Internetowe zgłoszenia do imprezy: Finał LDK! CUP 2020
WŁOCŁAWEK, 20.08.2020
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

558 NumerPDF 12.76 12.52/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

2
CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 Z/3394/18

TAK

115 NumerPDF 12.78 12.78/19 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
ZACHARZ Julia 2005-01-17 Z/1233/20

TAK

600 NumerPDF 12.92 12.92/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

541 NumerPDF 12.93 12.93/20 MKL Toruń 2020  ROSU 

5
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 13.26 13.26/20 UKL Ósemka Police 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

TAK

187 NumerPDF 13.26 13.26/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

7
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

83 NumerPDF 13.68 13.51/19 LUKS Strzałków 2020

8
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF 13.82 13.82/20 MLKS Agros Żary 2020

9
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

969 NumerPDF 13.93 13.93/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
10
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 14.49 14.49/20 UKL Ósemka Police 2020

11
GIERASIMIUK Olga 2006-04-21

1 NumerPDF 14.52 14.52/20 OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
12
BIELAK Amelia 2005-11-05 Z/4992/19

TAK

640 NumerPDF 14.48/19 MUKS Płock 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
13
SADŁOWSKA Natalia 2005-02-21 Z/0189/19

TAK

634 NumerPDF 13.76/19 MUKS Płock 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
14
MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 Z/5022/18

TAK

31 NumerPDF 13.12/19 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

15
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF 14.26/19 LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Maja 2007-10-25 Z/2342/20

TAK

493 NumerPDF 13.36 13.36/20 LKS Vectra Włocławek 2020

2
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF 13.54 13.54/20 MLKS Agros Żary 2020

3
KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 Z/3373/19

TAK

25 NumerPDF 13.66 13.66/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
MARENDZIAK Martyna 2007-04-24 Z/3290/19

TAK

777 NumerPDF 13.95 13.95/20 MKS Kusy Szczecin 2020

5
CICHOWSKA Laura 2007-06-13 Z/1072/20

TAK

20 NumerPDF 13.99 13.99/20 MKS Żywiec 2020

6
ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 Z/4909/18

TAK

736 NumerPDF 14.20 14.20/20 STS Pomerania Szczecinek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
CIESZEWSKA Amelia 2007-06-22 Z/4624/19

TAK

15 NumerPDF 14.58 14.58/20 Orka Iława Athletics 2020

8
ZAWÓL Paulina 2007-06-14

564 NumerPDF 14.70 14.70/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 Z/2481/20

TAK

439 NumerPDF 15.04 15.04/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 Z/0954/20

TAK

662 NumerPDF MUKS Płock 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
SOBIESZEK Maja 2007-10-27 Z/2163/20

TAK

808 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 Z/3465/19

TAK

512 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

11 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

14
WALKÓW Blanka 2007-01-01

111 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-01

37 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
16
NAZARUK Magdalena 2007-08-11 Z/1128/20

TAK

793 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
THAMM Milena 2005-04-04 Z/3486/18

TAK

116 NumerPDF 42.03 41.43/19 MKS-MOS Katowice 2020

2
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 42.94 42.94/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 Z/1946/19

TAK

122 NumerPDF 43.10 43.10/20 MKS-MOS Katowice 2020

4
BARAN Julia 2006-09-14 Z/0346/20

TAK

711 NumerPDF 43.78 43.78/20 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

562 NumerPDF 43.81 43.69/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 43.90 43.90/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
ZIOMKO Zuzanna 2006-07-17 Z/3450/18

TAK

31 NumerPDF 44.06 44.06/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 Z/2524/20

TAK

555 NumerPDF 45.05 45.05/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

9
ZIELIŃSKA Maja 2006-01-18 Z/4981/19

TAK

30 NumerPDF 47.29 47.29/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

10
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

65 NumerPDF 47.99 46.22/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

11
PŁUDOWSKA Julia 2006-08-16 Z/5618/18

TAK

513 NumerPDF 48.51 48.03/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

12
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

42 NumerPDF 48.48/19 UKL Ósemka Police 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
MISZTAL Justyna 2006-01-01

10 NumerPDF OLA Mazowieckie

WARUNKOWO - BADANIA
14
CHAMCZYK Julia 2006-07-08 Z/2164/20

TAK

86 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03

55 NumerPDF 44.49/19 OLA Mazowieckie - Siedlce  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
16
GORZKIEWICZ Klaudia 2006-10-18

3 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF 46.25/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

18
KOSK Julia 2006-07-15

1 NumerPDF 47.99/18 OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

540 NumerPDF 44.10 44.10/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF 44.85 44.85/20 WLKS Wrocław 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

1 NumerPDF 44.88 44.88/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
MARKOWICZ Weronika 2007-05-01 Z/0607/18

TAK

59 NumerPDF 46.52 46.52/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

5
JEŻ Aleksandra 2007-01-01 Z/0747/20

TAK

884 NumerPDF 46.70 46.70/20 AZS-AWF Gorzów 2020

6
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

55 NumerPDF 47.82 47.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020

7
MASIAK Natalia 2007-01-07 Z/2070/20

TAK

44 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

8
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 43.63/19 UKL Ósemka Police 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
PURGAŁ Matylda 2007-01-27 Z/3200/19

TAK

84 NumerPDF 52.46/19 LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 Z/3392/19

TAK

38 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
JAKUBOWSKA Matylda 2007-01-01

15 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
CENDROWSKA Aleksandra 2007-01-01

111 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Węgliniec

WARUNKOWO - BADANIA
13
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18

304 NumerPDF 1:35.96 1:35.96/20 OLA Łódzkie

WARUNKOWO - BADANIA
2
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

563 NumerPDF 1:36.68 1:36.68/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

3
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF 1:39.07 1:39.07/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

4
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 1:41.00 1:41.00/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

5
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF 1:43.79 1:43.72/19 MKL Toruń 2020  ROSU 

6
PARYS Maja 2005-07-15 Z/0947/19

TAK

93 NumerPDF 1:45.17 1:45.17/20 MKS-MOSM Bytom 2020

7
BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 Z/3098/19

TAK

73 NumerPDF 1:48.74 1:48.74/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

8
BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 Z/4892/19

TAK

1 NumerPDF 1:54.26 1:54.26/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

9
ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 Z/2374/19

TAK

42 NumerPDF 1:57.54 1:56.48/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

10
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

641 NumerPDF 2:00.05 1:53.13/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020  ROSU 

11
WALCZAK Julia 2006-06-10

832 NumerPDF OLA Mazowieckie - Radom

WARUNKOWO - BADANIA
12
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 1:53.28/19 UKL Ósemka Police 2020  ROSU 

13
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF 1:44.92/19 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF 1:48.44/19 UKS Olimp Kozienice 2020

16
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 1:54.28/19 UKL Ósemka Police 2020

17
ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 Z/0225/19

TAK

61 NumerPDF 2:04.15/19 LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHAJ Blanka 2007-10-11 Z/2462/20

TAK

565 NumerPDF 1:41.18 1:41.18/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

2
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

511 NumerPDF 1:41.74 1:41.74/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF 1:41.88 1:41.88/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

862 NumerPDF 1:45.51 1:45.06/19 LUKS Start Nakło 2020

5
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

513 NumerPDF 1:46.36 1:46.36/20 MKL Toruń 2020

6
KAWECKA Anna 2007-06-16 Z/1988/19

TAK

58 NumerPDF 1:48.18 1:45.70/19 KS Słoneczko Busko Zdrój 2020

7
NOWACKA Laura 2007-05-28 Z/1025/20

TAK

1 NumerPDF 2:01.01 2:01.01/20 MLKS Agros Żary 2020

8
ZAJĄC Patrycja 2007-09-22 Z/0955/20

TAK

672 NumerPDF MUKS Płock 2020

9
JASIONOWSKA Karolina 2007-11-28

1 NumerPDF OLA Podlaskie - Augustów

WARUNKOWO - BADANIA
10
SZYMAŃSKA Natalia 2007-06-01

1 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 1:48.33/19 LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
THAMM Michalina 2007-04-18 Z/3487/18

TAK

118 NumerPDF 1:48.15/19 MKS-MOS Katowice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

14
PIETRUSZKIEWICZ Urszula 2007-02-08 Z/1312/20

TAK

794 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

502 NumerPDF 1.60 1.60/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

930 NumerPDF 1.60 1.60/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 Z/2790/19

TAK

11 NumerPDF 1.45 1.45/20 MKS Piast Głogów 2020

4
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

1 NumerPDF 1.40 1.45/19 MKS Piast Głogów 2020

5
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

551 NumerPDF 1.25 1.40/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
KUCHTA Urszula 2005-10-30 Z/5565/18

TAK

114 NumerPDF 1.55/19 KS Orzeł Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

52 NumerPDF 1.51/19 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF 1.45 1.50/19 MKS Piast Głogów 2020

2
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 Z/1379/19

TAK

877 NumerPDF 1.45 1.45/19 LUKS Start Nakło 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
RADWAŃSKA Oliwia 2007-11-02 Z/2217/20

TAK

59 NumerPDF 1.40 1.40/20 KS Komunalni Sanok 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
DŁUGI Jagoda 2007-05-05 Z/0814/20

TAK

333 NumerPDF 1.35 1.35/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

5
DUDA Patrycja 2007-05-11 Z/2780/18

TAK

315 NumerPDF 1.30 1.30/19 AZS-AWF Katowice 2020

6
KUPINIAK Honorata 2007-05-17 Z/3722/18

TAK

72 NumerPDF 1.25/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

7
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF 1.30/19 UKS Czempion Bełchatów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14

846 NumerPDF 1.40/19 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Z/3198/19

TAK

82 NumerPDF 1.28/19 LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
SZABAŁOWSKA Julia 2007-01-01

36 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
11
HOŁUB Aleksandra 2007-03-13

1 NumerPDF 1.48/19 OLA Podlaskie - Augustów

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 Z/3255/19

TAK

22 NumerPDF 5.02 5.02/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.96 4.96/20 UKL Ósemka Police 2020  ROSU 

3
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 4.93 5.04/19 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

954 NumerPDF 4.82 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

5
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF 4.72 4.80/19 BOSiR Barcin 2020

6
MARCINIAK Maria 2006-10-03 Z/0454/20

TAK

1 NumerPDF 4.55 4.55/20 MLKS Agros Żary 2020

7
BĄBEL Karolina 2005-11-14 Z/0814/18

TAK

327 NumerPDF 4.40 4.40/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

8
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

47 NumerPDF 4.32 4.32/20 UKL Ósemka Police 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
GROBEL Adrianna 2006-06-30 Z/2168/20

TAK

85 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 Z/0226/19

TAK

62 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZESAK Patrycja 2007-01-04 Z/2514/19

TAK

14 NumerPDF 5.07 5.07/20 MKS Żywiec 2020

2
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

548 NumerPDF 5.00 5.00/20 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
SAWICKA Izabela 2007-06-20 Z/2226/20

TAK

99 NumerPDF 4.77 4.77/20 KS Komunalni Sanok 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

509 NumerPDF 4.74 4.74/20 KSLZS Kruszwica 2020

5
BYLINKO Michalina 2007-06-14 Z/4076/19

TAK

871 NumerPDF 4.66 4.66/20 AZS-AWF Gorzów 2020

6
KARMELITA Julia 2007-06-27 Z/1533/19

TAK

321 NumerPDF 4.52 4.68/19 AZS-AWF Katowice 2020

7
PARADA Tatiana 2007-10-26 Z/2222/18

TAK

44 NumerPDF KS Słoneczko Busko Zdrój 2020

8
CZUBAK Natalia 2007-10-12 Z/5761/19

TAK

444 NumerPDF 4.45/19 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

8 NumerPDF 4.51/19 UKL Ósemka Police 2020

10
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/2158/20

TAK

99 NumerPDF 4.35/18 LKS Górnik Wałbrzych 2020

11
GAŁĘZA Julia 2007-01-01

35 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
12
KANISZEWSKA Wiktoria 2007-12-31

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
DOBKIEWICZ Klaudia 2007-02-14

6 NumerPDF LUKS Hańcza Suwałki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
JAWORUCKA Martyna 2007-06-24

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
Wieloskok K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 Z/0820/18

TAK

319 NumerPDF 10.65 10.65/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

2
SALAMON Blanka 2006-04-10 Z/0453/20

TAK

1 NumerPDF 10.40 10.40/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

3
SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 Z/5013/19

TAK

114 NumerPDF 10.10 10.10/20 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
TAMOŃ Julia 2006-09-01 Z/0483/20

TAK

64 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
DZIARMAGA Julia 2005-04-13

2 NumerPDF OLA Świętokrzyskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
LAZAR Malwina 2005-01-31 Z/2528/18

TAK

5 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0204/20

TAK

202 NumerPDF 11.87 12.26/19 LKS Lubawa 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04

6 NumerPDF 11.86 11.86/20 OLA Mazowieckie - Radom  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
PECYNA Kinga 2005-04-15 Z/4729/17

TAK

33 NumerPDF 10.75 10.75/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

4
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

960 NumerPDF 10.68 10.68/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

5
PAŁYGA Zuzanna 2005-02-25 Z/0485/19

TAK

627 NumerPDF 10.17 10.17/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 10.10 10.10/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 Z/0203/20

TAK

30 NumerPDF 9.58 9.58/20 UKS Sokół Węgorzewo 2020  ROSU 

8
DYMEK Andżelika 2006-04-21 Z/1094/19

TAK

123 NumerPDF 9.09 9.09/20 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

9
WÓJCIK Wiktoria 2006-02-21 Z/0361/20

TAK

63 NumerPDF 7.33 7.33/20 LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 7.28 7.28/20 UKL Ósemka Police 2020

11
HILIUK Kornelia 2006-06-12 Z/3385/19

TAK

638 NumerPDF 7.19 7.19/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

509 NumerPDF 9.03/19 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 Z/1119/20

TAK

55 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

2
CIEĆKO Zuzanna 2007-03-23 Z/5461/19

TAK

1 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

33 NumerPDF 42.50/19 MKL Maraton Świnoujście 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
BAŃKA Natalia 2007-01-06 Z/3021/20

TAK

111 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

5
LIPINA Maja 2007-03-15 Z/2169/20

TAK

2 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
MIŚKIEWICZ Sandra 2007-02-16

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

7
JUREK Nikola 2007-02-27 Z/4984/19

TAK

101 NumerPDF 59.00/19 LKS Korab Olecko 2020

 
3000 m chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZPARA Martyna 2005-03-17 Z/1517/19

TAK

40 NumerPDF 17:30.39 17:30.39/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2020  ROSU 

2
ŻEGOCKA Marika 2005-03-11 Z/5222/19

TAK

742 NumerPDF 18:59.23 18:59.23/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

3
STAWISZYŃSKA Martyna 2005-05-13 Z/5487/19

TAK

728 NumerPDF 19:01.47 19:01.47/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

4
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 Z/1548/18

TAK

955 NumerPDF 12.17 12.07/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZAORSKA Natalia 2005-01-24 Z/4334/18

TAK

1 NumerPDF 12.31 12.16/19 MKS Piast Głogów 2020

3
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 12.33 12.33/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

4
ZAORSKA Julia 2005-01-24 Z/4333/18

TAK

24 NumerPDF 12.41 12.41/20 MKS Piast Głogów 2020

5
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF 12.47 12.47/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 12.54 12.52/19 MKL Toruń 2020

7
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

5 NumerPDF 12.63 12.54/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 Z/2970/18

TAK

583 NumerPDF 12.80 12.43/19 TL ROW Rybnik 2020

9
STĘPIEŃ Emilia 2006-01-13 Z/4168/19

TAK

6 NumerPDF 12.88 12.88/20 TL ROW Rybnik 2020

10
MUCHA Patrycja 2005-02-09

1 NumerPDF 13.13 13.13/20 OLA Świętokrzyskie

WARUNKOWO - BADANIA
11
BROŻYNA Nikola 2005-12-27

12 NumerPDF 13.18 12.71/19 OLA Mazowieckie - Radom  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
12
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

961 NumerPDF 13.18 12.71/19 UKS Technik Radom 2020  ROSU 

13
PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 Z/3265/19

TAK

963 NumerPDF 13.71 13.71/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

14
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

333 NumerPDF 14.86 14.86/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

15
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 12.91/19 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 Z/1780/19

TAK

731 NumerPDF 14.56/19 STS Pomerania Szczecinek 2020  ROSU 

17
KLEKOWSKA Wiktoria 2005-08-05 Z/2167/20

TAK

1 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
CIELESZ Izabela 2006-10-30 Z/2325/19

TAK

10 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

19
WYSZKOWSKA Aleksandra 2006-08-03 Z/0883/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 m przeszkody K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 Z/0819/18

TAK

313 NumerPDF 3:40.95 3:40.95/20 AZS-AWF Katowice 2020  ROSU 

2
STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 Z/2895/18

TAK

441 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

3
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 Z/5626/19

TAK

1 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

5
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

6
JARMOSZKO Gabriela 2006-06-10

1 NumerPDF OLA Podlaskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
6x200 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KARBOWNIK Zuzanna
2. DRÓŻDŻ Zofia
3. KOSIŃSKA Natalia
4. SZYMAŃSKA Natalia
2007
2007
2007
2007
NumerPDF Świętokrzyskie

2 1. ZAWÓL Paulina
2. MARKOWICZ Weronika
3. MACHAJ Blanka
4. SZYMASZEK Wiktoria
5. SAWICKA Izabela
6. KUPINIAK Honorata
2007
2007
2007
2007
2007
2007
NumerPDF Podkarpackie

 
6x200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. WYSZKOWSKA Aleksandra
2. KOSK Julia
3. BOGDANOWICZ Aneta
4. GIERASIMIUK Olga
5. MARCISZEWSKA Klaudia
6. JARMOSZKO Gabriela
2006
2006
2006
2006
2005
2006
NumerPDF Podlaskie

2 1. MAKUŁA Adrianna
2. ZACHARZ Julia
3. BOREK Alicja
4. MUCHA Patrycja
2005
2005
2005
2005
NumerPDF Świętokrzyskie

3 1. GUT Oliwia
2. BUTRYN Kornelia
3. SZCZEPANIK Julia
4. CYGAN Natalia
5. SZYMCZYSZYN Milena
6. CISŁO Emilia
2005
2006
2005
2005
2006
2006
NumerPDF Podkarpackie

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 Z/1022/19

TAK

333 NumerPDF 11.21 11.21/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

2
LIBURA Jakub 2006-04-24 Z/0978/18

TAK

21 NumerPDF 11.45 11.45/20 LKS Pogórze Skoczów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
LIBURA Sebastian 2006-04-24 Z/0979/18

TAK

22 NumerPDF 11.57 11.57/20 LKS Pogórze Skoczów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
MAC Szymon 2005-01-06 Z/3656/19

TAK

25 NumerPDF 11.87 11.87/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

5
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF 12.21 12.21/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

6
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

915 NumerPDF 12.32 12.02/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

7
DĘBOWSKI Szymon 2005-04-13 Z/4930/19

TAK

779 NumerPDF 12.44 12.44/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 Z/5677/18

TAK

48 NumerPDF 12.49 12.49/20 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

9
PYTKO Bartosz 2006-05-08 Z/2594/20

TAK

6 NumerPDF 13.86 13.86/20 UKS Żaczek Połaniec 2020

10
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 14.44 14.44/20 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 

11
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

900 NumerPDF 12.38/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

12
SZCZĘSNY Michał 2005-01-30 Z/2200/20

TAK

916 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

13
BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 Z/5011/19

TAK

423 NumerPDF 12.25/19 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
14
GLIŹNIEWICZ Maks 2006-11-30 Z/2166/20

TAK

89 NumerPDF LUKS Strzałków 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 Z/3163/19

TAK

135 NumerPDF 12.46 12.46/20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
WÓJCIK Adam 2007-03-08

556 NumerPDF 12.53 12.53/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
RUDNIK Błażej 2007-06-23 Z/2897/20

TAK

982 NumerPDF 12.57 12.57/20 LKS Lubusz Słubice 2020

4
CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 Z/4625/19

TAK

12 NumerPDF 13.19 13.19/20 Orka Iława Athletics 2020

5
ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 Z/1663/20

TAK

141 NumerPDF 13.93 13.93/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
SOBÓLSKI Michał 2007-03-02

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
SZYSZKO Piotr 2007-01-01

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
8
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

101 NumerPDF 12.34/19 KS Orzeł Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
KOWALSKI Bartosz 2007-04-25

3 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

10
ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 Z/0892/20

TAK

769 NumerPDF BOSiR Barcin 2020

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

660 NumerPDF 36.90 36.88/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

2
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 37.65 36.69/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

3
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF 37.68 37.68/20 UKS Barnim Goleniów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
BRODALA Maksym 2005-01-18 Z/1069/19

TAK

4 NumerPDF 38.76 38.76/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

5
FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 Z/2761/18

TAK

509 NumerPDF 39.39 39.39/20 ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

6
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

240 NumerPDF 39.91 39.66/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

7
POPRAWSKI Michał 2005-05-14 Z/4331/18

TAK

34 NumerPDF 40.26 40.26/20 MKS Piast Głogów 2020

8
STEĆ Oliwier 2006-07-18 Z/5833/19

TAK

100 NumerPDF 42.55 42.55/20 AZS-AWF Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 43.10 43.10/20 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 

10
SKOWRONEK Michał 2006-02-26 Z/2448/19

TAK

56 NumerPDF 44.50 44.50/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
11
BĄK Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

5 NumerPDF 46.00 46.00/20 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU 

12
MLECZEK Piotr 2005-02-21 Z/2650/20

TAK

7 NumerPDF 37.42/19 UKS 10 Zagórze 2020  ROSU 

13
BAJOR Bartłomiej 2006-03-26 Z/3077/20

TAK

600 NumerPDF LKS Sprinter Siemiatycze 2020

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26 Z/5199/18

2019

120 NumerPDF 40.10 40.10/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
KORZENIAK Michał 2007-01-27 Z/3445/19

TAK

515 NumerPDF 43.17 43.17/20 ZLKL Zielona Góra 2020

3
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

17 NumerPDF 44.52 44.52/20 MKS Stal Nowa Dęba 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 Z/3376/19

TAK

39 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
SPACHT Wojciech 2007-08-15

555 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KUCIŃSKI Marcin 2007-01-01

86 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 1:26.79 1:26.79/20 UKS Olimp Kozienice 2020

2
PESTKA Jakub 2005-02-05 Z/4985/18

TAK

888 NumerPDF 1:28.00 1:28.00/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU 

3
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

19 NumerPDF 1:29.06 1:29.06/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

4
HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 Z/4893/19

TAK

781 NumerPDF 1:29.11 1:28.67/19 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

5
OBRZUT Kacper 2005-10-12 Z/1023/19

TAK

80 NumerPDF 1:29.23 1:29.23/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 1:29.57 1:29.57/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

7
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

370 NumerPDF 1:31.31 1:31.31/20 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

8
CZERNEL Olivier 2006-06-27 Z/1193/19

TAK

753 NumerPDF 1:33.14 1:33.14/20 GKS Piast Gliwice 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
CZARNOCKI Maciej 2006-08-10

1 NumerPDF 1:34.69 1:34.69/20 OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
10
RAFIŃSKI Paweł 2006-07-08 Z/3222/19

TAK

171 NumerPDF 1:35.31 1:35.31/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
11
STOPA Kacper 2006-01-17

127 NumerPDF 1:37.33/19 OLA Świętokrzyskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOSAK Michał 2007-01-26 Z/2916/20

TAK

22 NumerPDF 1:37.00 1:37.00/20 KML Lubaczów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZACZYK Łukasz 2007-03-18 Z/1407/20

TAK

82 NumerPDF 1:37.51 1:37.51/20 MKS-MOSM Bytom 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF 1:38.66 1:38.66/20 UKS Filipides Teresin 2020

4
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

724 NumerPDF 1:40.51 1:40.51/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
KARSKI Mateusz 2007-02-07 Z/0840/20

TAK

333 NumerPDF 1:51.29 1:51.29/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

6
KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Z/4268/19

TAK

18 NumerPDF 1:51.83 1:51.83/20 Orka Iława Athletics 2020

7
WOJDYŁO Adam 2007-10-07

1 NumerPDF 1:53.11 1:53.11/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
PECYNA Dawid 2007-03-19 Z/3026/20

TAK

20 NumerPDF OSiR Wyspiarz Świnoujście 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 Z/0124/20

TAK

41 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020

10
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 Z/3394/19

TAK

14 NumerPDF 1:41.65/19 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
LEWANDOWSKI Bartłomiej 2007-05-23 Z/0357/20

TAK

65 NumerPDF 2:02.86/19 LUKS Boguszyce 2020

12
OLGIERD Lichnerowicz 2007-05-01

69 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Węgliniec

WARUNKOWO - BADANIA
13
LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
14
ZDANOWICZ Franciszek 2007-03-06

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

44 NumerPDF 1.80 1.80/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

2
PANYŁO Patryk 2006-12-16 Z/5650/19

TAK

42 NumerPDF 1.75 1.75/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

3
KURZYNA Maciej 2005-08-14 Z/1963/19

TAK

781 NumerPDF 1.65 1.65/20 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
KURZYNA Maciej 2005-08-14

1 NumerPDF 1.65 1.65/20 OLA Podlaskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
GAWRON Mateusz 2006-07-29 Z/4170/18

TAK

11 NumerPDF 1.60 1.60/20 MKS Żywiec 2020

6
TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 Z/3809/18

TAK

69 NumerPDF 1.58 1.58/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

7
KOLPERT Jakub 2005-10-04 Z/5674/18

TAK

29 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

8
WALECKI Jakub 2005-08-20 Z/3022/20

TAK

960 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09

552 NumerPDF 1.50 1.50/20 KKS Victoria Stalowa Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIELA Maksymilian 2007-09-03 Z/2843/18

TAK

48 NumerPDF 1.35 1.35/20 MKS Iskra Pszczyna 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
DYJA Maciej 2007-02-26 Z/4607/19

2019

853 NumerPDF 1.35 1.35/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
JASEK Hubert 2007-09-19 Z/2964/20

TAK

510 NumerPDF 1.35 1.35/20 ZLKL Zielona Góra 2020

5
SZYRNER Adam 2007-10-10 Z/4180/19

TAK

1 NumerPDF 1.25/18 MKS Piast Głogów 2020

6
BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 Z/5762/19

TAK

10 NumerPDF 1.50/19 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
8
BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31

5 NumerPDF MKLA Łęczyca 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 Z/0575/19

TAK

967 NumerPDF 6.31 6.31/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

2
BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 Z/4169/18

TAK

16 NumerPDF 6.15 6.15/20 MKS Żywiec 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 Z/3942/19

TAK

41 NumerPDF 5.91 5.91/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

4
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

12 NumerPDF 5.72 5.72/20 MKL Toruń 2020  ROSU 

5
SZTUKA Igor 2006-01-07 Z/3540/19

TAK

1 NumerPDF 4.77 4.77/20 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

6
GAWENDA Michał 2005-06-15 Z/1119/18

TAK

725 NumerPDF 5.67/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   SKN 

7
LEGĘCKI Kacper 2005-01-05 Z/1141/19

TAK

47 NumerPDF 4.71/19 MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
8
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

23 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

9
ŁAPIŃSKI Jakub 2006-04-30

1 NumerPDF OLA Podlaskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 Z/0893/20

TAK

770 NumerPDF 5.30 5.30/20 BOSiR Barcin 2020

2
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 Z/0149/20

TAK

931 NumerPDF 4.97 4.97/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 Z/1769/20

TAK

1 NumerPDF 4.75 4.81/19 UKS Ares Nowa Sól 2020

4
DUDEK Maksymilian 2007-03-23 Z/0355/20

TAK

66 NumerPDF 4.34/19 LUKS Boguszyce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
CHYŻA Filip 2007-07-09

556 NumerPDF 4.61/19 OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
6
TANKIEWICZ Adam 2007-04-23

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
7
RYBNIK Krzysztof 2007-03-20

1 NumerPDF 4.40/19 OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
 
Wieloskok M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 Z/2237/20

TAK

11 NumerPDF 11.20 11.20/20 UKS Ares Nowa Sól 2020

2
WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 Z/5759/19

TAK

12 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

TAK

21 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2020

4
PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27

1 NumerPDF OLA Świętokrzyskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22

4 NumerPDF OLA Świętokrzyskie  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
STACHERA Adam 2006-03-31

16 NumerPDF OLA Mazowieckie

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 Z/4319/18

TAK

42 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020

8
POPŁAWSKI Jan 2005-03-21

1 NumerPDF OLA Podlaskie - Augustów  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKUŁA Adam 2006-05-11 Z/2597/19

TAK

64 NumerPDF 12.75 12.75/20 MCKiS Jaworzno 2020

2
BĘBENEK Michał 2005-03-16 Z/2651/20

TAK

1 NumerPDF 11.93 11.93/20 UKS 10 Zagórze 2020  ROSU 

3
BOJARZYŃSKI Mateusz 2005-04-13 Z/0417/20

TAK

513 NumerPDF 11.57 11.57/20 GOKSiT Suchowola 2020  ROSU 

4
PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 Z/0064/20

TAK

74 NumerPDF 10.77 10.77/20 ULKS Uczniak Szprotawa 2020

5
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

981 NumerPDF 10.05 10.05/20 UKS Technik Radom 2020

6
KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 Z/0115/20

TAK

51 NumerPDF 9.80 9.80/20 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 

7
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

626 NumerPDF 9.50 9.50/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
SALUS Rafał 2005-01-25 Z/0486/19

TAK

632 NumerPDF 8.73 8.73/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Z/0584/20

TAK

184 NumerPDF 62.00 62.00/20 MUKS Kangur Żnin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
JURA Tymoteusz 2007-04-10 Z/4619/19

2019

221 NumerPDF 48.50 48.50/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
WOJNA Aleksander 2007-10-25

1 NumerPDF OLA Podlaskie

WARUNKOWO - BADANIA
4
DROHOMIRECKI Dawid 2007-03-01

46 NumerPDF 48.00/19 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 Z/2670/20

TAK

35 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

6
KOWALSKI Mateusz 2007-04-25

38 NumerPDF 38.00/19 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

7
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1 NumerPDF WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2020

8
WALCZYK Aleksander 2007-11-27

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
CZAPKOWSKI Natan 2007-05-18

454 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
10
SZWARC Jakub 2007-04-19

187 NumerPDF OLA Warmińsko-mazurskie

WARUNKOWO - BADANIA
11
LEPOROWSKI Dariusz 2007-01-01

6 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
STARANOWICZ Jakub 2007-06-02 Z/2268/20

TAK

522 NumerPDF GOKSiT Suchowola 2020

 
3000 m chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDA Kamil 2005-03-22 Z/1980/19

TAK

560 NumerPDF 16:01.57 16:01.57/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

2
POPIELAREK Paweł 2005-06-11 Z/5138/19

TAK

205 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DIALLO Amadou 2005-04-21 Z/4332/18

TAK

33 NumerPDF 15.78 15.78/20 MKS Piast Głogów 2020

2
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 Z/4330/18

TAK

45 NumerPDF 17.44 17.44/20 MKS Piast Głogów 2020

3
KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 Z/4025/18

TAK

514 NumerPDF 17.54 16.87/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ROSU 

4
STENKA Kamil 2005-03-06 Z/3453/19

TAK

938 NumerPDF 17.62 17.62/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

5
SIKORA Adam 2006-11-05 Z/5740/18

TAK

92 NumerPDF 18.47 18.47/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

6
WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 Z/0253/19

TAK

22 NumerPDF 20.72/19 UKS Atos Woźnice 2020  ROSU 

 
1000 m przeszkody M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF 2:53.04 2:53.04/20 UKS Olimp Kozienice 2020

2
BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 Z/1026/19

TAK

189 NumerPDF 2:54.30 2:54.30/20 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
3
KLINGER Rafał 2006-01-21 Z/0321/18

TAK

12 NumerPDF 2:55.18 2:55.18/20 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

4
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

873 NumerPDF 2:58.51 2:58.51/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
DUBERT Jakub 2005-09-15 Z/1431/19

TAK

640 NumerPDF MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020  ROSU 

6
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

503 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
7
BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 Z/4891/19

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

8
TARANTA Jakub 2005-04-30 Z/2311/19

TAK

776 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ROSU 

9
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27

76 NumerPDF OLA Mazowieckie - Radom  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
6x200 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MILEWSKI Wiktor
2. KOWALSKI Bartosz
3. MARKOWSKI Wiktor
4. KOWALSKI Mateusz
2007
2007
2007
2007
NumerPDF Świętokrzyskie

 
6x200 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna