Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

2 NumerPDF 12.28 12.28/18 MKS Juvenia Białystok 2019

2
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 12.03 12.03/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

140 NumerPDF 12.13 12.05/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

99 NumerPDF 12.15 12.15/18 MKS Żywiec 2019

5
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

17 NumerPDF 12.02 12.02/18 WLKS Wrocław 2019

6
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.55 12.55/18 LUKS Orneta 2019

7
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 12.10 12.10/18 LKS Stal Mielec 2019

8
KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

46 NumerPDF 12.21 12.21/18 MKS Iskra Pszczyna 2019

9
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.26 12.26/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

10
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.60 12.26/17 KS Podlasie Białystok 2019

11
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

553 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

12
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2019

13
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

303 NumerPDF 12.21 12.21/18 MUKL Brodnica 2019

14
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

74 NumerPDF 12.17 12.17/18 MLKS Sokół Lubin 2019

15
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 12.54 12.50/17 KL Bałtyk Koszalin 2019

16
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

466 NumerPDF 12.64 12.62/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

17
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

12 NumerPDF 12.50 12.50/18 MKS Pułtusk 2019

18
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.60 12.60/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

19
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.45 12.45/18 GKS Start Długołęka 2019

20
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 12.89 12.89/18 MKS Agros Chełm 2019

21
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 12.83 12.83/18 MLKS Sokół Lubin 2019

22
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

865 NumerPDF 12.54 12.54/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

23
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

42 NumerPDF 12.61 12.61/18 MKS Kusy Szczecin 2019

24
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

96 NumerPDF 12.18 12.18/18 UKS Olimpia Zabrze 2019

25
JASTRZĘBSKA Karolina 2003-07-09 Z/3279/17

TAK

711 NumerPDF 12.60 12.60/18 MKS Pogoń Siedlce 2019

26
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.18 12.18/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

27
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

320 NumerPDF 12.83 12.83/18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2019

28
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF 12.98 12.98/18 MKS Agros Chełm 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF 25.18 24.21/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

7 NumerPDF 25.57 25.57/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

3
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 25.50 25.50/18 SKLA Sopot 2019

4
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.13 25.13/18 MKL Toruń 2019

5
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

773 NumerPDF 25.08 24.94/17 UKS Czwórka Żory 2019

6
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 25.44 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 25.13 25.13/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 25.30 25.30/18 MKL Toruń 2019

9
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF 25.74 25.74/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

10
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

551 NumerPDF 25.40 25.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

11
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

228 NumerPDF 26.17 26.17/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 58.25 57.47/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 Z/2426/17

TAK

783 NumerPDF 58.07 58.07/18 KS Podlasie Białystok 2019

3
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 56.53 56.12/17 KS Podlasie Białystok 2019

4
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

551 NumerPDF 56.70 55.82/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 56.49 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

6
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

560 NumerPDF 57.30 57.30/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

7
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 57.62 57.62/18 MUKS SZS Cieszyn 2019

8
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 58.74/17 BKS Bydgoszcz 2019

9
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

95 NumerPDF 58.41 58.41/18 LLKS Pomorze Stargard 2019

10
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

34 NumerPDF 58.87 57.58/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

11
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 57.58 56.20/17 AZS UMCS Lublin 2019

12
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 57.11 57.11/18 AZS UMCS Lublin 2019

13
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.28 59.28/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

14
KLASIK Joanna 2002-07-21 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF 62.03 62.03/18 TL ROW Rybnik 2019

15
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 57.53 57.53/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

16
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 58.86 58.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

17
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 57.45 57.45/18 BKS Bydgoszcz 2019

18
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 56.00 56.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

19
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

286 NumerPDF 59.56 59.56/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2019

20
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 59.92 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

21
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 59.30 59.30/18 MKS Polonia Warszawa 2019

22
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.27 58.27/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

23
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 61.33 61.33/18 MLKS Ostróda 2019

24
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

553 NumerPDF 58.69 58.69/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

25
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 57.44 57.44/18 AZS-AWF Gorzów 2019

26
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 60.23 60.23/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

27
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2019

28
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

769 NumerPDF UKS Czwórka Żory 2019

29
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 61.63 61.63/18 MKS Polonia Warszawa 2019

30
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

227 NumerPDF 58.86 58.86/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

31
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

206 NumerPDF 65.55/16 UKS Olimp Duszniki 2019

32
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 62.18 62.18/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 2:12.05 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków 2019

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

775 NumerPDF 2:10.60 2:10.60/18 KS Podlasie Białystok 2019

4
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

101 NumerPDF 2:15.01 2:10.69/16 UKS 9 Kalisz 2019

5
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

316 NumerPDF 2:16.42 2:16.42/18 AZS-AWF Katowice 2019

6
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800 NumerPDF 2:15.32 2:15.32/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

12 NumerPDF 2:11.24 2:11.24/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

8
SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 Z/4337/15

TAK

409 NumerPDF 2:14.59 2:14.59/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

9
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

346 NumerPDF 2:16.86 2:16.86/18 WKS Wawel Kraków 2019

10
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

22 NumerPDF 2:21.23 2:21.23/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

11
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:08.92 2:08.92/18 MKL Szczecin 2019

12
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

531 NumerPDF 2:15.80 2:15.80/18 BKL Bełchatów 2019

13
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 2:18.72 2:18.72/18 ZLKL Zielona Góra 2019

14
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

715 NumerPDF 2:12.97 2:12.97/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

15
ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

83 NumerPDF 2:06.74 2:06.74/18 MKS-MOSM Bytom 2019

16
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

84 NumerPDF 2:12.76 2:12.76/18 UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

17
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF 2:15.96 2:15.96/18 WLKS Nowe Iganie 2019

18
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF 2:15.47 2:15.47/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

19
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:15.42 2:15.42/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

20
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:17.90 2:17.90/18 OKLA Ostrołęka 2019

21
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 2:18.35 2:18.35/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

22
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 2:18.35 2:18.35/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

23
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

4 NumerPDF 2:17.72 2:17.72/18 MLKS Ostróda 2019

24
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 2:20.11 2:20.11/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

25
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 2:13.97 2:13.97/18 MUKS SZS Cieszyn 2019

26
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

27
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF 2:18.77 2:18.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

28
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

856 NumerPDF 2:13.29 2:13.29/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

29
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:16.35 2:16.35/18 OKS Start Otwock 2019

30
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

234 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

31
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 2:22.53 2:22.53/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

32
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF MLKS Lubusz Barlinek 2019

33
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF 2:30.37 2:30.37/18 RKS Łódź 2019

34
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

35
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF 2:27.34 2:27.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

36
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF 2:22.09 2:22.09/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

37
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2019

38
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

13 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2019

39
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 2:38.72/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

40
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 2:28.70 2:28.70/18 KKL Kielce 2019

41
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

482 NumerPDF 2:25.17 2:25.17/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

42
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18 LUKS Orkan Września 2019

43
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

73 NumerPDF MKS Piast Lwówek Śląski 2019

44
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 2:21.78 2:21.78/18 MKL Sparta Stalowa Wola 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF 4:23.78 4:23.78/18 KS AZS AWF Kraków 2019

2
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

304 NumerPDF 4:27.01 4:27.01/18 AZS-AWF Katowice 2019

3
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 4:28.43 4:28.43/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

4
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

972 NumerPDF 4:46.94 4:46.94/18 LKS Stal Mielec 2019

5
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

75 NumerPDF 4:41.90 4:41.90/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

6
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 4:34.20 4:34.20/18 GKS Żukowo 2019

7
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 4:34.75 4:34.75/18 LKS Fenix Słupsk 2019

8
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18 LKS Vectra Włocławek 2019

9
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:33.18 4:32.08/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

10
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

58 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

11
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 4:43.10 4:43.10/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

12
STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 Z/1456/15

TAK

46 NumerPDF 4:43.86 4:43.38/17 UKS Jedynka Gostyń 2019

13
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 4:38.43 4:38.43/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

14
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

41 NumerPDF 4:49.94 4:49.94/18 MLUKS Tarnów 2019

15
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

66 NumerPDF 4:46.31 4:46.31/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

16
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 4:52.82 4:52.82/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

17
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

18
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

19
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

80 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

20
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF 4:51.08 4:51.08/18 MKS-MOSM Bytom 2019

21
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

122 NumerPDF LKS Pszczyna 2019

22
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF 5:02.80 5:02.80/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

23
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

24
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

25
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

26
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

908 NumerPDF 10:47.54 10:46.36/16 MKS Agros Chełm 2019

2
KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

74 NumerPDF 9:53.78 9:47.52/17 MKS-MOSM Bytom 2019

3
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 10:14.45 10:00.62/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

4
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 9:47.33 9:47.33/18 TS AKS Chorzów 2019

5
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 10:58.71 10:58.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 Z/2390/15

TAK

63 NumerPDF 10:31.99 10:31.99/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

7
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF 10:35.01 10:35.01/18 RKS Łódź 2019

8
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 10:31.96 10:31.96/18 TS AKS Chorzów 2019

9
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 10:40.96 10:40.96/18 TS AKS Chorzów 2019

10
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF 10:12.82 10:02.16/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

11
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:09.03 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

12
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

24 NumerPDF 10:39.32 10:39.32/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019

13
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 10:55.70 10:55.70/18 MKS Truso Elbląg 2019

14
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 9:59.98 9:59.98/18 KS Energetyk Poznań 2019

15
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

47 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

16
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

24 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2019

17
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

791 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

18
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

TAK

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

412 NumerPDF 17:05.89 17:05.89/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 17:28.01 17:28.01/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

3
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 17:32.51 17:32.51/18 KS Podlasie Białystok 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.70 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2019

2
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

467 NumerPDF 1.67 1.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.65 1.65/18 AZS UMCS Lublin 2019

4
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

66 NumerPDF 1.69 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2019

5
DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

633 NumerPDF 1.69 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

6
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

2018

75 NumerPDF 1.62 1.62/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

7
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.66 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

8
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

878 NumerPDF 1.70 1.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

15 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Kusy Szczecin 2019

10
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF 1.65 1.65/18 RKS Łódź 2019

11
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.68 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2019

12
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

70 NumerPDF 1.55 1.55/18 LUKS Namysłów 2019

13
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

14
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.60 1.60/17 AML Słupsk 2019

15
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 1.67 1.67/18 OKS Skra Warszawa 2019

16
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

511 NumerPDF 1.57 1.57/18 MKS Tempo Kęty 2019

17
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

79 NumerPDF 1.60 1.60/18 SKS Kusy Kraków 2019

18
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

167 NumerPDF 1.63 1.63/18 MKS Pułtusk 2019

19
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

51 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Orzeł Warszawa 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAUTZ Julia 1999-02-16 Z/5203/15

2018

400 NumerPDF 3.40 3.40/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

Grupa
2
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.70 3.70/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

Makro C
3
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

2018

763 NumerPDF 3.60/15 OKS Skra Warszawa 2019

Makro B
4
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 3.10 3.10/18 AZS UMCS Lublin 2019

Makro C
5
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

398 NumerPDF 3.50 3.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

Grupa - KN
6
SUDOŁ Julia 2001-05-06 Z/2209/16

TAK

407 NumerPDF 3.40 3.40/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

Grupa
7
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

643 NumerPDF 3.60/17 KKL Kielce 2019

Makro A
8
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

906 NumerPDF 3.70/18 KS Warszawianka W-wa 2019

Grupa - KN
9
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.10 3.10/18 RKS Łódź 2019

Makro C
10
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF 2.80 2.80/17 OKS Skra Warszawa 2019

Makro B
11
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

519 NumerPDF 3.15 3.15/18 ZLKL Zielona Góra 2019

Makro A
12
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

285 NumerPDF 3.10 3.10/18 KL Gdynia 2019

Makro C - badania
13
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.40 3.40/18 RKS Łódź 2019

Makro C
14
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

397 NumerPDF 3.20 3.20/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

Grupa
15
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

907 NumerPDF 3.45/18 KS Warszawianka W-wa 2019

Grupa - KN
16
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

453 NumerPDF 3.00 3.00/18 WKS Flota Gdynia 2019

Makro C
17
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16 Z/2683/17

TAK

652 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2019

Makro A
18
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

653 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2019

Makro A
19
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

11 NumerPDF 2.60 2.60/18 MKS Ustroń 2019

Makro C
20
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF 2.60 2.60/18 KKL Kielce 2019

Makro A - badania
21
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

Makro B
22
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

856 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

Makro A
23
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

36 NumerPDF 3.30 3.30/18 MKS Ustroń 2019

Makro C
24
PODLIŃSKA Gabriela 2003-11-21 Z/2610/17

2018

408 NumerPDF 2.10 2.65/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

Grupa
25
BĄCZYK Katarzyna 2003-12-28 Z/3820/17

TAK

645 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2019

Makro A - badania
26
Światłoch Natalia 2003-09-15 Z/4106/17

TAK

335 NumerPDF 2.60 2.60/18 UKS Olimp Mazańcowice 2019

Makro C - badania
27
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

12 NumerPDF 2.70 2.70/18 MKS Ustroń 2019

Makro C
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

2018

870 NumerPDF 5.95 6.04/16 AZS-AWF Gorzów 2019

2
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

67 NumerPDF 6.27 6.27/18 MKL Szczecin 2019

3
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 5.78 5.78/18 AZS-AWF Gorzów 2019

4
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

325 NumerPDF 5.41 5.41/18 AZS-AWF Katowice 2019

5
KORDEK Sara 2001-02-01 Z/1629/17

2018

138 NumerPDF 5.41 5.41/18 MKS-MOS Katowice 2019

6
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF 5.45 5.48/17 UKS 55 Łódź 2019

7
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.50 5.50/18 MKS Pułtusk 2019

8
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

502 NumerPDF 5.69 5.69/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2019

9
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.42/17 AZS-AWF Warszawa 2019

10
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 5.44 5.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

11
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.40 5.40/18 WKS Wawel Kraków 2019

12
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

2 NumerPDF 5.32 5.32/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

13
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

127 NumerPDF 5.54 5.66/17 MKS Jedynka Jarocin 2018

14
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

411 NumerPDF 5.01 5.01/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

15
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF 5.31 5.31/18 AZS-AWF Gorzów 2019

16
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

17
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF 5.30 5.30/18 RMKS Rybnik 2019

18
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

634 NumerPDF 5.03 5.03/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

19
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

22 NumerPDF 5.24 5.24/18 MOSM Tychy 2019

20
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

1 NumerPDF 5.37 5.37/18 KS Podlasie Białystok 2019

21
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 5.11 5.11/18 WLKS Wrocław 2019

22
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 5.10 5.10/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

23
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 4.98 4.98/18 LKS Stal Mielec 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 11.46 12.48/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

2
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.55 12.55/18 RKS Łódź 2019

3
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

29 NumerPDF 12.40 12.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

4
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 11.86 11.86/18 KS AZS AWF Kraków 2019

5
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 11.72 11.80/17 MUKS Kadet Rawicz 2019

6
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

950 NumerPDF 11.53 11.53/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

542 NumerPDF 11.55 11.55/18 LIUKS Kruszwica 2019

8
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

93 NumerPDF 11.40 11.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

9
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 11.03 11.03/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

10
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

269 NumerPDF 11.49 11.49/18 MKS Rabka-Zdrój 2019

11
RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

26 NumerPDF 11.46 11.61/17 KL Bałtyk Koszalin 2019

12
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 11.60 11.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

13
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 11.16 11.16/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

14
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.77 10.77/18 AZS UMCS Lublin 2019

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.14 11.14/18 UKS Achilles Leszno 2019

16
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

530 NumerPDF 10.69 10.69/18 MKS Durasan Płońsk 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

495 NumerPDF 13.61 13.61/18 OKS Start Otwock 2019

2
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 13.47 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2019

3
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

52 NumerPDF 11.99 11.99/18 LUKS Podium Kup 2019

4
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF RKS Rumia 2019

5
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

6
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

8 NumerPDF 9.93/17 LKS Polkowice 2019

7
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF MKL Szczecin 2019

8
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 10.65 10.65/18 LKS Lubawa 2019

9
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

10
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

11
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

000 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

12
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2019

13
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

93 NumerPDF RKS Rumia 2019

14
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

66 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

15
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 44.30 44.30/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

TAK

308 NumerPDF 40.75 41.34/17 AZS-AWF Katowice 2019

3
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

68 NumerPDF 45.47 45.47/18 OKLA Ostrołęka 2019

4
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

57 NumerPDF 39.29 40.10/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

5
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

76 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

6
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

987 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

79 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

8
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

9
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

349 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

10
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF 36.92 36.92/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

11
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 34.61 34.61/18 MKS Agros Chełm 2019

12
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 36.60 36.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

13
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

89 NumerPDF 35.22 35.22/18 LUKS Strzałków 2019

14
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

231 NumerPDF 33.38 33.38/18 LIUKS Kruszwica 2019

15
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 35.39 35.39/18 MKS Inowrocław 2019

16
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

424 NumerPDF 38.70 38.70/18 UKS 55 Łódź 2019

17
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

501 NumerPDF 34.68 34.68/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

18
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF 34.31 34.31/18 OKLA Ostrołęka 2019

19
PIETRASZ Karolina 2003-05-08 Z/1157/17

TAK

76 NumerPDF 31.70 31.70/18 MKS-MOSM Bytom 2019

20
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 38.74 38.74/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

21
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

22
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 26.67 26.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

23
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

24
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

351 NumerPDF 29.63 29.63/18 WKS Wawel Kraków 2019

25
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

26
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

32 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

27
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 34.37 34.37/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

244 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

Makro A - KN 2018
2
JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 Z/2360/15

TAK

410 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

Makro D
3
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

188 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

Makro D - KN 2018
4
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 55.75 55.75/18 AZS UMCS Lublin 2019

Makro B
5
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

2018

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

Makro A
6
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 48.87 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

Makro B
7
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

Makro C - zgoda
8
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

418 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

Makro B
9
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

216 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

Makro D
10
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

97 NumerPDF LLKS Pomorze Stargard 2019

Makro D
11
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2019

Makro A
12
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

Makro A
13
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

2018

25 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

Makro A
14
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 46.87 46.87/18 AZS UMCS Lublin 2019

Makro B
15
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

Makro B
16
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

600 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

Makro C
17
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

Makro D
18
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

Makro C
19
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

Makro B
20
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

602 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

Makro C
21
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

30 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

Makro C
22
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

Makro D
23
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

853 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

Makro D
24
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

462 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

Makro D - zgoda
25
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

740 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

Makro A
26
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 46.19 46.19/18 KKL Kielce 2019

Makro B
27
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

Makro B - zgoda
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

307 NumerPDF 46.36 47.62/17 AZS-AWF Katowice 2019

2
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 51.60 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

95 NumerPDF 42.83 42.83/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

5
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

777 NumerPDF 45.18 45.18/18 KS Podlasie Białystok 2019

6
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2019

7
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 38.08 38.08/18 AZS-AWF Warszawa 2019

8
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

185 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

9
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2019

10
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2019

11
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

97 NumerPDF 38.63 38.63/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

12
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

13
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

14
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

1 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

15
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

16
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF AML Słupsk 2019

17
OSIKA Kinga 2003-05-21 Z/3790/17

TAK

111 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

18
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

7 NumerPDF LKS Polkowice 2019

19
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

20
KONIECZNA Wiktoria 2003-04-28 Z/1678/17

TAK

12 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

21
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

15 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

22
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

344 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

23
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

24
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

208 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2019

25
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

204 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2019

26
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

605 NumerPDF MUKS Płock 2019

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

Centralne
2
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2019

Centralne
3
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

Centralne
4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

Centralne
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

Centralne
2
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

Centralne
3
KANIA Aleksandra 2001-05-19 Z/4960/15

TAK

200 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

Centralne - badania
4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

184 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

Centralne
5
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

26 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019

Centralne - badania
6
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

Centralne
7
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

Centralne
8
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

Centralne
9
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

52 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

Centralne
10
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

Centralne
11
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

Centralne
12
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

Centralne
13
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

Centralne
14
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

862 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

Centralne
 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

2018

366 NumerPDF 26:42 26:42/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

Centralne
2
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

65 NumerPDF 26:56 26:56/18 MKS Hermes Gryfino 2019

Centralne
3
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

718 NumerPDF 27:26.92 27:26.92/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

Centralne
4
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

968 NumerPDF 27:52.53 27:52.53/18 LKS Stal Mielec 2019

Centralne
5
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

952 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

Centralne
6
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF 30:28.31 30:28.31/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

Centralne
7
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

610 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

Centralne
8
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

185 NumerPDF 29:02.24 29:02.24/18 UKS 12 Kalisz 2019

Centralne
9
HACZYK Marta 2003-03-30 Z/0007/18

TAK

604 NumerPDF 30:18.72/17 UKS Przełaj Żerków 2019

Centralne
 
10000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

536 NumerPDF 57:24 57:24/18 MKS Durasan Płońsk 2019

Centralne - badania
2
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

135 NumerPDF 55:36.07 55:36.07/18 KS Gwardia Piła 2019

Centralne
3
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 58:04 58:04/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

Centralne
4
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

68 NumerPDF 58:34.42 58:34.42/18 MKS Hermes Gryfino 2019

Centralne
5
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

970 NumerPDF 54:41.11 54:41.11/18 LKS Stal Mielec 2019

Centralne
6
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

929 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

Centralne
7
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

Centralne
 
20 km chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

556 NumerPDF 1:44:57 1:44:57/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

Centralne - KN
2
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

2018

863 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

Centralne - badania
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

Centralne
2
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

Centralne - badania
3
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

Centralne
4
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF 14.67 14.67/18 PLKS Gwda Piła 2019

5
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 14.38 14.38/18 AZS UMCS Lublin 2019

6
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 14.29 14.29/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

Centralne
8
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

362 NumerPDF 14.88 14.88/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

9
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 15.05 15.05/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

10
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

11
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

Centralne
12
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF 15.00 15.00/18 KS Gwardia Piła 2019

13
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

741 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

14
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

Centralne
15
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF UKS Otrębusy 2019

Centralne
16
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF RKS Łódź 2019

Centralne
17
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 18.00/15 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

18
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

19
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

855 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

Centralne
20
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF AZS Łódź 2019

Centralne
21
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

Centralne
22
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

Centralne - KN 2018
23
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

500 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

24
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

59 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2019

25
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

26
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

27
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

28
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

76 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

29
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

30
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

31
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

32
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

33
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

506 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

34
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

968 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

Centralne
35
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019

Centralne
36
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

Centralne
37
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

885 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

Centralne
38
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

Centralne
39
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

Centralne
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

Centralne
2
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

886 NumerPDF 61.56 60.97/17 RLTL ZTE Radom 2019

3
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

314 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

Centralne
4
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 64.91 64.91/18 LUKS Podium Kup 2019

5
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

783 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

Centralne
6
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

932 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

Centralne
7
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

452 NumerPDF 63.23 62.69/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

8
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

1 NumerPDF 64.07 64.07/18 KS Podlasie Białystok 2019

9
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

Centralne
10
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

Centralne
11
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

740 NumerPDF 65.12 65.05/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

12
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 65.56 65.56/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 65.90 65.90/18 LUKS Podium Kup 2019

14
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

889 NumerPDF 64.88 64.88/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

15
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

712 NumerPDF 64.18 64.18/18 LKS Vectra Włocławek 2019

16
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

2018

912 NumerPDF 62.38 62.38/18 MKS Agros Chełm 2019

17
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

25 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

Centralne
18
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

52 NumerPDF 66.60 66.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

19
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 63.87 63.61/17 MUKS Kadet Rawicz 2019

20
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

Centralne
21
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 64.81 64.81/18 MKL Toruń 2019

22
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 67.92 67.92/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

23
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF 61.47 61.47/18 AZS UMCS Lublin 2019

24
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

831 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

25
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

17 NumerPDF 66.25 66.25/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

26
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 66.11 66.11/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

27
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

28
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

29
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

24 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

30
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF 69.15 69.15/18 LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

310 NumerPDF 6:49.39/15 AZS-AWF Katowice 2019

2
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 6:55.36 6:55.36/18 GKS Żukowo 2019

3
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

74 NumerPDF 7:13.13 7:13.13/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 7:13.51 7:13.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

6
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

65 NumerPDF 7:34.98/17 KKB MOSiR Krosno 2019

7
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

73 NumerPDF 6:51.52 6:51.52/18 MKS-MOSM Bytom 2019

8
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

9
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

118 NumerPDF 6:48.29 6:48.29/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

10
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

11
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 7:39.78 7:39.78/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

12
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

276 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

13
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

125 NumerPDF MKS Jedynka Jarocin 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

777 NumerPDF 11.05 10.93/17 AZS UMCS Lublin 2019

2
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

406 NumerPDF 10.71 10.71/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

46 NumerPDF 11.08 11.08/18 MKS Juvenia Białystok 2019

4
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

79 NumerPDF 10.77 10.77/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

5
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

29 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

6
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

2 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

7
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

776 NumerPDF 10.74 10.74/18 UKS Czwórka Żory 2019

8
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 10.84 10.84/18 UKS Achilles Leszno 2019

9
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

781 NumerPDF 11.07 11.07/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

10
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

391 NumerPDF 10.88 10.88/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

509 NumerPDF 10.90 10.90/18 MKS Durasan Płońsk 2019

12
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

19 NumerPDF 10.89/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

13
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF 10.89 10.89/18 MKS-MOSM Bytom 2019

14
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 11.11 11.11/18 MKS MOS Wrocław 2019

15
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

666 NumerPDF 10.97 10.97/18 WLKS Wrocław 2019

16
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

2018

460 NumerPDF 11.05 11.05/18 BKS Bydgoszcz 2019

17
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

447 NumerPDF 11.08 11.08/18 SL Salos Suwałki 2019

18
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

88 NumerPDF 11.24 11.24/16 MKL Szczecin 2019

19
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.79 10.79/18 KS Agros Zamość 2019

20
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 11.16 11.16/18 UKS Atos Woźnice 2019

21
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 11.02 11.02/18 BKL Bełchatów 2019

22
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 10.88 10.87/17 BKL Bełchatów 2019

23
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.13 11.13/18 AML Słupsk 2019

24
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

285 NumerPDF 11.03 11.03/18 UKS bieganie.pl Stryszawa 2019

25
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 11.37 11.37/18 OKS Skra Warszawa 2019

26
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

265 NumerPDF 11.00 11.00/18 MKS Rabka-Zdrój 2019

27
SKOMSKI Bartosz 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

901 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle 2019

28
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

701 NumerPDF 11.21 11.21/18 LKS Maraton Turek 2019

29
ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 Z/0743/17

TAK

8 NumerPDF 11.59 11.59/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

30
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.95 11.95/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

31
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 11.63 11.63/18 MKS MOS Wrocław 2019

32
CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 Z/0566/18

TAK

459 NumerPDF 11.32 11.32/18 BKS Bydgoszcz 2019

33
STRYCZEK Szymon 2003-03-17 Z/1076/17

TAK

12 NumerPDF 11.46 11.46/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

34
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.58 11.58/18 WLKS Nowe Iganie 2019

35
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

29 NumerPDF 11.38 11.38/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

36
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

TAK

17 NumerPDF 11.41 11.41/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

37
CYBULSKI Filip 2003-02-09 Z/0606/17

2018

600 NumerPDF 11.66 11.66/18 MUKS Płock 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

17 NumerPDF 21.48 21.06/16 PKS Gwardia Szczytno 2019

2
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 21.78 21.78/18 OKS Skra Warszawa 2019

3
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

131 NumerPDF 22.13 22.13/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 21.87 21.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 21.77 21.77/18 MKS-MOS Katowice 2019

6
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

228 NumerPDF 21.92 21.92/18 LIUKS Kruszwica 2019

7
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

133 NumerPDF 22.63 22.63/18 UKS Otrębusy 2019

8
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

11 NumerPDF 22.24 22.24/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

9
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 22.18 22.18/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

10
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

765 NumerPDF 24.55 24.55/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

11
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

143 NumerPDF 23.31 23.31/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

12
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 23.19 23.19/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

418 NumerPDF 48.09/17 AZS UMCS Lublin 2019

2
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

100 NumerPDF 47.99 47.99/18 MKS Jedynka Jarocin 2018

3
PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 Z/4651/15

134 NumerPDF 50.18 49.89/17 MKS-MOS Katowice 2019

4
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

650 NumerPDF 50.35 50.35/18 KKL Kielce 2019

5
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

606 NumerPDF 49.57 49.11/17 MKS Polonia Warszawa 2019

6
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

21 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

7
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

868 NumerPDF 51.01 51.01/18 AZS-AWF Gorzów 2019

8
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

2018

467 NumerPDF 50.75 50.75/18 BKS Bydgoszcz 2019

9
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

100 NumerPDF 49.03 49.03/18 BKS Bydgoszcz 2019

10
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

468 NumerPDF 50.52 50.52/18 BKS Bydgoszcz 2019

11
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

883 NumerPDF 50.14 50.14/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

12
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 49.71 49.71/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

13
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 50.24 50.10/17 WLKS Nowe Iganie 2019

14
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 49.15 49.15/18 MKS Osa Zgorzelec 2019

15
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

349 NumerPDF 50.95 50.95/18 WKS Wawel Kraków 2019

16
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 50.73 50.73/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

513 NumerPDF 50.89 50.89/18 MKS Durasan Płońsk 2019

18
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

836 NumerPDF 50.54 50.54/18 KS Zawkrze Mława 2019

19
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 50.23 50.23/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

20
URBANEK Łukasz 2003-07-09 Z/2143/17

10 NumerPDF 54.15 54.15/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

21
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

809 NumerPDF 55.80/17 UKS Dziewiątka Kutno 2019

22
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 52.86 52.86/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

23
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

35 NumerPDF 53.38 53.38/18 UKS-MOS Opole 2019

24
ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 Z/3326/17

TAK

61 NumerPDF 53.31 53.31/18 GKS Cartusia Kartuzy 2019

25
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17