Internetowe zgłoszenia do imprezy: ............
............
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

TAK

460 NumerPDF 13.82 13.82/19 PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
OBLONK Marta 2005-06-25 Z/5234/19

TAK

18 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

478 NumerPDF 49.33 49.33/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
LEWANDOWSKA Pola 2007-10-22 Z/3138/19

TAK

456 NumerPDF 55.29 55.29/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.06 59.06/19 KL Bałtyk Koszalin 2019  ZKN 

2
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

27 NumerPDF 61.31 61.31/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMACHER Apolonia 2005-04-08 Z/1146/19

TAK

411 NumerPDF 2:04.15 2:04.15/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 1.50 1.53/18 AZS-AWF Gorzów 2019

2
ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 Z/4376/17

TAK

414 NumerPDF 1.45 1.45/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

3
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

349 NumerPDF 1.35 1.35/19 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 5.14 5.14/19 AZS-AWF Gorzów 2019

2
GAŁĄZKA Weronika 2005-02-09 Z/4346/19

TAK

526 NumerPDF 4.60 4.60/19 LKS Zantyr Sztum 2019

3
MRÓZ Sandra 2006-03-31 Z/3139/19

TAK

460 NumerPDF 4.54 4.54/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 11.64 11.64/19 AZS-AWF Gorzów 2019  KNF   SKN 

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Aleksandra 2004-06-19 Z/3877/18

TAK

182 NumerPDF 8.97 8.97/19 UKS Wyspiański Szubin 2019

2
CHAŃKO Ida 2005-10-03 Z/4345/19

TAK

529 NumerPDF 7.74 7.74/19 LKS Zantyr Sztum 2019

3
GRUCHEL Kamila 2005-02-12 Z/1499/19

TAK

402 NumerPDF 7.22 7.22/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

4
POREMBA Klaudia 2004-07-15 Z/1581/16

TAK

830 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Joanna 1972-05-24 Z/0002/WYP/19

777 NumerPDF 63.97/99 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GEMBALCZYK Emilia 2004-06-14 Z/5482/18

TAK

122 NumerPDF 44.05 44.05/19 RMKS Rybnik 2019  ROSU 

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŃKO Ida 2005-10-03 Z/4345/19

TAK

529 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 14.60 14.60/19 AZS-AWF Gorzów 2019  KNF   SKN 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

887 NumerPDF 14.91 14.91/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU   ZKN 

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

302 NumerPDF 10.43 10.43/18 PK AZS-AWF Katowice 2019  KN   SKN 

2
STRAUBE Jakub 2002-09-04 Z/4181/18

TAK

416 NumerPDF 11.76 11.76/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

3
DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 Z/3972/18

TAK

56 NumerPDF 12.58 12.58/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

4
LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 Z/5417/19

TAK

8 NumerPDF 13.32 13.32/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

5
DOLNY Sylwester 2005-03-18 Z/1241/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock 2019  ROSU 

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRAUBE Jakub 2002-09-04 Z/4181/18

TAK

416 NumerPDF 38.90 38.90/19 MLKS Polonia Środa Śląska 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U16 memoriałowy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

99 NumerPDF 8:14.54 8:11.37/18 GKS Wilga Garwolin 2019  KN 

2
MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 Z/1514/18

TAK

248 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 Z/5776/15

TAK

872 NumerPDF 1.95 1.95/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ZKN 

2
KOPYCIOK Igor 2004-07-27 Z/4293/18

TAK

410 NumerPDF 1.70 1.70/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

3
SZUDY Szymon 2004-12-27 Z/1796/19

TAK

403 NumerPDF 1.40 1.40/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUSZ Sebastian 2004-06-15 Z/2808/18

TAK

409 NumerPDF 5.52 5.52/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

2
WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 Z/1497/19

TAK

416 NumerPDF 4.60 4.60/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

3
DOLNY Sylwester 2005-03-18 Z/1241/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock 2019  ROSU 

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAGNER Karol 2005-04-27 Z/5204/19

TAK

17 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

881 NumerPDF 64.70 64.70/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ZKN 

2
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

870 NumerPDF 63.03 64.94/18 AZS-AWF Gorzów 2019  ZKN   SKN 

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Piotr 2005-08-07 Z/1498/19

TAK

412 NumerPDF 38.10 38.10/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019  ROSU 

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMOROWSKI Kacper 2002-10-27 Z/2896/16

TAK

18 NumerPDF 60.57 60.57/19 KL Bałtyk Koszalin 2019  ZKN 

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 Z/0469/19

TAK

170 NumerPDF 45.76 45.76/19 LKS Jantar Ustka 2019

2
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF 44.14 44.14/19 LKS Jantar Ustka 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

874 NumerPDF 14.51 14.51/19 AZS-AWF Gorzów 2019  KNF   SKN 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

882 NumerPDF 15.04 15.04/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU   ZKN 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna