Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Polski LZS
ZAMOŚĆ, 1-2 czerwca 2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 12.31 12.31/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.62 12.55/18 LUKS Orneta 2019

3
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

2 NumerPDF 13.74 13.50/16 KS Agros Zamość 2019

4
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

115 NumerPDF 14.06 13.80/18 KS Agros Zamość 2019

5
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.33/18 KS Agros Zamość 2019

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 12.11 12.11/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.36 12.18/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

3
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.43 12.35/17 KS Agros Zamość 2019

4
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

20 NumerPDF 13.05 13.05/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

5
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/2286/18

TAK

155 NumerPDF 13.75 13.22/18 MKS Olimp Łobez 2019

6
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 13.61/17 RLTL ZTE Radom 2019

7
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 14.19/15 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

906 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

203 NumerPDF 25.68 25.50/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 26.24 25.75/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 26.38 25.78/18 LUKS Orneta 2019

4
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

2 NumerPDF 28.28 28.28/19 KS Agros Zamość 2019

5
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 29.35 28.20/18 MLKS Agros Żary 2019

6
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

7
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

115 NumerPDF 29.12/18 KS Agros Zamość 2019

8
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

22 NumerPDF 28.83/18 MLUKS Tarnów 2019

9
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 25.22/18 KS Agros Zamość 2019

10
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

989 NumerPDF 26.31/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 26.37 26.37/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 26.74 26.74/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

222 NumerPDF 27.58 27.29/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

4
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 27.92 26.79/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

5
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

20 NumerPDF 28.00 28.00/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

6
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

7
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

49 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

8
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 25.65/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

9
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

182 NumerPDF 26.19/18 LKS OSiR Pleszew 2019

10
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 28.63/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

11
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 27.35/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 24.64/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 24.85/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

14
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

911 NumerPDF 28.58/17 RLTL ZTE Radom 2019

15
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

13 NumerPDF 27.36/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

32 NumerPDF 59.08/15 UKS Filipides Teresin 2019

2
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

906 NumerPDF 58.20/17 RLTL ZTE Radom 2019

3
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 59.54/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

989 NumerPDF 59.40 59.40/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 59.90 58.58/16 GKS Żukowo 2019

3
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF 61.41 61.41/19 ULKS Technik Trzcinica 2019

4
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

5
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

47 NumerPDF 56.95/17 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

6
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

54 NumerPDF 62.42/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

7
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 64.73/18 KS Agros Zamość 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF 56.54 56.54/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 59.57 58.86/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

482 NumerPDF 59.75 SSR Olimp Strawczyn 2019

4
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 59.97 59.97/19 MKS Olimp Łobez 2019

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 60.15 MKS Bank BS Płońsk 2019

6
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

13 NumerPDF 63.01 61.86/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

7
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

182 NumerPDF 64.22 58.67/18 LKS OSiR Pleszew 2019

8
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

49 NumerPDF 64.83 64.83/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

19 NumerPDF 69.69 69.69/19 MLUKS Tarnów 2019

10
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

20 NumerPDF 70.26 70.26/19 MLUKS Tarnów 2019

11
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

222 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

12
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

13
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 61.79/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

14
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 62.82/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

15
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

165 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

32 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

2
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:09.61/17 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

187 NumerPDF 2:13.95/17 UKS 12 Kalisz 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:15.01 2:13.12/18 LKS Fenix Słupsk 2019

2
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

54 NumerPDF 2:24.31 2:21.22/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

3
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 2:28.16 2:27.70/18 KS Agros Zamość 2019

4
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

12 NumerPDF 2:29.28 2:29.28/19 MLUKS Tarnów 2019

5
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

205 NumerPDF 2:25.50/18 ULKS Technik Trzcinica 2019

6
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 2:18.35/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

7
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

8
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 2:16.11/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

9
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 2:22.56/17 KS Podlasie Białystok 2019

10
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 2:20.96/16 KS Zamek Kurzętnik 2019

11
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

38 NumerPDF 2:11.42/18 MLUKS Tarnów 2019

12
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

962 NumerPDF 2:15.96/18 WLKS Nowe Iganie 2019

13
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 2:17.42/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

14
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 2:12.03/18 GKS Żukowo 2019

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 2:15.18 2:15.18/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

151 NumerPDF 2:28.95 2:28.95/19 MKS Olimp Łobez 2019

3
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 2:31.41 2:28.32/17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

4
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

165 NumerPDF 2:35.93 2:35.93/19 MKS Olimp Łobez 2019

5
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

482 NumerPDF 2:25.17/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

6
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

956 NumerPDF 2:18.77/18 WLKS Nowe Iganie 2019

7
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 2:38.72/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

11 NumerPDF 4:43.05 4:43.05/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

2
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 4:51.62 4:32.65/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

72 NumerPDF 4:53.8 4:36.06/18 GKS Żukowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF 5:05.21 4:44.39/18 LKS Fenix Słupsk 2019

5
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 4:18.74/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 4:40.04 4:32.08/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 4:44.3 4:36.34/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

3
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

17 NumerPDF 4:48.40 4:43.10/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

4
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

88 NumerPDF 4:48.65 4:48.65/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

5
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF 4:53.35 4:46.57/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

6
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 4:55.62 4:50.76/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 4:58.93/17 KS Podlasie Białystok 2019

8
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

216 NumerPDF 4:52.70/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

9
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF 4:38.42/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

10
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 4:56.56/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

11
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 4:34.75/18 LKS Fenix Słupsk 2019

12
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

134 NumerPDF 5:53.22/18 KS Agros Zamość 2019

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

72 NumerPDF 4:55.3 4:55.3/19 GKS Żukowo 2019

2
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

791 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2019

3
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

151 NumerPDF MKS Olimp Łobez 2019

5
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

253 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

6
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 5:03.25/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

7
TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

5 NumerPDF 5:16.63/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

791 NumerPDF 10:18.49 10:18.49/19 KS Parkiet Hajnówka 2019

2
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

174 NumerPDF 11:08.37 10:26.96/18 LKS Fenix Słupsk 2019

3
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

207 NumerPDF 11:21.16 10:58.71/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF 12:06.59 12:06.59/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

444 NumerPDF 10:38.06/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

6
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

253 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

7
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

11 NumerPDF 9:50.07/16 WMLKS Pomorze Stargard 2019

8
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 9:52.20/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF 10:02.16/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

10
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

11
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

481 NumerPDF 11:22.25/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

12
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

13
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

72 NumerPDF 11:12.89/18 GKS Żukowo 2019

14
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

134 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

15
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 10:00.62/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

966 NumerPDF 1.55 1.63/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
MYKOWSKA Maja 2001-12-26 Z/3875/19

TAK

155 NumerPDF 1.55 1.55/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.62 1.62/19 MLKS Agros Żary 2019

2
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

213 NumerPDF 1.60 1.60/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 1.55 1.63/18 MLKS Agros Żary 2019

4
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 1.51 1.59/17 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

5
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 1.47 1.53/16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

6
HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 Z/2535/17

TAK

525 NumerPDF 1.45 1.55/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2019

7
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

210 NumerPDF 1.41 1.41/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

8
SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 Z/2540/17

TAK

529 NumerPDF 1.40 1.50/18 LUKS Eurocentr Suchowola 2019

9
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 1.59/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.54 5.94/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

105 NumerPDF 5.00 5.00/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

3
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

170 NumerPDF 4.50 4.58/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

542 NumerPDF 5.71/18 LIUKS Kruszwica 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
MYKOWSKA Maja 2001-12-26 Z/3875/19

TAK

155 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 5.50 5.50/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 5.27 5.27/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

3
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 5.14 5.51/18 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019

4
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 5.07 5.07/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 4.96 5.22/18 MLKS Agros Żary 2019

6
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 4.87 5.04/17 MKS Bank BS Płońsk 2019

7
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 4.82 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

8
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF 4.76 4.76/19 KS Agros Zamość 2019

9
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/2286/18

TAK

155 NumerPDF 4.75 MKS Olimp Łobez 2019

10
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 4.75 4.75/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

11
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF 4.72 4.72/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

12
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 4.57 4.57/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

13
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 4.56 4.87/18 MLKS Agros Żary 2019

14
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

210 NumerPDF 4.26 4.36/16 ULKS MOSiR Sieradz 2019

15
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 4.81/18 MKS Olimp Łobez 2019

16
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF 4.50/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

17
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 5.23/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

105 NumerPDF 10.70 10.84/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
MAŁECKA Katarzyna 2000-07-16 Z/1959/17

TAK

170 NumerPDF 9.53 9.53/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

3
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

542 NumerPDF 11.55/18 LIUKS Kruszwica 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 11.20/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

5
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

6
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.37 11.37/19 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 10.89 10.89/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

3
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF 10.75 10.75/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF 10.61 10.61/19 KS Agros Zamość 2019

5
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

638 NumerPDF 10.55 11.16/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

6
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 10.22 10.22/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

7
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 9.40 9.40/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

8
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 10.69/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

9
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 12.89/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 9.82 9.82/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 14.27 14.27/19 LKS Lubawa 2019

2
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 13.91 13.91/19 MLKS Agros Żary 2019

3
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 13.25 13.25/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

4
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 13.13 15.23/18 KS Agros Zamość 2019

5
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF 12.30 12.30/17 OKLA Ostrołęka 2019

6
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 11.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

7
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF 11.50 11.70/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

8
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

350 NumerPDF 11.47 11.47/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

9
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 11.21 11.27/18 RLTL ZTE Radom 2019

10
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 10.41 10.91/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

11
SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 Z/3812/17

TAK

81 NumerPDF 10.22 10.86/18 LKS OSiR Pleszew 2019

12
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF 10.10 10.10/19 KS Podlasie Białystok 2019

13
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

8 NumerPDF 10.02 10.02/19 KS Wisła Puławy 2019

14
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 9.06 9.90/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

15
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF 9.83/18 LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 45.09 45.09/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 43.55 43.92/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 40.73 40.73/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
BYCZKOWSKA Aleksandra 2000-03-17 Z/5600/15

TAK

781 NumerPDF 37.00 40.60/17 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

231 NumerPDF 35.21 35.21/19 LIUKS Kruszwica 2019

2
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 34.74 35.46/18 LKS Lubawa 2019

3
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF 33.92 34.31/18 OKLA Ostrołęka 2019

4
SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 Z/3812/17

TAK

81 NumerPDF 29.74 29.74/19 LKS OSiR Pleszew 2019

5
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

8 NumerPDF 28.99 28.99/19 KS Wisła Puławy 2019

6
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 28.12 33.93/18 KS Agros Zamość 2019

7
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 24.40 27.96/18 LKS Lubawa 2019

8
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 65.27 65.27/19 KS Agros Zamość 2019

2
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 62.63 62.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 55.85 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 43.03 43.03/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

3
CIEŚLAR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

21 NumerPDF 36.79 36.79/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

4
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

1 NumerPDF 35.65 35.65/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

5
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

21 NumerPDF 35.28 35.28/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019

6
DELEŻUK Karolina 2001-11-22 Z/1881/18

TAK

145 NumerPDF 21.76 21.76/19 KS Agros Zamość 2019

7
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF 33.95/15 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

63 NumerPDF 49.80 49.80/19 MLKS Agros Żary 2019

2
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 48.86 48.86/19 KS Agros Zamość 2019

3
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 42.12 43.17/18 KS Agros Zamość 2019

4
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 37.88/18 KS Wisła Puławy 2019

5
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

7
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

59 NumerPDF 38.07/17 OKLA Ostrołęka 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

908 NumerPDF 42.12 51.60/18 RLTL ZTE Radom 2019

2
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 31.98/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 46.21 46.21/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
STYŚ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 41.68 41.68/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

40 NumerPDF 38.58 38.58/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

4
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

116 NumerPDF UKS Błyskawica Domaniewice 2019

5
KOZERA Julianna 2001-01-01 Z/3880/18

TAK

1 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

88 NumerPDF 42.43 42.43/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

2
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

40 NumerPDF 41.67 41.67/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 38.87 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2019

4
KLAMA Laura 2002-01-07 Z/3452/16

TAK

19 NumerPDF 32.82 32.82/19 LUKS Podium Kup 2019

5
SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 Z/1585/17

TAK

711 NumerPDF 31.88 31.88/19 ULKS Gryf Rytwiany 2019

6
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 30.78 30.78/19 MKS Olimp Łobez 2019

7
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

501 NumerPDF 29.27 32.75/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

8
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 24.62 33.03/18 LKS Lubawa 2019

9
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 27.68/18 KS Wisła Puławy 2019

10
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

63 NumerPDF 47.63/18 LUKS Hańcza Suwałki 2019

 
5000 metrów chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

962 NumerPDF 23:55/16 WLKS Nowe Iganie 2019

 
5000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

16 NumerPDF 34:50.30 34:50.30/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

61 NumerPDF 27:06.27/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 27:07.57/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

952 NumerPDF 29:25 28:47.50/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019

2
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

21 NumerPDF 29:30.03 29:30.03/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

3
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

29 NumerPDF 33:38.29 33:38.29/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

4
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

502 NumerPDF 36:23 36:23/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

535 NumerPDF 37:35 37:35/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 15.71 15.71/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

45 NumerPDF 17.21 17.21/19 MLKS Agros Żary 2019

3
ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

4
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF 14.67/17 KS Podlasie Białystok 2019

5
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

28 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

834 NumerPDF 14.37 14.37/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019

2
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

593 NumerPDF 14.45 14.45/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 14.68 14.68/19 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 14.91 14.91/19 MLKS Agros Żary 2019

5
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.12 15.12/19 MLKS Agros Żary 2019

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF 15.77 15.77/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

86 NumerPDF 15.82 15.47/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

8
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 14.78/18 KS Podlasie Białystok 2019

9
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 13.72/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF 16.54/18 LUKS Hańcza Suwałki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF 15.90/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

22 NumerPDF 63.48 63.48/19 LUKS Podium Kup 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

69 NumerPDF 66.74 66.74/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

48 NumerPDF 70.53 65.90/18 LUKS Podium Kup 2019

3
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

28 NumerPDF 62.58/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 65.62 65.62/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
GRUBIAK Julia 2002-12-19 Z/1954/16

TAK

583 NumerPDF 68.94/18 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

3
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

112 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

4
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

33 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

5
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

38 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

6
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

7
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

122 NumerPDF 66.48/18 KS Wisła Puławy 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

37 NumerPDF 69.15/18 LUKS Hańcza Suwałki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

355 NumerPDF 60.48/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

10
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 67.92/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

481 NumerPDF 5:25.78/18 SSR Olimp Strawczyn 2019

3
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 7:29.64 7:13.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 6:50.67/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

3
SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1753/15

TAK

459 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2019

4
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CHOJNACKA Klaudia
2. OLSZEWSKA Maria
3. WIDULIŃSKA Wiktoria
4. ZDUNOWSKA Marta
5. ROSA Marlena
2003
2002
2003
2003
2003
NumerPDF MKS Bank BS Płońsk

 
4x400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GŁÓWCZEWSKA Katarzyna
2. METLICKA Wiktoria
3. PIECHOWSKA Regina
4. TOPKA Beata
2001
2001
2003
1999
NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom

2 1. NAJBEREK Weronika
2. JAWORSKA Oliwia
3. DRWAL Sara
4. SOWA Oliwia
5. SZYLAR Joanna
6. MENDEL Kinga
2003
2001
2001
2001
2003
2003
NumerPDF MLUKS Tarnów

3 1. KOŁODZIEJCZYK Lidia
2. MAŁECKA Katarzyna
3. WIŚNIEWSKA Katarzyna
4. WOLAK Wiktoria
2000
2000
2000
2002
NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 10.88 10.84/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 10.88 10.88/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

2
GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

160 NumerPDF 10.99 10.99/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

3
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

218 NumerPDF 11.04 11.04/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

228 NumerPDF 11.20 10.79/18 LIUKS Kruszwica 2019

5
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

972 NumerPDF 11.32 11.17/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 11.38 11.21/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

7
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

28 NumerPDF 11.46 11.46/19 KS Agros Zamość 2019

8
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 11.35/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

9
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

729 NumerPDF 11.28/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

728 NumerPDF 11.95/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF 11.41/18 KS Agros Zamość 2019

12
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

144 NumerPDF 11.72/18 KS Agros Zamość 2019

13
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

367 NumerPDF 10.89/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

14
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 11.37/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.92 10.79/18 KS Agros Zamość 2019

2
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 11.19 11.16/18 UKS Atos Woźnice 2019

3
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.49 11.49/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

51 NumerPDF 11.72 11.72/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

5
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

110 NumerPDF 11.77 11.57/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

6
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

212 NumerPDF 11.77 11.77/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

7
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF 11.83 11.71/18 KS Agros Zamość 2019

8
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 12.06 12.06/19 LUKS Orneta 2019

9
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 12.13 12.13/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

1 NumerPDF 12.59 12.24/18 KS Agros Zamość 2019

11
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

7 NumerPDF 12.75 12.37/18 KS Agros Zamość 2019

12
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 11.80/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

13
MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

64 NumerPDF 11.82/18 MLUKS Tarnów 2019

14
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.58/18 WLKS Nowe Iganie 2019

15
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

16
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

515 NumerPDF 12.11/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

153 NumerPDF 23.52 23.02/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

530 NumerPDF 23.59 23.59/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

742 NumerPDF 21.87/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 22.12/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

509 NumerPDF 21.60 21.60/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

2
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

779 NumerPDF 22.66 22.47/18 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

28 NumerPDF 22.72 22.27/18 KS Agros Zamość 2019

4
GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

160 NumerPDF 22.74 22.74/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

5
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

218 NumerPDF 23.20 23.20/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

6
KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 Z/0259/19

TAK

145 NumerPDF 23.67 23.67/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

7
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 22.90/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

8
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

228 NumerPDF 21.92/18 LIUKS Kruszwica 2019

9
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

358 NumerPDF 23.83/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

10
ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

722 NumerPDF 23.70/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

11
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 23.59/18 SKS Feniks Siedlce 2019

12
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF 22.89/18 KS Agros Zamość 2019

13
WÓJCICKI Kamil 2000-10-19 Z/4572/18

TAK

144 NumerPDF 23.77/18 KS Agros Zamość 2019

14
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 22.87/18 PK WLKS Nowe Iganie 2019

15
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

367 NumerPDF 22.43/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

16
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

361 NumerPDF 23.19/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

17
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

1 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 22.80 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 23.30 23.30/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 Z/0258/19

TAK

212 NumerPDF 23.89 23.89/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

4
KRUPIŃSKI Dawid 2003-07-12 Z/4078/18

TAK

110 NumerPDF 24.03 23.90/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

5
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

34 NumerPDF 24.21 23.98/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

6
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 24.25 24.09/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

7
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

510 NumerPDF 24.30 24.30/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

8
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF 24.60 24.60/19 LUKS Orneta 2019

9
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

7 NumerPDF 24.62 24.62/19 KS Agros Zamość 2019

10
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 24.80 24.80/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

11
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

1 NumerPDF 25.15 24.87/18 KS Agros Zamość 2019

12
CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 Z/5163/18

TAK

105 NumerPDF 25.51 25.51/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

13
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 22.68/18 UKS Atos Woźnice 2019

14
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 24.61/18 WLKS Nowe Iganie 2019

15
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF 23.69/18 KS Agros Zamość 2019

16
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 22.08/18 KS Agros Zamość 2019

17
UMIŃSKI Mateusz 2002-04-23 Z/3522/19

TAK

718 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2019

18
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 24.02/17 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
19
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

20
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

210 NumerPDF 49.53 49.44/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

153 NumerPDF 50.41 50.13/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HABRYCH Bartosz 2001-07-07 Z/3316/15

TAK

65 NumerPDF 50.22 50.19/18 LUKS Namysłów 2019

2
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

35 NumerPDF 50.26 50.26/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

3
WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 Z/1312/15

TAK

179 NumerPDF 50.37 49.90/18 UKS 12 Kalisz 2019

4
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 52.06 52.06/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

5
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

43 NumerPDF 54.93 53.93/18 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

6
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

TAK

501 NumerPDF 51.33/18 LIUKS Kruszwica 2019

7
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 51.81/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

8
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 53.13/18 GUKS Asy Dywity 2019

9
KĘDZIERSKI Mateusz 2000-03-06 Z/0259/19

TAK

145 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2019

10
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 49.82/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

11
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 50.10/17 WLKS Nowe Iganie 2019

12
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

358 NumerPDF 51.77/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

13
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

1 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

14
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

365 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 50.99 50.99/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 51.84 51.84/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

504 NumerPDF 51.97 51.97/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

4
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

515 NumerPDF 55.15 53.78/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

510 NumerPDF 55.64 55.64/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

6
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

211 NumerPDF 57.28 57.23/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

7
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

8
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

723 NumerPDF 50.23/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

10
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

513 NumerPDF 50.89/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

11
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

34 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

12
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 57.62/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

13
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

998 NumerPDF 1:55.25 2:00.15/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

150 NumerPDF 2:03.71 1:56.34/18 ULKS MOSiR Sieradz 2019

3
KLIMEK Rafał 1999-11-18 Z/2537/15

TAK

365 NumerPDF 2:06.31/17 MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

965 NumerPDF 1:53.60/17 WLKS Nowe Iganie 2019

5
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

420 NumerPDF 1:55.68/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 1:55.6 1:54.01/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 2:01.37 2:01.37/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 2:02.46 2:01.94/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

4
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

220 NumerPDF 2:05.30 2:02.48/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

5
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

14 NumerPDF 2:17.50 2:17.50/19 PK KS Agros Zamość 2019

6
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

7
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF 1:57.85/18 LKS OSiR Pleszew 2019

8
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

216 NumerPDF 1:59.36/18 KS Agros Zamość 2019

9
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

60 NumerPDF 2:03.94/18 MLKS Agros Żary 2019

10
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 2:00.20/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

11
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

35 NumerPDF 1:55.72/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

12
WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 Z/1312/15

TAK

179 NumerPDF 1:55.24/18 UKS 12 Kalisz 2019

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

214 NumerPDF 1:57.42 1:57.42/19 LUKS Podium Kup 2019

2
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

504 NumerPDF 1:59.76 2:10.67/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF 2:03.43 2:03.43/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 2:05.66 2:05.66/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

5
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF 2:06.96 2:06.96/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

6
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF 2:07.42 2:07.42/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

7
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

5 NumerPDF 2:09.03 2:09.03/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

8
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

1 NumerPDF 2:14.22 2:14.22/19 KS Agros Zamość 2019

9
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

507 NumerPDF 2:10.71/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

10
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

169 NumerPDF 2:01.77/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

168 NumerPDF 2:01.28/18 KS Agros Zamość 2019

12
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

503 NumerPDF 2:21.86/16 MKS Bank BS Płońsk 2019

13
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

14
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

420 NumerPDF 3:59.86 3:59.86/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

2
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF 4:00.53 4:00.53/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 4:11.96 4:11.96/19 AML Słupsk 2019

4
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF 4:42.28 4:05.74/17 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 4:01.03 4:01.03/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

2
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

26 NumerPDF 4:05.67 4:03.12/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

3
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 4:05.73 4:02.52/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 4:12.13 4:12.13/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF 4:12.61 4:09.10/18 LKS OSiR Pleszew 2019

6
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF 4:14.4 4:03.50/17 GKS Żukowo 2019

7
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

TAK

81 NumerPDF 4:32.53 4:25.53/18 GUKS Asy Dywity 2019

8
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 4:06.38/18 AML Słupsk 2019

9
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

216 NumerPDF 4:33.06/17 KS Agros Zamość 2019

10
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

21 NumerPDF 4:16.28/18 KS Agros Zamość 2019

11
RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 Z/5000/15

TAK

220 NumerPDF 4:26.21/17 ULKS MOSiR Sieradz 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 4:08.10 4:08.10/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

2
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

973 NumerPDF 4:15.67 4:09.45/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

736 NumerPDF 4:22.31 4:22.31/19 ULKS Lipinki 2019

4
PAJĄK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

782 NumerPDF 4:25.57 4:25.57/19 ULKS Lipinki 2019

5
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

27 NumerPDF 4:26.31 4:23.32/18 MLUKS Tarnów 2019

6
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

169 NumerPDF 4:04.81/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

507 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2019

8
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

5 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:23.43/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

10
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

168 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

11
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

12
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

13
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

14
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

214 NumerPDF LUKS Podium Kup 2019

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 8:45.98 8:39.44/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

TAK

81 NumerPDF 9:48.67 9:43.56/18 GUKS Asy Dywity 2019

3
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

21 NumerPDF 9:33.21/18 KS Agros Zamość 2019

4
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

26 NumerPDF 8:47.49/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

5
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

33 NumerPDF 9:07.20/18 MLKS Agros Żary 2019

6
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

71 NumerPDF 9:12.96/17 GKS Żukowo 2019

7
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

123 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NALEPA Jakub 2002-09-24 Z/4650/15

TAK

545 NumerPDF 8:51.70 8:51.70/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019

2
PAJĄK Aleksander 2002-11-15 Z/1531/19

TAK

782 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

736 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

27 NumerPDF 10:05.76/18 MLUKS Tarnów 2019

5
BARTCZAK Tobiasz 2002-03-13 Z/3631/16

TAK

73 NumerPDF 10:33.15/18 LKS OSiR Pleszew 2019

6
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 9:46.78/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

7
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

218 NumerPDF 9:54.55/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
5000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

TAK

40 NumerPDF 15:38.84 15:29.13/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

2
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

176 NumerPDF 15:39.75 15:39.75/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 16:06.99 16:06.99/19 AML Słupsk 2019

4
KLIMEK Rafał 1999-11-18 Z/2537/15

TAK

365 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

37 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

245 NumerPDF 2.10 2.10/19 LKS Fenix Słupsk 2019

2
KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

637 NumerPDF 1.85 1.95/17 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

295 NumerPDF 2.00 2.01/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

2
PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 Z/1767/17

TAK

53 NumerPDF 1.95 1.95/19 LUKS Namysłów 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

67 NumerPDF 1.95 2.03/18 OKLA Ostrołęka 2019

2
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

60 NumerPDF 1.92 1.93/18 LUKS Namysłów 2019

3
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

68 NumerPDF 1.85 1.85/19 LUKS Namysłów 2019

4
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

5 NumerPDF 1.75 1.80/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

5
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.75 1.79/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
NALBORSKI Kacper 2003-01-07 Z/2050/17

TAK

74 NumerPDF 1.85/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

530 NumerPDF 6.39 6.45/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

2
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF 6.32 6.68/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

972 NumerPDF 6.60 6.64/17 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.49 6.67/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

3
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

924 NumerPDF 6.34 6.34/19 RLTL ZTE Radom 2019

4
MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF 6.29 6.49/18 LUKS Namysłów 2019

5
JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 Z/3549/18

TAK

215 NumerPDF 5.94 5.94/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

6
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

508 NumerPDF 6.39/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

7
SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

738 NumerPDF 6.50/18 STS Pomerania Szczecinek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

80 NumerPDF 6.93/18 KS Agros Zamość 2019

9
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

358 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

636 NumerPDF 6.50 6.51/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

2
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

331 NumerPDF 6.46 6.80/18 LIUKS Kruszwica 2019

3
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF 5.96 6.17/18 ULKS Technik Trzcinica 2019

4
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

517 NumerPDF 5.76 5.76/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

5
BRUTKOWSKI Krystian 2003-10-23 Z/5065/18

TAK

51 NumerPDF 5.73 5.83/18 KS Słoneczko Busko Zdrój 2019

6
MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

64 NumerPDF 5.63 5.96/18 MLUKS Tarnów 2019

7
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

543 NumerPDF 5.61 5.61/19 MKS Bank BS Płońsk 2019

8
CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 Z/5163/18

TAK

105 NumerPDF 5.26 5.26/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

995 NumerPDF 13.98 14.29/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

353 NumerPDF 13.27/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

2
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

924 NumerPDF 12.37/18 RLTL ZTE Radom 2019

3
MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

69 NumerPDF LUKS Namysłów 2019

4
JAKÓBCZAK Mateusz 2001-01-03 Z/3549/18

TAK

215 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

636 NumerPDF 12.17 12.17/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019

2
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

543 NumerPDF 11.63 12.45/18 MKS Bank BS Płońsk 2019

3
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

266 NumerPDF ULKS Technik Trzcinica 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

60 NumerPDF 14.57 15.72/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

2
RENDASZKA Rafał 1998-01-06 Z/1088/14

TAK

55 NumerPDF 13.63 13.63/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

3