Internetowe zgłoszenia do imprezy: Liga U16
WŁOCŁAWEK, 28.09.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

877 NumerPDF 12.89 12.89/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

321 NumerPDF 13.38 13.38/19 UKB Szubin 2019

3
MICHALSKA Malwina 2004-11-05 Z/5227/18

TAK

864 NumerPDF 13.38 13.38/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

17 NumerPDF 13.43 13.43/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

5
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

841 NumerPDF 13.63 13.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

6
WALISIEWICZ Urszula 2006-03-27 Z/0194/19

TAK

50 NumerPDF 13.66 13.66/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

7
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF 13.76 13.76/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

8
SZCZE¦NIAK Julia 2006-08-15 Z/1393/19

TAK

868 NumerPDF 13.91 13.91/19 LUKS Start Nakło 2019

9
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

963 NumerPDF 13.93 13.93/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

10
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

967 NumerPDF 13.93 13.93/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

11
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF 14.36 14.36/19 MKS Inowrocław 2019

12
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF 14.39 14.39/19 MKS Inowrocław 2019

13
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

114 NumerPDF 14.85 14.85/19 MKS Inowrocław 2019

14
CZUBAK Dominika 2006-09-01 Z/0191/19

TAK

233 NumerPDF 15.11 15.11/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

15
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

TAK

734 NumerPDF 15.67 15.67/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

16
NOWAK Amelia 2007-06-07 Z/1587/19

TAK

866 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

17
JANIAK Natalia 2006-08-13 Z/5198/19

TAK

111 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

18
SKRZESZEWSKA Karolina 2007-07-21 Z/1349/19

TAK

354 NumerPDF UKB Szubin 2019

 
200 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HA¦KIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

736 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

2
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

167 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

3
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-03 Z/5198/18

TAK

144 NumerPDF 42.03/18 LKS Vectra Włocławek 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF 42.68 42.68/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 Z/3767/19

TAK

114 NumerPDF 50.35 50.35/19 MKS Inowrocław 2019

3
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

350 NumerPDF 51.42 51.42/19 UKB Szubin 2019

4
MAZUROWSKA Marta 2004-03-04 Z/5220/19

TAK

100 NumerPDF 51.67 51.67/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
RADAJEWSKA Iga 2006-02-02 Z/0556/18

TAK

865 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

862 NumerPDF 1:45.06 1:45.06/19 LUKS Start Nakło 2019

2
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 1:45.77 1:43.90/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
KUJOTH Kinga 2005-05-16 Z/3765/19

TAK

113 NumerPDF 1:52.33 1:52.33/19 MKS Inowrocław 2019

4
HA¦KIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

743 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/19 LKS Vectra Włocławek 2019

5
MUZOLF Agata 2007-12-12 Z/1391/19

TAK

866 NumerPDF 2:08.84 2:08.84/19 LUKS Start Nakło 2019

6
SZYPURA Kinga 2006-07-01 Z/3766/19

TAK

115 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 3:10.56 3:06.92/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF 3:17.94 3:17.94/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/5323/18

TAK

100 NumerPDF 3:22.13 3:22.13/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

915 NumerPDF 3:43.54 3:38.67/18 LKS Vectra Włocławek 2019

5
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03 Z/4451/19

TAK

185 NumerPDF 3:53.00 3:53.00/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPCZYŃSKA Amelia 2005-09-19 Z/1350/19

TAK

358 NumerPDF UKB Szubin 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

852 NumerPDF 1.58 1.58/19 LUKS Start Nakło 2019

2
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.56 1.56/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

970 NumerPDF 1.51 1.51/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

TAK

860 NumerPDF 1.45 1.45/19 LUKS Start Nakło 2019

5
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

935 NumerPDF 1.45 1.45/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

848 NumerPDF 5.22 5.22/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
TAŃSKA Julia 2005-04-30 Z/3555/18

TAK

779 NumerPDF 4.83 4.83/19 MKS Inowrocław 2019

3
BUJEWSKA Tatiana 2007-08-06 Z/1348/19

TAK

302 NumerPDF UKB Szubin 2019

4
KACZYŃSKA Amelia 2007-02-27 Z/0554/18

TAK

876 NumerPDF 3.79/18 LUKS Start Nakło 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

863 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

2
WALERCZYK Amelia 2006-10-19 Z/0558/18

TAK

871 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

945 NumerPDF 24.45 24.45/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZENECKA Amelia 2004-04-12 Z/0050/15

TAK

868 NumerPDF 42.65 42.65/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

963 NumerPDF 42.55 42.55/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
KRZEMIŃSKA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

444 NumerPDF 29.77 29.77/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

4
CIABACH Weronika 2005-08-08 Z/0064/16

TAK

877 NumerPDF 29.14 29.14/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

865 NumerPDF 26.24 26.24/19 LUKS Start Nakło 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 Z/0052/15

TAK

805 NumerPDF 37.31 37.31/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
ZEH Wiktoria 2005-03-10 Z/3454/19

TAK

967 NumerPDF 27.64 27.64/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
NOWICKA Jagoda 2006-05-02 Z/0559/18

TAK

876 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

4
NOWAK Aleksandra 2005-01-26 Z/3556/18

TAK

702 NumerPDF MKS Inowrocław 2019

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Daria 2004-12-24 Z/0124/18

TAK

965 NumerPDF 18:03 18:03/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
KUJAWIŃSKA Weronika 2005-12-28 Z/0795/18

TAK

590 NumerPDF 20:40.77 20:40.77/19 LIUKS Kruszwica 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

848 NumerPDF 12.40 12.40/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

2
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 12.52 12.52/19 MKL Toruń 2019

3
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

962 NumerPDF 13.17 13.17/19 PK MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-04-05 Z/5205/18

TAK

740 NumerPDF 33.29 33.29/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

962 NumerPDF 33.40 33.03/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

19 NumerPDF 33.74 33.74/19 MKL Toruń 2019

4
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

584 NumerPDF 35.93 35.93/19 LIUKS Kruszwica 2019

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. FORNEY Agata
2. PUDLEWSKA Kornelia
3. SZULC Kalina
4. URBANSKA Karolina
5. WISNIEWSKA Monika
2005
2005
2005
2005
2005
NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno

2 1. BASIOR Zuzanna
2. WALISIEWICZ Urszula
3. CZUBAK Dominika
4. GOSIK Michalina
5. SKOMIAŁ Julia
6. JANIAK Natalia
2006
2006
2006
2006
2005
2006
NumerPDF KM Aktywni Sochaczew

3 1. KUNICKA Weronika
2. MUZOLF Agata
3. WAJER Roksana
4. HANDZLIK Oliwia
2007
2007
2007
2007
NumerPDF LUKS Start Nakło II

4 1. GAJEWSKA Zofia
2. JANKOWSKA Iga
3. WEŁNIAK Klaudia
4. GŁYDA Julia
2006
2006
2006
2006
NumerPDF LUKS Start Nakło

5 1. DEJA Liwia
2. KOWALSKA Urszula
3. MICHALSKA Malwina
4. OSTROWSKA Anna
2004
2004
2004
2004
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

112 NumerPDF 12.70 12.70/19 MKS Inowrocław 2019

2
STAROSTA Szymon 2004-01-29 Z/5235/19

TAK

279 NumerPDF 12.84 12.84/19 LIUKS Kruszwica 2019

3
BELICA Gracjan 2006-05-22 Z/3812/18

TAK

860 NumerPDF 18.19/18 LUKS Start Nakło 2019

 
200 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF 38.06 38.06/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
WANIAK Dominik 2004-02-09 Z/0283/17

TAK

872 NumerPDF 40.87 40.87/19 LUKS Start Nakło 2019

3
STRUŻYŃSKI Piotr 2005-01-11 Z/0525/19

TAK

938 NumerPDF 41.40 41.40/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

865 NumerPDF 45.48 45.48/19 LUKS Start Nakło 2019

5
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

943 NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 Z/0524/19

TAK

952 NumerPDF 1:39.04 1:39.04/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
KAMIŃSKI Paweł 2004-01-08 Z/1389/19

TAK

882 NumerPDF LUKS Start Nakło 2019

3
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

205 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¦WIˇTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

713 NumerPDF 2:04.70 2:04.70/19 MKS Inowrocław 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

866 NumerPDF 2:50.19 2:50.19/19 LUKS Start Nakło 2019

2
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

953 NumerPDF 2:50.97 2:50.97/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
ZASADA Wiktor 2006-04-23 Z/5322/18

TAK

220 NumerPDF 3:04.75 3:04.75/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
PIETRZAK Michał 2005-02-10 Z/0991/19

TAK

400 NumerPDF 3:18.99 3:18.99/19 LKS Vectra Włocławek 2019

5
KALKA Jakub 2007-02-04 Z/1580/19

TAK

340 NumerPDF 3:21.81 3:21.81/19 UKB Szubin 2019

6
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

115 NumerPDF 3:35.15 3:35.15/19 LKS Vectra Włocławek 2019

7
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

888 NumerPDF 3:06.82/18 LUKS Start Nakło 2019

8
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

366 NumerPDF 3:06.42/18 UKB Szubin 2019

9
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

192 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

364 NumerPDF 6:51.23 6:51.23/19 UKB Szubin 2019

2
WINKOWSKI Michał 2004-09-07 Z/1128/16

TAK

338 NumerPDF 7:41.62/17 UKB Szubin 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 8:54.25 8:54.25/19 LKS Vectra Włocławek 2019

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19 LKS Vectra Włocławek 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIĘSZKI Paweł 2004-05-22 Z/1398/19

TAK

882 NumerPDF 5.35 5.35/19 LUKS Start Nakło 2019

2
KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 Z/4968/18

TAK

963 NumerPDF 5.32 5.32/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 12.78 12.78/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

112 NumerPDF 11.57 11.57/19 MKS Inowrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

954 NumerPDF 42.82 42.82/19 PK MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

930 NumerPDF 40.88 40.88/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 40.48 41.63/18 PK MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

959 NumerPDF 35.08 35.08/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

5
MATUSZYŃSKI Kacper 2005-06-14 Z/0096/16

TAK

267 NumerPDF 33.56 33.56/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 Z/4965/18

TAK

956 NumerPDF 50.15 50.15/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
BANACH Kacper 2004-08-10 Z/5368/18

TAK

855 NumerPDF 46.53 46.53/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
MARCZAK Kamil 2005-02-22 Z/5137/18

TAK

965 NumerPDF 41.01 41.01/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 Z/0590/18

TAK

959 NumerPDF 31.45 31.45/19 PK MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 Z/4963/18

TAK

954 NumerPDF 48.51 48.51/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 Z/4966/18

TAK

930 NumerPDF 39.09 39.09/19 PK MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

3
CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 Z/3768/19

TAK

112 NumerPDF 37.00 37.00/19 MKS Inowrocław 2019

4
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

881 NumerPDF 36.60 36.60/19 LUKS Start Nakło 2019

5
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

884 NumerPDF 33.41 33.41/19 LUKS Start Nakło 2019

 
5000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

938 NumerPDF 29.94 29.94/19 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

2
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

721 NumerPDF 33.31 33.31/19 LKS Vectra Włocławek 2019

3
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

336 NumerPDF 34.75/18 UKB Szubin 2019

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KRYPCIAK Maciej
2. MAĆKOWSKI Karol
3. STENKA Kamil
4. STRUŻYŃSKI Piotr
5. ZŁOTOWSKI Szymon
2004
2004
2005
2005
2006
NumerPDF MLKS Nadwi¶lanin Chełmno

2 1. ARACH Łukasz
2. AUGUSTYN Piotr
3. BELICA Gracjan
4. BEMBNISTA Dawid
2006
2006
2006
2007
NumerPDF LUKS Start Nakło III

3 1. KUNICKI Michał
2. CIĘSZKI Paweł
3. WANIAK Dominik
4. KAMIŃSKI Paweł
2004
2004
2004
2004
NumerPDF LUKS Start Nakło II