Internetowe zgłoszenia do imprezy: 36. PZLA Mistrzostwa Polski U23
LUBLIN, 29-30 czerwca 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

358 NumerPDF 12.38 12.24/15 MKL Szczecin 2019

OK

2
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

141 NumerPDF 12.11 12.11/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

3
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

53 NumerPDF 11.82 11.82/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

4
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

194 NumerPDF 12.38 12.36/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
5
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

243 NumerPDF 12.40 12.28/18 MKS Juvenia Białystok 2019

OK

6
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

13 NumerPDF 11.88 11.88/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

7
CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 Z/1500/16

TAK

276 NumerPDF 12.64 12.64/19 AZS-AWF Katowice 2019

rezerwa 1
8
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

142 NumerPDF 11.83 11.83/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

9
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

255 NumerPDF 12.08 11.78/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

10
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

232 NumerPDF 11.67 11.67/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

11
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

337 NumerPDF 11.98 11.98/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

12
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

15 NumerPDF 11.84 11.84/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

13
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

282 NumerPDF 12.46 12.17/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

14
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

311 NumerPDF 12.19 11.67/17 KS Gwardia Piła 2019

OK

15
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

48 NumerPDF 12.33 12.13/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
16
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

197 NumerPDF 12.14 12.14/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

17
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

169 NumerPDF 11.58 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 Z/1500/16

TAK

329 NumerPDF 12.64 12.64/19 AZS-AWF Katowice 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

68 NumerPDF 24.96 24.92/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

2
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

358 NumerPDF 24.97 24.97/19 MKL Szczecin 2019

OK

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

184 NumerPDF 25.39 25.32/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

B
4
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

141 NumerPDF 24.66 24.66/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

5
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

53 NumerPDF 24.98 24.98/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

6
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

194 NumerPDF 25.84 25.50/18 KS AZS AWF Kraków 2019

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI
7
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

243 NumerPDF 25.91 25.87/18 MKS Juvenia Białystok 2019

BRAK MINIMUM
8
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

13 NumerPDF 24.72 24.72/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

9
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

11 NumerPDF 25.19 25.19/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

10
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

7 NumerPDF 23.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

11
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

142 NumerPDF 24.57 24.57/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

12
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

180 NumerPDF 25.77 25.48/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI
13
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

255 NumerPDF 24.31 24.21/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

14
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

337 NumerPDF 24.84 24.84/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

15
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

232 NumerPDF 23.70 23.70/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

16
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

15 NumerPDF 24.12 24.12/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

17
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

48 NumerPDF 25.37 25.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
18
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

76 NumerPDF 25.31 25.31/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

B
19
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

1 NumerPDF 25.19 25.19/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

20
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

308 NumerPDF 24.85/17 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

21
POHL Sabina 1999-07-13 Z/0364/18

TAK

307 NumerPDF 25.31 25.31/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

B
22
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

311 NumerPDF 24.04/16 KS Gwardia Piła 2019

OK

23
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

169 NumerPDF 23.63 22.99/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILUK Agata 1997-11-08 Z/0445/13

TAK

52 NumerPDF 57.35 57.35/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
2
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

2 NumerPDF 55.55 55.55/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

3
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

251 NumerPDF 55.81 55.81/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

4
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

189 NumerPDF 55.17 55.17/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

5
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

287 NumerPDF 54.84 53.83/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

6
WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 Z/0466/14

TAK

293 NumerPDF 57.16 54.37/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

7
SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 Z/1604/19

TAK

182 NumerPDF 57.22 57.22/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

OK

8
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

11 NumerPDF 56.38 56.38/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

9
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

7 NumerPDF 52.70 52.54/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

10
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

279 NumerPDF 58.53 58.53/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
11
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

214 NumerPDF 56.26 54.61/18 WKS Wawel Kraków 2019

OK

12
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

188 NumerPDF 55.76 55.76/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

13
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

234 NumerPDF 57.93 57.77/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

14
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

23 NumerPDF 54.46 54.36/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

15
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

1 NumerPDF 57.26 56.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

16
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

274 NumerPDF 56.77 56.77/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

17
CZAPLA Adrianna 1999-07-04 Z/3569/15

TAK

277 NumerPDF 56.18 55.32/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

18
ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 Z/0656/15

TAK

308 NumerPDF 55.35 55.35/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

19
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

192 NumerPDF 54.61 54.61/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

20
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

284 NumerPDF 54.88 53.63/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

64 NumerPDF 54.43 54.43/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

2
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 54.02 54.02/19 AZS UMCS Lublin 2019

3
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

423 NumerPDF 63.34 63.34/19 AZS UMCS Lublin 2019

4
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 58.96 58.06/18 AZS UMCS Lublin 2019

5
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 62.02 60.61/18 AZS UMCS Lublin 2019

6
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 62.98 62.98/19 KS Agros Zamość 2019

7
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

412 NumerPDF 61.58 61.58/19 PK AZS UMCS Lublin 2019

8
TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 Z/4250/19

TAK

415 NumerPDF 64.00 64.00/19 AZS UMCS Lublin 2019

9
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF 59.85 59.85/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 58.43 58.43/19 UKS Filipides Teresin 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

242 NumerPDF 2:12.05 2:11.25/18 MKS Juvenia Białystok 2019

OK

2
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

359 NumerPDF 2:07.42 2:07.42/19 MKL Szczecin 2019

OK

3
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

343 NumerPDF 2:17.09 2:13.95/17 UKS 12 Kalisz 2019

BRAK MINIMUM BADANIA
4
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

259 NumerPDF 2:09.78 2:09.78/19 KS Wejher Wejherowo 2019

OK

5
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

145 NumerPDF 2:03.21 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

6
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

191 NumerPDF 2:10.81 2:10.81/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

7
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

321 NumerPDF 2:06.75 2:06.75/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

8
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

107 NumerPDF 2:14.82 2:14.82/19 LKS Omega Kleszczów 2019

OK

B
9
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

279 NumerPDF 2:16.10 2:11.80/14 AZS-AWF Katowice 2019

OK

B
10
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

177 NumerPDF 2:09.10 2:06.54/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

OK

11
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

289 NumerPDF 2:13.20 2:10.15/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

12
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

43 NumerPDF 2:15.15 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

B
13
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

233 NumerPDF 2:09.03 2:09.03/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

14
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

23 NumerPDF 2:14.00 2:13.25/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
15
CZAPLA Adrianna 1999-07-04 Z/3569/15

TAK

277 NumerPDF 2:04.94/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

16
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

192 NumerPDF 2:07.41 2:06.25/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

17
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

299 NumerPDF 2:12.37/17 LKS Pszczyna 2019

BRAK MINIMUM
18
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

240 NumerPDF 2:15.01 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

OK

B
19
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

272 NumerPDF 2:12.06 2:09.61/17 ULKS Talex Borzytuchom 2019

OK

20
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

178 NumerPDF 2:09.42 2:09.18/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

OK

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

298 NumerPDF 4:24.25 4:18.69/17 LKS Pszczyna 2019

OK

2
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

145 NumerPDF 4:51.90/14 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

Z LIMITU
3
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

283 NumerPDF 4:30.60 4:30.60/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

4
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

191 NumerPDF 4:27.31 4:23.78/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

5
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

77 NumerPDF 4:35.64/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

107 NumerPDF 4:36.17 4:36.17/19 LKS Omega Kleszczów 2019

OK

7
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

260 NumerPDF 4:19.69/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

OK

8
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

204 NumerPDF 4:38.35 4:36.26/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
9
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

289 NumerPDF 4:32.60 4:27.01/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

10
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

43 NumerPDF 4:32.38 4:32.38/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

11
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

299 NumerPDF 4:14.62 4:14.62/19 LKS Pszczyna 2019

OK

12
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

178 NumerPDF 4:34.65 4:28.43/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

OK

13
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

233 NumerPDF 4:29.91 4:29.91/19 KS Podlasie Białystok 2019

OK

14
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

122 NumerPDF 4:27.12 4:25.39/18 UKS Azymut Pabianice 2019

OK

15
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

272 NumerPDF 4:30.93 4:18.74/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

OK

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

146 NumerPDF 1.62 1.62/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

230 NumerPDF 1.62 1.68/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

3
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

117 NumerPDF 1.78 1.85/17 RKS Łódź 2019

OK

4
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

313 NumerPDF 1.75 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

OK

5
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

199 NumerPDF 1.65 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

6
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

180 NumerPDF 1.68 1.68/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

OK

7
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

268 NumerPDF 1.82 1.86/18 SKLA Sopot 2019

OK

8
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

51 NumerPDF 1.83 1.83/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
9
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

49 NumerPDF 1.65 1.76/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
10
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

108 NumerPDF 1.61 1.65/15 MKLA Łęczyca 2019

OK

11
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

348 NumerPDF 1.60 1.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

OK

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUCHAŁKA Agata 1997-04-03 Z/1702/13

TAK

309 NumerPDF 3.64 3.64/19 UKS Olimp Mazańcowice 2019

OK

2
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

258 NumerPDF 4.16 4.16/19 KL Gdynia 2019

OK

3
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

199 NumerPDF 3.26 3.26/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

4
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

159 NumerPDF 3.60 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2019

OK

5
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

269 NumerPDF 3.90 4.01/18 SKLA Sopot 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
6
ŚWIERKOT Dominika 1999-05-16 Z/0504/15

TAK

310 NumerPDF 3.20 3.50/15 UKS Olimp Mazańcowice 2019

OK

7
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

16 NumerPDF 3.80 4.10/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

8
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

267 NumerPDF 3.73 3.80/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

OK

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

90 NumerPDF 5.45 5.78/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

2
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

89 NumerPDF 5.75 5.76/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

3
GRZELAK Weronika 1997-03-19 Z/0003/13

TAK

26 NumerPDF 6.07 6.18/16 LKS Górnik Wałbrzych 2019

OK

4
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

99 NumerPDF 5.69/16 AZS Łódź 2019

BRAK MINIMUM
5
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

215 NumerPDF 5.73 6.03/15 WKS Wawel Kraków 2019

OK

6
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

40 NumerPDF 5.72/16 BKS Bydgoszcz 2019

BRAK MINIMUM
7
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

180 NumerPDF 5.73 6.00/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

OK

8
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

119 NumerPDF 5.71 5.71/19 RKS Łódź 2019

OK

9
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

128 NumerPDF 5.20 5.85/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

10
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

51 NumerPDF 6.19 6.19/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
11
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

20 NumerPDF 5.63 5.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
12
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

87 NumerPDF 5.97 5.97/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

13
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

205 NumerPDF 5.50 5.50/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
14
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

39 NumerPDF 5.75/17 BKS Bydgoszcz 2019

BRAK MINIMUM
15
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

285 NumerPDF 5.56 5.71/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

183 NumerPDF 11.07 12.48/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

BRAK MINIMUM rez1
2
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

99 NumerPDF 13.46 13.46/19 AZS Łódź 2019

OK

3
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

215 NumerPDF 12.75 12.92/18 WKS Wawel Kraków 2019

OK

4
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

119 NumerPDF 12.65 12.65/19 RKS Łódź 2019

OK

5
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

40 NumerPDF 12.33 12.63/16 BKS Bydgoszcz 2019

OK

6
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

102 NumerPDF 11.37 11.64/17 AZS Łódź 2019

OK

B
7
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

20 NumerPDF 12.10 12.40/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

8
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

203 NumerPDF 11.94 11.94/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

9
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

87 NumerPDF 11.85 11.89/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

10
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

134 NumerPDF 11.09 11.28/18 AZS-AWF Warszawa 2019

BRAK MINIMUM rez2
11
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

205 NumerPDF 11.36 11.36/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
12
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

39 NumerPDF 12.76/17 BKS Bydgoszcz 2019

OK

13
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

285 NumerPDF 12.17 12.64/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

14
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

319 NumerPDF 11.94 11.94/19 MUKS Kadet Rawicz 2019

OK

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

138 NumerPDF 12.43/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

2
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

157 NumerPDF 11.42 11.54/17 MLKL Płock 2019

OK

B
3
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

146 NumerPDF 12.15 12.15/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
4
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

198 NumerPDF 13.38 13.67/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

5
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

129 NumerPDF 12.87 13.06/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

6
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

148 NumerPDF 15.77 15.85/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

7
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

256 NumerPDF 14.53 15.48/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

8
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

167 NumerPDF 13.18 13.18/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

9
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

236 NumerPDF 12.23 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

10
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

27 NumerPDF 12.28 12.28/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

OK

11
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

164 NumerPDF 14.12 14.12/19 OKS Start Otwock 2019

OK

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

137 NumerPDF 35.96 35.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

B
2
HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 Z/1452/15

TAK

249 NumerPDF 40.85 45.28/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

3
TYMIŃSKA Martyna 1998-11-04 Z/0682/14

TAK

291 NumerPDF 41.22 41.22/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

4
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

148 NumerPDF 47.76 47.76/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

5
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

256 NumerPDF 54.50 57.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

6
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

357 NumerPDF 45.20 45.20/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

OK

7
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

264 NumerPDF 50.45 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2019

OK

8
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

140 NumerPDF 46.38 46.38/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

9
SMALCERZ Karolina 1999-04-02 Z/4197/15

TAK

301 NumerPDF 35.64 36.33/17 MCKiS Jaworzno 2019

OK

B
10
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

346 NumerPDF 43.55 43.92/18 UKS Achilles Leszno 2019

OK

11
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

27 NumerPDF 38.56 38.56/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

OK

12
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

TAK

286 NumerPDF 40.07 41.34/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

144 NumerPDF 59.71 60.49/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

2
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

138 NumerPDF 61.68 63.19/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

3
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

85 NumerPDF 66.24 66.24/19 KS Agros Zamość 2019

OK

4
JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 Z/2360/15

TAK

315 NumerPDF 53.66/18 LUKS Orkan Września 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
5
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

228 NumerPDF 51.88 53.15/17 LKS Stal Mielec 2019

OK

6
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

81 NumerPDF 42.93 45.19/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

7
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

75 NumerPDF 54.82 55.75/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
8
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

346 NumerPDF 62.63 62.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

OK

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

4 NumerPDF 46.57 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

2
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

353 NumerPDF 55.38 57.59/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

3
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

254 NumerPDF 49.66 56.24/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

4
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

360 NumerPDF 40.67 40.67/19 MKL Szczecin 2019

OK

5
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

273 NumerPDF 44.05 47.62/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

6
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

94 NumerPDF 47.25 49.20/18 AZS-AWF Gorzów 2019

OK

7
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

167 NumerPDF 45.72 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

8
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

216 NumerPDF 34.63 41.63/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

9
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

355 NumerPDF 42.07 43.96/17 KS Polonia Pasłęk 2019

OK

10
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

66 NumerPDF 44.63 44.94/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

11
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

160 NumerPDF 39.22 39.22/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

B
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

90 NumerPDF 14.72 14.54/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

184 NumerPDF 13.83 13.83/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

3
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

21 NumerPDF 14.07 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

4
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

202 NumerPDF 12.87 12.87/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

5
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

60 NumerPDF 13.63 13.63/19 MKL Toruń 2019

OK

6
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

76 NumerPDF 14.51 14.38/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

7
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

51 NumerPDF 13.71 13.71/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
8
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

347 NumerPDF 14.54 14.29/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

OK

9
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

341 NumerPDF 15.13 14.67/18 PLKS Gwda Piła 2019

OK

10
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

161 NumerPDF 13.43 13.43/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

11
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

226 NumerPDF 13.58 13.54/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

12
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

266 NumerPDF 15.49 15.49/19 MTS Junior Sopot 2019

OK

B
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILUK Agata 1997-11-08 Z/0445/13

TAK

52 NumerPDF 63.31 63.31/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

2
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

174 NumerPDF 61.77 61.33/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
3
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

25 NumerPDF 62.33 62.33/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

4
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

251 NumerPDF 59.92 59.92/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

5
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

330 NumerPDF 61.89 61.09/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

6
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

331 NumerPDF 61.72 61.72/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

7
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

221 NumerPDF 65.03 64.79/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

8
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

214 NumerPDF 60.24 59.53/18 WKS Wawel Kraków 2019

OK

9
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

21 NumerPDF 61.72 60.40/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

10
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

281 NumerPDF 58.66 58.66/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

11
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

133 NumerPDF 63.14 60.43/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

12
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

98 NumerPDF 64.97 63.12/16 AZS Łódź 2019

OK

13
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

171 NumerPDF 60.48 59.93/17 RLTL ZTE Radom 2019

OK

14
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

224 NumerPDF 63.48 63.48/19 LUKS Podium Kup 2019

OK

15
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

175 NumerPDF 57.67 57.10/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

58 NumerPDF 10:33.28 10:32.37/16 LUKS Start Nakło 2019

OK

2
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

362 NumerPDF 11:04.82 10:50.42/18 MKL Szczecin 2019

OK

3
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

TAK

156 NumerPDF 12:34.28 11:52.47/18 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

BADANIA
4
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

283 NumerPDF 10:05.64 10:05.64/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

5
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

5 NumerPDF 11:30.20/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

6
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

204 NumerPDF 10:40.45 10:24.93/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

7
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

120 NumerPDF 11:19.15 11:19.15/19 RKS Łódź 2019

OK

8
MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 Z/0395/14

TAK

340 NumerPDF 12:28.69 12:28.69/19 PLKS Gwda Piła 2019

OK

Z LIMITU
9
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

225 NumerPDF 11:37.94 11:37.94/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019

OK

10
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

271 NumerPDF 11:47.61 11:47.61/19 UKS Wiking Rychnowy 2019

OK

11
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

122 NumerPDF 10:29.79 10:29.79/19 UKS Azymut Pabianice 2019

OK

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DALKE Helena
2. WINKOWSKA Marcelina
3. KOWAL Weronika
4. DUDZIAK Aleksandra
5. ŁĄCZNA Urszula
1997
1998
1997
1998
1998
NumerPDF 47.30 OŚ AZS Poznań

2 1. MIERZYŃSKA Jagoda
2. WRZESIŃSKA Karolina
3. CHOJKA Weronika
4. RAJEWSKA Alicja
1998
1997
1997
1999
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

3 1. WEILAND Natasza
2. PLUSCHKE Anna
3. SUŁEK Adrianna
4. WASILUK Agata
1997
1999
1999
1997
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

4 1. CUBER Karolina
2. BRYZEK Justyna
3. MIĘKIŃSKA Magdalena
4. SICIARZ Klaudia
5. KOZŁOWSKA Karolina
6. STASIAK Anna
1997
1998
1999
1998
1997
1999
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

5 1. MISTERKA Nikoletta
2. KANTOR Weronika
3. WĘGLARZ Natalia
4. ŁOZOWSKA Karolina
5. CIESIELSKA Larysa
1997
1999
1998
1999
1998
NumerPDF 47.12 AZS-AWF Katowice

6 1. TKACZYK Weronika
2. WOSZTYL Natalia
3. SMOLIŃSKA Izabela
4. KOTWIŁA Martyna
1999
1999
1999
1999
NumerPDF RLTL ZTE Radom

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. JAROSZEWICZ Elżbieta
2. PIETRUCZUK Natalia
3. PLESKACZYŃSKA Julia
4. SEKUŁA Magdalena
1997
1999
1998
1997
NumerPDF AZS UMCS Lublin

2 1. BEKUS Joanna
2. DALKE Helena
3. KOWAL Weronika
4. ŁĄCZNA Urszula
1997
1997
1997
1998
NumerPDF 3.45 OŚ AZS Poznań

3 1. BIELECKA Emilia
2. WRZESIŃSKA Karolina
4. SZYMKOWICZ Anna
1999
1997
1998
NumerPDF 3:45.00 KS AZS AWF Wrocław II

4 1. CHOJKA Weronika
2. KACZMAREK Natalia
3. WIDAWSKA Natalia
4. KORCZUK Natalia
1997
1998
1999
1998
NumerPDF 3:38.00 KS AZS AWF Wrocław

5 1. GRYC Anna Maria
2. PALUCH Justyna
3. PALUCH Paulina
4. SARNA Angelika
1999
1997
1998
1997
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

6 1. CUBER Karolina
2. BRYZEK Justyna
3. KACHANAVA Marharyta
4. GÓRAK Paulina
5. SZOSTECKA Paulina
6. KOZŁOWSKA Karolina
1997
1998
1999
1997
1998
1997
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

7 1. MISTERKA Nikoletta
2. WĘGLARZ Natalia
3. CZAPLA Adrianna
4. ŁOZOWSKA Karolina
1997
1998
1999
1999
NumerPDF 3:39.28 AZS-AWF Katowice

8 1. ANDRYCHOWICZ Marta
2. JAŹWIŃSKA Aleksandra
3. SZYJKA Anna
4. HAJDA Teresa
5. KANTOR Weronika
1999
1998
1998
1998
1999
NumerPDF 3:45.72 AZS-AWF Katowice II

9 1. GLIBOWSKA Paulina
2. WOSZTYL Natalia
3. WIERNICKA Alicja
4. SMOLIŃSKA Izabela
5. WAŚNIEWSKA Paulina
1999
1999
1997
1999
1997
NumerPDF RLTL ZTE Radom

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

208 NumerPDF 11.11 11.11/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

BRAK MINIMUM
2
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

61 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKL Toruń 2019

OK

3
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

325 NumerPDF 10.69 10.68/13 OŚ AZS Poznań 2019

OK

4
KUZAK Piotr 1997-04-13 Z/1205/14

TAK

300 NumerPDF 11.04 11.04/19 MCKiS Jaworzno 2019

B rez2
5
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

207 NumerPDF 10.50 10.50/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

6
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

163 NumerPDF 10.88 10.88/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

7
WOSICKI Józef 1997-12-28 Z/1617/14

TAK

338 NumerPDF 10.93 10.93/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

8
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

328 NumerPDF 10.77 10.39/16 OŚ AZS Poznań 2019

OK

9
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

248 NumerPDF 11.02 10.95/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

B rez1
10
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

334 NumerPDF 10.68/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

11
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

59 NumerPDF 10.57 10.57/19 MKL Toruń 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
12
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

318 NumerPDF 11.06 11.00/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

B rez 3
13
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

17 NumerPDF 10.43 10.43/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

14
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

12 NumerPDF 11.10 11.10/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

B rez5
15
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

88 NumerPDF 11.19 11.19/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

BRAK MINIMUM
16
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

306 NumerPDF 10.79 10.71/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

17
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

320 NumerPDF 10.53 10.53/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

18
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

28 NumerPDF 10.92 10.56/18 LKS Polkowice 2019

OK

19
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

294 NumerPDF 10.83 10.67/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

20
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

55 NumerPDF 10.70 10.70/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

WARUNKOWO - BADANIA
21
GROBELNY Jakub 1999-03-11 Z/0141/16

TAK

45 NumerPDF 11.08 11.08/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

B rez4
22
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

100 NumerPDF 10.97 10.97/19 AZS Łódź 2019

OK

B
23
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

303 NumerPDF 10.74 10.62/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

OK

24
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

314 NumerPDF 10.95 10.95/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

OK

25
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

354 NumerPDF 10.67 10.49/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

26
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

275 NumerPDF 10.69 10.69/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

27
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

TAK

278 NumerPDF 10.77 10.74/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

28
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

220 NumerPDF 10.78 10.78/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

29
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

345 NumerPDF 10.88 10.84/18 UKS Achilles Leszno 2019

OK

30
ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 Z/0754/15

TAK

288 NumerPDF 11.15/18 AZS-AWF Katowice 2019

BRAK MINIMUM
31
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

158 NumerPDF 10.90 10.81/18 OKS Skra Warszawa 2019

OK

32
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

302 NumerPDF 10.85 10.77/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

OK

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

159 NumerPDF 10.54 10.47/12 OŚ AZS Poznań 2019

2
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.16 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2019

3
KUZAK Piotr 1997-04-13 Z/1205/14

TAK

51 NumerPDF 11.04 11.04/19 MCKiS Jaworzno 2019

4
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

18 NumerPDF 11.11 11.11/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

5
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

20 NumerPDF 11.39/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

6
ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 Z/0754/15

TAK

324 NumerPDF 11.15/18 AZS-AWF Katowice 2019

7
PANASIUK Marek 2001-07-13 Z/4248/19

TAK

415 NumerPDF 12.05 12.05/19 AZS UMCS Lublin 2019

8
PODSIADŁY Miłosz 2003-01-07 Z/4834/18

TAK

417 NumerPDF 12.02 12.02/19 AZS UMCS Lublin 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

72 NumerPDF 21.74 21.60/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
2
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

61 NumerPDF 21.83 21.83/19 MKL Toruń 2019

OK

3
BARYŚ Benedykt 1997-02-01 Z/0477/15

TAK

106 NumerPDF 22.54 22.27/18 LKS Omega Kleszczów 2019

BRAK MINIMUM
4
KUZAK Piotr 1997-04-13 Z/1205/14

TAK

300 NumerPDF 22.62 22.62/19 MCKiS Jaworzno 2019

BRAK MINIMUM
5
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

207 NumerPDF 21.45 21.45/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

6
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

163 NumerPDF 22.01 22.01/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

7
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

328 NumerPDF 21.31/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

DNS
8
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

105 NumerPDF 21.88 21.88/19 AZS Łódź 2019

OK

9
FIEDEŃ Natan 1998-06-02 Z/0401/14

TAK

297 NumerPDF 21.60/16 LKS Pszczyna 2019

OK

10
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

59 NumerPDF 21.22 21.22/19 MKL Toruń 2019

OK

11
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

318 NumerPDF 22.47 22.19/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

DNS
12
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

12 NumerPDF 21.52 21.52/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

13
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

67 NumerPDF 21.72 21.72/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
14
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

88 NumerPDF 22.31 22.31/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

B
15
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

248 NumerPDF 22.21 22.21/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

16
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

37 NumerPDF 21.81 21.81/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

17
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

306 NumerPDF 21.67 21.57/18 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

OK

18
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

336 NumerPDF 21.44 21.09/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

19
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

320 NumerPDF 21.44 21.44/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

20
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

118 NumerPDF 21.64 21.64/19 RKS Łódź 2019

OK

21
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

244 NumerPDF 22.32 22.32/19 MKS Juvenia Białystok 2019

B rez1
22
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

294 NumerPDF 21.99 21.56/17 AZS-AWF Katowice 2019

OK

DNS
23
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

55 NumerPDF 21.45 21.34/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

24
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

100 NumerPDF 22.25 22.25/19 AZS Łódź 2019

OK

25
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

314 NumerPDF 22.24 22.24/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

OK

DNS
26
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

354 NumerPDF 21.51 21.06/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

DNS
27
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

158 NumerPDF 22.16 21.78/18 OKS Skra Warszawa 2019

OK

28
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

303 NumerPDF 21.77/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

OK

DNS
29
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

302 NumerPDF 22.29/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

BRAK MINIMUM
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

50 NumerPDF 49.25 48.98/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
2
BARYŚ Benedykt 1997-02-01 Z/0477/15

TAK

106 NumerPDF 49.63 49.58/18 LKS Omega Kleszczów 2019

OK

3
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

103 NumerPDF 50.71 50.71/19 AZS Łódź 2019

BRAK MINIMUM
4
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

72 NumerPDF 47.53 47.46/16 AZS UMCS Lublin 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
5
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

333 NumerPDF 49.16 49.16/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

6
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

329 NumerPDF 49.80 49.33/16 OŚ AZS Poznań 2019

OK

B
7
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

124 NumerPDF 49.45 49.44/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

8
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

105 NumerPDF 48.67 48.67/19 AZS Łódź 2019

OK

9
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

339 NumerPDF 48.99 47.99/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

10
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

209 NumerPDF 50.83 50.83/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

BRAK MINIMUM
11
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

211 NumerPDF 49.87 49.87/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

B
12
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

69 NumerPDF 49.12/16 AZS UMCS Lublin 2019

OK

13
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

67 NumerPDF 46.63 46.63/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
14
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

245 NumerPDF 47.96 46.77/18 UKS 19 Bojary Białystok 2019

OK

15
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

37 NumerPDF 46.49 46.04/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

16
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

361 NumerPDF 49.45 49.45/19 MKL Szczecin 2019

OK

17
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

118 NumerPDF 46.96 46.50/18 RKS Łódź 2019

OK

18
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

336 NumerPDF 48.54 47.44/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

19
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

322 NumerPDF 47.39 47.39/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

20
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

244 NumerPDF 49.07 49.07/19 MKS Juvenia Białystok 2019

OK

21
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

19 NumerPDF 49.44 49.44/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

22
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

352 NumerPDF 50.38 49.67/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

WYMAGANY PESEL
23
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

36 NumerPDF 48.82 47.19/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

24
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

31 NumerPDF 49.17 47.47/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

 
400 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

272 NumerPDF 50.88 50.41/16 AZS UMCS Lublin 2019

2
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

417 NumerPDF 46.91 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2019

3
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

427 NumerPDF 49.97 49.96/18 AZS UMCS Lublin 2019

4
ZIAREK Emil 2002-04-24 Z/4249/19

TAK

418 NumerPDF 52.02 52.02/19 AZS UMCS Lublin 2019

5
ADAMEK Bartosz 2002-10-07 Z/2096/17

TAK

43 NumerPDF 54.91 54.91/19 AZS UMCS Lublin 2019

6
JANCZARA Miłosz 2003-06-30 Z/5265/18

TAK

425 NumerPDF 52.11 52.11/19 AZS UMCS Lublin 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

115 NumerPDF 1:46.03 1:45.42/18 RKS Łódź 2019

OK

2
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

104 NumerPDF 1:49.48 1:49.48/19 AZS Łódź 2019

OK

3
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

196 NumerPDF 1:53.77 1:51.46/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
4
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

195 NumerPDF 1:55.25 1:49.41/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
5
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

150 NumerPDF 1:54.88 1:52.51/18 GKS Wilga Garwolin 2019

OK

6
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

218 NumerPDF 1:50.58 1:50.58/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

7
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

131 NumerPDF 1:53.10 1:52.31/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

8
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

73 NumerPDF 1:51.62 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

9
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

170 NumerPDF 1:48.51 1:47.90/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
10
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

70 NumerPDF 1:48.99 1:48.99/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

11
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

155 NumerPDF 1:55.18 1:55.18/19 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

B BADANIA
12
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-21 Z/0430/15

TAK

127 NumerPDF 1:56.49 1:55.18/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

BRAK MINIMUM WYMAGANY PESEL
13
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

312 NumerPDF 1:56.27 1:56.27/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

BRAK MINIMUM
14
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

185 NumerPDF 1:57.12 1:53.60/17 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

WYMAGANY PESEL
15
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

78 NumerPDF 1:55.50 1:53.89/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

16
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

149 NumerPDF 1:53.82 1:53.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

17
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

187 NumerPDF 1:55.08 1:54.53/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

B
18
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

229 NumerPDF 1:51.98 1:50.44/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

OK

19
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

57 NumerPDF 1:54.70 1:52.03/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

OK

20
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

222 NumerPDF 1:52.65 1:52.65/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

OK

21
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

82 NumerPDF 1:52.20 1:52.10/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

115 NumerPDF 3:43.99 3:41.97/15 RKS Łódź 2019

OK

2
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

104 NumerPDF 3:42.59 3:42.59/19 AZS Łódź 2019

OK

3
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

257 NumerPDF 3:56.71 3:56.71/19 GKS Żukowo 2019

OK

4
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

196 NumerPDF 3:50.70 3:49.72/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
5
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

195 NumerPDF 3:57.85 3:47.79/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
6
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

150 NumerPDF 3:49.22 3:49.22/19 GKS Wilga Garwolin 2019

OK

7
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

73 NumerPDF 3:56.39/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

8
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

170 NumerPDF 3:39.66 3:39.66/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
9
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

165 NumerPDF 3:45.56/17 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
10
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-21 Z/0430/15

TAK

127 NumerPDF 4:03.69 4:00.24/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

BRAK MINIMUM WYMAGANY PESEL
11
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

213 NumerPDF 3:49.22 3:47.07/18 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019

OK

12
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

123 NumerPDF 3:59.86 3:59.86/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

B rez1 BADANIA
13
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

227 NumerPDF 4:02.57 3:56.08/16 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

BRAK MINIMUM
14
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

312 NumerPDF 4:03.30 4:03.30/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

BRAK MINIMUM
15
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

326 NumerPDF 3:57.66 3:53.78/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

16
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

82 NumerPDF 3:44.61 3:44.61/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

17
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

296 NumerPDF 3:49.65 3:49.65/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

OK

18
JARCZOK Bartosz 1999-02-26 Z/0361/15

TAK

280 NumerPDF 3:51.74 3:51.74/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

19
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

187 NumerPDF 3:59.88 3:57.47/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

20
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

261 NumerPDF 4:00.53 4:00.53/19 LKS Fenix Słupsk 2019

B rez2
21
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

200 NumerPDF 3:56.98 3:56.98/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

22
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

229 NumerPDF 3:53.26 3:49.48/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

OK

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

62 NumerPDF 2.22 2.26/17 MKS Inowrocław 2019

OK

2
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

32 NumerPDF 2.03 2.03/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

3
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

8 NumerPDF 1.94 1.95/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
4
MOSKAL Jakub 1998-03-12 Z/1008/14

TAK

235 NumerPDF 2.00 2.15/17 KS Podlasie Białystok 2019

OK

5
MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 Z/0593/14

TAK

332 NumerPDF 2.00 2.08/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

6
SZALEK Grant 1998-05-01 Z/4679/19

TAK

270 NumerPDF 2.00 2.00/19 SKLA Sopot 2019

OK

7
ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

22 NumerPDF 1.76 1.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

8
HARĘZGA Kacper 1999-12-14 Z/0702/15

TAK

6 NumerPDF 1.90 2.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
9
KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

238 NumerPDF 2.00 2.00/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

OK

10
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

193 NumerPDF 1.95 2.00/17 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

11
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

TAK

29 NumerPDF 2.03 2.03/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

OK

12
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

262 NumerPDF 2.10 2.10/19 LKS Fenix Słupsk 2019

OK

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

54 NumerPDF 4.50 5.00/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

2
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

TAK

46 NumerPDF 4.40 4.60/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

3
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

147 NumerPDF 4.60 4.80/17 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

4
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

121 NumerPDF 4.90 4.90/19 UKS 55 Łódź 2019

OK

5
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

9 NumerPDF 4.20 4.33/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

6
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

143 NumerPDF 4.70 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

7
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

151 NumerPDF 4.70 4.70/19 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

8
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

44 NumerPDF 4.90 4.90/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

9
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

109 NumerPDF 4.46 4.50/17 MKLA Łęczyca 2019

OK

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

10 NumerPDF 6.67 6.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

Z LIMITU
2
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

152 NumerPDF 6.48 6.48/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

OK

Z LIMITU
3
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

231 NumerPDF 7.43 7.66/18 KS Podlasie Białystok 2019

OK

4
ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 Z/1140/14

TAK

110 NumerPDF 7.07 8.02/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

OK

5
ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 Z/0485/14

TAK

290 NumerPDF 7.01 7.01/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

6
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

212 NumerPDF 7.67 7.80/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

OK

7
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

250 NumerPDF 7.57 7.57/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

8
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

252 NumerPDF 7.05 7.25/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

9
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

41 NumerPDF 6.41 6.66/16 BKS Bydgoszcz 2019

BRAK MIMIMUM rez1
10
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

130 NumerPDF 6.90 6.91/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

11
GĄBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

132 NumerPDF 7.31 7.65/18 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

12
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

91 NumerPDF 7.62 7.80/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

OK

13
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

239 NumerPDF 6.40 6.68/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

BRAK MIMIMUM rez2
14
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

TAK

38 NumerPDF 6.91 7.01/17 WLKS Wrocław 2019

OK

BADANIA
 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALĘCKI Wiktor 1997-07-24 Z/0252/13

TAK

112 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

OK

2
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

10 NumerPDF 14.06 14.06/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

3
SZALEK Grant 1998-05-01 Z/4679/19

TAK

270 NumerPDF SKLA Sopot 2019

OK

Z LIMITU
4
ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 Z/0485/14

TAK

290 NumerPDF 14.12 15.02/18 AZS-AWF Katowice 2019

OK

5
FRYŚNY Artur 1998-06-12 Z/1038/14

TAK

349 NumerPDF 12.05/15 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

OK

Z LIMITU
6
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

252 NumerPDF 14.45 15.41/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

7
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

TAK

41 NumerPDF 12.60 13.43/16 BKS Bydgoszcz 2019

OK

Z LIMITU
8
KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 Z/1286/14

TAK

237 NumerPDF 13.28/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

OK

Z LIMITU
9
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

56 NumerPDF 13.57 14.21/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

OK

B
10
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

239 NumerPDF 13.98 14.29/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

OK

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

186 NumerPDF 16.80 16.80/19 WLKS Nowe Iganie 2019

OK

2
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

63 NumerPDF 15.08 16.06/18 UKS Cyprianka 2019

OK

3
KAWKA Bartosz 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

83 NumerPDF 14.39 14.39/19 KS Agros Zamość 2019

OK

B
4
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

35 NumerPDF 14.17 14.17/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

B
5
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

18 NumerPDF 15.01 15.01/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
6
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

265 NumerPDF 15.08/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

BRAK MINIMUM rez1 WYMAGANY PESEL BADANIA
7
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

71 NumerPDF 18.38 19.34/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

8
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

96 NumerPDF 15.11 15.72/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

OK

9
DZIK Jakub 1999-06-20 Z/0123/16

TAK

304 NumerPDF 16.07 16.07/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

OK

10
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

292 NumerPDF 15.64 15.64/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

11
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

316 NumerPDF 14.73 14.73/19 LUKS Orkan Września 2019

OK

B
12
KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 Z/0746/15

TAK

305 NumerPDF 15.02 15.02/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

OK

B
13
KARPUK Dzmitry 1999-11-05 Z/0398/18

TAK

135 NumerPDF 19.37 19.37/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

WYMAGANY PESEL BADANIA
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

30 NumerPDF 51.13 54.37/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

2
KAWKA Bartosz 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

83 NumerPDF 37.96 41.32/17 KS Agros Zamość 2019

OK

Z LIMITU
3
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

63 NumerPDF 45.66 47.89/18 UKS Cyprianka 2019

OK

B
4
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

71 NumerPDF 50.61 52.10/17 AZS UMCS Lublin 2019

OK

5
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

18 NumerPDF 60.61 60.61/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

6
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

96 NumerPDF 47.80 50.82/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

OK

7
NOWAK Dawid 1998-01-30 Z/1134/14

TAK

111 NumerPDF 43.46 43.46/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

OK

B
8
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

316 NumerPDF 39.71 39.71/19 LUKS Orkan Września 2019

OK

Z LIMITU
9
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

95 NumerPDF 45.45 45.45/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

OK

B
10
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

153 NumerPDF 47.59 47.59/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

OK

B
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

47 NumerPDF 56.46 60.62/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

BADANIA
2
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

86 NumerPDF 53.91 57.09/18 KS Agros Zamość 2019

OK

3
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

35 NumerPDF 54.43 54.43/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

4
SIKORA Radosław 1998-03-06 Z/1575/14

TAK

42 NumerPDF 57.24/17 BKS Bydgoszcz 2019

OK

5
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

335 NumerPDF 60.64 61.50/18 OŚ AZS Poznań 2019

OK

6
BOMBA Cezary 1999-06-16 Z/2732/16

TAK

114 NumerPDF 38.63 38.63/19 MUKS Park Zduńska Wola 2019

OK

DNS
7
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

113 NumerPDF 42.93 42.93/19 MUKS Park Zduńska Wola 2019

OK

DNS
8
SKRZYPIŃSKI Mateusz 1999-09-27 Z/4691/15

TAK

93 NumerPDF 48.14 48.14/19 AZS-AWF Gorzów 2019

OK

B
9
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

162 NumerPDF 56.41 56.41/19 OKS Skra Warszawa 2019

OK

10
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

344 NumerPDF 55.63 55.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

OK

11
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

84 NumerPDF 61.53 61.53/19 KS Agros Zamość 2019

OK

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

32 NumerPDF 63.54 63.54/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

2
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

65 NumerPDF 70.34 70.34/19 UKS Cyprianka 2019

OK

3
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

92 NumerPDF 48.19 51.48/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

OK

Z LIMITU
4
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

253 NumerPDF 83.88 83.88/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

OK

5
GUNERA Mateusz 1998-05-07 Z/1187/14

TAK

363 NumerPDF 57.77 67.30/17 MKS Olimp Łobez 2019

OK

6
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

263 NumerPDF 69.13 69.36/18 LKS Fenix Słupsk 2019

OK

7
BUDZISZEWSKI Damian 1999-03-13 Z/1402/15

TAK

246 NumerPDF 60.61 60.61/19 UKS Liceum sportowe Łomża 2019

OK

8
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

34 NumerPDF 56.81 56.88/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

OK

B
9
MERTKA Jonasz 1999-05-29 Z/4340/15

TAK

64 NumerPDF 64.10 64.57/17 UKS Cyprianka 2019

OK

10
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

247 NumerPDF 61.50 63.19/18 AML Słupsk 2019

OK

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PITER Marcin 1997-03-06 Z/0318/13

TAK

350 NumerPDF 17.79 16.43/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

OK

Z LIMITU
2
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

176 NumerPDF 13.81 13.81/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
3
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

181 NumerPDF 15.71/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

OK

Z LIMITU
4
FRYŚNY Artur 1998-06-12 Z/1038/14

TAK

349 NumerPDF 18.77 18.77/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

OK

Z LIMITU
5
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

364 NumerPDF 14.59 14.08/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

OK

6
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

151 NumerPDF 14.59 14.59/19 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

7
MACHIŃSKI Wiktor 1998-01-04 Z/0593/14

TAK

332 NumerPDF 15.03 15.03/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

B
8
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

80 NumerPDF 13.65 13.65/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

9
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

136 NumerPDF 14.35 14.35/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

101 NumerPDF 53.76 53.70/18 AZS Łódź 2019

OK

2
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

24 NumerPDF 56.50 56.11/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

B
3
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

190 NumerPDF 52.38 52.38/19 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

4
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

333 NumerPDF 52.51 52.51/19 OŚ AZS Poznań 2019

OK

5
HAMPEL Ernest 1997-12-03 Z/1122/13

TAK

327 NumerPDF 56.42 53.32/16 OŚ AZS Poznań 2019

OK

6
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

124 NumerPDF 53.96 53.12/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

7
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

219 NumerPDF 58.22 54.70/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

8
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

181 NumerPDF 53.81 53.81/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

OK

9
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

74 NumerPDF 55.38 55.29/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

B
10
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

361 NumerPDF 59.57 58.50/17 MKL Szczecin 2019

OK

Z LIMITU
11
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

206 NumerPDF 52.67 52.12/18 KS AZS AWF Kraków 2019

OK

12
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

179 NumerPDF 54.43 54.43/19 UKS Filipides Teresin 2019

OK

13
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

139 NumerPDF 52.66 52.66/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

14
BUCK Dawid 1999-11-11 Z/2890/18

TAK

217 NumerPDF 53.83 53.83/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

OK

 
3000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

116 NumerPDF 9:16.32 9:16.32/19 RKS Łódź 2019

OK

2
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

14 NumerPDF 9:17.32 9:17.32/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

3
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

168 NumerPDF 9:15.79 9:05.98/18 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
4
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

154 NumerPDF 9:37.18 9:37.18/19 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

5
ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 Z/1217/16

TAK

317 NumerPDF 9:33.82/18 MKL Jarocin 2019

OK

6
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

TAK

3 NumerPDF 9:39.21/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

OK

7
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

97 NumerPDF 10:00.17 9:46.07/18 ZLKL Zielona Góra 2019

B rez1
8