Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach i Sztafetach 2019
KRAKÓW, 8-9 czerwca 2019
 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Milena 2004-03-29 Z/0854/18

TAK

118 NumerPDF 13.38 13.38/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

115 NumerPDF 13.52 13.48/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
DONAJ Jagoda 2004-07-11 Z/1201/18

TAK

112 NumerPDF 13.92 13.89/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

878 NumerPDF 5347/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 5845/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Siedmiobój K U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 3844 4740/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 3311 3729/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 5939/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

523 NumerPDF 4090/18 PLKS Gwda Piła 2019

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 4120 4120/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

80 NumerPDF 4021 4021/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 3639 3639/19 WLKS Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 2527 2527/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

5
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

6
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

25 NumerPDF 4056/18 MLKL Płock 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

242 NumerPDF 3183/18 WLKS Wrocław 2019

8
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

23 NumerPDF 3878/19 MKL Maraton Świnoujście 2019

9
KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 Z/2865/17

TAK

43 NumerPDF UKS Czwórka Białystok 2019

10
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 3677/18 AZS-AWF Gorzów 2019

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

32 NumerPDF 3570 3570/19 MLKS Sokół Lubin 2019

2
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

3
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Pięciobój K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 3168 3168/19 WLKS Wrocław 2019

2
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

421 NumerPDF 2953 2953/19 UKS 55 Łódź 2019

3
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF 2865 2865/19 MKS Sambor Tczew 2019

4
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 2822 2822/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 2781 2781/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

6
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

87 NumerPDF 2707 2800/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019

7
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 2514 2514/19 WLKS Wrocław 2019

8
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

589 NumerPDF 2445 2445/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

9
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

33 NumerPDF 2412 2720/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

10
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 1036/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

11
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 1076/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

12
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF 1270/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

68 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

14
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

509 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BRĘCZEWSKA Zofia
2. DATTNER Emilia
3. DONAJ Jagoda
4. KRUPA Milena
2004
2004
2004
2004
NumerPDF 51.67 KS AZS AWF Wrocław

2 1. DEJA Liwia
2. DZIEMIDZIK Oliwia
3. KOWALSKA Urszula
4. MICHALSKA Malwina
5. OSTROWSKA Anna
2004
2004
2004
2004
2004
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

3 1. SMOROŃ Nadia
2. GLAZA Julia
3. SOBOLEWSKA Natalia
4. FALK Natalia
5. ZALESKA Emilia
2005
2005
2004
2005
2004
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

4 1. WODZIŃSKA Weronika
2. THEBLINE Elisa
3. KŁOSIŃSKA Sara
4. MOKROSIŃSKA Alicja
5. MILCZAREK Klaudia
6. LANDERS Oliwia
2005
2004
2004
2004
2004
2004
NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki

5 1. KŁODZIEJCZUK Maria
2. MATYŚKIEWICZ Maja
3. MIELCZAREK Martyna
4. GROCHULSKA Julia
5. PAWELUS Amelia
2004
2004
2005
2005
2005
NumerPDF UKS Czempion Bełchatów

6 1. GONTARZ Małgorzata
2. HUK Oliwia
3. GRABOWSKA Hanna
4. RUMINKIEWICZ Zofia
2004
2004
2005
2004
NumerPDF AML Słupsk

 
4x200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZMARZŁA Weronika
2. ZAPORA Blanka
3. JACHOREK Aleksandra
4. FORMELLA Aleksandra
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x400 metrów Mix
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów Mix U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów Mix U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x600 metrów Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BAJURSKI Norbert
2. SOKÓŁ Aleksandra
3. ORLIKOWSKI Kamil
4. SUCHOWOLAK Lena
5. SOKÓŁ Oliwia
2004
2005
2004
2005
2005
NumerPDF UKS Filipides Teresin

2 1. PIETRZAK Kamil
2. CIEŚLIŃSKA Hanna
3. JANICKA Dominika
4. JADCZAK Adrian
5. URBAN Monika
6. BARAN Oliwier
2005
2004
2005
2004
2005
2004
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x800 metrów Mix U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KORNIAT Ludwika
2. ABEL Patryk
3. NOWAKOWSKA Katarzyna
4. JOŃCZYK Oliwier
2003
2002
2003
2002
NumerPDF AML Słupsk

 
4x800 metrów Mix U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. STAROŃ Szymon
2. CIOŁAK Magdalena
3. KOWALSKA Natalia
4. BUDZIŃSKI Maciej
2000
2001
2000
2000
NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka

 
4x800 metrów Mix
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 159 NumerPDF KS Żeglina Sieradz 2019

2 146 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3 143 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4 505 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

5 84 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

6 1. KŁOSIŃSKA Sara
2. LEWANDOWSKA Wiktoria
3. MATYŚKIEWICZ Maja
4. MOKROSIŃSKA Alicja
5. WÓJCIK Natalia
2004
2004
2004
2004
2004
NumerPDF Łódzkie

7 1. DONAJ Jagoda
2. BRĘCZEWSKA Zofia
3. KRUPA Milena
4. DATTNER Emilia
2004
2004
2004
2004
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Dziesięciobój mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

41 NumerPDF 7284 7284/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

78 NumerPDF 6430 6765/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Dziesięciobój M U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

28 NumerPDF 2701 5423/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

2
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

874 NumerPDF 6515/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
FRYŚNY Artur 1998-06-12 Z/1038/14

TAK

8 NumerPDF 4093/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

4
PITER Marcin 1997-03-06 Z/0318/13

TAK

21 NumerPDF 3653/17 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 5181 5490/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
SIKORA Jakub 2001-10-09 Z/3322/15

TAK

61 NumerPDF 5128 5128/19 LUKS Namysłów 2019

3
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF 4888 4888/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 7163/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

25 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

6
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

TAK

39 NumerPDF 5510/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

TAK

42 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

8
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

9
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 5225/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pięciobój M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 2915 2915/19 MLKS Agros Żary 2019

2
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 2915 2915/19 MLKS Agros Żary 2019

3
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 2915 2915/19 MLKS Agros Żary 2019

4
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

701 NumerPDF 2592 2592/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
KULUS Albert 2004-01-22 Z/3380/18

TAK

34 NumerPDF 2540 2540/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

6
KAMIONEK Patryk 2004-12-24 Z/3569/18

TAK

153 NumerPDF 2363 2363/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KORYCIŃSKI Kacper
2. SMOLNICKI Bartosz
3. WAWRZYNIAK Alan
4. ŁOWICKI Michał
5. ŁUNIO Mateusz
2004
2004
2004
2004
2004
NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk

2 1. KOZACZUK Kacper
2. KASPRZYK Kacper
3. KOŁODZIEJSKI Oliwier
4. ZAKRZEWSKI Marek
2004
2005
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk

3 1. KOZACZUK Jakub
2. KUCZEROWSKI Kamil
3. GOSTOMCZYK Jan
4. WOJTKOWIAK Michał
2004
2005
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk II

 
4x200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GLAZIK Maksymilian
2. KSEPKA Jędrzej
3. PIASECKI Ryszard
4. TRZÓSŁO Adrian
5. ŻYGOWSKI Damian
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 184 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2019

2 121 NumerPDF RKS Łódź 2019

3 196 NumerPDF AZS Łódź 2019

4 1. TURAJ Mateusz
2. PĘCZEK Piotr
3. NAPIERAJ Mateusz
4. SZCZEPANIAK Jakub
5. WOŚKO Kacper
2002
2002
2003
2003
2003
NumerPDF Łódzkie

5 566 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZAKRZEWSKI Marek
2. KOŁODZIEJSKI Oliwier
3. KASPRZYK Kacper
4. GOSTOMCZYK Jan
2005
2005
2005
2005
NumerPDF AML Słupsk