Internetowe zgłoszenia do imprezy: Świętokrzyski mityng kwalifikacyjny
KIELCE, 23.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 12.93 12.81/18 KKL Kielce 2019

2
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 13.44 13.44/19 KKL Kielce 2019

3
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 13.67 13.67/19 KKL Kielce 2019

4
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

458 NumerPDF 13.70 13.70/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

5
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

647 NumerPDF 14.00 14.00/19 KKL Kielce 2019

6
BANAŚ Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

53 NumerPDF 14.25 14.19/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

7
TRELA Anna 2006-09-17 Z/3510/19

TAK

12 NumerPDF 14.41 14.41/19 KKL Kielce 2019

8
PULUT Maja 2006-06-13 Z/2300/19

TAK

604 NumerPDF 14.46 14.46/19 KKL Kielce 2019

9
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

30 NumerPDF 15.56 15.56/19 KKL Kielce 2019

10
CISZEK Gabriela 2006-01-29 Z/3689/19

TAK

53 NumerPDF 16.20 16.20/19 KKL Kielce 2019

11
MARKS Julia 2009-01-25 Z/3395/19

TAK

13 NumerPDF 16.29 16.29/19 KKL Kielce 2019

12
RĘBOSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

23 NumerPDF 17.43 17.43/19 KKL Kielce 2019

13
STOKOWIEC Anna 2009-02-13 Z/3512/19

TAK

15 NumerPDF 18.51 18.51/19 KKL Kielce 2019

14
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

12 NumerPDF 15.03/17 KKL Kielce 2019

15
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

TAK

27 NumerPDF KKL Kielce 2019

16
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

54 NumerPDF KKL Kielce 2019

17
BOŚ Gabriela 2006-06-28 Z/4686/19

TAK

55 NumerPDF KKL Kielce 2019

18
KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 Z/3392/19

TAK

38 NumerPDF KKL Kielce 2019

19
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

453 NumerPDF 13.82/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

20
KOZIOŁ Angelika 2007-07-04 Z/3691/19

TAK

31 NumerPDF KKL Kielce 2019

21
KOMAR Kinga 2008-11-05 Z/3390/19

TAK

10 NumerPDF KKL Kielce 2019

22
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF KKL Kielce 2019

23
NOWAK Michalina 2009-12-06 Z/4215/19

TAK

26 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

454 NumerPDF 26.58 26.58/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

2
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF 27.05 27.05/19 KKL Kielce 2019

3
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

632 NumerPDF 27.42 27.42/19 KKL Kielce 2019

4
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

21 NumerPDF 28.04 27.05/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

5
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

450 NumerPDF 28.39 28.39/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

6
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

28 NumerPDF 28.40 28.40/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

7
ŁOS Izabela 2003-08-05 Z/1399/17

TAK

647 NumerPDF 28.62 28.62/19 KKL Kielce 2019

8
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/3386/19

TAK

27 NumerPDF 28.81 28.81/19 KKL Kielce 2019

9
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

19 NumerPDF 29.18 28.87/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

10
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

54 NumerPDF 31.49 31.49/19 KKL Kielce 2019

11
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

30 NumerPDF 31.98 31.98/19 KKL Kielce 2019

12
RĘBOSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

23 NumerPDF 35.77 35.77/19 KKL Kielce 2019

13
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 26.94/16 AZS-AWF Katowice 2019

14
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

15
STOKOWIEC Anna 2009-02-13 Z/3512/19

TAK

15 NumerPDF KKL Kielce 2019

16
BOŚ Gabriela 2006-06-28 Z/4686/19

TAK

55 NumerPDF KKL Kielce 2019

17
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

453 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

18
BANAŚ Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

53 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

19
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

50 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

20
KOMAR Kinga 2008-11-05 Z/3390/19

TAK

10 NumerPDF KKL Kielce 2019

21
NOWAK Michalina 2009-12-06 Z/4215/19

TAK

26 NumerPDF KKL Kielce 2019

22
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

32 NumerPDF 26.96/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

23
MŁODAWSKA Natalia 2005-07-06 Z/2405/19

TAK

29 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

302 NumerPDF 57.10 56.08/17 AZS-AWF Katowice 2019

2
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

634 NumerPDF 60.73 60.73/19 KKL Kielce 2019

3
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

632 NumerPDF 61.03 61.03/19 KKL Kielce 2019

4
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

322 NumerPDF 63.59 62.56/18 LZS Sigma OSIR Staszów 2019

5
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

450 NumerPDF 65.10 65.10/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

6
KAWECKA Anna 2007-06-16 Z/1988/19

TAK

2 NumerPDF 68.17 68.17/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

7
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF KKL Kielce 2019

8
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

9
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

454 NumerPDF 62.84/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

10
PŁACZEK Nikola 2007-01-12 Z/1991/19

TAK

412 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

11
JASIAK Agnieszka 2006-02-25 Z/1050/18

TAK

32 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

12
KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 Z/3392/19

TAK

38 NumerPDF KKL Kielce 2019

13
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

14
MARKS Julia 2009-01-25 Z/3395/19

TAK

13 NumerPDF KKL Kielce 2019

15
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

54 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

16
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 2:19.87 2:18.35/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

2
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF 2:29.93 2:29.93/19 KKL Kielce 2019

3
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

612 NumerPDF 2:37.15 2:37.15/19 KKL Kielce 2019

4
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

434 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

5
PICHETA Patrycja 2005-08-05 Z/2690/19

TAK

457 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

6
NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 Z/1482/19

TAK

123 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2019

7
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

119 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2019

8
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

27 NumerPDF 2:22.39/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 4:43.62 4:43.10/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

2
BRZÓZKA Katarzyna 2005-01-09 Z/1483/19

TAK

117 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2019

3
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

55 NumerPDF 5:07.75/16 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 5.03 5.03/19 KKL Kielce 2019

2
RESIAK Kamila 2005-01-08 Z/1485/19

TAK

458 NumerPDF 4.72 4.72/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

3
TRELA Anna 2006-09-17 Z/3510/19

TAK

12 NumerPDF 4.60 4.60/19 KKL Kielce 2019

4
PULUT Maja 2006-06-13 Z/2300/19

TAK

604 NumerPDF 4.04 4.04/19 KKL Kielce 2019

5
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

12 NumerPDF 3.92/17 KKL Kielce 2019

6
JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2019

7
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 4.57/18 KKL Kielce 2019

8
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 4.62/18 KKL Kielce 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 10.92 10.92/19 WKS Wawel Kraków 2019

2
JASIŃSKA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

603 NumerPDF 6.91 6.91/19 KKL Kielce 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 33.04 33.04/19 KKL Kielce 2019

2
LEŚNIAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

354 NumerPDF 29.92 29.92/19 WKS Wawel Kraków 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

345 NumerPDF 34.30 35.33/18 WKS Wawel Kraków 2019

2
JASTRZĄB Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

609 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 50.22 50.22/19 KKL Kielce 2019

2
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

560 NumerPDF 48.12 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

3
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

553 NumerPDF 45.35 45.35/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

549 NumerPDF 36.65 36.65/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

5
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 50.97 50.97/19 KS Agros Zamość 2019

2
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 42.12 43.17/18 KS Agros Zamość 2019

3
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

351 NumerPDF 40.00 40.00/19 WKS Wawel Kraków 2019

4
JASIŃSKA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

603 NumerPDF 22.41 22.41/19 KKL Kielce 2019

5
JASTRZĄB Emilia 2006-12-19 Z/2294/19

TAK

609 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

451 NumerPDF 5:28.46 5:25.78/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

2
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

439 NumerPDF 5:34.24 5:34.24/19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

3
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 5:05.23/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

4
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

654 NumerPDF 11.29 11.19/18 KKL Kielce 2019

2
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

51 NumerPDF 11.60 11.60/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

3
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 12.05 12.05/19 KKL Kielce 2019

4
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 12.08 12.08/19 KKL Kielce 2019

5
FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

614 NumerPDF 12.21 12.21/19 KKL Kielce 2019

6
ORSZULAK Kamil 2004-11-17 Z/4217/19

TAK

44 NumerPDF 12.32 12.32/19 KKL Kielce 2019

7
PAWŁOWSKI Bartosz 2004-10-29 Z/2988/19

TAK

45 NumerPDF 13.59 13.59/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

8
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

64 NumerPDF 16.77 16.77/19 KKL Kielce 2019

9
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

45 NumerPDF 17.08 17.08/19 KKL Kielce 2019

10
DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 Z/4687/19

TAK

46 NumerPDF KKL Kielce 2019

11
WANAT Marcel 2007-03-28 Z/3688/19

TAK

32 NumerPDF 15.63/18 KKL Kielce 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

654 NumerPDF 22.87 22.54/18 KKL Kielce 2019

2
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 24.51 24.51/19 KKL Kielce 2019

3
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 24.71 24.71/19 KKL Kielce 2019

4
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

45 NumerPDF 37.94 37.94/19 KKL Kielce 2019

5
PAWŁOWSKI Bartosz 2004-10-29 Z/2988/19

TAK

45 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

6
WANAT Marcel 2007-03-28 Z/3688/19

TAK

32 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

64 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

618 NumerPDF 2:01.67 2:01.67/19 KKL Kielce 2019

2
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

658 NumerPDF 2:10.41 2:10.41/19 KKL Kielce 2019

3
ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 Z/1311/17

TAK

487 NumerPDF 2:11.55 2:11.55/19 SSR Olimp Strawczyn 2019

4
STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 Z/0856/19

TAK

31 NumerPDF 2:11.65 2:11.65/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

5
STOKOWIEC Michał 2008-01-13 Z/3398/19

TAK

59 NumerPDF 2:58.69 2:58.69/19 KKL Kielce 2019

6
KOPACZ Michał 2006-08-02 Z/3391/19

TAK

37 NumerPDF KKL Kielce 2019

7
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 Z/3394/19

TAK

14 NumerPDF KKL Kielce 2019

8
GABER Adam 1999-01-25 Z/2055/16

TAK

624 NumerPDF 2:13.99/17 KKL Kielce 2019

9
KASPROWICZ Igor 2005-04-20 Z/1484/19

TAK

197 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2019

10
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

11
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

642 NumerPDF KKL Kielce 2019

12
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

485 NumerPDF 2:35.41/17 SSR Olimp Strawczyn 2019

13
KRAKOWIAK Kacper 2007-03-26 Z/3375/19

TAK

41 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

51 NumerPDF 5.73 5.83/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

2
FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 Z/4775/17

TAK

614 NumerPDF 5.71 5.71/19 KKL Kielce 2019

3
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

345 NumerPDF 4.59 4.59/19 WKS Wawel Kraków 2019

4
BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-01-01 Z/3511/19

TAK

604 NumerPDF KKL Kielce 2019

5
DYTKOWSKI Bartosz 2006-05-05 Z/4687/19

TAK

46 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

608 NumerPDF 10.04/18 TS Start Lublin 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

610 NumerPDF 42.68 42.68/19 TS Start Lublin 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

46 NumerPDF KKL Kielce 2019

2
SALUS Rafał 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

21 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

118 NumerPDF 55.27 56.95/11 TS AKS Chorzów 2019

2
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 48.76 48.76/19 KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 60.67 60.67/19 KS Wisła Puławy 2019

2
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

422 NumerPDF 51.54 51.54/19 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

608 NumerPDF 48.95 48.95/19 PK TS Start Lublin 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

967 NumerPDF 78.19 78.19/19 LKS Stal Mielec 2019

2
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

439 NumerPDF 62.46 62.46/19 AZS UMCS Lublin 2019

3
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

610 NumerPDF 56.66 56.66/19 TS Start Lublin 2019

4
SALUS Rafał 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

21 NumerPDF 19.36 19.36/19 KKL Kielce 2019

5
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

46 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna