Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 19.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

2018

321 NumerPDF 7.52 7.41/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

2018

238 NumerPDF 7.75 7.75/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 8.27 8.02/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

4
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF 7.70/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

2018

150 NumerPDF 7.36/18 OŚ AZS Poznań 2019

6
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

2018

864 NumerPDF 7.66/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

2018

873 NumerPDF 7.69/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

2018

862 NumerPDF 8.43/13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 Z/3264/15

2018

89 NumerPDF 8.43/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

10
KHASAWNEH Diana 1996-01-30

1 NumerPDF JORDAN

11
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

25 NumerPDF 10.09/16 PZLAM 2019

12
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

2018

155 NumerPDF 7.81/18 OŚ AZS Poznań 2019

13
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

2018

867 NumerPDF 7.82/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

2018

157 NumerPDF 7.94/18 OŚ AZS Poznań 2019

15
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

2018

156 NumerPDF 8.31/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

539 NumerPDF 7.78 7.78/19 MKL Toruń 2019

2
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 7.85 7.85/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 7.97 7.97/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 8.02 8.02/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

5
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

537 NumerPDF 8.03 7.91/18 MKL Toruń 2019

6
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 8.12 8.12/19 SKLA Sopot 2019

7
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 8.19 8.19/19 SKLA Sopot 2019

8
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 8.27 8.27/19 SKLA Sopot 2019

9
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

2018

21 NumerPDF 8.29 8.29/19 GUKS Asy Dywity 2019

10
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

461 NumerPDF 8.34 8.33/18 WKS Flota Gdynia 2019

11
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

2018

319 NumerPDF 8.40 8.34/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

93 NumerPDF 8.55 8.34/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

13
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

454 NumerPDF 8.82 8.74/16 WKS Flota Gdynia 2019

14
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

2018

888 NumerPDF 7.93/18 LUKS Start Nakło 2019

15
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF 8.36/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

16
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

2018

889 NumerPDF 8.78/14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

17
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

2018

462 NumerPDF 7.78/18 BKS Bydgoszcz 2019

 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

524 NumerPDF 7.96 7.85/18 MKL Toruń 2019

2
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 8.06 8.01/18 SKLA Sopot 2019

3
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

530 NumerPDF 8.19 8.09/18 MKL Toruń 2019

4
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

2018

466 NumerPDF 8.23 7.91/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2018

715 NumerPDF 8.27 8.27/19 OKS Skra Warszawa 2019

6
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 8.28 8.28/18 MKS Durasan Płońsk 2019

7
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

TAK

390 NumerPDF 8.30 8.30/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

2018

365 NumerPDF 8.45 8.31/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

9
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

542 NumerPDF 8.51 8.51/19 MKL Toruń 2019

10
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 8.52 8.52/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

11
TROJAN Julia 2003-08-18 Z/0298/16

TAK

402 NumerPDF 8.54 8.54/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

12
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

2018

686 NumerPDF 8.67 8.67/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

13
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

1 NumerPDF 8.70 8.70/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF 8.71 8.71/19 MKS Durasan Płońsk 2019

15
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

2018

197 NumerPDF 8.89 8.89/19 UKS Achilles Leszno 2019

16
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

2018

95 NumerPDF 8.45/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
17
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

411 NumerPDF 8.49/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

18
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

2018

458 NumerPDF 8.13/18 BKS Bydgoszcz 2019

19
TWARDOWSKA Julia 2003-12-08 Z/3120/17

2018

838 NumerPDF 8.90/17 KL Lechia Gdańsk 2019

20
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

546 NumerPDF 8.47/18 MKL Toruń 2019

21
SZUKAŁA Aleksandra 2002-04-17 Z/2669/17

2018

10 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

22
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2018

739 NumerPDF 9.27/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

23
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2018

745 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

24
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 8.51/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

25
ADASZAK Aleksandra 2002-07-22 Z/0677/16

2018

884 NumerPDF 8.12/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

26
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

2018

35 NumerPDF 8.34/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

27
TOPOLEWSKA Gabriela 2003-01-01 Z/3720/18

2018

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

28
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

465 NumerPDF 8.72/16 BKS Bydgoszcz 2019

 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

143 NumerPDF 8.09 8.09/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2018

726 NumerPDF 8.16 8.16/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

2018

853 NumerPDF 8.26 8.26/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

2018

290 NumerPDF 8.27 8.22/18 PTT Delta Płock 2019

5
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5287/18

2018

1 NumerPDF 8.28 8.04/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

2018

861 NumerPDF 8.32 8.32/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

2018

733 NumerPDF 8.37 8.37/19 OKS Skra Warszawa 2019

8
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

146 NumerPDF 8.39 8.39/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

9
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 8.50 8.50/19 BKS Bydgoszcz 2019

10
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF 8.60 8.60/19 CSiR Susz 2019

11
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

2018

21 NumerPDF 8.67 8.67/19 GUKS Asy Dywity 2019

12
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

535 NumerPDF 8.70 8.69/18 MKL Toruń 2019

13
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF 8.75 8.75/18 MKL Toruń 2019

14
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

711 NumerPDF 8.81 8.81/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

15
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF 8.86 8.86/19 OKS Skra Warszawa 2019

16
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

634 NumerPDF 8.88 8.88/19 MUKS Płock 2019

17
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF 8.91 8.91/19 MKL Toruń 2019

18
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

2018

1 NumerPDF 8.98 8.98/19 GUKS Asy Dywity 2019

19
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

878 NumerPDF 9.00 9.00/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

20
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

74 NumerPDF 9.04 9.04/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019

21
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

534 NumerPDF 9.05 8.68/18 MKL Toruń 2019

22
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

548 NumerPDF 9.05 8.96/18 MKL Toruń 2019

23
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

880 NumerPDF 9.05 9.05/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

24
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

403 NumerPDF 8.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

25
FERENC Karolina 2005-01-08 Z/4889/18

TAK

50 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

26
FALK Natalia 2005-02-12 Z/4661/17

TAK

395 NumerPDF 8.36/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

27
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

28
SMOROŃ Nadia 2005-03-04 Z/4662/17

TAK

392 NumerPDF 8.79/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

29
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

396 NumerPDF 8.27/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

30
ZAJĄC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

31
ZALESKA Emilia 2004-05-21 Z/4663/17

TAK

400 NumerPDF 8.80/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

32
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2018

758 NumerPDF 9.14/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

33
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2103/18

2018

528 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

34
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

35
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

2018

463 NumerPDF 8.43/18 WKS Flota Gdynia 2019

36
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

2018

1 NumerPDF 9.69/18 GUKS Asy Dywity 2019

37
MACIEJEWSKA Zuzanna 2004-06-18 Z/2548/18

2018

837 NumerPDF 9.35/17 KL Lechia Gdańsk 2019

38
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2018

755 NumerPDF 9.93/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

39
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 8.47/18 MKL Toruń 2019

40
DUL Zuzanna 2005-08-27 Z/0190/19

TAK

1 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

41
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

42
WÓJCIK Aleksandra 2004-11-10 Z/0400/19

TAK

145 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

390 NumerPDF 24.99 24.99/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

2018

154 NumerPDF 26.13/17 OŚ AZS Poznań 2019

3
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

2018

301 NumerPDF 24.28/16 AZS-AWF Katowice 2019

4
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

2018

238 NumerPDF 25.38/18 AZS-AWF Warszawa 2019

5
POKRZYWNIAK Adrianna 1999-07-14 Z/3264/15

2018

89 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

463 NumerPDF 26.14/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

25 NumerPDF 35.08/17 PZLAM 2019

8
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

2018

155 NumerPDF 26.23/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

2018

151 NumerPDF 26.04/18 OŚ AZS Poznań 2019

10
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

2018

157 NumerPDF 26.25/18 OŚ AZS Poznań 2019

11
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

2018

742 NumerPDF 25.27/17 OKS Skra Warszawa 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2018

539 NumerPDF 25.18 25.18/19 MKL Toruń 2019

2
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 26.15 26.15/19 SKLA Sopot 2019

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 26.45 26.45/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 26.99 26.62/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

5
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2018

461 NumerPDF 27.37 27.37/19 WKS Flota Gdynia 2019

6
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

2018

537 NumerPDF 27.71 27.71/19 MKL Toruń 2019

7
KONICKA Julia 2001-05-14 Z/2002/15

TAK

867 NumerPDF 28.07 28.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2018

454 NumerPDF 28.74 28.74/19 WKS Flota Gdynia 2019

9
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF SKLA Sopot 2019

10
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 24.80/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

2018

319 NumerPDF 27.66/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

12
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF 28.32/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

13
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2018

61 NumerPDF 27.58/15 MKL Szczecin 2019

14
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

2018

462 NumerPDF 24.55/18 BKS Bydgoszcz 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

393 NumerPDF 25.83 25.83/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

524 NumerPDF 26.35 26.35/19 MKL Toruń 2019

3
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

2018

530 NumerPDF 27.48 27.28/18 MKL Toruń 2019

4
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2018

542 NumerPDF 27.65 27.65/19 MKL Toruń 2019

5
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

2018

546 NumerPDF 28.24 28.13/18 MKL Toruń 2019

6
RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 Z/3277/17

2018

285 NumerPDF 28.34 28.34/19 PTT Delta Płock 2019

7
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

2018

701 NumerPDF 28.49 28.49/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

8
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 29.20 29.20/19 MKS Durasan Płońsk 2019

9
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

11
BAŁDYKA Łucja 2003-09-07 Z/0146/19

TAK

720 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

12
PRZYBYŁ Daria 2002-12-28 Z/1566/16

2018

395 NumerPDF 28.92/17 UKS Sprinter Słodków 2019

13
WOJTYRA Viktoria 2002-07-02 Z/1565/16

2018

272 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

14
WĄGIEL Anna 2003-09-11 Z/0219/17

2018

820 NumerPDF 28.83/17 UKS Sprinter Słodków 2019

15
KOPACKA Weronika Urszula 2003-01-31 Z/2609/17

2018

406 NumerPDF 32.25/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

16
MAJEWSKA Patrycja 2003-03-18 Z/0087/17

2018

390 NumerPDF 30.80/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

17
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

2018

872 NumerPDF 26.85/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

18
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

2018

858 NumerPDF 29.37/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

19
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

460 NumerPDF 26.78/18 WKS Flota Gdynia 2019

20
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

2018

839 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2019

21
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

2018

365 NumerPDF 28.32/18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

22
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

2018

466 NumerPDF 26.86/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

23
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2018

722 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

24
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

2018

2 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

25
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

2018

865 NumerPDF 27.46/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

26
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

2018

860 NumerPDF 28.03/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

27
KORWEL Natalia 2003-04-19 Z/0362/18

2018

187 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

28
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

2018

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

29
TOPOLEWSKA Gabriela 2003-01-01 Z/3720/18

2018

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

30
RYBAK Zuzanna 2003-07-09 Z/0047/16

2018

465 NumerPDF 29.19/17 BKS Bydgoszcz 2019

31
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

2018

458 NumerPDF 26.18/18 BKS Bydgoszcz 2019

 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5287/18

2018

1 NumerPDF 26.85 26.85/19 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2018

44 NumerPDF 27.76 27.76/18 MKL Toruń 2019

3
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0756/18

2018

222 NumerPDF 28.98 28.98/19 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 29.02 29.02/19 BKS Bydgoszcz 2019

5
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

2018

74 NumerPDF 29.82 29.82/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019

6
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF 31.63 31.63/19 CSiR Susz 2019

7
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

2018

702 NumerPDF 29.21/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

8
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

9
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

143 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

10
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

146 NumerPDF 29.31/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

11
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

12
ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 Z/0319/19

TAK

86 NumerPDF UKS Jedynka Bartoszyce 2019

13
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

14
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

2018

733 NumerPDF 33.83/17 OKS Skra Warszawa 2019

15
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

16
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2018

726 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

17
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2018

755 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

18
SCHMIDT Wiktoria 2005-03-08 Z/4588/18

2018

48 NumerPDF MKL Toruń 2019

19
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2018

545 NumerPDF 34.95/17 MKL Toruń 2019

20
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

2018

534 NumerPDF 28.14/18 MKL Toruń 2019

21
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2018

535 NumerPDF 27.88/18 MKL Toruń 2019

22
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2018

758 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

23
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

2018

548 NumerPDF 30.45/18 MKL Toruń 2019

24
DĄBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

2018

711 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

25
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

2018

278 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

26
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

2018

282 NumerPDF PTT Delta Płock 2019

27
WÓJCIK Aleksandra 2004-11-10 Z/0400/19

TAK

145 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

2018

701 NumerPDF 47.93 47.54/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

2
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2018

739 NumerPDF 48.58 48.58/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

3
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2018

745 NumerPDF 48.99 48.99/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

2018

40 NumerPDF 43.66/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

5
STENZEL Amelia 2003-11-02 Z/2984/17

TAK

398 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

6
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

861 NumerPDF 54.02/18 LUKS Start Nakło 2019

8
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

878 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

9
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

863 NumerPDF 47.60/18 LUKS Start Nakło 2019

10
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

210 NumerPDF 46.96/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

11
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

2018

536 NumerPDF 45.79/17 MKL Toruń 2019

12
MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 Z/2786/17

2018

63 NumerPDF 49.36/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

13
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

2018

67 NumerPDF 47.44/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

14
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

2018

466 NumerPDF 44.46/18 BKS Bydgoszcz 2019

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 Z/2991/15

TAK

402 NumerPDF 49.62/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

18 NumerPDF 40.65/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

2018

21 NumerPDF 44.27 44.27/19 GUKS Asy Dywity 2019

2
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

2018

892 NumerPDF 45.49 45.49/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 45.84 45.84/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

4
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 46.57 46.57/19 LUKS Boguszyce 2019

5
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF 47.80 47.80/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

6
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

2018

1 NumerPDF 48.83 48.83/19 GUKS Asy Dywity 2019

7
KOŚCIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

701 NumerPDF 49.69 49.69/19 OKS Skra Warszawa 2019

8
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF 47.04/18 BKS Bydgoszcz 2019

9
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

136 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

10
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

TAK

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
SOBOLEWSKA Natalia 2004-09-02 Z/0297/16

TAK

396 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

12
ZAJĄC Martyna 2005-11-27 Z/0067/19

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

13
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

14
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

15
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2018

185 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

16
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

2018

178 NumerPDF 48.40/18 UKS Gimpas Pasłęk 2019

17
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

2018

841 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

18
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

19
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

2018

212 NumerPDF 55.96/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

20
MINTA Kinga 2005-11-11 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

21
KAMINSKA Julia 2005-05-06 Z/3901/16

TAK

469 NumerPDF 47.31/18 BKS Bydgoszcz 2019

22
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

391 NumerPDF 58.31/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

401 NumerPDF 55.49/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

2018

91 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2019

2
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

2018

42 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

18 NumerPDF 56.11/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

5
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

774 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

6
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

7
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

2018

452 NumerPDF 59.50/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

2018

228 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
400 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0758/18

2018

357 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

2018

711 NumerPDF 1:45.01 1:43.20/18 OKS Skra Warszawa 2019

2
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

61 NumerPDF 1:44.59/14 KUKS Remus Kościerzyna 2019

3
ELLWARD Syntia 1993-03-03 Z/2536/11

2018

457 NumerPDF 1:29.97/15 WKS Flota Gdynia 2019

4
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

2018

100 NumerPDF 1:30.34/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 1:32.65/18 SKLA Sopot 2019

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2018

18 NumerPDF 1:31.51/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

3
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

2018

161 NumerPDF 1:37.81/18 LKS Fenix Słupsk 2019

 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

2018

227 NumerPDF 1:40.83 1:40.03/17 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

2018

368 NumerPDF 1:46.45 1:45.23/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

70 NumerPDF 1:40.02/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

4
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 1:38.12/18 SKLA Sopot 2019

5
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

401 NumerPDF 1:45.53/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

6
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

2018

409 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:44.66 1:44.66/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 1:47.62 1:47.62/18 LUKS Boguszyce 2019

3
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 1:50.86 1:50.86/18 UKS Atos Woźnice 2019

4
ŁUSZCZAK Emilia 2005-10-25 Z/0319/19

TAK

86 NumerPDF 1:59.31 1:59.31/19 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

5
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

2018

1 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

6
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

7
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

2018

72 NumerPDF GKS Żukowo 2019

8
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

9
KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 Z/0078/18

TAK

407 NumerPDF 1:49.08/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

10
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

2018

29 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2019

11
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2019

12
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

2018

227 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

13
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

2018

211 NumerPDF 2:07.55/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

14
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

2018

356 NumerPDF 2:01.68/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

15
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

16
KASPRZAK Samanta 2004-03-22 Z/1751/18

2018

52 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

17
KOWALSKA Oliwia 2004-08-14 Z/3359/18

TAK

46 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

2018

17 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
800 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

2018

33 NumerPDF 2:58.81 2:58.81/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

2018

77 NumerPDF 3:11.93 3:11.93/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

2
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

2018

277 NumerPDF 3:16.01 3:13.93/18 PTT Delta Płock 2019

3
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2018

61 NumerPDF 2:54.06/18 MKL Szczecin 2019

4
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

2018

64 NumerPDF 3:14.11/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

2018

66 NumerPDF 3:06.39 3:04.98/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

2
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

75 NumerPDF 2:59.07/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

2018

46 NumerPDF 3:15.31/18 MKL Szczecin 2019

4
ZIMMER Julia 2003-09-11 Z/2010/18

2018

531 NumerPDF MKL Toruń 2019

5
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

2018

72 NumerPDF 3:16.87/18 GKS Żukowo 2019

6
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 3:08.28/18 MKS Truso Elbląg 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

2018

217 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

2018

174 NumerPDF 5:02.54/18 LKS Fenix Słupsk 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2018

61 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

2018

753 NumerPDF 1.65 1.65/18 MKLA Łęczyca 2019

2
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

2018

804 NumerPDF 1.45 1.50/15 UKS Dziewiątka Kutno 2019

3
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

534 NumerPDF 1.87/16 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

2018

886 NumerPDF 1.73/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 1.85/17 RKS Łódź 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

2018

876 NumerPDF 1.55 1.55/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

2018

763 NumerPDF 1.50 1.50/16 MKLA Łęczyca 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

2018

731 NumerPDF 1.70 1.70/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

2018

453 NumerPDF 1.60 1.71/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

2018

94 NumerPDF 1.51 1.55/18 RKS Łódź 2019

4
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF 1.45 1.45/19 MKL Toruń 2019

5
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

860 NumerPDF 1.40 1.61/17 LUKS Start Nakło 2019

6
CYCKOWSKA Martyna 2003-06-13 Z/3778/18

2018

1 NumerPDF 1.40 1.40/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF MKL Toruń 2019

8
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.74/18 RKS Łódź 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.14/18 KS Podlasie Białystok 2019

2
ZAINA Khaderabdeen 1992-02-11

12 NumerPDF JORDAN

3
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 5.98/18 KS Warszawianka W-wa 2019

4
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

2018

156 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF 4.86/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

2
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

704 NumerPDF 5.80/17 OKS Skra Warszawa 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

2018

70 NumerPDF 5.12 5.12/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

201 NumerPDF 5.12 5.18/18 UKS Achilles Leszno 2019

3
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

411 NumerPDF 4.84 4.84/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

4
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF 4.75 4.75/19 MKS Durasan Płońsk 2019

5
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF 4.64 4.64/19 MKS Durasan Płońsk 2019

6
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

2018

197 NumerPDF 4.50 4.50/19 UKS Achilles Leszno 2019

7
KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 Z/3048/17

TAK

537 NumerPDF 4.00 4.26/18 MKS Durasan Płońsk 2019

8
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

2018

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

9
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF 4.45/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

10
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

2018

524 NumerPDF 5.39/18 MKL Toruń 2019

11
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF 4.93/17 MKL Toruń 2019

12
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF 4.44/16 MKL Toruń 2019

13
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

86 NumerPDF 4.93/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

14
JOROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

547 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

848 NumerPDF 5.20 5.20/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/0203/18

2018

529 NumerPDF 4.96 4.96/19 MKS Durasan Płońsk 2019

3
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

2018

702 NumerPDF 4.70 4.70/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

4
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 4.49 4.51/18 LUKS Boguszyce 2019

5
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

136 NumerPDF 4.28 4.28/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
MILAK Maja 2005-05-09 Z/1762/18

2018

880 NumerPDF 4.07 4.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
WESSERLING Paulina 2004-09-03 Z/4659/17

TAK

403 NumerPDF 4.56/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

401 NumerPDF 4.20/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

9
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

11
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2018

549 NumerPDF MKL Toruń 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 11.94 11.94/19 RKS Łódź 2019

2
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 11.15 12.56/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

3
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

2018

165 NumerPDF 13.02/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
PIEKARSKA Monika 1994-01-30 Z/2387/11

2018

67 NumerPDF 12.30/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

2018

134 NumerPDF 11.88 11.88/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

2018

763 NumerPDF 10.62 10.86/17 MKLA Łęczyca 2019

3
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

2018

93 NumerPDF 11.10/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

4
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2018

966 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

5
CHAMSKA Hanna 2000-10-29 Z/5380/15

2018

42 NumerPDF 10.64/17 MKS Sambor Tczew 2019

6
SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 Z/5468/15

TAK

520 NumerPDF 10.87/18 SKLA Sopot 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

2018

130 NumerPDF 10.54 10.54/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

2018

57 NumerPDF 9.46/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

3
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

201 NumerPDF 10.95/18 UKS Achilles Leszno 2019

4
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

2018

95 NumerPDF 11.83/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 10.44/18 MKS Durasan Płońsk 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 13.51 13.51/19 AML Słupsk 2019

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 9.31 9.31/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
ZAINA Khaderabdeen 1992-02-11

12 NumerPDF JORDAN

4
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 12.74/18 KS Warszawianka W-wa 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

2018

740 NumerPDF 14.26 14.26/19 MKLA Łęczyca 2019

2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

2018

97 NumerPDF 12.09 12.09/19 RKS Rumia 2019

3
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

2018

98 NumerPDF 11.29 11.29/19 RKS Rumia 2019

4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF 9.22 9.22/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 8.99 9.62/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

2018

404 NumerPDF 12.39 12.39/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

2018

1 NumerPDF 12.35 12.51/18 MOS Zatoka Braniewo 2019

3
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 11.53 11.53/19 AML Słupsk 2019

4
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.85 10.85/19 AML Słupsk 2019

5
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

2018

737 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKLA Łęczyca 2019

6
HUBERT Patrycja 2003-11-20 Z/0004/18

2018

299 NumerPDF 8.64/18 UKS Sprinter Słodków 2019

7
OGRODOWCZYK Sandra 2003-04-03 Z/5190/18

2018

138 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2019

8
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2018

857 NumerPDF 9.34/18 LUKS Start Nakło 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

2018

883 NumerPDF 7.60/18 LUKS Start Nakło 2019

10
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

2018

519 NumerPDF MKL Toruń 2019

11
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

961 NumerPDF 8.22/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

12
PIENIĄŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

968 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 Z/0131/19

TAK

228 NumerPDF 11.16 11.16/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
ANTOSZEWSKA Maja 2004-03-06 Z/4239/17

2018

216 NumerPDF 11.07 11.07/19 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
KLISZEWSKA Marta 2004-03-02 Z/0196/18

2018

878 NumerPDF 8.64 8.64/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 8.80 8.63/18 KS Warszawianka W-wa 2019

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 9.13 8.86/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2018

463 NumerPDF 9.24 8.77/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
ZAINA Khaderabdeen 1992-02-11

12 NumerPDF JORDAN

5
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

2018

527 NumerPDF 8.56/18 MKL Toruń 2019

 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 8.34 8.34/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

704 NumerPDF 8.83 8.83/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 9.11 9.11/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF 9.65 9.65/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

774 NumerPDF 10.27/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

6
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

2018

889 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 8.98 8.98/19 SKLA Sopot 2019

2
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

2018

505 NumerPDF 9.12 9.12/19 MKL Toruń 2019

3
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 9.39 9.39/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 9.40 9.40/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2018

722 NumerPDF 9.89 9.89/19 OKS Skra Warszawa 2019

6
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

2018

460 NumerPDF 9.29/18 WKS Flota Gdynia 2019

7
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

2018

86 NumerPDF 9.58/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
60 m ppł K U16 (76.2/8.00)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

2018

848 NumerPDF 9.60 9.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
POHNKE Martyna 2005-07-24 Z/4660/17

TAK

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
PIEC Kinga 2004-01-01 Z/0376/18

2018

463 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

2018

206 NumerPDF 6.90 6.90/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

2018

160 NumerPDF 6.99 6.94/18 OŚ AZS Poznań 2019

3
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

2018

241 NumerPDF 7.13 7.12/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

4
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

405 NumerPDF 7.15 6.89/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

5
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

202 NumerPDF 7.43 7.08/09 UKS Achilles Leszno 2019

6
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

511 NumerPDF 7.75 7.51/18 MKL Toruń 2019

7
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

2018

137 NumerPDF 7.28/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

8
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

2018

135 NumerPDF 6.94/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

2018

167 NumerPDF 7.33/15 OŚ AZS Poznań 2019

10
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

2018

159 NumerPDF 6.75/13 OŚ AZS Poznań 2019

11
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

2018

73 NumerPDF 6.98/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

12
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

2018

306 NumerPDF 7.22/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

13
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

2018

22 NumerPDF 7.10/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

2018

18 NumerPDF 7.45/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

15
KACZOR Wojciech 1997-02-07 Z/0967/13

2018

462 NumerPDF 7.18/15 WKS Flota Gdynia 2019

16
KOWALSKI Piotr 1997-06-19 Z/1369/13

2018

85 NumerPDF 7.36/15 UKS Dziewiątka Kutno 2019

17
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06 Z/3374/18

2018

148 NumerPDF 7.38/18 OŚ AZS Poznań 2019

18
WOSICKI Józef 1997-12-28 Z/1617/14

2018

155 NumerPDF 7.08/18 OŚ AZS Poznań 2019

19
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

2018

995 NumerPDF 7.46/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 7.11 7.11/19 MKS Durasan Płońsk 2019

2
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

2018

19 NumerPDF 7.17 7.03/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

3
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

218 NumerPDF 7.32 7.31/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

2018

3 NumerPDF 7.39 7.39/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 7.40 7.38/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

6
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 Z/4624/15

2018

91 NumerPDF 7.55 7.44/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

7
NOWICKI Krzysztof 2001-01-01 Z/0219/18

TAK

531 NumerPDF 7.56 7.45/18 SKLA Sopot 2019

8
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

516 NumerPDF 7.66 7.59/18 MKL Toruń 2019

9
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

2018

518 NumerPDF 7.73/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

10
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2018

131 NumerPDF 7.33/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

11
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

2018

460 NumerPDF 7.11/18 BKS Bydgoszcz 2019

12
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

2018

10 NumerPDF 7.32/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

13
DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 Z/3661/18

TAK

394 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

14
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

395 NumerPDF 7.62/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

15
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

391 NumerPDF 7.12/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

16
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

292 NumerPDF 7.70/16 LUKS Start Nakło 2019

17
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

2018

72 NumerPDF 7.58/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

18
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

2018

243 NumerPDF 7.72/17 MLKS Baszta Bytów 2019

19
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

2018

70 NumerPDF 7.99/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

20
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

2018

130 NumerPDF 7.34/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

21
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

2018

976 NumerPDF 7.23/18 LKS Lubusz Słubice 2019

22
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

2018

875 NumerPDF 7.54/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

23
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

2018

110 NumerPDF 7.62/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

24
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 Z/1955/15

TAK

532 NumerPDF SKLA Sopot 2019

25
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

2018

305 NumerPDF 7.14/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

26
GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 Z/0510/19

TAK

142 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

27
GUSSMANN Konrad 2001-04-26 Z/5603/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 7.22 7.22/19 SKLA Sopot 2019

2
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 7.23 7.20/18 UKS Atos Woźnice 2019

3
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

2018

870 NumerPDF 7.37 7.09/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

2018

601 NumerPDF 7.37 7.24/18 MUKS Płock 2019

5
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

2018

381 NumerPDF 7.38 7.38/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

6
SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 Z/3038/17

2018

888 NumerPDF 7.39 7.39/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
ZAMIATOWSKI Kacper 2002-01-07 Z/0761/16

2018

888 NumerPDF 7.41 7.41/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

8
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

836 NumerPDF 7.51 7.43/18 KS Zawkrze Mława 2019

9
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

2018

65 NumerPDF 7.56 7.56/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

10
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

212 NumerPDF 7.57 7.57/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

11
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

2018

198 NumerPDF 7.63 7.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

12
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

2018

809 NumerPDF 7.63 7.52/18 UKS Dziewiątka Kutno 2019

13
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

2018

230 NumerPDF 7.72 7.72/19 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

14
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

2018

89 NumerPDF 7.81 7.81/19 MUKS Kadet Rawicz 2019

15
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

2018

719 NumerPDF 7.86 7.86/19 MKLA Łęczyca 2019

16
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

2018

811 NumerPDF 8.04 8.04/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019

17
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

2018

10 NumerPDF 8.13/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

18
KORC Juliusz 2003-05-14 Z/2765/17

2018

132 NumerPDF 9.02/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

19
STERLINGOW Borys 2003-07-20 Z/4653/17

TAK

395 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

20
DURLIK Jakub 2003-08-20 Z/2764/17

2018

147 NumerPDF 9.11/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

21
SKRZECZ Maksymilian 2003-01-20 Z/3567/17

TAK

390 NumerPDF 7.80/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

22
SŁOMIŃSKI Sebastian 2002-07-15 Z/0287/16

TAK

407 NumerPDF 7.52/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

23
SOSNA Seweryn 2003-05-06 Z/0207/17

TAK

396 NumerPDF 7.60/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

24
SZCZUBEŁEK Maciej 2003-11-21 Z/0297/19

TAK

403 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

25
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

2018

94 NumerPDF 7.91/18 UKS Dziewiątka Kutno 2019

26
SIKORA Gracjan 2003-07-08 Z/5218/18

2018

98 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

27
CHRZĘŚCIEWSKI Dawid 2002-07-01 Z/0135/19

TAK

465 NumerPDF WKS Flota Gdynia 2019

28
GRABOWSKI Dawid 2002-03-23 Z/0481/19

TAK

538 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2019

29
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2018

61 NumerPDF 7.22/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

30
KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 Z/1444/17

2018

238 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

31
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2018

506 NumerPDF 7.48/18 MKL Toruń 2019

32
PIEKAREK Mikołaj 2002-02-09 Z/1571/16

2018

527 NumerPDF 7.76/18 MKL Toruń 2019

33
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

889 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

34
WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 Z/3822/17

2018

17 NumerPDF 7.52/18 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

35
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

522 NumerPDF 8.54/17 SKLA Sopot 2019

36
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 7.67/18 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

 
60 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

692 NumerPDF 7.36 7.36/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

2
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

2018

387 NumerPDF 7.61 7.61/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

3
BEDRA Patryk 2004-03-06 Z/5243/18

TAK

831 NumerPDF 7.73 7.73/19 KS Zawkrze Mława 2019

4
GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 Z/5237/18

TAK

833 NumerPDF 7.78 7.78/19 KS Zawkrze Mława 2019

5
BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 Z/0069/18

TAK

51 NumerPDF 7.79 7.45/18 UKS Atos Woźnice 2019

6
STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 Z/0132/19

TAK

226 NumerPDF 7.80 7.80/19 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

7
PIETRZAK Kamil 2005-03-08 Z/0026/18

TAK

527 NumerPDF 7.89 7.89/19 SKLA Sopot 2019

8
GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 Z/5236/18

TAK

832 NumerPDF 7.98 7.98/19 KS Zawkrze Mława 2019

9
KUCIŃSKI Konrad 2004-07-30 Z/5238/18

TAK

834 NumerPDF 8.04 8.04/19 KS Zawkrze Mława 2019

10
GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 Z/0277/19

TAK

137 NumerPDF 8.27 8.27/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

11
SZYŁEJKO Dominik 2005-07-14 Z/0242/19

TAK

26 NumerPDF 8.34 8.34/19 UKS Atos Woźnice 2019

12
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

90 NumerPDF 8.43 8.43/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019

13
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF 8.44 8.44/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019

14
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

607 NumerPDF 8.52 8.52/19 MUKS Płock 2019

15
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

15 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

16
ŁOWICKI Michał 2004-10-03 Z/0468/18

TAK

402 NumerPDF 8.16/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

17
ŁUNIO Mateusz 2004-11-19 Z/0015/19

TAK

400 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

18
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

TAK

408 NumerPDF 8.43/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

19
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/4243/17

2018

255 NumerPDF KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

20
PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 Z/4095/18

2018

976 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2019

21
PIASEK Kacper 2004-06-03 Z/5449/18

2018

60 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

22
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

134 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

2018

160 NumerPDF 22.06 21.95/17 OŚ AZS Poznań 2019

2
CEGIELSKI Tomasz 1998-05-23 Z/0257/14

TAK

405 NumerPDF 23.15 23.02/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 Z/1268/11

2018

73 NumerPDF 23.35 22.21/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
GRZYBEK Patryk 1999-01-01 Z/0502/17

2018

511 NumerPDF 25.07 24.35/18 MKL Toruń 2019

5
MIELCAREK Marek 1948-12-27 Z/0345/19

TAK

506 NumerPDF 31.27 28.80/16 PZLAM 2019

6
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

625 NumerPDF MLUKS Trzebiatów 2019

7
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

2018

530 NumerPDF 25.98/16 MKS Durasan Płońsk 2019

8
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

2018

162 NumerPDF 21.62/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

202 NumerPDF 22.90/09 UKS Achilles Leszno 2019

10
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

2018

306 NumerPDF 23.03/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

2018

18 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

12
KACZOR Wojciech 1997-02-07 Z/0967/13

2018

462 NumerPDF 22.01/15 WKS Flota Gdynia 2019

13
KOWALSKI Piotr 1997-06-19 Z/1369/13

2018

85 NumerPDF 23.42/15 UKS Dziewiątka Kutno 2019

14
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

142 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 22.85 22.85/19 MKS Durasan Płońsk 2019

2
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

2018

3 NumerPDF 24.16 24.16/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
MIŁEK Mateusz 2001-03-16 Z/1168/18

2018

516 NumerPDF 24.25 24.25/19 MKL Toruń 2019

4
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

218 NumerPDF 24.71 23.06/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

5
NOWICKI Krzysztof 2001-01-01 Z/0219/18

TAK

531 NumerPDF 25.13 24.06/18 SKLA Sopot 2019

6
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

57 NumerPDF 25.49 24.29/17 UKS Jedynka Bartoszyce 2019

7
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

2018

518 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

8
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2018

131 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

9
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21 Z/1955/15

TAK

532 NumerPDF 22.62/18 SKLA Sopot 2019

10
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

395 NumerPDF 23.89/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

11
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

2018

874 NumerPDF 22.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

12
KOSZNICKI Szymon 2001-03-19 Z/0479/18

2018

110 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

13
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

2018

305 NumerPDF 22.30/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

14
GUSSMANN Konrad 2001-04-26 Z/5603/18

TAK

523 NumerPDF SKLA Sopot 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1