Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne
TORUŃ, 27.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

2018

65 NumerPDF 7.72/18 MKL Szczecin 2019

 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

146 NumerPDF 7.76 7.76/18 KS Gwardia Piła 2019

2
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 7.81 7.69/18 LUKS Orkan Września 2019

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 8.02 8.02/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

4
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

67 NumerPDF 7.57/18 MKL Szczecin 2019

5
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

2018

888 NumerPDF 7.93/18 LUKS Start Nakło 2019

6
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

2018

205 NumerPDF 8.33/18 UKS Achilles Leszno 2019

 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 7.89 7.89/18 GKS Start Długołęka 2019

2
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

90 NumerPDF 8.42 8.25/18 RKS Rumia 2019

3
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 8.61 8.47/18 GKS Start Długołęka 2019

4
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 8.76 8.46/18 GKS Start Długołęka 2019

5
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF 8.80 8.80/18 GKS Start Długołęka 2019

6
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

7
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

2018

878 NumerPDF 8.65/18 LUKS Start Nakło 2019

8
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28 Z/5032/18

2018

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

9
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

143 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

10
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

720 NumerPDF 8.34/18 AML Słupsk 2019

11
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 8.24/17 AML Słupsk 2019

12
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

427 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

13
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 7.79/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 25.64 25.05/18 LUKS Orkan Września 2019

2
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

2018

34 NumerPDF 26.45 26.45/19 KKL Rodło Kwidzyn 2019

3
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

146 NumerPDF 25.36/18 KS Gwardia Piła 2019

4
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27 Z/1477/15

2018

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

2018

90 NumerPDF 27.69 27.69/19 RKS Rumia 2019

2
TRAN Dominika 2003-05-07 Z/5031/18

2018

143 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2018

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

4
MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 Z/3584/17

TAK

775 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

5
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

6
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

59 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2019

7
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

8
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 29.46/18 GKS Start Długołęka 2019

9
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

10
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 27.32/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

2018

708 NumerPDF 42.70 43.49/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

2018

863 NumerPDF 47.60/18 LUKS Start Nakło 2019

3
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2018

861 NumerPDF 54.02/18 LUKS Start Nakło 2019

4
ŚWITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

2018

877 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

5
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
300 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OPAK Beata 1965-06-28 Z/0176/19

TAK

25 NumerPDF PZLAM 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

2018

783 NumerPDF 1:53.00/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2018

205 NumerPDF 1:37.52/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

2018

407 NumerPDF 1:36.59 1:36.59/18 LUKS Orkan Września 2019

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 1:49.51 1:49.51/18 GKS Start Długołęka 2019

3
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 1:51.13/17 AML Słupsk 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

2018

61 NumerPDF 2:49.56/18 KUKS Remus Kościerzyna 2019

 
1000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZASADA Zuzanna 2001-08-05 Z/0185/17

TAK

918 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF 2:49.41/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
1000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2018

216 NumerPDF 3:11.16 3:11.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 3:19.30 3:19.30/19 AML Słupsk 2019

3
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 2:56.87/18 KS Hanza Goleniów 2019

4
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

2018

70 NumerPDF 3:07.19/17 KUKS Remus Kościerzyna 2019

5
SITKO Zuzanna 2003-01-25 Z/0756/17

2018

18 NumerPDF 3:05.90/18 KKL Rodło Kwidzyn 2019

6
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 3:14.75/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

2018

883 NumerPDF 8:14.52/16 LUKS Start Nakło 2019

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2018

951 NumerPDF 6:33.65/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
2000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2018

75 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 6:59.78/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

3
PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 Z/3161/17

2018

501 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 Z/1348/11

2018

17 NumerPDF 1.88/16 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.55 1.60/17 AML Słupsk 2019

2
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF 1.55 1.55/19 MKS Sambor Tczew 2019

3
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

2018

860 NumerPDF 1.40 1.61/17 LUKS Start Nakło 2019

4
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.45/18 GKS Start Długołęka 2019

5
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

2018

24 NumerPDF 1.55/18 MKS Sambor Tczew 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

856 NumerPDF 3.20 3.20/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

2018

67 NumerPDF 5.73/17 MKL Szczecin 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

2018

136 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

2
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

2018

788 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

3
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

708 NumerPDF 4.81/18 AML Słupsk 2019

4
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

113 NumerPDF 4.55/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

5
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

6
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

2018

20 NumerPDF 4.23/17 MKS Sambor Tczew 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

2018

101 NumerPDF 10.01/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPPERT Martyna 2002-08-01 Z/1377/16

2018

103 NumerPDF 9.22/18 UKS Wyspiański Szubin 2019

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

2018

201 NumerPDF 10.95/18 UKS Achilles Leszno 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

396 NumerPDF 12.52/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

2018

97 NumerPDF 12.09 12.09/19 RKS Rumia 2019

2
PIESIK Nina 2000-11-19 Z/1953/15

2018

98 NumerPDF 11.29 11.29/19 RKS Rumia 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

75 NumerPDF 13.87 13.87/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

780 NumerPDF 12.20 12.20/18 MKS Inowrocław 2019

3
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 10.85 10.85/19 AML Słupsk 2019

4
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2018

857 NumerPDF 9.34/18 LUKS Start Nakło 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

2018

883 NumerPDF 7.60/18 LUKS Start Nakło 2019

6
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 9.11/17 AML Słupsk 2019

7
SOLAK Martyna 2003-01-23 Z/2098/17

2018

84 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2019

8
PECHTA Amelia 2002-02-23 Z/3672/16

2018

104 NumerPDF 7.48/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

9
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

2018

942 NumerPDF 6.85/18 LKS Vectra Włocławek 2019

10
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

2018

939 NumerPDF 6.49/18 LKS Vectra Włocławek 2019

11
ADAMCZYK Zuzanna 2003-02-15 Z/3655/17

2018

961 NumerPDF 8.22/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

12
PIENIĄŻEK Zuzanna 2003-10-04 Z/5136/18

2018

968 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

13
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

2018

948 NumerPDF 10.67/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

14
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

2018

215 NumerPDF 11.86/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRÓGAREK Katarzyna 2000-02-29 Z/5682/15

2018

145 NumerPDF 16:33.35/18 KS Gwardia Piła 2019

2
KAMIŃSKA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

2018

135 NumerPDF 16:24.29/18 KS Gwardia Piła 2019

 
3000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

2018

958 NumerPDF 19:29.24/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

2018

952 NumerPDF 17:16.33/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

2018

949 NumerPDF 18:06.29/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

604 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

2
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

2018

961 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 Z/0136/18

2018

953 NumerPDF 21:43.11/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

2018

956 NumerPDF 20:55.26/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

396 NumerPDF 8.96/15 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

427 NumerPDF 8.64 8.64/19 LUKS Orkan Września 2019

2
KLEIN Natalia 2003-01-21 Z/4100/18

2018

66 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

3
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

4
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

2018

59 NumerPDF MUKS Szok Bojanowo 2019

5
STEFANOWICZ Martyna 2002-05-05 Z/0865/16

2018

113 NumerPDF 10.17/18 UKS Wyspiański Szubin 2019

6
BRONK Justyna 2003-11-26 Z/3569/17

2018

13 NumerPDF MKS Sambor Tczew 2019

7
HINC Karolina 2003-03-11 Z/0076/17

2018

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

2018

206 NumerPDF 6.90 6.90/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
CZECHOSKI Adam 1999-02-23 Z/0535/15

2018

103 NumerPDF 7.26 7.26/19 KS Orzeł Warszawa 2019

3
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

202 NumerPDF 7.43 7.08/09 UKS Achilles Leszno 2019

4
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

142 NumerPDF 7.71/15 OŚ AZS Poznań 2019

5
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

TAK

70 NumerPDF 6.99/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

2018

192 NumerPDF 6.66/14 UKS Achilles Leszno 2019

7
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

68 NumerPDF 6.92/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
60 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 6.92 6.92/18 LKS Lubusz Słubice 2019

2
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

528 NumerPDF 7.11 7.11/19 LKS Zantyr Sztum 2019

3
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

86 NumerPDF 7.14/18 MKL Szczecin 2019

4
ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 Z/2212/16

2018

88 NumerPDF 7.10/18 MKL Szczecin 2019

5
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

184 NumerPDF 7.19/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

6
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

779 NumerPDF 7.37/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
60 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 7.43 7.43/18 GKS Start Długołęka 2019

2
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

230 NumerPDF 7.67 7.67/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 7.88 7.74/18 GKS Start Długołęka 2019

4
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 8.11/16 AML Słupsk 2019

5
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 7.24/18 AML Słupsk 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

2018

142 NumerPDF 22.70 OŚ AZS Poznań 2019

2
PAROBCZAK Maciej 1992-02-17 Z/4258/11

TAK

202 NumerPDF 22.90/09 UKS Achilles Leszno 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Jakub 2000-03-09 Z/3991/18

TAK

528 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2019

2
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

2018

779 NumerPDF 24.05/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 23.93/17 LKS Lubusz Słubice 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

2018

230 NumerPDF 24.98 24.98/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

3
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2019

4
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 23.83/18 AML Słupsk 2019

5
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

6
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

266 NumerPDF 25.73/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

2018

192 NumerPDF 37.70/16 UKS Achilles Leszno 2019

 
300 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

2018

903 NumerPDF 39.00 42.23/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

2018

858 NumerPDF 39.95/18 LUKS Start Nakło 2019

3
KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 Z/3657/16

2018

139 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
300 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

2018

184 NumerPDF 38.94/17 UKS Wyspiański Szubin 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 1:39.93 1:39.93/18 GKS Start Długołęka 2019

 
600 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 3:06.26/18 AML Słupsk 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
2000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 5:45.00 5:57.99/18 LKS Vectra Włocławek 2019

2
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF AML Słupsk 2019

 
2000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

2018

730 NumerPDF 5:50.00 LKS Vectra Włocławek 2019

2
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

3
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

2018

906 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

4
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

2018

17 NumerPDF CMKL Człuchów 2019

5
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

2018

217 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

2018

218 NumerPDF 6:02.49/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

2018

520 NumerPDF 1.95 1.96/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

2018

227 NumerPDF 1.75 1.75/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.60/18 AML Słupsk 2019

3
GODWIN Paweł 2003-09-17 Z/0893/17

2018

205 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

2018

850 NumerPDF 4.60 4.65/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

2018

800 NumerPDF 4.65/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

2018

000 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

2018

292 NumerPDF 6.69/18 LUKS Start Nakło 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.44 6.44/18 GKS Start Długołęka 2019

2
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

2018

880 NumerPDF 6.02 6.02/18 LUKS Start Nakło 2019

3
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

774 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

2018

86 NumerPDF MKL Szczecin 2019

2
RUDNIK Kacper 2001-03-24 Z/0593/16

TAK

225 NumerPDF NKS Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 11.80/18 GKS Start Długołęka 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

2018

513 NumerPDF 17.47 17.47/19 ZLKL Zielona Góra 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

2018

517 NumerPDF 14.38 14.38/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2018

78 NumerPDF 13.74 13.74/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2018

66 NumerPDF 13.46 13.46/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

2018

865 NumerPDF 6.01/18 LUKS Start Nakło 2019

5
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

2018

886 NumerPDF 8.29/18 LUKS Start Nakło 2019

6
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

2018

870 NumerPDF 13.29/18 LUKS Start Nakło 2019

7
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

8
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

2018

900 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

9
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

2018

975 NumerPDF 7.84/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

101 NumerPDF 16:19.26 14:41.38/11 UKS Jedynka Reda 2019

2
KWITA Zbigniew 1959-09-16 Z/0156/19

TAK

59 NumerPDF 16:26.10 15:26.68/17 PZLAM 2019

3
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

2018

952 NumerPDF 16:27.72/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

4
KURZEJA Mateusz 2005-02-05 Z/5573/18

2018

932 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

5
JEZIORNY Hubert 2005-10-22 Z/5572/18

2018

953 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

6
URBANOWICZ Dawid 2005-11-15 Z/5574/18

2018

947 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

7
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

2018

206 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

2018

219 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
60 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 m ppł M U18(91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna