Internetowe zgłoszenia do imprezy: 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
POZNAŃ, 10-12 lipca 2019
 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

72 NumerPDF 11.91 11.91/19 MLKS Sokół Lubin 2019 1

2
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

843 NumerPDF 12.03 12.03/19 MKL Szczecin 2019 2

3
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

224 NumerPDF 12.04 12.04/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 3

4
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

489 NumerPDF 12.06 12.06/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019 4

5
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

731 NumerPDF 12.07 12.07/19 LUKS Orkan Września 2019 5

6
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

185 NumerPDF 12.07 12.07/19 KS Agros Zamość 2019 6

7
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.14 12.14/19 GKS Start Długołęka 2019 7

8
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

112 NumerPDF 12.18 12.18/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 8

9
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

683 NumerPDF 12.22 12.22/19 UKS Czwórka Żory 2019 9

10
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

688 NumerPDF 12.26 12.18/18 UKS Olimpia Zabrze 2019 10

11
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

193 NumerPDF 12.30 12.16/18 KS Agros Zamość 2019 11

12
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

364 NumerPDF 12.34 12.34/19 OKS Skra Warszawa 2019 12

13
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

700 NumerPDF 12.35 12.35/19 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2019 13

14
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

538 NumerPDF 12.38 12.38/19 AML Słupsk 2019 14

15
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

22 NumerPDF 12.42 12.42/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 16

16
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

584 NumerPDF 12.42 12.42/19 SKLA Sopot 2019 15

17
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

825 NumerPDF 12.45 12.45/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019 17

18
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

399 NumerPDF 12.51 12.51/19 KS AZS AWF Kraków 2019 18

19
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

24 NumerPDF 12.55 12.55/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 19

20
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

114 NumerPDF 12.56 12.56/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 20

badania ok
21
BŁASZCZYK Nikola 2002-10-05 Z/4219/18

TAK

721 NumerPDF 12.57 12.57/19 LKS OSiR Pleszew 2019 21

22
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

261 NumerPDF 12.58 12.55/18 AZS Łódź 2019 22

23
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

39 NumerPDF 12.58 12.58/19 MKS MOS Wrocław 2019 23

24
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

636 NumerPDF 12.59 12.59/19 MKS-MOSM Bytom 2019 24

 
100 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

42 NumerPDF 12.62 12.62/19 MKS MOS Wrocław 2019 26

2
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

198 NumerPDF 12.65 12.65/19 MKS Agros Chełm 2019 28

3
TKOCZ Zofia 2003-03-16 Z/2281/17

TAK

679 NumerPDF 12.71 12.71/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019

4
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

37 NumerPDF 12.73 12.73/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 Z/2239/19

TAK

71 NumerPDF 12.82 12.82/19 MLKS Sokół Lubin 2019

6
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

156 NumerPDF 12.95 12.85/18 MKL Toruń 2019

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

199 NumerPDF 12.96 12.82/17 MKS Agros Chełm 2019

8
BĄK Agata 2002-08-02 Z/2439/16

TAK

662 NumerPDF 12.96 12.96/19 RMKS Rybnik 2019

9
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

38 NumerPDF 13.05 13.05/19 MKS MOS Wrocław 2019

10
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

157 NumerPDF 13.12 13.12/19 MKL Toruń 2019

11
BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 Z/3458/15

TAK

663 NumerPDF 13.29 13.29/19 RMKS Rybnik 2019

12
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

200 NumerPDF 13.37 12.89/18 MKS Agros Chełm 2019

13
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

36 NumerPDF 13.48 13.48/19 MKS MOS Wrocław 2019

14
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

148 NumerPDF 13.86 13.03/18 MKL Toruń 2019

badania ok
15
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

596 NumerPDF 15.14/16 CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

112 NumerPDF 24.29 24.29/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 1

2
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

224 NumerPDF 24.42 24.42/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 2

3
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

476 NumerPDF 24.76 24.76/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019 3

4
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

843 NumerPDF 24.78 24.78/19 MKL Szczecin 2019 4

5
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

489 NumerPDF 24.97 24.97/19 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019 5

6
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

185 NumerPDF 25.04 25.04/19 KS Agros Zamość 2019 6

7
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

107 NumerPDF 25.07 25.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 7

badania ok
8
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 25.15 25.15/19 GKS Start Długołęka 2019 8

9
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

731 NumerPDF 25.17 25.17/19 LUKS Orkan Września 2019 9

10
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

771 NumerPDF 25.20 25.20/19 UKS Olimp Duszniki 2019 10

11
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

9 NumerPDF 25.27 25.27/19 KS AZS AWF Wrocław 2019 11

12
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

149 NumerPDF 25.39 25.30/18 MKL Toruń 2019 12

13
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

825 NumerPDF 25.56 25.56/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019 13

14
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

399 NumerPDF 25.57 25.57/19 KS AZS AWF Kraków 2019 15

15
WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 Z/1634/16

TAK

683 NumerPDF 25.57 25.57/19 UKS Czwórka Żory 2019 14

16
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

688 NumerPDF 25.59 25.59/19 UKS Olimpia Zabrze 2019 16

17
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

320 NumerPDF 25.61 25.44/18 AKL Ursynów Warszawa 2019 17

badania ok
18
PODWIKA Lena 2002-12-12 Z/4785/18

TAK

39 NumerPDF 25.66 25.66/19 MKS MOS Wrocław 2019 18

19
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

22 NumerPDF 25.90 25.90/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 19

20
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

700 NumerPDF 25.93 25.93/19 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2019 20

21
BŁASZCZYK Nikola 2002-10-05 Z/4219/18

TAK

721 NumerPDF 25.94 25.94/19 LKS OSiR Pleszew 2019 21

22
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

205 NumerPDF 25.96 25.96/19 MKS Unia Hrubieszów 2019 22

23
TKOCZ Zofia 2003-03-16 Z/2281/17

TAK

679 NumerPDF 26.02 26.02/19 TL Pogoń Ruda Śląska 2019 23

24
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

340 NumerPDF 26.07 26.07/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 25

24 ex
25
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

820 NumerPDF 26.07 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2019 24

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

228 NumerPDF 54.82 54.82/19 AZS-AWF Gorzów 2019 1

2
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

102 NumerPDF 55.63 55.63/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 2

3
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

260 NumerPDF 56.74 56.74/19 ZLKL Zielona Góra 2019 3

4
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

99 NumerPDF 56.80 56.80/19 BKS Bydgoszcz 2019 4

5
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

3 NumerPDF 56.97 56.97/19 niestowarzyszona 2019 5

badania OK - weryf.
6
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

550 NumerPDF 57.05 57.05/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 6

7
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

388 NumerPDF 57.42 57.42/19 UKS Młodzik Warszawa 2019 7

8
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

469 NumerPDF 57.92 57.92/19 KKS Victoria Stalowa Wola 2019 8

9
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

570 NumerPDF 58.58 58.58/19 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2019 9

10
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

795 NumerPDF 58.65 58.27/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019 10

11
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

351 NumerPDF 58.88 58.88/19 MKS Polonia Warszawa 2019 11

12
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

656 NumerPDF 59.14 57.53/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019 12

13
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

535 NumerPDF 59.17 59.17/19 AML Słupsk 2019 13

14
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

202 NumerPDF 59.25 59.25/19 MKS Agros Chełm 2019 14

15
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

174 NumerPDF 59.31 58.81/18 MUKL Brodnica 2019 19

16
TARNOWSKA Martyna 2002-12-03 Z/0473/16

TAK

451 NumerPDF 59.52 59.52/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 15

17
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

814 NumerPDF 59.66 59.66/19 MLKS Ostróda 2019 16

badania ok
18
BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 Z/3526/19

TAK

209 NumerPDF 59.85 59.85/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019 17

19
SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

338 NumerPDF 59.87 59.87/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019 18

20
CITAK Wiktoria 2003-04-28 Z/0792/17

TAK

652 NumerPDF 60.05 60.05/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019 20

21
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

77 NumerPDF 60.15 60.15/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019 21

22
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

722 NumerPDF 60.16 58.67/18 LKS OSiR Pleszew 2019 22

23
SZARAFIN Anna 2002-02-26 Z/3353/19

TAK

554 NumerPDF 60.16 60.16/19 KKB Starogard Gdański 2019 23

24
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

734 NumerPDF 60.18 59.98/18 MKL Jarocin 2019 24

badania OK - weryf.
 
400 metrów kobiet PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

640 NumerPDF 2:08.94 2:08.94/19 MKS-MOSM Bytom 2019 1

2
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

632 NumerPDF 2:09.87 2:09.87/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 2

3
STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

858 NumerPDF 2:12.83 2:12.83/19 UKS Barnim Goleniów 2019 3

4
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

660 NumerPDF 2:13.08 2:13.08/19 MUKS SZS Cieszyn 2019 4

5
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

724 NumerPDF 2:14.24 2:14.24/19 LUKS Orkan Września 2019 5

6
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

807 NumerPDF 2:15.04 2:15.04/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019 6

7
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

456 NumerPDF 2:16.92 2:16.92/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 7

8
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

630 NumerPDF 2:17.26 2:17.26/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019 8

9
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

395 NumerPDF 2:18.34 2:18.34/19 WLKS Nowe Iganie 2019 9

10
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

401 NumerPDF 2:18.57 2:17.53/18 KS AZS AWF Kraków 2019 10

11
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

618 NumerPDF 2:19.12 2:19.12/19 LKS Pszczyna 2019 11

12
ŁABUŚ Małgorzata 2002-06-07 Z/1398/16

TAK

655 NumerPDF 2:19.33 2:19.33/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019 12

13
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

367 NumerPDF 2:19.57 2:16.35/18 OKS Start Otwock 2019 13

14
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

368 NumerPDF 2:19.60 2:19.60/19 OKS Start Otwock 2019 14

15
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

420 NumerPDF 2:19.66 2:19.66/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019 15

16
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

793 NumerPDF 2:19.67 2:17.72/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019 16

17
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

450 NumerPDF 2:19.71 2:19.71/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019 17

18
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

129 NumerPDF 2:20.00 2:20.00/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 18

19
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

741 NumerPDF 2:20.43 2:20.43/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019 19

20
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

146 NumerPDF 2:20.95 2:18.24/18 LUKS Start Nakło 2019 20

21
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

172 NumerPDF 2:22.36 2:22.36/19 MUKL Brodnica 2019 21

22
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

TAK

714 NumerPDF 2:22.61 2:22.61/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 22

23
KOWALIK Karolina 2002-08-16 Z/2584/19

TAK

458 NumerPDF 2:22.85 2:22.85/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 23

24
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

301 NumerPDF 2:22.91 2:22.91/19 RKS Łódź 2019 24

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

830 NumerPDF 4:28.32 4:28.32/19 KS Hanza Goleniów 2019 1

2
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

797 NumerPDF 4:30.57 4:30.57/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 2

3
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

826 NumerPDF 4:38.82 4:38.82/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019 3

4
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

460 NumerPDF 4:42.49 4:42.49/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 4

5
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

583 NumerPDF 4:42.67 4:42.67/19 SKLA Sopot 2019 5

6
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

15 NumerPDF 4:45.42 4:45.42/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019 6

7
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

14 NumerPDF 4:46.84 4:46.84/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019 7

8
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

562 NumerPDF 4:46.88 4:46.88/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019 8

9
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

1 NumerPDF 4:51.13 4:51.13/19 niestowarzyszona 2019 9

badania OK - weryf.
10
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

553 NumerPDF 4:51.41 4:51.41/19 GKS Żukowo 2019 10

11
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

810 NumerPDF 4:52.20 4:52.20/19 MKS Truso Elbląg 2019 11

12
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

769 NumerPDF 4:54.62 4:54.62/19 UKS Jedynka Gostyń 2019 12

13
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

482 NumerPDF 4:56.21 4:56.21/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019 13

badania OK - weryf.
14
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

80 NumerPDF 4:57.29 4:57.29/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019 14

15
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

404 NumerPDF 4:57.43 4:51.20/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019 15

badania OK - weryf.
16
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

418 NumerPDF 4:58.98 4:58.98/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019 16

17
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

2 NumerPDF 5:00.61 5:00.61/19 niestowarzyszona 2019 17

badania OK - weryf.
18
JARECKA Weronika 2003-06-11 Z/2998/18

TAK

613 NumerPDF 5:01.61 5:01.61/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019 18

WARUNKOWO - BADANIA
19
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

151 NumerPDF 5:02.32 5:02.32/19 MKL Toruń 2019 19

20
BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 Z/3372/16

TAK

230 NumerPDF 5:02.47 5:02.47/19 LKS Lubusz Słubice 2019 20

21
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

702 NumerPDF 5:04.64 5:04.64/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019 21

22
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

813 NumerPDF 5:05.14 5:05.14/19 MKS Truso Elbląg 2019 22

23
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

207 NumerPDF 5:05.37 5:05.37/19 MKS Unia Hrubieszów 2019 23

24
CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 Z/4774/17

TAK

578 NumerPDF 5:05.53 5:05.53/19 SKLA Sopot 2019 24

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

561 NumerPDF 9:38.38 9:38.38/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019 1

2
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

494 NumerPDF 10:09.47 10:09.47/19 KS Parkiet Hajnówka 2019 2

3
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

239 NumerPDF 10:16.64 10:16.64/19 MKST Astra Nowa Sól 2019 3

4
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

703 NumerPDF 10:16.64 9:59.98/18 KS Energetyk Poznań 2019 4

5
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

131 NumerPDF 10:19.34 10:19.34/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 5

6
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

237 NumerPDF 10:29.66 10:29.66/19 LLKS Osowa Sień 2019 6

7
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

614 NumerPDF 10:30.48 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019 7

8
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

740 NumerPDF 10:37.21 10:37.21/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019 8

9
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

704 NumerPDF 10:37.76 10:37.76/19 KS Energetyk Poznań 2019 9

10
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

707 NumerPDF 10:38.36 10:38.36/19 KS Gwardia Piła 2019 10

11
BARCIK Nina 2002-12-25 Z/1319/16

TAK

449 NumerPDF 10:43.70 10:39.32/18 MUKS Gim 2 Nysa 2019 11

12
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

706 NumerPDF 10:47.67 10:47.67/19 KS Gwardia Piła 2019 12

13
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

616 NumerPDF 10:51.56 10:47.80/18 LKS Pogórze Skoczów 2019 13

14
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

850 NumerPDF 10:55.29 10:55.29/19 MKS Hermes Gryfino 2019 14

15
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

330 NumerPDF 10:58.26 10:58.26/19 GKS Wilga Garwolin 2019 15

16
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

490 NumerPDF 11:04.02 10:38.06/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019 16

17
KOZIK Karolina 2003-04-10 Z/2138/17

TAK

657 NumerPDF 11:05.18 11:05.18/19 MOSM Tychy 2019 17

18
ROŚ Martyna 2003-04-28 Z/5252/18

TAK

491 NumerPDF 11:11.26 11:11.26/19 ULKS Technik Trzcinica 2019 18

19
KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 Z/1199/18

TAK

419 NumerPDF 11:17.97 11:17.97/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2019 19

20
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

213 NumerPDF 11:19.09 11:11.44/18 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2019 20

21
NIEMCZYK Wiktoria 2002-02-05 Z/2178/19

TAK

658 NumerPDF 11:28.78 11:28.78/19 MOSM Tychy 2019 21

22
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

238 NumerPDF 11:28.93 11:28.93/19 MKST Astra Nowa Sól 2019 22

23
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

236 NumerPDF 11:36.10 11:36.10/19 LLKS Osowa Sień 2019 23

24
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

566 NumerPDF 11:36.30 11:36.30/19 LKS Zorza Gdynia 2019 24

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

497 NumerPDF 1.76 1.76/19 KS Podlasie Białystok 2019 1

badania ok
2
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

27 NumerPDF 1.72 1.72/19 MKL 12 Jelenia Góra 2019 2

WYMAGANY PESEL
3
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

357 NumerPDF 1.70 1.70/19 OKS Skra Warszawa 2019 3

4
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

775 NumerPDF 1.70 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 4

5
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

298 NumerPDF 1.67 1.71/18 RKS Łódź 2019 5

6
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

302 NumerPDF 1.67 1.67/19 RKS Łódź 2019 9

7
WYRWAS Julia 2003-02-05 Z/2111/17

TAK

234 NumerPDF 1.66 1.66/19 LKS Lubusz Słubice 2019 6

8
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

536 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019 8

9
MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 Z/0095/17

TAK

572 NumerPDF 1.66 1.66/19 MKS Sambor Tczew 2019 7

10
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

235 NumerPDF 1.65 1.65/19 LKS Lubusz Słubice 2019 10

11
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

331 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Orzeł Warszawa 2019 11

12
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

300 NumerPDF 1.64 1.64/19 RKS Łódź 2019 12

13
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

240 NumerPDF 1.62 1.63/18 MLKS Agros Żary 2019 14

14
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

243 NumerPDF 1.62 1.62/19 MLKS Agros Żary 2019 13

15
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

523 NumerPDF 1.62 1.64/17 LUKS Hańcza Suwałki 2019 15

16
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

571 NumerPDF 1.62 1.68/18 MKS Sambor Tczew 2019 16

17
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

312 NumerPDF 1.61 1.61/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019 17

18
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/1089/18

TAK

715 NumerPDF 1.60 1.64/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019 19

19
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-24 Z/5282/18

TAK

565 NumerPDF 1.60 1.60/19 LKS Fenix Słupsk 2019 18

20
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

299 NumerPDF 1.60 1.60/19 RKS Łódź 2019 21

21
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

176 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2019 20

22
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

31 NumerPDF 1.59 1.59/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019 22

badania do 19.06.2020
23
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

304 NumerPDF 1.58 1.58/19 RKS Łódź 2019 23

24
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

407 NumerPDF 1.56 1.57/18 MKS Tempo Kęty 2019 24

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

624 NumerPDF 3.82 3.82/19 MKS Ustroń 2019 1

2
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

627 NumerPDF 3.70 3.83/18 MKS Ustroń 2019 2

3
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

332 NumerPDF 3.60 3.80/17 KS Warszawianka W-wa 2019 6

4
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

305 NumerPDF 3.60 3.61/18 RKS Łódź 2019 3

5
KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 Z/0574/16

TAK

543 NumerPDF 3.52 3.61/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 4

6
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

307 NumerPDF 3.50 3.50/19 RKS Łódź 2019 5

7
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

359 NumerPDF 3.40 3.56/16 OKS Skra Warszawa 2019 7

8
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

358 NumerPDF 3.30 3.30/19 OKS Skra Warszawa 2019 10

9
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

254 NumerPDF 3.30 3.30/19 ZLKL Zielona Góra 2019 8

10
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

594 NumerPDF 3.30 3.30/19 WKS Flota Gdynia 2019 9

11
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

763 NumerPDF 3.22 3.22/19 SL Olimpia Poznań 2019 13

12
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

247 NumerPDF 3.20 3.20/19 ZLKL Zielona Góra 2019 11

13
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

901 NumerPDF 3.20 3.20/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

NA KOSZT KLUBU badania OK - weryf.
14
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

625 NumerPDF 3.11 3.11/19 MKS Ustroń 2019 12

15
BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 Z/3354/17

TAK

859 NumerPDF 3.10 3.10/19 UKS OSoT Szczecin 2019 16

badania ok
16
PORĘBA Martyna 2002-05-13 Z/0328/16

TAK

555 NumerPDF 3.10 3.12/17 KL Gdynia 2019 14

17
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

325 NumerPDF 3.10 3.10/19 AZS-AWF Warszawa 2019 17

18
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

322 NumerPDF 3.10 3.10/19 AZS-AWF Warszawa 2019 15

19
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

862 NumerPDF 3.00 3.00/19 UKS OSoT Szczecin 2019 21

badania ok
20
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16 Z/2683/17

TAK

761 NumerPDF 2.90 3.10/18 SL Olimpia Poznań 2019 18

21
BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 Z/3322/16

TAK

860 NumerPDF 2.90 2.90/19 UKS OSoT Szczecin 2019 19

badania ok
22
BĄCZYK Katarzyna 2003-12-28 Z/3820/17

TAK

760 NumerPDF 2.80 2.80/19 SL Olimpia Poznań 2019 20

23
FERKOWSKA Matylda 2003-06-29 Z/5004/18

TAK

861 NumerPDF 2.80 2.80/19 UKS OSoT Szczecin 2019 22

badania ok
24
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

248 NumerPDF 2.80 3.00/18 ZLKL Zielona Góra 2019 23

25
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

626 NumerPDF 2.61 2.82/18 MKS Ustroń 2019 24

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

733 NumerPDF 5.66 5.66/17 MKL Jarocin 2019 1

badania OK - weryf.
2
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

659 NumerPDF 5.62 5.62/19 MOSM Tychy 2019 2

3
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

150 NumerPDF 5.57 5.57/19 MKL Toruń 2019 3

4
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

74 NumerPDF 5.55 5.55/19 MLKS Sokół Lubin 2019 4

5
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

321 NumerPDF 5.48 5.48/19 AZS-AWF Warszawa 2019 5

6
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

327 NumerPDF 5.46 5.46/19 GKS Wilga Garwolin 2019 7

7
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

24 NumerPDF 5.44 5.44/18 LKS Górnik Wałbrzych 2019 6

8
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

634 NumerPDF 5.36 5.36/19 MKS-MOSM Bytom 2019 8

9
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

500 NumerPDF 5.35 5.37/18 KS Podlasie Białystok 2019 10

10
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

673 NumerPDF 5.35 5.35/19 RMKS Rybnik 2019 9

11
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

749 NumerPDF 5.33 5.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2019 11

12
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

511 NumerPDF 5.31 5.31/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019 12

13
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

283 NumerPDF 5.29 5.29/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 13

14
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

181 NumerPDF 5.28 5.28/19 AZS UMCS Lublin 2019 14

15
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

766 NumerPDF 5.26 5.26/19 UKS Achilles Leszno 2019 15

16
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

316 NumerPDF 5.25 5.27/18 UKS Vis Skierniewice 2019 17

17
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

149 NumerPDF 5.25 5.42/18 MKL Toruń 2019 16

18
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

258 NumerPDF 5.23 5.32/18 ZLKL Zielona Góra 2019 18

19
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

485 NumerPDF 5.22 5.22/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 19

20
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

410 NumerPDF 5.21 5.21/19 SKS Kusy Kraków 2019 20

21
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

487 NumerPDF 5.21 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 21

22
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

425 NumerPDF 5.20 5.40/18 WKS Wawel Kraków 2019 22

23
ŚLIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

615 NumerPDF 5.16 5.16/19 KS Sprint Bielsko-Biała 2019 23

24
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

362 NumerPDF 5.14 5.14/19 OKS Skra Warszawa 2019 24

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

749 NumerPDF 12.17 12.17/19 MUKS Kadet Rawicz 2019 1

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

766 NumerPDF 11.70 11.70/19 UKS Achilles Leszno 2019 2

3
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

410 NumerPDF 11.54 11.54/19 SKS Kusy Kraków 2019 3

4
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

327 NumerPDF 11.35 11.35/19 GKS Wilga Garwolin 2019 4

5
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

284 NumerPDF 11.31 11.31/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 5

6
BARAN Julia 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

864 NumerPDF 11.25 11.26/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

NA KOSZT KLUBU badania OK - weryf.
7
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

222 NumerPDF 11.23 11.23/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 6

8
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

634 NumerPDF 11.20 11.20/19 MKS-MOSM Bytom 2019 7

9
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

696 NumerPDF 11.15 11.15/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019 8

10
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

194 NumerPDF 11.14 11.14/19 KS Agros Zamość 2019 9

11
SZULC Martyna 2002-02-14 Z/1824/16

TAK

511 NumerPDF 11.07 11.16/18 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019 10

12
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

150 NumerPDF 10.99 10.99/19 MKL Toruń 2019 11

13
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

818 NumerPDF 10.97 10.97/19 UKS MOSiR Działdowo 2019 12

14
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

468 NumerPDF 10.92 10.92/19 KKB MOSiR Krosno 2019 13

15
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

544 NumerPDF 10.89 10.89/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 14

16
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

181 NumerPDF 10.88 10.88/19 AZS UMCS Lublin 2019 15

17
PALA Sonia 2003-12-05 Z/3771/17

TAK

623 NumerPDF 10.88 10.88/19 MKS Iskra Pszczyna 2019 16

18
NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 Z/2525/17

TAK

508 NumerPDF 10.86 10.86/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019 17

19
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

347 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 18

20
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

180 NumerPDF 10.71 10.71/19 AZS UMCS Lublin 2019 19

21
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

509 NumerPDF 10.69 10.69/19 LKS Narew Kurpiewski Łomża 2019 20

22
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

128 NumerPDF 10.64 10.64/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019 21

23
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

390 NumerPDF 10.62 10.62/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019 22

24
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

480 NumerPDF 10.62 10.62/19 LKS Stal Mielec 2019 23

25
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

135 NumerPDF 10.61 10.61/19 LKS Vectra Włocławek 2019 24

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

192 NumerPDF 15.09 15.23/18 KS Agros Zamość 2019 2

2
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

809 NumerPDF 15.02 15.02/19 LKS Lubawa 2019 1

3
KURDEJ Barbara 2003-01-20 Z/3747/17

TAK

369 NumerPDF 14.79 14.79/19 OKS Start Otwock 2019 7

4
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

100 NumerPDF 14.76 14.76/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 3

badania OK - weryf.
5
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

815 NumerPDF 14.59 14.59/19 MOS Zatoka Braniewo 2019 4

6
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

279 NumerPDF 14.43 14.43/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 5

7
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

241 NumerPDF 13.91 13.91/19 MLKS Agros Żary 2019 6

8
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

725 NumerPDF 13.34 13.34/19 LUKS Orkan Września 2019 8

9
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

696 NumerPDF 13.25 13.25/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019 9

10
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

546 NumerPDF 13.22 13.22/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 10

11
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

26 NumerPDF 13.18 13.18/19 LKS Polkowice 2019 11

12
KACZMARCZYK Andżelika 2002-05-05 Z/2706/17

TAK

334 NumerPDF 13.15 13.15/19 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2019 12

WARUNKOWO - BADANIA
13
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

541 NumerPDF 12.85 12.85/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 13

14
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

608 NumerPDF 12.82 12.82/19 GKS Piast Gliwice 2019 14

15
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

838 NumerPDF 12.50 12.50/19 MKL Szczecin 2019 15

16
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

774 NumerPDF 12.41 12.41/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 16

17
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

376 NumerPDF 12.39 12.39/19 RLTL ZTE Radom 2019 21

18
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

591 NumerPDF 12.39 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019 17

19
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

25 NumerPDF 12.37 12.37/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 18

20
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

160 NumerPDF 12.33 12.33/19 MKS Inowrocław 2019 19

21
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

356 NumerPDF 12.30 12.30/17 OKLA Ostrołęka 2019 20

22
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

483 NumerPDF 12.09 12.09/19 MKL Sparta Stalowa Wola 2019 22

23
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

19 NumerPDF 11.99 11.99/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019 23

24
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

540 NumerPDF 11.95 11.95/19 AML Słupsk 2019 24

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

233 NumerPDF 42.06 42.06/19 LKS Lubusz Słubice 2019 1

2
GAJEWSKA Alicja 2003-05-13 Z/0441/18

TAK

815 NumerPDF 41.82 41.82/19 MOS Zatoka Braniewo 2019 2

3
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

541 NumerPDF 41.00 41.00/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 3

4
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

309 NumerPDF 39.52 39.52/19 UKS 55 Łódź 2019 4

5
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

279 NumerPDF 39.04 39.04/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019 5

6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

53 NumerPDF 38.33 39.28/18 MKS Osa Zgorzelec 2019 6

7
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

546 NumerPDF 38.33 38.33/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 7

8
PISKUNOWICZ Zuzanna 2002-12-27 Z/2615/17

TAK

232 NumerPDF 38.10 38.10/19 LKS Lubusz Słubice 2019 8

9
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

291 NumerPDF 38.04 38.04/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019 9

10
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

608 NumerPDF 37.57 37.57/19 GKS Piast Gliwice 2019 10

11
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

486 NumerPDF 37.08 37.08/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 11

12
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

387 NumerPDF 37.02 37.02/19 UKS LA Basket Warszawa 2019 12

badania ok
13
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

273 NumerPDF 36.91 36.91/19 MKLA Łęczyca 2019 13

14
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

201 NumerPDF 35.73 35.73/19 MKS Agros Chełm 2019 20

15
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

160 NumerPDF 35.61 35.61/19 MKS Inowrocław 2019 14

16
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

809 NumerPDF 35.35 35.46/18 LKS Lubawa 2019 15

17
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

355 NumerPDF 35.34 35.34/19 OKLA Ostrołęka 2019 16

18
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

132 NumerPDF 35.21 35.21/19 LIUKS Kruszwica 2019 17

19
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

288 NumerPDF 35.19 35.19/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019 18

20
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

694 NumerPDF 34.97 34.97/19 KKL Kielce 2019 19

21
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

192 NumerPDF 34.14 34.14/19 KS Agros Zamość 2019 21

22
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

57 NumerPDF 33.80 33.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 22

23
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

838 NumerPDF 33.75 33.75/19 MKL Szczecin 2019 23

24
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

745 NumerPDF 33.48 33.48/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019 24

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

294 NumerPDF 59.54 63.01/18 MUKS Park Zduńska Wola 2019 1

2
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

145 NumerPDF 58.42 61.68/18 LUKS Start Nakło 2019 2

3
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

694 NumerPDF 57.04 57.04/19 KKL Kielce 2019 3

4
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

53 NumerPDF 56.80 56.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 4

5
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

725 NumerPDF 53.62 53.62/19 LUKS Orkan Września 2019 5

6
PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 Z/2639/16

TAK

363 NumerPDF 53.03 53.03/19 OKS Skra Warszawa 2019 6

7
SIKORA Agata 2003-02-26 Z/3412/16

TAK

98 NumerPDF 52.30 52.30/19 BKS Bydgoszcz 2019 7

8
POWCIOŁ Agata 2002-01-15 Z/3615/16

TAK

670 NumerPDF 51.17 53.89/18 RMKS Rybnik 2019 8

9
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

187 NumerPDF 50.97 50.97/19 KS Agros Zamość 2019 9

10
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

241 NumerPDF 49.80 49.80/19 MLKS Agros Żary 2019 10

11
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

831 NumerPDF 49.33 49.33/19 LLKS Pomorze Stargard 2019 11

12
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

104 NumerPDF 49.27 49.27/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 12

13
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

96 NumerPDF 49.16 49.16/19 BKS Bydgoszcz 2019 13

14
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

56 NumerPDF 47.69 47.69/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 14

15
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

64 NumerPDF 47.48 48.19/18 MLKS Echo Twardogóra 2019 15

16
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

65 NumerPDF 47.26 47.26/19 MLKS Echo Twardogóra 2019 16

17
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

360 NumerPDF 45.22 45.22/19 OKS Skra Warszawa 2019 17

18
MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

424 NumerPDF 45.17 45.17/19 WKS Wawel Kraków 2019 18

19
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

143 NumerPDF 45.06 45.06/19 LUKS Start Nakło 2019 19

20
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

256 NumerPDF 45.00 45.00/19 ZLKL Zielona Góra 2019 20

21
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

744 NumerPDF 42.19 42.19/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019 21

22
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

190 NumerPDF 42.12 43.17/18 KS Agros Zamość 2019 22

23
DELIJEWSKA Karolina 2002-01-10 Z/1042/16

TAK

45 NumerPDF 42.01 42.01/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 23

24
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

441 NumerPDF 41.39 41.39/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019 24

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 Z/3069/17

TAK

528 NumerPDF 49.58 49.58/19 UKS Czwórka Białystok 2019 1

2
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

522 NumerPDF 48.80 48.80/19 LUKS Hańcza Suwałki 2019 2

3
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

246 NumerPDF 44.42 44.42/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019 3

4
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

55 NumerPDF 43.94 43.94/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 4

5
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

51 NumerPDF 43.15 43.15/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 5

6
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

352 NumerPDF 42.19 42.19/19 MUKS Płock 2019 6

7
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

26 NumerPDF 42.03 42.03/19 LKS Polkowice 2019 7

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

33 NumerPDF 41.67 41.67/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019 8

9
STOKOWSKA Wiktoria 2002-06-13 Z/3635/17

TAK

529 NumerPDF 41.60 41.60/19 UKS Czwórka Białystok 2019 9

10
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

121 NumerPDF 41.10 41.10/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 10

badania ok
11
PRYGIEL Martyna 2003-02-05 Z/1664/17

TAK

376 NumerPDF 41.08 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2019 11

12
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

540 NumerPDF 39.95 39.95/19 AML Słupsk 2019 12

13
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

772 NumerPDF 39.49 39.49/19 UKS Olimp Duszniki 2019 13

14
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

422 NumerPDF 39.37 39.37/19 WKS Wawel Kraków 2019 14

15
MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 Z/0296/19

TAK

545 NumerPDF 38.36 38.36/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019 15

16
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

644 NumerPDF 38.27 38.27/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019 16

17
RANECKA Kamila 2002-02-05 Z/3755/16

TAK

432 NumerPDF 38.16 40.30/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019 17

18
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

530 NumerPDF 38.05 38.05/19 UKS Liceum sportowe Łomża 2019 18

19
WOJTKUN Aleksandra 2003-06-21 Z/4922/18

TAK

587 NumerPDF 38.04 38.04/19 SKLA Sopot 2019 19

20
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

119 NumerPDF 37.46 37.46/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 20

badania ok
21
PADZIK Weronika 2002-10-14 Z/2712/19

TAK

353 NumerPDF 37.45 37.45/19 MUKS Płock 2019 21

22
PUZANOWSKA Sylwia 2002-06-04 Z/4030/17

TAK

503 NumerPDF 37.30 37.30/19 KS Podlasie Białystok 2019 22

23
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

309 NumerPDF 37.16 41.57/16 UKS 55 Łódź 2019 23

24
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

57 NumerPDF 36.90 39.21/18 MKS Osa Zgorzelec 2019 24

 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

452 NumerPDF 5056 5056/19 MULKS Juvenia Głuchołazy 2019 1

2
MULDER Sophia 2002-09-12 Z/4766/19

TAK

753 NumerPDF 4864 4864/19 OŚ AZS Poznań 2019 2

Z LISTY PZLA
3
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

225 NumerPDF 4600 4600/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 3

4
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

289 NumerPDF 4331 4331/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019 4

5
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

323 NumerPDF 4082 4082/19 AZS-AWF Warszawa 2019 5

6
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

436 NumerPDF 4012 4012/19 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019 6

7
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

573 NumerPDF 3979 3979/19 MKS Sambor Tczew 2019 7

8
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

384 NumerPDF 3961 3961/19 UKS LA Basket Warszawa 2019 8

9
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

822 NumerPDF 3958 4169/18 KL Iskra Białogard 2019 9

10
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

244 NumerPDF 3854 3979/18 MLKS Agros Żary 2019 10

11
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

720 NumerPDF 3809 3809/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019 11

badania ok
12
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

431 NumerPDF 3774 3884/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019 12

13
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

60 NumerPDF 3759 3759/19 MKS Osa Zgorzelec 2019 13

14
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

TAK

595 NumerPDF 3721 3721/19 AZS-AWF Katowice 2019 14

15
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

290 NumerPDF 3711 3711/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019 15

16
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

76 NumerPDF 3611 3907/18 SL GKS Olsza Olszyna 2019 16

17
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

75 NumerPDF 3570 3570/19 MLKS Sokół Lubin 2019 17

18
GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 Z/0214/17

TAK

560 NumerPDF 3567 3887/18 KS Wejher Wejherowo 2019 18

19
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

705 NumerPDF 3535 3535/19 KS Gwardia Piła 2019 19

20
BEDNARCZYK Natalia 2003-11-27 Z/5092/18

TAK

393 NumerPDF 3504 3504/19 WLKS Nowe Iganie 2019 20

21
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

85 NumerPDF 3405 3405/19 WKS Śląsk Wrocław 2019 21

22
ŁASKA Anna 2002-07-16 Z/0507/16

TAK

568 NumerPDF 3380 3744/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019 22

badania ok
23
KULUS Matylda 2002-03-14 Z/3054/16

TAK

787 NumerPDF 3377 3872/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019 23

badania OK - weryf.
24
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

558 NumerPDF 3356 3356/19 KS Wejher Wejherowo 2019 24

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSIŃSKA Marcelina 2002-01-14 Z/4144/15

TAK

849 NumerPDF 26:16 26:16/19 MKS Hermes Gryfino 2019 1

2
HACZYK Marta 2003-03-30 Z/0007/18

TAK

780 NumerPDF 26:39 26:39/19 UKS Przełaj Żerków 2019 2

3
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

773 NumerPDF 27:12 27:12/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019 3

4
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

764 NumerPDF 27:23 27:23/19 UKS 12 Kalisz 2019 4

5
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

828 NumerPDF 27:25 27:25/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019 5

6
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

783 NumerPDF 28:15.30 28:15.30/19 UKS Przełaj Żerków 2019 6

7
KASPRZAK Amelia 2003-12-22 Z/0699/17

TAK

782 NumerPDF 28:36.45 28:36.45/19 UKS Przełaj Żerków 2019 7

8
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

164 NumerPDF 29:25 28:47.50/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019 8

9
TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 Z/2259/17

TAK

208 NumerPDF 29:30.03 29:30.03/19 MKS Unia Hrubieszów 2019 9

10
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

439 NumerPDF 29:42.26 29:42.26/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019 10

11
BOBOWSKA Natalia 2002-05-24 Z/2315/19

TAK

162 NumerPDF 30:42.70 30:42.70/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019 11

12
KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 Z/0843/17

TAK

786 NumerPDF 32:13.42 31:06.57/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019 12

13
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

32 NumerPDF 32:18.32 32:18.32/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019 13

badania ok
14
KOCIMSKA Dominika 2003-05-22 Z/0791/17

TAK

654 NumerPDF 32:25.35 32:25.35/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019 14

15
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

442 NumerPDF 32:25.68 32:25.68/19 LUKS MGOKSiR Korfantów 2019 15

16
KLISZ Kinga 2003-05-26 Z/3239/17

TAK

684 NumerPDF 32:40 32:40/19 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2019 16

badania OK - weryf.
17
KANIA Martyna 2003-07-19 Z/1112/18

TAK

206 NumerPDF 33:06.31 33:06.31/19 MKS Unia Hrubieszów 2019 17

18
GOŁĄBEK Alicja 2003-11-12 Z/1025/18

TAK

645 NumerPDF 33:43.08 33:43.08/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019 18

19
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

TAK

169 NumerPDF 33:47.80 31:34.30/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2019 19

WYMAGANY PESEL
20
FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 Z/5211/18

TAK

342 NumerPDF 34:09.55 34:09.55/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 20

21
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

348 NumerPDF 34:56.93 34:56.93/19 MKS Bank BS Płońsk 2019 21

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

727 NumerPDF 13.50 13.50/19 LUKS Orkan Września 2019 1

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

412 NumerPDF 13.88 13.88/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019 2

3
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

193 NumerPDF 14.06 13.72/18 KS Agros Zamość 2019 3

4
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

197 NumerPDF 14.22 14.22/19 KS Wisła Puławy 2019 4

5
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

856 NumerPDF 14.26 14.26/19 STS Pomerania Szczecinek 2019 5

6
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

584 NumerPDF 14.32 14.32/19 SKLA Sopot 2019 6

7
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

70 NumerPDF 14.42 14.42/19 MLKS Sokół Lubin 2019 8

8
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

261 NumerPDF 14.44 14.37/18 AZS Łódź 2019 7

9
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

636 NumerPDF 14.58 14.58/19 MKS-MOSM Bytom 2019 9

10
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

666 NumerPDF 14.77 14.77/19 RMKS Rybnik 2019 10

11
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

378 NumerPDF 14.84 14.84/19 UKS Filipides Teresin 2019 12

12
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

92 NumerPDF 14.87 14.87/19 WLKS Wrocław 2019 11

13
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

73 NumerPDF 15.05 15.05/19 MLKS Sokół Lubin 2019 13

14
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

229 NumerPDF 15.09 15.09/19 AZS-AWF Gorzów 2019 14

15
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

391 NumerPDF 15.11 15.11/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019 17

16
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

697 NumerPDF 15.12 15.12/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019 16

17
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

245 NumerPDF 15.12 15.12/19 MLKS Agros Żary 2019 15

18
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

30 NumerPDF 15.24 15.24/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019 18

19
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

539 NumerPDF 15.25 15.25/19 AML Słupsk 2019 19

20
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

577 NumerPDF 15.39 15.39/19 SKLA Sopot 2019 20

21
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

258 NumerPDF 15.45 14.99/18 ZLKL Zielona Góra 2019 21

22
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

357 NumerPDF 15.60 15.60/19 OKS Skra Warszawa 2019 22

23
SZUŁCZYŃSKA Katarzyna 2002-10-12 Z/1425/17

TAK

770 NumerPDF 15.66 15.54/18 UKS Jedynka Gostyń 2019 23

24
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

779 NumerPDF 15.70 15.70/19 UKS Przełaj Żerków 2019 24

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

219 NumerPDF 60.81 60.48/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 1

2
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

197 NumerPDF 62.46 62.46/19 KS Wisła Puławy 2019 2

3
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

182 NumerPDF 62.72 61.47/18 AZS UMCS Lublin 2019 3

4
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

154 NumerPDF 64.12 64.12/19 MKL Toruń 2019 4

5
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

806 NumerPDF 64.26 64.26/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019 5

6
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

403 NumerPDF 64.95 64.95/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019 6

badania ok
7
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

697 NumerPDF 65.37 65.37/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2019 7

8
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

728 NumerPDF 65.57 65.57/19 LUKS Orkan Września 2019 8

9
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

600 NumerPDF 65.59 65.59/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019 9

10
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

139 NumerPDF 65.61 65.61/19 LKS Vectra Włocławek 2019 10

11
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

4 NumerPDF 65.98 65.98/19 GKS Start Długołęka 2019 11

12
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

574 NumerPDF 66.14 66.14/19 RKS Rumia 2019 12

13
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

723 NumerPDF 66.20 66.20/19 LUKS Orkan Września 2019 13

14
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

499 NumerPDF 66.37 66.37/19 KS Podlasie Białystok 2019 14

15
STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 Z/2547/17

TAK

525 NumerPDF 66.43 66.43/19 LUKS Hańcza Suwałki 2019 15

16
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

465 NumerPDF 66.86 66.86/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 16

17
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

718 NumerPDF 66.88 66.88/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019 17

badania ok
18
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

409 NumerPDF 66.93 66.93/19 MLUKS Tarnów 2019 18

19
KLASIK Joanna 2002-07-21 Z/2263/16

TAK

680 NumerPDF 67.34 65.30/18 TL ROW Rybnik 2019 19

20
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

488 NumerPDF 67.75 67.75/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019 20

21
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

249 NumerPDF 68.16 68.16/19 ZLKL Zielona Góra 2019 21

22
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

408 NumerPDF 68.18 68.18/19 MKS Tempo Kęty 2019 22

23
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

86 NumerPDF 68.42 68.42/19 WKS Śląsk Wrocław 2019 23

24
KRUAZE Gabriela 2002-09-06 Z/3298/16

TAK

526 NumerPDF 68.51 68.51/19 MKS Juvenia Białystok 2019 24

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

109 NumerPDF 4:58.85 4:58.85/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 1

badania ok
2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

10 NumerPDF 4:59.16 4:59.16/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019 2

3
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

735 NumerPDF 5:02.32 5:02.32/19 MKL Jarocin 2019 3

4
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

590 NumerPDF 5:07.27 5:07.27/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019 4

5
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

842 NumerPDF 5:14.63 5:14.63/19 MKL Szczecin 2019 5

6
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

699 NumerPDF 5:17.55 5:17.55/19 SSR Olimp Strawczyn 2019 6

7
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

269 NumerPDF 5:17.78 5:17.78/19 LUKS Strzałków 2019 7

8
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

633 NumerPDF 5:19.91 5:19.91/19 MKS-MOSM Bytom 2019 8

9
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

484 NumerPDF 5:22.23 5:22.23/19 MKS Stal Nowa Dęba 2019 9

10
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

123 NumerPDF 5:23.36 5:15.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 10

11
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

178 NumerPDF 5:23.76 5:23.76/19 UKS Czapla Białe Błota 2019 11

badania OK - weryf.
12
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

698 NumerPDF 5:26.53 5:26.53/19 SSR Olimp Strawczyn 2019 12

13
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

805 NumerPDF 5:27.79 5:27.79/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019 13

14
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

515 NumerPDF 5:27.88 5:27.88/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019 14

15
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

695 NumerPDF 5:28.96 5:28.96/19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019 15

16
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

599 NumerPDF 5:30.26 5:30.26/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019 16

17
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

308 NumerPDF 5:32.61 5:32.61/19 RKS Łódź 2019 17

18
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

373 NumerPDF 5:35.06 5:35.06/19 RLTL ZTE Radom 2019 18

19
MAŁYSZKO Aleksandra 2002-09-25 Z/2285/19

TAK

527 NumerPDF 5:36.23 5:36.23/19 MKS Juvenia Białystok 2019 19

20
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

736 NumerPDF 5:37.96 5:37.96/19 MKL Jarocin 2019 20

badania OK - weryf.
21
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

372 NumerPDF 5:39.11 5:26.92/18 PTT Delta Płock 2019 21

22
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

848 NumerPDF 5:42.10 5:42.10/19 MKS Hermes Gryfino 2019 22

23
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

768 NumerPDF 5:43.38 5:43.38/19 UKS Achilles Leszno 2019 23

24
NIWCZYK Karolina 2002-07-29 Z/0365/18

TAK

767 NumerPDF 5:44.32 5:44.32/19 UKS Achilles Leszno 2019 24

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BURLEWICZ Barbara
2. LANDOWSKA Zofia
3. SOBCZYK Kamila
4. WIŚNIEWSKA Ewa
5. WIŚNIEWSKA Oliwia
2003
2003
2002
2003
2003
NumerPDF OKS Skra Warszawa

2 1. CIURKOT Noemi
2. MAŁKOWSKA Dominika
3. KOBUSIŃSKA Michalina
4. ORSZAGH Natalia
5. KOGUT Zuzanna
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

3 1. BIELACKA Weronika
2. LIS Klaudia
3. MATUSZEWICZ Anna
4. TARKOWSKA Natalia
5. WIŚNIEWSKA Joanna
2002
2002
2003
2002
2003
NumerPDF MKL Toruń

4 1. GÓRECZNA Julia
2. MAKAROWSKA Maja
3. TARNOWSKA Nikola
4. TYLAK Martyna
5. WAWROWSKA Emilia
2003
2002
2002
2003
2003
NumerPDF MLKS Sokół Lubin

5 1. BRAMBERGER Paulina
2. BĄK Agata
3. GUTT Emilia
4. ROJEK Natalia
5. PODWOJSKA Katarzyna
2002
2002
2003
2003
2003
NumerPDF RMKS Rybnik

6 1. MAGRYTA Katarzyna
2. FABIAŃCZYK Martyna
3. OLESZCZYŃSKA Amelia
5. ZAWROTNIAK Urszula
2002
2002
2003
2003
NumerPDF MKS Agros Chełm

7 1. DAMS Wiktoria
2. MATUSIAK Maria
3. MAJEWSKA Marika
4. ZIMNA Marta
2003
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

8 1. PODWIKA Lena
2. KRAUSE Wiktoria
3. KRAUZE Martyna
4. LÜDTKE Martyna
5. SITEK Zuzanna
2002
2003
2003
2003
2003
NumerPDF MKS MOS Wrocław

 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. FORC Wiktoria
2. KOGUT Zuzanna
3. ORSZAGH Natalia
4. ZIÓŁKOWSKA Paulina
5. KORALEWSKA Julia
2002
2002
2002
2003
2002
NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL

2 1. KUCIŃSKA Amelia
2. MIERZEJEWSKA Martyna
3. PIZOŃ Wiktoria
4. WESOŁOWSKA Natalia
5. WOJNOWSKA Natalia
2002
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MUKL Brodnica

3 1. MUSZYŃSKA Nina
2. KOWALSKA Natalia
3. JEZIAK Wiktoria
4. STUPAŁA Aleksandra
5. KOPKA Malwina
2003
2003
2002
2003
2003
NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa

4 1. CZARNECKA Aleksandra
2. KUBICKA Julia
3. ZIÓŁEK Weronika
4. DOMURAT Wiktoria
5. PĘTLICKA Julia
6. STAWICKA Maja
2002
2002
2003
2002
2002
2003
NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn

5 1. DAMS Wiktoria
2. MATUSIAK Maria
3. MAJEWSKA Marika
4. GUZOWSKA Martyna
2003
2002
2002
2003
NumerPDF LUKS Orkan Września

6 1. BĄK Zuzanna
2. NIEMOŃSKA Weronika
3. KANDER Paulina
4. SZWARCZEWSKA Zofia
2002
2002
2003
2002
NumerPDF OKS Start Otwock

7 1. SURA Kornelia
2. KOSIKOWSKA Anita
3. RZESZEWSKA Olga
4. KACZMAREK Alicja
5. ŚWIRBUTOWICZ Julia
6. MARKOWSKA Wiktoria
2002
2002
2002
2002
2003
2002
NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp.

8 1. SZYMAŃSKA Dominika
2. JĘDRUSZKO Nikola
3. WALIŁKO Kamila
4. ZWOLIŃSKA Judyta
2002
2003
2002
2002
NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

466 NumerPDF 10.57 10.57/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 1

2
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

265 NumerPDF 10.68 10.68/19 BKL Bełchatów 2019 2

3
KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 Z/2963/17

TAK

667 NumerPDF 10.71 10.71/19 RMKS Rybnik 2019 3

4
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

414 NumerPDF 10.72 10.72/19 UKS bieganie.pl Stryszawa 2019 4

5
CHIDA Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

317 NumerPDF 10.78 10.78/19 ULKS MOSiR Sieradz 2019 5

6
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

189 NumerPDF 10.79 10.79/18 KS Agros Zamość 2019 6

7
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

88 NumerPDF 10.87 10.87/19 WLKS Wrocław 2019 7

LIMIT KONKURENCJI
8
BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

835 NumerPDF 10.89 10.89/19 MKL Szczecin 2019 8

9
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 Z/0409/16

TAK

44 NumerPDF 10.94 10.94/19 MKS MOS Wrocław 2019 9

10
ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

467 NumerPDF 11.04 11.04/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 10

11
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

537 NumerPDF 11.07 11.07/19 AML Słupsk 2019 12

12
WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 Z/5660/15

TAK

617 NumerPDF 11.07 11.03/18 LKS Pogórze Skoczów 2019 11

13
SWOBODA Dawid 2003-12-09 Z/3334/17

TAK

844 NumerPDF 11.09 11.09/19 MKL Szczecin 2019 13

14
BROJANOWSKI Kacper 2002-06-29 Z/4247/19

TAK

217 NumerPDF 11.12 11.12/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019 14

15
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

533 NumerPDF 11.18 11.18/19 AML Słupsk 2019 15

16
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

816 NumerPDF 11.19 11.16/18 UKS Atos Woźnice 2019 16

17
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

512 NumerPDF 11.21 11.21/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019 17

18
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

337 NumerPDF 11.21 11.21/19 Mazovia ProActiv Ciechanów 2019 18

19
GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 Z/0440/19

TAK

103 NumerPDF 11.23 11.23/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019 19

badania ok
20
GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 Z/2136/17

TAK

607 NumerPDF 11.25 11.25/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019 20

21
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

394 NumerPDF 11.26 11.26/19 WLKS Nowe Iganie 2019 21

22
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

361 NumerPDF 11.27 11.27/19 OKS Skra Warszawa 2019 22

23
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

791 NumerPDF 11.28 11.28/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019 23

24
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

737 NumerPDF 11.30 11.30/19 MKS Baszta Szamotuły 2019 24

25
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

716 NumerPDF 11.35 11.21/18 LKS Maraton Turek 2019 29

rez1
 
100 metrów mężczyzn PK
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Ranking
OOM
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOSIN Rafał 2002-07-08 Z/0682/17

TAK

841 NumerPDF 11.24 11.24/19 PK MKL Szczecin 2019

badania ok
2
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

211 NumerPDF 11.33 11.33/19 MKS Żak Biała Podlaska 2019 27

3
ORZECH Mateusz 2002-02-19 Z/2169/19

TAK

462 NumerPDF 11.35 11.35/19 CWKS Resovia Rzeszów 2019 28