Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarte Mistrzostwa Warszawy U18 i U20 2019
WARSZAWA, 25 - 26.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 11.92 11.92/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 11.99 11.52/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 12.67 12.65/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 12.69 12.69/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.70 12.66/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

900 NumerPDF 12.71 12.71/19 RLTL ZTE Radom 2019

7
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

716 NumerPDF 12.75 12.71/17 OKS Skra Warszawa 2019

8
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 12.79 12.79/19 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 12.83 12.83/19 MKS Pułtusk 2019

10
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 12.83 12.66/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
WI¦NIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.90 12.90/19 OKS Skra Warszawa 2019

12
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF 12.92 12.92/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

13
STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 Z/1600/14

TAK

406 NumerPDF 13.20 13.03/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

14
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 13.21 13.21/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

15
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

422 NumerPDF 13.25 13.25/19 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

16
RYMARZ Weronika 2003-03-28 Z/2328/17

TAK

805 NumerPDF 13.43 13.33/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

17
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 13.51 13.51/19 UKS Otrębusy 2019

18
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.60 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2019

19
SADOWSKA Julia 2003-05-29 Z/2500/19

TAK

13 NumerPDF 13.66 13.66/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

20
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

115 NumerPDF 13.71 13.71/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

21
MULARZUK Natalia 2003-03-24 Z/1480/17

TAK

812 NumerPDF 13.86 13.78/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

22
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

800 NumerPDF 13.89 13.53/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

23
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

179 NumerPDF 13.92 13.59/18 KM Aktywni Sochaczew 2019

24
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 13.96 13.86/18 UKS Gepard Warszawa 2019

25
GORAL Blanka 2003-10-01 Z/1482/17

TAK

822 NumerPDF 14.23 14.23/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

26
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

823 NumerPDF 14.32 14.32/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

27
STASIUK Wiktoria 2003-03-28 Z/3370/19

TAK

750 NumerPDF 14.35 14.35/19 MKS Pogoń Siedlce 2019

28
SZCZĘCH Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

801 NumerPDF 14.37 14.37/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

29
DRĘŻEK Izabela 2003-05-01 Z/1493/17

TAK

717 NumerPDF 14.80 14.80/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

30
CELIŃSKA Gabriela 2003-10-22 Z/0370/19

TAK

273 NumerPDF 15.25 15.25/19 AZS-AWF Warszawa 2019

31
BEDNARSKA Zuzanna 2003-04-11 Z/1461/19

TAK

261 NumerPDF 15.41 15.41/19 AZS-AWF Warszawa 2019

32
MICHALSKA Julia 2003-05-19 Z/3367/19

TAK

262 NumerPDF 16.76 16.76/19 AZS-AWF Warszawa 2019

33
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 13.00/18 UKS Otrębusy 2019

34
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF 11.71/18 AZS-AWF Warszawa 2019

35
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 12.50/18 UKS Gepard Warszawa 2019

36
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 13.61/17 RLTL ZTE Radom 2019

37
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 13.17/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

38
LENNON Julia 2003-06-19 Z/1462/19

TAK

205 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

39
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

715 NumerPDF 13.38/18 OKS Skra Warszawa 2019

40
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

291 NumerPDF 13.59/16 KS Warszawianka W-wa 2019

41
KLOCHOWICZ Zuzanna 2001-10-12 Z/5565/15

TAK

914 NumerPDF 14.02/16 RLTL ZTE Radom 2019

42
MIRGOS Monika 2003-03-15 Z/0567/19

TAK

932 NumerPDF UKS Varsovia Warszawa 2019

43
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

405 NumerPDF 11.90/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

44
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

12 NumerPDF 12.50/18 MKS Pułtusk 2019

WARUNKOWO - BADANIA
45
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.63/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

46
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 12.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

47
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 12.60/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

48
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

811 NumerPDF 12.50/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

49
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.68/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

50
IWANICKA Anna 2003-10-08 Z/0702/19

TAK

267 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

51
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

535 NumerPDF 15.47/17 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

535 NumerPDF 12.86 12.86/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

2
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 12.93 12.88/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

TAK

822 NumerPDF 13.59 13.59/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

4
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

27 NumerPDF 13.73 13.73/19 UKS Otrębusy 2019

5
KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 Z/3633/18

TAK

820 NumerPDF 13.79 13.79/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

6
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

634 NumerPDF 13.82 13.82/19 MUKS Płock 2019

7
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 13.96 13.95/18 OKS Skra Warszawa 2019

8
SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

274 NumerPDF 14.12 14.12/19 AZS-AWF Warszawa 2019

9
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

17 NumerPDF 14.37 14.37/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

10
MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 Z/0304/19

TAK

801 NumerPDF 14.38 14.38/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

11
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

TAK

711 NumerPDF 14.49 14.49/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

12
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

10 NumerPDF 14.52 14.52/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

13
RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 Z/0982/16

TAK

761 NumerPDF 14.62 14.62/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

14
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

271 NumerPDF 15.04 15.04/19 AZS-AWF Warszawa 2019

15
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

18 NumerPDF 15.32 15.32/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

16
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

734 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

17
KO¦CIK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

734 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

18
LESZCZYŃSKA Julia 2004-12-19 Z/3196/19

TAK

24 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

19
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

20
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

2 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

21
WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 Z/1878/18

TAK

40 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

22
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

48 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

23
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

24
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

49 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

25
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

899 NumerPDF 13.14/18 RLTL ZTE Radom 2019

26
MUSIAŁ Sabina 2005-05-09 Z/0273/19

TAK

255 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

27
WALISIEWICZ Urszula 2006-01-01 Z/0194/19

TAK

50 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

28
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

207 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

29
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

30
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

233 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

31
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

74 NumerPDF 14.84/18 UKS Dziewi±tka Kutno 2019

32
JAKUBASZEK Izabela 2006-11-14 Z/3469/18

TAK

700 NumerPDF 16.09/18 OKS Skra Warszawa 2019

33
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

34
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

700 NumerPDF 14.77/18 OKS Skra Warszawa 2019

35
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

37 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

36
ANDRZEJCZYK Marcelina 2004-06-19 Z/3631/18

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

37
OLEKSIAK Martyna 2005-11-17 Z/2540/18

TAK

16 NumerPDF 15.96/18 UKS Clan Ostrołęka 2019

38
OLBRY¦ Julia 2006-01-03 Z/1415/17

TAK

23 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2019

39
SOBOTKA Roksana 2005-02-08 Z/3606/18

TAK

11 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

34 NumerPDF 24.23 24.23/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

405 NumerPDF 24.51 24.32/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

3
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF 25.29 25.29/19 OKS Skra Warszawa 2019

4
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 25.34 25.34/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 25.89 24.92/18 AZS UMCS Lublin 2019

6
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 26.09 25.82/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF 26.11 26.11/19 RKS ŁódĽ 2019

8
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

900 NumerPDF 26.17 26.17/19 RLTL ZTE Radom 2019

9
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 26.18 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

10
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 26.31 26.19/18 MKS Polonia Warszawa 2019

11
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF 26.35 26.35/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

12
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 26.38 26.38/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

13
STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 Z/1600/14

TAK

406 NumerPDF 26.51 26.51/19 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

14
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 26.74 26.74/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

15
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.81 26.81/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

16
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF 27.22 27.22/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

17
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

TAK

422 NumerPDF 27.22 27.22/19 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

18
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 27.28 27.28/19 RKS ŁódĽ 2019

19
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

291 NumerPDF 27.35 27.16/16 KS Warszawianka W-wa 2019

20
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF 27.47 27.47/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 27.52 27.52/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

22
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 27.53 27.25/18 MKS Polonia Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

485 NumerPDF 27.54 27.30/18 OKS Start Otwock 2019

24
SZWARCZEWSKA Zofia 2002-09-04 Z/2182/16

TAK

494 NumerPDF 27.59 27.19/18 OKS Start Otwock 2019

25
TKACZYK Weronika 1999-07-05 Z/3206/15

TAK

908 NumerPDF 27.67 27.19/16 RLTL ZTE Radom 2019

26
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

728 NumerPDF 27.72 27.72/19 OKS Skra Warszawa 2019

27
LENNON Julia 2003-06-19 Z/1462/19

TAK

205 NumerPDF 27.98 27.98/19 AZS-AWF Warszawa 2019

28
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

801 NumerPDF 28.15 28.02/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

29
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 28.70 28.70/19 UKS Gepard Warszawa 2019

30
SZCZĘCH Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

801 NumerPDF 29.64 29.64/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

31
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

206 NumerPDF 29.65 28.44/18 AZS-AWF Warszawa 2019

32
DRZEWIECKA Barbara 2003-03-02 Z/1536/17

TAK

772 NumerPDF 30.49 30.49/19 UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

33
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF 27.20/18 UKS Filipides Teresin 2019

34
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 29.03/18 UKS Otrębusy 2019

35
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

622 NumerPDF 27.91/16 MKS Polonia Warszawa 2019

36
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

446 NumerPDF 28.06/18 UKS Kusy Warszawa 2019

37
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 24.15/18 RLTL ZTE Radom 2019

38
PAJˇK Sandra 2003-09-26 Z/3524/17

TAK

910 NumerPDF 30.95/18 RLTL ZTE Radom 2019

39
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 28.58/17 RLTL ZTE Radom 2019

40
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

905 NumerPDF 22.99/18 RLTL ZTE Radom 2019

41
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 26.33/18 UKS Gepard Warszawa 2019

42
ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 Z/2953/17

TAK

493 NumerPDF 28.48/17 UKS Victoria Józefów 2019

43
JAWOROWSKA Marianna 2003-12-20 Z/1597/17

TAK

45 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

44
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

69 NumerPDF 27.94/18 OKLA Ostrołęka 2019

45
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

103 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

46
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

872 NumerPDF 30.86/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

47
KLOCHOWICZ Zuzanna 2001-10-12 Z/5565/15

TAK

914 NumerPDF 29.10/16 RLTL ZTE Radom 2019

48
RYNKIEWICZ Maria 2003-06-08 Z/3666/19

TAK

826 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

49
MIRGOS Monika 2003-03-15 Z/0567/19

TAK

932 NumerPDF UKS Varsovia Warszawa 2019

50
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800 NumerPDF 26.73/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
51
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 26.64/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

52
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

823 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

53
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 26.06/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

54
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 26.93/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

55
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF 27.60/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

56
WYDRZYŃSKA Zofia 2003-03-05 Z/2895/17

TAK

772 NumerPDF UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

57
WÓJCIK Agata 2003-11-07 Z/2894/17

TAK

781 NumerPDF UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

904 NumerPDF 55.18 54.08/18 RLTL ZTE Radom 2019

2
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

78 NumerPDF 55.52 52.68/01 RK Athletics Warszawa 2019

3
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 59.06 58.27/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

32 NumerPDF 60.17 59.08/15 UKS Filipides Teresin 2019

5
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 61.02 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

6
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

622 NumerPDF 62.12 61.45/18 MKS Polonia Warszawa 2019

7
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF 62.34 62.34/19 UKS Filipides Teresin 2019

8
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

206 NumerPDF 65.80 65.56/18 AZS-AWF Warszawa 2019

9
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

446 NumerPDF 66.78 66.78/19 UKS Kusy Warszawa 2019

10
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

535 NumerPDF 71.24 71.24/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

11
TOŁWIŃSKA Agata 2002-02-19 Z/2515/19

TAK

720 NumerPDF 74.05 74.05/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

12
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 59.30/18 MKS Polonia Warszawa 2019

13
DˇBROWSKA Dominika 2004-12-21 Z/0331/18

TAK

711 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

14
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF UKS Otrębusy 2019

15
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

18 NumerPDF 56.33/17 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019

16
WA¦NIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

906 NumerPDF 58.20/17 RLTL ZTE Radom 2019

17
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

507 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

18
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF 62.65/18 OKS Start Otwock 2019

19
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 60.30/18 OKS Start Otwock 2019

20
BROWAREK Zuzanna 2002-10-18 Z/0697/19

TAK

838 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2019

21
LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 Z/0216/16

TAK

888 NumerPDF 64.72/18 KM Aktywni Sochaczew 2019

22
KARCZEWSKA Justyna 2002-08-09 Z/0499/18

TAK

809 NumerPDF 79.32/17 KM Aktywni Sochaczew 2019

23
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

103 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

24
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

613 NumerPDF 60.45/18 MUKS Płock 2019

25
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

622 NumerPDF 66.61/18 MUKS Płock 2019

26
STRUPCZEWSKA Julia 2002-02-10 Z/2713/19

TAK

600 NumerPDF MUKS Płock 2019

27
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

704 NumerPDF 60.60/17 niestowarzyszona 2019

28
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

728 NumerPDF 61.39/18 OKS Skra Warszawa 2019

29
MULTAN Magdalena 2003-12-24 Z/2762/19

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

30
DZIK Maja 2004-11-25 Z/2260/18

TAK

741 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

31
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

32
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

69 NumerPDF 57.47/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

33
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

TAK

915 NumerPDF 62.13/18 UKS Varsovia Warszawa 2019

34
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

800 NumerPDF 58.14/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
35
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 58.22/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

36
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

37
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 55.95/16 MKS Pogoń Siedlce 2019

38
JANASZ Martyna 2005-12-02 Z/3282/17

TAK

751 NumerPDF 67.70/18 MKS Pogoń Siedlce 2019

39
KOWALCZYK Julia 2002-01-07 Z/2663/19

TAK

22 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

704 NumerPDF 2:12.57 2:12.57/19 niestowarzyszona 2019

2
STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

253 NumerPDF 2:17.26 2:17.26/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF 2:32.63 2:27.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
¦WIERZBIN Agnieszka 2002-04-20 Z/0256/19

TAK

103 NumerPDF 2:33.52 2:33.52/19 LKS Korab Olecko 2019

5
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF 2:36.1r 2:36.17/18 LKS Korab Olecko 2019

6
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

507 NumerPDF 2:39.78 2:25.89/17 UKS Młodzik Warszawa 2019

7
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

105 NumerPDF 2:48.66 2:45.15/18 LKS Korab Olecko 2019

8
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

633 NumerPDF 2:23.13/18 MKS Polonia Warszawa 2019

9
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:17.90/18 OKLA Ostrołęka 2019

10
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

821 NumerPDF 2:46.42/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

11
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF 2:15.96/18 WLKS Nowe Iganie 2019

12
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF 2:18.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

13
MODZELEWSKA Julia 2003-09-29 Z/3560/19

TAK

65 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

14
GÓRSKA Zofia 2002-01-06 Z/1914/16

TAK

700 NumerPDF 2:33.68/18 OKS Skra Warszawa 2019

15
SOBIECH Alicja 2003-01-18 Z/2760/19

TAK

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

16
LE¦NIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

17
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

TAK

915 NumerPDF 2:25.97/18 UKS Varsovia Warszawa 2019

18
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

815 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

19
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

846 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

20
ANTKIEWICZ Weronika 2003-06-02 Z/0299/19

TAK

274 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

21
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

22
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF 2:24.35/18 UKS Kusy Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
23
WÓJCIK Agata 2003-11-07 Z/2894/17

TAK

781 NumerPDF UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

804 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
TYNDZIK Maria 2003-06-03 Z/2922/17

TAK

445 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2019

3
TYNDZIK Eleonora 2003-06-03 Z/2923/17

TAK

444 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2019

4
KOPCZYŃSKA Natalia 2001-05-23 Z/2197/19

TAK

403 NumerPDF SSA Legia 1926 Warszawa 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF 11:23.38 11:23.38/19 LKS Korab Olecko 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

917 NumerPDF 1.76 1.87/17 RLTL ZTE Radom 2019

2
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 1.74 1.92/12 KS Warszawianka W-wa 2019

3
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 1.70 1.70/19 OKS Skra Warszawa 2019

4
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 1.62 1.65/18 AZS-AWF Warszawa 2019

5
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF 1.53 1.55/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 1.50 1.50/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

7
PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 Z/2878/17

TAK

167 NumerPDF 1.50 1.63/18 MKS Pułtusk 2019

8
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

918 NumerPDF 1.45 1.55/18 RLTL ZTE Radom 2019

9
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 1.38 1.50/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

10
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

902 NumerPDF 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF 3.20 3.20/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

731 NumerPDF 3.20 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2019

4
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF 3.00 3.00/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

705 NumerPDF 3.00 3.00/18 OKS Skra Warszawa 2019

6
GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 Z/3889/16

TAK

106 NumerPDF 2.80 2.80/19 MAL-MKLA Mława 2019

7
SMOLARCZYK Julia 2005-07-01 Z/1121/18

TAK

915 NumerPDF 2.60 2.60/19 KS Warszawianka W-wa 2019

8
KISLING Aleksandra 2004-05-26 Z/3482/19

TAK

260 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

9
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

234 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

10
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF 2.40 2.80/18 KS Warszawianka W-wa 2019

11
DˇBROWSKA Klaudia 2002-01-17 Z/2719/17

TAK

437 NumerPDF 2.40 2.40/19 UKS Kusy Warszawa 2019

12
DUBLASZEWSKA Klaudia 2002-04-16 Z/0725/19

TAK

904 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2019

13
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF 3.00/18 AZS-AWF Warszawa 2019

14
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

738 NumerPDF 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2019

15
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

TAK

737 NumerPDF 2.90/16 OKS Skra Warszawa 2019

16
SIEMBOR Maria 2001-06-19 Z/4455/18

TAK

701 NumerPDF 2.65/18 OKS Skra Warszawa 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 5.48 5.74/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.47 5.50/18 MKS Pułtusk 2019

3
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 5.38 5.38/19 KS Warszawianka W-wa 2019

4
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 5.35 5.39/18 UKS Otrębusy 2019

5
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.21 5.34/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 5.14 5.14/19 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF 4.87 4.87/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

666 NumerPDF 4.87 5.28/16 MKS Pułtusk 2019

9
KARCZEWSKA Justyna 2002-08-09 Z/0499/18

TAK

809 NumerPDF 4.41 4.41/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

10
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF 3.62 3.62/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

11
BURZYŃSKA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

179 NumerPDF 4.21/18 KM Aktywni Sochaczew 2019

12
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 5.30/17 GKS Wilga Garwolin 2019

13
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 3.89/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

14
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF 4.43/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

15
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

7 NumerPDF 4.60/18 OKS Skra Warszawa 2019

16
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

17
SADOWSKA Julia 2003-05-29 Z/2500/19

TAK

13 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

18
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

731 NumerPDF 4.83/18 OKS Skra Warszawa 2019

19
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.42/17 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
GORAL Blanka 2003-10-01 Z/1482/17

TAK

822 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

21
MULARZUK Natalia 2003-03-24 Z/1480/17

TAK

812 NumerPDF 4.05/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

22
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

TAK

800 NumerPDF 4.29/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

23
RYMARZ Weronika 2003-03-28 Z/2328/17

TAK

805 NumerPDF 3.91/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

24
IWANICKA Anna 2003-10-08 Z/0702/19

TAK

267 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

25
BEDNARSKA Zuzanna 2003-04-11 Z/1461/19

TAK

261 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

27 NumerPDF 4.79 4.79/19 UKS Otrębusy 2019

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

733 NumerPDF 4.77 4.77/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF 4.76 4.76/19 OKS Skra Warszawa 2019

4
RADWAŃSKA Alicja 2004-12-12 Z/0982/16

TAK

761 NumerPDF 4.61 4.61/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

5
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 4.27 4.27/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

6
ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF 4.18 4.18/19 OKS Skra Warszawa 2019

7
SZMAGAŁA Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

274 NumerPDF 4.04 4.04/19 AZS-AWF Warszawa 2019

8
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 4.02 4.02/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

9
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

271 NumerPDF 3.80 3.80/19 AZS-AWF Warszawa 2019

10
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

734 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

11
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

634 NumerPDF MUKS Płock 2019

12
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF 3.91/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

897 NumerPDF 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2019

14
WALISIEWICZ Urszula 2006-01-01 Z/0194/19

TAK

50 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

15
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

17 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

16
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

17
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

233 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

18
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

19
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

20
KULCZYŃSKA Kinga 2004-10-23 Z/3633/18

TAK

820 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

21
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

TAK

822 NumerPDF 3.85/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

22
MULARZUK Zuzanna 2005-03-25 Z/0304/19

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

23
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

207 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

24
ROICKA Izabela 2006-10-02 Z/2155/18

TAK

12 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

25
OLEKSIAK Martyna 2005-11-17 Z/2540/18

TAK

16 NumerPDF 3.43/18 UKS Clan Ostrołęka 2019

26
OLBRY¦ Julia 2006-01-03 Z/1415/17

TAK

23 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2019

27
SOBOTKA Roksana 2005-02-08 Z/3606/18

TAK

11 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

520 NumerPDF 10.94 11.14/17 BKL Bełchatów 2019

2
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 10.77 11.34/18 GKS Wilga Garwolin 2019

3
WI¦NIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

105 NumerPDF 10.70 10.84/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

419 NumerPDF 10.40 10.56/18 AZS UMCS Lublin 2019

5
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

170 NumerPDF 9.53 9.53/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

6
JASTRZĘBSKA Amelia 2003-07-08 Z/1538/17

TAK

774 NumerPDF 7.14 7.14/19 UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

7
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 10.77/18 AZS UMCS Lublin 2019

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 11.46 11.46/19 KS Warszawianka W-wa 2019

2
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

157 NumerPDF 10.16 10.16/19 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

3
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 9.45 9.45/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 9.20 9.54/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

666 NumerPDF 8.52 9.02/18 MKS Pułtusk 2019

6
GUT Klaudia 2001-05-01 Z/4217/15

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

7
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

8
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

64 NumerPDF 11.25/18 GKS Wilga Garwolin 2019

9
BRZÓZKA Julia 1999-08-29 Z/2350/16

TAK

808 NumerPDF 9.80/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

10
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 12.89/18 RLTL ZTE Radom 2019

11
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

495 NumerPDF 13.61/18 OKS Start Otwock 2019

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

52 NumerPDF 12.62 12.62/19 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

2
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF 12.30 12.30/17 OKLA Ostrołęka 2019

3
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 11.21 11.27/18 RLTL ZTE Radom 2019

4
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

605 NumerPDF 10.63 11.62/18 MUKS Płock 2019

5
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

23 NumerPDF 10.45 10.45/19 MUKS Płock 2019

6
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 9.72 9.72/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 9.59 9.59/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

8
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

228 NumerPDF 9.46 9.46/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

9
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

444 NumerPDF 8.30 8.30/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

10
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF 8.29 8.29/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

11
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 8.13 8.13/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

12
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 6.12 6.12/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF 11.32/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

14
NURCZYK Gabriela 2003-08-04 Z/2890/17

TAK

777 NumerPDF 9.58/18 UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

15
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

730 NumerPDF 8.59/18 OKS Skra Warszawa 2019

16
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF 6.78/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

17
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 6.63/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

18
RABENDA Zuzanna 2003-04-27 Z/0404/17

TAK

157 NumerPDF 7.09/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 58.73 59.36/16 MKL Toruń 2019

2
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

180 NumerPDF 47.57 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 44.26 44.26/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 Z/4729/15

TAK

64 NumerPDF 35.28/18 GKS Wilga Garwolin 2019

5
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF 37.02 37.02/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF 33.92 34.31/18 OKLA Ostrołęka 2019

3
CHMIELEWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/4562/18

TAK

32 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

58 NumerPDF 35.62 35.62/19 OKLA Ostrołęka 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

889 NumerPDF 49.35 49.35/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 33.95/15 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

71 NumerPDF 59.54 63.01/18 MUKS Park Zduńska Wola 2019

2
PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 Z/2639/16

TAK

710 NumerPDF 50.87 50.87/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

TAK

22 NumerPDF 40.18 40.18/19 MUKS Park Zduńska Wola 2019

4
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

228 NumerPDF 35.91 35.91/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

5
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

444 NumerPDF 28.90 28.90/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

6
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

730 NumerPDF 33.25/18 OKS Skra Warszawa 2019

7
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

TAK

16 NumerPDF 34.58/18 MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 42.12 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2019

2
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 41.68 41.68/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 40.37 45.53/18 KS Warszawianka W-wa 2019

4
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 40.14 40.14/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 39.82 39.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 32.43 37.04/18 KS Warszawianka W-wa 2019

7
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

157 NumerPDF 31.31 31.31/19 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

8
KOZŁOWSKA Anna 2001-08-31 Z/1759/15

TAK

5 NumerPDF 26.59 26.59/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

9
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 20.56 23.52/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 17.55 24.48/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

11
GUT Klaudia 2001-05-01 Z/4217/15

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

12
BRZÓZKA Julia 1999-08-29 Z/2350/16

TAK

808 NumerPDF 33.74/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

13
KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

605 NumerPDF 42.19 42.19/19 MUKS Płock 2019

2
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 38.87 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
PADZIK Weronika 2002-10-02 Z/2712/19

TAK

600 NumerPDF 33.45 33.45/19 MUKS Płock 2019

4
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 31.97 32.93/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF 30.84 30.84/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
WÓJCICKA Magdalena 2003-02-16 Z/2893/17

TAK

774 NumerPDF 24.50 24.50/19 UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2019

7
BOBROWICZ Weronika 2003-03-25 Z/0774/19

TAK

130 NumerPDF 16.36 16.36/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

8
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

801 NumerPDF 25.16/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

9
TUSIŃSKA Patrycja 2004-11-22 Z/2310/17

TAK

11 NumerPDF 20.74/17 UKS Clan Ostrołęka 2019

10
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

52 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019

11
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

12
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

103 NumerPDF 17.40/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

13
ŁYK Aleksandra 2003-11-10 Z/2722/17

TAK

7 NumerPDF 24.54/18 OKS Skra Warszawa 2019

14
RABENDA Zuzanna 2003-04-27 Z/0404/17

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

15
OLEKSIAK Martyna 2005-11-17 Z/2540/18

TAK

16 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/3483/19

TAK

109 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

2
WRONKA Maja 2004-01-09 Z/0406/17

TAK

159 NumerPDF 12.91 12.91/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 Z/0403/17

TAK

153 NumerPDF 12.93 12.93/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

102 NumerPDF 15.23 15.23/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

5
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

898 NumerPDF 14.00/18 UKS Technik Radom 2019

6
RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-05 Z/3910/19

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2019

7
GOŁDYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

TAK

702 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

8
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

101 NumerPDF 16.47/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

9
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

889 NumerPDF 14.24/18 RLTL ZTE Radom 2019

10
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

11
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

733 NumerPDF 14.55/18 OKS Skra Warszawa 2019

12
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF 13.81/18 OKS Skra Warszawa 2019

13
ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 Z/3466/18

TAK

732 NumerPDF 15.39/18 OKS Skra Warszawa 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

744 NumerPDF 13.62 13.62/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

53 NumerPDF 14.29 13.88/16 KS Warszawianka W-wa 2019

3
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF 14.50 14.50/19 RKS ŁódĽ 2019

4
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 15.39 15.25/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF 15.98 15.98/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

6
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 17.36 16.11/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 14.91/18 UKS Gepard Warszawa 2019

9
GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

666 NumerPDF 17.39/18 MKS Pułtusk 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF 15.81 15.81/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 15.97 15.64/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

TAK

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

4
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

5
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 67.72 66.23/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 71.36 71.36/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 Z/0779/15

TAK

747 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2019

4
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

774 NumerPDF 65.81/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

5
KOWALCZYK Julia 2002-01-07 Z/2663/19

TAK

22 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF 5:44.72 5:44.72/19 RLTL ZTE Radom 2019

2
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF 5:32.92/18 UKS Kusy Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOWALSKA Justyna
2. SZYMANOWSKA Aleksandra
3. WIECZOREK Krystyna
4. MIELCZAREK Laura
2004
2004
2004
2004
NumerPDF 53.13 UKS Herkules Sulejówek

2 1. WRONKA Maja
2. PIOTROWSKA Klaudia
3. WARCHOŁ Dominika
4. SZCZE¦NIAK Lena
2004
2004
2004
2005
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa II

3 1. BUCZEK Kinga
2. KURPIEWSKA Aleksandra
3. RABENDA Zuzanna
4. WIELOSZ Wiktoria
2003
2002
2003
2002
NumerPDF UKS LA Basket Warszawa

4 1. BURLEWICZ Barbara
2. LANDOWSKA Zofia
3. WI¦NIEWSKA Oliwia
4. SOBCZYK Kamila
2003
2003
2003
2002
NumerPDF OKS Skra Warszawa

5 1. BURLEWICZ Antonina
2. GRUNAS Maja
3. SUCHENEK Aleksandra
4. SKRZEK Pola
5. TARŁOWSKA Zofia
2005
2004
2005
2005
2005
NumerPDF OKS Skra Warszawa II

6 1. NOWAKOWSKA Marcelina
2. MULARZUK Natalia
3. POLANOWSKA Nina
4. RYMARZ Weronika
5. WITKOWSKA Maria
2002
2003
2003
2003
2003
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa II

7 1. GORAL Blanka
2. CIEPAŁ Natasza
3. MAREK Justyna
4. WITKOWSKA Maria
5. DRZEWUCKA Maja
2003
2003
2003
2003
2003
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa III

8 1. LIPIŃSKA Julia
2. BRELA Zuzanna
3. MASZKIEWICZ Maja
4. ŻUROWSKA Julia
5. SOKOŁOWSKA Julia
2001
2000
2001
2001
2000
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

9 1. WYDRZYŃSKA Zofia
2. DRZEWIECKA Barbara
3. NURCZYK Gabriela
4. WÓJCIK Agata
2003
2003
2003
2003
NumerPDF UKS Wawer ZS 70 Warszawa

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. SZWARCZEWSKA Zofia
2. KANDER Paulina
3. NIEMOŃSKA Weronika
4. BˇK Zuzanna
2002
2003
2002
2002
NumerPDF OKS Start Otwock

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 10.86 10.86/19 BKL Bełchatów 2019

2
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 10.88 10.88/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

725 NumerPDF 10.96 10.96/19 OKS Skra Warszawa 2019

4
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 11.05 10.81/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

859 NumerPDF 11.31 11.31/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

6
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 11.32 11.32/19 AZS-AWF Warszawa 2019

7
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

601 NumerPDF 11.32 11.32/19 MUKS Płock 2019

8
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF 11.35 11.32/17 RLTL ZTE Radom 2019

9
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 11.40 11.32/18 WLKS Nowe Iganie 2019

10
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 11.47 11.37/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 11.54 11.34/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

12
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 11.60 11.60/19 OKS Skra Warszawa 2019

13
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

270 NumerPDF 11.66 11.39/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

70 NumerPDF 11.72 11.72/19 RKS ŁódĽ 2019

15
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

104 NumerPDF 11.76 11.76/19 KS Orzeł Warszawa 2019

16
WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 Z/4728/18

TAK

154 NumerPDF 11.83 11.83/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

17
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

810 NumerPDF 11.84 11.60/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

18
MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 Z/2204/19

TAK

57 NumerPDF 11.94 11.94/19 RKS ŁódĽ 2019

19
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

TAK

811 NumerPDF 12.01 12.01/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

20
JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 Z/3536/16

TAK

73 NumerPDF 12.13 12.13/19 RKS ŁódĽ 2019

21
GLEESON Matthew 2003-04-04 Z/3637/18

TAK

801 NumerPDF 12.25 11.95/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

22
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF 12.28 12.27/18 UKS Gepard Warszawa 2019

23
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

TAK

157 NumerPDF 12.29 12.29/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

24
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 12.31 12.05/18 UKS Gepard Warszawa 2019

25
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 12.36 12.13/18 OKS Skra Warszawa 2019

26
MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

157 NumerPDF 12.40 12.40/19 PK UKS LA Basket Warszawa 2019

27
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

926 NumerPDF 12.44 12.44/19 RLTL ZTE Radom 2019

28
MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 Z/1497/17

TAK

831 NumerPDF 12.45 12.43/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

29
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 12.45 12.45/19 MKS Polonia Warszawa 2019

30
KO¦CIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

94 NumerPDF 12.68 12.51/18 UKS Dziewi±tka Kutno 2019

31
BIEŃCZAK Bartosz 2003-07-30 Z/3636/18

TAK

830 NumerPDF 12.71 12.42/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

32
BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

276 NumerPDF 13.44 13.44/19 AZS-AWF Warszawa 2019

33
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

290 NumerPDF 13.80 13.80/19 AZS-AWF Warszawa 2019

34
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

510 NumerPDF 12.15/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

35
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

515 NumerPDF 12.11/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

36
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

477 NumerPDF 11.93/18 UKS Kusy Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
37
PAWLAK Patryk 2000-09-28 Z/1873/15

TAK

138 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

38
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

427 NumerPDF 11.91/18 AZS UMCS Lublin 2019

39
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

75 NumerPDF 13.22/16 RKS ŁódĽ 2019

40
KILISZEK Mikołaj 2002-08-09 Z/2237/18

TAK

500 NumerPDF 12.83/18 UKS Młodzik Warszawa 2019

41
BERTA Maciej 2002-07-24 Z/0343/19

TAK

505 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

42
ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 Z/3854/16

TAK

444 NumerPDF 11.41/18 UKS Kusy Warszawa 2019

43
MOKRZAŃSKI Julian 2003-11-25 Z/2713/17

TAK

444 NumerPDF 13.63/18 UKS Kusy Warszawa 2019

44
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

155 NumerPDF 11.21/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

45
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107 NumerPDF 12.69/18 UKS Gepard Warszawa 2019

46
ABRAMOWICZ Jan 2003-06-01 Z/3400/16

TAK

112 NumerPDF 12.57/18 UKS Otrębusy 2019

47
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

TAK

620 NumerPDF 10.98/17 MUKS Płock 2019

48
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

938 NumerPDF 11.73/18 RLTL ZTE Radom 2019

49
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.58/18 WLKS Nowe Iganie 2019

50
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 12.43/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

51
CHYŁA Dawid 2001-09-24 Z/2727/17

TAK

220 NumerPDF 11.51/18 LKS Osuchów 2019

52
ZIELIŃSKI Stanisław 2001-10-14 Z/4218/15

TAK

800 NumerPDF 11.86/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

53
PIECHNA Wojciech 2002-01-01 Z/2420/17

TAK

239 NumerPDF 13.25/17 AZS-AWF Warszawa 2019

54
DYMKOWSKI Jan 2003-10-04 Z/5516/18

TAK

157 NumerPDF PK UKS LA Basket Warszawa 2019

55
GULATOWSKI Mikołaj 2002-06-21 Z/4057/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

56
GUNERKA Mateusz 2002-03-10 Z/4058/19

TAK

151 NumerPDF PK UKS LA Basket Warszawa 2019

57
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

504 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

882 NumerPDF 12.21 12.21/19 RLTL ZTE Radom 2019

2
WA¦ Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

276 NumerPDF 12.39 12.39/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
WOJCIUK Michał 2004-08-04 Z/3598/19

TAK

782 NumerPDF 12.45 12.45/19 MKS Pogoń Siedlce 2019

4
MISZCZUK Mateusz 2005-01-22 Z/0188/19

TAK

607 NumerPDF 12.77 12.77/19 MUKS Płock 2019

5
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

607 NumerPDF 12.81 12.81/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

6
WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

156 NumerPDF 12.95 12.95/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

90 NumerPDF 13.12 13.12/19 UKS Dziewi±tka Kutno 2019

8
MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF 13.17 13.17/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

9
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

96 NumerPDF 13.22 13.22/19 UKS Dziewi±tka Kutno 2019

10
CZUBA Jakub 2004-05-21 Z/0305/19

TAK

839 NumerPDF 13.50 13.50/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

11
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

845 NumerPDF 13.95 13.95/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

12
WI¦NIEWSKI Tomasz 2004-07-05 Z/1854/17

TAK

834 NumerPDF 14.05 14.05/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

13
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

82 NumerPDF 14.11 14.11/19 UKS Dziewi±tka Kutno 2019

14
ZYGMUNT Maciej 2006-02-13 Z/2138/19

TAK

153 NumerPDF 14.77 14.77/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

15
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

157 NumerPDF 14.70/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

16
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

152 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

17
ESSE Jan 2004-03-01 Z/3922/19

TAK

602 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2019

18
U¦CIŃSKI Kacper 2004-01-22 Z/4109/18

TAK

700 NumerPDF 12.40/18 OKS Skra Warszawa 2019

19
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

20
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

21
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2019

22
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

3 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

23
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

117 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

24
GAŁAZIN Michał 2005-12-20 Z/2891/19

TAK

110 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

25
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

72 NumerPDF 14.09/18 UKS Otrębusy 2019

26
WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 Z/1101/18

TAK

899 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 21.60 21.60/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

2
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

725 NumerPDF 22.01 22.01/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.19 22.19/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 22.22 21.78/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

121 NumerPDF 22.54 22.54/19 RKS ŁódĽ 2019

6
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

859 NumerPDF 22.82 22.82/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

7
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

979 NumerPDF 22.85 22.66/18 RLTL ZTE Radom 2019

8
GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 Z/4219/15

TAK

802 NumerPDF 23.02 22.99/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

9
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

36 NumerPDF 23.12 23.12/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

10
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 23.13 22.72/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

11
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

299 NumerPDF 23.19 23.19/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 23.25 23.04/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

810 NumerPDF 23.61 23.40/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

14
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 23.65 23.65/19 OKS Skra Warszawa 2019

15
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

155 NumerPDF 23.67 22.78/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

16
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

775 NumerPDF 24.03 23.91/18 OKS Skra Warszawa 2019

17
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

110 NumerPDF 24.03 23.90/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

18
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

809 NumerPDF 24.27 24.27/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

19
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 24.57 24.57/19 UKS Gepard Warszawa 2019

20
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

801 NumerPDF 24.60 24.60/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

21
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 24.63 24.63/19 OKS Skra Warszawa 2019

22
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF 24.69 24.69/19 UKS Gepard Warszawa 2019

23
JARCZEWSKI Antoni 2002-01-09 Z/3536/16

TAK

73 NumerPDF 24.86 24.86/19 RKS ŁódĽ 2019

24
FRˇCKIEWICZ Bartłomiej 2002-12-10 Z/0563/19

TAK

941 NumerPDF 24.89 24.89/19 UKS Varsovia Warszawa 2019

25
PIECHNIK Mateusz 1984-03-28 Z/3520/18

TAK

600 NumerPDF 25.11 25.11/19 MKS Polonia Warszawa 2019

26
WASIAK Piotr 2000-03-09 Z/4852/18

TAK

927 NumerPDF 25.36 25.36/19 RLTL ZTE Radom 2019

27
SULECKI Mateusz 2000-01-20 Z/1755/17

TAK

810 NumerPDF 25.57 25.57/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

28
MAZUREK Mikołaj 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

157 NumerPDF 25.63 25.63/19 UKS LA Basket Warszawa 2019