Internetowe zgłoszenia do imprezy: 44. Memoriał Aleksandra Moroza
KRAKÓW, 29.09.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 12.39 12.39/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 13.03 13.03/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 13.04 13.04/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

4
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 13.15 13.15/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 13.25 13.25/19 KS AZS AWF Kraków 2019

6
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF 13.32 13.32/19 KS AZS AWF Kraków 2019

7
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 13.86 13.86/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

8
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

660 NumerPDF 14.05 14.05/19 KS AZS AWF Kraków 2019

9
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

863 NumerPDF 15.19 15.19/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 25.57 25.57/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 26.99 26.99/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

3
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 27.01 27.01/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 27.13 27.13/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF 27.71 27.71/19 KS AZS AWF Kraków 2019

6
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 28.29 28.29/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

7
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

660 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

8
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

863 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIMINA Emilia 2004-02-19 Z/0274/18

TAK

884 NumerPDF 60.75 60.69/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

886 NumerPDF 61.46/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

851 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

6
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/3191/18

TAK

886 NumerPDF 2:21.15 2:21.15/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF 2:22.00 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF 2:23.20 2:23.20/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF 2:27.25 2:27.25/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

851 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 1.55 1.55/19 KS AZS AWF Kraków 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 5.50 5.50/19 KS AZS AWF Kraków 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEŚNIAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

354 NumerPDF 8.20 8.20/19 WKS Wawel Kraków 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEŚNIAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

354 NumerPDF 29.92 29.92/19 WKS Wawel Kraków 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

881 NumerPDF 15.45 15.45/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
SROKA Paulina 2004-02-08 Z/2699/18

TAK

669 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

3
GAWIN Wiktoria 2004-07-15 Z/3331/19

TAK

669 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

4
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

881 NumerPDF 66.29 66.29/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

714 NumerPDF 11.36 11.36/19 WLKS Wrocław 2019

2
SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 Z/1956/17

TAK

676 NumerPDF 11.39 11.39/19 KS AZS AWF Kraków 2019

3
ZARASKA Łukasz 2000-05-10 Z/0778/18

TAK

22 NumerPDF 11.62 11.62/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

4
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 12.14 12.14/19 KS Victoria Trzebinia 2019

5
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

664 NumerPDF 12.16 12.16/19 KS AZS AWF Kraków 2019

6
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

114 NumerPDF 12.36 12.36/19 SKS Kusy Kraków 2019

7
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

139 NumerPDF 12.42 12.42/19 SKS Kusy Kraków 2019

8
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 12.47 12.47/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 Z/1956/17

TAK

676 NumerPDF 22.84 22.84/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 Z/0553/19

TAK

714 NumerPDF 23.45 23.45/19 WLKS Wrocław 2019

3
ZARASKA Łukasz 2000-05-10 Z/0778/18

TAK

22 NumerPDF 23.80 23.80/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

4
SROKA Mateusz 2005-01-16 Z/3428/19

TAK

664 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2019

5
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

6
DONIEC Szymon 2004-03-10 Z/3455/18

TAK

114 NumerPDF 26.18/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

675 NumerPDF 51.06 50.91/17 KS AZS AWF Kraków 2019

2
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

504 NumerPDF 51.58 51.58/19 WLKS Wrocław 2019

3
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

13 NumerPDF 53.86 53.86/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

4
DOMAS Dawid 2002-05-26 Z/2288/19

TAK

16 NumerPDF 57.82 57.82/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

5
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

12 NumerPDF 55.39/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

6
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

867 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

7
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

844 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

12 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

2
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

13 NumerPDF 2:02.19 2:02.19/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

3
DOMAS Dawid 2002-05-26 Z/2288/19

TAK

16 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2019

4
MAREK Adrian 2004-02-01 Z/0271/18

TAK

867 NumerPDF 2:07.81/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

844 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

147 NumerPDF 1.74 1.74/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 1.71 1.71/19 KS Victoria Trzebinia 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 Z/1252/18

TAK

139 NumerPDF 5.81 5.81/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
SUDER Alan 2004-11-23 Z/1247/18

TAK

147 NumerPDF 5.22 5.22/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

222 NumerPDF 4.81 4.81/19 KS Victoria Trzebinia 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

3
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

839 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019