Internetowe zgłoszenia do imprezy: 20. Wojewódzkie Igrzyska Młodziezy Szkolnej w LA
SŁUPSK, 28.05.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 12.91 12.91/19 AML Słupsk 2019

2
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29 Z/4649/17

TAK

704 NumerPDF 12.97 12.97/19 AML Słupsk 2019

3
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 13.14 13.14/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 13.18 13.18/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 13.22 13.22/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 13.46 13.22/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF 13.71 13.71/19 LKS Jantar Ustka 2019

8
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

400 NumerPDF 13.55/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

9
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

392 NumerPDF 14.01/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

10
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 13.54/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
SOBOLEWSKA Natalia 2004-11-02 Z/0297/16

TAK

396 NumerPDF 13.94/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

12
KEMPA Kinga 2005-02-05 Z/3721/17

TAK

785 NumerPDF 13.55/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF 45.62 45.62/19 LKS Jantar Ustka 2019

2
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF 47.77/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
ZAJĄC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 44.15/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.58/17 AML Słupsk 2019

6
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

398 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF 47.56/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
DURAJ Dominika 2005-04-26 Z/3720/17

TAK

787 NumerPDF 42.57/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

9
RATHNAU Magdalena 2004-12-11 Z/0621/18

TAK

746 NumerPDF 47.58/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

10
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 45.42/18 PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

11
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 44.60/18 AML Słupsk 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 Z/0017/18

TAK

721 NumerPDF 1:42.37 1:42.37/19 AML Słupsk 2019

2
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF 1:44.98 1:44.98/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

3
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

407 NumerPDF 1:50.48/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
ZBARAZA Olga 2004-05-17 Z/4846/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

73 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

6
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

149 NumerPDF 1:43.82/18 LKS Zorza Gdynia 2019

7
SENIURA Tatiana 2004-03-03 Z/4442/18

TAK

745 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

8
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

72 NumerPDF 1:37.00/18 GKS Żukowo 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF 3:06.18 3:05.58/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 Z/4650/17

TAK

701 NumerPDF 3:18.55 3:18.55/19 AML Słupsk 2019

3
ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 Z/1368/18

TAK

21 NumerPDF 3:15.56/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF 3:07.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 3:27.24/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

170 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

8
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF 3:17.74/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

9
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF AML Słupsk 2019

10
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

531 NumerPDF 3:11.07/18 SKLA Sopot 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019

2
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.60 1.60/19 AML Słupsk 2019

3
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

213 NumerPDF 1.60 1.60/19 LKS Fenix Słupsk 2019

4
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 1.45 1.55/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
SOŁŚNIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

332 NumerPDF 1.40 1.40/19 LKS Fenix Słupsk 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

411 NumerPDF 4.97 5.01/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.92 4.92/19 AML Słupsk 2019

3
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

256 NumerPDF 4.45 4.67/18 LKS Fenix Słupsk 2019

4
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 4.83/18 AML Słupsk 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

865 NumerPDF 14.46 14.46/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 Z/0540/19

TAK

181 NumerPDF 10.52 10.52/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
LABUDDA Wiktoria 2004-05-05 Z/3583/19

TAK

702 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

4
THRUN Iza 2005-05-03 Z/3585/19

TAK

704 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
ŻACZEK Paulina 2004-02-10 Z/3586/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 Z/2543/19

TAK

184 NumerPDF 32.48 30.32/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 39.08 39.08/19 AML Słupsk 2019

2
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 31.48 34.59/18 AML Słupsk 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 13.33/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
CZAJA Olga 2004-06-06 Z/3724/17

TAK

790 NumerPDF 13.85/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

177 NumerPDF 13.34/18 PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

4
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF 14.54/18 PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

5
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 14.10/18 PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALON Nicola 2004-06-20 Z/1122/18

TAK

177 NumerPDF 32.33 32.33/19 PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

2
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 33.65/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF PK MLUKS Mokasyn Płoty 2019

4
KORDA Oliwia 2004-05-08 Z/1702/19

TAK

953 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

5
RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 Z/1703/19

TAK

951 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

6
WIŚNIEWSKA Kinga 2005-06-27 Z/1706/19

TAK

952 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. STRUGIŃSKA Oliwia
2. WESSERLING Paulina
3. TROJAN Julia
4. KUBALA Amelia
2003
2004
2003
2003
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

2 1. SMOROŃ Nadia
2. GLAZA Julia
3. SOBOLEWSKA Natalia
4. FALK Natalia
5. ZALESKA Emilia
2005
2005
2004
2005
2004
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk II

3 1. CZAJA Olga
2. RATHNAU Magdalena
3. KEMPA Kinga
4. DURAJ Dominika
2004
2004
2005
2005
NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck

4 1. GONTARZ Małgorzata
2. LITWIN Adrianna
3. SKAPOWICZ Hanna
4. HUK Oliwia
2004
2003
2004
2004
NumerPDF AML Słupsk

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.51 11.51/19 AML Słupsk 2019

2
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

211 NumerPDF 11.68 11.68/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 11.74 11.74/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
WESSERLING Cezary 2004-04-16 Z/4441/18

TAK

781 NumerPDF 11.94 11.94/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.96 11.96/19 AML Słupsk 2019

6
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 12.15 12.06/18 AML Słupsk 2019

7
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 12.15 12.61/18 AML Słupsk 2019

8
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 12.20 12.20/19 AML Słupsk 2019

9
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.36 12.36/19 AML Słupsk 2019

10
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

390 NumerPDF 12.10/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
LEWICKI Piotr 2004-08-12 Z/3587/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 40.64 40.64/19 AML Słupsk 2019

2
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 40.98 38.70/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

723 NumerPDF 41.30 41.30/19 AML Słupsk 2019

4
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

37 NumerPDF 41.48 41.48/19 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

5
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

176 NumerPDF 47.46/17 LKS Jantar Ustka 2019

6
NOWAK Oskar 2003-03-03 Z/1603/19

TAK

167 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

7
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

408 NumerPDF 41.57/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 41.80/18 AML Słupsk 2019

9
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF AML Słupsk 2019

10
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

402 NumerPDF 39.50/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 Z/3580/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

45 NumerPDF 1:25.06 1:25.41/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
KLAFKA Kacper 2005-03-11 Z/4839/18

TAK

251 NumerPDF 1:37.67/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 Z/0086/17

TAK

402 NumerPDF 1:32.73/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

6
ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 Z/3581/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF 3:21.98/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

217 NumerPDF 2:47.60/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
LEMAŃSKI Hubert 2004-07-14 Z/3591/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

4
ZALIŃSKI Dawid 2003-04-12 Z/3609/17

TAK

741 NumerPDF 2:49.63/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 2:50.20/18 AML Słupsk 2019

6
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF 2:52.03/17 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

66 NumerPDF 6.22 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

248 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

149 NumerPDF 6:10.31/18 LKS Zorza Gdynia 2019

4
RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 Z/0667/19

TAK

456 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

5
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

225 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

259 NumerPDF 6:15.54/18 MLKS Baszta Bytów 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.75 1.79/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.75 1.75/19 AML Słupsk 2019

3
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 1.75 1.75/19 AML Słupsk 2019

4
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.75 1.76/18 AML Słupsk 2019

5
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

180 NumerPDF 1.70 1.79/18 LKS Fenix Słupsk 2019

6
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

419 NumerPDF 1.56/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
WOŹNIAK Paweł 2004-05-06 Z/3588/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

717 NumerPDF 5.54 5.54/19 AML Słupsk 2019

2
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-04 Z/4655/17

TAK

401 NumerPDF 5.28 5.62/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

395 NumerPDF 5.23 6.01/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 5.13 5.13/19 AML Słupsk 2019

5
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

227 NumerPDF 4.82 4.82/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF 5.34/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
SZYROWSKI Piotr 2004-01-14 Z/3584/19

TAK

702 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

8
KOŁOSZYŃSKI Ksawery 2004-02-16 Z/3590/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

769 NumerPDF 14.74 14.74/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 13.30 10.85/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

3
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

40 NumerPDF 11.20 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 11.06/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

5
GRĄS Fabian 2004-07-27 Z/3582/19

TAK

701 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

6
RAMBIERT Krzusztof 2004-01-07 Z/3609/19

TAK

703 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HELMAN Mateusz 2004-07-22 Z/5117/18

TAK

769 NumerPDF 39.03 39.03/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 Z/3343/19

TAK

744 NumerPDF 27.40 27.40/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
MAKURAT Jakub 2004-06-24 Z/1816/18

TAK

33 NumerPDF 38.88/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

4
PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 Z/5538/18

TAK

409 NumerPDF 34.80/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 Z/4738/17

TAK

50 NumerPDF 51.78 46.51/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

2
STASIOŁEK Jan 2005-04-01 Z/5626/18

TAK

706 NumerPDF 44.87 44.87/19 AML Słupsk 2019

3
DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 Z/1774/18

TAK

40 NumerPDF 42.00 36.40/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF 39.75 39.75/19 LKS Jantar Ustka 2019

5
RYBICKI Filip 2004-02-27 Z/3647/19

TAK

410 NumerPDF 28.57/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

6
KWIATKOWSKI Franciszek 2004-02-10 Z/3646/19

TAK

390 NumerPDF 26.70/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
PIECZKE Łukasz 2003-02-05 Z/1461/17

TAK

215 NumerPDF 44.45/18 LKS Fenix Słupsk 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Dawid 2004-03-13 Z/1818/18

TAK

37 NumerPDF 31.37/18 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

2
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 32.56/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

954 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KORYCIŃSKI Kacper
2. SMOLNICKI Bartosz
3. ŁOWICKI Michał
4. SOSNA Seweryn
5. ŁUNIO Mateusz
6. SKRZECZ Maksymilian
2004
2004
2004
2003
2004
2003
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

2 1. WESSERLING Cezary
2. TAŃSKI Andrzej
3. LEWICKI Piotr
4. ŻALIKOWSKI Szymon
2004
2004
2004
2004
NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck

3 1. KOZACZUK Kacper
2. KASPRZYK Kacper
3. KOŁODZIEJSKI Oliwier
4. ZAKRZEWSKI Marek
2004
2005
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk