Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2019/20
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

702 NumerPDF 12.34 12.34/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.38 12.38/19 AML Słupsk 2019

3
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 12.65 12.65/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

4
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

916 NumerPDF 12.67 12.67/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

5
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

731 NumerPDF 12.69 12.69/19 OKS Skra Warszawa 2019  ROSU   ZKN 

6
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 12.70 12.70/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 12.72 12.72/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

8
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 12.74 12.74/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019  ROSU 

9
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.77 12.77/19 OKS Skra Warszawa 2019

10
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

84 NumerPDF 12.78 12.78/19 LUKS Strzałków 2019  ROSU 

11
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

220 NumerPDF 12.89 12.89/19 GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

12
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 12.99 12.99/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

13
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 13.12 13.12/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

14
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

715 NumerPDF 13.21 13.21/19 OKS Skra Warszawa 2019  ROSU 

15
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

173 NumerPDF 13.29 13.29/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

16
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

120 NumerPDF 13.35 13.35/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

17
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 13.50 13.50/19 OKS Skra Warszawa 2019  ROSU 

18
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

162 NumerPDF 13.53 13.53/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

19
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

914 NumerPDF 13.55 13.55/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

20
KOŚCIELNA Patrycja 2003-10-30 Z/3318/19

TAK

151 NumerPDF 13.59 13.59/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

21
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

910 NumerPDF 13.60 13.60/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

22
NEUMANN Sophia 2004-12-21 Z/4187/19

TAK

702 NumerPDF 13.63 13.63/19 OKS Skra Warszawa 2019

23
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/5069/19

TAK

930 NumerPDF 13.70 13.58/17 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

24
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

887 NumerPDF 13.72 13.72/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU 

25
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

134 NumerPDF 13.74 13.30/17 LKS Lubawa 2019  ROSU 

26
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

896 NumerPDF 13.80 13.80/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

27
MARCZEWSKA Karolina 2004-12-21 Z/3048/18

TAK

563 NumerPDF 13.85 13.85/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

28
KWIATKOWSKA Katarzyna 2002-03-06 Z/2685/17

TAK

365 NumerPDF 13.88 12.83/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

29
PRZYBYLSKA Weronika 2003-07-18 Z/3320/19

TAK

444 NumerPDF 13.89 13.89/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

30
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF 13.94 13.94/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

31
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

55 NumerPDF 14.03 14.03/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

32
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.14 14.14/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

33
WDOWIAK Wiktoria 2005-11-24 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF 14.22 14.22/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

34
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

350 NumerPDF 14.41 14.09/18 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

35
SZPAKOWICZ Oliwia 2005-02-27 Z/5004/19

TAK

20 NumerPDF 14.52 14.52/19 KS Wejher Wejherowo 2019  ROSU 

36
UZDROWSKA Joanna 2004-10-04 Z/5206/18

TAK

26 NumerPDF 15.04 15.04/19 KS Wejher Wejherowo 2019  ROSU 

37
STRUK Liliana 2005-12-24 Z/0045/18

TAK

24 NumerPDF 16.83 16.83/19 KS Wejher Wejherowo 2019  ROSU 

38
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05 Z/2921/18

TAK

157 NumerPDF 13.70/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

39
BORYS Zofia 2004-02-16 Z/5556/19

TAK

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

40
POROWSKA Maja 2005-03-01 Z/4402/19

TAK

351 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

41
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF 12.78/18 BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN 

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 24.98 24.98/19 UKS Młodzik Warszawa 2019  ROSU   ZKN 

2
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 26.25 26.25/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

3
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.35 26.35/19 UKS Młodzik Warszawa 2019  ZKN 

4
KUŹMIŃSKA Justyna 2004-05-24 Z/1004/18

TAK

3 NumerPDF 26.54 26.54/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

5
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 26.75 26.75/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

6
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

110 NumerPDF 26.96 26.71/17 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

7
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 27.10 27.10/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

8
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 27.30 27.30/19 UKS Gepard Warszawa 2019  ROSU 

9
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

236 NumerPDF 27.56 27.56/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

10
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 27.57 27.57/19 UKS Atos Woźnice 2019

11
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

53 NumerPDF 27.78 27.78/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

12
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

722 NumerPDF 28.14 28.14/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019  ROSU 

13
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 28.22 28.22/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 29.58 29.58/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

15
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

12 NumerPDF 31.17 31.17/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

16
GŁADKOWSKA Natalia 2005-12-01 Z/4109/19

TAK

343 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

17
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

18
GOZDEK Maria 2005-01-20 Z/0688/19

TAK

960 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 54.82 54.82/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU   ZKN 

2
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF 56.66 56.66/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

3
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.02 58.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 58.08 58.08/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU   ZKN 

5
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 58.43 58.43/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

6
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF 59.17 59.17/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

7
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 60.73 60.73/19 UKS Atos Woźnice 2019

8
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

74 NumerPDF 60.79 60.79/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

9
KNAPE Natalia 2003-01-16 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 62.53 62.53/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

10
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 63.19 63.19/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

11
STROIKE Maria 2004-09-18 Z/4987/19

TAK

25 NumerPDF 63.55 63.55/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

12
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 63.69 62.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

13
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 64.43 64.43/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

14
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

TAK

911 NumerPDF 64.75 64.75/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

15
STUPAŁA Aleksandra 2003-11-09 Z/2024/18

TAK

291 NumerPDF 64.86 64.86/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

16
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

136 NumerPDF 65.43 65.43/19 LKS Lubawa 2019  ROSU 

17
DUDEK Adrianna 2002-01-03 Z/4065/19

TAK

11 NumerPDF 69.04 69.04/19 MKS Piast Głogów 2019

18
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

19
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

133 NumerPDF LKS Lubawa 2019  ROSU 

20
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

21
HAPONIK Paulina 2005-05-22 Z/1332/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

22
PRĄDZINSKA Malwina 2005-11-15 Z/0269/19

TAK

234 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

23
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

24
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

193 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

25
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

135 NumerPDF LKS Lubawa 2019  ROSU 

26
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

TAK

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

27
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

28
CYCOŃ Patrycja 2005-02-21 Z/1897/19

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

29
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

35 NumerPDF 63.10/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

228 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

2
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 2:16.72 2:16.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

3
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 2:17.59 2:21.56/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

4
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

952 NumerPDF 2:17.75 2:17.75/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU   ZKN 

5
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 2:18.00 2:18.00/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

6
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

368 NumerPDF 2:19.39 2:19.39/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

7
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 2:19.56 2:19.56/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

8
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

959 NumerPDF 2:21.14 2:21.14/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

9
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF 2:21.83 2:21.83/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019  ROSU   ZKN 

10
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 2:23.22 2:23.22/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

11
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF 2:24.30 2:24.30/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

12
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

108 NumerPDF 2:24.52 2:24.52/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

13
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 2:25.00 LUKS Boguszyce 2019

14
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF 2:29.37 2:29.37/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

15
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

914 NumerPDF 2:29.46 2:29.46/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

16
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF 2:40.23 2:40.23/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019  ROSU 

17
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

36 NumerPDF 2:41.31 2:41.31/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

18
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

392 NumerPDF 2:42.76 2:42.76/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

19
KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 Z/5326/19

TAK

35 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

20
KOSZEWSKA Dominika 2005-12-09 Z/0678/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

21
SIMONIENKO Julia 2005-01-13 Z/5014/18

TAK

200 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

22
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

911 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

23
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

913 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

24
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

25
SMAL Aleksandra 2004-04-23 Z/1014/18

TAK

12 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

26
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/5434/19

TAK

357 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

27
KONKAŁO Weronika 2005-03-10 Z/1240/19

TAK

191 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

28
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

29
CEKAŁA Dominika 2004-07-19 Z/4299/19

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

30
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

31
LAJTNER Michelle 2004-09-29 Z/1023/18

TAK

30 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

32
DZIUBA Natalia 2005-11-26 Z/3718/18

TAK

8 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

33
URBAN Aleksandra 2004-07-12 Z/3271/17

TAK

963 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

34
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019  ROSU 

35
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

957 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

103 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

2
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

111 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU   ZKN 

3
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

271 NumerPDF LUKS Serock 2019  ROSU 

4
TOMALA Emilia 2004-11-02 Z/1019/18

TAK

2 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

5
BANAŚ Wiktoria 2005-05-19 Z/5660/18

TAK

193 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

6
DRAPCZUK Karolina 2005-06-19 Z/3862/19

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

7
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

8
STENKA Monika 2005-09-09 Z/5403/19

TAK

224 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

45 NumerPDF 10:00.29 10:00.29/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

2
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 10:09.28 10:09.28/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU   ZKN 

3
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

19 NumerPDF 12:32.86 12:32.86/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

4
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

955 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

17 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

6
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

7
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.71 1.71/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

2
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

32 NumerPDF 1.70 1.70/19 LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

3
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

452 NumerPDF 1.70 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   KNF   SKN 

4
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 1.62 1.63/18 MLKS Agros Żary 2019  ROSU   ZKN 

6
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.62 1.62/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

7
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.59 1.59/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

8
PONIEWIERKA Wiktoria 2004-04-29 Z/4730/17

TAK

38 NumerPDF 1.56 1.56/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

9
PONIATOWSKA Anna 2004-06-22 Z/5353/18

TAK

956 NumerPDF 1.55 1.55/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

10
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

348 NumerPDF 1.50 1.50/19 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

11
PAPIERNIK Laura 2004-11-07 Z/1905/19

TAK

13 NumerPDF 1.50 1.50/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

12
KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 Z/4116/19

TAK

346 NumerPDF 1.45 1.45/19 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

13
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

TAK

156 NumerPDF 1.40 1.40/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

14
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

925 NumerPDF 1.40 1.40/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

15
JEWUŁA Oliwia 2005-02-21 Z/3173/18

TAK

349 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

811 NumerPDF 2.62 2.62/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

913 NumerPDF 5.45 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

2
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

207 NumerPDF 5.36 5.36/19 UKS Olimp Duszniki 2019  ROSU 

3
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

343 NumerPDF 5.29 5.40/18 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU   ZKN 

4
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

962 NumerPDF 5.21 5.21/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

5
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

130 NumerPDF 5.05 5.09/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

6
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 5.00 5.00/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

7
LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 Z/4200/18

TAK

349 NumerPDF 4.97 4.97/19 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

8
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.62 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

344 NumerPDF 4.19 4.33/18 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

10
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

909 NumerPDF 5.09/17 LKS Vectra Włocławek 2019

11
KLANK Patrycja 2005-11-25 Z/1635/19

TAK

22 NumerPDF KS Wejher Wejherowo 2019  ROSU 

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 15.12 15.12/19 LKS Lubawa 2019  ROSU   ZKN 

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

75 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 14.09 14.09/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU   ZKN 

4
GEHRMANN Julia 2003-02-14 Z/3827/17

TAK

30 NumerPDF 11.58 11.58/19 KS Wejher Wejherowo 2019

5
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 11.40 11.40/19 UKS Technik Radom 2019  ROSU 

6
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 11.10 11.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

7
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 10.92 10.92/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

33 NumerPDF 10.12 10.12/19 MLKS Agros Żary 2019

9
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

453 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 35.73 35.73/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

2
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

67 NumerPDF 32.59 32.59/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU 

3
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 31.10 31.10/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

73 NumerPDF 26.51 26.51/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU 

5
KACZMAREK Kinga 2005-09-05 Z/0088/19

TAK

7 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

14 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 54.67 54.67/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU 

2
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

743 NumerPDF 45.62 48.14/18 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

3
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

630 NumerPDF 42.01 42.01/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

4
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

982 NumerPDF 40.09 40.09/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

621 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019

6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN   SKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

652 NumerPDF 44.33 44.33/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN 

2
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

500 NumerPDF 43.15 43.15/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN 

3
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 41.67 41.67/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU   ZKN 

4
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 41.11 41.11/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

5
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

40 NumerPDF 38.16 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

6
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 36.90 39.21/18 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

7
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 36.79 36.79/19 LKS Lubawa 2019

8
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

82 NumerPDF 33.23 33.23/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

9
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

111 NumerPDF 32.71 36.68/18 MKS Syrena Warszawa 2019  ROSU 

10
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 28.35 28.35/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

11
IWANOW Amelia 2005-06-03 Z/0675/19

TAK

197 NumerPDF 23.58 23.58/19 UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 5071 5071/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019  ROSU   ZKN   SKN 

2
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 4431 4431/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019  ROSU   ZKN 

3
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 4395 4395/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU   ZKN 

4
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

37 NumerPDF 4215 4215/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

5
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

614 NumerPDF 3768 3768/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

6
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

21 NumerPDF 3356 3356/19 KS Wejher Wejherowo 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

883 NumerPDF 26:40.24 26:40.24/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU 

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF 27:12 27:12/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

3
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF 27:50.42 27:50.42/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

4
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

924 NumerPDF 29:47.50 29:47.50/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

42 NumerPDF 30:26.05 30:26.05/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

6
GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 Z/1025/18

TAK

10 NumerPDF 33:43.08 33:43.08/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

7
KURPIOS Oliwia 2004-03-12 Z/3704/18

TAK

147 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

8
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

446 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

887 NumerPDF 14.91 14.91/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU   ZKN 

2
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF 15.11 15.11/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019  ZKN 

3
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.12 15.12/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

4
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 15.24 15.24/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU   ZKN 

5
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF 15.25 15.25/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

6
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

TAK

956 NumerPDF 16.43 16.43/19 WLKS Nowe Iganie 2019

7
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

44 NumerPDF 16.55 16.55/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU   ZKN 

8
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019  ROSU 

9
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

898 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

10
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

903 NumerPDF 16.09/18 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

11
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

12
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

13
GOŁDYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

TAK

702 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

14
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

15
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

351 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019  ROSU 

16
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

TAK

458 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

17
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

55 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

18
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

54 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

19
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

20
SZPAK Olga 2004-09-25 Z/4246/19

TAK

352 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

227 NumerPDF 62.94 62.94/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU   ZKN 

2
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 64.97 64.97/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ZKN 

3
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

354 NumerPDF 65.54 65.54/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

4
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 65.61 65.61/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF 68.71 68.71/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

6
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

175 NumerPDF 70.66 70.66/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

8
KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Z/0340/19

TAK

22 NumerPDF Orka Iława Athletics 2019

9
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

34 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

10
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

454 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

105 NumerPDF 4:58.68 4:58.68/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU   ZKN 

2
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF 5:06.99 5:06.99/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU   ZKN 

3
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 5:21.83 5:21.83/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

4
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 5:27.88 5:27.88/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

5
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF 5:30.26 5:30.26/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ZKN 

6
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

889 NumerPDF 5:35.06 5:35.06/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

7
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

TAK

194 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 10.68 10.68/19 BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN   KNF 

2
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 10.88 10.88/19 AML Słupsk 2019  ZKN 

3
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

44 NumerPDF 11.01 11.01/19 UKS Atos Woźnice 2019  ZKN 

4
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.01 11.01/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

5
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.18 11.18/19 AML Słupsk 2019

6
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.21 11.21/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

7
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.26 11.26/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU   ZKN 

8
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 11.27 11.27/19 OKS Skra Warszawa 2019  ZKN 

9
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 11.45 11.45/19 OKS Skra Warszawa 2019

10
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 11.48 11.48/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

11
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 11.57 11.57/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

12
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 11.63 11.63/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

13
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

48 NumerPDF 11.65 11.65/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

14
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.67 11.67/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

15
KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 Z/0264/19

TAK

211 NumerPDF 11.68 11.68/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

16
SZCZERBA Kacper 2004-03-25 Z/4213/19

TAK

142 NumerPDF 11.71 11.71/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

17
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

387 NumerPDF 11.75 11.75/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

18
MOLSKI Paweł 2002-12-12 Z/5099/19

TAK

701 NumerPDF 11.79 11.79/19 OKS Skra Warszawa 2019

19
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

355 NumerPDF 11.83 11.83/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

20
UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 Z/4109/18

TAK

700 NumerPDF 11.88 11.88/19 OKS Skra Warszawa 2019  ROSU 

21
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 11.89 11.89/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

22
DAWISKIBA Mateusz 2004-04-25 Z/3693/18

TAK

165 NumerPDF 11.93 11.93/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

23
GIZICKI Tomasz 2004-06-14 Z/1092/19

TAK

979 NumerPDF 11.94 11.94/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

24
BORSUK Mikołaj 2003-12-15 Z/3623/19

TAK

88 NumerPDF 12.01 12.01/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

25
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.07 12.07/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

26
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 12.10 12.05/18 UKS Gepard Warszawa 2019  ROSU 

27
PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 Z/3695/18

TAK

157 NumerPDF 12.12 12.12/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

28
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF 12.18 12.18/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

29
SADOWSKI Igor 2003-07-04 Z/3459/19

TAK

351 NumerPDF 12.21 12.21/19 WKS Wawel Kraków 2019

30
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

25 NumerPDF 12.21 12.21/19 MLKS Agros Żary 2019

31
KOPROWSKI Piotr 2004-06-18 Z/5238/19

TAK

346 NumerPDF 12.35 12.35/19 WKS Wawel Kraków 2019

32
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 12.36 12.13/18 OKS Skra Warszawa 2019

33
KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 Z/4244/19

TAK

345 NumerPDF 12.42 12.42/19 WKS Wawel Kraków 2019

34
PIONK Andrzej 2003-04-01 Z/1295/19

TAK

45 NumerPDF 12.50 12.50/19 KS Wejher Wejherowo 2019

35
DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 Z/4312/19

TAK

520 NumerPDF 12.53 12.53/19 BKL Bełchatów 2019

36
PYSZKA Patryk 2003-01-06 Z/1540/16

TAK

17 NumerPDF 12.59 12.45/18 KS Wejher Wejherowo 2019

37
BAŃDO Adrian 2004-11-15 Z/5236/19

TAK

343 NumerPDF 13.21 13.21/19 WKS Wawel Kraków 2019

38
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF 13.41 13.41/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

39
LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 Z/4682/19

TAK

925 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 22.11 22.08/17 BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN   SKN 

2
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 22.50 22.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

3
ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 Z/0743/17

TAK

795 NumerPDF 22.67 22.67/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019  ZKN 

4
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

64 NumerPDF 23.08 23.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

5
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

463 NumerPDF 23.50 23.50/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

6
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 23.66 23.66/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

7
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

882 NumerPDF 24.96 24.96/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

8
SOLECKI Jakub 2004-01-01 Z/5114/19

TAK

13 NumerPDF 26.20 26.20/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
WITEK Karol 2005-03-18 Z/5115/19

TAK

12 NumerPDF 26.96 26.96/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

10
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF 26.98 26.98/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

11
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

250 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

26 NumerPDF 47.91 47.91/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019  KNF   SKN 

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

666 NumerPDF 48.26 48.26/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN   KNF 

3
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

8 NumerPDF 49.02 49.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

4
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 50.10 50.10/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU   ZKN 

5
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 50.31 50.31/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

6
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

101 NumerPDF 50.47 50.47/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU   ZKN 

7
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

157 NumerPDF 51.24 51.24/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

8
SZAJNER Wojciech 2003-03-18 Z/5753/18

TAK

929 NumerPDF 51.41 51.41/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

9
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 51.43 51.43/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

10
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF 51.58 51.58/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

11
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF 52.23 52.23/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

12
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 52.34 52.34/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

13
CHRUŚCIEL Marek 2004-01-14 Z/2075/18

TAK

152 NumerPDF 53.52 53.52/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

14
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF 53.69 53.69/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

15
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 54.04 54.04/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

16
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF 54.07 54.07/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019  ROSU 

17
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

212 NumerPDF 54.87 54.87/19 UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

18
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 55.63 55.63/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

19
SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 Z/1541/16

TAK

25 NumerPDF 57.77 57.77/19 KS Wejher Wejherowo 2019

20
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

21
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF AML Słupsk 2019  ROSU 

22
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF AML Słupsk 2019  ROSU 

23
KONOBROCKI Rafał 2004-02-28 Z/4615/19

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

24
DYCZEWSKI Michał 2004-12-11 Z/5651/19

TAK

1 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019

25
DZIEWIĘCKI Mateusz 2005-12-25 Z/1830/19

TAK

777 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

26
TATARA Dawid 2004-07-27 Z/3178/19

TAK

512 NumerPDF BKL Bełchatów 2019  ROSU 

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

214 NumerPDF 1:54.82 1:54.82/19 LUKS Podium Kup 2019  ZKN 

2
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 1:55.83 1:55.83/19 KL Iskra Białogard 2019  ROSU   ZKN 

3
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

704 NumerPDF 1:56.24 1:56.24/19 MKP Myślibórz 2019  ROSU   ZKN 

4
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

106 NumerPDF 1:58.47 1:58.47/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

5
LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 Z/1669/16

TAK

14 NumerPDF 1:58.64 1:58.64/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

6
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

155 NumerPDF 2:00.09 2:00.09/19 OŚ AZS Poznań 2019  ROSU 

7
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 2:01.27 2:01.27/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019  ROSU 

8
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

12 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

9
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019  ROSU 

10
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

13 NumerPDF 2:02.19 2:02.19/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

11
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

715 NumerPDF 2:04.04 2:04.04/19 AML Słupsk 2019

12
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

108 NumerPDF 2:04.78 2:04.78/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

13
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 2:04.99 2:04.99/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

14
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

911 NumerPDF 2:07.64 2:07.64/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

15
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

TAK

485 NumerPDF 2:08.13 2:08.13/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

16
BIERNAT Kamil 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

52 NumerPDF 2:09.84 2:09.84/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

17
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

104 NumerPDF 2:09.87 2:09.77/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

18
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF 2:11.46 2:11.46/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

19
KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 Z/1829/19

TAK

780 NumerPDF 2:13.27 2:13.27/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

20
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-21 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

21
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

732 NumerPDF 1:57.43/18 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU   ZKN 

22
STĘPIEŃ Hubert 2004-05-05 Z/4431/19

TAK

988 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

23
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

888 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU 

24
WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 Z/3342/19

TAK

808 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

25
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

371 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

26
BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

TAK

986 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU 

27
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

370 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

28
KUZIAK David 2004-08-16 Z/1003/18

TAK

15 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

29
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:15.62/18 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF 4:04.18 4:04.18/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019  ZKN 

2
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 4:07.30 4:07.30/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

3
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 4:07.77 4:07.77/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019  ROSU   ZKN 

4
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

112 NumerPDF 4:10.49 4:10.49/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU   ZKN 

5
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

110 NumerPDF 4:14.30 4:14.30/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019  ROSU 

6
BUCH Filip 2002-03-26 Z/2944/16

TAK

3 NumerPDF 4:15.07 4:15.07/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

7
RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 Z/2581/17

TAK

149 NumerPDF 4:26.33 4:26.33/19 MKS-MOS Śrem 2019  ROSU 

8
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

9
JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 Z/0677/19

TAK

196 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

10
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

962 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019  ROSU 

11
ANDRULEWICZ Jakub 2005-05-14 Z/0674/19

TAK

192 NumerPDF UKS Technik Augustów 2019  ROSU 

12
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

62 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

13
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

60 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

14
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

15
MEGIER Adrian 2005-12-13 Z/4841/18

TAK

240 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

16
CAŁA Krzysztof 2005-10-26 Z/0263/19

TAK

241 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

545 NumerPDF 8:49.08 8:49.08/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019  ROSU   ZKN 

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF 8:58.49 8:58.49/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU   ZKN 

3
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 9:17.78 9:17.78/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019  ROSU 

4
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

225 NumerPDF 9:55.03 9:55.03/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

5
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

739 NumerPDF 10:05.06 10:05.06/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019  ROSU 

6
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

877 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

7
KRAWCZYK Wiktor 2005-07-06 Z/2070/19

TAK

768 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

8
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

38 NumerPDF 10:06.76/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

9
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

248 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU 

10
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

259 NumerPDF MLKS Baszta Bytów 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

378 NumerPDF 1.92 1.92/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

2
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

514 NumerPDF 1.91 1.91/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU   ZKN 

3
NIELUB Jakub 2003-09-09 Z/5098/19

TAK

736 NumerPDF 1.90 1.90/19 AML Słupsk 2019

4
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

930 NumerPDF 1.87 1.87/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

5
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.85 1.85/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

6
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.83 1.83/19 AML Słupsk 2019  ROSU 

7
KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 Z/2157/17

TAK

753 NumerPDF 1.81 1.81/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

8
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

813 NumerPDF 1.66 1.66/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

9
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

814 NumerPDF 1.63 1.63/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

10
FIBNER Jakub 2005-03-23 Z/2830/18

TAK

461 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

148 NumerPDF 4.00 4.00/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

2
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

711 NumerPDF 3.70 3.70/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU   ZKN 

3
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

744 NumerPDF 3.40 4.20/18 MKLA Łęczyca 2019  ROSU   ZKN 

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

34 NumerPDF 6.97 6.97/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU   KNF   SKN 

2
MAJSAK Marcin 2002-03-14 Z/3484/17

TAK

380 NumerPDF 6.66 6.38/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

3
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

61 NumerPDF 6.60 6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

4
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

962 NumerPDF 6.47 6.47/19 WLKS Nowe Iganie 2019  ROSU 

5
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

67 NumerPDF 6.27 6.27/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU 

6
KUKLA Maksymilian 2005-09-18 Z/0541/19

TAK

227 NumerPDF 5.09 5.09/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
KLANK Przemysłąw 2004-05-07 Z/1636/19

TAK

21 NumerPDF 4.70 4.70/19 KS Wejher Wejherowo 2019  ROSU 

8
OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 Z/4004/18

TAK

345 NumerPDF 4.59 4.59/19 WKS Wawel Kraków 2019

9
TOKARSKI Eryk 2005-08-21 Z/5176/19

TAK

347 NumerPDF WKS Wawel Kraków 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 13.14 13.14/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU   ZKN 

2
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF 12.68 12.68/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

3
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

536 NumerPDF BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

4
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

557 NumerPDF BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

TAK

200 NumerPDF 17.16 17.16/19 UKS Technik Augustów 2019  KNF   SKN 

2
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

457 NumerPDF 16.24 16.24/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU   ZKN 

3
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

66 NumerPDF 15.63 15.63/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

4
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF 15.37 15.37/19 UKS Technik Augustów 2019  ROSU   ZKN 

5
MAZUR Tobiasz 2004-12-28 Z/0936/18

TAK

808 NumerPDF 14.58 14.58/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019  ROSU 

6
RODZIAK Karol 2004-08-16 Z/4804/19

TAK

453 NumerPDF 11.74 11.74/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

7
GOLA Adrian 2005-04-15 Z/5113/19

TAK

962 NumerPDF 9.12 9.12/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

78 NumerPDF 48.85 48.85/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU   ZKN 

2
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

66 NumerPDF 47.57 47.57/19 LUKS Podium Kup 2019  ROSU 

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

41 NumerPDF 47.27 47.27/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU   ZKN 

4
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

75 NumerPDF 40.65 40.65/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU 

5
DANILUK Adam 2002-04-13 Z/2737/17

TAK

505 NumerPDF 40.36 40.36/19 UKS Młodzik Warszawa 2019

6
WNUKOWSKI Aleksander Daniel 2002-11-25 Z/1319/19

TAK

921 NumerPDF 34.76 34.76/19 LKS Vectra Włocławek 2019

7
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

72 NumerPDF 28.29 28.29/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019  ROSU 

8
BIAŁK Karol 2003-07-21 Z/2051/17

TAK

33 NumerPDF 27.64 27.64/19 KS Wejher Wejherowo 2019

9
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

12 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 63.29 63.29/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU   ZKN 

2
SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 Z/3909/18

TAK

749 NumerPDF 47.98 47.98/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

3
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

974 NumerPDF 44.15 44.15/19 LKS Vectra Włocławek 2019

4
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

233 NumerPDF 26.90 26.90/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019  ROSU 

5
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

679 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

665 NumerPDF 57.91 57.91/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN 

2
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 NumerPDF 53.96 53.96/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU 

3
NITECKI Kamil 2002-01-30 Z/2999/17

TAK

191 NumerPDF 51.92 51.92/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

116 NumerPDF 41.76 41.76/19 UKS Gepard Warszawa 2019

5
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

44 NumerPDF 37.82 37.82/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

6
KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 Z/2064/17

TAK

42 NumerPDF 33.67 33.67/19 KS Wejher Wejherowo 2019

7
ZIOMKO Eryk 2004-03-01 Z/5116/19

TAK

14 NumerPDF 28.22 28.22/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019  ROSU 

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF 6163 6163/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019  ZKN 

2
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

705 NumerPDF 5996 5996/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU   ZKN 

3
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 5485 5485/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

4
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

21 NumerPDF 5476 5476/19 KS Wejher Wejherowo 2019  ZKN 

5
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

85 NumerPDF 5221 5221/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ROSU   ZKN 

6
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

49 NumerPDF 3992 3992/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019  ROSU 

7
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

505 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

 
10000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

760 NumerPDF 13.90 13.90/19 MKLA Łęczyca 2019  ROSU   ZKN 

2
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 NumerPDF 13.95 13.95/19 BKL Bełchatów 2019  ROSU   ZKN 

3
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

TAK

810 NumerPDF 14.60 14.60/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019  ZKN 

4
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF 14.67 14.67/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

5
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

65 NumerPDF 14.92 14.92/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

6
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF 15.03 15.03/19 MKS Osa Zgorzelec 2019  ROSU 

7
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

27 NumerPDF 15.37 15.37/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

8
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

63 NumerPDF 15.38 15.38/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU   ZKN 

9
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

937 NumerPDF 15.40 15.40/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

10
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF 15.69 15.69/19 UKS Gepard Warszawa 2019  ROSU 

11
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 15.92 15.92/19 MLKS Agros Żary 2019  ROSU   ZKN 

12
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF 16.27 16.27/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU   ZKN 

13
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

601 NumerPDF 14.89/18 MKLA Łęczyca 2019

14
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07 Z/2074/18

TAK

160 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019  ROSU 

15
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

881 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

16
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019  ROSU 

17
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

610 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

18
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

704 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

19
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

467 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019  ROSU 

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

348 NumerPDF 53.01 53.01/19 WKS Wawel Kraków 2019  ROSU   ZKN 

2
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF 54.52 54.52/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ZKN 

3
STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 Z/0665/16

TAK

31 NumerPDF 54.89 54.89/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ROSU 

4
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

882 NumerPDF 55.92 55.92/19 AZS-AWF Gorzów 2019  ROSU   ZKN 

5
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF 56.56 56.56/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU 

6
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

751 NumerPDF 56.67 56.67/19 MKLA Łęczyca 2019

7
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF 57.07 57.07/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

8
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

718 NumerPDF 57.08 57.08/19 MKLA Łęczyca 2019

9
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

933 NumerPDF 58.43 58.43/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU   ZKN 

10
MICHALAK Sebastian 2004-01-04 Z/3726/17

TAK

5 NumerPDF 58.49 58.49/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ROSU 

11
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

903 NumerPDF 58.93 58.93/19 MKS Agros Chełm 2019  ROSU   ZKN 

12
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

903 NumerPDF 61.31 61.31/19 LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

13
KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 Z/2063/17

TAK

32 NumerPDF 62.83 62.83/19 KS Wejher Wejherowo 2019

14
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

20 NumerPDF 63.86 63.86/19 KS Wejher Wejherowo 2019

15
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

940 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2019  ROSU 

16
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

905 NumerPDF UKS Technik Radom 2019

17
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

874 NumerPDF UKS Technik Radom 2019  ROSU 

18
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/5433/19

TAK

220 NumerPDF GSLA Gierzwałd 2019  ROSU 

19
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

759 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019  ROSU 

 
2000 m przeszkody M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

440 NumerPDF 6:10.37 6:10.37/19 UKS Olimp Kozienice 2019  ROSU 

2
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 6:11.80 6:11.80/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  ROSU   ZKN 

3
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

714 NumerPDF 6:25.08 6:25.08/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019  ROSU   ZKN 

4
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

388 NumerPDF 6:27.32 6:27.32/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

5
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

603 NumerPDF 6:32.57 6:32.57/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019  ROSU 

6
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

37 NumerPDF 6:41.00 6:41.00/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019  ROSU 

7
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 NumerPDF 6:41.07 6:41.07/19 RLTL ZTE Radom 2019  ROSU 

8