Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 13.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

804 NumerPDF 9.17/13 UKS Dziewiątka Kutno 2019

2
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 8.02/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

3
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

2018

24 NumerPDF 8.03/17 GUKS Asy Dywity 2019

4
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

2018

321 NumerPDF 7.41/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 8.54/18 AZS-AWF Warszawa 2019

 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 7.87 7.69/18 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

528 NumerPDF 8.35 8.35/18 MKL Toruń 2019

3
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

93 NumerPDF 8.34/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

4
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

2018

21 NumerPDF 8.45/18 GUKS Asy Dywity 2019

5
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 8.18/18 SKLA Sopot 2019

6
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

119 NumerPDF 8.71/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

461 NumerPDF 8.33/18 WKS Flota Gdynia 2019

8
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

454 NumerPDF 8.74/16 WKS Flota Gdynia 2019

9
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 8.19/17 KKL Rodło Kwidzyn 2019

10
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF SKLA Sopot 2019

11
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

537 NumerPDF 7.91/18 MKL Toruń 2019

12
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

2018

91 NumerPDF 8.18/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

13
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 7.86/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

539 NumerPDF 7.90/17 MKL Toruń 2019

15
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 8.52/18 SKLA Sopot 2019

16
GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

666 NumerPDF 8.61/18 MKS Pułtusk 2019

17
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

2018

162 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

18
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

245 NumerPDF 8.38/18 AZS-AWF Warszawa 2019

19
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF 8.35/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 8.40/16 UKS Sokół Węgorzewo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

2018

28 NumerPDF 8.16/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 7.40/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

524 NumerPDF 7.96 7.85/18 MKL Toruń 2019

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 8.28 8.28/18 MKS Durasan Płońsk 2019

3
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF 8.29 8.29/18 MKL Toruń 2019

4
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

111 NumerPDF 8.60 8.60/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

124 NumerPDF 9.02 9.02/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

90 NumerPDF 8.25/18 RKS Rumia 2019

7
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

201 NumerPDF 8.95/18 UKS Achilles Leszno 2019

8
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 7.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

9
KORWEL Natalia 2003-04-19 Z/0362/18

2018

187 NumerPDF 9.12/18 UKS Gimpas Pasłęk 2019

10
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

117 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

11
KRUŻYCKA Zuzanna 2003-02-19 Z/5037/18

2018

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

12
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

2018

197 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

13
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

2018

701 NumerPDF 8.78/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

14
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 8.34/18 AML Słupsk 2019

15
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 8.24/17 AML Słupsk 2019

16
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

2018

756 NumerPDF 8.90/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

17
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

354 NumerPDF 7.98/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
18
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

542 NumerPDF 8.83/18 MKL Toruń 2019

19
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 8.71/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

20
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

546 NumerPDF 8.47/18 MKL Toruń 2019

21
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

708 NumerPDF 8.55/18 LKS Vectra Włocławek 2019

22
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

23
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

2018

858 NumerPDF 8.61/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

24
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

530 NumerPDF 8.09/18 MKL Toruń 2019

25
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

31 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

26
BUJALSKA Julia 2003-06-19 Z/0188/17

TAK

17 NumerPDF 8.44/18 MKS Truso Elbląg 2019

27
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 8.01/18 SKLA Sopot 2019

28
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF 8.62/18 SKLA Sopot 2019

29
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

2018

61 NumerPDF 8.47/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

30
MILEJSKA Matylda 2003-05-09 Z/3898/16

2018

91 NumerPDF 8.77/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

31
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

2018

865 NumerPDF 8.05/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

32
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2018

872 NumerPDF 7.89/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

33
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

1 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

34
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

12 NumerPDF 7.98/18 MKS Pułtusk 2019

35
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

36
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

2018

227 NumerPDF 8.42/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

37
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

2018

365 NumerPDF 8.31/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

38
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 8.39/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

2018

118 NumerPDF 8.24 8.24/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5287/18

2018

1 NumerPDF 8.35 8.04/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 8.54 8.49/18 SKLA Sopot 2019

4
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

2018

120 NumerPDF 8.64 8.64/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

45 NumerPDF 8.73 8.73/18 MKL Toruń 2019

6
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF 8.75 8.75/18 MKL Toruń 2019

7
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

550 NumerPDF 8.89 8.66/18 MKL Toruń 2019

8
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF 8.94 8.94/18 MKL Toruń 2019

9
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

505 NumerPDF 9.05 9.05/18 MKL Toruń 2019

10
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

548 NumerPDF 9.05 8.96/18 MKL Toruń 2019

11
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

123 NumerPDF 9.09 9.09/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

12
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

74 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

13
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2018

185 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

14
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

2018

178 NumerPDF 8.73/18 UKS Gimpas Pasłęk 2019

15
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

2018

1 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

16
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 Z/0035/18

2018

6 NumerPDF 8.77/18 GUKS Asy Dywity 2019

17
WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01-07 Z/0037/18

2018

94 NumerPDF 9.64/18 GUKS Asy Dywity 2019

18
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

530 NumerPDF 9.25/18 SKLA Sopot 2019

19
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

2018

21 NumerPDF 8.78/18 GUKS Asy Dywity 2019

20
ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 Z/0102/18

2018

703 NumerPDF 9.08/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

21
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 8.43/18 AML Słupsk 2019

22
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 8.02/18 AML Słupsk 2019

23
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

711 NumerPDF 9.57/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

24
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

2018

39 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

25
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

2018

1 NumerPDF 9.69/18 GUKS Asy Dywity 2019

26
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

2018

38 NumerPDF 8.76/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

27
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

533 NumerPDF MKL Toruń 2019

28
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

534 NumerPDF 8.68/18 MKL Toruń 2019

29
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

535 NumerPDF 8.69/18 MKL Toruń 2019

30
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

46 NumerPDF MKL Toruń 2019

31
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

2018

463 NumerPDF 8.43/18 WKS Flota Gdynia 2019

32
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

2018

53 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

33
KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 Z/3330/17

2018

76 NumerPDF 9.53/18 MKS Truso Elbląg 2019

34
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

2018

11 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

35
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

880 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

36
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

878 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

37
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

853 NumerPDF 8.68/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

38
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

841 NumerPDF 8.94/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

39
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

861 NumerPDF 8.35/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

40
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

2018

1 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

41
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock 2019

42
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

3 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

43
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 8.77/18 UKS Atos Woźnice 2019

44
ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 2004-04-30 Z/0251/19

TAK

28 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

45
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

46
KORDEK Kamila 2005-01-20 Z/0072/18

TAK

52 NumerPDF 9.31/18 UKS Atos Woźnice 2019

47
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 8.63/18 BKS Bydgoszcz 2019

48
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF CSiR Susz 2019

49
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

8 NumerPDF CSiR Susz 2019

50
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

9 NumerPDF CSiR Susz 2019

51
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

785 NumerPDF 8.36/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

52
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/3166/18

24 NumerPDF UKS Mały Jeziorak Iława 2019

53
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/3167/18

22 NumerPDF UKS Mały Jeziorak Iława 2019

54
URANOWSKA Marta 2005-06-11 Z/0342/19

TAK

31 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

55
KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 Z/2965/17

2018

40 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 25.79/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF 25.19/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 29.79/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

2018

24 NumerPDF 25.50/17 GUKS Asy Dywity 2019

5
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

463 NumerPDF 26.14/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

2018

239 NumerPDF 25.30/18 AZS-AWF Warszawa 2019

7
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

857 NumerPDF 26.13/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

8
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

2018

523 NumerPDF 28.75/14 PLKS Gwda Piła 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

2018

528 NumerPDF 28.14 28.14/18 MKL Toruń 2019

2
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 26.75/18 SKLA Sopot 2019

3
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 26.61/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

2018

119 NumerPDF 30.38/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

461 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2019

6
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

454 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2019

7
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 27.17/17 KKL Rodło Kwidzyn 2019

8
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

537 NumerPDF 28.54/17 MKL Toruń 2019

9
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

2018

21 NumerPDF 31.16/13 GUKS Asy Dywity 2019

10
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 25.05/18 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

539 NumerPDF 26.17/18 MKL Toruń 2019

12
SOBUSIAK Emilia 2001-08-22 Z/5089/15

2018

351 NumerPDF 29.79/18 UKS Dąb Suchy Las 2019

13
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

806 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

14
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

2018

28 NumerPDF 26.34/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

15
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

2018

162 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

16
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

2018

69 NumerPDF 27.82/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

524 NumerPDF 26.40 26.40/18 MKL Toruń 2019

2
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

90 NumerPDF RKS Rumia 2019

3
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 25.83/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

2018

117 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

5
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

6
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

460 NumerPDF 26.78/18 WKS Flota Gdynia 2019

7
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

2018

701 NumerPDF 29.03/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

8
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2018

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KORWEL Natalia 2003-04-19 Z/0362/18

2018

187 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

10
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

542 NumerPDF 30.08/18 MKL Toruń 2019

11
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

2018

35 NumerPDF 29.35/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

12
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

546 NumerPDF 28.13/18 MKL Toruń 2019

13
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF 29.26/18 MKL Toruń 2019

14
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

708 NumerPDF 28.13/18 LKS Vectra Włocławek 2019

15
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF 28.01/18 SKLA Sopot 2019

16
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

530 NumerPDF 27.28/18 MKL Toruń 2019

17
BETLEJEWSKA Oliwia 2003-03-03 Z/1536/18

TAK

31 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

18
FIGLEWSKA Dominika 2003-07-16 Z/0694/18

TAK

53 NumerPDF 30.47/18 MKS Truso Elbląg 2019

19
KABUŁA Oliwia 2002-02-07 Z/0478/16

TAK

96 NumerPDF 29.22/18 MKS Truso Elbląg 2019

20
LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 Z/0191/17

TAK

65 NumerPDF 27.70/18 MKS Truso Elbląg 2019

21
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

2018

6 NumerPDF 28.34/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
MILEJSKA Matylda 2003-05-09 Z/3898/16

2018

91 NumerPDF 30.20/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

23
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

872 NumerPDF 28.00/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

24
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

466 NumerPDF 28.04/18 BKS Bydgoszcz 2019

25
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

353 NumerPDF 29.11/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

26
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

2018

228 NumerPDF 26.91/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

27
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

28
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 28.44/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

29
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

2018

707 NumerPDF 27.29/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF 29.16 29.16/18 MKL Toruń 2019

2
ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 Z/0102/18

2018

703 NumerPDF 29.96/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

3
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

2018

702 NumerPDF 29.21/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

4
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

74 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

5
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 30.57/17 AML Słupsk 2019

6
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 28.77/17 AML Słupsk 2019

7
CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 Z/0104/18

2018

712 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2019

8
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

545 NumerPDF 34.95/17 MKL Toruń 2019

9
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

45 NumerPDF MKL Toruń 2019

10
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

550 NumerPDF MKL Toruń 2019

11
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

2018

53 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

12
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

2018

613 NumerPDF MUKS Płock 2019

13
JANUCHTA Kinga 2005-01-05 Z/3459/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
TRZEBNA Wiktoria 2004-12-11 Z/5180/18

2018

52 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

15
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF AML Słupsk 2019

16
ŻÓŁKIEWICZ Małgorzata 2004-04-30 Z/0251/19

TAK

28 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

17
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF 28.78/17 BKS Bydgoszcz 2019

18
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

19
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

469 NumerPDF 32.64/17 BKS Bydgoszcz 2019

20
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

21
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0756/18

2018

222 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

22
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

548 NumerPDF 30.45/18 MKL Toruń 2019

23
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF CSiR Susz 2019

24
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

8 NumerPDF CSiR Susz 2019

25
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5287/18

2018

1 NumerPDF 27.08/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

26
KARPIERZ Kamila 2004-09-14 Z/3166/18

24 NumerPDF UKS Mały Jeziorak Iława 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

396 NumerPDF 39.19/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

2018

151 NumerPDF 40.92/18 OŚ AZS Poznań 2019

3
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

2018

164 NumerPDF 42.37/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

2018

111 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

2
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

2018

40 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

3
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

2018

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

4
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

2018

530 NumerPDF 43.78/18 SKLA Sopot 2019

5
KRUŻYCKA Zuzanna 2003-02-19 Z/5037/18

2018

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

354 NumerPDF 40.92/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

2018

124 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

8
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

2018

756 NumerPDF 49.72/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

9
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

2018

601 NumerPDF 44.73/18 MKS Polonia Warszawa 2019

10
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2018

355 NumerPDF 42.09/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

2018

701 NumerPDF 47.54/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

12
CZERNIEWICZ Kinga 2003-01-02 Z/1963/18

2018

22 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

13
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2018

482 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

14
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 46.93/18 MKS Durasan Płońsk 2019

15
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

2018

180 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

16
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

2018

61 NumerPDF 44.44/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

2018

6 NumerPDF 44.21/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

18
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

2018

227 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

19
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

2018

368 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

20
TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

21
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 45.28/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

2018

461 NumerPDF 41.65/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF SKLA Sopot 2019

3
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

2018

69 NumerPDF 42.66/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

2018

91 NumerPDF 41.30/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

5
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 40.08/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 42.95/18 SKLA Sopot 2019

7
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 42.03/18 SKLA Sopot 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Milena 2004-03-24 Z/0854/18

2018

118 NumerPDF 44.20/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

TAK

34 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

3
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

37 NumerPDF 53.71/17 UKS Wiking Rychnowy 2019

4
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

2018

702 NumerPDF 46.47/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

5
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 Z/0035/18

2018

6 NumerPDF 47.71/18 GUKS Asy Dywity 2019

6
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

7
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

8
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

2018

123 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

9
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

2018

120 NumerPDF 49.90/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

10
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2018

185 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

11
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

12
SKWAREK Dominika 2005-08-25 Z/3527/18

TAK

89 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

13
LEMKE Liliana 2004-11-07 Z/0147/18

TAK

530 NumerPDF SKLA Sopot 2019

14
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

2018

1 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

15
KROPLEWSKI Jerzy 2004-03-21 Z/0125/19

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

16
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

2018

21 NumerPDF 45.14/18 GUKS Asy Dywity 2019

17
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

2018

39 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

18
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

2018

38 NumerPDF 46.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

19
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

2018

35 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

20
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

533 NumerPDF 46.76/18 MKL Toruń 2019

21
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

555 NumerPDF MKL Toruń 2019

22
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

534 NumerPDF 45.18/18 MKL Toruń 2019

23
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

543 NumerPDF 48.65/18 MKL Toruń 2019

24
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

535 NumerPDF 44.61/18 MKL Toruń 2019

25
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

711 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

26
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

2018

177 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

27
WIŚNIEWSKA Adrianna 2005-01-07 Z/0037/18

2018

94 NumerPDF 54.56/18 GUKS Asy Dywity 2019

28
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

29 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

29
KERZSCHK Nikola 2005-07-28 Z/0115/19

TAK

22 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

30
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 43.94/18 SKLA Sopot 2019

31
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

2018

78 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

32
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 46.46/18 UKS Atos Woźnice 2019

33
KORDEK Kamila 2005-01-20 Z/0072/18

TAK

52 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

34
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

2018

787 NumerPDF 43.68/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

35
MARCHEWKA Martyna 2005-04-27 Z/0114/18

2018

615 NumerPDF KS Wda Świecie 2019

36
RACINOWSKA Wiktoria 2004-08-25 Z/0113/18

2018

605 NumerPDF 49.61/18 KS Wda Świecie 2019

37
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

9 NumerPDF CSiR Susz 2019

38
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

1 NumerPDF 45.11/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

39
ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 Z/0319/19

TAK

56 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

40
KOWALCZYK Weronika 2005-05-24 Z/2965/17

2018

40 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

41
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

2018

1 NumerPDF 53.29/18 GUKS Asy Dywity 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

2018

728 NumerPDF 62.94/18 OKS Skra Warszawa 2019

2
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

783 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

2018

989 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

2018

52 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2019

3
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

2018

40 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

956 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

5
LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 Z/0191/17

TAK

65 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

 
400 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

391 NumerPDF 1:34.74/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 Z/0716/14

2018

148 NumerPDF 1:50.82/17 OŚ AZS Poznań 2019

 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 1:55.35/16 UKS Wiking Rychnowy 2019

2
NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 Z/5234/18

2018

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

3
RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 Z/6246/15

2018

149 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

2018

407 NumerPDF 1:36.59 1:36.59/18 LUKS Orkan Września 2019

2
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

3
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

5
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

2018

601 NumerPDF 1:41.11/18 MKS Polonia Warszawa 2019

6
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

201 NumerPDF 1:47.38/17 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

2018

536 NumerPDF 1:49.73/17 MKL Toruń 2019

8
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

398 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

9
CZERNIEWICZ Kinga 2003-01-02 Z/1963/18

2018

22 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

10
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

16 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

11
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2018

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

12
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

878 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

13
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

863 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

14
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

861 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

15
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

2018

349 NumerPDF 1:54.44/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

16
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

31 NumerPDF 1:45.26/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 Z/1803/18

TAK

534 NumerPDF 1:43.39 1:43.39/18 SKLA Sopot 2019

2
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

2018

1 NumerPDF 1:47.21 1:47.21/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 1:49.97/17 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF 2:00.66/17 UKS Wiking Rychnowy 2019

5
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

2018

178 NumerPDF 2:04.62/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

6
SKWAREK Dominika 2005-08-25 Z/3527/18

TAK

89 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

7
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

8
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 1:49.89/18 AML Słupsk 2019

9
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/3565/18

2018

525 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

10
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

92 NumerPDF 1:50.18/18 RKS Rumia 2019

11
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 1:47.31/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

12
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

13
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

2018

217 NumerPDF 2:08.78/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

14
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

2018

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

15
CHOŁUJ Sylwia 2004-10-01 Z/4217/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

16
WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 Z/3561/17

2018

11 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-16 Z/4773/17

TAK

527 NumerPDF 1:46.21/18 SKLA Sopot 2019

18
GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 Z/0373/18

TAK

521 NumerPDF 1:58.89/18 SKLA Sopot 2019

19
ŻBIKOWSKA Monika 2004-09-18 Z/5714/18

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

20
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 1:45.78/18 SKLA Sopot 2019

21
SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 Z/1479/18

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

22
SIKORA Weronika 2005-12-16 Z/2472/17

2018

37 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

23
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

2018

346 NumerPDF 1:44.42/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

24
ANASTAZIAK Weronika 2005-01-04 Z/2136/16

2018

13 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

25
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0758/18

2018

357 NumerPDF 1:51.75/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

26
SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

2018

9 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

27
ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 Z/0319/19

TAK

56 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

28
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

33 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

2018

33 NumerPDF 3:03.19/04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

2
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

2018

602 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

3
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

2018

174 NumerPDF 3:15.60/17 LKS Fenix Słupsk 2019

4
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

775 NumerPDF 2:53.09/18 KS Podlasie Białystok 2019

5
ŚWIERCZYŃSKA Justyna 1987-02-26 Z/2852/11

2018

530 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

2018

207 NumerPDF 3:17.54/16 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

2018

62 NumerPDF 3:03.93/18 OKLA Ostrołęka 2019

3
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

2018

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2018

633 NumerPDF 3:23.02/16 MKS Polonia Warszawa 2019

5
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

205 NumerPDF 2:59.97/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 2:58.08/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

7
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

161 NumerPDF 2:54.56/18 LKS Fenix Słupsk 2019

8
KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 Z/0010/15

2018

632 NumerPDF 3:21.46/17 MKS Gniezno 2019

9
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

18 NumerPDF 3:05.31/16 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 3:10.77 3:10.77/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

3
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

4
ZIMMER Julia 2003-09-11 Z/2010/18

2018

531 NumerPDF MKL Toruń 2019

5
TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

5 NumerPDF 3:18.15/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

6
RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 Z/4302/15

2018

166 NumerPDF 3:25.14/18 LKS Fenix Słupsk 2019

7
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

956 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

8
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 3:30.75/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

9
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

35 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

10
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF AML Słupsk 2019

11
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2018

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

12
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

13
LEWANDOWSKA Kinga 2003-09-11 Z/4130/18

2018

957 NumerPDF MKS Gniezno 2019

14
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

2018

344 NumerPDF 3:08.54/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

15
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

66 NumerPDF 3:04.98/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

520 NumerPDF 3:31.32 3:31.32/18 SKLA Sopot 2019

2
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2019

4
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

2018

62 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 Z/0053/18

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF SKLA Sopot 2019

8
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

2018

814 NumerPDF MKS Gniezno 2019

9
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

2018

189 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 6:55.02/16 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
2000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF KS Hanza Goleniów 2019

2
CZERNIEWICZ Kinga 2003-01-02 Z/1963/18

2018

22 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

3
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

2018

151 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

4
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

2018

66 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

6
RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 Z/2995/17

TAK

39 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WLIZŁO Anna 2005-10-16 Z/5676/18

2018

42 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

804 NumerPDF 1.50/15 UKS Dziewiątka Kutno 2019

2
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 1.53/18 AZS-AWF Warszawa 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

966 NumerPDF 1.60/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

186 NumerPDF 1.60/14 UKS Gimpas Pasłęk 2019

3
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

2018

782 NumerPDF 1.40/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

4
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

2018

876 NumerPDF 1.55/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

2018

878 NumerPDF 1.68/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

666 NumerPDF 1.54/16 MKS Pułtusk 2019

7
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

245 NumerPDF 1.50/16 AZS-AWF Warszawa 2019

8
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF 1.63/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.55 1.60/17 AML Słupsk 2019

2
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

2018

427 NumerPDF 1.50 1.50/18 PLKS Gwda Piła 2019

3
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 1.55/18 MKS Sambor Tczew 2019

4
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF 1.50/16 MKS Sambor Tczew 2019

5
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

350 NumerPDF 1.60/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

7
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

860 NumerPDF 1.61/17 LUKS Start Nakło 2019

8
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 1.63/17 SKLA Sopot 2019

9
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

1 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

12 NumerPDF 1.50/17 MKS Pułtusk 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

964 NumerPDF 1.53 1.53/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.50/17 AML Słupsk 2019

3
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

2018

94 NumerPDF 1.40/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

4
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.35/17 AML Słupsk 2019

5
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

790 NumerPDF 1.50/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

103 NumerPDF 3.70/18 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

856 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Marta 2005-08-15 Z/0050/19

TAK

104 NumerPDF Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 5.28 5.31/15 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.76/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

2018

463 NumerPDF 5.79/17 BKS Bydgoszcz 2019

4
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 4.57/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

176 NumerPDF 5.12 5.37/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

2
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

2018

950 NumerPDF 5.12/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

93 NumerPDF 5.62/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

4
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

2018

542 NumerPDF 5.57/18 LIUKS Kruszwica 2018

5
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.03/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

6
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

871 NumerPDF 5.35/18 AZS-AWF Gorzów 2019

7
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.41/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

2018

180 NumerPDF 4.52 4.52/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

201 NumerPDF 5.18/18 UKS Achilles Leszno 2019

3
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 4.52/17 MKS Sambor Tczew 2019

4
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

561 NumerPDF 4.80/18 MKS Durasan Płońsk 2019

5
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.81/18 AML Słupsk 2019

6
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF 4.45/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

7
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

8
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

2018

197 NumerPDF UKS Achilles Leszno 2019

9
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

10
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

11
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

2018

360 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

12
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 4.65/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/0203/18

2018

529 NumerPDF 4.14/18 MKS Durasan Płońsk 2019

2
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.32/18 AML Słupsk 2019

3
CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 Z/0104/18

2018

712 NumerPDF 4.08/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

4
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

2018

702 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2019

5
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

6
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

46 NumerPDF MKL Toruń 2019

7
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF MKL Toruń 2019

8
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF AML Słupsk 2019

9
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

848 NumerPDF 4.74/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

10
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

880 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

11
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

3 NumerPDF 4.22/18 MUKL Brodnica 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 12.85/15 AML Słupsk 2019

2
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 10.26/18 AZS-AWF Warszawa 2019

3
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 9.30/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

2018

468 NumerPDF 9.38 9.38/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

2018

98 NumerPDF RKS Rumia 2019

3
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

186 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

2018

97 NumerPDF RKS Rumia 2019

5
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

176 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

6
DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 Z/5654/15

2018

748 NumerPDF UKS Cyprianka 2019

7
GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

666 NumerPDF 9.71/18 MKS Pułtusk 2019

8
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

9
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

2018

420 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
SUSKA Sylwia 2001-07-18 Z/3122/16

2018

743 NumerPDF UKS Cyprianka 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.40/18 AML Słupsk 2019

3
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 9.11/17 AML Słupsk 2019

4
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

2018

1 NumerPDF 12.51/18 MOS Zatoka Braniewo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
GRZYWIŃSKA Alicja 2002-04-24 Z/3288/17

TAK

55 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2019

6
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

2018

404 NumerPDF 11.40/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

12 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 Z/3797/18

2018

41 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

2
MARSZELEWSKA Joana 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

2018

626 NumerPDF MUKS Płock 2019

4
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

126 NumerPDF UKS Jedynka Reda 2019

5
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

878 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

9 NumerPDF 10.36/18 MUKL Brodnica 2019

7
ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 Z/4239/17

2018

216 NumerPDF 9.66/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

463 NumerPDF 9.27 8.77/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 8.86/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

2018

523 NumerPDF 9.03/18 PLKS Gwda Piła 2019

4
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

857 NumerPDF 8.56/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

5
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 9.58/18 AZS-AWF Warszawa 2019

 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

186 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2018

176 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

3
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

806 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

4
GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

2018

666 NumerPDF 9.91/18 MKS Pułtusk 2019

5
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

2018

245 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

6
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

2018

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

871 NumerPDF 9.07/18 AZS-AWF Gorzów 2019

9
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

427 NumerPDF 8.91 8.70/18 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

3
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

350 NumerPDF 9.32/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

5
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

460 NumerPDF 9.29/18 WKS Flota Gdynia 2019

6
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

353 NumerPDF 9.80/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

7
CHRZANOWSKA Magdalena 2003-02-12 Z/3381/17

2018

200 NumerPDF UKS Cyprianka 2019

8
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF MKL Toruń 2019

9
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

10
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF 10.05/18 SKLA Sopot 2019

11
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

872 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

12
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2018

12 NumerPDF 9.39/18 MKS Pułtusk 2019

13
RYDELLEK Wiktoria 2002-03-14 Z/0943/16

2018

503 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

848 NumerPDF 14.62 14.62/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/3565/18

2018

525 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

3
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

2018

463 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2019

4
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

92 NumerPDF RKS Rumia 2019

5
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

2018

177 NumerPDF 11.41/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

6
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 10.40/17 SKLA Sopot 2019

7
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/3167/18

22 NumerPDF UKS Mały Jeziorak Iława 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

2018

206 NumerPDF 6.97/18 UKS Achilles Leszno 2019

2
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

2018

168 NumerPDF 7.42/15 OŚ AZS Poznań 2019

3
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

2018

160 NumerPDF 6.94/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

405 NumerPDF 6.89/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
NIKODEMCZUK Konrad 1998-01-28 Z/0891/14

2018

454 NumerPDF 7.26/18 WKS Flota Gdynia 2019

6
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

406 NumerPDF 6.95/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

2018

163 NumerPDF 8.15/17 LKS Fenix Słupsk 2019

8
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

511 NumerPDF 7.51/18 MKL Toruń 2019

9
MAREK Vincent 1998-03-02 Z/0226/14

2018

455 NumerPDF 7.57/16 BKS Bydgoszcz 2019

10
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

2018

463 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

11
CIEŚLA Mikołaj 1993-09-09 Z/1631/14

2018

202 NumerPDF 6.94/16 UKS Achilles Leszno 2019

12
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 7.33/18 KS Warszawianka W-wa 2019

13
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

267 NumerPDF 7.37/16 AZS-AWF Warszawa 2019

14
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

2018

261 NumerPDF 6.99/17 AZS-AWF Warszawa 2019

15
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

2018

241 NumerPDF 7.12/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

16
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

2018

242 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

17
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

2018

67 NumerPDF 7.15/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

2018

8 NumerPDF 7.67 7.67/18 WLKS Wrocław 2019

2
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

391 NumerPDF 7.12/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

528 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

4
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 7.38/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2019