Internetowe zg這szenia do imprezy: Zg這szenie do kadry wojew鏚zkiej U16 - 名I邛OKRZYSKIE
KIELCE, 31.01.2020
 
100 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACHARZ Julia 2005-01-17 Z/1233/20

TAK

600 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
MAKUx Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF KKL Kielce 2020

3
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

2019

608 NumerPDF KKL Kielce 2020

4
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

54 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

5
BANA Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

53 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

6
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

458 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

 
200 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

2019

608 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

439 NumerPDF 50.47 50.47/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

3
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

54 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

4
BANA Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

53 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

5
DZIARMAGA Julia 2005-04-13 Z/2334/18

TAK

5 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

 
600 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Ma貪orzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
BEzZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF 1:43.57 1:43.57/19 KKL Kielce 2020

3
SZWAJDA Anna 2006-04-30 Z/1030/20

TAK

201 NumerPDF 2:07.09 2:07.09/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

4
JASIAK Agnieszka 2006-02-25 Z/1050/18

TAK

32 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

 
1000 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BEzZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
JANUS Klaudia 2005-10-24 Z/2627/19

TAK

456 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

3
BRZ紌KA Katarzyna 2005-01-09 Z/1483/19

TAK

117 NumerPDF STS Skar篡sko-Kamienna 2020

4
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF UMKS Nadir J璠rzej闚 2020

 
2000 metr闚 K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PICHETA Patrycja 2005-08-05 Z/2690/19

TAK

457 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

2
JANUS Klaudia 2005-10-24 Z/2627/19

TAK

456 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

3
NIZIOΒK Aleksandra 2005-06-18 Z/1482/19

TAK

123 NumerPDF STS Skar篡sko-Kamienna 2020

4
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF UMKS Nadir J璠rzej闚 2020

 
Skok wzwy K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOΜDZIEJ Gabriela 2005-08-09 Z/0465/19

2019

137 NumerPDF MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2020

2
PLEWA Patrycja 2005-01-27 Z/5200/19

TAK

1 NumerPDF 1.35 1.35/19 UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZ、 Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

601 NumerPDF 2.64 2.64/20 KKL Kielce 2020

2
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

603 NumerPDF 2.84 2.84/20 KKL Kielce 2020

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 4.56 4.58/19 KKL Kielce 2020

2
MAKUx Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 4.37/17 KKL Kielce 2020

3
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

458 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

 
Pchni璚ie kul K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAΧGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

2019

625 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

54 NumerPDF KKL Kielce 2020

3
XU Sofia 2005-01-12 Z/2382/19

2019

39 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZ、 Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

653 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

54 NumerPDF KKL Kielce 2020

3
XU Sofia 2005-01-12 Z/2382/19

2019

39 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

4
BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/4870/19

2019

344 NumerPDF UKS Czw鏎ka Ostrowiec 安. 2020

 
Rzut m這tem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZ、 Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

653 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
PAΧGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

2019

625 NumerPDF KKL Kielce 2020

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m p K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

2019

337 NumerPDF UKS Czw鏎ka Ostrowiec 安. 2020

 
200 m p kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Jakub 2005-10-25 Z/2621/18

2019

45 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

2
GOLBA Kacper 2006-01-24 Z/3078/19

TAK

3 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

 
200 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MATUSZEWSKI Miko豉j 2005-04-29 Z/1235/20

TAK

601 NumerPDF PK KKL Kielce 2020

 
600 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SΜMA Antoni 2006-01-09 Z/3381/19

TAK

18 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
STOPA Kacper 2006-01-17 Z/5635/19

TAK

32 NumerPDF 1:44.94 1:44.94/19 STS Skar篡sko-Kamienna 2020

3
GODZWON-SKOTNICKI Jakub 2006-02-23 Z/2213/18

TAK

9 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

4
PΣ浩K Oliwier 2005-07-26 Z/2214/18

TAK

3 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

 
1000 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Jakub 2006-11-14 Z/1637/18

TAK

1 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

2
RACZY垶KI Piotr 2005-09-04 Z/1487/19

TAK

27 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

3
KASPROWICZ Igor 2005-04-20 Z/1484/19

TAK

197 NumerPDF STS Skar篡sko-Kamienna 2020

4
PRZYBYΜ Oskar 2006-08-27 Z/3080/19

TAK

1 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

5
B… Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

2 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

6
SZYDΜWSKI Igor 2006-04-22 Z/2221/18

TAK

1 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

7
WR笅EL Patryk 2006-06-20 Z/3082/19

TAK

5 NumerPDF UKS 畝czek Po豉niec 2020  ROSU 

 
2000 metr闚 M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwy M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Jakub 2005-10-25 Z/2621/18

2019

45 NumerPDF KS S這neczko Busko Zdr鎩 2020

 
Pchni璚ie kul M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALUS Rafa 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

632 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

636 NumerPDF KKL Kielce 2020

 
Rzut m這tem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SALUS Rafa 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

632 NumerPDF KKL Kielce 2020

2
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

636 NumerPDF KKL Kielce 2020

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m pp M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m p m篹czyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna