Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U14 i U16;Ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne U18 i starsi
TORUŃ, 18.01.2021
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

2020

231 NumerPDF LUKS Serock 2021

NIE
2
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

2020

485 NumerPDF 8.67/20 ULKS Tychowo 2021  SKN 

TAK
3
GRZYBEK Barbara 2001-05-10 Z/6244/15

2020

454 NumerPDF 8.48/20 WKS Flota Gdynia 2021

TAK
4
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 7.63/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
5
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 7.44/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
6
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

2020

663 NumerPDF 7.51/20 KS AZS AWF Kraków 2021

TAK
7
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 7.74/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
8
JURCZAK Maja 2001-03-21 Z/1432/20

2020

100 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

TAK
9
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

92 NumerPDF 8.50/16 MUKS Kadet Rawicz 2021

TAK
10
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

2020

302 NumerPDF 7.32/18 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
11
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

2020

521 NumerPDF 7.69/18 SKLA Sopot 2021

TAK
12
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

2020

525 NumerPDF 7.97/19 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
13
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

2020

759 NumerPDF 8.41/19 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
14
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

11 NumerPDF 7.52/20 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

TAK
15
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2020

303 NumerPDF 7.51/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
16
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

2020

307 NumerPDF 7.65/18 AZS-AWF Katowice 2021

TAK
17
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

2020

438 NumerPDF 7.82/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN 

TAK
18
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2020

470 NumerPDF 8.33/18 WKS Flota Gdynia 2021

TAK
19
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

2020

817 NumerPDF 7.81/20 AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
20
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

2020

204 NumerPDF 8.33/18 UKS Achilles Leszno 2021

TAK
21
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 8.35/18 MKL Toruń 2021

TAK
 
60 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

2020

324 NumerPDF 8.02/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   SKN 

TAK
2
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2020

706 NumerPDF 8.27/19 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
3
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

2020

839 NumerPDF KL Lechia Gdańsk 2021

NIE
4
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2020

46 NumerPDF 7.90/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
5
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2020

714 NumerPDF 7.88/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
6
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

342 NumerPDF 8.51/20 UKS Sprint Legnica 2021  ZKN 

TAK
7
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

858 NumerPDF 7.98/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

TAK
8
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2020

704 NumerPDF 7.93/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
9
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

2020

702 NumerPDF 7.99/19 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN   SKN 

TAK
10
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2020

715 NumerPDF 8.53/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
11
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

2020

64 NumerPDF 7.88/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2021  KNF   SKN 

TAK
12
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 8.30/20 MUKS Kadet Rawicz 2021  KNF   SKN 

TAK
13
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

2020

701 NumerPDF 8.24/20 OKS Skra Warszawa 2021

TAK
14
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

2020

800 NumerPDF 8.25/20 AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
15
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

2020

850 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
16
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 7.91/20 MKL Toruń 2021

TAK
17
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

2020

534 NumerPDF 7.96/19 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

NIE
18
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 7.63/20 GKS Start Długołęka 2021  KNF   SKN 

TAK
19
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

2020

18 NumerPDF 7.88/20 MLKS Sokół Lubin 2021  ZKN   SKN 

TAK
20
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

2020

74 NumerPDF 7.72/19 MLKS Sokół Lubin 2021

TAK
21
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

2020

450 NumerPDF 8.18/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN 

TAK
22
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 7.93/20 MKL Toruń 2021  KNF   SKN 

TAK
23
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 7.85/18 MKL Toruń 2021

TAK
24
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

2020

615 NumerPDF 8.64/20 UKS Przełaj Żerków 2021

TAK
 
60 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

2020

12 NumerPDF 7.85 7.85/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN 

TAK
2
LITWINIEC Karolina 2004-04-11 Z/2402/20

TAK

240 NumerPDF 8.23 8.23/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
3
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

17 NumerPDF 8.41 8.41/20 KM Aktywni Sochaczew 2021

TAK
4
RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 Z/3910/19

2020

241 NumerPDF 9.06 9.06/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
5
WŁOSZCZYK Liwia 2004-06-25 Z/4328/18

2020

614 NumerPDF 8.17/20 UKS Przełaj Żerków 2021

TAK
6
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2020

24 NumerPDF 7.88/20 MLKS Polonia Środa Śląska 2021  ZKN 

7
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

2020

759 NumerPDF 8.30/19 GKS Piast Gliwice 2021

TAK
8
SOKALSKA Weronika 2005-12-12 Z/1704/19

2020

474 NumerPDF 8.98/20 LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
9
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

109 NumerPDF GKS Start Długołęka 2021

TAK
10
SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 Z/4770/18

2020

284 NumerPDF 8.62/19 KL Gdynia 2021  ZKN 

TAK
11
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

2020

328 NumerPDF 8.20/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
12
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

2020

711 NumerPDF 8.33/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
13
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

2020

236 NumerPDF 8.39/20 ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
14
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2020

701 NumerPDF 7.94/20 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN 

TAK
15
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

708 NumerPDF 8.55/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
16
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2020

549 NumerPDF 8.75/18 MKL Toruń 2021

TAK
17
NARODZONEK Weronika 2005-08-15 Z/0151/20

TAK

340 NumerPDF 8.58/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
18
SZCZEPAŃSKA Maja 2005-04-28 Z/4884/18

TAK

40 NumerPDF 8.70/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
19
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

2020

5 NumerPDF 8.53/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN 

TAK
20
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

2020

75 NumerPDF 7.96/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
21
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

2020

963 NumerPDF 8.57/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021

TAK
22
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

2020

302 NumerPDF 7.32/18 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
23
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/0286/20

2020

62 NumerPDF 8.51/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2021  ZKN 

TAK
24
MAŁKOWSKA Helena 2004-06-12 Z/3214/20

2020

282 NumerPDF KL Gdynia 2021

TAK
25
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

750 NumerPDF 9.32/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
26
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

753 NumerPDF 8.22/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
27
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

195 NumerPDF 8.19/20 AZS Łódź 2021

TAK
28
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

100 NumerPDF 8.27/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
29
WOJCIECHOWSKA Agata 2004-07-11 Z/3766/17

2020

458 NumerPDF 9.17/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

TAK
30
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

2020

935 NumerPDF 8.96/19 KS Team Baryła Gorzów 2021

TAK
31
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

2020

535 NumerPDF 8.49/18 SKLA Sopot 2021

NIE
32
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

24 NumerPDF 8.41/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
33
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

2020

866 NumerPDF 8.68/20 AZS-AWF Gorzów 2021

TAK
34
MINGIELEWICZ Martyna 2005-04-29 Z/0690/21

TAK

7 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

TAK
35
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2020

541 NumerPDF 8.09/20 MKL Toruń 2021

TAK
 
60 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

2020

875 NumerPDF 8.13 8.13/20 LUKS Start Nakło 2021

TAK
2
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

265 NumerPDF 8.70 8.70/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
3
LIMONT Anna 2007-10-13 Z/1177/21

TAK

555 NumerPDF 8.73 8.73/20 MKL Toruń 2021

TAK
4
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

253 NumerPDF 9.21 9.21/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
5
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

250 NumerPDF 9.35 9.35/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
6
KAMIŃSKA Dominika 2006-02-14 Z/0578/19

2020

253 NumerPDF 9.49/19 LUKS Serock 2021

TAK
7
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 Z/3377/20

2020

201 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
8
NELKA Melania 2007-11-17 Z/0744/18

TAK

619 NumerPDF 9.82/20 UKS Przełaj Żerków 2021

TAK
9
DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 Z/0749/18

TAK

608 NumerPDF 8.11/20 UKS Przełaj Żerków 2021

TAK
10
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 8.37/19 MKL Toruń 2021

TAK
11
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF 8.96/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
12
KRUSIŃSKA Kornelia 2007-02-18 Z/3561/20

2020

485 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
13
AUDA Aleksandra 2007-04-19 Z/0208/20

TAK

230 NumerPDF 8.88/20 NKS Nowe Miasto Lubawskie 2021

TAK
14
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

2020

141 NumerPDF 8.73/20 UKS Wyspiański Szubin 2021

TAK
15
BEDNAREK Adriana 2006-07-15 Z/4487/19

TAK

42 NumerPDF 9.24/19 MKL Toruń 2021

TAK
16
ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 Z/4905/19

2020

325 NumerPDF 8.52/20 AZS-AWF Katowice 2021

NIE
17
ZAGÓRSKA Julianna 2006-04-14 Z/3596/19

TAK

335 NumerPDF 8.64/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
18
SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 Z/1171/21

TAK

619 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2021

TAK
19
WOŹNIAK Martyna 2006-09-25 Z/1173/21

TAK

182 NumerPDF 9.43/20 KSLZS Kruszwica 2021

TAK
20
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

4 NumerPDF 8.58/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

TAK
21
KLAJBOR Weronika 2006-01-27 Z/0142/18

2020

252 NumerPDF 9.24/19 LUKS Serock 2021

TAK
22
SKÓRKA Oliwia 2006-09-26 Z/0109/19

2020

395 NumerPDF 9.12/20 UKS Sprinter Słodków 2021

TAK
23
ROSIEJKA Joanna 2007-03-20 Z/0745/18

TAK

612 NumerPDF 8.74/20 UKS Przełaj Żerków 2021

TAK
24
OGRODOWCZYK Inga 2006-11-04 Z/5030/19

2020

820 NumerPDF 9.07/20 UKS Sprinter Słodków 2021

TAK
25
GEJDA Ada 2007-03-04 Z/3545/20

2020

456 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
26
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

40 NumerPDF 8.94/20 MKL Toruń 2021

TAK
27
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

2020

129 NumerPDF 9.37/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

NIE
28
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

10 NumerPDF 8.93/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
29
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

21 NumerPDF 8.49/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
30
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2020

560 NumerPDF 9.33/18 MKL Toruń 2021

TAK
31
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

513 NumerPDF 10.24/17 MKL Toruń 2021

TAK
32
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF 9.27/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
33
CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Z/5244/18

TAK

840 NumerPDF KS Zawkrze Mława 2021

TAK
34
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

102 NumerPDF 8.54/20 GKS Start Długołęka 2021

TAK
35
MOSZKOWICZ Oliwia 2007-08-31 Z/5671/19

2020

874 NumerPDF 8.85/20 LUKS Start Nakło 2021

TAK
 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

3 NumerPDF 8.68 8.68/20 MKL Toruń 2021

TAK
2
WAŻNY Maria 2008-09-09 Z/3874/20

2020

123 NumerPDF 9.31 9.31/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
3
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF 9.36 9.36/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
4
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

252 NumerPDF 9.57 9.57/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
5
CHOJNOWSKA Oliwia 2008-01-25 Z/1441/21

TAK

107 NumerPDF 9.58 9.58/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
6
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

242 NumerPDF 9.81 9.81/20 UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
7
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

2020

109 NumerPDF 9.93 9.93/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
8
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

2 NumerPDF 10.85/19 UKS Czapla Białe Błota 2021

TAK
9
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

302 NumerPDF 9.71/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
10
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

750 NumerPDF 9.25/19 BOSiR Barcin 2021

TAK
11
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

NIE
12
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2020

840 NumerPDF 8.59/20 KL Lechia Gdańsk 2021

TAK
13
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

759 NumerPDF 9.16/20 BOSiR Barcin 2021

TAK
14
ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 Z/2368/20

TAK

660 NumerPDF 9.59/19 SL Olimpia Poznań 2021

NIE
15
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

2020

124 NumerPDF 10.21/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
16
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

2020

457 NumerPDF 8.73/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
17
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

11 NumerPDF 9.44/20 MKL Toruń 2021

TAK
18
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

2020

882 NumerPDF 9.06/20 LUKS Start Nakło 2021

TAK
19
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

755 NumerPDF 9.45/20 BOSiR Barcin 2021

TAK
20
GAJDA Julia 2008-05-20 Z/0687/20

TAK

5 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
21
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

2020

458 NumerPDF 9.01/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
22
STANECKA Oliwia 2008-05-26 Z/1174/21

TAK

615 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2021

TAK
23
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

NIE
24
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

100 NumerPDF MKL Toruń 2021

TAK
25
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
26
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

25 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
27
NOWAK Helena 2008-10-09 Z/1076/20

TAK

108 NumerPDF 9.01/20 GKS Start Długołęka 2021

TAK
28
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF 10.18/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
29
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF 9.34/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
30
KULESZA Inka 2009-10-07 Z/1048/21

TAK

764 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

TAK
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

2020

234 NumerPDF LUKS Serock 2021

TAK
2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

2020

176 NumerPDF 29.63/13 MLUKS Mokasyn Płoty 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
3
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

2020

731 NumerPDF 28.31/19 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN   SKN 

TAK
4
RUSS Julita 1992-06-10 Z/1170/19

2020

231 NumerPDF LUKS Serock 2021

TAK
5
SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 Z/0450/17

2020

24 NumerPDF 26.16/20 MLKS Polonia Środa Śląska 2021  ZKN 

6
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

2020

46 NumerPDF 26.07/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
7
DARGIEWICZ Ewa 2002-12-18 Z/3116/17

2020

839 NumerPDF 30.84/20 KL Lechia Gdańsk 2021

NIE
8
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

2020

714 NumerPDF 25.93/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
9
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 Z/4890/18

2020

837 NumerPDF 27.88/20 UKS Cyprianka 2021

TAK
10
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

78 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

NIE
11
JURCZAK Maja 2001-03-21 Z/1432/20

2020

100 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2021

TAK
12
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 27.04/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN 

TAK
13
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 24.99/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
14
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

2020

180 NumerPDF 27.96/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

TAK
15
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

2020

443 NumerPDF 26.47/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

TAK
16
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

672 NumerPDF 25.76/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   SKN 

TAK
17
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

2020

674 NumerPDF 24.99/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
18
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 25.34/16 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
19
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

201 NumerPDF KS Lemiesz Team Warszawa 2021

NIE
20
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 24.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
21
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

2020

444 NumerPDF 24.82/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN 

TAK
22
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

2020

735 NumerPDF 27.15/20 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN 

TAK
23
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 Z/0068/18

TAK

54 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2021

24
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

2020

701 NumerPDF 26.29/20 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN 

TAK
25
RYBCZYŃSKA Zofia Maria 2005-12-15 Z/3910/19

2020

241 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
26
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 25.59/20 GKS Start Długołęka 2021  KNF   SKN 

TAK
27
LITWINIEC Karolina 2004-04-11 Z/2402/20

TAK

240 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
28
LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 Z/0126/19

2020

20 NumerPDF 30.12/20 UKS Wiking Rychnowy 2021

TAK
29
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

2020

394 NumerPDF 26.18/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

TAK
30
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

2020

393 NumerPDF 25.42/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN   SKN 

TAK
31
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

2020

702 NumerPDF 27.16/20 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN   SKN 

TAK
32
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

2020

535 NumerPDF 27.54/19 MKL Toruń 2021

TAK
33
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2020

539 NumerPDF 24.83/19 MKL Toruń 2021

TAK
34
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

2020

5 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN 

TAK
35
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

334 NumerPDF 30.10/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
36
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

2020

759 NumerPDF 27.03/20 GKS Piast Gliwice 2021

TAK
37
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

5 NumerPDF 26.53/20 MKL Jurand Szczytno 2021

TAK
38
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

2020

75 NumerPDF 27.39/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
39
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

2020

706 NumerPDF 28.32/19 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
40
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

2020

663 NumerPDF 25.13/20 KS AZS AWF Kraków 2021

TAK
41
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

2020

711 NumerPDF 29.01/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
42
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

2020

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2021

TAK
43
KULIKOWSKA Julia 2005-09-12 Z/1787/19

TAK

99 NumerPDF 30.16/20 RKS Rumia 2021

NIE
44
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 25.30/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN   SKN 

TAK
45
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

2020

967 NumerPDF 28.39/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021

NIE
46
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

2020

64 NumerPDF 24.99/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2021  KNF   SKN 

TAK
47
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

2020

704 NumerPDF 25.95/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
48
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

2020

521 NumerPDF 25.07/18 SKLA Sopot 2021

TAK
49
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

2020

759 NumerPDF 27.16/19 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
50
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

753 NumerPDF 27.01/20 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN 

TAK
51
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

2020

324 NumerPDF 27.83/19 MKS MOS Wrocław 2021  ZKN   SKN 

TAK
52
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

2020

715 NumerPDF 30.43/19 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
53
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2020

303 NumerPDF 24.39/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
54
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

2020

307 NumerPDF 25.03/19 AZS-AWF Katowice 2021

TAK
55
BĄTKIEWICZ Zofia 2004-06-16 Z/1124/18

2020

161 NumerPDF 28.73/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021

TAK
56
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

2020

174 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2021  ZKN 

TAK
57
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

195 NumerPDF 27.89/20 AZS Łódź 2021

TAK
58
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

100 NumerPDF 28.33/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
59
RYGIELSKA Antonia 2005-07-13 Z/1703/19

2020

473 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
60
SOKALSKA Weronika 2005-12-12 Z/1704/19

2020

474 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
61
BAGIŃSKA Maja 2004-05-07 Z/4351/20

TAK

15 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
62
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

666 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
63
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

2020

453 NumerPDF 27.35/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
64
MEGER Weronika 2004-09-13 Z/5061/19

2020

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2021

TAK
65
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

2020

470 NumerPDF 27.11/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
66
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

2020

817 NumerPDF 25.42/20 AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
67
POLANOWSKA Nina 2003-11-25 Z/1481/17

2020

800 NumerPDF 26.77/20 AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
68
SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 Z/5423/18

2020

850 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
69
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

2020

308 NumerPDF 24.67/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN 

TAK
70
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 26.79/20 MKL Toruń 2021

TAK
71
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29 Z/5585/18

2020

832 NumerPDF 32.99/20 UKS Cyprianka 2021

TAK
72
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

2020

535 NumerPDF 27.42/20 SKLA Sopot 2021

NIE
73
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

534 NumerPDF 28.14/18 MKL Toruń 2021

TAK
74
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

2020

470 NumerPDF 26.44/20 WKS Flota Gdynia 2021

TAK
75
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

2020

18 NumerPDF 25.44/20 MLKS Sokół Lubin 2021  ZKN   SKN 

TAK
76
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

2020

450 NumerPDF 27.18/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN 

TAK
77
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

2020

321 NumerPDF UKB Szubin 2021

NIE
78
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 24.91/20 MKL Toruń 2021

TAK
79
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

2020

541 NumerPDF 26.05/20 MKL Toruń 2021

TAK
80
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

2020

527 NumerPDF 25.18/20 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

TAK
81
ANDRZEJCZAK Natalia 2005-06-10 Z/2305/18

2020

549 NumerPDF 29.16/18 MKL Toruń 2021

TAK
82
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

2020

533 NumerPDF 27.96/20 SKLA Sopot 2021

TAK
83
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

2020

525 NumerPDF 24.92/19 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

TAK
84
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

2020

444 NumerPDF 26.96/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN 

TAK
 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

2020

543 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

TAK
2
JANIAK Patrycja 2007-08-12 Z/5197/19

2020

105 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

TAK
3
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

2020

777 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

TAK
4
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

253 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
5
STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 Z/4646/19

2020

289 NumerPDF 28.45/20 KL Gdynia 2021

TAK
6
MIZIUŁA Martyna 2007-03-15 Z/1062/19

2020

176 NumerPDF 32.30/20 UKS Wyspiański Szubin 2021

TAK
7
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

250 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
8
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 26.14/20 MKL Toruń 2021

TAK
9
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

316 NumerPDF 30.08/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
10
ZBIELSKA Maja 2007-02-21 Z/1011/19

2020

455 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2021

TAK
11
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

312 NumerPDF 27.29/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
12
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF 30.92/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
13
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 28.34/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

NIE
14
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
15
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

TAK

124 NumerPDF 29.93/20 LKS Vectra Włocławek 2021

TAK
16
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-03-08 Z/3552/20

2020

488 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
17
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

40 NumerPDF 29.68/20 MKL Toruń 2021

TAK
18
PYTEL Jagoda 2006-06-21 Z/5094/19

TAK

21 NumerPDF 28.84/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
19
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

1 NumerPDF 27.76/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

TAK
20
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

763 NumerPDF BOSiR Barcin 2021

TAK
21
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

754 NumerPDF 33.31/17 BOSiR Barcin 2021

TAK
22
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

265 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
23
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

2020

129 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

NIE
24
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

2020

130 NumerPDF 32.22/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
25
WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 Z/0627/20

TAK

10 NumerPDF 30.70/20 WLKS Wrocław 2021

TAK
26
ANDRZEJCZYK Natalia 2006-06-04 Z/4644/19

2020

290 NumerPDF 29.98/20 KL Gdynia 2021

TAK
27
LESZEGA Zuzanna 2006-04-26 Z/2550/20

2020

285 NumerPDF KL Gdynia 2021

TAK
28
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

2020

153 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
29
WÓJCIK Bianka 2006-11-04 Z/0758/20

2020

466 NumerPDF 29.97/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
30
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

2020

23 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2021

TAK
31
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

2020

560 NumerPDF 29.32/20 MKL Toruń 2021

TAK
 
200 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

302 NumerPDF 31.69/20 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
2
RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 Z/1384/21

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2021

NIE
3
WAŻNY Maria 2008-09-09 Z/3874/20

2020

123 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
4
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

2020

840 NumerPDF 30.33/20 KL Lechia Gdańsk 2021

TAK
5
ZAWADA Patrycja 2009-06-19 Z/3224/20

2020

109 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
6
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF 31.70/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
7
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

759 NumerPDF 31.80/19 BOSiR Barcin 2021

TAK
8
MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 Z/3551/20

2020

484 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
9
GOTOWIEC Barbara 2008-02-21 Z/3921/19

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
10
ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 Z/4495/19

TAK

3 NumerPDF 29.80/20 MKL Toruń 2021

TAK
11
ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 Z/2791/20

TAK

244 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
12
CIUPAK Marta 2008-03-07 Z/5195/18

TAK

115 NumerPDF 35.94/18 LKS Vectra Włocławek 2021

TAK
13
ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 Z/2368/20

TAK

660 NumerPDF SL Olimpia Poznań 2021

NIE
14
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

2020

106 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2021

TAK
15
MAŁKOWSKA Zuzanna 2009-01-02 Z/3518/19

2020

124 NumerPDF 35.60/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
16
TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 Z/5764/18

2020

457 NumerPDF 29.12/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
17
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
18
CHOJNOWSKA Oliwia 2008-01-25 Z/1441/21

TAK

107 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

TAK
19
KAMIŃSKA Patrycja 2008-07-27 Z/4491/19

TAK

152 NumerPDF 33.20/20 MKL Toruń 2021

TAK
20
MAJ Magdalena 2008-04-10 Z/0628/19

TAK

94 NumerPDF 29.65/20 RKS Rumia 2021

TAK
21
KAŹMIERCZAK Zuzanna 2008-05-12 Z/0297/20

2020

819 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2021

TAK
22
PRZYŁUCKA Wiktoria 2008-04-09 Z/1552/20

2020

968 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021

TAK
23
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

25 NumerPDF 34.62/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
24
KRZYMIŃSKA Maja 2008-05-12 Z/2300/18

2020

460 NumerPDF 30.86/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
25
MATUSZAK Dominika 2008-08-06 Z/0572/20

2020

458 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2021

TAK
26
WOJTYSIAK Maja 2009-04-15 Z/3559/20

2020

450 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
27
TUPIKOWSKA Jagna 2008-10-18 Z/0919/19

2020

458 NumerPDF 36.05/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
28
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

2020

879 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

TAK
29
TOMALA Wiktoria 2008-07-04 Z/5767/18

2020

456 NumerPDF 33.35/20 BKS Bydgoszcz 2021

TAK
30
JANKA Nadia 2009-10-27 Z/1041/19

TAK

2 NumerPDF 34.70/20 UKS Czapla Białe Błota 2021

TAK
31
KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 Z/3556/20

2020

481 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
32
SZYMAŃSKA Maja 2008-07-11 Z/1335/21

TAK

252 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2021

TAK
33
TALAR Anna 2008-09-28 Z/4494/19

TAK

100 NumerPDF 35.46/20 MKL Toruń 2021

TAK
34
REMBLEWSKA Maja 2009-03-26 Z/0356/21

TAK

3012 NumerPDF UKS Sprint Przeźmierowo 2021

TAK
35
SKOWRON Zuzanna 2008-08-17 Z/2331/20

TAK

394 NumerPDF 30.36/20 KSLZS Kruszwica 2021

TAK
36
WARMUZ Melania 2009-10-16 Z/3053/20

TAK

576 NumerPDF 34.51/20 KSLZS Kruszwica 2021

TAK
37
PARADOWSKA Milena 2008-05-11 Z/1037/20

TAK

203 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2021

TAK
38
LADA Weronika 2009-02-24 Z/4493/19

TAK

11 NumerPDF 32.35/20 MKL Toruń 2021

TAK
39
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
40
WIESZTORT Laura 2008-08-20 Z/2849/19

2020

263 NumerPDF 27.78/20 AZS-AWF Warszawa 2021

TAK
41
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

2020

355 NumerPDF UKB Szubin 2021

NIE
 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

18 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2021

TAK
2
OSTROWSKA Anna 2004-09-06 Z/0168/18

TAK

851 NumerPDF 43.19/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN 

TAK
3
HULANICKA Patrycja 2004-05-07 Z/4513/18

TAK

53 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2021

TAK
4
KORDA Oliwia 2004-05-08 Z/1702/19

2020

472 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
5
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

78 NumerPDF 41.45/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

TAK
6
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

2020

443 NumerPDF 41.67/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

TAK
7
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 40.68/20 KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
8
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/4956/19

2020

15 NumerPDF 42.39/20 KL Bałtyk Koszalin 2021  ZKN 

TAK
9
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

201 NumerPDF 48.04/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

TAK
10
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 Z/0068/18

TAK

54 NumerPDF 43.36/20 UKS Atos Woźnice 2021

11
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

2020

454 NumerPDF 43.25/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

TAK
12
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

2020

542 NumerPDF 43.67/19 MKL Toruń 2021

TAK
13
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

2020

236 NumerPDF 43.73/19 ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
14
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

2020

392 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2021  SKN 

TAK
15
CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 Z/4946/18

2020

6 NumerPDF 43.98/20 KL Bałtyk Koszalin 2021  ZKN 

TAK
16
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

2020

401 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2021

TAK
17
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

2020

539 NumerPDF 41.18/20 MKL Toruń 2021

TAK
18
ŻMUDA Zofia 2003-12-02 Z/2031/17

2020

88 NumerPDF MKL Szczecin 2021

TAK
19
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

2020

12 NumerPDF 42.19/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  KNF   SKN 

TAK
20
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27 Z/2394/19

2020

552 NumerPDF 45.26/20 MKL Toruń 2021

TAK
21
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

2020

70 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
22
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

2020

876 NumerPDF 47.26/20 LUKS Start Nakło 2021

TAK
23
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

2020

328 NumerPDF 42.75/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
24
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 43.36/20 UKS Atos Woźnice 2021  ZKN 

25
CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 Z/2713/20

2020

700 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2021

TAK
26
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 39.51/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN   SKN 

TAK
27
JAROCKA Alicja 2004-05-18 Z/1172/20

2020

410 NumerPDF 45.22/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

TAK
28
FUCZEK Alexandra 2003-04-15 Z/3177/19

TAK

5 NumerPDF 43.02/20 MKL Jurand Szczytno 2021

TAK
29
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 42.89/19 LKS Vectra Włocławek 2021  ZKN 

TAK
30
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

2020

308 NumerPDF 38.33/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN 

TAK
31
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

666 NumerPDF 41.73/19 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

TAK
32
PINKOSZ Julia 2004-08-31 Z/1335/19

TAK

708 NumerPDF 46.00/20 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
33
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

172 NumerPDF 50.79/20 AZS Łódź 2021

TAK
34
KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 Z/1334/19

TAK

750 NumerPDF 55.42/19 MKS MOS Wrocław 2021

TAK
35
BAGIŃSKA Maja 2004-05-07 Z/4351/20

TAK

15 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
36
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

24 NumerPDF WLKS Wrocław 2021

TAK
37
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

2020

185 NumerPDF 47.21/20 UKS Gimpas Pasłęk 2021

TAK
38
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

764 NumerPDF 44.97/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
39
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

2020

444 NumerPDF 39.70/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN 

TAK
40
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

2020

156 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
41
BARYŁA Nikola 2004-07-23 Z/4764/19

2020

935 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2021

TAK
42
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

2020

807 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
43
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 Z/0709/14

2020

812 NumerPDF 47.14/16 AKL Ursynów Warszawa 2021

TAK
44
ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 Z/0179/18

2020

849 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

TAK
45
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

2020

525 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2021

TAK
46
WĄŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

536 NumerPDF 45.79/17 MKL Toruń 2021

TAK
47
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

2020

527 NumerPDF 39.79/20 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

TAK
48
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

2020

525 NumerPDF 39.65/20 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

TAK
49
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

194 NumerPDF 44.18/20 AZS Łódź 2021

TAK
50
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

2020

873 NumerPDF 45.74/18 LUKS Start Nakło 2021

NIE
51
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

2020

533 NumerPDF 44.42/19 SKLA Sopot 2021

TAK
 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BARGIEŁ-FREJLICH Wiktoria 2007-12-22 Z/3377/20

2020

201 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2021

TAK
2
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

2020

350 NumerPDF 50.47/19 UKB Szubin 2021

NIE
3
JOACHIMKOWSKA Julia 2007-03-03 Z/1004/21

TAK

44 NumerPDF MLKS Sokół Lubin 2021

TAK
4
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

220 NumerPDF 50.60/20 KS Zamek Kurzętnik 2021

NIE
5
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

2020

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2021

NIE
6
SZENWALD Anna 2006-04-07 Z/0474/20

2020

108 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

TAK
7
NOGA Olena 2007-02-08 Z/4302/20

TAK

33 NumerPDF 51.30/20 Ducla Academy Warszawa 2021

TAK
8
KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 Z/0055/18

TAK

201 NumerPDF 50.17/19 ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
9
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

2020

79 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

TAK
10
BROWARCZYK Oliwia 2006-05-17 Z/1175/20

2020

475 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
11
SAŁEK Julia 2007-11-28 Z/3555/20

2020

487 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
12
RABIEJ Julia 2006-02-20 Z/4301/20

TAK

11 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
13
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

2020

157 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
14
BIELECKA Magdalena 2007-06-05 Z/2385/20

TAK

172 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

TAK
15
BUGAJEWSKA Aleksandra 2007-10-04 Z/2378/20

TAK

149 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

TAK
16
MIKOŁAJCZAK Lena 2007-10-22 Z/0011/21

TAK

150 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

TAK
17
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

2020

153 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
18
BACZEWSKA Kornelia 2007-09-05 Z/0401/21

TAK

171 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2021

TAK
19
CHMIELEWSKA Kaja 2006-02-16 Z/5244/18

TAK

840 NumerPDF 44.52/20 KS Zawkrze Mława 2021

TAK
20
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF 52.69/18 UKS MTE Milanówek 2021

TAK
21
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

102 NumerPDF 48.86/20 GKS Start Długołęka 2021

TAK
22
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

21 NumerPDF 47.61/19 Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

2020

51 NumerPDF 1:46.30 1:46.30/20 LUKS Boguszyce 2021  ZKN 

TAK
2
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2020

633 NumerPDF 1:40.88/18 MKS Polonia Warszawa 2021

NIE
3
GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 Z/2923/16

2020

514 NumerPDF 1:48.97/20 MKL Toruń 2021

TAK
4
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

2020

611 NumerPDF 1:40.37/20 MKS Polonia Warszawa 2021

TAK
5
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

339 NumerPDF 1:44.90/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
6
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

78 NumerPDF 1:28.18/07 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

TAK
7
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

109 NumerPDF GKS Start Długołęka 2021

TAK
8
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

2020

533 NumerPDF 1:39.81/20 SKLA Sopot 2021  ZKN 

TAK
9
DIMITROW Maja 2004-12-02 Z/3456/18

TAK

201 NumerPDF 1:54.33/20 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

TAK
10
GLAZA Julia 2005-06-06 Z/0059/19

2020

402 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN 

TAK
11
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

2020

532 NumerPDF 1:42.94/20 MKL Toruń 2021

TAK
12
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

2020

391 NumerPDF 1:33.93/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  SKN 

TAK
13
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

30 NumerPDF 1:43.33/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
14
KAŹMIERCZAK Sylwia 2004-09-13 Z/1105/19

TAK

338 NumerPDF 1:53.89/19 MUKL Brodnica 2021

TAK
15
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

2020

612 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2021

TAK
16
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

2020

554 NumerPDF MKL Toruń 2021  ZKN 

TAK
17
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

2020

555 NumerPDF 1:42.27/20 MKL Toruń 2021  ZKN 

TAK
18
GÓRECKA Alicja 2005-04-25 Z/2393/19

2020

553 NumerPDF 1:48.04/20 MKL Toruń 2021

TAK
19
ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 Z/4882/18

TAK

56 NumerPDF 2:01.36/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
20
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 1:39.49/20 UKS Atos Woźnice 2021  ZKN 

21
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF 1:45.54/20 LKS Vectra Włocławek 2021  ZKN 

TAK
22
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

2020

872 NumerPDF 1:36.29/20 AZS-AWF Gorzów 2021  KNF   SKN 

TAK
23
PARYS Maja 2005-07-15 Z/0947/19

2020

93 NumerPDF 1:48.16/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
24
NOWICKA Martyna 2005-08-18 Z/0946/19

2020

79 NumerPDF 1:47.43/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
25
ROMBERG Karolina 2005-07-28 Z/0952/19

2020

90 NumerPDF 1:47.75/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
26
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

72 NumerPDF 1:43.64/19 GKS Żukowo 2021

TAK
27
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

TAK

71 NumerPDF 1:46.31/18 UKS Jedynka Reda 2021

TAK
28
JAMIELUCHA Zuzanna 2005-12-14 Z/3134/19

2020

173 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

TAK
29
NAKIELNA Weronika 2004-12-28 Z/3051/18

2020

156 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
30
CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 Z/1689/20

TAK

85 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
31
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

3 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2021

TAK
32
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

2020

395 NumerPDF 1:44.21/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

NIE
33
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 1:44.03/20 UKS Gimpas Pasłęk 2021  ZKN 

TAK
34
WASILAK Julia 2005-06-11 Z/2338/19

2020

8 NumerPDF MLKS Ostróda 2021

35
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

2020

601 NumerPDF 1:45.76/18 MKS Polonia Warszawa 2021

TAK
36
KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Z/4300/20

TAK

15 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

21 NumerPDF 1:46.85 1:46.85/20 Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
2
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 Z/1635/20

TAK

1 NumerPDF 1:47.57 1:47.57/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2021

TAK
3
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

176 NumerPDF 1:53.40 1:51.77/20 UKS Gimpas Pasłęk 2021

4
DUDA Magdalena 2007-09-06 Z/0928/19

TAK

81 NumerPDF 1:52.81/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
5
KŁOSIŃSKA Iga 2007-08-17 Z/0022/19

TAK

16 NumerPDF 2:05.83/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

TAK
6
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 Z/1806/20

2020

486 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2021

TAK
7
WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 Z/0716/19

2020

147 NumerPDF 1:44.82/20 LKS Omega Kleszczów 2021

TAK
8
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2021

TAK
9
KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 Z/2346/20

2020

408 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2021

TAK
10
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

2020

283 NumerPDF 2:11.62/19 LUKS Serock 2021

TAK
11
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

225 NumerPDF 1:48.63/20 ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
12
KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 Z/0934/19

TAK

66 NumerPDF 1:47.71/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
13
NOGA Olena 2007-02-08 Z/4302/20

TAK

33 NumerPDF 2:12.27/19 Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
14
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

33 NumerPDF 2:00.39/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
15
LEŚNIEWSKA Wiktoria 2006-12-06 Z/4051/19

TAK

336 NumerPDF 1:50.11/20 MUKL Brodnica 2021

TAK
16
PILARCZYK Wiktoria 2007-09-18 Z/0108/19

2020

545 NumerPDF UKS Sprinter Słodków 2021

TAK
17
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

2020

872 NumerPDF 1:43.30/20 LUKS Start Nakło 2021

TAK
18
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

761 NumerPDF 1:52.34/20 BOSiR Barcin 2021

TAK
19
MILEWSKA Zuzanna 2006-01-21 Z/4238/20

TAK

33 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2021

TAK
20
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-22 Z/0141/18

2020

282 NumerPDF 1:49.59/20 LUKS Serock 2021

TAK
21
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 Z/3133/19

TAK

148 NumerPDF 1:44.22/20 KS Energetyk Poznań 2021

TAK
22
WYSYPOŁ Karolina 2007-06-24 Z/1408/20

TAK

83 NumerPDF 1:51.48/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
23
SZARATA Maja 2007-01-09 Z/1403/20

TAK

91 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
24
SZARATA Jagoda 2007-01-09 Z/1420/20

TAK

89 NumerPDF 1:59.54/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
25
BOGDAŃSKA Agata 2007-10-14 Z/4580/19

TAK

16 NumerPDF 1:54.52/20 CMKL Człuchów 2021

NIE
26
WOŁOSZ Maja 2007-05-21 Z/2149/18

TAK

769 NumerPDF 2:24.74/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
27
ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 Z/0941/19

TAK

70 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

NIE
28
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

68 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
29
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

85 NumerPDF 1:44.27/20 MKS-MOSM Bytom 2021

TAK
30
KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 Z/1763/20

TAK

179 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2021

TAK
31
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

73 NumerPDF 1:50.32/17 WLKS Wrocław 2021

TAK
32
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

2020

157 NumerPDF WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2021

TAK
33
JACKIEWICZ Emilia 2007-03-06 Z/0373/20

2020

26 NumerPDF MLKS Ostróda 2021

34
NOWAK Antonina 2006-11-28 Z/0131/20

TAK

106 NumerPDF GKS Start Długołęka 2021

TAK
 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

2020

6 NumerPDF 3:03.29 3:00.56/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN 

TAK
2
BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 Z/0374/20

2020

207 NumerPDF 3:06.82 3:06.82/20 UKS Czapla Białe Błota 2021  ZKN 

TAK
3
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

2020

28 NumerPDF 3:08.08 3:07.31/20 LUKS Boguszyce 2021  ZKN 

TAK
4
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

2020

244 NumerPDF 2:59.47/20 LKS Omega Kleszczów 2021

TAK
5
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

2020

205 NumerPDF 2:59.97/18 ULKS Talex Borzytuchom 2021  ZKN 

TAK
6
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

2020

75 NumerPDF 2:52.61/19 KUKS Remus Kościerzyna 2021  KNF   SKN 

TAK
7
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

5 NumerPDF 2:56.72/20 KS Maków Biega 2021  ZKN 

TAK
8
MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 Z/3417/20

TAK

38 NumerPDF KS Maków Biega 2021

TAK
9
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

2020

520 NumerPDF 3:04.22/20 SKLA Sopot 2021  ZKN 

TAK
10
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

25 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2021

TAK
11
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

35 NumerPDF 3:07.61/20 MKS Truso Elbląg 2021

TAK
12
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

2020

754 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
13
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2020

776 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
14
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

6 NumerPDF 3:02.41/20 UKS Żaczek Połaniec 2021  ZKN 

TAK
15
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 Z/0040/18

2020

202 NumerPDF 3:06.49/20 ULKS Talex Borzytuchom 2021  ZKN 

TAK
16
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

37 NumerPDF 2:58.42/20 KS Maków Biega 2021

TAK
17
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

2020

216 NumerPDF 3:11.16/18 ULKS Talex Borzytuchom 2021  ZKN 

TAK
18
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/2048/20

2020

230 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2021

TAK
19
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

70 NumerPDF 3:06.67/20 MKS Truso Elbląg 2021

TAK
20
OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 Z/2019/17

2020

65 NumerPDF MKL Szczecin 2021

TAK
21
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

2020

73 NumerPDF 3:10.31/20 MKL Szczecin 2021  ZKN 

TAK
22
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

2020

77 NumerPDF 2:49.30/20 MKL Szczecin 2021  KNF   KN 

TAK
23
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

701 NumerPDF 3:06.20/19 LKS Vectra Włocławek 2021  ZKN 

TAK
24
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

2020

715 NumerPDF 3:07.39/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2021  KNF   SKN 

TAK
25
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

77 NumerPDF 2:54.25/20 GKS Cartusia Kartuzy 2021  ZKN 

TAK
26
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

2020

959 NumerPDF 3:05.93/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021  ZKN 

TAK
27
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

2020

678 NumerPDF 2:56.42/19 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

TAK
28
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

775 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
29
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

777 NumerPDF 3:00.59/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2021

TAK
30
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

2020

1 NumerPDF MLKS Ostróda 2021

31
KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Z/4300/20

TAK

15 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

NIE
32
DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 Z/0690/18

TAK

92 NumerPDF 3:05.54/20 RKS Rumia 2021  ZKN 

TAK
33
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2021

TAK
34
BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Z/0629/19

TAK

93 NumerPDF 3:07.95/20 RKS Rumia 2021  ZKN 

TAK
 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

171 NumerPDF 3:08.32 3:08.32/20 OŚ AZS Poznań 2021

TAK
2
JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 Z/4581/19

TAK

14 NumerPDF 3:36.15 3:36.15/20 CMKL Człuchów 2021

NIE
3
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 Z/4218/19

TAK

23 NumerPDF KS Maków Biega 2021

TAK
4
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

2020

3 NumerPDF 3:48.55/18 MLKS Ostróda 2021

5
MOMOT Julia 2006-09-07 Z/4848/18

TAK

226 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
6
KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 Z/4925/19

TAK

201 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2021

TAK
 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 6:16.91/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   SKN 

TAK
2
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 6:29.81/19 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2021  ZKN 

TAK
3
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

2020

35