Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał Wojewódzki 19. Licealiady Młodzieży Szkolnej w LA
CHOJNICE, 29.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONKEL Dominika 2002-01-25 Z/2211/16

TAK

780 NumerPDF 61.27/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLINA Julia 2001-12-17 Z/2239/17

TAK

783 NumerPDF 2:26.21 2:26.21/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF 1.45 1.45/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJA Julia 2001-10-03 Z/2227/17

TAK

782 NumerPDF 4.13 4.68/16 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 10.68/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 37.00 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

405 NumerPDF 33.80 33.80/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

404 NumerPDF 33.49 38.74/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 11.38 11.21/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
HEWELT Mikołaj 2002-01-20 Z/3007/16

TAK

773 NumerPDF 12.24 11.92/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Mariusz 2000-06-28 Z/2297/16

TAK

764 NumerPDF 52.99/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAFFKE Mateusz 2000-08-10 Z/2229/17

TAK

771 NumerPDF 2:06.10/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

284 NumerPDF 4:32.6 4:32.6/19 LKS Zorza Gdynia 2019

2
ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

451 NumerPDF 4:36.3 4:36.3/19 LKS Zorza Gdynia 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
USTARBOWSKI Marcin 2002-06-28 Z/3611/17

TAK

742 NumerPDF 1.55 1.65/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

2
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

TAK

775 NumerPDF 1.65/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASKUŁKA Artur 2000-12-14 Z/2231/17

TAK

775 NumerPDF 5.71 5.71/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

408 NumerPDF 15.91 15.91/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
ORLIKOWSKI Kacper 2000-09-20 Z/0562/17

TAK

396 NumerPDF 14.09 14.09/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

3
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

405 NumerPDF 13.39 13.69/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Rafał 2000-02-26 Z/5953/15

TAK

405 NumerPDF 39.87 41.37/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna