Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN 2
Sezon 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF BKL Bełchatów 2019

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 25.89 25.89/19 AZS ŁódĽ 2019

2
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.79 26.79/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

3
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

533 NumerPDF 27.33 27.33/19 MKS Durasan Płońsk 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 4:53.78 4:53.78/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.67 5.67/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.60 5.60/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

64 NumerPDF 5.30 5.30/19 UKS Vis Skierniewice 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

130 NumerPDF 11.13 11.13/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF KKB MOSiR Krosno 2019

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

2018

52 NumerPDF 12.42 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2018

722 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

2
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

64 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

655 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

121 NumerPDF 22.97 22.97/19 RKS ŁódĽ 2019

2
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

196 NumerPDF 23.05 23.05/19 AZS ŁódĽ 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

728 NumerPDF 50.21 50.21/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

186 NumerPDF 51.55 51.55/19 AZS ŁódĽ 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

130 NumerPDF 4:13.35 4:13.35/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

29 NumerPDF 9:01.26 9:01.26/19 RKS ŁódĽ 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Mateusz 2000-07-12 Z/2056/16

TAK

972 NumerPDF 6.79 6.79/19 WLKS Nowe Iganie 2019

2
KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 Z/3104/16

TAK

519 NumerPDF 6.35 6.35/19 MKS Durasan Płońsk 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

141 NumerPDF 13.58 13.58/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

66 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

30 NumerPDF RKS ŁódĽ 2019