Internetowe zgłoszenia do imprezy: 3. Mityng Kwalifikacyjny LOZLA 1 rzut Wojewódzkiej Ligi U16
ZAMOŚĆ, 26.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

902 NumerPDF 13.03 12.75/17 MKS Agros Chełm 2019

2
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

20 NumerPDF 13.05 13.05/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

3
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

13 NumerPDF 13.12 13.12/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

4
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

905 NumerPDF 13.17 12.82/17 MKS Agros Chełm 2019

5
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

909 NumerPDF 13.26 13.00/18 MKS Agros Chełm 2019

6
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

49 NumerPDF 13.87 13.87/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

7
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

115 NumerPDF 14.06 13.80/18 KS Agros Zamość 2019

8
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

18 NumerPDF 14.13/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.33/18 KS Agros Zamość 2019

10
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

915 NumerPDF 12.98/18 MKS Agros Chełm 2019

11
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF 14.30/18 KS Wisła Puławy 2019

12
MAJDAŃSKA Magdalena 2002-10-01 Z/2235/19

TAK

48 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 12.32 12.32/19 KS Agros Zamość 2019

2
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF 13.05 13.00/18 KS Agros Zamość 2019

3
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

922 NumerPDF 13.93 13.93/19 MKS Agros Chełm 2019

4
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

228 NumerPDF 14.14 14.14/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
CZERWIENIEC Emilia 2005-05-15 Z/5267/18

TAK

146 NumerPDF 15.04 13.98/18 KS Agros Zamość 2019

6
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

924 NumerPDF 15.06 15.06/19 MKS Agros Chełm 2019

7
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

920 NumerPDF 15.71 15.71/19 MKS Agros Chełm 2019

8
SKOWROŃSKA Julia 2005-03-04 Z/1143/19

TAK

230 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
FILIPEK Hanna 2004-03-02 Z/4513/17

TAK

226 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
SAWCZUK Karolina 2005-01-22 Z/1103/19

TAK

221 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

1 NumerPDF 14.03/18 KS Wisła Puławy 2019

12
DZIUBA Amelia 2005-10-19 Z/1102/19

TAK

12 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

13
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

14
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF 14.29/18 MKS Agros Chełm 2019

15
PALUCH Anna 2005-02-19 Z/3184/19

TAK

405 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

16
ROBAK Aleksandra 2004-07-29 Z/3185/19

TAK

202 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

17
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

222 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

18
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

221 NumerPDF 14.40/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 25.49 24.64/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

20 NumerPDF 28.00 28.00/19 MKS Unia Hrubieszów 2019

3
PROKOPIUK Bernadetta 2003-04-09 Z/0826/18

TAK

49 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

18 NumerPDF 29.46/17 MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF 28.44/18 KS Wisła Puławy 2019

6
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 25.22/18 KS Agros Zamość 2019

7
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

906 NumerPDF 26.62/18 MKS Agros Chełm 2019

8
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

9
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

13 NumerPDF 27.36/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 39.94 39.94/19 KS Agros Zamość 2019

2
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

75 NumerPDF 45.33 45.33/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

1 NumerPDF 45.66 45.66/19 KS Wisła Puławy 2019

4
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

922 NumerPDF 47.90 47.90/19 MKS Agros Chełm 2019

5
SAWCZUK Karolina 2005-01-22 Z/1103/19

TAK

221 NumerPDF 52.09 52.09/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

6
LEŚNIAK Natalia 2005-08-15 Z/5746/18

TAK

15 NumerPDF 53.58 53.58/19 KS Agros Zamość 2019

7
MADEJ Justyna 2004-11-02 Z/0874/19

TAK

104 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2019

8
BRODZIAK Milena 2005-07-20 Z/1509/18

TAK

110 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2019

9
TARNOWSKA Dominika 2005-08-28 Z/1161/19

TAK

920 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

10
GEREJ Paulina 2005-05-23 Z/5744/18

TAK

222 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
PSZCZOŁA Weronika 2004-01-12 Z/3421/18

TAK

29 NumerPDF 46.32/18 MKL Nefryt Lubartów 2019

12
KOGUT Nikola 2004-02-04 Z/4923/18

TAK

929 NumerPDF 49.47/18 MKS Agros Chełm 2019

13
SKOWROŃSKA Julia 2005-03-04 Z/1143/19

TAK

230 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

14
OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 Z/4413/17

TAK

221 NumerPDF 46.52/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

118 NumerPDF 65.71 65.71/19 KS Agros Zamość 2019

2
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-24 Z/1882/18

TAK

115 NumerPDF 66.33 66.33/19 KS Agros Zamość 2019

3
MIEDZIAK Natalia 2002-12-10 Z/0344/16

TAK

116 NumerPDF 68.69 68.11/18 KS Agros Zamość 2019

4
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

4 NumerPDF 64.09/18 AZS UMCS Lublin 2019

5
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 64.73/18 KS Agros Zamość 2019

6
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

412 NumerPDF 62.50/18 AZS UMCS Lublin 2019

7
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

414 NumerPDF 60.67/16 AZS UMCS Lublin 2019

8
SKRZYŃSKA Karina 2002-09-23 Z/2766/19

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

9
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

717 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

112 NumerPDF 68.12/17 KS Agros Zamość 2019

11
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 57.11/18 AZS UMCS Lublin 2019

12
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

921 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

101 NumerPDF 1:44.94/18 LKS Znicz Biłgoraj 2019

2
FILIPEK Magdalena 2004-03-02 Z/4514/17

TAK

225 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
SZPINDOWSKA Julia 2004-09-18 Z/3325/19

TAK

919 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

4
CHALIMONIUK Weronika 2004-09-10 Z/4405/17

TAK

22 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

5
LIPSKA Weronika 2004-04-17 Z/5266/18

TAK

925 NumerPDF 2:03.61/18 MKS Agros Chełm 2019

6
CHARCZUK Eliza 2005-02-20 Z/5692/18

TAK

924 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

7
PRZYCZYNA Magdalena 2004-01-06 Z/0993/18

TAK

17 NumerPDF 1:48.04/18 KS Agros Zamość 2019

8
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

121 NumerPDF 1:49.50/18 KS Agros Zamość 2019

9
MACKIEWICZ Magdalena 2005-04-07 Z/3183/19

TAK

408 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

10
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

55 NumerPDF 1:50.79/18 KS Agros Zamość 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 2:31.41 2:28.32/17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

2
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

TAK

914 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

3
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 2:30.86/16 AZS UMCS Lublin 2019

4
ZIELIŃSKA Oliwia 2003-11-30 Z/0090/17

TAK

39 NumerPDF 2:43.94/18 MKL Nefryt Lubartów 2019

5
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

921 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

22 NumerPDF 3:34.20/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

2
URBAN Weronika 2005-12-22 Z/5696/18

TAK

904 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

3
KOWALCZYK Oliwia 2005-03-11 Z/2375/19

TAK

38 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

4
CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 Z/2386/19

TAK

38 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

5
WAŁACH Emilia 2004-01-09 Z/2122/18

TAK

417 NumerPDF 3:26.66/18 AZS UMCS Lublin 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

83 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
DUDEK Aleksandra 2002-07-07 Z/3704/19

TAK

921 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

3
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

4
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

134 NumerPDF 5:53.22/18 KS Agros Zamość 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Martyna 2005-11-30 Z/5694/18

TAK

924 NumerPDF 1.38 1.38/19 MKS Agros Chełm 2019

2
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

621 NumerPDF 1.34 1.34/19 TS Start Lublin 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF 4.76 4.76/19 KS Agros Zamość 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 Z/3169/19

TAK

75 NumerPDF 5.01 5.01/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
BĄK Alicja 2004-08-06 Z/3899/18

TAK

620 NumerPDF 4.07 4.07/19 TS Start Lublin 2019

3
CICHALEWSKA Roksana 2004-11-12 Z/1618/19

TAK

621 NumerPDF 3.77 3.77/19 TS Start Lublin 2019

4
WALCZUK Samanta 2005-01-11 Z/0514/19

TAK

55 NumerPDF 4.11/18 KS Agros Zamość 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF 10.61 10.61/19 KS Agros Zamość 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

8 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 14.35 15.23/18 KS Agros Zamość 2019

2
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 7.86 9.35/18 KS Agros Zamość 2019

3
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 8.95/17 KS Wisła Puławy 2019

4
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 9.55/18 KS Agros Zamość 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

227 NumerPDF 9.01 9.01/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

238 NumerPDF 8.34 8.34/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 8.29 8.45/18 KS Wisła Puławy 2019

4
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 8.18 8.18/19 KS Wisła Puławy 2019

5
ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 Z/3762/19

TAK

443 NumerPDF 6.81 6.81/19 KS Agros Zamość 2019

6
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

7
WYSZYŃSKA Wiktoria 2004-03-18 Z/5723/18

TAK

224 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

907 NumerPDF 32.54 34.61/18 MKS Agros Chełm 2019

2
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

8 NumerPDF 28.99 28.99/19 KS Wisła Puławy 2019

3
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 28.12 33.93/18 KS Agros Zamość 2019

4
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

419 NumerPDF 27.34 28.33/18 AZS UMCS Lublin 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Weronika 2004-11-02 Z/2614/18

TAK

227 NumerPDF 26.26 26.26/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 25.75 26.64/18 KS Wisła Puławy 2019

3
KROŚKO Aleksandra 2004-02-28 Z/5724/18

TAK

238 NumerPDF 24.28 24.28/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF 21.87/18 AZS UMCS Lublin 2019

5
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 17.57/17 KS Wisła Puławy 2019

6
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 39.94 46.87/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
DELEŻUK Karolina 2001-11-22 Z/1881/18

TAK

145 NumerPDF 22.85 22.85/19 KS Agros Zamość 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 48.86 48.86/19 KS Agros Zamość 2019

2
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 42.12 43.17/18 KS Agros Zamość 2019

3
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

8 NumerPDF 30.88 30.88/19 KS Wisła Puławy 2019

4
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 37.88/18 KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF 42.72 42.72/19 AZS UMCS Lublin 2019

2
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 42.60 42.60/19 KS Wisła Puławy 2019

3
MAJEK Weronika 2005-08-19 Z/2926/18

TAK

131 NumerPDF 41.28 41.28/19 KS Wisła Puławy 2019

4
WICHA Oliwia 2004-04-01 Z/2929/18

TAK

145 NumerPDF 38.41 38.41/19 KS Wisła Puławy 2019

5
ŻELAZNY Łucja 2005-08-06 Z/3762/19

TAK

443 NumerPDF 28.01 28.01/19 KS Agros Zamość 2019

6
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 19.39/18 KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 27.68/18 KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

2
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 19.40/18 KS Wisła Puławy 2019

3
CISŁAK Sandra 2005-01-22 Z/3761/19

TAK

3 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPEK Hanna 2004-03-02 Z/4513/17

TAK

226 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
ANTONIUK Andżelika 2004-09-12 Z/5721/18

TAK

228 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

4
GROCHAL Wiktoria 2005-02-28 Z/2377/19

TAK

429 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

5
WÓJTOWICZ Wiktoria 2005-04-20 Z/2380/19

TAK

415 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

6
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF 12.74/18 KS Wisła Puławy 2019

7
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 13.72/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

927 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

2
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF 32.59/18 KS Wisła Puławy 2019

3
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF 31.76/18 KS Agros Zamość 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MAJDAŃSKA Magdalena
2. CZAPKA Oliwia
3. WELCZ Aleksandra
4. SZLENDAK Martyna
2002
2003
2003
2002
NumerPDF KS Agros Zamość

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF 11.21 11.21/19 KS Agros Zamość 2019

2
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 11.51 11.51/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF 11.83 11.71/18 KS Agros Zamość 2019

4
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

418 NumerPDF 11.84 11.71/18 AZS UMCS Lublin 2019

5
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

413 NumerPDF 12.02 12.02/19 AZS UMCS Lublin 2019

6
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

418 NumerPDF 12.10 11.96/18 AZS UMCS Lublin 2019

7
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

16 NumerPDF 12.25 12.25/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

8
WÓJTOWICZ Mateusz 2002-02-12 Z/4190/18

TAK

607 NumerPDF 12.33 12.33/19 TS Start Lublin 2019

9
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

1 NumerPDF 12.59 12.24/18 KS Agros Zamość 2019

10
MROZIK Jakub 2003-08-10 Z/3395/17

TAK

2 NumerPDF 12.71 12.71/19 KS Agros Zamość 2019

11
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

7 NumerPDF 12.75 12.37/18 KS Agros Zamość 2019

12
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

906 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DI BRITA Nicola 2004-09-10 Z/4408/17

TAK

42 NumerPDF 12.06 12.06/19 KS Agros Zamość 2019

2
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF 12.16 12.16/19 KS Wisła Puławy 2019

3
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

419 NumerPDF 12.34 12.34/19 AZS UMCS Lublin 2019

4
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

TAK

604 NumerPDF 12.46 12.46/19 TS Start Lublin 2019

5
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

692 NumerPDF 12.84 12.84/19 TS Start Lublin 2019

6
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

606 NumerPDF 13.13 13.13/19 TS Start Lublin 2019

7
BAZAN Adrian 2005-04-03 Z/1244/19

TAK

145 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2019

8
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 11.93/18 MKS Agros Chełm 2019

9
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

231 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

10
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

918 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

11
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

12
KUNACH Filip 2005-07-08 Z/3186/19

TAK

407 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF 22.51 22.51/19 KS Agros Zamość 2019

2
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

64 NumerPDF 23.30 23.30/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

3
SWATOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/3322/17

TAK

139 NumerPDF 23.87 23.69/18 KS Agros Zamość 2019

4
KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 Z/3394/17

TAK

7 NumerPDF 24.62 24.62/19 KS Agros Zamość 2019

5
GÓRA Jakub 2003-11-05 Z/3393/17

TAK

1 NumerPDF 25.15 24.87/18 KS Agros Zamość 2019

6
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

16 NumerPDF 25.79 25.79/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

7
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

272 NumerPDF 23.03/18 KS Agros Zamość 2019

8
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

413 NumerPDF 25.02/17 AZS UMCS Lublin 2019

9
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

418 NumerPDF 24.27/18 AZS UMCS Lublin 2019

10
WÓJTOWICZ Mateusz 2002-02-12 Z/4190/18

TAK

607 NumerPDF TS Start Lublin 2019

11
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

418 NumerPDF 23.66/18 AZS UMCS Lublin 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-19 Z/2626/18

TAK

088 NumerPDF 40.78 40.78/19 KS Agros Zamość 2019

2
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF 41.92 41.92/19 KS Wisła Puławy 2019

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

917 NumerPDF 39.37/18 MKS Agros Chełm 2019

4
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

923 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

5
KOWALCZYK Miłosz 2004-06-03 Z/4764/18

TAK

918 NumerPDF 41.52/18 MKS Agros Chełm 2019

6
SITAREK Wiktor 2004-12-19 Z/4713/17

TAK

419 NumerPDF 40.64/18 AZS UMCS Lublin 2019

7
NOWOMIŃSKI Szymon 2004-04-17 Z/1619/19

TAK

692 NumerPDF TS Start Lublin 2019

8
KUNACH Filip 2005-07-08 Z/3186/19

TAK

407 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

9
CHMIELEWSKI Kacper 2005-08-11 Z/4054/19

TAK

116 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

10
JAROSZ Dawid 2005-03-31 Z/4055/19

TAK

55 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 52.06 52.06/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

2
ZIELIŃSKI Bartosz 2002-11-14 Z/3290/17

TAK

47 NumerPDF 57.62 55.98/18 MKL Nefryt Lubartów 2019

3
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

119 NumerPDF 60.07 60.07/19 KS Agros Zamość 2019

4
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

168 NumerPDF 53.85/18 KS Agros Zamość 2019

5
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

216 NumerPDF 56.05/18 KS Agros Zamość 2019

6
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

125 NumerPDF 55.04/18 KS Agros Zamość 2019

7
BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 Z/3001/15

TAK

416 NumerPDF 55.81/18 AZS UMCS Lublin 2019

8
JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 Z/3976/18

TAK

413 NumerPDF 56.68/18 AZS UMCS Lublin 2019

9
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

428 NumerPDF 52.53/17 AZS UMCS Lublin 2019

10
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

99 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

11
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

5 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

412 NumerPDF 1:34.23/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 Z/0630/18

TAK

410 NumerPDF 1:32.83/18 AZS UMCS Lublin 2019

3
KAWALEC Artur 2004-05-18 Z/2470/19

TAK

25 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

4
KRĘPIŃSKI Artur 2004-07-23 Z/2476/19

TAK

26 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

5
DZIEDZIC Karol 2005-06-23 Z/1034/19

TAK

32 NumerPDF 1:55.40/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

6
ŚMIETANKA Jan 2005-09-21 Z/3227/19

TAK

16 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

7
SKORUPA Bartłomiej 2004-07-23 Z/5372/18

TAK

15 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2019

8
SZALA Maciej 2005-06-07 Z/1765/19

TAK

72 NumerPDF 1:50.91/18 KS Agros Zamość 2019

9
KOS Jakub 2004-02-12 Z/4456/17

TAK

415 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 Z/2202/19

TAK

1 NumerPDF 2:06.76 2:06.76/19 KS Agros Zamość 2019

2
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF 2:06.96 2:06.96/19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019

3
ALBRECHT Norbert 2001-10-09 Z/1727/18

TAK

14 NumerPDF 2:17.50 2:17.50/19 KS Agros Zamość 2019

4
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

169 NumerPDF 2:01.77/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

21 NumerPDF 2:15.44/17 KS Agros Zamość 2019

6
ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 Z/0989/18

TAK

752 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

7
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

150 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2019

8
JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 Z/0038/17

TAK

110 NumerPDF 2:17.75/18 LKS Znicz Biłgoraj 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

605 NumerPDF TS Start Lublin 2019

2
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

16 NumerPDF 3:02.79/18 KS Agros Zamość 2019

3
PÓŁTORAK Bartłomiej 2005-03-21 Z/1226/19

TAK

153 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAŚ Damian 2003-05-09 Z/0682/18

TAK

105 NumerPDF 4:28.00 4:28.00/19 LKS Znicz Biłgoraj 2019

2
ULANICKI Piotr 2001-05-13 Z/2201/19

TAK

123 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

19 NumerPDF 6:42.97/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

223 NumerPDF 1.65/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZAN Adrian 2005-04-03 Z/1244/19

TAK

145 NumerPDF 5.40 5.40/19 LKS Znicz Biłgoraj 2019

2
WIDZ Jakub 2004-03-22 Z/3829/18

TAK

604 NumerPDF 5.27 5.27/19 TS Start Lublin 2019

3
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

606 NumerPDF 4.78 4.78/19 TS Start Lublin 2019

4
KOWALUK Albert 2004-02-11 Z/3828/18

TAK

605 NumerPDF 4.55 4.58/18 TS Start Lublin 2019

5
PANASIEWICZ Adam 2004-08-08 Z/4521/17

TAK

231 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

6
MAKÓWKA Wojciech 2004-05-25 Z/1113/19

TAK

228 NumerPDF MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

414 NumerPDF 11.76 11.76/19 AZS UMCS Lublin 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 10.52/18 KS Wisła Puławy 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

98 NumerPDF 12.89 13.41/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

143 NumerPDF 10.95 11.37/17 KS Agros Zamość 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

229 NumerPDF 10.25 10.25/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

140 NumerPDF 8.43 8.43/19 KS Agros Zamość 2019

3
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

221 NumerPDF 6.82/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

4
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

925 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

414 NumerPDF 31.79 33.98/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

410 NumerPDF 43.80/18 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

98 NumerPDF 47.88 47.88/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

610 NumerPDF 41.35 41.70/18 TS Start Lublin 2019

3
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

609 NumerPDF 38.36 38.36/19 TS Start Lublin 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWAJ Szymon 2004-04-06 Z/4523/17

TAK

229 NumerPDF 32.98 32.98/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

925 NumerPDF 28.05 28.05/19 MKS Agros Chełm 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF 57.64 57.64/19 KS Wisła Puławy 2019

2
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

608 NumerPDF 48.95 48.95/19 TS Start Lublin 2019

3
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

430 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

4
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

422 NumerPDF AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

439 NumerPDF 60.81 60.81/19 AZS UMCS Lublin 2019

2
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

610 NumerPDF 55.21 55.21/19 TS Start Lublin 2019

3
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

143 NumerPDF 37.90 37.90/19 KS Agros Zamość 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWRYLUK Szymon 2004-11-28 Z/4929/18

TAK

140 NumerPDF 27.28 27.28/19 KS Agros Zamość 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

99 NumerPDF 48.19 51.48/18 MKS Unia Hrubieszów 2019

2
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

135 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Przemysław 2002-08-21 Z/3606/17

TAK

609 NumerPDF 48.28 48.28/19 TS Start Lublin 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-01-22 Z/3830/18

TAK

606 NumerPDF 27.45 27.69/18 TS Start Lublin 2019

2
HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 Z/4515/17

TAK

221 NumerPDF 23.65/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Mikołaj 2004-09-13 Z/4518/17

TAK

223 NumerPDF 20.26/18 MKS Żak Biała Podlaska 2019

2
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna