Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP i GSU
LDK! Sezon 2020
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Ośrodek GSP lub GSU
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 Z/4983/19

TAK

707 NumerPDF 13.41 13.41/19 AML Słupsk GSP 2020  ROSU 

2
ZDEB Anna 2006-06-05 Z/5641/19

TAK

35 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

3
ZDEB Katarzyna 2006-06-05 Z/5640/19

TAK

36 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

4
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

887 NumerPDF 13.72 13.72/19 AZS-AWF Gorzów GSU 2020  ROSU 

5
WALICKA Anna 2005-08-27 Z/0966/19

TAK

328 NumerPDF 13.88 13.88/19 AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

6
PIECUCH Julia 2006-02-24 Z/5717/19

2019

301 NumerPDF AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

7
BĄBEL Karolina 2005-11-14 Z/0814/18

TAK

327 NumerPDF 12.96 12.96/19 AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

8
ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 Z/4905/19

TAK

325 NumerPDF 13.62 13.62/19 AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

9
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.12 13.12/19 AZS-AWFiS Gdańsk GSU 2020  ROSU 

10
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF 12.78/18 BKL Bełchatów GSU 2020  ROSU 

11
ŚPIEWAK Magdalena 2005-06-17 Z/3254/19

TAK

721 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSU 2020  ROSU 

12
KALINOWSKA Agata 2005-03-07 Z/3253/19

TAK

729 NumerPDF 13.98/19 CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

13
WOŚ Kinga 2006-01-25 Z/1527/19

TAK

111 NumerPDF 13.66 13.66/19 CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

14
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

173 NumerPDF 13.29 13.29/19 CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

15
NOWAK Klementyna 2005-02-23 Z/5636/19

2019

12 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

16
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

120 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

17
MAŚLANKA Maja 2006-04-27 Z/5603/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

18
MOLĘDA Oriana 2006-03-16 Z/5616/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

19
KULINOWSKA Milena 2006-06-09 Z/5574/19

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

20
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.22 13.22/19 CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

21
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 12.52 12.52/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU 

22
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

880 NumerPDF 11.89 11.89/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

23
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

2019

851 NumerPDF 12.61/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU 

24
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

6 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSP 2020  ROSU 

25
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

864 NumerPDF 13.38 13.38/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSP 2020  ROSU 

26
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2019

841 NumerPDF 13.63 13.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSP 2020  ROSU 

27
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

877 NumerPDF 12.83 12.83/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU   ZKN 

28
ŻUKOWSKA Aleksandra 2005-03-11 Z/0602/20

TAK

521 NumerPDF GOKSiT Suchowola GSP 2020  ROSU 

29
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

220 NumerPDF 12.89 12.89/19 GSLA Gierzwałd GSU 2020  ROSU   ZKN 

30
JUHAN Wiktoria 2004-08-20 Z/3181/18

2019

551 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

31
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 12.52 12.52/19 KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

32
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

2019

552 NumerPDF 14.44 14.28/18 KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

33
PLUTA Julia 2006-05-17 Z/0401/20

TAK

232 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

34
SOBCZYK Martyna 2006-08-17 Z/0403/20

TAK

233 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

35
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

219 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

36
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.14 15.02/18 KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

37
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

220 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

38
BIELAWSKA Weronika 2006-04-06 Z/0402/20

TAK

230 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

39
PAŃKO Oliwia 2006-04-21 Z/1237/20

TAK

112 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

nowy
40
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

146 NumerPDF 14.72 13.98/18 KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

41
KUKIEŁKA Sandra 2004-04-01 Z/5214/19

2019

29 NumerPDF 15.48 15.48/19 KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

42
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

148 NumerPDF 13.45 13.45/19 KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

43
LACKORZYŃSKA Olga 2004-07-27 Z/5351/19

TAK

31 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

44
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

14 NumerPDF 13.34 13.34/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

45
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

41 NumerPDF 13.45 13.45/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

46
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.12 13.12/19 KS AZS UWM Olsztyn GSU 2020  ROSU   ZKN 

47
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

48
POSKROBKO Dominika 2005-12-23 Z/1965/19

TAK

785 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

49
OSTAPOWICZ Zuzanna 2005-06-20 Z/5037/19

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

50
MICHAŁOWSKA Eleonora 2005-09-13 Z/5587/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

51
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

TAK

776 NumerPDF 13.79 13.79/19 KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

52
BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 Z/1056/18

TAK

310 NumerPDF 14.53 14.53/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

53
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

307 NumerPDF 13.05 13.05/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

54
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

317 NumerPDF 13.68 13.68/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

55
PŁONKA Oliwia 2006-02-25 Z/1069/18

TAK

315 NumerPDF 14.17 14.17/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

56
KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 Z/0267/20

TAK

300 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

57
FROŃ Wiktoria 2006-09-08 Z/0269/20

TAK

303 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

58
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF 12.54 12.54/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

59
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

84 NumerPDF 13.50 13.50/19 LKS Górnik Wałbrzych GSP 2020  ROSU 

60
TOREBKO Gabriela 2005-06-04 Z/0130/19

TAK

101 NumerPDF 14.02/18 LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

61
ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 Z/0104/19

TAK

107 NumerPDF 14.13 14.13/19 LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

62
MRUSZCZYK Natalia 2006-05-11 Z/5502/19

TAK

108 NumerPDF LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

63
JEGLIŃSKA Maja 2006-04-24 Z/5504/19

TAK

110 NumerPDF LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

64
SULIMA Oliwia 2004-01-16 Z/1131/19

2019

102 NumerPDF 14.93 14.93/19 LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

65
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

134 NumerPDF 13.74 13.30/17 LKS Lubawa GSU 2020  ROSU 

66
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

171 NumerPDF 15.31 15.31/19 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

67
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

TAK

187 NumerPDF 13.52 13.52/19 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

68
EWERTOWSKA Anna 2005-11-10 Z/1064/19

2019

164 NumerPDF 16.67/18 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

69
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

190 NumerPDF 14.74 14.74/19 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

70
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów GSP 2020  ROSU 

71
STAWOWY-RAJPOLD Martyna 2006-04-07 Z/0879/20

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

72
HYJEK Alicja 2005-09-03 Z/0874/20

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

73
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

966 NumerPDF 14.01 14.01/19 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

74
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

974 NumerPDF 13.35 13.35/19 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

75
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

2019

969 NumerPDF 14.39 14.02/17 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

76
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 12.22 12.22/19 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU   ZKN 

77
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

222 NumerPDF LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

78
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 12.70 12.70/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża GSU 2020  ROSU   ZKN 

79
WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 Z/5613/19

TAK

15 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki GSP 2020  ROSU 

80
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

404 NumerPDF 12.07 12.07/19 LUKS Orkan Września GSU 2020  ROSU   KNF   SKN 

81
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

862 NumerPDF 14.09 14.09/19 LUKS Start Nakło GSP 2020  ROSU 

82
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

84 NumerPDF 12.78 12.78/19 LUKS Strzałków GSU 2020  ROSU   ZKN 

83
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

541 NumerPDF 12.98 12.98/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

84
WIŚNIEWSKA Marika 2005-07-08 Z/2395/19

TAK

540 NumerPDF 13.65 13.65/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

85
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

TAK

549 NumerPDF 13.90 13.90/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

86
KOKŁOWSKA Natalia 2006-12-24 Z/5445/19

TAK

4 NumerPDF MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

87
BARTKOWICZ Oliwia 2006-08-15 Z/5422/19

TAK

926 NumerPDF MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

nowy
88
DZIADUSZYŃSKA Aleksandra 2005-11-23 Z/4404/19

TAK

928 NumerPDF 15.09 15.09/19 MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

89
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF 13.94 13.94/19 MKS Agros Chełm GSU 2020  ROSU 

90
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

930 NumerPDF 13.70 13.58/17 MKS Agros Chełm GSU 2020  ROSU 

91
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

910 NumerPDF 13.60 13.60/19 MKS Agros Chełm GSU 2020  ROSU 

92
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

919 NumerPDF 14.09/19 MKS Agros Chełm GSU 2020  ROSU 

nowy
93
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

37 NumerPDF 14.01 13.96/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec GSU 2020  ROSU 

94
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF 14.03 14.03/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA GSU 2020  ROSU 

95
POTWORA Karolina 2006-12-18 Z/3571/19

TAK

44 NumerPDF 15.05 15.05/19 MKS Czechowice-Dziedzice GSP 2020  ROSU 

96
GIBAS Gabriela 2004-07-02 Z/3582/18

TAK

46 NumerPDF 13.96 13.96/19 MKS Czechowice-Dziedzice GSP 2020  ROSU 

97
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

64 NumerPDF 12.32/19 MKS Juvenia Puszczykowo GSU 2020  ROSU   ZKN 

98
PROLEJKO Maja 2005-02-22 Z/1137/19

TAK

111 NumerPDF 14.40 14.40/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

99
LITWINIUK Hanna 2006-04-30 Z/5598/19

TAK

55 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

100
KOJRO Aleksandra 2006-01-31 Z/4320/19

2019

444 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

101
KIECZKA Amelia 2005-05-19 Z/1658/19

TAK

433 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

102
BUKOWIECKA Zofia 2005-12-10 Z/4322/19

2019

22 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

103
BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 Z/1659/19

TAK

488 NumerPDF 14.36 14.36/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

104
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 Z/5022/18

TAK

31 NumerPDF 13.12 13.12/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

105
ADAMSKA Marta 2004-01-08 Z/2593/18

62 NumerPDF 13.08 13.08/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

106
BUDZYŃSKA Weronika 2005-10-22 Z/1138/19

TAK

222 NumerPDF 15.55 15.55/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

107
MATECKA Julia 2006-10-27 Z/0630/20

TAK

77 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

108
BRZÓSKA Jagoda 2005-04-29 Z/0472/20

TAK

2 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

109
HEREZO Małgorzata 2005-07-09 Z/2530/19

TAK

751 NumerPDF 15.31 15.31/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

110
KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 Z/0540/20

TAK

19 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

111
STEPANETS Angelina 2005-02-04 Z/5366/19

TAK

799 NumerPDF 13.54 13.54/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

112
KADYŁO Zofia 2006-02-23 Z/0268/19

TAK

718 NumerPDF 13.61 13.61/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

113
MAŁEK Nicole 2006-08-15 Z/0629/20

TAK

134 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

114
KUSIAK Wiktoria 2006-04-28 Z/0668/20

TAK

200 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

115
PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 Z/0440/20

TAK

132 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

116
DROŃ Maja 2006-10-06 Z/0917/20

TAK

12 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

117
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

711 NumerPDF 13.39 13.39/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

118
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF 13.99 13.99/19 MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

119
TYSZECKA Klaudia 2004-03-16 Z/5680/19

2019

7 NumerPDF MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

120
PERNAL Julia 2005-04-01 Z/4954/19

TAK

80 NumerPDF 15.93 15.93/19 MKS Truso Elbląg GSP 2020  ROSU 

121
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

53 NumerPDF 13.73 13.73/19 MKS Truso Elbląg GSP 2020  ROSU 

122
STYCZEŃ Alicja 2004-02-11 Z/3331/17

TAK

21 NumerPDF 15.08 14.41/17 MKS Truso Elbląg GSP 2020  ROSU 

123
ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 2004-04-30 Z/0251/19

TAK

28 NumerPDF 14.95 14.95/19 MKS Truso Elbląg GSP 2020  ROSU 

124
RYBAK Julia 2006-02-12 Z/3353/18

1 NumerPDF 13.99 13.99/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec GSP 2020  ROSU 

125
KOŚCIŃSKA Paulina 2005-09-16 Z/5519/19

2019

1 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec GSP 2020  ROSU 

126
MAJKA Emilia 2005-04-15 Z/1563/18

50 NumerPDF 14.11 14.11/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec GSP 2020  ROSU 

127
CICHY Laura 2004-05-27 Z/2407/17

64 NumerPDF 12.65 12.65/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec GSP 2020  ROSU   ZKN 

128
ŚLIWA Wiktoria 2005-09-24 Z/3354/18

2019

7 NumerPDF 15.58/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec GSP 2020  ROSU 

129
ŁAWNICZEK Natalia 2005-04-02 Z/1510/19

TAK

61 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól GSP 2020  ROSU 

130
SUSZYŃSKA Dominika 2005-03-17 Z/5715/19

TAK

81 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól GSP 2020  ROSU 

131
SEREMAK Sandra 2004-07-21 Z/4731/17

TAK

29 NumerPDF 14.48 14.48/19 MLKS Agros Żary GSP 2020  ROSU 

132
ŚWISTEK Zofia 2006-09-23 Z/5689/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary GSP 2020  ROSU 

133
SOWA Angelika 2005-01-07 Z/3771/19

TAK

99 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra GSP 2020  ROSU 

134
PACAN Amelia 2004-02-21 Z/2964/19

2019

11 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra GSP 2020  ROSU 

135
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

967 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno GSP 2020  ROSU 

136
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

963 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno GSP 2020  ROSU 

137
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 Z/1450/19

2019

108 NumerPDF 14.74 14.22/18 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

138
WACHURA Karolina 2006-02-23 Z/4531/18

TAK

185 NumerPDF 16.64/18 MLUKS Mokasyn Płoty GSP 2020  ROSU 

139
KOPACZ Natalia 2004-12-06 Z/1287/18

2019

18 NumerPDF 14.65/18 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

140
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

2019

6 NumerPDF MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

141
KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 Z/4447/18

TAK

14 NumerPDF 14.58 14.58/19 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

142
WÓJCIK Urszula 2005-05-22 Z/2276/19

2019

15 NumerPDF MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

143
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

830 NumerPDF 14.31/18 MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

144
KULESZA Patrycja 2006-05-15 Z/0605/20

TAK

104 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

145
WOJTKOWIAK Julia 2006-03-16 Z/4874/19

TAK

833 NumerPDF 14.48 14.48/19 MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

146
SIECZKOWSKA Domonika 2006-06-27 Z/4787/18

TAK

128 NumerPDF 16.12 16.12/19 MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

147
ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 Z/0939/18

TAK

829 NumerPDF 15.10 15.10/19 MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

148
SZAFARCZYK Emilia 2006-02-24 Z/0526/20

TAK

134 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

149
WCISEŁ Wiktoria 2006-04-03 Z/1294/20

TAK

830 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

nowy
150
PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 Z/0524/20

TAK

123 NumerPDF MMKS Kędzierzyn Koźle GSP 2020  ROSU 

151
BRODZIAK Dominika 2004-05-14 Z/1851/18

2019

6 NumerPDF 14.78 14.31/18 MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

152
KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 Z/5604/19

TAK

14 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

153
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF 12.92 12.92/19 MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

154
MALINOWSKA Oliwia 2006-08-16 Z/5723/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

155
HOC Emilia 2004-05-17 Z/1392/18

TAK

590 NumerPDF 14.62 14.32/18 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

156
UCHMANOWICZ Anna 2004-11-08 Z/1201/19

TAK

582 NumerPDF 15.43 15.43/19 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

157
ŚWIERK Julia 2004-03-08 Z/1402/18

TAK

587 NumerPDF 15.13/18 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

158
SZYMKOWICZ Katarzyna 2004-08-05 Z/1396/18

TAK

581 NumerPDF 14.40/18 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

159
JACHURA Natalia 2006-08-22 Z/1078/19

TAK

13 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

160
DROZDEK Julia 2005-04-04 Z/0374/19

TAK

594 NumerPDF 13.83 13.83/19 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

161
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU 

162
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

702 NumerPDF 12.34 12.34/19 OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU   ZKN 

163
JAKUBASZEK Izabela 2006-11-14 Z/3469/18

TAK

700 NumerPDF 16.09/18 OKS Skra Warszawa GSP 2020  ROSU 

164
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

735 NumerPDF OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU 

165
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

703 NumerPDF 13.64 13.64/19 OKS Skra Warszawa GSP 2020  ROSU 

166
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.77 12.77/19 OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU 

167
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

731 NumerPDF 12.69 12.69/19 OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU   ZKN 

168
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2019

715 NumerPDF 13.21 13.21/19 OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU 

169
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 13.50 13.50/19 OKS Skra Warszawa GSU 2020  ROSU 

170
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

TAK

522 NumerPDF 13.09 13.09/19 PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

171
BĄBIŃSKA Alicja 2004-09-29 Z/4696/19

2019

452 NumerPDF 13.66 13.66/19 PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

172
TABUŁA Patrycja 2006-02-27 Z/4926/19

TAK

96 NumerPDF 14.00 14.00/19 RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

173
TRZMIELEWSKA Patrycja 2005-09-13 Z/5060/18

TAK

94 NumerPDF RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

174
PIROS Oliwia 2004-06-18 Z/3511/18

2019

888 NumerPDF RLTL ZTE Radom GSP 2020  ROSU 

175
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

979 NumerPDF RLTL ZTE Radom GSP 2020  ROSU 

176
ZANIAT Aleksandra 2006-11-08 Z/1549/18

TAK

888 NumerPDF RLTL ZTE Radom GSP 2020  ROSU 

177
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

900 NumerPDF 12.67/19 RLTL ZTE Radom GSU 2020  ROSU 

nowy
178
SIEROŃ Zuzanna 2004-11-08 Z/5655/19

2019

31 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

179
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 Z/2500/18

2019

2 NumerPDF 12.57 12.57/19 RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

180
BOROWSKA Iga 2005-01-01 Z/5567/19

2019

20 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

181
BADURA Maria 2006-12-05 Z/5566/19

TAK

10 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

182
KAMIŃSKA Ewa Anna 2006-07-25 Z/5569/19

TAK

11 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

183
GUZIUK Nikola 2006-05-31 Z/5568/19

TAK

122 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

184
GRUSZKA Maja 2005-08-01 Z/3928/19

TAK

400 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna GSP 2020  ROSU 

185
ŚCIGAN Dominika 2005-01-09 Z/0656/19

TAK

431 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna GSP 2020  ROSU 

186
LIS Olimpia 2004-04-25 Z/2321/19

2019

4 NumerPDF 15.58 15.58/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

187
LELEK Paulina 2004-11-14 Z/1982/18

2019

29 NumerPDF 14.82/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

188
SŁOMIŃSKA Wiktoria 2005-07-20 Z/1999/18

2019

92 NumerPDF 14.12 14.12/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

189
PŁONKA Kinga 2005-10-15 Z/1997/18

TAK

58 NumerPDF 14.26 14.26/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

190
PROCHOWSKA Maja 2006-03-13 Z/4632/19

2019

1 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

191
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław GSP 2020  ROSU 

192
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.49 15.20/18 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

193
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

2 NumerPDF 15.18 14.97/18 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

194
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

19 NumerPDF 15.66 14.74/17 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

195
MORAWIAN Michalina 2005-11-01 Z/1446/18

TAK

13 NumerPDF 16.75 16.13/17 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

196
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

33 NumerPDF 14.45 14.45/19 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

197
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF 14.96 14.96/19 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

198
ZALEWSKA Joanna 2004-05-06 Z/0804/20

TAK

52 NumerPDF UKS Atos Woźnice GSP 2020  ROSU 

199
KORDEK Kamila 2005-01-20 Z/2292/20

TAK

54 NumerPDF 14.74/18 UKS Atos Woźnice Ośrodek GSP lub GSU 2020  ROSU 

200
KIELEC Julia 2004-09-20 Z/0143/19

2019

30 NumerPDF UKS Barnim Goleniów GSP 2020  ROSU 

201
SZAFRAN Martyna 2006-04-01 Z/0372/19

TAK

16 NumerPDF 13.43 13.43/19 UKS Barnim Goleniów GSP 2020  ROSU 

202
JURA Aleksandra 2005-09-30 Z/1522/18

2019

26 NumerPDF 14.05/18 UKS Barnim Goleniów GSP 2020  ROSU 

203
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

2019

9 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota GSP 2020  ROSU 

204
MIETKOWSKA Maja 2006-07-03 Z/1106/19

TAK

319 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota GSP 2020  ROSU 

205
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0895/19

TAK

505 NumerPDF 12.39 12.39/19 UKS Czempion Bełchatów GSP 2020  ROSU   ZKN 

206
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

820 NumerPDF 14.34 UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

207
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

TAK

156 NumerPDF 14.19 14.19/19 UKS LA Basket Warszawa GSP 2020  ROSU 

208
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

914 NumerPDF 13.55 13.55/19 UKS Technik Radom GSU 2020  ROSU 

209
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

20 NumerPDF 14.29 14.29/19 UKS Tempo 5 Przemyśl GSP 2020  ROSU 

210
PALIŃSKA Wiktoria 2005-01-04 Z/3726/19

TAK

2 NumerPDF 15.38 15.38/19 UKS Żaczek Połaniec GSP 2020  ROSU 

211
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

2 NumerPDF 13.77 13.77/19 UKS-MOS Opole GSP 2020  ROSU 

212
PTAK Aleksandra 2004-10-26 Z/2355/18

2019

714 NumerPDF 14.42/17 ULKS Lipinki GSP 2020  ROSU 

213
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

2019

350 NumerPDF WKS Wawel Kraków GSP 2020  ROSU 

214
BORYS Zofia 2004-02-16 Z/5556/19

TAK

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków GSP 2020  ROSU 

215
KOWALSKA Alicja 2006-11-02 Z/4115/19

TAK

347 NumerPDF WKS Wawel Kraków GSP 2020  ROSU 

216
BOROŃ Magdalena 2006-05-28 Z/5614/19

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra GSP 2020  ROSU 

217
TUROWSKA Alicja 2006-02-28 Z/0833/20

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra GSP 2020  ROSU 

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Ośrodek GSP lub GSU
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

12 NumerPDF 25.85 25.85/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole GSU 2020  ROSU   ZKN 

2
MAZURKIEWICZ Natalia 2006-06-27 Z/2297/20

TAK

55 NumerPDF AZS UMCS Lublin Ośrodek GSP lub GSU 2020  ROSU 

3
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 26.20 26.20/19 AZS-AWFiS Gdańsk GSU 2020  ROSU   ZKN 

4
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

1 NumerPDF 28.23/19 CWKS Resovia Rzeszów GSU 2020  ROSU 

5
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

860 NumerPDF 25.07 25.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU   ZKN 

6
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 28.22 28.22/19 KS AZS UWM Olsztyn GSU 2020  ROSU 

7
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 26.25 26.25/19 KS AZS UWM Olsztyn GSU 2020  ROSU   ZKN 

8
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

53 NumerPDF 27.78 27.78/19 KS AZS UWM Olsztyn GSU 2020  ROSU 

9
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

110 NumerPDF 26.96 26.71/17 KS SMS Szklarska Poręba GSU 2020  ROSU   ZKN 

10
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 27.56 27.56/19 ULKS Talex Borzytuchom GSU 2020  ROSU 

11
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

960 NumerPDF WLKS Nowe Iganie GSU 2020  ROSU 

12
RYBARCZYK Aleksandra 2004-09-08 Z/5345/19

TAK

13 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo Ośrodek GSP lub GSU 2020  ROSU 

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Ośrodek GSP lub GSU
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSS Magdalena 2006-03-25 Z/0940/20

TAK

732 NumerPDF AML Słupsk GSP 2020  ROSU 

2
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 44.73 44.73/19 AML Słupsk GSP 2020  ROSU 

3
KOWALUK Natalia 2005-01-16 Z/1677/19

2019

41 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

4
PIETRZYK Emilia 2006-02-19 Z/5686/19

2019

46 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

5
CYRANKIEWICZ Aleksandra 2005-04-08 Z/1251/19

TAK

32 NumerPDF 51.14 51.14/19 AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

6
KOCIUBA Julia 2005-08-02 Z/1249/19

TAK

33 NumerPDF 52.13 52.13/19 AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

7
KUDYK Lena 2006-08-05 Z/5639/19

TAK

33 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

8
SZUKAŁA Natalia 2005-08-29 Z/5688/19

TAK

47 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

9
KUREK Wiktoria 2006-11-11 Z/5714/19

2019

300 NumerPDF AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

10
MALIGŁÓWKA Aleksandra 2006-11-14 Z/0938/20

TAK

21 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

11
PIKULA Nikola 2005-09-03 Z/5594/19

2019

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

12
MAZUROWSKA Marta 2004-03-04 Z/5220/19

TAK

100 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSP 2020  ROSU 

13
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

363 NumerPDF 43.54 46.27/19 GKS Olimpia Grudziądz GSU 2020  ROSU 

14
JAŃCZAK Magda 2005-02-15 Z/5645/18

TAK

756 NumerPDF 49.17 46.39/18 GKS Piast Gliwice GSP 2020  ROSU 

15
NOWICKA Julia 2004-04-04 Z/1186/19

TAK

766 NumerPDF GKS Piast Gliwice GSP 2020  ROSU 

16
SZPIR Monika 2004-05-29 Z/1189/19

TAK

751 NumerPDF 46.76 46.76/19 GKS Piast Gliwice GSP 2020  ROSU 

17
GEC Oliwia 2005-01-30 Z/1199/19

TAK

760 NumerPDF 48.16 48.16/19 GKS Piast Gliwice GSP 2020  ROSU 

18
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0100/20

300 NumerPDF 45.57/19 GSLA Gierzwałd GSU 2020  ROSU 

19
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF 43.69 43.69/19 KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

20
TYRA Agata 2005-01-05 Z/2552/19

2019

556 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

21
KOWALSKI Kaya 2005-11-06 Z/4699/19

TAK

565 NumerPDF 48.43 48.17/17 KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

22
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

121 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

23
SURMA Wiktoria 2006-08-11 Z/1283/20

TAK

114 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

nowy
24
HINC Julia 2005-01-21 Z/2449/19

TAK

54 NumerPDF 45.82 45.82/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

25
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

23 NumerPDF 42.45 42.45/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU   ZKN 

26
KIRPSZA Oliwia 2004-05-09 Z/3070/18

2019

46 NumerPDF 47.04 47.04/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

27
PEZOWICZ Weronika 2005-02-10 Z/0518/19

TAK

783 NumerPDF 46.81 46.81/19 KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

28
ROGOWSKA Gabriela 2006-01-10 Z/5609/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

29
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF 41.55 41.55/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

30
PŁÓCIENNICZAK Amelia 2005-06-07 Z/0650/19

TAK

308 NumerPDF 44.70 44.70/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. GSP 2020  ROSU 

31
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 44.96 44.96/19 LKS Górnik Wałbrzych GSP 2020  ROSU 

32
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/0129/19

TAK

109 NumerPDF 50.54 50.54/19 LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

33
ROPEL Amelia 2004-12-15 Z/0105/19

2019

104 NumerPDF LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

34
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

189 NumerPDF 43.12 43.12/19 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

35
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

722 NumerPDF 51.36 47.68/19 LKS Orkan Ostrzeszów GSP 2020  ROSU 

36
WIĘCKOWIAK Dagmara 2005-09-19 Z/0881/20

TAK

1 NumerPDF LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

37
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

969 NumerPDF 51.37 51.37/19 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

38
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

100 NumerPDF 47.21 47.13/18 LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

39
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

113 NumerPDF 55.76 54.07/18 LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

40
GUGNOWSKA Natalia 2006-01-06 Z/0142/20

TAK

31 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki GSP 2020  ROSU 

41
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 44.45 44.02/18 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

42
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

534 NumerPDF 47.26 44.59/18 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

43
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

TAK

543 NumerPDF 48.17/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

44
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

TAK

514 NumerPDF 45.95 45.95/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

45
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

TAK

552 NumerPDF 44.95 44.95/19 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

46
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

904 NumerPDF MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

47
GRZESIUK Aleksandra 2006-02-22 Z/5389/19

TAK

900 NumerPDF 50.12/19 MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

48
ULRYCH Zuzanna 2006-07-28 Z/5447/19

TAK

921 NumerPDF 53.21 53.21/19 MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

49
STASIK Nicole 2004-08-27 Z/2032/18

TAK

46 NumerPDF 44.63 44.63/19 MKS Czechowice-Dziedzice GSP 2020  ROSU 

50
WIĘCEK Antonina 2005-01-31 Z/1139/19

TAK

147 NumerPDF 44.17 43.88/17 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

51
WACHOLC Natalia 2005-11-24 Z/5014/19

TAK

444 NumerPDF 49.27 49.27/19 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

52
JASIANEK Kamila 2005-12-29 Z/1660/19

TAK

22 NumerPDF MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

53
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

750 NumerPDF 50.63 50.63/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

54
PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 Z/0438/20

TAK

133 NumerPDF MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

55
FILA Urszula 2004-10-12 Z/3230/19

TAK

752 NumerPDF 44.79 44.79/19 MKS MOS Wrocław GSP 2020  ROSU 

56
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

2019

7 NumerPDF MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

57
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

2019

11 NumerPDF MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

58
CIELESZ Izabela 2006-10-30 Z/2325/19

TAK

10 NumerPDF 51.58 51.58/19 MKS Truso Elbląg GSP 2020  ROSU 

59
ŁUSZCZEK Nikola 2006-07-11 Z/5691/19

2019

33 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól GSP 2020  ROSU 

60
SADOWSKA Wiktoria 2005-07-19 Z/1117/20

TAK

37 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra GSP 2020  ROSU 

61
MAZUR Małgorzata 2005-01-24 Z/2963/19

TAK

147 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra GSP 2020  ROSU 

62
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

13 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra GSP 2020  ROSU 

63
KWIECIŃSKA Natalia 2006-03-29 Z/5664/19

TAK

21 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

64
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-03-20 Z/1439/19

TAK

136 NumerPDF 43.87 43.87/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

65
OKRÓJ Małgorzata 2005-12-06 Z/4532/18

TAK

60 NumerPDF 53.97 53.97/19 MLUKS Mokasyn Płoty GSP 2020  ROSU 

66
ZINKIEWICZ Agnieszka 2005-11-10 Z/1519/19

TAK

188 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty GSP 2020  ROSU 

67
NOWAK Agnieszka 2005-02-08 Z/1098/19

TAK

26 NumerPDF 45.24 45.05/18 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

68
CHYLIŃSKA Marcelina 2004-01-01 Z/5697/19

2019

21 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

69
SUTKOWSKA Gabriela 2005-09-22 Z/4234/19

TAK

57 NumerPDF 52.49/18 MLUKS Tarnów Ośrodek GSP lub GSU 2020  ROSU 

70
KAWIORSKA Gabriela 2005-05-23 Z/4446/18

TAK

47 NumerPDF MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

71
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 43.00 43.00/19 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU   ZKN 

72
MALARA Aleksandra 2006-06-26 Z/5605/19

TAK

19 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

73
KUBICZ Magdalena 2005-08-11 Z/0059/18

TAK

625 NumerPDF 48.39 48.39/19 MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

74
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

640 NumerPDF 47.06 47.06/19 MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

75
ANIOŁEK Amelia 2006-11-25 Z/0376/19

TAK

17 NumerPDF MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

76
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF 49.48 49.48/19 PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

77
KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 Z/1787/19

TAK

99 NumerPDF 48.60/19 RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

nowy
78
WIETESKA Daria 2006-06-22 Z/4734/19

TAK

944 NumerPDF RLTL ZTE Radom GSP 2020  ROSU 

79
STRONCZEK Natalia 2006-01-18 Z/5573/19

TAK

124 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

80
WYSZKOWSKA Malina 2006-12-10 Z/0044/18

2019

526 NumerPDF 48.40 48.40/19 SKLA Sopot GSP 2020  ROSU 

81
ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 Z/5714/18

2019

533 NumerPDF 46.63 46.63/19 SKLA Sopot GSP 2020  ROSU 

82
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 42.97 42.72/18 SKLA Sopot GSP 2020  ROSU 

83
SZCZEŚNIAK Maria 2005-08-10 Z/1989/18

TAK

38 NumerPDF 44.25 44.25/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

84
LIS Malwina 2006-08-24 Z/5650/18

2019

34 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

85
LORAŃCZYK Nikola 2005-05-27 Z/1992/18

2019

45 NumerPDF 48.13 47.07/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

86
JASICA Dominika 2004-08-04 Z/1985/18

2019

8 NumerPDF 53.21/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

87
SIUDA Nikola 2004-10-07 Z/2630/19

TAK

44 NumerPDF 47.56 45.46/17 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała GSP 2020  ROSU 

88
MIKODA Gabriela 2005-01-01 Z/1263/20

TAK

29 NumerPDF 50.59/18 SSMKS Parasol Wrocław GSP 2020  ROSU 

nowy
89
RADOŃ Hanna 2006-02-12 Z/0520/20

TAK

88 NumerPDF 49.62/19 SSMKS Parasol Wrocław GSP 2020  ROSU 

nowy
90
POPŁAWSKA Kornelia 2006-05-01 Z/0522/20

TAK

3 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław GSP 2020  ROSU 

91
LIZIŃSKA Klara 2005-04-04 Z/4141/19

TAK

721 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek GSP 2020  ROSU 

92
SKORUPA Monika 2005-05-06 Z/4219/19

2019

116 NumerPDF TL Pogoń Ruda Śląska GSP 2020  ROSU 

93
MACIANTOWICZ Aleksandra 2005-05-10 Z/3239/18

TAK

623 NumerPDF 54.81 53.92/18 TL Pogoń Ruda Śląska GSP 2020  ROSU 

94
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 47.79 47.79/19 UKL Ósemka Police GSP 2020  ROSU 

95
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 44.26 44.26/20 UKS Atos Woźnice GSP 2020  ROSU 

96
MURACH Maja 2006-05-24 Z/0073/18

TAK

52 NumerPDF 46.32 46.32/20 UKS Atos Woźnice GSP 2020  ROSU 

97
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 Z/0068/18

TAK

54 NumerPDF 45.65 45.65/20 UKS Atos Woźnice GSP 2020  ROSU 

98
KACZMARCZYK Aleksandra 2005-11-06 Z/0142/19

2019

21 NumerPDF UKS Barnim Goleniów GSP 2020  ROSU 

99
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF 49.39 49.39/19 UKS Barnim Goleniów GSP 2020  ROSU 

100
SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 Z/1053/19

TAK

15 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota GSP 2020  ROSU 

101
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

51 NumerPDF 47.78 47.78/19 UKS Czempion Bełchatów GSP 2020  ROSU 

102
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

8 NumerPDF UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

103
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 41.79 41.79/19 UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

104
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 48.38 47.31/18 UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

105
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF 46.82/18 UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

106
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

12 NumerPDF UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

107
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF 49.88 49.88/19 UKS Filipides Teresin GSP 2020  ROSU 

108
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

816 NumerPDF 43.92 47.04/19 UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

109
STEMPEL Aleksandra 2006-01-19 Z/0742/20

TAK

880 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

110
KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 Z/0544/20

TAK

887 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

111
SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 Z/2223/16

TAK

874 NumerPDF 44.84 46.85/19 UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

112
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

819 NumerPDF 45.45 46.99/18 UKS Herkules Sulejówek GSP 2020  ROSU 

113
FABER Aleksandra 2006-03-18 Z/0911/19

TAK

11 NumerPDF 53.44 53.44/19 UKS Sokół Węgorzewo GSP 2020  ROSU 

114
GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 Z/5466/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów GSU 2020  ROSU 

115
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

50 NumerPDF 46.22 46.22/19 UKS Tempo 5 Przemyśl GSP 2020  ROSU 

116
DZIARMAGA Julia 2005-04-13 Z/2334/18

TAK

5 NumerPDF 49.75 49.75/19 UKS Żaczek Połaniec GSP 2020  ROSU 

117
JURKOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/3725/19

TAK

5 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec GSP 2020  ROSU 

118
JUSZCZAK Ewa 2005-08-12 Z/1602/19

TAK

9 NumerPDF 46.38 46.38/19 UKS-MOS Opole GSP 2020  ROSU 

119
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

97 NumerPDF 42.53 42.53/19 UKS-MOS Opole GSP 2020  ROSU   ZKN 

120
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

715 NumerPDF 46.63 46.63/19 ULKS Lipinki GSP 2020  ROSU 

121
PLEFKO Amelia 2005-03-27 Z/1309/19

TAK

984 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica GSP 2020  ROSU 

122
SŁOTA Oliwia 2005-05-13 Z/1310/19

TAK

960 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica GSP 2020  ROSU 

123
KUCHCZYŃSKA Michalina 2005-05-12 Z/1308/19

TAK

983 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica GSP 2020  ROSU 

124
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

963 NumerPDF 45.01 45.01/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica GSP 2020  ROSU 

125
GŁADKOWSKA Natalia 2005-12-01 Z/4109/19

TAK

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków GSP 2020  ROSU 

126
ADAMCZEWSKA Odeta 2006-08-18 Z/5147/19

TAK

1 NumerPDF 48.32/19 WMLKS Nadodrze Powodowo GSP 2020  ROSU 

127
OSOSIŃSKA Olga 2006-04-08 Z/5146/19

TAK

4 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo GSP 2020  ROSU 

128
PIOSIK Natalia 2005-12-06 Z/4142/18

TAK

24 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo GSP 2020  ROSU 

129
SIENKIEWICZ Kamila 2004-10-30 Z/5346/19

2019

14 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo GSP 2020  ROSU 

130
SKUPIŃSKA Sandra 2005-07-13 Z/5335/19

TAK

45 NumerPDF 49.19 49.19/19 WMLKS Pomorze Stargard GSP 2020  ROSU 

131
WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 Z/4370/18

TAK

23 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard GSP 2020  ROSU 

132
CHODŹKO Julia 2005-06-27 Z/5329/19

TAK

336 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard GSP 2020  ROSU 

133
KNAPE Julia 2006-11-29 Z/5330/19

2019

45 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard GSP 2020  ROSU 

134
LEWANDOWSKA Nikola 2004-11-26 Z/5333/19

TAK

55 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard GSP 2020  ROSU 

135
WIELEBYCZ Kinga 2005-02-03 Z/2304/19

TAK

511 NumerPDF 52.27/19 ZLKL Zielona Góra GSP 2020  ROSU 

136
WIELEBYCZ Oliwia 2005-02-03 Z/2305/19

TAK

512 NumerPDF 52.90/19 ZLKL Zielona Góra GSP 2020  ROSU 

137
KUDŁA Amelia 2005-04-04 Z/4567/17

TAK

510 NumerPDF 51.37/19 ZLKL Zielona Góra GSP 2020  ROSU 

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Ośrodek GSP lub GSU
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 54.82 54.82/19 AZS-AWF Gorzów GSU 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 57.42/19 AZS-AWF Gorzów GSU 2020  ROSU   KNF   SKN 

3
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk GSU 2020  ROSU 

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 55.63 55.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSU 2020  ROSU   KNF   SKN 

5
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz GSU 2020  ROSU 

6
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

660 NumerPDF 62.52/18 KS AZS AWF Kraków GSU 2020  ROSU   ZKN 

7
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

675 NumerPDF KS AZS AWF Kraków GSU 2020  ROSU 

8
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.02 58.02/19 KS AZS UWM Olsztyn GSU 2020  ROSU   ZKN 

9
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

136 NumerPDF 65.43 65.43/19 LKS Lubawa GSU 2020  ROSU 

10
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

133 NumerPDF LKS Lubawa GSU 2020  ROSU 

11
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

135 NumerPDF LKS Lubawa GSU 2020  ROSU 

12
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

TAK

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża GSU 2020  ROSU 

13
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF MKS Agros Chełm GSU 2020  ROSU 

14
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

35 NumerPDF 63.10/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA GSU 2020  ROSU 

15
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 58.08 58.08/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA GSU 2020  ROSU   ZKN 

16
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 63.55 63.55/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA GSU 2020  ROSU   ZKN 

17
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA GSU 2020  ROSU 

18
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 60.79 60.79/19 MKS Juvenia Puszczykowo GSU 2020  ROSU 

19
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

3 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz GSU 2020  ROSU   ZKN 

20
CYCOŃ Patrycja 2005-02-21 Z/1897/19

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz GSU 2020  ROSU 

21
ŻYCZYŃSKA Natalia 2005-10-04 Z/1570/19

51 NumerPDF UKS Filipides Teresin GSU 2020  ROSU 

22
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 61.60 UKS Młodzik Warszawa GSU 2020  ROSU 

23
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

507 NumerPDF 57.42 UKS Młodzik Warszawa GSU 2020  ROSU   ZKN 

24
WUJEK Marta 2005-02-24 Z/1831/19

TAK

445 NumerPDF 64.47 64.47/19 UKS Orkan Środa Wlkp. GSU 2020  ROSU 

25
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF UKS Technik Augustów GSU 2020  ROSU 

26
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów GSU 2020  ROSU 

27
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom GSU 2020  ROSU 

28
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom GSU 2020  ROSU 

29
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF WLKS Nowe Iganie GSU 2020  ROSU 

30
KNAPE Natalia 2003-01-16 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 62.53 62.53/19 WMLKS Pomorze Stargard GSU 2020  ROSU 

31
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard GSU 2020  ROSU 

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
Ośrodek GSP lub GSU
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 Z/3216/19

TAK

729 NumerPDF 1:48.34 1:48.34/19 AML Słupsk GSP 2020  ROSU 

2
ZAWISZA Inga 2006-10-10 Z/5685/19

TAK

48 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

3
CZWODZIŃSKA Amelia 2005-07-21 Z/5687/19

TAK

45 NumerPDF AZS UMCS Lublin GSP 2020  ROSU 

4
TUKAJ Zofia 2006-12-10 Z/5720/19

2019

321 NumerPDF AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

5
KOT Oliwia 2006-09-01 Z/5712/19

2019

325 NumerPDF AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

6
SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 Z/0819/18

TAK

313 NumerPDF 1:52.75 1:47.23/18 AZS-AWF Katowice GSP 2020  ROSU 

7
SOWULA Kinga 2005-04-02 Z/2209/20

TAK

11 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

8
STACHURA Paulina 2006-09-15 Z/4623/19

2019

234 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

9
WYDMUCH Michalina 2005-02-19 Z/3312/19

TAK

805 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

10
CENDROWSKA Sandra 2004-01-02 Z/2026/18

TAK

28 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa GSP 2020  ROSU 

11
ZAGAJA Magdalena 2006-01-12 Z/2719/19

TAK

592 NumerPDF 1:51.17 1:51.17/19 CWKS Resovia Rzeszów GSP 2020  ROSU 

12
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 1:45.91/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL GSP 2020  ROSU 

13
TUREL Amelia 2005-03-22 Z/0805/20

TAK

534 NumerPDF GOKSiT Suchowola GSP 2020  ROSU 

14
PIRÓG Wiktoria 2005-05-03 Z/2551/19

TAK

568 NumerPDF 1:47.72 1:47.72/19 KKS Victoria Stalowa Wola GSP 2020  ROSU 

15
LIPNICKA Julia 2005-04-30 Z/3192/18

2019

201 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

16
GRABIAS Weronika 2006-03-31 Z/3517/19

2019

285 NumerPDF KL Iskra Białogard GSP 2020  ROSU 

17
PIASECKA Natalia 2006-10-23 Z/1238/20

TAK

113 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

nowy
18
PORTKA Wiktoria 2005-06-22 Z/0120/20

TAK

22 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

19
BUCZAK Weronika 2006-01-19 Z/1085/20

TAK

111 NumerPDF KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

nowy
20
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

55 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19 KS Agros Zamość GSP 2020  ROSU 

21
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

673 NumerPDF 1:36.89/19 KS AZS AWF Kraków GSU 2020  ROSU 

22
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

5 NumerPDF 1:39.40/19 KS AZS AWF Kraków GSU 2020  ROSU 

23
KALISZ Julia 2005-02-07 Z/2925/18

2019

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

24
NARKIEWICZ Oliwia 2005-03-18 Z/2505/19

2019

52 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

25
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

50 NumerPDF 1:50.99 1:50.99/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

26
ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 Z/4981/19

TAK

30 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

27
ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 Z/2374/19

TAK

42 NumerPDF 1:56.48 1:56.48/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU 

28
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/19 KS AZS UWM Olsztyn GSP 2020  ROSU   ZKN 

29
DULEWICZ Aleksandra 2005-01-18 Z/2308/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

30
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF 1:58.23 1:58.23/19 KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

31
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok GSP 2020  ROSU 

32
KOWALEWSKA Oliwia 2005-03-28 Z/0106/19

2019

110 NumerPDF 2:05.88 2:05.88/19 LKS Korab Olecko GSP 2020  ROSU 

33
JAKUBOWSKA Patrycja 2006-12-05 Z/2822/19

TAK

186 NumerPDF 2:08.97/18 LKS Lubawa GSP 2020  ROSU 

34
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF 1:52.74 1:52.74/20 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

35
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF 1:49.34 1:49.34/20 LKS Stal Mielec GSP 2020  ROSU 

36
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19 LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

37
MORAWSKA Nadia 2006-04-18 Z/5535/19

TAK

166 NumerPDF 2:03.87 2:03.87/19 LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

38
ŻÓRAWSKA Alicja 2006-08-02 Z/0812/19

TAK

555 NumerPDF LKS Vectra Włocławek GSP 2020  ROSU 

39
KOWALCZUK Julia 2004-04-24 Z/1686/19

2019

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola GSP 2019  ROSU 

40
GAJEWSKA Kinga 2004-12-12 Z/1681/19

2019

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola GSP 2019  ROSU 

41
RADZIEWICZ Barbara 2004-06-02 Z/1682/19

2019

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola GSP 2019  ROSU 

42
GLATKI Ewa 2005-12-02 Z/2744/18

TAK

16 NumerPDF 1:56.03 1:54.53/18 LUKS Podium Kup GSP 2020  ROSU 

43
GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 Z/2390/19

TAK

45 NumerPDF 1:53.52 1:53.52/19 LUKS Podium Kup GSP 2020  ROSU 

44
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

532 NumerPDF 1:45.08/17 MKL Toruń GSP 2020  ROSU 

45
CZYŻ Aleksandra 2006-02-19 Z/5455/19

TAK

2 NumerPDF MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

nowy
46
WEREMCZUK Julia 2006-06-06 Z/5424/19

TAK

925 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/19 MKS Agros Chełm GSP 2020  ROSU 

47
MALCHAR Kinga 2005-08-08 Z/3159/19

2019

72 NumerPDF 2:03.76 2:03.76/19 MKS Czechowice-Dziedzice GSP 2020  ROSU 

48
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

16 NumerPDF 1:51.95 1:51.95/19 MKS Czechowice-Dziedzice GSP 2020  ROSU 

49
ŁUŻYŃSKA Weronika 2005-09-07 Z/1140/19

2019

10 NumerPDF 1:50.65/17 MKS Kusy Szczecin GSP 2020  ROSU 

50
KUSZAJ Justyna 2005-09-30 Z/0612/20

TAK

663 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec GSP 2020  ROSU 

51
POPEK Julia 2005-02-25 Z/5678/19

TAK

2 NumerPDF MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

52
CHOMIK Anna 2006-04-26 Z/4209/18

TAK

1 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/19 MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

53
KRAWCZYSZYN Alicja 2006-08-19 Z/5190/19

TAK

12 NumerPDF 2:10.72 2:10.72/19 MKS Piast Głogów GSP 2020  ROSU 

54
TARKA Amelia 2005-03-15 Z/2307/17

TAK

27 NumerPDF MLKL Płock GSP 2020  ROSU 

55
MAŚLANA Kalina 2006-06-13 Z/2309/17

TAK

21 NumerPDF MLKL Płock GSP 2020  ROSU 

56
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

1 NumerPDF 2:08.21 2:03.32/18 MLKS Agros Żary GSP 2020  ROSU 

57
BARTCZAK Alicja 2005-05-26 Z/1430/19

TAK

130 NumerPDF 1:54.18/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

58
KOZŁOWSKA Weronika 2005-10-29 Z/1476/19

TAK

25 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

59
ŚWIERGOCKA Natalia 2006-07-14 Z/5668/19

TAK

53 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

60
MAJCHRZAK Zuzanna 2006-03-29 Z/5665/19

TAK

24 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

61
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

23 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

62
GORCZYCA Klaudia 2006-02-03 Z/5657/19

TAK

12 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

63
KRAWCZYK Justyna 2006-12-04 Z/0919/20

TAK

26 NumerPDF 1:48.59 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

64
KLUCZYCKA Julia 2004-02-28 Z/1434/19

TAK

130 NumerPDF 1:53.70 1:51.10/18 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

65
ŁOGOŻNA Olga 2004-12-04 Z/1435/19

TAK

114 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

66
SZCZOTKA Julia 2004-08-01 Z/1448/19

TAK

806 NumerPDF 1:49.83 1:49.83/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin GSP 2020  ROSU 

67
KUCHARCZYK Zuzanna 2005-04-09 Z/5709/19

TAK

24 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

68
KRAWCZYK Wiktoria 2006-02-01 Z/5708/19

TAK

28 NumerPDF MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

69
ŁUKASZKIEWICZ Lena 2006-01-01 Z/5699/19

TAK

23 NumerPDF 2:12.54/17 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

70
GÓRA Magdalena 2004-07-02 Z/1099/19

2019

29 NumerPDF 1:51.85 1:51.85/19 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn GSP 2020  ROSU 

71
GAŁAT Emilia 2005-08-21 Z/3423/18

TAK

35 NumerPDF 1:56.83 1:54.87/17 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

72
WAWRYKA Ewa 2005-02-19 Z/2275/19

TAK

18 NumerPDF MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

73
BRACH Eryka 2005-06-19 Z/3422/18

TAK

50 NumerPDF 1:55.90 1:55.90/19 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

74
KRAS Zuzanna 2006-09-28 Z/5515/19

TAK

60 NumerPDF 1:55.21 1:55.21/19 MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

75
MOTYKA Emilia 2004-04-12 Z/3755/18

2019

3 NumerPDF MLUKS Tarnów GSP 2020  ROSU 

76
TOKARCZYK Marta 2005-11-21 Z/2397/19

TAK

4 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

77
RÓŻAK Kinga 2006-09-21 Z/0853/20

TAK

4 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa GSP 2020  ROSU 

78
CICHOCKA Joanna 2006-04-13 Z/5727/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

79
MIECZNIKOWSKA Katarzyna 2004-08-26 Z/1572/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

80
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

613 NumerPDF 1:42.27 1:40.14/18 MUKS Płock GSP 2020  ROSU 

81
GRACZ Julia 2005-07-23 Z/1401/18

TAK

584 NumerPDF 1:50.68 1:50.68/19 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

82
ŁOJKO Kamila 2004-01-31 Z/1205/19

TAK

581 NumerPDF 2:13.42/16 MULKS Juvenia Głuchołazy GSP 2020  ROSU 

83
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

709 NumerPDF 1:42.49 1:42.49/19 OKS Skra Warszawa GSP 2020  ROSU 

84
GRATYS Natalia 2006-08-25 Z/2171/19

TAK

724 NumerPDF 2:03.89 2:03.89/19 OKS Skra Warszawa GSP 2020  ROSU 

85
DZIK Maja 2004-11-25 Z/2260/18

TAK

706 NumerPDF 1:43.41 1:43.41/19 OKS Skra Warszawa GSP 2020  ROSU 

86
SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 Z/3860/18

TAK

35 NumerPDF 1:49.46 1:49.46/19 PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

87
SZCZEPKOWSKA Zofia 2004-02-03 Z/1851/19

2019

20 NumerPDF PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

88
ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 Z/4688/19

TAK

7 NumerPDF 2:02.85 2:02.85/19 PLKS Gwda Piła GSP 2020  ROSU 

89
DOMŻALSKA Dominika 2005-01-03 Z/0691/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

90
ROLOFF Dominika 2004-10-21 Z/1136/19

TAK

94 NumerPDF 2:05.65 2:05.65/19 RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

91
KREFT Martyna 2005-09-29 Z/1786/19

TAK

96 NumerPDF RKS Rumia GSP 2020  ROSU 

92
GRIMAN Martyna 2004-12-16 Z/5654/19

TAK

30 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

93
PERUŻYŃSKA Julia 2004-03-16 Z/2505/18

2019

20 NumerPDF RMKS Rybnik GSP 2020  ROSU 

94
ŻOCHOWSKA Liliana 2006-04-22 Z/4921/18

2019

444 NumerPDF SKLA Sopot GSP 2020  ROSU 

95