Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.łódzkiego 2019
ŁÓDŹ, 30.01.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-01 Z/0895/19

TAK

505 NumerPDF 12.57 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
OLEJNIK Natalia 2004-08-06 Z/0882/19

TAK

44 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

3
MILCZAREK Klaudia 2004-06-01 Z/2464/17

TAK

145 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

2018

80 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

5
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

2018

83 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

6
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

2018

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

7
TULIŃSKA Julia 2005-02-25 Z/4577/18

TAK

74 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

8
WALUSIŃSKA Kinga 2004-02-11 Z/0253/18

2018

50 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

9
LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 Z/0457/19

TAK

45 NumerPDF AZS Łódź 2019

10
KONIECZKA Julia 2004-02-04 Z/4353/18

2018

5 NumerPDF RKS Łódź 2019

11
REG Hanna 2005-04-14 Z/0506/19

TAK

30 NumerPDF RKS Łódź 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 44.85 44.85/19 LUKS Boguszyce 2019

2
DURAS Oliwia 2004-08-09 Z/0825/18

TAK

95 NumerPDF 52.84/18 RKS Łódź 2019

3
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

143 NumerPDF 45.48/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
BOROWIEC Natalia 2004-04-01 Z/0248/18

TAK

1 NumerPDF 45.11/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

5
MALARCZYK Zuzanna 2004-11-29 Z/0657/18

2018

198 NumerPDF AZS Łódź 2019

6
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

50 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWELUS Amelia 2005-08-13 Z/0728/19

TAK

505 NumerPDF 1.42 1:49.87/17 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0894/19

TAK

501 NumerPDF 1.44 1:47.12/18 UKS Czempion Bełchatów 2019

3
KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 Z/0503/19

TAK

49 NumerPDF 1:47.10 1:47.10/19 AZS Łódź 2019

4
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

159 NumerPDF 1:50.22 1:50.22/19 KS Żeglina Sieradz 2019

po terminie
5
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

150 NumerPDF 1:48.74/18 KS Żeglina Sieradz 2019

po terminie
6
WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 Z/5148/18

TAK

33 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 Z/0756/19

TAK

509 NumerPDF 3.15 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 3:20.07 3:20.07/19 LUKS Boguszyce 2019

3
HORNA Dominika 2005-05-22 Z/0463/19

TAK

25 NumerPDF 3:34.79 3:34.79/19 RKS Łódź 2019

 
2000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

7 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHULSKA Julia 2005-07-29 Z/0892/19

TAK

502 NumerPDF 1.50 1.41/19 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

2018

66 NumerPDF 1.43/18 RKS Łódź 2019

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

146 NumerPDF 2.60/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

140 NumerPDF 2.45/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

652 NumerPDF 2.40/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

421 NumerPDF 5.34 5.34/19 UKS 55 Łódź 2019

2
LUBNAUER Julia 2005-04-06 Z/0258/18

TAK

426 NumerPDF 4.68 4.68/19 UKS 55 Łódź 2019

3
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 4.50 4.50/19 UKS Vis Skierniewice 2019

4
FIOŁKA Weronika 2004-01-02 Z/5164/18

TAK

140 NumerPDF 4.49 4.49/19 UMLKS START Wieruszów 2019

5
MUŻDŻYŃSKA Julia 2005-11-07 Z/0720/19

TAK

418 NumerPDF 4.21 4.21/19 UKS 55 Łódź 2019

6
DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

2018

82 NumerPDF 4.04/18 LUKS Strzałków 2019

7
KRÓLAK Joanna 2004-12-29 Z/0648/18

TAK

200 NumerPDF 4.22/18 AZS Łódź 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF 10.16 10.16/19 MKLA Łęczyca 2019

2
MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 Z/1404/18

TAK

10 NumerPDF 10.11 10.11/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

10 NumerPDF 9.39 9.39/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
KAŹMIERCZAK Weronika 2005-09-28 Z/0085/19

TAK

14 NumerPDF 7.67 7.67/19 MKLA Łęczyca 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

67 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Patrycja 2004-01-20 Z/4385/18

2018

22 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

2
KOWALCZYK Zuzanna 2004-07-01 Z/0671/18

2018

16 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

526 NumerPDF 30.31 UKS Jedynka Łowicz 2019

2
SULKOWSKA Emilia 2004-08-08 Z/4379/18

2018

44 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 Z/0888/19

TAK

509 NumerPDF 14.21 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 Z/0889/19

TAK

508 NumerPDF 14.30 UKS Czempion Bełchatów 2019

3
ZAWADZKA Zuzanna 2004-11-01 Z/0650/18

TAK

188 NumerPDF AZS Łódź 2019

4
KRAWCZYK Natalia 2004-08-22 Z/0647/18

TAK

194 NumerPDF AZS Łódź 2019

5
KLISZKO Małgorzata 2005-01-26 Z/0275/19

TAK

732 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

6
TOMES Nikola 2005-07-01 Z/0084/19

TAK

758 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 Z/0280/18

TAK

427 NumerPDF 34.97 UKS 55 Łódź 2019

2
KŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0755/19

TAK

510 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2019

3
BILIŃSKA Nikola 2004-09-21 Z/0651/18

2018

21 NumerPDF AZS Łódź 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

135 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 Z/0231/19

TAK

128 NumerPDF RKS Łódź 2019

3
CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 Z/0230/19

TAK

139 NumerPDF RKS Łódź 2019

4
GRZESZKIEWICZ Bartosz 2004-06-07 Z/0277/19

TAK

139 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
GAŁA Michał 2004-01-19 Z/0645/18

TAK

186 NumerPDF AZS Łódź 2019

6
PIETRZAK Daniel 2004-10-13 Z/0659/18

2018

194 NumerPDF AZS Łódź 2019

7
SZWED Maks 2004-08-06 Z/0459/19

TAK

42 NumerPDF AZS Łódź 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MATERA Mateusz 2004-04-20 Z/0658/18

2018

190 NumerPDF 38.61 38.61/19 AZS Łódź 2019

2
PIĘTA Sebastian 2004-06-30 Z/0255/18

2018

125 NumerPDF 42.01 42.01/19 RKS Łódź 2019

3
KĘDZIA Kacper 2005-01-11 Z/5165/18

TAK

182 NumerPDF UMLKS START Wieruszów 2019

4
BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 Z/0055/19

TAK

30 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

5
PAWELEC Wojciech 2004-02-06 Z/4378/18

2018

43 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

6
KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 Z/0257/18

TAK

415 NumerPDF 46.28/18 UKS 55 Łódź 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIŃSKI Wiktor 2005-12-14 Z/0891/19

TAK

510 NumerPDF 1.34 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

759 NumerPDF 1:30.15 1:30.15/19 MKLA Łęczyca 2019

3
KIJAŃSKI Wiktor 2004-02-23 Z/1498/18

2018

49 NumerPDF 1:41.03 1:41.03/19 RKS Łódź 2019

4
ŁYCZKOWSKI Adrian 2005-01-26 Z/0883/19

TAK

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

5
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

142 NumerPDF 1:32.61/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
MALARCZYK Michał 2004-11-29 Z/0656/18

2018

185 NumerPDF 1:43.66/18 AZS Łódź 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 Z/0890/19

TAK

503 NumerPDF 2.58 3:08.17/17 UKS Czempion Bełchatów 2019

2
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0133/19

TAK

216 NumerPDF 2:52.26 2:52.26/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019

3
ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 Z/1407/18

TAK

1 NumerPDF 3:01.52 3:01.52/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
BĄKAŁA Michał 2004-10-16 Z/1409/18

TAK

3 NumerPDF 3:01.94 3:01.94/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 Z/0391/18

2018

44 NumerPDF 3:04.67 3:04.67/19 RKS Łódź 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

22 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

2
MARCINKOWSKI Dawid 2004-12-05 Z/1500/18

2018

40 NumerPDF RKS Łódź 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAS Mateusz 2004-05-27 Z/0417/18

TAK

762 NumerPDF 1.65 1.65/19 MKLA Łęczyca 2019

2
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

814 NumerPDF 1.50 1.50/19 MKLA Łęczyca 2019

3
MATUSIAK Szymon 2005-08-01 Z/0080/19

TAK

813 NumerPDF 1.45 1.45/19 MKLA Łęczyca 2019

4
GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 Z/4374/18

2018

21 NumerPDF 1.50/17 MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 NumerPDF 5.73 5.73/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

132 NumerPDF 5.60 5.60/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

15 NumerPDF 5.32 5.32/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
RATUSZNY Adrian 2004-03-02 Z/0821/18

TAK

187 NumerPDF AZS Łódź 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

8 NumerPDF 11.15 11.15/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 Z/0073/19

TAK

10 NumerPDF 9.67 9.67/19 MKLA Łęczyca 2019

3
GRZELAK Alan 2004-07-05 Z/0076/19

TAK

15 NumerPDF 9.42 9.42/19 MKLA Łęczyca 2019

4
GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 Z/0235/19

TAK

90 NumerPDF 9.03 9.03/19 UKS Dziewiątka Kutno 2019

5
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

96 NumerPDF UKS Dziewiątka Kutno 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

75 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 Z/0672/18

2018

11 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

4
FOGEL Jakub 2004-01-23 Z/0252/18

2018

55 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIECIĄTKOWSKI Konrad 2005-05-19 Z/4276/18

2018

32 NumerPDF 38.00 MKS Zduńska Wola 2019

2
KOWALSKI Wiktor 2004-11-03 Z/4382/18

2018

34 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWCZYŃSKI Piotr 2004-01-03 Z/4386/18

2018

26 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

2
KAŁUŻA Kacper 2004-06-30 Z/4375/18

2018

24 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

 
5 km chód M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

704 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

2
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

610 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMASZEWSKI Kacper 2004-06-21 Z/4352/18

TAK

80 NumerPDF RKS Łódź 2019

2
ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 Z/3524/16

TAK

61 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019