Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia do Kadry Wojewódzkiej U16 2020-lubuskie
ZIELONA GÓRA, 27.12.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

2
PASTOR Karolina 2006-10-22 Z/4075/19

TAK

872 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYKOWSKA Jagoda 2006-06-17 Z/0806/18

TAK

61 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 Z/1685/18

TAK

982 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FALINSKA Lena 2005-06-15 Z/2722/19

TAK

43 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 Z/2164/18

TAK

35 NumerPDF 6.67/18 MLKS Agros Żary 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 Z/3557/17

TAK

980 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
PRZYBYLSKA Wiktoria 2006-09-02 Z/5132/19

TAK

980 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
BOKŁA Julia 2006-08-27 Z/1973/18

TAK

975 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

33 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

33 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MYSIOREK Jakub 2005-01-13 Z/4903/19

TAK

28 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

2
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

25 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

3
DĄBROWSKI Michał 2005-01-11 Z/5019/19

2019

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 Z/1916/19

TAK

26 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

2
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

3
BRYL Fabian 2006-05-31 Z/5418/19

TAK

882 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

888 NumerPDF 1:33.49 1:33.49/18 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU 

2
KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 Z/3424/19

2019

510 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Daniel 2005-12-05 Z/5315/18

TAK

66 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Emil 2005-03-18 Z/3461/18

TAK

67 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

65 NumerPDF 1.50 1.50/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
FOŁTYN Damian 2005-06-12 Z/1917/19

TAK

65 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAMBROZIEWICZ Kacper 2005-01-07 Z/4853/19

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

80 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

2
KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 Z/5469/19

TAK

43 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

65 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna