Internetowe zgłoszenia do imprezy: Wojewódzkie Zawody LDK!
KRAKÓW, 26.05.2019
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

311 NumerPDF 10.09/18 KS Victoria Trzebinia 2019

2
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

98 NumerPDF 10.66/18 SKS Kusy Kraków 2019

3
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

505 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

4
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

222 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

5
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

93 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

6
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF 10.18/18 SKS Kusy Kraków 2019

7
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 9.67/18 SKS Kusy Kraków 2019

8
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

9
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

99 NumerPDF 11.26/17 SKS Kusy Kraków 2019

10
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

1 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

764 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

27 NumerPDF 9.67/18 MLUKS Tarnów 2019

4
LIS Monika 2006-08-31

51 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

5
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

777 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

6
DYMEK Jagoda 2007-12-06

152 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

7
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 9.68/17 KS Victoria Trzebinia 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Martyna 2004-04-08 Z/0272/18

TAK

849 NumerPDF 13.08 13.08/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 13.47 13.47/19 MLUKS Tarnów 2019

3
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

5 NumerPDF 14.59 14.59/19 MLUKS Tarnów 2019

4
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

55 NumerPDF 14.68 14.33/18 SKS Kusy Kraków 2019

5
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

52 NumerPDF 15.12 15.12/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/3285/18

TAK

853 NumerPDF 13.51/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

7
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

863 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

8
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

731 NumerPDF 14.56/18 ULKS Lipinki 2019

9
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

6 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

10
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

68 NumerPDF 13.62/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 Z/2485/18

TAK

52 NumerPDF 51.30 51.30/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
BIERNAT Nikola 2005-07-27 Z/2488/18

TAK

54 NumerPDF 55.13 51.32/18 SKS Kusy Kraków 2019

3
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

893 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
MARCINOWSKA Maria 2005-12-03 Z/3494/19

TAK

863 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
KLIMEK Gabriela 2005-03-10 Z/3807/18

TAK

5 NumerPDF 50.16/18 MLUKS Tarnów 2019

6
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

731 NumerPDF 48.17/18 ULKS Lipinki 2019

7
WIĘCEK Ewa 2004-11-22 Z/1286/18

TAK

6 NumerPDF 53.05/18 MLUKS Tarnów 2019

8
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF 51.52/18 KS Victoria Trzebinia 2019

9
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

6 NumerPDF 44.73/18 MLUKS Tarnów 2019

10
MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Z/2483/18

TAK

64 NumerPDF 54.68/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

703 NumerPDF 58.70/17 ULKS Lipinki 2019

2
GABRYEL Estera 2006-09-24 Z/3502/19

TAK

1 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
KRÓL Zofia 2007-12-21

817 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2006-01-03 Z/1219/19

TAK

789 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

5
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

754 NumerPDF 57.47/18 ULKS Lipinki 2019

6
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

778 NumerPDF 48.46/18 ULKS Lipinki 2019

7
ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 Z/4445/18

TAK

27 NumerPDF MLUKS Tarnów 2019

8
KRÓL Teresa 2006-07-27

816 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

9
DYMEK Jagoda 2007-12-06

152 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

10
JODŁOWSKA Natalia 2007-01-02 Z/3739/19

TAK

825 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

11
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

777 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

865 NumerPDF 1:43.23 1:43.23/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/3189/18

TAK

892 NumerPDF 1:43.88 1:43.88/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

894 NumerPDF 1:45.24 1:45.24/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 Z/2054/18

TAK

895 NumerPDF 1:52.85/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZKA Dominika 2005-09-17 Z/3090/19

TAK

849 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

851 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
SITKO Julia 2005-02-05 Z/1942/19

TAK

846 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
JANAS Emilia 2005-06-21 Z/3460/18

TAK

790 NumerPDF 3:26.92/18 ULKS Lipinki 2019

5
TOKARZ Aleksandra 2005-01-09

85 NumerPDF UKS Budowlani Nowy Sącz 2019

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

759 NumerPDF 2:03.03 2:03.03/19 ULKS Lipinki 2019

2
NABOŻNA Weronika 2006-12-28 Z/5669/18

TAK

787 NumerPDF 1:57.46/18 ULKS Lipinki 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWIEŃ Wiktoria 2005-08-11 Z/2486/18

TAK

55 NumerPDF 1.30 1.35/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
Skok wzwyż K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.39 1.39/19 KS Victoria Trzebinia 2019

2
ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2006-01-03 Z/1219/19

TAK

789 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
CETNAROWSKA Patrycja 2006-03-06 Z/5668/18

TAK

703 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
KMIECIK Kornelia 2006-05-29 Z/1974/19

TAK

759 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

68 NumerPDF 4.92 4.92/19 SKS Kusy Kraków 2019

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF 4.14 4.14/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

311 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

3
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

98 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

4
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

505 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

5
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

222 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

6
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

93 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

7
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF 3.44/18 SKS Kusy Kraków 2019

8
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

9
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

99 NumerPDF 3.10/18 SKS Kusy Kraków 2019

10
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF 3.30/18 SKS Kusy Kraków 2019

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWICZ Martyna 2007-09-21

754 NumerPDF 3.48/18 ULKS Lipinki 2019

2
MICHALIK Emilia 2006-07-28 Z/5667/18

TAK

778 NumerPDF 4.53/18 ULKS Lipinki 2019

3
LIS Monika 2006-08-31

51 NumerPDF 4.04/18 MLUKS Tarnów 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

88 NumerPDF 7.42 7.90/17 SKS Kusy Kraków 2019

2
STASIOWSKA Karolina 2005-04-21 Z/2489/18

TAK

84 NumerPDF 6.97 6.97/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

735 NumerPDF 6.02/17 ULKS Lipinki 2019

4
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

321 NumerPDF 7.58/17 KS Victoria Trzebinia 2019

5
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
Piłka lekarska K (1kg) U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPRZYK Magdalena 2008-01-21 Z/1846/18

TAK

98 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

2
KULAWIAK Julia 2008-05-15 Z/2621/19

TAK

505 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

3
KOCHANIAK Martyna 2008-01-29 Z/2616/19

TAK

222 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

4
ADAMCZYK Maja 2008-09-22 Z/1647/18

TAK

311 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

5
ANTKOWIAK Tamara 2008-04-16 Z/1835/18

TAK

93 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

6
DONIEC Natalia 2009-02-12 Z/0877/19

TAK

51 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

7
DRAGOW Patrycja 2008-02-06 Z/1842/18

TAK

94 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

8
GRZYWA Magdalena 2008-07-10 Z/3680/19

TAK

47 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

9
MAJ Roksana 2008-01-27 Z/1836/18

TAK

99 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

10
NOWAK Maria 2009-02-01 Z/2996/19

TAK

49 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

11
PRZYBYLSKA Nikola 2008-07-21 Z/2999/19

TAK

45 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

12
STACHOWSKA Paulina 2008-04-03 Z/1847/18

TAK

60 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 Z/2524/18

TAK

88 NumerPDF 23.41 23.41/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
MANIAK Paulina 2005-05-19 Z/1231/19

TAK

735 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

321 NumerPDF 15.68/18 KS Victoria Trzebinia 2019

 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOWIŃSKA Małgorzata 2007-05-21 Z/1832/18

TAK

95 NumerPDF 35.00 35.00/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04

764 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
BUBNIAK Weronika 2006-07-20

768 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 Z/2484/18

TAK

68 NumerPDF 13.53 13.53/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

353 NumerPDF 14.06 14.06/19 WKS Wawel Kraków 2019

3
PUDLIK Patrycja 2004-04-18 Z/0266/19

TAK

893 NumerPDF 14.77 14.77/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

53 NumerPDF 15.32 15.32/19 SKS Kusy Kraków 2019

5
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

99 NumerPDF 17.67 17.67/19 SKS Kusy Kraków 2019

6
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

75 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

7
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

63 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

8
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

69 NumerPDF 17.88/17 SKS Kusy Kraków 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 Z/3432/19

TAK

353 NumerPDF 33.88 33.88/19 WKS Wawel Kraków 2019

2
PASIKIEWICZ Emilia 2005-12-03 Z/2487/18

TAK

63 NumerPDF 38.98 38.98/19 SKS Kusy Kraków 2019

3
ŻAK Oliwia 2005-07-06 Z/2522/18

TAK

75 NumerPDF 41.86 41.86/19 SKS Kusy Kraków 2019

4
ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 Z/2493/18

TAK

99 NumerPDF 46.68 44.54/18 SKS Kusy Kraków 2019

5
NYTKO Wanesa 2005-03-17 Z/2523/18

TAK

69 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

6
BOCHENEK Weronika 2005-03-14 Z/2482/18

TAK

53 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
8x200 metrów Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
8x200 metrów Mix U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 NumerPDF KS Victoria Trzebinia

 
8x200 metrów Mix U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

355 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

2
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

787 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

3
KAPELA Bartosz 2009-05-13

158 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

4
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

153 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

5
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

771 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

6
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

165 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

7
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

63 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Damian 2004-03-05 Z/3283/19

TAK

916 NumerPDF 11.95 11.82/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 12.58 12.58/19 KS Victoria Trzebinia 2019

3
BUŚ Przemysław 2005-05-15 Z/1214/19

TAK

709 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

761 NumerPDF 13.40/18 ULKS Lipinki 2019

5
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

200 NumerPDF 14.76/18 KS Victoria Trzebinia 2019

6
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF 14.51/18 KS Victoria Trzebinia 2019

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

860 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
JANAS Kacper 2007-03-21

751 NumerPDF 9.63/18 ULKS Lipinki 2019

4
GAWOR Adam 2007-09-02

174 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANECZEK Michał 2004-07-31 Z/0273/18

TAK

802 NumerPDF 40.16 39.60/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF 41.14 41.14/19 KS Victoria Trzebinia 2019

3
PRZYBYŁOWICZ Olaf 2005-04-18

751 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 47.83/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 Z/3285/19

TAK

860 NumerPDF 44.90 44.90/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
MIGAS Szymon 2006-02-07 Z/3738/19

TAK

834 NumerPDF 50.87/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
JANAS Kacper 2007-03-21

751 NumerPDF 52.14/18 ULKS Lipinki 2019

4
GAWOR Adam 2007-09-02

174 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

5
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

714 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 Z/3186/18

TAK

838 NumerPDF 1:41.01 1:41.01/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
MACIĄŻKA Jakub 2005-09-13 Z/3091/19

TAK

844 NumerPDF TS Wieliczanka Wieliczka 2019

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŁEK Błażej 2006-11-03 Z/3310/19

TAK

833 NumerPDF 1:46.27 1:46.27/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
KOWALIK Norbert 2007-09-18 Z/3500/19

TAK

828 NumerPDF 2:00.68 2:00.68/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

712 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
PIÓRKOWSKI Jakub 2007-04-13

122 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 Z/2645/19

TAK

720 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

200 NumerPDF 1.62 1.62/19 KS Victoria Trzebinia 2019

2
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

338 NumerPDF 1.53 1.53/19 KS Victoria Trzebinia 2019

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 1.25/18 KS Victoria Trzebinia 2019

2
PAWEŁCZAK Daniel 2006-02-16

714 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

63 NumerPDF 3.90 3.90/19 SKS Kusy Kraków 2019

2
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

355 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

3
KAPELA Bartosz 2009-05-13

158 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

4
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

165 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

5
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

787 NumerPDF 3.56/18 ULKS Lipinki 2019

6
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

771 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

7
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

153 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIÓRKOWSKI Jakub 2007-04-13

122 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

2
PAWŁOWSKI Jakub 2007-01-18

712 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

761 NumerPDF 7.83/17 ULKS Lipinki 2019

2
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

779 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
Piłka lekarska M (1kg) U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 Z/2613/19

TAK

355 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

2
KOWALSKI Szymon 2009-05-20

153 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

3
ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09

787 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
GŁĄB Bartłomiej 2008-01-01

165 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

5
WÓJCIK Daniel 2008-01-01

771 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

6
NĘCKA Sebastian 2008-03-15 Z/4713/18

TAK

63 NumerPDF SKS Kusy Kraków 2019

 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 37.00/18 KS Victoria Trzebinia 2019

2
GAWOR Adam 2007-09-02

174 NumerPDF UKS Lider Siercza 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

2
ŚWIĄTKOWSKI Damian 2004-05-18 Z/1220/19

TAK

779 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF 23.12 22.60/18 KS Victoria Trzebinia 2019

 
200 m pł mężczyzn U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BYDOŃ Oskar 2004-01-02 Z/0276/18

TAK

809 NumerPDF 27.44 27.44/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

2
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

322 NumerPDF 36.37 36.36/18 KS Victoria Trzebinia 2019

3
BUŚ Przemysław 2005-05-15 Z/1214/19

TAK

709 NumerPDF ULKS Lipinki 2019

4
PRZYBYŁOWICZ Olaf 2005-04-18

751 NumerPDF ULKS Lipinki 2019