Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

564 NumerPDF 14.26 14.26/19 MKS Tempo Kęty 2019

2
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

534 NumerPDF 14.38 14.38/19 MKS Tempo Kęty 2019

3
POLAK Anna 2006-02-22 Z/4912/18

TAK

573 NumerPDF 15.28 15.26/18 MKS Tempo Kęty 2019

4
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

TAK

31 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2019

5
MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 Z/5027/18

TAK

8 NumerPDF 15.06/18 MKS Żywiec 2019

6
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

8 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

7
PIOSIK Natalia 2005-05-06 Z/4142/18

TAK

24 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

8
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

902 NumerPDF 15.58/18 MKS Agros Chełm 2019

9
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 13.00/18 MKS Agros Chełm 2019

10
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 12.89/18 MKS Agros Chełm 2019

11
TUREL Amelia 2005-03-22 Z/1685/19

TAK

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

12
TOŁOCZKO Aleksandra 2004-07-09 Z/1684/19

TAK

507 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

13
GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 Z/3324/19

TAK

926 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

14
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF 17.09/18 MKS Tempo Kęty 2019

15
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

93 NumerPDF 16.66/18 SKS Kusy Kraków 2019

16
BAKALUS Weronika 2007-01-09 Z/1848/18

TAK

74 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

17
BOULAHOUACHE Nina 2008-04-07 Z/3007/19

TAK

40 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

18
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

19
SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 Z/1832/18

TAK

95 NumerPDF PK SKS Kusy Kraków 2019

20
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

98 NumerPDF PK SKS Kusy Kraków 2019

21
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAK Anna 2006-02-22 Z/4912/18

TAK

573 NumerPDF 49.08/18 MKS Tempo Kęty 2019

2
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

3
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

8 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-08-07 Z/3700/18

TAK

32 NumerPDF 51.35/18 MKL Maraton Świnoujście 2019

5
WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 Z/3685/19

TAK

31 NumerPDF 56.01/18 MKL Maraton Świnoujście 2019

6
SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

33 NumerPDF 49.67/18 MKL Maraton Świnoujście 2019

7
KOLANEK Marysia 2007-11-23 Z/5147/18

TAK

34 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2019

8
CHLEBEK Martyna 2004-09-12 Z/4325/17

TAK

2 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

9
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF PK SKS Kusy Kraków 2019

10
SOBCZYK Dominika 2007-01-04 Z/3701/18

TAK

108 NumerPDF 56.91/18 MKL Maraton Świnoujście 2019

11
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 41.47/18 MKS Agros Chełm 2019

12
TUREL Amelia 2005-03-22 Z/1685/19

TAK

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

13
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 42.99/17 MKS Agros Chełm 2019

14
BATKO Jagoda 2007-08-25 Z/1833/18

TAK

91 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

15
KLĘK Julia 2008-09-03 Z/0876/19

TAK

50 NumerPDF PK SKS Kusy Kraków 2019

16
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

65 NumerPDF 60.47/18 SKS Kusy Kraków 2019

17
PYTEL Joanna 2008-10-26 Z/2997/19

TAK

46 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

18
SKORACZEWSKA Zofia 2008-04-11 Z/1840/18

TAK

96 NumerPDF 64.28/18 SKS Kusy Kraków 2019

19
ZYCH Oliwia 2008-10-21 Z/0879/19

TAK

41 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

932 NumerPDF 57.52/17 RLTL ZTE Radom 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUDŁO Zuzanna 2004-08-15 Z/4324/17

TAK

1 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
ARCZEWSKA Amelia 2005-01-24 Z/3702/18

TAK

33 NumerPDF 1:53.74/17 MKL Maraton Świnoujście 2019

3
NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 Z/1482/19

TAK

123 NumerPDF 1:51.41/18 STS Skarżysko-Kamienna 2019

4
ZAWADZKA Aleksandra 2004-10-01 Z/2999/18

TAK

121 NumerPDF 2:04.30/18 STS Skarżysko-Kamienna 2019

5
BRZÓZKA Katarzyna 2005-01-09 Z/1483/19

TAK

117 NumerPDF 1:54.30/17 STS Skarżysko-Kamienna 2019

6
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

929 NumerPDF 2:10.72/18 MKS Agros Chełm 2019

7
KOWALCZUK Julia 2004-04-24 Z/1686/19

TAK

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
ŻUKOWSKA Julia 2005-01-24 Z/1556/19

TAK

517 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

9
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

10
SUTUŁA Klaudia 2004-05-11 Z/1683/19

TAK

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

11
RADZIEWICZ Barbara 2004-06-02 Z/1682/19

TAK

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

12
GAJEWSKA Kinga 2004-12-12 Z/1681/19

TAK

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

13
BOGUSZEWSKA Monika 2004-01-29 Z/2468/19

TAK

515 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

14
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

885 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDZYK Izabela 2004-04-06 Z/3697/18

TAK

12 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2019

2
GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 Z/0467/19

TAK

303 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
ŚLIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

699 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
ŻUKOWSKA Julia 2005-01-24 Z/1556/19

TAK

517 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

5
RADZIEWICZ Barbara 2004-06-02 Z/1682/19

TAK

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

6
KOWALCZUK Julia 2004-04-24 Z/1686/19

TAK

508 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

7
GAJEWSKA Kinga 2004-12-12 Z/1681/19

TAK

505 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

9
BOGUSZEWSKA Monika 2004-01-29 Z/2468/19

TAK

515 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FICNER Anna 1985-02-09 Z/2208/19

TAK

200 NumerPDF 10:23.43/08 MKS Siechnice 2019

2
OBSTÓJ Karolina 1990-09-15 Z/2496/19

TAK

500 NumerPDF MKS Siechnice 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2019

2
BRZECZKOWSKA Klaudia 2004-02-06 Z/4243/18

TAK

7 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

3
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 1.87/13 KS Warszawianka W-wa 2019

4
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

902 NumerPDF 1.30/18 MKS Agros Chełm 2019

5
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

7 NumerPDF 1.35/17 UKS Melo Błonie 2019

6
TOŁOCZKO Aleksandra 2004-07-09 Z/1684/19

TAK

507 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

7
BOGUSZEWSKA Monika 2004-01-29 Z/2468/19

TAK

515 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
BIENIAS Nicole 2006-03-22 Z/5435/18

TAK

856 NumerPDF 1.41/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBECZKO Julia 2005-06-22 Z/2572/18

TAK

564 NumerPDF 4.47 4.47/19 MKS Tempo Kęty 2019

2
KONIOR Justyna 2005-09-07 Z/4993/18

TAK

534 NumerPDF 4.21 4.21/19 MKS Tempo Kęty 2019

3
KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 Z/2568/18

TAK

566 NumerPDF 3.75 3.75/19 MKS Tempo Kęty 2019

4
PIOSIK Natalia 2005-05-06 Z/4142/18

TAK

24 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 Z/5027/18

TAK

8 NumerPDF 4.61/18 MKS Żywiec 2019

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 4.92/18 MKS Sambor Tczew 2019

7
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

TAK

13 NumerPDF 4.29/17 MKS Sambor Tczew 2019

8
MODER Wiktoria 2004-11-29 Z/4332/17

TAK

8 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

9
PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 Z/3275/19

TAK

579 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

10
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.32/18 MKS Pułtusk 2019

11
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

7 NumerPDF 5.17/18 UKS Melo Błonie 2019

12
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

403 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁDAN Monika 2002-08-20 Z/1163/16

TAK

14 NumerPDF 9.85/16 MKS Sambor Tczew 2019

2
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 10.91/18 MKS Agros Chełm 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 8.18 8.18/19 KS Wisła Puławy 2019

2
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF 7.94 7.94/19 KS Wisła Puławy 2019

3
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 7.66 7.66/19 KS Wisła Puławy 2019

4
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

26 NumerPDF 10.45/18 MKS Sambor Tczew 2019

5
STASIK Alicja 2004-09-24 Z/4333/17

TAK

10 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

6
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

7 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

7
MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 Z/1492/18

TAK

519 NumerPDF 8.76/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 Z/1552/19

TAK

501 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

9
SZKIŁĄDŹ Karolina 2005-09-14 Z/1680/19

TAK

506 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

10
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

516 NumerPDF 9.22/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2019

11
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/1466/19

TAK

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

12
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

111 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

13
FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 Z/1551/19

TAK

500 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

14
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁDAN Monika 2002-08-20 Z/1163/16

TAK

14 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

2
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 34.61/18 MKS Agros Chełm 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 20.69 20.69/19 KS Wisła Puławy 2019

2
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

26 NumerPDF 28.28/18 MKS Sambor Tczew 2019

3
FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 Z/1552/19

TAK

501 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

4
SZKIŁĄDŹ Karolina 2005-09-14 Z/1680/19

TAK

506 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

5
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

516 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

6
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/1466/19

TAK

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

7
MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 Z/1492/18

TAK

519 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 Z/1551/19

TAK

500 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

9
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

10
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 15.90/17 KS Wisła Puławy 2019

11
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 42.60 42.60/19 KS Wisła Puławy 2019

2
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 41.28 41.28/19 KS Wisła Puławy 2019

3
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 22.21 22.21/19 KS Wisła Puławy 2019

4
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF 12.26 12.26/19 KS Wisła Puławy 2019

5
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

7 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

6
SKIBICKA Aleksandra 2005-08-26 Z/1466/19

TAK

502 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

7
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

516 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
MASŁOWSKA Gabrysia 2004-03-23 Z/1492/18

TAK

519 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

9
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

111 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

10
FRANCISZKOWICZ Ewelina 2005-01-05 Z/1552/19

TAK

501 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

11
FIEDORCZYK Ewa 2005-07-22 Z/1551/19

TAK

500 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIEŃ Zofia 2004-08-19 Z/4330/17

TAK

7 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
STASIK Alicja 2004-09-24 Z/4333/17

TAK

10 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

3
REIMANN Paulina 2005-02-02 Z/5250/18

TAK

111 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 19.40/18 KS Wisła Puławy 2019

5
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

TAK

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOŁODZIEJCZYK Lidia
2. MAŁECKA Katarzyna
3. WIŚNIEWSKA Katarzyna
4. WOLAK Wiktoria
2000
2000
2000
2002
NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZĄDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

45 NumerPDF 11.89 12.24/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

2
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924 NumerPDF 12.72/18 MKS Agros Chełm 2019

3
PIETEK Alan 2004-08-19 Z/4331/17

TAK

9 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
CZESIŃSKI Kacper 2003-07-03 Z/0566/18

TAK

459 NumerPDF 11.32/18 BKS Bydgoszcz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF 12.57/18 KS Wisła Puławy 2019

6
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

953 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

7
ZANIEWSKI Szymon 2005-07-18 Z/1555/19

TAK

510 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

8
PAJĄK Maksymilian 2006-03-08 Z/3572/19

TAK

52 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

9
MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 Z/3638/19

TAK

4 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

10
KUJAWSKI Igor 2005-06-10 Z/3637/19

TAK

3 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

11
KOZDRA Tycjan 1997-02-14 Z/3633/19

TAK

2 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

2018

349 NumerPDF 36.21 36.21/19 WKS Wawel Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PRZĄDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

45 NumerPDF 37.19 40.88/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

3
GÓRSKI Dawid 2004-05-24 Z/4327/17

TAK

4 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
WALATEK Kacper 2007-04-16 Z/3272/19

TAK

581 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

5
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 48.73/18 MKS Tempo Kęty 2019

6
ALBOWICZ Aleksy 2004-08-08 Z/4152/17

TAK

1 NumerPDF LUKS Orneta 2019

7
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

918 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

8
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF 43.21/18 KS Wisła Puławy 2019

9
SOBIESZEK Cyprian 2004-03-12 Z/1653/19

TAK

112 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

10
ZANIEWSKI Szymon 2005-07-18 Z/1555/19

TAK

510 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

11
WÓJCIK Igor 2007-06-03 Z/4725/18

TAK

219 NumerPDF PK SKS Kusy Kraków 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

924 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

2
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 56.49/18 MKS Agros Chełm 2019

3
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

4
GAWEŁ Grzegorz 2000-08-21 Z/3632/19

TAK

1 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

65 NumerPDF 1:48.31/05 KS Agros Zamość 2019

2
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

2018

962 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

3
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

410 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

5
WISNIEWSKI Michal 2005-02-02 Z/1554/19

TAK

519 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

6
SOBIESZEK Cyprian 2004-03-12 Z/1653/19

TAK

112 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

7
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

8
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

2018

350 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

9
HUTNY Jakub 2003-03-04 Z/3750/17

TAK

16 NumerPDF 2:08.64/18 MKS Żywiec 2019

10
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

104 NumerPDF MKL Jarocin 2019

 
1000 metrów M U16 memoriałowy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIK Dawid 2004-11-04 Z/4334/17

TAK

11 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
KOWALSKI Krystian 2004-10-12 Z/4329/17

TAK

6 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

3
CHOROSZY Ksawery 2005-02-01 Z/0466/19

TAK

993 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

4
KASPROWICZ Igor 2005-04-20 Z/1484/19

TAK

197 NumerPDF 3:11.17/18 STS Skarżysko-Kamienna 2019

5
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF 3:02.55/18 MKS Agros Chełm 2019

6
WISNIEWSKI Michal 2005-02-02 Z/1554/19

TAK

519 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBAS Jacek 1985-06-11 Z/3377/11

TAK

455 NumerPDF 9:09.88/03 MKS Siechnice 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.06/17 LKS Fenix Słupsk 2019

2
ZANIEWSKI Szymon 2005-07-18 Z/1555/19

TAK

510 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TALIK Konrad 2007-11-04 Z/2573/18

TAK

551 NumerPDF 4.41 4.41/19 MKS Tempo Kęty 2019

2
WALATEK Kacper 2007-04-16 Z/3272/19

TAK

581 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

3
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

953 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 Z/3638/19

TAK

4 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

5
KUJAWSKI Igor 2005-06-10 Z/3637/19

TAK

3 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

6
KOZDRA Tycjan 1997-02-14 Z/3633/19

TAK

2 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

7
GAWEŁ Grzegorz 2000-08-21 Z/3632/19

TAK

1 NumerPDF UKS Mieszko Chojna 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

642 NumerPDF 20.14 20.55/15 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDA Hubert 2004-01-20 Z/4326/17

TAK

3 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
SOLDAT Jakub 2004-02-02 Z/1003/19

TAK

868 NumerPDF UKS Duo-Set Świecie 2019

3
BOJARZYNSKI Mateusz 2005-04-13 Z/1553/19

TAK

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

197 NumerPDF 55.34/18 KS Wisła Puławy 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

925 NumerPDF 27.11/18 MKS Agros Chełm 2019

2
BOJARZYNSKI Mateusz 2005-04-13 Z/1553/19

TAK

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMCZYCKI Filip 2004-01-13 Z/4328/17

TAK

5 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
BOJARZYNSKI Mateusz 2005-04-13 Z/1553/19

TAK

513 NumerPDF LUKS Eurocentr Suchowola 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

6 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETEK Alan 2004-08-19 Z/4331/17

TAK

9 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna