Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do SOL
LDK!, Sezon 2018/19
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STAWICKA Zofia 2003-01-09 Z/1253/17

2018

461 NumerPDF PK UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

TAK

21 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

4
KUDŁA Amelia 2005-04-04 Z/4567/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

5
ANTCZAK Marlena 2004-08-08 Z/3946/17

TAK

103 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

6
CHAŁKO Julia 2004-10-18 Z/1237/19

TAK

11 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

7
ROSTEK Julia 2004-09-27 Z/4381/17

TAK

420 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
PIŁATEK Katarzyna 2004-04-07 Z/4411/17

2018

112 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
KALA Paulina 2004-07-25 Z/4375/17

2018

431 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
GRYMEK Jagoda 2004-08-03 Z/3680/17

2018

2 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
KACZMARCZYK Martyna 2004-01-15 Z/4668/17

2018

35 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
KOTNIS Malwina 2004-10-01 Z/3685/17

TAK

37 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

13
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

71 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

14
MORˇG Alicja 2005-04-23 Z/3687/17

TAK

89 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

15
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

95 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

16
SNOPEK Wiktoria 2004-10-13 Z/4568/17

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

17
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

2018

13 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

18
ZARZYCKA Patrycja 2003-02-01 Z/4469/17

2018

26 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

19
ZYCHOWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4430/17

2018

14 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

20
PURGAL Klaudia 2003-11-04 Z/4425/17

2018

9 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

21
OLBRY¦ Paula 2003-08-15 Z/4468/17

2018

25 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

22
CYRULIŃSKA Anna 2003-02-19 Z/4415/17

TAK

322 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

23
GOŁDA Patrycja 2003-09-02 Z/4467/17

2018

24 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

24
MˇDRA Inez 2004-12-22 Z/5682/18

TAK

512 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KNULL WIKTORIA 2005-06-26 Z/0480/19

TAK

67 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

2
KWIATKOWSKA Kinga 2004-07-04 Z/4158/17

TAK

18 NumerPDF LUKS Orneta 2019

3
MIANOWSKA Kinga 2004-06-09 Z/4163/17

TAK

21 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
BARANIAK Barbara 2003-03-12 Z/2980/17

TAK

530 NumerPDF SKLA Sopot 2019

5
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
CZARNECKA Alicja 2004-07-23 Z/2613/17

TAK

5 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
SOBIERAJSKA Julia 2004-10-15 Z/4226/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
MISIEK Oliwia 2004-03-03 Z/4377/17

TAK

447 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

9
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

10 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

10
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

2018

608 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

11
REDZISZ Oliwia 2003-05-06 Z/4415/18

2018

22 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

12
PRZYBYŁ Małgorzata 2003-06-14 Z/1793/18

2018

69 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

14
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

2018

610 NumerPDF 34.36/14 MLKS Echo Twardogóra 2019

15
GORZELAK Klaudia 2003-05-08 Z/0387/17

2018

893 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

16
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

926 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

17
KUDINA Margo 2003-01-23 Z/4895/18

TAK

377 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

18
KOPKA Malwina 2003-09-16 Z/4002/17

TAK

135 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAMROL Paula 2004-01-09 Z/1243/17

TAK

443 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

TAK

30 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
MAZIUK Łucja 2004-06-03 Z/4162/17

TAK

20 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
ZIELINSKA Oliwia 2004-05-14 Z/2612/17

2018

89 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
KULESZA Izabella 2003-11-11 Z/3512/17

2018

450 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

6
SŁUPSKA Weronika 2004-12-02 Z/3954/17

TAK

30 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

7
DZIĘCIOŁ Weronika 2004-02-13 Z/3949/17

2018

37 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

8
ŻURAWSKA Małgorzata 2005-08-12 Z/4638/17

TAK

64 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
PACYGA Małgorzata 2004-10-01 Z/4222/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

10
OSTROWSKA Klaudia 2004-03-26 Z/3462/17

TAK

3 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
KLIMASZEWSKA Dorota 2005-02-05 Z/4247/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

12
CHOŁUJ Sylwia 2004-10-01 Z/4217/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

13
BEDNARSKA Wiktoria 2004-11-07 Z/4205/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
NOWAK Aleksandra 2004-06-24 Z/4379/17

TAK

419 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

15
KŁAD¬ Katarzyna 2003-08-21 Z/0826/17

2018

11 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

16
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

TAK

291 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

17
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

18
FILIPIAK Adrianna 2003-07-04 Z/0305/17

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

19
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 Z/4569/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

20
KOWALCZYK Gabriela 2003-11-11 Z/4417/17

TAK

309 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

21
TURBAK EMILIA 2003-12-15 Z/0953/17

2018

12 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

22
KOWALAK Laura 2003-08-29 Z/3707/18

TAK

29 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

TAK

13 NumerPDF 2:55.66 2:55.66/19 MLKS Sokół Lubin 2019

2
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

514 NumerPDF 3:18.51 3:18.51/19 ZLKL Zielona Góra 2019

3
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

2018

19 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
ŁOTACH Klaudia 2004-07-02 Z/4160/17

TAK

19 NumerPDF LUKS Orneta 2019

5
BORCZON Klaudia 2004-04-08 Z/0569/19

TAK

33 NumerPDF LUKS Orneta 2019

6
SZULTA Hanna 2003-03-23 Z/1462/17

2018

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
SERWI¦ Iga 2003-09-17 Z/4224/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
TARKOWSKA Beata 2004-12-05 Z/3955/17

TAK

38 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
SEMKOWICZ Karolina 2004-05-25 Z/3952/17

TAK

6 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
MIECHOWICZ Adrianna 2004-03-01 Z/3951/17

TAK

8 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
JAKUBSKA Patrycja 2004-04-21 Z/3950/17

TAK

6 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

12
WÓŁKIEWICZ Paulina 2004-04-20 Z/3561/17

TAK

11 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

13
WAL Oliwia 2004-09-17 Z/3562/17

2018

10 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
OLECHNOWICZ Nina 2005-09-04 Z/4221/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

15
MISZKIN Zuzanna 2005-05-18 Z/4220/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

16
TOMKOWSKA Nikola 2004-04-02 Z/4385/17

TAK

372 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

17
GRAJA Natalia 2004-07-04 Z/4372/17

TAK

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

18
GAJLEWICZ Gabriela 2004-01-11 Z/4208/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

19
MICHNIEWICZ Blanka 2005-07-24 Z/4219/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

20
WOJTASZEK Aleksandra 2004-11-08 Z/0298/17

TAK

75 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

21
BEDKA Zuzanna 2003-04-26 Z/4413/18

2018

4 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

22
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

87 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

23
BEDNARZ Wiktoria 2004-09-02 Z/3677/17

TAK

25 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

24
HANCZ Joanna 2003-07-01 Z/2972/17

TAK

7 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

25
JURKIEWICZ Dominika 2003-09-11 Z/2978/17

TAK

2 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

26
PA¦ Marta 2003-01-16 Z/4259/18

2018

21 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

27
SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 Z/0661/17

TAK

27 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

28
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

29
PONIEDZIAŁEK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

30
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

65 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

31
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

72 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

32
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

73 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

TAK

430 NumerPDF PK UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
WI¦NIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
MAGULSKA Oliwia 2003-09-29 Z/1567/18

2018

530 NumerPDF SKLA Sopot 2019

5
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

531 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
MASOJĆ Wiktoria 2003-05-18 Z/2966/17

2018

33 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
ZALECH Zuzanna 2004-09-19 Z/4227/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
CHRÓ¦CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

63 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2019

10
HUZARSKA Julia 2003-04-17 Z/1312/18

2018

1 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

13 NumerPDF 1.50 1.50/18 RMKS Rybnik 2019

2
ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 Z/4376/17

TAK

414 NumerPDF 1.40 1.40/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

3
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

69 NumerPDF 1.40 1.40/18 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

4
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

66 NumerPDF 1.35 1.35/18 MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

5
KORCZ Zuzanna 2003-12-22 Z/1247/17

2018

446 NumerPDF 1.20/16 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

6
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26 Z/2961/17

2018

10 NumerPDF 1.30/17 RMKS Rybnik 2019

7
KRYŃSKA Julia 2003-01-15 Z/3625/16

2018

12 NumerPDF 1.35/18 RMKS Rybnik 2019

8
SAWCZUK Klaudia 2004-05-05 Z/3959/17

TAK

36 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
ZWIERZCHOWSKA Kinga 2003-06-23 Z/3209/17

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

10
RECKA-NOWAK Julia 2003-04-10 Z/1315/18

2018

20 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

11
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 Z/0046/17

2018

23 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABŁOCKA Paulina 2003-10-26 Z/2165/17

764 NumerPDF 2.80 2.80/19 MKLA Łęczyca 2019

2
RY¦ Magdalena 2003-09-09 Z/1316/18

2018

33 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

3
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

2018

502 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

18 NumerPDF 5.20 5.33/17 MLKS Sokół Lubin 2019

2
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF 5.19 5.19/19 RMKS Rybnik 2019

3
OSUCH Joanna 2005-01-25 Z/3688/17

TAK

93 NumerPDF 4.14 4.41/17 SKS Kusy Kraków 2019

4
KONIECZNA Aleksandra 2003-11-08 Z/1246/17

2018

480 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

5
DIUKIN Julia 2004-07-06 Z/4295/17

2018

25 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

6
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

7
KORCZAK Natalia 2004-12-12 Z/4156/17

TAK

16 NumerPDF LUKS Orneta 2019

8
RAKOCZY Aleksandra 2004-12-30 Z/4164/17

TAK

22 NumerPDF LUKS Orneta 2019

9
KALISZUK Aneta 2004-07-21 Z/3957/17

TAK

33 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
KRASNODĘBSKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Orneta 2019

11
HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 Z/3242/17

2018

55 NumerPDF 3.90/17 MKS Żak Biała Podlaska 2019

12
PYCZEK Aleksandra 2003-04-11 Z/0299/17

TAK

70 NumerPDF 4.45/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

317 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

14
NOWAK Angelika 2003-11-08 Z/5708/18

2018

121 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

15
PRYSAK Magdalena 2003-02-17 Z/4424/17

2018

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

16
KWIATKOWSKA Magdalena 2003-04-09 Z/4418/17

2018

3 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

17
NIETRESTA Magdalena 2003-07-04 Z/4419/17

2018

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

18
KURCBARD Natalia 2003-06-20 Z/4466/17

2018

23 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZˇBEK Martyna 2004-06-23 Z/4155/17

TAK

15 NumerPDF LUKS Orneta 2019

2
STENCEL Agnieszka 2003-10-31 Z/1139/17

2018

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
GROSS Zuzanna 2003-09-21 Z/1931/17

2018

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
ZAJˇC Milena 2003-12-13 Z/1928/17

2018

212 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
CZAPLA Emilia 2003-08-03 Z/1138/17

2018

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
GAWIN Karolina 2003-11-05 Z/1459/17

2018

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
REGLIŃSKA Julia 2003-03-15 Z/1456/17

2018

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

13 NumerPDF 11.04/18 RMKS Rybnik 2019

9
GARBARCZYK Natalia 2004-04-17 Z/3956/17

TAK

39 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
STREZLECKA Wiktoria 2003-06-24 Z/4416/18

2018

7 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

11
JASNOCH Karolina 2004-04-13 Z/4374/17

TAK

412 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

12
JAJCZYK Natalia 2003-07-09 Z/0294/17

TAK

62 NumerPDF 6.10/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
DURMAN Julia 2003-02-02 Z/4414/18

2018

5 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

14
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

28 NumerPDF 6.86/17 SKS Kusy Kraków 2019

15
FABISIAK Wiktoria 2004-01-27 Z/4206/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

16
WIECZOREK Natalia 2003-02-12 Z/3615/17

2018

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

17
JU¦ Martyna 2003-07-29 Z/4436/17

2018

27 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
KOSMOWSKA Martyna 2003-01-21 Z/1248/17

2018

467 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

3
DUDA Joanna 2003-05-16 Z/1241/17

2018

479 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

4
STACHOWIAK Sandra 2003-05-15 Z/0287/17

TAK

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
DOMINIKOWSKA Jagoda 2003-08-16 Z/0296/17

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
BABIJ Hanna 2004-11-08 Z/5462/18

2018

3 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

7
MARCINIAK Nicola 2003-05-02 Z/4194/18

2018

34 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

8
GRZESIAK Martyna 2004-04-16 Z/5461/18

2018

5 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 Z/2291/17

TAK

404 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

2
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

TAK

2 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

3
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

639 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

649 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

5
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWSKA Daria 2003-07-13 Z/0657/17

TAK

41 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

2
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

3
KARDELA Julia 2003-04-24 Z/0753/17

TAK

5 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

4
MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 Z/4216/17

TAK

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
KUTA Kinga 2003-09-18 Z/4218/17

2018

29 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
SIEROCKA Sandra 2004-03-21 Z/3953/17

TAK

123 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

7
KOZŁOWSKA Rozalia 2004-03-12 Z/4274/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
MUSIAŁOWSKA Emilia 2004-06-05 Z/3958/17

TAK

9 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
DOROSZ Weronika 2004-05-19 Z/3948/17

TAK

35 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
EJKSZTO Dominika 2004-10-20 Z/4094/17

TAK

14 NumerPDF LUKS Orneta 2019

11
GAWIN Milena 2003-02-05 Z/4417/18

2018

9 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

12
CIĘCIWA Anna 2004-11-18 Z/3679/17

TAK

29 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

13
SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 Z/4669/17

TAK

72 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

14
WI¦NIEWSKA Agata 2002-04-08 Z/1661/17

2018

917 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

15
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

16
RZE¬NICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

17
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

54 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

18
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

75 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

19
CEGLARZ Julia 2003-05-16 Z/4414/17

2018

18 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

20
KIESZKOWSKA Zuzanna 2003-04-25 Z/2881/18

TAK

503 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

21
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

22
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

23
JĘDRZEJCZYK Patrycja 2005-01-23 Z/4211/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

2
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

2018

509 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

TAK

513 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
KOZIOŁ Julia 2002-10-07 Z/3509/17

2018

451 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

3
KOZIOŁ Natalia 2002-10-07 Z/3510/17

2018

442 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

4
WYSZYŃSKA Zofia 2004-08-12 Z/0302/17

TAK

76 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
SKUZA Hanna 2003-07-13 Z/4426/17

2018

148 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

6
DMOCHOWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/4465/17

2018

22 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF SKLA Sopot 2019

3
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF SKLA Sopot 2019

4
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

5
MATUSZEWSKA Maria 2003-08-31 Z/0304/17

TAK

66 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 Z/3682/17

TAK

26 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

7
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/3683/17

TAK

53 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

8
KRÓL Małgorzata 2005-07-15 Z/3684/17

TAK

54 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

9
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

80 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

10
STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

31 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

512 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

4
WO¬NIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

618 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYLKA Marek 2003-11-09 Z/1238/17

2018

473 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
MAJEWSKI Jędrzej 2004-04-08 Z/1568/18

TAK

280 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

TAK

5 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

4
JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 Z/4435/17

TAK

29 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

5
KURZACZ Alan 2004-05-06 Z/5680/18

TAK

511 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

6
MISZKE Patryk 2003-06-02 Z/3438/18

TAK

544 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
PIEKARCZYK Damian 2003-03-19 Z/4422/17

2018

6 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

8
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

TAK

26 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

9
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

2018

64 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

10
NOWAKOWSKI Dawid 2003-04-10 Z/4420/17

2018

4 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

11
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 23.15 23.15/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JAKUBIAK Robert 2003-02-23 Z/1314/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
SZWAJNOCH Jakub 2004-03-01 Z/4384/17

TAK

575 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

906 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

6
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

932 NumerPDF 25.58/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKI Olivier 2004-03-11 Z/4303/17

2018

32 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

2
KOSONOGA Kacper 2004-02-05 Z/4299/17

TAK

68 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
WRZESIŃSKI Damian 2004-09-28 Z/4165/17

TAK

12 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

2018

223 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

17 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

7
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

10 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
PAŁUBIŃSKI Mateusz 2003-01-22 Z/4273/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

9
¦MIECHOWSKI Filip 2003-01-08 Z/4246/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

10
OLSZEWSKI Mateusz 2004-01-20 Z/3458/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
FILIPOWICZ Nicole 2004-08-06 Z/4207/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

12
TYMOSZUK Adrian 2003-03-19 Z/3601/17

2018

66 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

13
SZAMOCKI Grzegorz 2003-04-12 Z/1771/17

2018

18 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

14
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

16 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

15
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 Z/3616/17

2018

6 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

16
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

232 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

17
¦NIEŻKO Jakub 2003-08-25 Z/0956/17

2018

11 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

18
BŁASZCZAK Robert 2003-03-11 Z/4464/17

2018

21 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

19
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

20
PYŻALSKI Dawid 2002-07-28 Z/3789/16

TAK

23 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TULIŃSKI Piotr 2003-11-06 Z/1254/17

2018

422 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

2
JANKUN Dawid 2004-12-16 Z/4154/17

TAK

4 NumerPDF LUKS Orneta 2019

3
LIPIŃSKI Remigiusz 2004-09-24 Z/4159/17

TAK

6 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
MAKOWSKI Kamil 2004-09-12 Z/4161/17

TAK

7 NumerPDF LUKS Orneta 2019

5
OSTROWSKI Tomasz 2004-09-14 Z/4168/17

TAK

8 NumerPDF LUKS Orneta 2019

6
ALBOWICZ Aleksy 2004-08-08 Z/4152/17

TAK

1 NumerPDF LUKS Orneta 2019

7
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

524 NumerPDF SKLA Sopot 2019

8
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

527 NumerPDF SKLA Sopot 2019

9
BIK Przemysław 2003-05-08 Z/1774/17

2018

12 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

10
KNOP Miłosz 2003-12-24 Z/4245/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
ADAMOWICZ Konrad 2003-08-11 Z/4204/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

12
KOWALEWSKI Jakub 2004-03-07 Z/4213/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

13
ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

5 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

14
KRZYŻANOWSKI Kamil 2004-02-20 Z/4157/17

TAK

5 NumerPDF LUKS Orneta 2019

15
GLAZA Jakub 2004-10-08 Z/4403/17

TAK

565 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

16
KU¦ Michał 2003-01-21 Z/0853/17

2018

5 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

17
RACZKOWSKI Adrian 2003-09-15 Z/2973/17

TAK

8 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

18
WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 Z/0303/17

2018

70 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

19
DANIŁO Adrian 2004-10-10 Z/4390/18

TAK

9 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

20
JARZˇBSKI Bartłomiej 2005-03-19 Z/4287/18

TAK

6 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

21
JĘDRZEJCZAK Jakub 2003-01-24 Z/2451/17

TAK

20 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

22
KURGAN Michał 2005-03-01 Z/4215/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

23
PIERUCKI Mateusz 2004-09-20 Z/5681/18

TAK

514 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

24
¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

25
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

212 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

26
KOCOT Marceli 2003-03-19 Z/0468/17

2018

22 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

27
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 NumerPDF SKLA Sopot 2019

28
OLSZEWSKI Łukasz 2004-11-26 Z/4288/18

TAK

4 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROBAK Dominik 2004-03-30 Z/1776/17

2018

15 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

2
BYCZEK Natan 2004-11-27 Z/4294/17

2018

24 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
ROMAŃSKI Kacper 2004-01-04 Z/4166/17

TAK

10 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
SKUBISZ Andrzej 2004-01-22 Z/5659/18

TAK

22 NumerPDF LUKS Orneta 2019

5
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

530 NumerPDF SKLA Sopot 2019

6
OCHNIO Maciej 2003-08-21 Z/1095/17

TAK

58 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KONRAD Tymoteusz 2003-01-12 Z/4214/17

2018

55 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
JABŁOŃSKI Maciej 2004-04-05 Z/4153/17

TAK

3 NumerPDF LUKS Orneta 2019

9
SZUSTER Bartłomiej 2003-08-30 Z/1690/18

2018

606 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

10
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

99 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
POTAPCZUK Marcin 2003-11-11 Z/3249/17

2018

67 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

12
CHMIELEWSKI Sebastian 2003-08-22 Z/4981/18

2018

66 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

13
BARSZCZYK Paweł 2003-11-20 Z/4412/18

2018

3 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

14
SZCZUREK Kacper 2003-03-12 Z/2379/17

TAK

21 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

15
KRUPNICKI Grzegorz 2003-08-08 Z/4575/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

16
WIERZBICKI Patryk 2003-02-25 Z/0954/17

2018

14 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

17
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

63 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

18
TYRPAK Wiktor 2003-12-04 Z/1784/17

2018

24 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

528 NumerPDF SKLA Sopot 2019

2
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

3
BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 Z/0415/16

2018

16 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.85 1.85/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.75 1.75/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

753 NumerPDF 1.75 1.75/19 MKLA Łęczyca 2019

4
JANUS Filip 2004-05-23 Z/4373/17

TAK

405 NumerPDF 1.55 1.55/19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

5
KNOBLOCH Mikołaj 2003-08-14 Z/1245/17

2018

423 NumerPDF 1.30/18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

6
SADOWCZYK Mateusz 2003-12-07 Z/1252/17

2018

472 NumerPDF 1.40/18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

7
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

401 NumerPDF 1.60/18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

8
DAWIDZIŃSKI Oliwier 2004-10-11 Z/4570/17

TAK

508 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

9
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

2018

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
KRACIUK Bartosz 2004-04-04 Z/3595/17

2018

63 NumerPDF 1.45/17 MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
ŻOJDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

2018

66 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

12
ORLIK Miłosz 2003-02-22 Z/2378/17

TAK

25 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¬EMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

711 NumerPDF 3.60 3.60/19 MKLA Łęczyca 2019

2
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

744 NumerPDF 4.10/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

5 NumerPDF 5.79 5.79/19 RMKS Rybnik 2019

2
MIKOŁAJCZYK Mikołaj 2003-11-04 Z/1251/17

2018

3 NumerPDF UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2019

3
ZYSK Maciej 2004-07-15 Z/4171/17

TAK

13 NumerPDF LUKS Orneta 2019

4
NIERADA Tymon 2003-02-14 Z/3658/18

TAK

9 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

5
GO¬DZIK Maksymilian 2003-02-18 Z/0301/17

2018

72 NumerPDF 5.42/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

2018

5 NumerPDF 5.36/17 MLKS Sokół Lubin 2019

7
RYBCZYŃSKI Norbert 2004-09-18 Z/4571/17

TAK

509 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2019

8
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

TAK

719 NumerPDF 4.83/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 12.93 12.93/19 MKLA Łęczyca 2019

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSACZ Michał 2004-09-30 Z/4298/17

2018

28 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

2
JUGO ŁUKASZ 2004-06-03 Z/4297/17

2018

27 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
BILIŃSKI Tomasz 2004-12-08 Z/4292/17

2018

22 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

4
¦WINIARSKI Mateusz 2004-01-03 Z/4170/17

TAK

11 NumerPDF LUKS Orneta 2019

5
DULĘBA Oskar 2004-06-29 Z/4093/17

TAK

2 NumerPDF LUKS Orneta 2019

6
BŁASZKOWSKI Jakub 2003-06-01 Z/1930/17

2018

212 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
WESOŁEK Wiktor 2003-07-07 Z/3689/18

2018

159 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

8
CHMIELEWSKI Oskar 2003-09-04 Z/4286/18

TAK

2 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

9
NOWAK Adam 2004-07-14 Z/4378/17

TAK

407 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

10
PODNIŻNY B Bartosz 2003-04-18 Z/1779/17

2018

20 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

11
DOROSZUK Wiktor 2003-07-28 Z/3591/17

2018

59 NumerPDF 7.63/17 MKS Żak Biała Podlaska 2019

12
WITKOWSKI Oliwier 2003-06-12 Z/2977/17

TAK

4 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMITYCKI Szymon 2003-04-14 Z/2876/18

2018

507 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

2
GRZE¦KÓW Marcel 2002-08-28 Z/0412/16

2018

69 NumerPDF MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2019

3
GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17 Z/2960/17

TAK

160 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Dominik 2003-09-23 Z/1932/17

2018

211 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

2018

200 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

682 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

699 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

2
WAWROWSKI Błażej 2004-10-26 Z/4304/17

2018

33 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2019

3
JAKUBEK Krystian 2003-05-01 Z/1471/17

2018

204 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
BAJER Jakub 2004-06-14 Z/4285/18

TAK

5 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

5
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

2018

6 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

6
MAJ Jakub 2003-01-30 Z/0382/17

TAK

923 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

7
DZIKIELEWSKI Antoni 2003-09-08 Z/4367/18

TAK

5 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

8
BŁASIŃSKI Filip 2003-02-14 Z/0381/17

2018

907 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

9
GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 Z/1602/16

TAK

902 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

10
KULA Przemysław 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

987 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

11
POKRZYK Szymon 2003-06-12 Z/4337/18

TAK

652 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

12
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

48 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

760 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

2
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

635 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

3
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

2018

506 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

4
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
10000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF SKLA Sopot 2019

2
MALICH Hubert 2003-07-26 Z/0875/17

2018

213 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
RADWAN Jakub 2004-05-02 Z/4380/17

TAK

401 NumerPDF TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2019

4
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

1 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

6
MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

7
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

8
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBKOWSKI Radosław 2003-06-10 Z/3675/17

TAK

58 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

605 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2019

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna