984-01-26 Z/2895/20

TAK

101 NumerPDF Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 2021

 
1000 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOSZKA Filip 2009-10-21 Z/8014/21

TAK

168 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

2
NOWAK Igor 2008-06-25 Z/3248/20

TAK

27 NumerPDF 3:44.76 3:36.49/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

3
TALIK Piotr 2008-10-09 Z/3250/20

TAK

19 NumerPDF 3:19.58 3:19.58/21 KS Sprint Bielsko-Biała 2021

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 1.85 1.88/20 KS Victoria Trzebinia 2021  ZKN 

2
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

TAK

10 NumerPDF 1.74/19 UKS Gminy Brzeszcze 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMALIK Łukasz 2002-04-22 Z/2487/19

TAK

50 NumerPDF 5.91/20 UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

662 NumerPDF 7.09/15 KS AZS AWF Kraków 2021

3
WRÓBEL Marcin 1999-03-23 Z/2987/15

TAK

267 NumerPDF 6.19/19 UKS Gminy Brzeszcze 2021

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF 5.05 5.05/21 KS Victoria Trzebinia 2021

2
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 5.31 5.31/21 KS Victoria Trzebinia 2021

3
RAŚ Stanisław 2006-06-17 Z/5151/19

TAK

677 NumerPDF 5.58/20 KS AZS AWF Kraków 2021

4
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 5.28 5.31/20 MKS Tempo Kęty 2021

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHY Tymoteusz 2008-02-14 Z/3998/20

TAK

281 NumerPDF 4.01/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

2
GRACJASZ Igor 2009-01-21 Z/8559/21

TAK

742 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

3
GUZIK Rafał 2008-01-16 Z/3956/20

TAK

283 NumerPDF 3.78/20 SAS AZS AWF Kraków 2021

4
JASIŃSKI Szymon 2008-12-10 Z/3270/19

TAK

545 NumerPDF 3.92/20 MKS Tempo Kęty 2021

5
KLIMKIEWICZ Łukasz 2009-02-23 Z/9511/21

TAK

501 NumerPDF KS Start Trzebinia 2021

6
KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 Z/3958/20

TAK

282 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

7
MAZUR Jakub 2008-06-22 Z/2001/21

TAK

217 NumerPDF 4.88/20 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

8
POCHOPIEŃ Kacper 2008-09-27 Z/2002/21

TAK

222 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021

9
RAKOCZY Karol 2009-01-04 Z/4991/18

TAK

559 NumerPDF 4.43/20 MKS Tempo Kęty 2021

10
SMYRAK Karol 2009-06-24 Z/8222/21

TAK

731 NumerPDF SKL Sucha Beskidzka 2021

11
ZĄBCZYK Grzegorz 2008-02-28 Z/3984/20

TAK

278 NumerPDF SAS AZS AWF Kraków 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁYŹNIAK Maksymilian 2003-08-23 Z/9181/21

TAK

74 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
SIĘKA Łukasz, jan 2003-07-19 Z/9183/21

TAK

71 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF 13.23/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021  ZKN 

2
KORCZAK KAROL 2006-03-10 Z/2007/21

TAK

294 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

3
KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 Z/4934/19

TAK

321 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2021

4
NAJDER Bartłomiej 2006-02-02 Z/2004/21

TAK

245 NumerPDF UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  OSU 

5
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 11.11 11.11/21 KS Victoria Trzebinia 2021

6
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF 10.98/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁYŹNIAK Maksymilian 2003-08-23 Z/9181/21

TAK

74 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2021

2
RAJZER Krzysztof 2003-07-02 Z/3011/17

TAK

59 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWĄD Jakub 2005-01-09 Z/3057/18

TAK

163 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021  ZKN 

2
KUBIK Paweł 2004-04-01 Z/2458/18

TAK

58 NumerPDF 37.22/20 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

3
SALWA Mateusz 2005-01-04 Z/3280/19

TAK

162 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

4
TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 Z/4451/18

TAK

40 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
FURTAK Jakub 2007-12-06 Z/3519/20

TAK

57 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

2
LAMPA Jerzy 2007-01-12 Z/3520/20

TAK

56 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021