Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.wielkopolskiego 2019
POZNAŃ, 15.02.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SPYCHAŁA Amanda 2005-07-17 Z/4463/17

2018

81 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
WIĄCEK Nadia 2004-10-15 Z/4353/17

2018

402 NumerPDF PK LUKS Orkan Września 2019

3
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

147 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

6
MICHALAK Natasza 2005-09-26 Z/0988/19

TAK

5 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

7
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

TAK

176 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

8
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

429 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

9
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

TAK

522 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

10
ŁASUT Kaja 2004-04-04 Z/2835/18

2018

475 NumerPDF PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

11
ŁUCZAK Aleksandra 2004-02-27 Z/0872/15

2018

32 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF 45.84 44.55/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 Z/2726/18

TAK

183 NumerPDF 50.39 50.39/19 UKS 12 Kalisz 2019

3
BOŻKIEWICZ Dominika 2004-09-10 Z/0922/18

2018

351 NumerPDF 55.87 55.87/19 PK UKS Dąb Suchy Las 2019

4
KRAWCZYK Wiktoria 2004-09-18 Z/3509/18

TAK

119 NumerPDF MKL Jarocin 2019

5
GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 Z/0688/19

TAK

121 NumerPDF PK MKL Jarocin 2019

6
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

443 NumerPDF 52.41/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

974 NumerPDF 48.31/17 PK LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

TAK

152 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

9
IWAN Weronika 2005-02-21 Z/2936/18

TAK

797 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

10
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

149 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

11
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

100 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

12
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29 Z/2834/18

TAK

478 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

13
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

2018

352 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

14
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

15
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

2018

205 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2019

16
MARLIKOWSKA Wiktoria 2005-01-05 Z/4088/18

2018

86 NumerPDF PK MUKS Kadet Rawicz 2019

17
CZAJKA Olga 2004-11-22 Z/4198/18

TAK

41 NumerPDF 49.61/18 LKS OSiR Pleszew 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

346 NumerPDF 1:46.51 1:44.42/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

2
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF 1:51.06 1:51.06/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
PERZ Marianna 2004-08-03 Z/0924/18

2018

353 NumerPDF 1:57.93 1:57.93/19 UKS Dąb Suchy Las 2019

4
URBAŃCZYK Karina 2004-10-25 Z/0748/18

TAK

609 NumerPDF 2:00.74 2:00.74/19 UKS Przełaj Żerków 2019

5
BUBACZ Wanessa 2005-03-16 Z/0870/19

TAK

967 NumerPDF 2:01.09 2:01.09/19 MKS Gniezno 2019

6
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

2018

345 NumerPDF 2:02.52 2:02.52/19 PK UKS Dąb Suchy Las 2019

7
DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 Z/0871/19

TAK

621 NumerPDF 2:08.81 2:08.81/19 MKS Gniezno 2019

8
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

2018

5 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

9
WYSZYŃSKA Zofia 2004-08-12 Z/0302/17

2018

76 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

10
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

2018

75 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

11
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

12
KOLASIŃSKA Alicja 2005-02-12 Z/0475/18

TAK

144 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

13
FRANZKOWIAK Zofia 2004-01-15 Z/0169/19

TAK

222 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

14
KUCHARZEWSKA Amelia 2005-05-09 Z/0172/19

TAK

222 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

15
PODBIELSKA Ada 2005-02-16 Z/2938/18

TAK

111 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

16
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

17
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

458 NumerPDF 1:51.14/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

18
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

814 NumerPDF MKS Gniezno 2019

19
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

58 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

20
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

14 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

21
KOT Aldona 2005-09-05 Z/4213/18

TAK

195 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

22
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

2018

73 NumerPDF PK LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

239 NumerPDF 3:40.96 3:40.96/19 UKS Piątka Jarocin 2019

2
KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 Z/2592/17

TAK

603 NumerPDF 3:48.07 3:48.07/19 UKS Przełaj Żerków 2019

3
ODZIEMEK Olga 2004-07-31 Z/2724/18

TAK

180 NumerPDF 3:51.24 3:51.24/19 PK UKS 12 Kalisz 2019

4
GRAD Jagoda 2005-04-22 Z/0797/19

TAK

86 NumerPDF 4:03.41 4:03.41/19 PK LKS OSiR Pleszew 2019

5
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

6
TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 Z/0987/19

TAK

6 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

7
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KURZAWA Marta 2004-03-29 Z/1775/18

TAK

121 NumerPDF MKL Jarocin 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 1.65 1.65/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-10-07 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF 1.40 1.45/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

2018

74 NumerPDF 1.40/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
SOŁYGA Kinga 2004-06-24 Z/4325/18

TAK

765 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
WACKE Małgorzata 2004-07-16 Z/4138/18

TAK

1 NumerPDF PK WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

6
SZCZEPANIAK Wiktoria 2005-02-24 Z/5455/18

2018

415 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.28 5.28/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 4.90 4.92/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
KOCUREK Julia 2004-07-11 Z/4462/17

2018

61 NumerPDF 4.44/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

142 NumerPDF 5.27/18 KS Gwardia Piła 2019

5
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

207 NumerPDF 4.69/18 UKS Olimp Duszniki 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KATA Zofia 2004-01-13 Z/4140/18

TAK

12 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZEBNA Wiktoria 2004-12-11 Z/5180/18

TAK

52 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
FRIEBE Angelika 2004-08-03 Z/2591/17

TAK

605 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

3
WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 Z/1053/18

TAK

189 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 Z/0111/19

TAK

2004 NumerPDF 13.45 UKS Sprint Przeźmierowo 2019

2
JANUSZKIEWICZ Matylda 2005-08-19 Z/2832/18

TAK

480 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

448 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

TAK

614 NumerPDF UKS Przełaj Żerków 2019

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

722 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 Z/0651/19

TAK

312 NumerPDF PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

692 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

5
KRUSZYŃSKI Oskar 2004-01-29 Z/2257/18

TAK

933 NumerPDF PK WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

6
BŁASZCZYK Filip 2004-05-11 Z/1357/19

TAK

747 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

7
SZCZEPANIAK Paweł 2005-02-22 Z/4973/18

TAK

195 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

8
ANDRZEJEWSKI Maciej 2005-01-01 Z/4974/18

TAK

203 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

9
KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 Z/4196/18

2018

35 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEKAŁA Oskar 2005-02-27 Z/0507/19

TAK

700 NumerPDF 39.02 39.02/19 PK UKS Skoczek Władysławów 2019

2
CHMIEL Maciej 2004-03-23 Z/4327/18

TAK

242 NumerPDF 41.94 41.94/19 UKS Piątka Jarocin 2019

3
DYMEK Maksymilian 2005-03-12 Z/0885/18

TAK

139 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

4
DYLA Jakub 2004-05-19 Z/3091/18

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

5
BALCERZAK Marcin 2004-03-20 Z/4337/17

2018

400 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

6
JÓSKA Jonasz 2004-05-10 Z/0714/19

TAK

81 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2019

7
BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 Z/4093/18

2018

85 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2019

8
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

668 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

9
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

2018

407 NumerPDF 44.22/17 LUKS Orkan Września 2019

10
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 Z/5179/18

TAK

16 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

408 NumerPDF 1:33.39 1:33.39/18 LUKS Orkan Września 2019

2
BOŻYS Oskar 2004-04-04 Z/4897/18

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

694 NumerPDF 1:41.15/18 PK UKS Skoczek Władysławów 2019

4
MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 Z/0801/19

TAK

78 NumerPDF PK LKS OSiR Pleszew 2019

5
DOMAŃSKI Karol 2004-06-15 Z/0796/19

TAK

56 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF 3:07.06 3:07.06/18 PLKS Gwda Piła 2019

2
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

962 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
HANDKE Mikołaj 2004-09-07 Z/1073/19

TAK

46 NumerPDF UKS Jedynka Gostyń 2019

4
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

796 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

5
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

162 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

6
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

TAK

12 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

412 NumerPDF 6:37.28 6:37.28/19 UKS Sprinter Słodków 2019

2
TUZIMEK Arkadiusz 2005-03-30 Z/0802/19

TAK

80 NumerPDF 7:25.07 7:25.07/19 LKS OSiR Pleszew 2019

3
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

101 NumerPDF MKL Jarocin 2019

4
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

739 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

414 NumerPDF 1.65 1.69/18 LUKS Orkan Września 2019

2
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

461 NumerPDF 1.50 1.50/19 PK UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

TAK

545 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

4
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

TAK

11 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

307 NumerPDF 6.46 6.46/19 PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
ZAKRZEWSKI Hubert 2004-01-22 Z/4899/18

TAK

141 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
JANKOWIAK Jan 2004-03-28 Z/2255/18

TAK

953 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
ŚWIDERSKI Hubert 2004-01-20 Z/4954/18

2018

209 NumerPDF PK UKS Olimp Duszniki 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 Z/5453/18

TAK

931 NumerPDF PK LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJER Mikołaj 2004-07-30 Z/1093/18

TAK

136 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

2
GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 Z/4228/18

TAK

136 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROSIEWICZ Jan 2004-11-05 Z/1598/18

TAK

182 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

698 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2019

2
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

696 NumerPDF PK UKS Skoczek Władysławów 2019

3
KACZMAREK Sebastian 2004-09-15 Z/1359/19

TAK

19 NumerPDF LKS Maraton Turek 2019

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

968 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

3
ALBRECHT Krzysztof 2004-08-02 Z/4263/18

2018

401 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019