Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia zawodników ZKN - szkolenie wojewódzkie
Sezon 2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

151 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2019

714 NumerPDF 25.93 25.93/20 MKS MOS Wrocław 2020

2
STRUGIŃSKA Oliwia 2003-12-29 Z/0193/17

2019

390 NumerPDF 25.97 25.97/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ROSU 

3
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

2019

172 NumerPDF 26.13 26.13/20 AZS Łódź 2020

4
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

2019

5 NumerPDF 26.53 26.53/20 PKS Gwardia Szczytno 2020

5
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

2019

110 NumerPDF 26.59 26.59/20 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU 

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 59.01 59.01/20 SKLA Sopot 2020

2
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

2019

962 NumerPDF 2:15.50 2:15.50/20 WLKS Nowe Iganie 2020

2
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

2019

959 NumerPDF 2:17.37 2:17.37/20 WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

3
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

2019

501 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

4
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2020

5
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

131 NumerPDF LKS Pszczyna 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

35 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

2
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

768 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

2019

84 NumerPDF 5.08 5.08/20 KS Sprint Bielsko-Biała 2020

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

2019

142 NumerPDF 11.49 11.49/20 KS Gwardia Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

2019

526 NumerPDF UKS Jedynka Łowicz 2020

2
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

397 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

423 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

2
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

2019

992 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

3
MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 Z/4512/18

2019

764 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020

4
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2019

123 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

5
GRZĄKA Dawid 2004-04-30 Z/0168/20

TAK

314 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

310 NumerPDF 21.95 21.95/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

2019

707 NumerPDF 22.24 22.24/20 MKS MOS Wrocław 2020

3
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

2019

714 NumerPDF 22.95 22.95/20 WLKS Wrocław 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

2019

207 NumerPDF 23.16 23.16/20 UKS Achilles Leszno 2020

5
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

2019

139 NumerPDF 23.32 23.32/20 RKS Łódź 2020

6
SMOLNICKI Bartosz 2004-10-07 Z/0685/18

2019

408 NumerPDF 23.52 23.52/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2019

718 NumerPDF 50.92 50.92/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

533 NumerPDF 1:59.71 1:59.71/20 SKLA Sopot 2020

2
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

2019

157 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

2019

295 NumerPDF 2.08 2.08/20 UKS Błyskawica Domaniewice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

TAK

328 NumerPDF 1.95 1.95/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

3
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

TAK

26 NumerPDF 1.90 1.90/20 MKS-SMS Victoria Racibórz 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

976 NumerPDF 7.10 7.10/20 LKS Lubusz Słubice 2020

2
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

2019

924 NumerPDF 6.76 6.76/20 RLTL ZTE Radom 2020

3
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

309 NumerPDF 6.69 6.69/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

4
KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 Z/4655/17

2019

402 NumerPDF 6.34 6.34/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2020

5
KURUC Jakub 2003-06-14 Z/3878/17

2019

19 NumerPDF 6.32 6.32/20 MUKS Park Zduńska Wola 2020

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 Z/5925/15

2019

397 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

2019

207 NumerPDF LKS Lubawa 2020  ROSU 

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 Z/2322/17

2019

763 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna