Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych
WARSZAWA, 14.03.2020
 
1 km przełaje K dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBECKA Karolina 2007-03-14 Z/1342/20

TAK

49 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

2
KŁOSIŃSKA Natalia 2008-10-30 Z/2907/19

TAK

300 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

3
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

725 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

4
FIOŁEK Hanna 2009-09-12 Z/0997/20

TAK

43 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

5
BOLCZAK Maria 2008-05-08 Z/0995/20

TAK

705 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

6
KOPROWSKA Maja 2008-10-17 Z/0998/20

TAK

749 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

7
ZDUNEK Anna 2009-02-23 Z/4118/19

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

8
KISIAŁA Wiktoria 2008-02-11 Z/1339/20

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

9
NIEDZIŃSKA Nikol 2008-04-09 Z/0943/20

TAK

24 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

10
DRANIAK Paulina 2007-05-08 Z/2173/19

TAK

303 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

11
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

12
MADEJ Nina 2007-09-29 Z/0389/19

TAK

298 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

13
DOMAGAŁA Nikola 2009-09-12 Z/0690/20

TAK

404 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

14
CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 Z/2007/19

TAK

302 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

15
ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 Z/1457/18

TAK

208 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

16
PTASZYŃSKA Patrycja 2008-10-15 Z/5196/19

2019

104 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

17
KOROCIŃSKA Julia 2007-05-02 Z/4709/19

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

18
KRAWCZYK Hanna 2007-01-28 Z/2036/19

TAK

13 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

19
FIGURSKA Paula 2007-07-14 Z/2034/19

TAK

12 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

20
BRZÓSKA Małgorzata 2007-09-19 Z/2055/19

2019

5 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

21
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

543 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

22
NARKINTOWICZ Maria 2007-08-31 Z/1271/20

TAK

112 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

23
HOYER Natalia 2008-05-02 Z/5814/19

2019

106 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

24
FLIS Gabriela 2007-03-02 Z/0195/19

2019

777 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

25
BRUDNY Regina 2007-12-22 Z/2069/19

TAK

4 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

26
WIERZCHOWSKA Dominika 2007-03-27 Z/2084/19

2019

862 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

27
RACHWALSKA Zofia 2008-01-14 Z/2088/19

2019

834 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

28
KOSSON Barbara 2008-05-29 Z/2090/19

2019

833 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

29
KOPEĆ Liwia 2008-04-14 Z/2083/19

2019

897 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

30
KOPEĆ Letycja 2008-04-14 Z/2082/19

2019

896 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

31
KARCZEWSKA Marta 2008-01-28 Z/2081/19

2019

832 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

32
FLORCZUK Malwina 2007-04-21 Z/2091/19

2019

831 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

33
BRAUZE Matylda 2009-07-10 Z/2089/19

2019

830 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

34
MOMOT Pola 2007-06-12 Z/2122/19

2019

5 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

35
BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 Z/0536/20

TAK

430 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

36
BARGIEŁ Barbara 2008-08-18 Z/0838/20

TAK

56 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

37
GIEJBATOW Julia 2008-05-15 Z/1569/19

TAK

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

38
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

718 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

39
ŁUCZKO Maja 2008-01-30 Z/0753/20

TAK

60 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

 
1 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Weronika 2006-09-10 Z/4420/19

2019

989 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

2
GAWLAS Anna 2006-04-17 Z/4413/19

2019

998 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

3
URBAŃCZYK Joanna 2006-01-17 Z/3865/19

TAK

8 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

4
PAŚK Urszula 2006-06-14 Z/2184/19

TAK

421 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

5
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

6
DĘBECKA Barbara 2005-03-19 Z/1866/18

TAK

37 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

7
DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 Z/1867/18

TAK

49 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

8
OSTASZEWSKA Amelia 2005-12-09 Z/1341/20

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

9
KLAUS Kamila 2006-05-06 Z/1868/18

TAK

39 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

10
OSSOWSKA Patrycja 2006-01-30 Z/1998/19

TAK

31 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

11
CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 Z/2341/19

TAK

38 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020

12
POSTEK Amelia 2005-09-07 Z/5636/18

TAK

730 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

13
WARSICKA Martyna 2005-09-13 Z/2014/19

TAK

733 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

14
JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 Z/5442/18

2019

811 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

15
GOŁDA Karolina 2005-09-30 Z/0527/20

TAK

120 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

16
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 Z/0391/19

TAK

7 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

17
BIENIAS Nicole 2006-03-22 Z/5435/18

2019

807 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

18
KOSSON Alicja 2006-09-04 Z/2071/19

2019

813 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

19
KWIATKOWSKA Dominika 2005-11-10 Z/5638/18

2019

804 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

20
OŁDAK Martyna 2006-02-06 Z/0683/20

TAK

816 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

21
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

2019

814 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

22
POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 Z/1100/18

TAK

225 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

23
FOLWARSKA Ida 2006-04-12 Z/0390/19

TAK

222 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

24
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

2019

802 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

25
BEREZOWSKA Maria 2006-04-02 Z/2002/19

TAK

401 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

26
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

2019

997 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

27
OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 Z/0429/19

2019

277 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

28
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

2019

102 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

29
PAVILLET Zoé 2006-07-19 Z/0681/20

TAK

819 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

30
TOKARSKA Alicja 2006-08-15 Z/0682/20

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

31
MARKIEWICZ Ewa 2006-02-11 Z/1231/20

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

32
JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 Z/3909/19

TAK

850 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

33
GŁODEK Katarzyna 2006-11-28 Z/1230/20

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

34
MAKOWSKA Aniela 2006-04-20 Z/2047/19

TAK

22 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

35
PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 Z/2132/19

2019

114 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

36
WILCZYŃSKA Kinga 2006-02-14 Z/1999/19

TAK

43 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

37
GĘBICKA Marianna 2006-08-09 Z/2046/19

TAK

13 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

38
GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 Z/2000/19

TAK

30 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

39
WOŹNIAK Iga 2006-09-21 Z/3108/17

TAK

112 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

40
MARCINKIEWICZ Alicja 2006-08-24 Z/2048/19

TAK

23 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

41
BASIOR Zuzanna 2006-03-28 Z/0431/19

2019

734 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

42
RÓŻAŃSKA Maria 2006-02-26 Z/2103/19

TAK

830 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

43
REK Kinga 2005-01-20 Z/2106/19

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

44
PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 Z/2196/19

2019

24 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2020

45
SPISZ Maja 2006-10-23 Z/2051/19

TAK

36 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

46
LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 Z/2104/19

TAK

844 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

47
LAUFER Jagoda 2006-08-18 Z/5434/18

2019

808 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

48
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

2019

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

49
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

6 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

50
SZUMIGAJ Aleksandra 2005-01-08 Z/2131/19

2019

109 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

51
WELK Antonina 2006-01-14 Z/3107/17

TAK

101 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

52
PRZESMYCKA Marianna 2006-05-20 Z/2049/19

TAK

12 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

53
KUSY Roksana 2006-02-22 Z/2121/19

2019

6 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

54
SZRAJNER Łucja 2005-02-19 Z/5622/19

2019

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

55
BOGDAL Anna 2005-07-29 Z/2026/19

TAK

3 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

56
BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 Z/4218/19

TAK

23 NumerPDF KS Maków Biega 2020

57
ZIÓŁEK Zofia 2006-05-04 Z/0388/19

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

58
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

59
HOFMAN Maja 2006-06-30 Z/1256/20

TAK

100 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020

60
WALCZAK Julia 2006-10-06 Z/1557/18

TAK

903 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

61
SIMON Zofia 2006-08-23 Z/4416/19

2019

988 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

62
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

2019

999 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
1.5 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBA Ewelina 2004-03-29 Z/3393/16

2019

492 NumerPDF OKS Start Otwock 2020

2
SZOSTAK Natalia 2003-08-06 Z/3934/19

2019

485 NumerPDF OKS Start Otwock 2020

3
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

4
DEREZIŃSKA Hanna 2004-10-18 Z/1873/18

TAK

48 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 Z/0811/20

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

6
JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 Z/4737/19

2019

160 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

7
BUCZEK Kinga 2003-01-09 Z/0343/17

2019

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

8
MAREK Justyna 2003-10-01 Z/3635/18

TAK

823 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

9
TYNDZIK Maria 2003-06-03 Z/2922/17

TAK

445 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

10
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

446 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

11
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

12
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

898 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

13
GRABOWSKA Urszula 2004-07-16 Z/1179/18

TAK

880 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

14
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

15
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

16
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

2019

206 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

17
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

18
ŁUCJANEK Zofia 2004-07-16 Z/3634/18

2019

822 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

19
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

555 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

20
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

21
LITEWSKA Karolina 2004-10-03 Z/2110/19

2019

823 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

22
MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 Z/2108/19

2019

803 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

23
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

24
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

2019

111 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

25
KOWALCZYK-SKAP Jagoda 2003-10-20 Z/2715/17

TAK

459 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

26
DĄBROWSKA Klaudia 2002-01-17 Z/2719/17

2019

437 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

27
WĄSOWSKA Aleksandra 2004-05-25 Z/1687/20

TAK

51 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

 
2 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

2019

482 NumerPDF OKS Start Otwock 2020

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020  ZKN   SKN 

3
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

2019

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

4
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
GAJDA Sylwana 1999-11-10 Z/4775/19

TAK

270 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

6
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

815 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

7
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

2019

771 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

8
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

846 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

9
LEŚNIK Zofia 2001-06-22 Z/2293/19

TAK

840 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

2019

745 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

2
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

2019

497 NumerPDF OKS Start Otwock 2020  ZKN 

3
MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

2019

739 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

4
TYNDZIK Eleonora 2003-06-03 Z/2923/17

TAK

444 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

5
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

2019

252 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

6
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

36 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

7
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

841 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

8
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

4 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

9
WILCZYŃSKA Julia 2004-04-26 Z/0255/19

2019

171 NumerPDF MKS Pułtusk 2020

 
2 km przełaje K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

2019

755 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

2
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

3
LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 Z/4736/19

2019

156 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

4
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

5
GOŁDA Karolina 2005-09-30 Z/0527/20

TAK

120 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

6
WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

758 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

7
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

2 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

8
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

9
HUTNIAK Amelia 2006-12-03 Z/2119/19

2019

9 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2020

 
1 km przełaje M dzieci
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 Z/2029/19

TAK

18 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

2
BŁACHNIO Borys 2008-02-12 Z/1725/20

TAK

431 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

3
ROZBICKI Kacper 2008-08-29 Z/4203/19

TAK

427 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

4
ADAMÓW-BIELKOWICZ Filip 2007-05-06 Z/2054/19

2019

11 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

5
PAŚK Mikołaj 2008-10-24 Z/4202/19

TAK

426 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

6
URBANEK Kacper 2007-04-21 Z/2030/19

TAK

40 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

7
ŚMIECHOWSKI Mateusz 2007-06-13 Z/0799/20

TAK

52 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

8
MIKA Kilian 2007-02-26 Z/0800/20

TAK

52 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

9
LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 Z/0965/20

TAK

7 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

10
BIAŁOBRZESKI Dominik 2008-06-16 Z/1261/20

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

11
DUBRAWSKI Franciszek 2007-04-21 Z/1381/20

TAK

830 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

12
GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 Z/5436/18

2019

825 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

13
DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 Z/0689/20

TAK

403 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

14
ZIÓŁEK Antoni 2008-06-08 Z/0946/20

TAK

5 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

15
LACHOWSKI Gracjan 2007-01-01 Z/2890/19

2019

12 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

16
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

252 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

17
SZADKOWSKI Michał 2007-03-10 Z/2038/19

TAK

37 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

18
JAROSZ Jakub 2007-11-29 Z/2028/19

TAK

16 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

19
JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 Z/2027/19

TAK

15 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

20
GOSTKOWSKI Krzysztof 2007-03-29 Z/2039/19

TAK

14 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

21
CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 Z/2041/19

TAK

10 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

22
CHMIELEWSKI Franek 2007-12-13 Z/2042/19

TAK

6 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

23
BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 Z/2056/19

TAK

12 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

24
BANAŚ Filip 2008-04-22 Z/2033/19

2019

1 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

25
SZCZUCKI Jacek 2008-03-21 Z/2031/19

TAK

38 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

26
OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 Z/1091/20

TAK

88 NumerPDF KS Atak Agrykola Warszawa 2020

27
WOLSKI Wojciech 2008-09-26 Z/2085/19

2019

863 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

28
RÓJ Mikołaj 2007-08-21 Z/2095/19

2019

835 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

29
STELMASZCZYK Tomasz 2009-11-17 Z/2096/19

2019

860 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

30
CHYBA Tomasz 2009-07-05 Z/2092/19

2019

891 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

31
CHRAPEK Krzysztof 2009-02-16 Z/5834/19

TAK

225 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

32
KWACZEK Stanisław 2009-09-27 Z/4205/19

TAK

429 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

33
JARECKI Bartosz 2008-07-26 Z/4201/19

TAK

425 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

34
BAŁABAN Antoni 2008-08-06 Z/4200/19

TAK

424 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

35
CZUŁEK Adrian 2009-03-13 Z/0996/20

TAK

242 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

36
ANTOSIK Kacper 2007-06-26 Z/2040/19

TAK

2 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

37
PASTUSZEK Sebastian 2007-03-22 Z/2025/19

TAK

28 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

38
ŁADA Marek 2008-06-17 Z/4412/19

2019

991 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

39
MAREK Przemysław 2007-05-04 Z/4408/19

2019

990 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
2 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020  ZKN 

2
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

3
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

2019

87 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020

4
WILKOWSKI Piotr 2002-04-03 Z/4784/19

2019

158 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

5
SYKA Mateusz 2002-01-31 Z/0301/19

2019

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

6
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

2019

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

7
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

2019

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

8
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

704 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

9
OKUNIEWSKI Oskar 2002-09-01 Z/2720/17

TAK

444 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

10
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

246 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

11
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

12
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

13
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

2019

267 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

14
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2020  ZKN 

15
GORZELAK Dominik 2001-04-10 Z/2692/17

TAK

444 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

16
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

78 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ZKN 

17
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

64 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020

18
JAŹWIŃSKI Mikołaj 2001-08-22 Z/3776/18

TAK

487 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

19
BERTA Maciej 2002-07-24 Z/0343/19

2019

505 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020

20
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

2019

110 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

21
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

2019

121 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

22
PINGWARA Jakub 2002-03-14 Z/2718/17

TAK

419 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

23
BUDZAREK Antoni 2002-09-15 Z/2315/17

2019

503 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020

 
2 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

2
PHAN-GRUCHAŁA Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

3
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

40 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

4
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

2019

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

5
SZULC Tomasz 2004-07-09 Z/0810/20

TAK

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

6
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

212 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

7
JABŁOŃSKI Jan 2003-09-29 Z/0650/20

TAK

803 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

8
BROUWER Sander 2004-05-07 Z/0648/20

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

9
OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 Z/4549/18

2019

545 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

10
KACPRZAK Kacper 2004-03-29 Z/0537/20

TAK

507 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

11
KOZYRA Michał 2003-07-02 Z/2142/19

2019

20 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

12
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/2006/18

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

13
BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 Z/1926/18

2019

834 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

14
BOROWSKI Piotr 2003-02-06 Z/1684/20

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

15
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

2019

485 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

16
MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 Z/4152/19

2019

173 NumerPDF MKS Pułtusk 2020

17
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

65 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020

18
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

2019

614 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

19
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

20
WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 Z/3342/19

TAK

444 NumerPDF UKS Kusy Warszawa 2020  ROSU 

 
2 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

2019

992 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

2
WÓJCIK Cezary 2005-08-14 Z/2875/19

2019

491 NumerPDF OKS Start Otwock 2020

3
KOWALIK Olgierd 2005-06-28 Z/2020/19

TAK

19 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

4
ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 Z/2114/19

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
OGÓREK Wojciech 2006-02-03 Z/5621/19

2019

155 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

6
PYRZYŃSKI Mateusz 2005-11-29 Z/2351/19

TAK

67 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

7
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

71 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

8
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

61 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

9
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

68 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

10
STRZELEC Krzysztof 2006-11-15 Z/2072/19

2019

824 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

11
BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 Z/2080/19

2019

828 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

12
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

2019

821 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

13
PODGÓRSKI Hubert 2006-04-02 Z/0686/20

TAK

814 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

14
KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 Z/2073/19

2019

826 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

15
ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 Z/0684/20

TAK

830 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

16
TYMOSIAK Szymon 2006-05-08 Z/5441/18

2019

823 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

17
WRONKA Kacper 2006-03-06 Z/5444/18

2019

822 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2020

18
SZEWCZAK Aleksander 2006-10-09 Z/2061/19

2019

12 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

19
SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 Z/2043/19

TAK

39 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

20
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

21
BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 Z/2908/19

TAK

23 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

22
SAVCHUK Maksym 2005-07-20 Z/2021/19

TAK

34 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

23
GALANT Bartłomiej 2006-04-11 Z/4702/19

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

24
BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 Z/0302/19

TAK

885 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

25
GOS Maciej 2005-02-22 Z/1338/20

TAK

890 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

26
STAŃCZUK Jan 2005-08-02 Z/2016/19

TAK

504 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020  ROSU 

27
SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 Z/4705/19

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

28
PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 Z/0307/19

TAK

800 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

29
DROBIK Kacper 2006-04-05 Z/1674/20

TAK

11 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2020

30
KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 Z/2101/19

TAK

898 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

31
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

32
GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 Z/2181/19

TAK

76 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

33
SOT Wiktor 2006-06-06 Z/5682/19

TAK

10 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

34
ŁACIAK Antoni 2006-01-29 Z/3906/19

TAK

886 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

35
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

33 NumerPDF KS Maków Biega 2020

36
ANDERS Damian 2006-08-02 Z/1596/19

TAK

50 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

37
POPIS Kamil 2006-03-01 Z/5076/19

2019

977 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

38
ZALESKI Antoni 2005-11-03 Z/4419/19

2019

905 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
3 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

2019

810 NumerPDF UKS Siódemka Ostrołęka 2020

2
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

2019

493 NumerPDF OKS Start Otwock 2020  KNF 

3
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

38 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

4
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

44 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

5
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

787 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

6
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

7
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

603 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

8
SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 Z/0511/19

TAK

666 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

9
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

2019

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

10
SZYMAŃSKI Przemysław 2000-08-28 Z/0746/20

TAK

244 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

11
DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 Z/1262/16

TAK

636 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

12
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

221 NumerPDF LKS Osuchów 2020

13
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2020

14
MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 Z/1514/18

2019

248 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020

 
3 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 

2
SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 Z/4751/19

2019

153 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020

3
KICZYŃSKI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

2019

152 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

4
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

879 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

5
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

2019

877 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

6
KUĆMIERZ Jakub 2003-04-28 Z/4831/19

TAK

228 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

7
DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 Z/2850/19

2019

262 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

8
CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

219 NumerPDF LKS Osuchów 2020

9
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

2019

805 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

 
3 km przełaje M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 Z/0797/20

TAK

51 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

2
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

2019

157 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2020  ROSU 

3
PORYZIŃSKI Mateusz 2005-05-05 Z/2349/19

TAK

61 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

4
PACZKOWSKI Mateusz 2005-01-18 Z/0274/19

2019

277 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

5
MRÓWCZYŃSKI Daniel 2006-05-11 Z/2045/19

TAK

26 NumerPDF UKS G-8 Bielany Warszawa 2020

6
NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 Z/2129/19

TAK

216 NumerPDF LKS Osuchów 2020

7
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

870 NumerPDF UKS Technik Radom 2020

8
WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

9
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF UKS 48 Warszawa 2020

10
KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 Z/4117/19

TAK

244 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

11
URBANIAK Damian 2005-04-24 Z/5075/18

TAK

7 NumerPDF KS Maków Biega 2020