Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowy mityng pamięci Ireny Szewińskiej
TORUŃ, 26.01.2019
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

13 NumerPDF 8.11 8.11/18 WLKS Wrocław 2019

2
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 8.28 8.02/18 AML Słupsk 2019

3
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 8.39 8.39/19 AML Słupsk 2019

4
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

8 NumerPDF 8.43 8.43/18 WLKS Wrocław 2019

5
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

25 NumerPDF 8.47 8.47/18 WLKS Wrocław 2019

6
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

785 NumerPDF 8.72 8.36/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

7
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

45 NumerPDF 8.73 8.73/18 MKL Toruń 2019

8
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF 8.75 8.75/18 MKL Toruń 2019

9
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

550 NumerPDF 8.89 8.66/18 MKL Toruń 2019

10
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF 8.94 8.94/18 MKL Toruń 2019

11
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

505 NumerPDF 9.05 9.05/18 MKL Toruń 2019

12
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2018

321 NumerPDF 8.40/18 UKB Szubin 2019

13
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

2018

746 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

14
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

282 NumerPDF KL Gdynia 2019

15
ŻYLLA Zuzanna 2004-12-23 Z/0505/18

TAK

74 NumerPDF 8.96/18 UKS Jedynka Reda 2019

16
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

2018

968 NumerPDF 8.85/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

17
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2018

967 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

18
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

46 NumerPDF MKL Toruń 2019

19
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 8.47/18 MKL Toruń 2019

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF 27.20 29.96/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 27.76 27.76/18 MKL Toruń 2019

3
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 27.85 27.85/19 AML Słupsk 2019

4
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF 29.16 29.16/18 MKL Toruń 2019

5
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

2018

746 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

545 NumerPDF 34.95/17 MKL Toruń 2019

7
BRU¬ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

2018

533 NumerPDF 29.58/18 MKL Toruń 2019

8
MICHALCZAK Julia 2004-11-09 Z/4590/18

2018

543 NumerPDF MKL Toruń 2019

9
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

535 NumerPDF 27.88/18 MKL Toruń 2019

10
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

2018

960 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

11
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

917 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

12
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

2018

785 NumerPDF 27.91/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

13
TOMASZEWSKA Natalia 2004-06-21 Z/0698/18

2018

550 NumerPDF MKL Toruń 2019

14
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05 Z/5160/18

2018

45 NumerPDF MKL Toruń 2019

15
MAŁECKA Liliana 2005-03-24 Z/4591/18

2018

46 NumerPDF MKL Toruń 2019

16
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF MKL Toruń 2019

17
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

2018

92 NumerPDF 1:41.91 1:41.91/19 RKS Rumia 2019

2
KSIˇŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 1:42.32 1:42.32/19 AML Słupsk 2019

3
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

718 NumerPDF 1:46.88 1:44.54/18 LKS Vectra Włocławek 2019

4
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF 1:48.00 1:56.43/17 LKS Vectra Włocławek 2019

5
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

218 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

6
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2018

555 NumerPDF 1:56.58/18 MKL Toruń 2019

7
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2018

959 NumerPDF 1:48.26/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

8
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

2018

965 NumerPDF 2:01.34/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

9
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

976 NumerPDF 2:11.62/18 LKS Vectra Włocławek 2019

10
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

936 NumerPDF 2:05.87/18 LKS Vectra Włocławek 2019

11
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

29 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

12
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

2018

787 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF 3:14.00 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 3:20.98 3:20.98/19 AML Słupsk 2019

3
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

2018

21 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

2
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

2018

964 NumerPDF 1.53 1.53/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

790 NumerPDF 1.50 1.50/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

4
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

2018

970 NumerPDF 1.45 1.45/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

8 NumerPDF 1.30/17 WLKS Wrocław 2019

6
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

13 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

7
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

25 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.41 4.41/19 AML Słupsk 2019

2
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

22 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

3
BEHRENDT Julia 2005-05-06 Z/5162/18

2018

505 NumerPDF MKL Toruń 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MA¦LANA Zuzanna 2004-05-01 Z/2308/17

TAK

27 NumerPDF 13.28 13.28/19 MLKL Płock 2019

2
KRZEMIENIEWSKA Agata 2005-02-12 Z/0692/18

TAK

126 NumerPDF 9.73 9.73/19 UKS Jedynka Reda 2019

3
MALISZEWSKA Marika 2004-08-09 Z/0504/18

TAK

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

4
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 9.10/18 MKS Sambor Tczew 2019

5
MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 Z/0236/19

TAK

303 NumerPDF 10.36/18 MUKL Brodnica 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

2018

13 NumerPDF 9.43 9.43/18 WLKS Wrocław 2019

2
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

2018

25 NumerPDF 9.71 9.71/19 WLKS Wrocław 2019

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

2018

8 NumerPDF 9.92 9.92/18 WLKS Wrocław 2019

4
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2018

282 NumerPDF KL Gdynia 2019

5
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

2018

941 NumerPDF 11.56/17 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

6
JASZCZURA Agata 2004-03-15 Z/0477/19

TAK

22 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

7
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

2018

790 NumerPDF 11.70/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

8
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

2018

322 NumerPDF 12.11/18 UKB Szubin 2019

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 7.42 7.42/19 AML Słupsk 2019

2
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

526 NumerPDF 7.43 7.43/18 MKL Toruń 2019

3
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 7.53 7.53/19 AML Słupsk 2019

4
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 7.66 7.66/19 AML Słupsk 2019

5
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 7.72 7.72/19 AML Słupsk 2019

6
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

2018

11 NumerPDF 7.73 7.73/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

7
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 7.80 7.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

8
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

947 NumerPDF 8.35 8.35/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

9
PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 Z/0479/19

TAK

283 NumerPDF KL Gdynia 2019

10
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 25.32 25.32/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

37 NumerPDF 26.20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

3
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

2018

526 NumerPDF 24.11/18 MKL Toruń 2019

4
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

5
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

34 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2019

6
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

20 NumerPDF 27.00/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

7
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

2018

11 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

8
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

47 NumerPDF 27.72/18 MKL Toruń 2019

9
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF AML Słupsk 2019

10
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

2018

45 NumerPDF 1:27.41 1:27.41/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

2018

529 NumerPDF 1:34.81/18 MKL Toruń 2019

3
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-05 Z/5138/18

2018

943 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

2018

953 NumerPDF 1:46.35/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

115 NumerPDF 2:11.63/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUMISZCZA Cezary 2005-01-13 Z/1562/18

TAK

15 NumerPDF 2:49.02 2:49.02/19 CMKL Człuchów 2019

2
BARAN Oliwier 2004-11-21 Z/0081/18

TAK

24 NumerPDF 3:01.20 3:01.20/19 UKS Jedynka Reda 2019

3
JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 Z/0265/19

TAK

36 NumerPDF 3:11.20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

4
BORECKI Antoni 2005-10-11 Z/0014/18

TAK

712 NumerPDF 3:16.58 3:16.24/18 AML Słupsk 2019

5
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

2018

338 NumerPDF 3:12.83/18 UKB Szubin 2019

6
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

2018

366 NumerPDF UKB Szubin 2019

7
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

2018

66 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

8
MYSZKA Mateusz 2004-04-30 Z/0510/18

2018

57 NumerPDF 2:53.57/18 KUKS Remus Ko¶cierzyna 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

2
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.55 1.60/17 AML Słupsk 2019

3
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

5 NumerPDF 1.60/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

20 NumerPDF 2.80 2.80/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

2018

47 NumerPDF 4.57/18 MKL Toruń 2019

2
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 3.96/17 AML Słupsk 2019

3
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

35 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

706 NumerPDF 8.66 8.66/19 AML Słupsk 2019

2
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

2018

956 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

2018

50 NumerPDF 10.38/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

2018

769 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

2018

940 NumerPDF 10.95/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

6
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

 
60 m ppł M U16 (91.4/8.90)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

2018

34 NumerPDF 9.30 9.30/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

2
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

2018

361 NumerPDF UKB Szubin 2019

3
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

2018

336 NumerPDF UKB Szubin 2019

4
BRZEZINSKI Artur 2004-02-12 Z/0636/18

2018

5 NumerPDF 11.08/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

5
KRUGER Filip 2004-05-30 Z/0637/18

2018

20 NumerPDF 10.52/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019