Internetowe zg這szenia do imprezy: 73. PZLA Mistrzostwa Polski U20
RACIB紑Z, 3-5 lipca 2019
 
100 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

490 NumerPDF 11.59 11.47/18 AZS-AWF Katowice 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

246 NumerPDF 11.60 11.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

NIE
3
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

538 NumerPDF 11.84 11.84/19 TL ROW Rybnik 2019  ZKN   KNF   SKN 

OK

TAK
4
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

635 NumerPDF 11.92 11.92/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
5
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

581 NumerPDF 12.07 11.99/18 LUKS Orkan Wrze郾ia 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
6
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

382 NumerPDF 12.07 12.07/19 LKS Stal Mielec 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
7
KOΜDZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

223 NumerPDF 12.10 12.10/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

TAK
8
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

399 NumerPDF 12.10 12.10/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN 

OK

TAK
9
G﹖IOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

28 NumerPDF 12.11 12.11/19 MLKS Echo Twardog鏎a 2019  ZKN 

OK

TAK
10
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

45 NumerPDF 12.29 12.29/19 WLKS Wroc豉w 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
NIE
11
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

492 NumerPDF 12.29 12.08/18 CKS Budowlani Cz瘰tochowa 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
12
KIEΘOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

504 NumerPDF 12.33 12.21/18 MKS Iskra Pszczyna 2019  ZKN 

OK

TAK
13
名IDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

79 NumerPDF 12.39 12.39/19 LUKS Start Nak這 2019

OK

TAK
14
BIAxCH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

118 NumerPDF 12.39 12.33/18 KS Agros Zamo嗆 2019  ZKN 

OK

WYMAGANY PESEL
TAK
15
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

631 NumerPDF 12.41 12.41/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
16
Μ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

651 NumerPDF 12.43 12.02/18 KL Iskra Bia這gard 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
17
LIPI垶KA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

232 NumerPDF 12.44 12.44/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

TAK
18
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

640 NumerPDF 12.45 12.45/19 LUKS Orneta 2019  ZKN 

OK

TAK
19
ZMARZx Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

475 NumerPDF 12.48 12.48/19 SKLA Sopot 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
20
OSI垶KA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

283 NumerPDF 12.50 12.50/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL
TAK
21
LIBERDA Anna 2001-03-31 Z/0845/18

TAK

325 NumerPDF 12.53 12.53/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019

OK

B
TAK
22
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

82 NumerPDF 12.55 12.45/18 MKL Toru 2019

OK

TAK
23
PRUSI垶KA Ma貪orzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

636 NumerPDF 12.56 12.56/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

B
TAK
24
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

316 NumerPDF 12.58 12.57/17 KS AZS AWF Krak闚 2019

OK

B
TAK
25
狹ROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

237 NumerPDF 12.60 12.60/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

B
TAK
26
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

233 NumerPDF 12.66 12.58/17 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

B
TAK
27
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

449 NumerPDF 12.69 12.68/18 KKL Rod這 Kwidzyn 2019

OK

B
TAK
 
100 metr闚 kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

130 NumerPDF 13.25 12.94/18 PK MKS Agros Che軛 2019

TAK
2
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

TAK

469 NumerPDF PK SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
NIE
 
200 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

635 NumerPDF 24.19 24.19/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

50 NumerPDF 24.20 24.20/19 BKS Bydgoszcz 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

538 NumerPDF 24.24 24.24/19 TL ROW Rybnik 2019  ZKN   KNF   SKN 

OK

TAK
4
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

465 NumerPDF 24.33 24.33/19 SKLA Sopot 2019  ZKN 

OK

TAK
5
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

99 NumerPDF 24.64 24.64/19 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

OK

TAK
6
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

382 NumerPDF 24.66 24.66/19 LKS Stal Mielec 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
7
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

581 NumerPDF 24.73 24.70/17 LUKS Orkan Wrze郾ia 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
8
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

151 NumerPDF 24.97 24.97/19 AZS-AWF Gorz闚 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI
NIE
9
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

627 NumerPDF 25.02 25.02/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019  ZKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
TAK
10
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

83 NumerPDF 25.04 25.04/19 MKL Toru 2019  ZKN 

OK

TAK
11
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

558 NumerPDF 25.13 25.13/19 KS Gwardia Pi豉 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
12
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

399 NumerPDF 25.22 25.22/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN 

OK

TAK
13
PRUSI垶KA Ma貪orzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

636 NumerPDF 25.32 25.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
14
ZMARZx Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

475 NumerPDF 25.36 25.36/19 SKLA Sopot 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
15
KOΜDZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

223 NumerPDF 25.38 25.38/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

TAK
16
JASTRZ、 Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

131 NumerPDF 25.45 25.25/18 MKS Agros Che軛 2019

OK

TAK
17
狹K Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

637 NumerPDF 25.46 25.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ZKN 

OK

TAK
18
WRO垶KA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

387 NumerPDF 25.49 24.84/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019  ZKN   SKN 

OK

NIE
19
LIPI垶KA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

232 NumerPDF 25.51 25.51/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

TAK
20
KIEΘOWSKA Emilia 2001-05-04 Z/4607/15

TAK

504 NumerPDF 25.53 25.53/19 MKS Iskra Pszczyna 2019  ZKN 

OK

TAK
21
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

631 NumerPDF 25.54 25.54/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

OK

TAK
22
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

101 NumerPDF 25.55 25.55/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
23
SOKOΜWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

235 NumerPDF 25.63 25.31/16 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

B wykresli
TAK
24
G﹖IOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

28 NumerPDF 25.64 25.64/19 MLKS Echo Twardog鏎a 2019  ZKN 

OK

B
NIE
25
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

45 NumerPDF 25.66 25.66/19 WLKS Wroc豉w 2019

OK

B LIMIT KONKURENCJI
NIE
26
OSI垶KA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

283 NumerPDF 25.92 25.92/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

B WYMAGANY PESEL
TAK
27
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

449 NumerPDF 25.95 25.95/19 KKL Rod這 Kwidzyn 2019

OK

B
TAK
28
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

316 NumerPDF 26.02 26.02/19 KS AZS AWF Krak闚 2019

OK

B
TAK
29
LIBERDA Anna 2001-03-31 Z/0845/18

TAK

325 NumerPDF 26.04 26.04/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019

B rez1
TAK
30
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

640 NumerPDF 26.12 25.78/18 LUKS Orneta 2019  ZKN 

B rez2
TAK
31
名IDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

79 NumerPDF 26.18 26.18/19 LUKS Start Nak這 2019

B rez3
TAK
32
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

413 NumerPDF 26.58 26.31/17 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2019

BRAK MINIMUM
TAK
33
D、EK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

551 NumerPDF 24.76/18 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019  ZKN   SKN 

OK

Zweryfikowano badania
TAK
34
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

490 NumerPDF 24.11/18 AZS-AWF Katowice 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
35
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

492 NumerPDF 24.96/18 CKS Budowlani Cz瘰tochowa 2019  KNF   SKN 

OK

NIE
36
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

491 NumerPDF 25.82/17 CKS Budowlani Cz瘰tochowa 2019

BRAK MINIMUM
37
BIAxCH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

118 NumerPDF 25.22/18 KS Agros Zamo嗆 2019  ZKN 

OK

WYMAGANY PESEL
TAK
 
400 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

558 NumerPDF 54.48 54.48/19 KS Gwardia Pi豉 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
WSOΒK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

319 NumerPDF 54.94 54.94/19 KS AZS AWF Krak闚 2019  ZKN   KNF 

OK

TAK
3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

50 NumerPDF 55.33 55.20/18 BKS Bydgoszcz 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
4
OSIECKA Ma貪orzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

375 NumerPDF 55.42 55.42/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019  ZKN 

OK

TAK
5
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

151 NumerPDF 55.46 55.46/19 AZS-AWF Gorz闚 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

99 NumerPDF 55.62 55.62/19 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

OK

TAK
7
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

621 NumerPDF 55.71 55.60/18 UKS Orkan 字oda Wlkp. 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
8
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

257 NumerPDF 55.75 55.75/19 MKS Pogo Siedlce 2019  KNF   SKN 

OK

OK
9
KRZY浩WSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

374 NumerPDF 55.96 55.96/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019  ZKN 

OK

NIE
10
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

83 NumerPDF 56.74 56.74/19 MKL Toru 2019  ZKN 

OK

TAK
11
狹K Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

637 NumerPDF 56.88 56.88/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ZKN 

OK

TAK
12
ZIEBURA Martyna 2001-01-25 Z/0004/15

TAK

541 NumerPDF 56.96 56.96/19 UKS Czw鏎ka 皋ry 2019  ZKN 

OK

TAK
13
WRO垶KA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

387 NumerPDF 57.37 56.49/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019  ZKN   SKN 

OK

NIE
14
ZIELI垶KA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

134 NumerPDF 57.53 55.32/18 MKS Agros Che軛 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
15
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

390 NumerPDF 57.91 56.12/17 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
16
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

372 NumerPDF 58.22 57.88/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

OK

TAK
17
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

101 NumerPDF 58.34 58.06/18 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
18
RZEPCZY垶KA Klaudia 2001-04-04 Z/6246/15

TAK

607 NumerPDF 58.46 58.46/19 O AZS Pozna 2019

OK

TAK
19
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

182 NumerPDF 58.65 58.65/19 AZS 鏚 2019  ZKN 

OK

B
TAK
20
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

529 NumerPDF 58.68 57.62/18 MUKS SZS Cieszyn 2019  ZKN 

OK

NIE
21
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

413 NumerPDF 58.81 58.81/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2019

OK

B
TAK
22
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

334 NumerPDF 58.89 58.89/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

OK

B
TAK
23
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

649 NumerPDF 59.06 59.06/19 KL Ba速yk Koszalin 2019  ZKN 

OK

B
TAK
24
BANA Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

549 NumerPDF 59.31 56.95/17 KS S這neczko Busko Zdr鎩 2019

OK

B
TAK
25
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

133 NumerPDF 59.48 57.75/18 MKS Agros Che軛 2019

OK

TAK
26
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

633 NumerPDF 60.35 60.35/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ZKN 

OK

B
TAK
27
G紑AL Wiktoria 2001-02-19 Z/3990/18

TAK

588 NumerPDF 60.45 60.45/19 MKS Baszta Szamotu造 2019

OK

B
TAK
28
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

534 NumerPDF 60.46 60.46/19 TL Athletics Jastrz瑿ie 2019  ZKN 

OK

B
TAK
29
JASTRZ牞SKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

308 NumerPDF 61.00 59.10/18 WLKS Nowe Iganie 2019  ZKN 

BRAK MINIMUM
NIE
30
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

TAK

306 NumerPDF 61.10 61.10/19 UKS Varsovia Warszawa 2019

BRAK MINIMUM
TAK
31
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

130 NumerPDF 63.16 58.74/18 MKS Agros Che軛 2019

BRAK MINIMUM
TAK
 
400 metr闚 kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

TAK

469 NumerPDF 60.77 59.81/18 SKLA Sopot 2019

WYMAGANY PESEL
NIE
2
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

108 NumerPDF 61.15 61.15/19 AZS UMCS Lublin 2019

TAK
3
PA吉IK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

112 NumerPDF 62.02 60.61/18 AZS UMCS Lublin 2019

TAK
 
800 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

484 NumerPDF 2:06.16 2:06.16/19 AZS-AWF Katowice 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
ST粑 Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

470 NumerPDF 2:06.38 2:06.38/19 SKLA Sopot 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

253 NumerPDF 2:06.85 2:06.85/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019  KNF   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

662 NumerPDF 2:07.67 2:07.67/19 MKL Szczecin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
5
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

358 NumerPDF 2:08.16 2:08.16/19 CWKS Resovia Rzesz闚 2019  ZKN 

OK

TAK
6
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

329 NumerPDF 2:08.52 2:08.52/19 MLUKS Tarn闚 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
7
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

1 NumerPDF 2:12.57 2:12.57/19 niestowarzyszona 2019

OK

TAK
8
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

518 NumerPDF 2:13.02 2:13.02/19 MKS-MOSM Bytom 2019

OK

TAK
9
xCHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

485 NumerPDF 2:14.76 2:06.74/18 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
10
SKIBI垶KA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

526 NumerPDF 2:14.89 2:11.24/18 MOS CSiR D帳rowa G鏎nicza 2019  ZKN 

OK

TAK
11
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

186 NumerPDF 2:14.89 2:14.89/19 LKS Omega Kleszcz闚 2019

OK

TAK
12
KOPE Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

595 NumerPDF 2:15.96 2:15.42/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ZKN 

OK

TAK
13
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

546 NumerPDF 2:15.99 2:15.99/19 KKL Kielce 2019

OK

TAK
14
DZIAΜSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

175 NumerPDF 2:16.24 2:16.24/19 ZLKL Zielona G鏎a 2019  ZKN 

OK

TAK
15
JASTRZ牞SKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

308 NumerPDF 2:16.39 2:15.96/18 WLKS Nowe Iganie 2019  ZKN 

OK

TAK
16
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

228 NumerPDF 2:16.55 2:15.32/18 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
17
SZELIGA Nicola 2000-05-11 Z/0223/15

TAK

537 NumerPDF 2:17.35 2:13.11/18 TL Pogo Ruda 奸御ka 2019

OK

NIE
18
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

388 NumerPDF 2:18.45 2:18.45/19 ULKS Technik Trzcinica 2019

OK

B
TAK
19
KOPE Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

594 NumerPDF 2:18.52 2:18.35/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ZKN 

OK

B
TAK
20
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

269 NumerPDF 2:19.06 2:17.90/18 OKLA Ostro喚ka 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
21
CHORZ襾A Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

368 NumerPDF 2:19.31 2:19.31/19 KKB MOSiR Krosno 2019  ZKN 

OK

B
TAK
22
LE吉IK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

231 NumerPDF 2:19.68 2:19.68/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

OK

B
TAK
23
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

332 NumerPDF 2:21.17 2:16.86/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019  ZKN 

OK

TAK
24
FR。ZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

336 NumerPDF 2:22.01 2:12.76/18 UKS Budowlani Nowy S帷z 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
 
1500 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

74 NumerPDF 4:15.60 4:15.60/19 LKS Vectra W這c豉wek 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

662 NumerPDF 4:17.07 4:17.07/19 MKL Szczecin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

262 NumerPDF 4:24.83 4:24.83/19 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

TAK
4
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

484 NumerPDF 4:28.09 4:28.09/19 AZS-AWF Katowice 2019  KNF   SKN 

OK

NIE
5
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

515 NumerPDF 4:28.61 4:28.61/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
6
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

458 NumerPDF 4:28.78 4:28.78/19 LKS Fenix S逝psk 2019  ZKN 

OK

TAK
7
CIOxK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

203 NumerPDF 4:35.82 4:32.08/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019  ZKN 

OK

TAK
8
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

370 NumerPDF 4:41.16 4:41.16/19 KKB MOSiR Krosno 2019

OK

TAK
9
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

460 NumerPDF 4:41.96 4:36.34/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Sk鏎cz 2019  ZKN 

OK

TAK
10
JABΜ垶KA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

380 NumerPDF 4:41.97 4:41.97/19 LKS Stal Mielec 2019  ZKN 

OK

TAK
11
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

554 NumerPDF 4:43.62 4:43.10/18 UMKS Nadir J璠rzej闚 2019  ZKN 

OK

TAK
12
STY Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

587 NumerPDF 4:44.54 4:38.49/17 MKL Jarocin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
13
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

555 NumerPDF 4:44.84 4:44.84/19 UMKS Nadir J璠rzej闚 2019  ZKN 

OK

TAK
14
SΜMI垶KA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

489 NumerPDF 4:45.02 4:45.02/19 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN 

OK

TAK
15
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

518 NumerPDF 4:45.83 4:45.83/19 MKS-MOSM Bytom 2019

OK

TAK
16
G紟CZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

477 NumerPDF 4:46.2 4:46.2/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
17
xCHOWSKA Natalia 2001-06-12 Z/2788/15

TAK

485 NumerPDF 4:48.01 4:28.42/18 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
18
DZIAΜSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

175 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/19 ZLKL Zielona G鏎a 2019  ZKN 

OK

TAK
19
名I Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

406 NumerPDF 4:50.03 4:50.03/19 KS Podlasie Bia造stok 2019

OK

B
TAK
20
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

546 NumerPDF 4:51.29 4:51.29/19 KKL Kielce 2019

OK

B
TAK
21
KOPE Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

594 NumerPDF 4:51.51 4:51.51/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ZKN 

OK

B
TAK
22
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

665 NumerPDF 4:51.86 4:51.86/19 MKL Szczecinek 2019

OK

B
23
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

481 NumerPDF 4:52.56 4:39.60/17 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 5000m
NIE
24
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

200 NumerPDF 4:52.64 4:52.64/19 MKS Aleksandr闚 鏚zki 2019

OK

B
TAK
25
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

428 NumerPDF 4:52.65 4:52.65/19 UKS Technik August闚 2019

OK

B
TAK
26
FR。ZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

336 NumerPDF 4:53.09 4:40.74/18 UKS Budowlani Nowy S帷z 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
NIE
27
xWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

464 NumerPDF 4:54.06 4:54.06/19 RKS Rumia 2019

OK

B
TAK
28
MAΒK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

337 NumerPDF 4:55.29 4:55.29/19 UKS Budowlani Nowy S帷z 2019  ZKN 

OK

B
TAK
29
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

269 NumerPDF 4:57.68 4:44.45/18 OKLA Ostro喚ka 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
30
J犵RZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

208 NumerPDF 5:00.83 4:55.31/18 RKS 鏚 2019  ZKN 

BRAK MINIMUM LIMIT KONKURENCJI 5000m
NIE
31
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

358 NumerPDF CWKS Resovia Rzesz闚 2019  ZKN 

BRAK MINIMUM
NIE
 
3000 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

458 NumerPDF 9:37.46 9:37.46/19 LKS Fenix S逝psk 2019  ZKN 

OK

TAK
2
LATA垶KA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

89 NumerPDF 9:47.96 9:47.96/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  ZKN 

OK

TAK
3
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

515 NumerPDF 9:55.74 9:55.74/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
GAx Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

539 NumerPDF 9:57.20 9:47.33/18 TS AKS Chorz闚 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
5
JABΜ垶KA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

380 NumerPDF 10:03.19 10:03.19/19 LKS Stal Mielec 2019  ZKN 

OK

TAK
6
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

394 NumerPDF 10:06.07 10:06.07/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN 

OK

TAK
7
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

653 NumerPDF 10:07.57 10:07.57/19 KS Hanza Goleni闚 2019

OK

TAK
8
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

460 NumerPDF 10:14.90 10:00.62/17 LLKS Ziemi Kociewskiej Sk鏎cz 2019  ZKN 

OK

TAK
9
PAWΜWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

638 NumerPDF 10:15.34 10:15.34/19 KS Zamek Kurz皻nik 2019  ZKN 

OK

TAK
10
J犵RZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

208 NumerPDF 10:22.29 10:22.29/19 RKS 鏚 2019  ZKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 5000m
TAK
11
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

540 NumerPDF 10:36.95 10:31.96/18 TS AKS Chorz闚 2019  ZKN 

OK

TAK
12
xWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

464 NumerPDF 10:47.94 10:47.94/19 RKS Rumia 2019

OK

TAK
13
WO昧IAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

664 NumerPDF 10:56.42 10:56.42/19 MKL Szczecin 2019

OK

Z LIMITU
TAK
14
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

639 NumerPDF 10:58.94 10:58.94/19 LKS Korab Olecko 2019

OK

B
TAK
15
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

665 NumerPDF 11:08.72 11:08.72/19 MKL Szczecinek 2019

OK

B
TAK
16
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF 11:17.86 11:11.48/18 PTT Delta P這ck 2019

OK

B
TAK
17
CZAJA Agata Maria 2001-02-08 Z/2488/19

TAK

339 NumerPDF 11:20.57 11:20.57/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

OK

Z LIMITU
TAK
18
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

165 NumerPDF 11:22.54 11:22.54/19 MLKS Agros 畝ry 2019  ZKN 

OK

Z LIMITU
TAK
19
SIKORA Joanna 2000-11-04 Z/1438/15

TAK

501 NumerPDF 11:26.92 11:26.92/19 LKS Pog鏎ze Skocz闚 2019

OK

Z LIMITU
TAK
20
SK紑A Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

125 NumerPDF 11:45.25 11:45.25/19 KS Agros Zamo嗆 2019

OK

Z LIMITU
NIE
21
MROWIEC Kinga 2001-08-09 Z/4241/15

TAK

535 NumerPDF 10:49.71/18 TL Pogo Ruda 奸御ka 2019

OK

TAK
22
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

550 NumerPDF 11:57.43/18 KS S這neczko Busko Zdr鎩 2019

OK

Z LIMITU
NIE
23
MATYSIK Nikola 2001-04-06 Z/2393/18

TAK

370 NumerPDF 10:38.86/18 KKB MOSiR Krosno 2019

OK

TAK
24
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

262 NumerPDF 9:55.91/17 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

TAK
 
Skok wzwy K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MI﹖O Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

362 NumerPDF 1.78 1.80/18 CWKS Resovia Rzesz闚 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

267 NumerPDF 1.75 1.85/17 MLKL P這ck 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

669 NumerPDF 1.72 1.72/19 MKS Kusy Szczecin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
4
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

247 NumerPDF 1.70 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
TAK
5
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

667 NumerPDF 1.70 1.71/17 MKS Hermes Gryfino 2019  ZKN 

OK

TAK
6
ZAR牞A Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

67 NumerPDF 1.65 1.70/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
7
STE Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

643 NumerPDF 1.65 1.65/17 UKS Gimpas Pas喚k 2019  ZKN 

OK

TAK
8
KARLI垶KA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

225 NumerPDF 1.65 1.65/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

OK

TAK
9
WI吉IEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

95 NumerPDF 1.64 1.64/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019

OK

TAK
10
DOLI垶KA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

345 NumerPDF 1.63 1.66/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
11
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

41 NumerPDF 1.62 1.66/17 WKS 奸御k Wroc豉w 2019  ZKN 

OK

TAK
12
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

397 NumerPDF 1.62 1.65/17 KS Podlasie Bia造stok 2019

OK

TAK
13
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

172 NumerPDF 1.62 1.62/19 ZLKL Zielona G鏎a 2019

OK

TAK
14
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

100 NumerPDF 1.61 1.65/18 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

OK

TAK
15
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

66 NumerPDF 1.60 1.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

OK

TAK
16
BEDEΒK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

9 NumerPDF 1.60 1.60/19 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019

OK

TAK
17
DΣ烤IEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

412 NumerPDF 1.59 1.69/18 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2019  ZKN 

OK

TAK
18
WILK Karolina 2000-05-16 Z/6248/15

TAK

286 NumerPDF 1.59 1.68/15 RLTL ZTE Radom 2019

OK

WYMAGANY PESEL nie startuje
TAK
19
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

496 NumerPDF 1.59 1.59/18 CKS Budowlani Cz瘰tochowa 2019  ZKN 

OK

TAK
20
xSZCZY垶KA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

154 NumerPDF 1.50 1.53/18 AZS-AWF Gorz闚 2019

OK

Z LIMITU LIMIT KONKURENCJI
NIE
 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ΧKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

18 NumerPDF 4.26 4.26/19 MKS MOS Wroc豉w 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

452 NumerPDF 4.16 4.16/19 KL Gdynia 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

57 NumerPDF 4.00 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019  KNF   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

432 NumerPDF 3.70 3.72/18 AZS-AWFiS Gda雟k 2019  ZKN   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

249 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
6
SUDO Julia 2001-05-06 Z/2209/16

TAK

444 NumerPDF 3.60 3.61/18 AZS-AWFiS Gda雟k 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
7
BORACZY垶KA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

251 NumerPDF 3.40 3.81/18 KS Warszawianka W-wa 2019  ZKN   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
8
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

473 NumerPDF 3.10 3.10/19 SKLA Sopot 2019

OK

TAK
9
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

346 NumerPDF 3.00 3.20/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ZKN 

OK

TAK
10
KΜSI垶KA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

593 NumerPDF 3.00 3.01/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

OK

TAK
11
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

252 NumerPDF 2.60 2.80/18 KS Warszawianka W-wa 2019

OK

TAK
12
G紑NIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

103 NumerPDF 2.60 3.00/18 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN 

OK

TAK
13
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

244 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

OK

NIE
14
BIAΜGO垶KA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

545 NumerPDF 3.60/18 KKL Kielce 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BENEDYKCI垶KA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

560 NumerPDF 6.10 6.10/19 KS Stal LA Ostr闚 Wlkp. 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

158 NumerPDF 6.03 6.03/19 AZS-AWF Gorz闚 2019  ZKN 

OK

PO TERMINIE, OPxCONE
TAK
3
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

644 NumerPDF 5.86 5.94/17 UKS Sok馧 W璕orzewo 2019  ZKN   KNF   SKN 

OK

TAK
4
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

670 NumerPDF 5.85 5.85/19 MLUKS Mokasyn P這ty 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
5
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

627 NumerPDF 5.81 5.81/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019  ZKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
TAK
6
J茯WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

273 NumerPDF 5.66 5.74/18 OKS Skra Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
7
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

304 NumerPDF 5.58 5.58/19 UKS Otr瑿usy 2019  ZKN   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
8
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

71 NumerPDF 5.57 5.71/18 LIUKS Kruszwica 2019  ZKN 

OK

TAK
9
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

386 NumerPDF 5.57 5.69/18 MUKLA D瑿ica Korzeniowski.pl 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
10
JU匠IEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

300 NumerPDF 5.53 5.53/19 UKS LA Basket Warszawa 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
11
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

324 NumerPDF 5.52 5.52/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019  ZKN 

OK

TAK
12
SZTACHA垶KA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

214 NumerPDF 5.50 5.50/19 UKS 55 鏚 2019  ZKN 

OK

NIE
13
KAMI垶KA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

266 NumerPDF 5.47 5.50/18 MKS Pu速usk 2019  ZKN 

OK

TAK
14
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

378 NumerPDF 5.40 5.40/19 KS Komunalni Sanok 2019

OK

TAK
15
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

TAK

562 NumerPDF 5.33 5.42/17 KS Stal LA Ostr闚 Wlkp. 2019

OK

B WYMAGANY PESEL
NIE
16
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

482 NumerPDF 5.31 5.41/18 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN 

OK

TAK
17
J犵RYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

602 NumerPDF 5.28 5.49/16 MUKS Kadet Rawicz 2019  ZKN 

OK

TAK
18
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

39 NumerPDF 5.28 5.28/18 WKS 奸御k Wroc豉w 2019

OK

B
TAK
19
OLECHNO Kinga 2000-05-11 Z/2002/17

TAK

426 NumerPDF 5.28 5.28/19 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2019

OK

B
TAK
20
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

429 NumerPDF 5.27 5.31/16 AML S逝psk 2019

OK

B
TAK
21
LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 Z/1426/17

TAK

500 NumerPDF 5.25 5.25/19 GKS Piast Gliwice 2019

OK

B
TAK
22
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

34 NumerPDF 5.18 5.25/18 SSMKS Parasol Wroc豉w 2019  ZKN 

BRAK MINIMUM rez1
NIE
23
R荅A垶KA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

648 NumerPDF 5.12 5.18/18 KL Ba速yk Koszalin 2019  ZKN 

BRAK MINIMUM rez2
TAK
24
MI Ma貪orzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

486 NumerPDF 4.77 4.77/19 AZS-AWF Katowice 2019

BRAK MINIMUM rez3
TAK
 
Tr鎩skok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

383 NumerPDF 12.24 12.24/19 LKS Stal Mielec 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

644 NumerPDF 12.19 12.19/19 UKS Sok馧 W璕orzewo 2019  ZKN   KNF   SKN 

OK

TAK
3
SOFI垶KA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

528 NumerPDF 12.09 12.39/18 MOSM Tychy 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
KWIECIE Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

666 NumerPDF 11.78 12.59/18 MKS Hermes Gryfino 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
5
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

152 NumerPDF 11.64 11.64/19 AZS-AWF Gorz闚 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI
NIE
6
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

94 NumerPDF 11.57 11.57/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  ZKN 

OK

TAK
7
KUSIAK Julia 2001-09-20 Z/0912/15

TAK

324 NumerPDF 11.57 11.57/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019  ZKN 

OK

TAK
8
J犵RYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

602 NumerPDF 11.55 11.55/19 MUKS Kadet Rawicz 2019  ZKN 

OK

TAK
9
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

41 NumerPDF 11.43 11.43/19 WKS 奸御k Wroc豉w 2019  ZKN 

OK

TAK
10
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

184 NumerPDF 11.38 11.38/19 BKL Be販hat闚 2019

OK

TAK
11
R荅A垶KA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

648 NumerPDF 11.33 11.61/17 KL Ba速yk Koszalin 2019  ZKN 

OK

TAK
12
WI吉IEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

224 NumerPDF 11.21 11.21/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

TAK
13
xDA Marta 2000-09-15 Z/0775/15

TAK

305 NumerPDF 11.15 12.06/18 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
14
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

71 NumerPDF 11.06 11.55/18 LIUKS Kruszwica 2019  ZKN 

OK

TAK
15
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

34 NumerPDF 11.02 11.03/18 SSMKS Parasol Wroc豉w 2019  ZKN 

OK

TAK
16
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

328 NumerPDF 11.00 11.00/19 MKS Tempo K皻y 2019

OK

TAK
17
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

TAK

482 NumerPDF 10.85 10.85/19 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN 

OK

TAK
18
MI Ma貪orzata 2001-06-06 Z/2381/15

TAK

486 NumerPDF 10.84 10.84/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
19
KARLI垶KA Natalia 2001-11-29 Z/4046/18

TAK

225 NumerPDF 10.76 10.76/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

OK

TAK
20
xSZCZY垶KA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

154 NumerPDF 10.57 10.98/18 AZS-AWF Gorz闚 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
21
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

39 NumerPDF 10.51 10.88/18 WKS 奸御k Wroc豉w 2019

OK

TAK
22
DZIURA Wiktoria 2001-09-21 Z/1498/15

TAK

570 NumerPDF 10.50 10.83/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

OK

B
TAK
23
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

579 NumerPDF 10.46 10.46/19 LKS Orkan Ostrzesz闚 2019

BRAK MINIMUM, WYNIK BEZ WA烤EJ LICENCJI rez1
TAK
 
Pchni璚ie kul K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
R荅A垶KA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

188 NumerPDF 15.23 15.23/19 MKLA 璚zyca 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

514 NumerPDF 14.12 14.12/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
MUSZY垶KA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

111 NumerPDF 13.59 13.59/19 AZS UMCS Lublin 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

248 NumerPDF 13.03 13.03/19 AZS-AWF Warszawa 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
5
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

7 NumerPDF 12.79 12.79/19 LKS Polkowice 2019  ZKN 

OK

TAK
6
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

463 NumerPDF 12.34 12.34/19 RKS Rumia 2019  ZKN 

OK

TAK
7
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

27 NumerPDF 11.47 11.47/19 MKS Piast Lw闚ek 奸御ki 2019

OK

TAK
8
TABACZY垶KA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

115 NumerPDF 11.32 11.32/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
9
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

174 NumerPDF 11.04 11.04/19 ZLKL Zielona G鏎a 2019  ZKN 

OK

TAK
10
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

132 NumerPDF 10.94 11.67/18 MKS Agros Che軛 2019

OK

TAK
11
ZARA Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

589 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKS Baszta Szamotu造 2019  ZKN 

OK

B
TAK
12
GIMI垶KA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

88 NumerPDF 10.54 10.54/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  ZKN 

OK

B
TAK
13
SZAx垶KA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

5 NumerPDF 10.16 11.58/18 LKS G鏎nik Wa豚rzych 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
NIE
14
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

618 NumerPDF 9.75 9.75/19 UKS Orkan 字oda Wlkp. 2019

OK

Z LIMITU
TAK
15
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

628 NumerPDF 9.39 9.39/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

OK

Z LIMITU
TAK
16
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

348 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfant闚 2019

OK

Z LIMITU
TAK
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

248 NumerPDF 46.47 46.47/19 AZS-AWF Warszawa 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
MUSZY垶KA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

111 NumerPDF 44.01 44.01/19 AZS UMCS Lublin 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

615 NumerPDF 40.73 40.73/19 UKS Achilles Leszno 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
ZARA Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

589 NumerPDF 39.61 39.61/19 MKS Baszta Szamotu造 2019  ZKN 

OK

TAK
5
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

514 NumerPDF 39.06 39.06/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
6
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

513 NumerPDF 36.14 36.14/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  ZKN 

OK

TAK
7
BOGDA垶KA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

343 NumerPDF 36.01 36.46/18 WKS Wawel Krak闚 2019  ZKN 

OK

TAK
8
SOBIK Klaudia 2001-12-24 Z/4896/15

TAK

530 NumerPDF 34.56 34.56/19 RMKS Rybnik 2019

OK

TAK
9
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

463 NumerPDF 33.80 33.80/19 RKS Rumia 2019  ZKN 

OK

TAK
10
GAΘA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

573 NumerPDF 33.75 38.38/18 LKS Orkan Ostrzesz闚 2019  ZKN 

OK

TAK
11
NICZYPORUK Gabriela 2001-10-08 Z/2758/18

TAK

425 NumerPDF 33.37 33.37/19 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2019

OK

B
TAK
12
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

578 NumerPDF 31.36 31.36/19 LKS Orkan Ostrzesz闚 2019

OK

Z LIMITU
TAK
13
LE吉IAK Rafaela 2000-10-29 Z/2927/19

TAK

344 NumerPDF 29.92 29.92/19 WKS Wawel Krak闚 2019

OK

Z LIMITU
TAK
14
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

628 NumerPDF 24.56 24.56/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

OK

Z LIMITU
TAK
15
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

198 NumerPDF 41.56/18 MKS Aleksandr闚 鏚zki 2019

OK

TAK
16
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

132 NumerPDF 33.29/17 MKS Agros Che軛 2019

OK

Z LIMITU
TAK
 
Rzut m這tem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
R荅A垶KA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

188 NumerPDF 61.20 61.20/19 MKLA 璚zyca 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

109 NumerPDF 56.18 56.18/19 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

615 NumerPDF 55.85 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

56 NumerPDF 49.74 49.74/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019  ZKN   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
5
ZI茛KOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

377 NumerPDF 48.12 48.87/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
6
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

173 NumerPDF 47.02 49.18/18 ZLKL Zielona G鏎a 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
7
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

655 NumerPDF 46.65 46.65/19 LLKS Pomorze Stargard 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
8
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

107 NumerPDF 46.58 46.87/18 AZS UMCS Lublin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
9
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

30 NumerPDF 46.42 46.42/19 MLKS Echo Twardog鏎a 2019  ZKN 

OK

NIE
10
WAΘIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

376 NumerPDF 45.92 45.92/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019  ZKN 

OK

TAK
11
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

403 NumerPDF 44.32 44.32/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN 

OK

TAK
12
GIMI垶KA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

88 NumerPDF 44.12 44.12/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  ZKN 

OK

TAK
13
CIE印AR Aleksandra 2001-10-26 Z/1721/16

TAK

168 NumerPDF 40.75 40.75/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

OK

TAK
14
SZELWACH Karolina 2001-01-24 Z/4493/15

TAK

348 NumerPDF 38.76 38.76/19 LUKS MGOKSiR Korfant闚 2019

OK

B
TAK
15
SKORUPI垶KA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

626 NumerPDF 38.51 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

OK

B
TAK
16
KOZIE Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

29 NumerPDF 38.07 39.64/18 MLKS Echo Twardog鏎a 2019

OK

B
NIE
17
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

373 NumerPDF 36.65 36.65/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

OK

Z LIMITU
TAK
18
PRZYBYx Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

52 NumerPDF 46.91/18 BKS Bydgoszcz 2019

OK

WYMAGANY PESEL
NIE
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

93 NumerPDF 48.92 48.92/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
MA印AK Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

675 NumerPDF 48.37 48.37/19 ULKS Tychowo 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
STY Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

289 NumerPDF 44.24 44.24/19 SKS Feniks Siedlce 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
4
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

480 NumerPDF 41.56 42.62/18 AZS-AWF Katowice 2019  SKN 

OK

TAK
5
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

86 NumerPDF 40.78 40.78/19 MKS Inowroc豉w 2019  ZKN 

OK

TAK
6
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

247 NumerPDF 40.14 40.14/19 AZS-AWF Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 7-boj
TAK
7
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

242 NumerPDF 39.82 39.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
8
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

13 NumerPDF 39.65 39.65/19 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019

OK

TAK
9
SZAx垶KA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

5 NumerPDF 38.92 42.83/18 LKS G鏎nik Wa豚rzych 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
NIE
10
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

674 NumerPDF 37.38 40.30/18 ULKS Tychowo 2019

OK

TAK
11
TABACZY垶KA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

115 NumerPDF 37.21 37.21/19 AZS UMCS Lublin 2019

OK

TAK
12
MOJ玆SZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

532 NumerPDF 36.59 36.59/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Bia豉 2019  ZKN 

OK

B
TAK
13
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

618 NumerPDF 35.62 35.62/19 UKS Orkan 字oda Wlkp. 2019

OK

B
TAK
14
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

513 NumerPDF 35.22 35.22/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019  ZKN 

OK

B
TAK
15
KΜSI垶KA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

593 NumerPDF 35.00 35.00/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

OK

B
TAK
16
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

556 NumerPDF 34.87 40.20/18 KS Gwardia Pi豉 2019

OK

TAK
17
MELLER Maria 2001-05-23 Z/5952/15

TAK

437 NumerPDF 33.13 33.13/19 AZS-AWFiS Gda雟k 2019

OK

Z LIMITU WYMAGANY PESEL
NIE
18
SROKA Natalia 2001-10-26 Z/1209/16

TAK

327 NumerPDF 31.96 31.96/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019

OK

Z LIMITU
TAK
19
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

389 NumerPDF 45.18/18 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN   SKN 

OK

NIE
 
10000 m ch鏚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

75 NumerPDF 53:25.90 53:25.90/19 LKS Vectra W這c豉wek 2019  ZKN 

OK

TAK
2
KAMI垶KA Marta 2000-06-13 Z/0229/16

TAK

557 NumerPDF 53:36 53:36/19 KS Gwardia Pi豉 2019  ZKN 

OK

TAK
3
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

91 NumerPDF 55:27.07 55:27.07/19 MLKS Nadwi郵anin Che軛no 2019  ZKN 

OK

TAK
4
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

453 NumerPDF 58:03 58:03/19 KL Lechia Gda雟k 2019

OK

TAK
5
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10 NumerPDF 59:10.20 58:04/18 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019  ZKN 

OK

TAK
6
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

668 NumerPDF 59:53 58:34.42/18 MKS Hermes Gryfino 2019  ZKN 

OK

TAK
7
RA Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

381 NumerPDF 54:41.11/18 LKS Stal Mielec 2019  ZKN 

OK

Weryfikowano badania
TAK
8
KACZPERSKA Anita 2001-09-03 Z/4681/18

TAK

150 NumerPDF AZS-AWF Gorz闚 2019

OK

TAK
9
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

135 NumerPDF MKS Unia Hrubiesz闚 2019

OK

TAK
10
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

385 NumerPDF 55:09.62/18 MUKLA D瑿ica Korzeniowski.pl 2019

OK

TAK
11
GORCZY垶KA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

255 NumerPDF 57:24/18 MKS Bank BS P這雟k 2019  ZKN 

OK

TAK
 
100 m pp K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

246 NumerPDF 13.36 13.36/19 AZS-AWF Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

395 NumerPDF 13.78 13.78/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
3
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

524 NumerPDF 14.26 14.26/19 MOS CSiR D帳rowa G鏎nicza 2019  ZKN 

OK

TAK
4
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

522 NumerPDF 14.40 14.40/19 MKS-SMS Victoria Racib鏎z 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
5
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

210 NumerPDF 14.46 14.46/19 RKS 鏚 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
6
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

297 NumerPDF 14.52 14.52/19 UKS Gepard Warszawa 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
7
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

140 NumerPDF 14.53 14.53/19 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2019  ZKN 

OK

TAK
8
WESOΜWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

601 NumerPDF 14.64 14.64/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
9
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

152 NumerPDF 14.65 14.65/19 AZS-AWF Gorz闚 2019  KNF   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
10
J茯WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

273 NumerPDF 14.74 14.74/19 OKS Skra Warszawa 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
11
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

304 NumerPDF 14.81 14.81/19 UKS Otr瑿usy 2019  ZKN   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
12
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

364 NumerPDF 14.92 14.92/19 CWKS Resovia Rzesz闚 2019  ZKN 

OK

TAK
13
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

360 NumerPDF 14.94 14.94/19 CWKS Resovia Rzesz闚 2019  ZKN 

OK

TAK
14
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

11 NumerPDF 14.95 14.95/19 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019

OK

TAK
15
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

410 NumerPDF 15.03 15.03/19 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
16
JU匠IEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

300 NumerPDF 15.15 15.15/19 UKS LA Basket Warszawa 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
17
SMOLE Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

559 NumerPDF 15.24 15.00/18 KS Gwardia Pi豉 2019  ZKN 

OK

TAK
18
DOLI垶KA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

345 NumerPDF 15.32 14.43/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
19
MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 Z/0570/17

TAK

423 NumerPDF 15.35 15.35/19 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2019

OK

TAK
20
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

333 NumerPDF 15.56 15.52/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

OK

TAK
21
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

42 NumerPDF 15.71 15.71/18 WLKS Wroc豉w 2019

OK

LIMIT KONKURENCJI 7boj
NIE
22
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

44 NumerPDF 15.82 15.82/19 WLKS Wroc豉w 2019  ZKN   SKN 

OK

B LIMIT KONKURENCJI 7boj
NIE
23
KΜS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

701 NumerPDF 15.98 15.98/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

OK

B PO TERMINIE, OPxTA OK
24
吉IADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

405 NumerPDF 16.19 16.19/19 KS Podlasie Bia造stok 2019

OK

B
TAK
 
400 m pp K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

194 NumerPDF 61.98 61.07/18 MKS Aleksandr闚 鏚zki 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
2
SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 Z/4337/15

TAK

536 NumerPDF 62.67 62.67/19 TL Pogo Ruda 奸御ka 2019  ZKN 

OK

TAK
3
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

467 NumerPDF 63.12 63.12/19 SKLA Sopot 2019  ZKN 

OK

TAK
4
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

474 NumerPDF 63.24 63.24/19 SKLA Sopot 2019  ZKN 

OK

TAK
5
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

11 NumerPDF 63.54 63.54/19 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019

OK

TAK
6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

46 NumerPDF 63.63 63.63/19 WLKS Wroc豉w 2019

OK

TAK
7
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

619 NumerPDF 63.93 62.69/17 UKS Orkan 字oda Wlkp. 2019  ZKN 

OK

TAK
8
LESZCZY垶KA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

396 NumerPDF 64.18 64.07/18 KS Podlasie Bia造stok 2019  ZKN 

OK

TAK
9
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

565 NumerPDF 64.25 64.25/19 KS Stal LA Ostr闚 Wlkp. 2019  ZKN 

OK

TAK
10
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

24 NumerPDF 64.43 63.63/18 MKS MOS Wroc豉w 2019  ZKN 

OK

TAK
11
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

78 NumerPDF 64.53 64.18/18 LKS Vectra W這c豉wek 2019  ZKN 

OK

TAK
12
K犵ZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

603 NumerPDF 64.65 63.61/17 MUKS Kadet Rawicz 2019  ZKN 

OK

TAK
13
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

334 NumerPDF 65.00 65.00/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

OK

TAK
14
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

633 NumerPDF 65.44 65.44/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019  ZKN 

OK

TAK
15
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

333 NumerPDF 66.29 66.29/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

OK

TAK
16
WΜDARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

183 NumerPDF 66.33 66.33/19 AZS 鏚 2019

OK

TAK
17
KOxTA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

196 NumerPDF 66.64 63.68/18 MKS Aleksandr闚 鏚zki 2019  ZKN 

OK

TAK
18
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

35 NumerPDF 67.44 67.44/19 UKS Olimpijczyk 46 Wroc豉w 2019

OK

B
TAK
19
NIEPALA Natalia 2001-06-19 Z/2812/15

TAK

354 NumerPDF 67.55 65.90/18 LUKS Podium Kup 2019  ZKN 

OK

TAK
20
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

199 NumerPDF 67.56 66.55/18 MKS Aleksandr闚 鏚zki 2019

BRAK MINIMUM
TAK
 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

468 NumerPDF 6:49.56 6:49.56/19 SKLA Sopot 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
STY Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

587 NumerPDF 6:54.18 6:48.29/18 MKL Jarocin 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
CHORZ襾A Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

368 NumerPDF 7:09.43 7:09.43/19 KKB MOSiR Krosno 2019  ZKN 

OK

TAK
4
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

553 NumerPDF 7:13.44 7:13.44/19 SSR Olimp Strawczyn 2019  ZKN 

OK

TAK
5
LUBOJA垶KA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

576 NumerPDF 7:14.50 7:13.51/18 LKS Orkan Ostrzesz闚 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
6
MAΒK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

337 NumerPDF 7:18.54 7:18.54/19 UKS Budowlani Nowy S帷z 2019  ZKN 

OK

TAK
7
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

481 NumerPDF 7:25.44 6:51.52/18 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI 5000m
TAK
8
G紟CZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

477 NumerPDF 7:28.10 6:50.67/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
9
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/1961/19

TAK

512 NumerPDF 7:28.12 7:28.12/19 MKS-MOS P這mie Sosnowiec 2019

OK

TAK
10
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

165 NumerPDF 7:31.91 7:31.91/19 MLKS Agros 畝ry 2019  ZKN 

OK

TAK
11
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

220 NumerPDF 7:34.07 7:34.07/19 UKS Dziesi徠ka Radomsko 2019

OK

TAK
12
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

428 NumerPDF 7:35.21 7:35.21/19 UKS Technik August闚 2019

OK

B
TAK
13
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

265 NumerPDF 7:43.67 7:34.46/18 MKS Polonia Warszawa 2019

OK

TAK
14
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

219 NumerPDF 8:15.76 8:15.76/19 UKS Dziesi徠ka Radomsko 2019

OK

Z LIMITU
TAK
15
WOΜSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

14 NumerPDF 8:22.27 7:56.53/17 MKS Boles豉via Boles豉wiec 2019

OK

Z LIMITU
TAK
16
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

204 NumerPDF 7:35.00/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

OK

TAK
17
KL牞OWSKA Wiktoria 2000-01-20 Z/2776/15

TAK

483 NumerPDF 6:44.61/18 AZS-AWF Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

LIMIT KONKURENCJI
TAK
 
4x100 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. JATKIEWICZ Izabela
2. 狹K Natalia
3. PRUSI垶KA Ma貪orzata
4. POTASZNIK Alicja
2000
2000
2000
2000
NumerPDF 47.60 KS AZS UWM Olsztyn

TAK
2 1. BANASIAK Julia
2. JANIK Michalina
3. DELEJOWSKA Wiktoria
4. GOLANOWSKA Agata
5. BARTKOWIAK Klaudia
2000
2000
2001
2000
2000
NumerPDF WLKS Wroc豉w

TAK
3 1. BARTNOWSKA Weronika
2. KIRYLUK Aleksandra
3. MIKIEWICZ Dominika
4. ZACZKIEWICZ Wiktoria
5. LESZCZY垶KA Anna
6. 吉IADKOWSKA Gabriela
2000
2001
2001
2001
2000
2001
NumerPDF KS Podlasie Bia造stok

TAK
4 1. WYCHORSKA Anna
2. OG紑OWSKA Natalia
3. BRODA Julia
4. KIEPURA Monika
5. SKIBI垶KA Karolina
2000
2001
2000
2000
2000
NumerPDF MOS CSiR D帳rowa G鏎nicza

TAK
5 1. KRASICKA Wiktoria
2. SIKORSKA Sandra
3. xSZCZY垶KA Weronika
4. KOSIKOWSKA Paulina
2001
2000
2000
2001
NumerPDF AZS-AWF Gorz闚

NIE
6 1. GRZELAK Hanna
2. LOSY Aleksandra
3. KALINA Olga
4. BENEDYKCI垶KA Natalia
2001
2001
2001
2000
NumerPDF KS Stal LA Ostr闚 Wlkp.

TAK
7 1. OBST Zuzanna
2. LISIECKA Maria
3. KΜSI垶KA Lena
4. WESOΜWSKA Kaja
2000
2000
2000
2001
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

TAK
8 1. MIELECH Gabriela
2. MALINOWSKA Izabela
3. KAROLCZUK Paulina
4. OLECHNO Kinga
2001
2000
2001
2000
NumerPDF UKS Czw鏎ka Bia造stok

TAK
9 1. CIUPEK Sylwia
2. JASTRZ、 Izabela
3. WASILUK Agata
4. ZIELI垶KA Paulina
2000
2000
2000
2000
NumerPDF MKS Agros Che軛

TAK
10 1. FR。KOWIAK Oliwia
2. JANKOWSKA Martyna
3. NOWAK Zuzanna
4. NEUMANN Sara
2001
2000
2001
2000
NumerPDF UKS Orkan 字oda Wlkp.

TAK
11 1. KACZPERSKA Anita
2. KOSIKOWSKA Paulina
3. KRASICKA Wiktoria
4. xSZCZY垶KA Weronika
5. SIKORSKA Sandra
2001
2001
2001
2000
2000
NumerPDF AZS-AWF Gorz闚 II

TAK
12 1. BRELA Zuzanna
2. LIPI垶KA Julia
3. SOKOΜWSKA Julia
4. 狹ROWSKA Julia
5. MASZKIEWICZ Maja
2000
2001
2000
2001
2001
NumerPDF AKL Ursyn闚 Warszawa

TAK
13 1. BARTOLEWSKA Julia
2. BRENDEL Magdalena
3. MARCZEWSKA Ewa
4. WO Aleksandra
5. SZKOP Wioletta
2001
2000
2001
2001
2001
NumerPDF CKS Budowlani Cz瘰tochowa

14 1. ZAPORA Blanka
2. ZMARZx Weronika
3. JACHOREK Aleksandra
4. FORMELLA Aleksandra
5. ST粑 Alicja
6. OWSIANIK Klaudia
2001
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

 
4x400 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. xCHOWSKA Natalia
2. KL牞OWSKA Wiktoria
3. KORBUT Milena
4. SΜMI垶KA Anna
5. ENGELMANN Weronika
6. GAJ Joanna
2001
2000
2000
2000
2001
2001
NumerPDF 3:57.12 AZS-AWF Katowice

TAK
2 1. BARTKOWIAK Klaudia
2. DELEJOWSKA Wiktoria
3. GOLANOWSKA Agata
4. JANIK Michalina
5. BANASIAK Julia
2000
2001
2000
2000
2000
NumerPDF WLKS Wroc豉w

TAK
3 1. GRZELAK Hanna
2. LOSY Aleksandra
3. KALINA Olga
4. BENEDYKCI垶KA Natalia
2001
2001
2001
2000
NumerPDF KS Stal LA Ostr闚 Wlkp.

TAK
4 1. DROZD Wiktoria
2. DZIEDZIC Justyna
3. PA吉IK Monika
4. KOCOT Katarzyna
2001
2000
2001
2001
NumerPDF AZS UMCS Lublin

TAK
5 1. NOWAK Zuzanna
2. JANKOWSKA Martyna
3. FR。KOWIAK Oliwia
4. NEUMANN Sara
2001
2000
2001
2000
NumerPDF UKS Orkan 字oda Wlkp.

TAK
6 1. KRASICKA Wiktoria
2. SIKORSKA Sandra
3. xSZCZY垶KA Weronika
4. KOSIKOWSKA Paulina
2001
2000
2000
2001
NumerPDF AZS-AWF Gorz闚

NIE
7 1. JASTRZ、 Izabela
2. WASILUK Agata
3. CIUPEK Sylwia
4. ZIELI垶KA Paulina
2000
2000
2000
2000
NumerPDF MKS Agros Che軛

TAK
8 1. KACZPERSKA Anita
2. KOSIKOWSKA Paulina
3. KRASICKA Wiktoria
4. xSZCZY垶KA Weronika
5. SIKORSKA Sandra
2001
2001
2001
2000
2000
NumerPDF AZS-AWF Gorz闚 II

TAK
9 1. OBST Zuzanna
2. KOPE Julia
3. LISIECKA Maria
4. KOPE Natalia
5. WESOΜWSKA Kaja
2000
2001
2000
2001
2001
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

TAK
10 1. DUL Wiktoria
2. KRZY浩WSKA Wanessa
3. DYBKA Agnieszka
4. OSIECKA Ma貪orzata
2001
2001
2000
2000
NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola

TAK
11 1. ST粑 Alicja
2. ZAPORA Blanka
3. JACHOREK Aleksandra
4. FORMELLA Aleksandra
5. ZMARZx Weronika
6. OWSIANIK Klaudia
2001
2001
2001
2001
2001
2001
NumerPDF SKLA Sopot

TAK
 
100 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2019 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

161 NumerPDF 10.55 10.55/19 LKS Lubusz S逝bice 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
2
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

TAK

256 NumerPDF 10.67 10.67/19 MKS Bank BS P這雟k 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
3
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

25 NumerPDF 10.67 10.67/19 MKS MOS Wroc豉w 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
4
烙K ㄆkasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

630 NumerPDF 10.74 10.74/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019  ZKN 

OK

TAK
5
ΣPI垶KI Rafa 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

398 NumerPDF 10.75 10.65/18 KS Podlasie Bia造stok 2019  KNF   SKN 

OK

NIE
6
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

488 NumerPDF 10.76 10.76/19 AZS-AWF Katowice 2019

OK

TAK
7
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

572 NumerPDF 10.79 10.77/18 LKS Maraton Turek 2019  KNF   SKN 

OK

TAK
8
CHARZY垶KI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

254 NumerPDF 10.81 10.81/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019  ZKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
TAK
9
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

516 NumerPDF 10.83 10.83/19 MKS-MOSM Bytom 2019  ZKN   SKN 

OK

NIE
10
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

511 NumerPDF 10.84 10.84/19 MKS-MOS Katowice 2019  ZKN   SKN 

OK

NIE
11
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

73 NumerPDF 10.87 10.79/18 LIUKS Kruszwica 2019  ZKN   SKN 

OK

TAK
12
KNAPCZYK Bart這miej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

322 NumerPDF 10.91 10.91/19 MKS Rabka-Zdr鎩 2019

OK

TAK
13
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

120 NumerPDF 10.98 10.98/19 KS Agros Zamo嗆 2019

OK

TAK
14
GOㄐB Jaros豉w 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

222 NumerPDF 10.99 10.99/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

TAK
15
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

415 NumerPDF 11.00 11.00/19 SL Salos Suwa趾i 2019

OK

TAK
16
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

279 NumerPDF 11.00 11.00/19 RLTL ZTE Radom 2019

OK

TAK
17
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

221 NumerPDF 11.04 11.04/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

OK

TAK
18
TAMIOx Kornel 2001-03-15 Z/4957/15

TAK

663 NumerPDF 11.07 11.07/19 MKL Szczecin 2019

OK

TAK
19
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

302 NumerPDF 11.09 11.09/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

OK

TAK
20
OSS Mateusz 2001-08-15 Z/2224/17

TAK

459 NumerPDF 11.11 11.11/19 LKS Ziemi Puckiej Puck 2019

OK

B
TAK
21
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

314 NumerPDF 11.12 11.12/19 KS AZS AWF Krak闚 2019

OK

B
TAK
22
TUCZY垶KI Micha 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

568 NumerPDF 11.12 11.10/18 KS Stal LA Ostr闚 Wlkp. 2019

OK

NIE
23
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

19 NumerPDF 11.13 11.13/19 MKS MOS Wroc豉w 2019

OK

B
TAK
24
犴ZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

419 NumerPDF 11.14 10.57/18 UKS 19 Bojary Bia造stok 2019  KNF   SKN 

OK

WARUNKOWO - BADANIA
NIE
25
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

586 NumerPDF 11.14 11.14/19 MKL Jarocin 2019

OK

B
TAK
26
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

144 NumerPDF 11.15 11.15/19 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2019