Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda ZGŁOSZENIA WSTĘPNE
 
Zgłoszenie wstępne
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRANOSIK Maria 2006-06-02 Z/5046/19

TAK

808 NumerPDF MKLA Łęczyca 2020

2
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

3
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

4
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

5
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

6
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN 

7
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

8
OPAS Anna 2004-02-08 Z/1592/18

TAK

62 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

9
RABSKA Patrycja 2004-03-12 Z/2787/18

TAK

63 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

10
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

105 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   KNF 

11
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

11 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

12
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF AZS Łódź 2020  ZKN 

13
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

14
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

117 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020  ZKN 

15
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

346 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2020  KNF 

16
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

17
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

18
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

883 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN 

19
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

20
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF KS Agros Zamość 2020  SKN 

21
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

33 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   KNF   SKN 

22
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

725 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020  KNF   SKN 

23
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN   SKN 

24
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

222 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

25
KACZOR Jagoda 2004-11-07 Z/1697/19

TAK

726 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

26
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

93 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

27
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

987 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

28
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

 
Zgłoszenie wstępne
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUFEL Maksymilian 2002-08-28 Z/3846/19

TAK

27 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020

2
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  KNF   SKN 

3
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

75 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  SKN 

4
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020  ZKN   SKN 

5
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

877 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

6
GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 Z/2728/17

TAK

66 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

7
LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 Z/3628/18

TAK

77 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN 

8
OPAS Rafał 2003-01-26 Z/2474/17

TAK

70 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

9
SOBCZYŃSKI Igor 2004-03-17 Z/1784/19

TAK

71 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020

10
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

72 NumerPDF ULKS Uczniak Szprotawa 2020  ZKN   SKN 

11
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

49 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

12
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

320 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ZKN 

13
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

14
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020  KNF 

15
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020  ROSU   KNF   SKN 

16
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2020

17
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

63 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

18
MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 Z/4512/18

TAK

764 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 

19
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

669 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  KNF 

20
KUŁACH Łukasz 2001-05-09 Z/2672/18

TAK

45 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

21
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF MKL Toruń 2020  KNF   SKN 

22
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

23
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

24
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

29 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

25
HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 Z/2724/15

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

26
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

27
SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 Z/1101/16

TAK

646 NumerPDF KKL Kielce 2020  KNF   SKN 

28
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ZKN