Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zawody kontrolne PZLA
Spała, 20.01.2019
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

2018

405 NumerPDF 7.67 7.67/18 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

2
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

704 NumerPDF 7.76 7.76/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 7.81 7.69/18 LUKS Orkan Września 2019

4
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 7.85 7.85/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

19 NumerPDF 7.90 7.87/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

2018

730 NumerPDF 7.91 7.85/17 OKS Skra Warszawa 2019

7
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

354 NumerPDF 7.98 7.98/17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

8
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

2018

844 NumerPDF 8.06 7.87/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

9
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

857 NumerPDF 8.12 7.87/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

10
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

2018

670 NumerPDF 8.13 7.80/17 KS AZS AWF Kraków 2019

11
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 8.14 7.92/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

12
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

2018

776 NumerPDF 8.18 8.17/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

2018

803 NumerPDF 8.18 8.05/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

14
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

2018

177 NumerPDF 8.18 8.16/18 AZS Łódź 2019

15
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

2018

601 NumerPDF 8.19 8.19/19 MKS Polonia Warszawa 2019

16
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2018

185 NumerPDF 8.29 8.25/18 AZS Łódź 2019

17
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

2018

28 NumerPDF 8.32 8.16/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

18
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

806 NumerPDF 8.38 8.38/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

19
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

2018

61 NumerPDF 8.42 8.42/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

20
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

2018

27 NumerPDF 8.43 8.35/18 RKS Łódź 2019

21
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

2018

172 NumerPDF 8.51 8.51/19 AZS Łódź 2019

22
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

2018

195 NumerPDF 8.56 8.37/18 AZS Łódź 2019

23
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

2018

33 NumerPDF 8.67 8.43/18 RKS Łódź 2019

24
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

872 NumerPDF 8.70 8.59/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

25
LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 Z/0216/16

TAK

888 NumerPDF 8.78 8.78/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

26
JABŁOŃSKA Maja 2003-01-24 Z/3516/16

2018

65 NumerPDF 8.85 8.85/19 UKS Vis Skierniewice 2019

27
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

2018

25 NumerPDF 8.92 8.65/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

28
LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 Z/4740/18

2018

28 NumerPDF 8.97 8.97/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

29
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

2018

22 NumerPDF 9.10 8.99/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

30
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF 8.09 8.36/18 BKL Bełchatów 2019

31
LIBERDA Anna 2001-03-31 Z/0845/18

2018

275 NumerPDF 8.41/18 MKS Rabka-Zdrój 2019

32
LIBERDA Zuzanna 2002-12-25 Z/0846/18

2018

276 NumerPDF 8.32/18 MKS Rabka-Zdrój 2019

33
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

2018

744 NumerPDF 8.15/17 OKS Skra Warszawa 2019

34
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

2018

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

35
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

2018

220 NumerPDF 7.94/18 AZS-AWF Warszawa 2019

36
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 7.74/18 AZS-AWF Warszawa 2019

37
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

2018

200 NumerPDF 7.80/18 AZS Łódź 2019

38
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

2018

562 NumerPDF BKL Bełchatów 2019

39
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

2018

14 NumerPDF 8.71/18 RKS Łódź 2019

40
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

2018

813 NumerPDF 8.53/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

41
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

2018

186 NumerPDF 7.72/18 AZS Łódź 2019

42
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

2018

180 NumerPDF 7.87/18 AZS Łódź 2019

43
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

353 NumerPDF 8.53/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

44
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

2018

900 NumerPDF 8.39/18 RLTL ZTE Radom 2019

45
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

2018

905 NumerPDF 7.43/18 RLTL ZTE Radom 2019

46
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

2018

916 NumerPDF 8.35/18 RLTL ZTE Radom 2019

47
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

2018

83 NumerPDF 8.89/17 LUKS Strzałków 2019

48
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 7.49/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

49
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

2018

23 NumerPDF 8.38/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

50
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 8.03/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

51
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

52
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112 NumerPDF 9.28/18 UKS Gepard Warszawa 2019

53
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 8.16/18 UKS Gepard Warszawa 2019

54
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

2018

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

55
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

2018

83 NumerPDF 8.61/18 LUKS Strzałków 2019

56
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 8.37/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

57
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

2018

506 NumerPDF 8.43/18 MKS Tempo Kęty 2019

58
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

2018

154 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

59
BIŃKOWSKA Julia 2001-12-29 Z/0508/19

TAK

920 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

60
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

2018

915 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

61
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

2018

146 NumerPDF 7.76/18 KS Gwardia Piła 2019

62
LOSE Małgorzata 2003-08-23 Z/2141/17

2018

1 NumerPDF 8.81/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

63
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

2018

7 NumerPDF 8.31/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

64
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 8.02/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

65
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 7.28/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
66
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

2018

28 NumerPDF 8.16/18 RKS Łódź 2019

67
KHASAWNEH Diana 1996-01-30

1 NumerPDF JORDAN

68
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

2018

967 NumerPDF 7.84/18 LKS Stal Mielec 2019

69
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

2018

253 NumerPDF 7.79/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

70
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

2018

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

71
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

427 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

72
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

2018

64 NumerPDF 8.43/18 UKS Vis Skierniewice 2019

73
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 7.23/18 SKLA Sopot 2019

74
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 8.94/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

75
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 8.42/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2018

482 NumerPDF 25.45 UKS Młodzik Warszawa 2019

2
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

2018

400 NumerPDF 25.64 25.05/18 LUKS Orkan Września 2019

3
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

19 NumerPDF 25.94 25.36/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

4
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 25.96 UKS Młodzik Warszawa 2019

5
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 25.99 26.08/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

2018

6 NumerPDF 26.16 26.16/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

2018

670 NumerPDF 26.41 25.63/17 KS AZS AWF Kraków 2019

8
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

2018

855 NumerPDF 26.53 26.53/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

9
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

2018

122 NumerPDF 26.67 26.67/19 KS Wisła Puławy 2019

10
PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 Z/2103/15

2018

28 NumerPDF 26.87 26.34/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

11
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

2018

915 NumerPDF 27.20 27.20/19 MKS Agros Chełm 2019

12
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

2018

776 NumerPDF 27.32 27.32/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

2018

16 NumerPDF 27.40 27.40/19 RKS Łódź 2019

14
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

2018

27 NumerPDF 27.64 26.57/18 RKS Łódź 2019

15
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

2018

191 NumerPDF 29.06 26.95/18 AZS Łódź 2019

16
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

2018

61 NumerPDF 27.39/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

2018

69 NumerPDF 27.82/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

18
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

2018

730 NumerPDF 25.38/17 OKS Skra Warszawa 2019

19
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

2018

742 NumerPDF 25.27/17 OKS Skra Warszawa 2019

20
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

2018

998 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

21
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

2018

672 NumerPDF 24.55/18 KS AZS AWF Kraków 2019

22
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

2018

129 NumerPDF 25.41/18 KS Agros Zamość 2019

23
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

2018

220 NumerPDF 27.75/18 AZS-AWF Warszawa 2019

24
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 24.88/18 AZS-AWF Warszawa 2019

25
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 Z/0198/15

TAK

26 NumerPDF 27.34/15 RKS Łódź 2019

26
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

2018

562 NumerPDF BKL Bełchatów 2019

27
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

2018

14 NumerPDF 28.01/18 RKS Łódź 2019

28
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

52 NumerPDF 28.71/17 RKS Łódź 2019

29
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

2018

803 NumerPDF 27.60/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

30
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

2018

801 NumerPDF 30.29/16 AKL Ursynów Warszawa 2019

31
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

2018

204 NumerPDF 24.88/13 AZS-AWF Warszawa 2019

32
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

2018

813 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

33
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

2018

811 NumerPDF 25.48/17 AKL Ursynów Warszawa 2019

34
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

2018

807 NumerPDF 25.76/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

35
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

2018

844 NumerPDF 28.66/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

36
REGULSKA Nastazja 2001-04-08 Z/5875/15

TAK

914 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2019

37
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

2018

878 NumerPDF 26.26/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

38
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

2018

405 NumerPDF 24.93/17 SSA Legia 1926 Warszawa 2019

39
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

2018

461 NumerPDF 25.41/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

40
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

312 NumerPDF 26.87/18 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

41
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2018

354 NumerPDF 25.07/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

42
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

2018

83 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

43
CZACHOR Karolina 2001-09-04 Z/6463/15

2018

409 NumerPDF 28.93/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

44
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

2018

24 NumerPDF 25.19/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

45
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 26.61/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

46
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 25.79/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

47
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 28.44/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

48
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 24.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

49
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

50
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

51
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

112 NumerPDF 31.64/18 UKS Gepard Warszawa 2019

52
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

524 NumerPDF BKL Bełchatów 2019

53
SZTANGRECIAK Julia 2002-07-20 Z/4129/17

2018

84 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

54
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

2018

83 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

55
LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 Z/4740/18

2018

28 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2019

56
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

2018

506 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

57
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

2018

154 NumerPDF 26.58/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

58
BIŃKOWSKA Julia 2001-12-29 Z/0508/19

TAK

920 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

59
TKACZYK Weronika 1999-07-05 Z/3206/15

2018

908 NumerPDF 27.23/18 RLTL ZTE Radom 2019

60
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

2018

601 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

61
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

2018

7 NumerPDF 26.35/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

62
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

2018

28 NumerPDF 26.27/18 RKS Łódź 2019

63
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

2018

967 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

64
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

2018

195 NumerPDF 28.65/17 AZS Łódź 2019

65
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

2018

551 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

66
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

2018

22 NumerPDF 30.41/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

67
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

2018

25 NumerPDF 28.74/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

68
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 23.12/18 SKLA Sopot 2019

69
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF SKLA Sopot 2019

70
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

2018

326 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

71
KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 Z/2376/15

2018

315 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

72
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

2018

312 NumerPDF 29.98/17 AZS-AWF Katowice 2019

73
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

2018

34 NumerPDF 40.15 40.08/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

2018

908 NumerPDF 40.81 40.64/16 MKS Agros Chełm 2019

3
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2018

355 NumerPDF 41.40 41.40/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

2018

6 NumerPDF 41.81 41.81/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

2018

885 NumerPDF 42.60 42.60/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

6
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

2018

846 NumerPDF 45.85 45.85/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

2018

194 NumerPDF 45.85 45.81/18 AZS Łódź 2019

8
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

52 NumerPDF 46.43 45.11/17 RKS Łódź 2019

9
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

2018

192 NumerPDF 46.76 46.19/18 AZS Łódź 2019

10
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

88 NumerPDF 46.83 45.84/18 RKS Łódź 2019

11
SOSNIERZ Maria 2000-05-14 Z/4800/18

2018

850 NumerPDF 48.80 48.80/19 AKL Ursynów Warszawa 2019

12
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

50 NumerPDF 45.28/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

13
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

2018

69 NumerPDF 42.66/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

14
TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

2018

711 NumerPDF 50.27/15 OKS Skra Warszawa 2019

15
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

2018

672 NumerPDF 38.97/18 KS AZS AWF Kraków 2019

16
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

2018

33 NumerPDF 43.74/16 RKS Łódź 2019

17
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 Z/0198/15

TAK

26 NumerPDF 42.56/15 RKS Łódź 2019

18
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

19
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

2018

461 NumerPDF 41.65/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

20
KLOCHOWICZ Zuzanna 2001-10-12 Z/5565/15

2018

914 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

21
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

2018

904 NumerPDF 39.92/16 RLTL ZTE Radom 2019

22
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

2018

756 NumerPDF 39.43/18 MKS Pogoń Siedlce 2019

23
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

2018

962 NumerPDF 44.42/18 WLKS Nowe Iganie 2019

24
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

2018

80 NumerPDF 44.18/18 LUKS Strzałków 2019

25
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

2018

187 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2019

26
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

775 NumerPDF 43.07/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

27
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

2018

601 NumerPDF 41.91/18 MKS Polonia Warszawa 2019

28
LOSE Małgorzata 2003-08-23 Z/2141/17

2018

1 NumerPDF 49.70/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

29
GROT Weronika 2000-09-01 Z/6301/15

TAK

53 NumerPDF 45.28/18 RKS Łódź 2019

30
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2018

185 NumerPDF 43.76/18 AZS Łódź 2019

31
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

2018

801 NumerPDF 46.08/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

32
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

2018

914 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

33
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

34
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

2018

932 NumerPDF 40.76/16 RLTL ZTE Radom 2019

35
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

2018

551 NumerPDF 41.69/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2019

36
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 43.98/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

2018

666 NumerPDF 56.50 KS AZS AWF Kraków 2019

2
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

2018

673 NumerPDF 57.00 KS AZS AWF Kraków 2019

3
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

2018

852 NumerPDF 60.56 60.56/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

2018

728 NumerPDF 61.79 61.79/19 OKS Skra Warszawa 2019

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

6
LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 Z/0216/16

TAK

888 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

7
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

2018

23 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

8
MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

2018

872 NumerPDF 72.03/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

9
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

2018

560 NumerPDF KKS Victoria Stalowa Wola 2019

10
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

2018

989 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

11
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

45 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

12
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

2018

721 NumerPDF 1:36.00 OKS Skra Warszawa 2019

2
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 1:40.00 1:40.00/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 Z/1209/15

2018

998 NumerPDF 1:40.22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

4
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

2018

246 NumerPDF 1:43.09 1:43.09/19 UKS Dziesiątka Radomsko 2019

5
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

2018

915 NumerPDF 1:44.92 1:44.92/19 UKS Varsovia Warszawa 2019

6
DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 Z/1477/17

2018

806 NumerPDF 1:50.49 1:47.74/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

7
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

2018

815 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

8
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

2018

800 NumerPDF 1:42.02/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

9
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

2018

80 NumerPDF 1:43.15/18 LUKS Strzałków 2019

10
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

2018

715 NumerPDF 1:36.88/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

11
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

2018

746 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

12
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

2018

196 NumerPDF 1:42.42/17 AZS Łódź 2019

13
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

2018

40 NumerPDF 1:46.84/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

14
BOGUSŁAWSKA Julia 2003-07-21 Z/0746/17

2018

507 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

15
ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 Z/4927/18

2018

914 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

16
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

2018

804 NumerPDF 1:48.61/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

17
SZCZECHLA Zofia 2002-09-06 Z/1478/17

2018

849 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

18
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

4 NumerPDF 1:50.11/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

19
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

2018

998 NumerPDF 1:39.59/15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

20
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

2018

11 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

21
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

2018

222 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

31 NumerPDF 2:50.46 2:50.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

2018

662 NumerPDF 2:53.00 3:13.62/12 KS AZS AWF Kraków 2019

3
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

2018

680 NumerPDF 2:55.00 2:59.75/16 KS AZS AWF Kraków 2019

4
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

2018

856 NumerPDF 2:59.62 3:13.84/17 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

5
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

2018

704 NumerPDF 3:01.92 3:00.90/17 MKS Pogoń Siedlce 2019

6
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

204 NumerPDF 3:03.23 3:13.37/17 LKS Omega Kleszczów 2019

7
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

2018

718 NumerPDF 3:05.11 3:05.11/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

8
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

2018

444 NumerPDF 3:06.16 3:14.75/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

9
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

55 NumerPDF 3:06.64 3:06.64/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

10
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

2018

988 NumerPDF 3:08.88 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

11
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

2018

994 NumerPDF 3:11.72 3:11.72/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

12
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

2018

65 NumerPDF 3:17.64 3:11.36/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

13
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

670 NumerPDF 3:12.79/18 KS AZS AWF Kraków 2019

14
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

2018

956 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

15
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

2018

962 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

16
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

2018

531 NumerPDF BKL Bełchatów 2019

17
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

2018

889 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

18
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

2018

926 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

19
KĘPCZYŃSKA Monika 2002-02-23 Z/5651/18

2018

901 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

20
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

8 NumerPDF 2:58.08/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

21
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

2018

304 NumerPDF 2:55.77/15 AZS-AWF Katowice 2019

22
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

244 NumerPDF 3:10.35/18 LKS Omega Kleszczów 2019

23
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF 2:58.82/05 UKS Olimp Kozienice 2019

24
SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 Z/1086/17

2018

41 NumerPDF AZS Łódź 2019

25
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

2018

602 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2019

26
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

2018

633 NumerPDF 3:23.02/16 MKS Polonia Warszawa 2019

27
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

2018

972 NumerPDF 3:14.00/17 LKS Stal Mielec 2019

28
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

2018

60 NumerPDF 3:18.39/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

29
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

2018

66 NumerPDF 2:59.98/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

30
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

2018

310 NumerPDF 3:03.09/16 AZS-AWF Katowice 2019

31
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

2018

1 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

32
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

2018

47 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

2018

301 NumerPDF 1.70 1.70/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 1.70 1.78/18 SKLA Sopot 2019

3
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF 1.55 1.60/14 UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
MARKS Patrycja 2003-10-14 Z/3145/17

2018

195 NumerPDF 1.50 1.55/18 AZS Łódź 2019

5
JABŁOŃSKA Maja 2003-01-24 Z/3516/16

2018

65 NumerPDF 1.36 1.36/19 UKS Vis Skierniewice 2019

6
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

2018

909 NumerPDF 1.82/11 RLTL ZTE Radom 2019

7
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

2018

910 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

8
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

2018

736 NumerPDF 1.78/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

9
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

10
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

2018

511 NumerPDF 1.55/18 MKS Tempo Kęty 2019

11
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

534 NumerPDF 1.87/16 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

2018

8 NumerPDF 1.48/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

13
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

768 NumerPDF 1.97/14 KS AZS AWF Wrocław 2019

14
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 1.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

2018

643 NumerPDF 3.60 3.60/17 KKL Kielce 2019

2
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

2018

91 NumerPDF 3.50 3.50/19 RKS Łódź 2019

3
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

2018

56 NumerPDF 3.20 3.20/19 RKS Łódź 2019

4
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

2018

738 NumerPDF 3.00 3.60/17 OKS Skra Warszawa 2019

5
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

2018

737 NumerPDF 2.80 3.10/17 OKS Skra Warszawa 2019

6
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

2018

412 NumerPDF 2.80 3.10/18 AZS UMCS Lublin 2019

7
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

2018

734 NumerPDF 2.80/17 OKS Skra Warszawa 2019

8
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

2018

638 NumerPDF KKL Kielce 2019

9
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

2018

856 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

2018

183 NumerPDF 5.74 6.10/15 AZS Łódź 2019

2
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

2018

320 NumerPDF 5.56 5.87/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF 5.56 5.56/18 MKS Hermes Gryfino 2019

4
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

2018

878 NumerPDF 5.47 5.50/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

5
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF 5.30 5.52/18 AZS-AWF Warszawa 2019

6
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 5.28 5.31/15 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

7
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 5.15 5.15/19 AZS-AWF Warszawa 2019

8
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

2018

423 NumerPDF 5.12 5.46/18 UKS 55 Łódź 2019

9
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

2018

502 NumerPDF 5.05 5.05/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

10
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

2018

64 NumerPDF 5.05 5.05/19 UKS Vis Skierniewice 2019

11
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/0614/19

TAK

247 NumerPDF 4.91 4.91/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

2018

759 NumerPDF 4.54 4.54/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

13
KINALSKA Natalia 2002-10-29 Z/0489/18

TAK

746 NumerPDF 4.42 4.42/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

14
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

2018

747 NumerPDF 4.37 4.37/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

15
WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 Z/1261/17

TAK

749 NumerPDF 3.84 4.58/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

16
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

2018

511 NumerPDF 3.30 4.77/17 MKS Tempo Kęty 2019

17
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2018

505 NumerPDF 3.19 3.19/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

18
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

216 NumerPDF 5.65/17 AZS-AWF Warszawa 2019

19
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

704 NumerPDF 5.80/17 OKS Skra Warszawa 2019

20
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

2018

251 NumerPDF 5.66/14 AZS-AWF Warszawa 2019

21
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

2018

99 NumerPDF 4.66/18 KS Komunalni Sanok 2019

22
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

350 NumerPDF 5.02/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

23
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

2018

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

24
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

871 NumerPDF 5.35/18 AZS-AWF Gorzów 2019

25
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

156 NumerPDF 5.03/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

26
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.76/17 UKS LA Basket Warszawa 2019

27
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

156 NumerPDF 4.65/16 UKS LA Basket Warszawa 2019

28
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.13/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

29
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

2018

512 NumerPDF 5.15/18 MKS Tempo Kęty 2019

30
ŁADA Marta 2000-09-15 Z/0775/15

TAK

772 NumerPDF 4.58/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

31
ABDEEN Zaina 1992-02-11

1 NumerPDF JORDAN

32
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 5.24/17 KS Warszawianka W-wa 2019

33
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

2018

325 NumerPDF 5.00/18 AZS-AWF Katowice 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

773 NumerPDF 11.15 12.56/17 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

2
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

520 NumerPDF 10.90 11.30/17 BKL Bełchatów 2019

3
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 10.63 10.63/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

4
KINALSKA Natalia 2002-10-29 Z/0489/18

TAK

746 NumerPDF 10.11 10.11/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

5
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

2018

759 NumerPDF 9.93 9.93/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

6
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

2018

747 NumerPDF 9.81 9.81/19 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

7
WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 Z/1261/17

TAK

749 NumerPDF 9.78 10.13/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

8
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

2018

251 NumerPDF 12.35/17 AZS-AWF Warszawa 2019

9
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.09/18 AZS-AWF Warszawa 2019

10
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

11
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

2018

705 NumerPDF 12.74/18 AZS Łódź 2019

12
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

2018

512 NumerPDF MKS Tempo Kęty 2019

13
ŁADA Marta 2000-09-15 Z/0775/15

TAK

772 NumerPDF 11.94/18 UKS Siódemka Ostrołęka 2019

14
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

2018

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

15
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

2018

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2019

16
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

17
GAJ Joanna 2001-05-20 Z/2387/15

2018

325 NumerPDF 10.50/18 AZS-AWF Katowice 2019

18
KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 Z/2376/15

2018

315 NumerPDF 10.77/18 AZS-AWF Katowice 2019

19
MIŚ Małgorzata 2001-06-06 Z/2381/15

2018

312 NumerPDF 10.10/18 AZS-AWF Katowice 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

2018

671 NumerPDF 13.21 13.21/19 KS AZS AWF Kraków 2019

2
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 11.87 11.87/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

2018

665 NumerPDF 11.67 12.42/18 KS AZS AWF Kraków 2019

4
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 13.30/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
ABDEEN Zaina 1992-02-11

1 NumerPDF JORDAN

6
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 9.94/18 KS Warszawianka W-wa 2019

7
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

2018

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORLIŃSKA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

228 NumerPDF 10.44 10.44/18 KM Aktywni Sochaczew 2019

2
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

2018

909 NumerPDF 10.57/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

2018

204 NumerPDF 8.51 8.17/14 AZS-AWF Warszawa 2019

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2018

857 NumerPDF 8.90 8.56/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

3
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 8.99 8.80/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 9.04 8.99/18 SKLA Sopot 2019

5
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

2018

730 NumerPDF 9.14 9.14/19 OKS Skra Warszawa 2019

6
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

2018

878 NumerPDF 9.42 8.90/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

7
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

2018

237 NumerPDF 9.66 9.58/18 AZS-AWF Warszawa 2019

8
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

2018

744 NumerPDF 8.76/18 OKS Skra Warszawa 2019

9
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

2018

186 NumerPDF 8.31/18 AZS Łódź 2019

10
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

2018

200 NumerPDF 8.45/18 AZS Łódź 2019

11
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 8.82/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

12
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

2018

777 NumerPDF 8.40/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

13
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

2018

180 NumerPDF 8.54/18 AZS Łódź 2019

 
60 m ppł K U20 (84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

2018

704 NumerPDF 8.83 8.83/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

2018

806 NumerPDF 9.32 9.32/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

3
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

2018

299 NumerPDF 9.39 9.39/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

2018

184 NumerPDF 9.65 9.65/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

2018

881 NumerPDF 9.69 9.33/18 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

6
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 10.79 10.79/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

7
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

2018

16 NumerPDF RKS Łódź 2019

8
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

2018

900 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

9
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2018

871 NumerPDF 9.07/18 AZS-AWF Gorzów 2019

10
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 8.98/18 UKS Gepard Warszawa 2019

11
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

2018

740 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

12
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

2018

741 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2019

13
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

2018

8 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

14
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

15
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 10.16/18 KS Warszawianka W-wa 2019

16
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

2018

869 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

17
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

5 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

 
60 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

2018

427 NumerPDF 8.64 8.64/19 LUKS Orkan Września 2019

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

2018

855 NumerPDF 8.76 8.76/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

3
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

2018

885 NumerPDF 9.08 9.08/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

4
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

2018

353 NumerPDF 9.54 9.54/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

5
KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

2018

872 NumerPDF 9.60 9.60/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

6
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2018

350 NumerPDF 9.67 9.32/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

7
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/0614/19

TAK

247 NumerPDF 9.77 9.77/19 AZS-AWF Warszawa 2019

8
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF 10.87 10.87/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

9
GEORGIEVA Natalia 2002-08-02 Z/3744/17

2018

915 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

10
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

2018

916 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

11
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

2018

638 NumerPDF KKL Kielce 2019

12
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

2018

177 NumerPDF 8.80/18 AZS Łódź 2019

13
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

2018

86 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

14
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

2018

505 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

15
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

2018

502 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

16
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

2018

834 NumerPDF LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2019

17
KALINO Natalia 2003-04-10 Z/2802/17

2018

326 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2019

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

2018

776 NumerPDF 6.88 6.88/19 UKS Czwórka Żory 2019

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 6.92 6.92/18 LKS Lubusz Słubice 2019

3
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 6.98 6.98/18 KS Podlasie Białystok 2019

4
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

2018

733 NumerPDF 7.05 6.96/18 OKS Skra Warszawa 2019

5
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

2018

679 NumerPDF 7.09 7.09/19 KS AZS AWF Kraków 2019

6
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

2018

713 NumerPDF 7.09 7.00/18 LKS Maraton Turek 2019

7
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2018

123 NumerPDF 7.16 7.16/18 WLKS Nowe Iganie 2019

8
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

2018

675 NumerPDF 7.24 7.20/18 KS AZS AWF Kraków 2019

9
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

2018

859 NumerPDF 7.25 7.22/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

10
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

997 NumerPDF 7.28 7.28/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

11
SZTRANC Oskar 1997-11-24 Z/1197/14

2018

701 NumerPDF 7.30 7.26/18 OKS Skra Warszawa 2019

12
CYGLER Robert 1991-03-08 Z/1382/12

2018

701 NumerPDF 7.30 7.24/14 OKS Skra Warszawa 2019

13
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

2018

186 NumerPDF 7.30 7.30/19 AZS Łódź 2019

14
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 7.31 7.31/19 SKS Feniks Siedlce 2019

15
GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 Z/2136/17

2018

30 NumerPDF 7.33 7.33/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

16
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 7.37 7.37/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

2018

995 NumerPDF 7.37 7.37/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

18
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

2018

722 NumerPDF 7.38 7.38/19 OKS Skra Warszawa 2019

19
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

121 NumerPDF 7.44 7.44/19 RKS Łódź 2019

20
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 7.47 7.47/19 OKS Skra Warszawa 2019

21
ZARASKA Łukasz 2000-05-15 Z/0778/18

2018

22 NumerPDF 7.54 7.54/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

22
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

317 NumerPDF 7.57 7.57/19 UMLKS Pegaz Opoczno 2019

23
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

14 NumerPDF 7.61 7.61/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

24
KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 Z/3553/16

TAK

46 NumerPDF 7.62 7.62/19 RKS Łódź 2019

25
DOBROWOLSKI Bartłomiej 2002-06-26 Z/3494/16

2018

198 NumerPDF 7.62 7.56/18 AZS Łódź 2019

26
PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 Z/2118/17

2018

52 NumerPDF 7.66 7.66/19 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

27
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

102 NumerPDF 7.67 7.67/19 SKS Feniks Siedlce 2019

28
SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 Z/0234/19

TAK

365 NumerPDF 7.69 7.69/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

29
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

2018

721 NumerPDF 7.78 7.78/19 OKS Skra Warszawa 2019

30
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF 7.86 7.86/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

31
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

69 NumerPDF 6.98 7.13/18 BKL Bełchatów 2019

32
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 7.00 7.04/18 BKL Bełchatów 2019

33
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

444 NumerPDF 7.08 7.33/17 WLKS Wrocław 2019

34
WOŹNIAK Szymon 1999-08-10 Z/3248/15

TAK

325 NumerPDF 6.83/18 AZS-AWF Katowice 2019

35
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

270 NumerPDF 7.34/18 AZS-AWF Warszawa 2019

36
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

2018

265 NumerPDF 7.10/18 MKS Rabka-Zdrój 2019

37
DERUS Michał 1990-09-21 Z/1201/12

2018

10 NumerPDF 6.78/17 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2019

38
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

17 NumerPDF 6.78/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

39
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

2018

730 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

40
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

2018

953 NumerPDF 7.29/18 WLKS Nowe Iganie 2019

41
MIESZKOWSKI Bartłomiej 1999-06-08 Z/1589/16

2018

747 NumerPDF 7.40/18 OKS Skra Warszawa 2019

42
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

2018

676 NumerPDF 6.96/17 KS AZS AWF Kraków 2019

43
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

2018

802 NumerPDF 7.55/18 AKL Ursynów Warszawa 2019

44
ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 Z/0877/18

2018

42 NumerPDF 7.70/18 RKS Łódź 2019

45
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

2018

930 NumerPDF 7.23/18 RLTL ZTE Radom 2019

46
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

2018

267 NumerPDF 7.37/16 AZS-AWF Warszawa 2019

47
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

2018

299 NumerPDF 7.28/18 AZS-AWF Warszawa 2019

48
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

2018

281 NumerPDF 8.21/14 AZS-AWF Warszawa 2019

49
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

2018

675 NumerPDF 6.80/18 KS AZS AWF Kraków 2019

50
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

1 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

51
WÓJCICKI Wiktor 2003-05-05 Z/4788/18

2018

879 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

52
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

2018

358 NumerPDF 7.40/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

53
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

2018

939 NumerPDF 7.21/18 RLTL ZTE Radom 2019

54
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

2018

979 NumerPDF 7.35/18 RLTL ZTE Radom 2019

55
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

10 NumerPDF 7.66/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

56
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

2018

88 NumerPDF 7.64/17 LUKS Strzałków 2019

57
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

TAK

153 NumerPDF 7.49/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

58
SZULC Bartłomiej 2003-07-16 Z/0342/17

2018

156 NumerPDF 8.30/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

59
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

2018

708 NumerPDF 7.04/18 MKS MOS Wrocław 2019

60
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

777 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2019

61
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

2018

82 NumerPDF 6.89/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

62
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

113 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

63
HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 Z/0629/16

2018

16 NumerPDF 7.35/18 UKS 19 Bojary Białystok 2019

64
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

2018

24 NumerPDF 7.03/18 UKS 19 Bojary Białystok 2019

65
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

120 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

66
NOWAK Kacper 2001-07-13 Z/3081/18

2018

82 NumerPDF LUKS Strzałków 2019

67
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

775 NumerPDF 7.15/18 KS Podlasie Białystok 2019

68
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

2018

781 NumerPDF 7.10/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

69
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

2018

747 NumerPDF 6.95/18 CWKS Resovia Rzeszów 2019

70
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

2018

60 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2019

71
AJDACKI Gabriel 2001-11-16 Z/0202/18

2018

957 NumerPDF 7.33/18 WLKS Nowe Iganie 2019

72
WIDEŁ Marek 1968-01-26 Z/0147/19

TAK

3 NumerPDF 8.20/18 PZLAM 2019

73
CZARNOCKI Damian 2000-06-23 Z/2651/16

TAK

119 NumerPDF 7.31/18 SKS Feniks Siedlce 2019

74
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 7.46/18 AZS-AWF Warszawa 2019

75
URBANEK Łukasz 2003-07-09 Z/2143/17

2018

10 NumerPDF 7.57/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

76
WIŚNIEWSKI Dawid 2003-02-15 Z/2062/18

2018

25 NumerPDF 7.89/18 KB MOSiR Jastrzębie 2019

77
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

2018

152 NumerPDF 7.35/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
78
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

2018

37 NumerPDF 7.40/18 RKS Łódź 2019

79
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 7.33/18 KS Warszawianka W-wa 2019

80
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

2018

102 NumerPDF 6.72/18 KS Agros Zamość 2019

81
SAWUŁA Paweł 1998-11-29 Z/3170/17

2018

21 NumerPDF 7.39/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

82
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

2018

12 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2019

83
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

2018

111 NumerPDF 7.36/18 KB Witar Tarnobrzeg 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2018

444 NumerPDF 22.10 WLKS Wrocław 2019

2
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

2018

733 NumerPDF 22.48 22.16/18 OKS Skra Warszawa 2019

3
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

2018

679 NumerPDF 22.55 22.55/19 KS AZS AWF Kraków 2019

4
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

2018

675 NumerPDF 22.76 22.60/18 KS AZS AWF Kraków 2019

5
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

2018

456 NumerPDF 22.89 25.18/17 UKS Kusy Warszawa 2019

6
SOBÓL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

9 NumerPDF 23.15 23.15/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

7
SZTRANC Oskar 1997-11-24 Z/1197/14

2018

701 NumerPDF 23.44 23.44/19 OKS Skra Warszawa 2019

8
CYGLER Robert 1991-03-08 Z/1382/12

2018

701 NumerPDF 23.80 23.59/14 OKS Skra Warszawa 2019

9
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

121 NumerPDF 23.99 23.99/19 RKS Łódź 2019

10
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

2018

358 NumerPDF 24.05 23.36/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

11
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

2018

34 NumerPDF 24.20 23.81/18 RKS Łódź 2019

12
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 24.28 24.28/19 OKS Skra Warszawa 2019

13
WAŚKIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 24.31 24.31/19 SKS Feniks Siedlce 2019

14
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

2018

888 NumerPDF 24.36 24.36/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

15
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

14 NumerPDF 25.06 25.06/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

16
DOBROWOLSKI Bartłomiej 2002-06-26 Z/3494/16

2018

198 NumerPDF 25.15 25.15/19 AZS Łódź 2019

17
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

102 NumerPDF 25.26 25.25/18 SKS Feniks Siedlce 2019

18
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

2018

721 NumerPDF 25.75 25.75/19 OKS Skra Warszawa 2019

19
PĘCZEK Adam 1972-01-14 Z/0876/18

2018

59 NumerPDF 27.03 26.41/18 RKS Łódź 2019

20
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

2018

430 NumerPDF 23.61/18 KS SMS Szklarska Poręba 2019

21
TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

2018

35 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

23
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

679 NumerPDF 22.90/16 KS AZS AWF Kraków 2019

24
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

678 NumerPDF 23.05/18 KS AZS AWF Kraków 2019

25
DONACKI Adam 2002-02-21 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2019

26
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

2018

722 NumerPDF 23.91/18 OKS Skra Warszawa 2019

27
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

2018

266 NumerPDF 25.73/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

28
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

2018

123 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

29
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

30
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

2018

24 NumerPDF 22.19/18 UKS 19 Bojary Białystok 2019

31
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

2018

781 NumerPDF 22.96/17 CWKS Resovia Rzeszów 2019

32
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

2018

70 NumerPDF 24.68/18 RKS Łódź 2019

33
KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 Z/3553/16

TAK

46 NumerPDF 26.38/18 RKS Łódź 2019

34
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

2018

802 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2019

35
ŚCIUBEŁ Marcin 1976-03-16 Z/0877/18

2018

42 NumerPDF 25.09/18 RKS Łódź 2019

36
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

2018

299 NumerPDF 23.96/18 AZS-AWF Warszawa 2019

37
WÓJCICKI Wiktor 2003-05-05 Z/4788/18

2018

879 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

38
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

367 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

39
MORDAKA Mateusz 2001-10-02 Z/6326/15

TAK

317 NumerPDF UMLKS Pegaz Opoczno 2019

40
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

2018

979 NumerPDF 23.95/17 RLTL ZTE Radom 2019

41
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

2018

939 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

42
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

10 NumerPDF 24.64/17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

43
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

2018

708 NumerPDF 22.98/18 MKS MOS Wrocław 2019

44
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 23.37/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

45
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

777 NumerPDF 22.90/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

46
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

2018

82 NumerPDF 22.67/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

47
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

120 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

48
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

538 NumerPDF 22.27/18 BKL Bełchatów 2019

49
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

521 NumerPDF 23.72/18 BKL Bełchatów 2019

50
ZIMNY Emanuel 1981-01-28 Z/0097/13

TAK

499 NumerPDF 25.11/16 KM Aktywni Sochaczew 2019

51
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

2018

878 NumerPDF 22.48/16 TS Wieliczanka Wieliczka 2019

52
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

2018

903 NumerPDF MKS Agros Chełm 2019

53
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

2018

60 NumerPDF 23.16/18 MUKS Park Zduńska Wola 2019

54
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

2018

976 NumerPDF 23.93/17 LKS Lubusz Słubice 2019

55
KLEKOWSKI Adam 1999-10-21 Z/1970/17

2018

146 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2019

56
ZARASKA Łukasz 2000-05-15 Z/0778/18

2018

22 NumerPDF 25.63/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

57
WIDEŁ Marek 1968-01-26 Z/0147/19

TAK

3 NumerPDF 27.58/18 PZLAM 2019

58
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.78/18 AZS-AWF Warszawa 2019

59
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

2018

148 NumerPDF 25.30/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

60
GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 Z/2136/17

2018

30 NumerPDF 24.10/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

61
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

2018

37 NumerPDF 23.24/18 RKS Łódź 2019

62
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

2018

673 NumerPDF 22.44/18 KS AZS AWF Kraków 2019

63
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2019

64
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

2018

874 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

65
SAWUŁA Paweł 1998-11-29 Z/3170/17

2018

21 NumerPDF 24.10/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

66
BIŃKOWSKI Jakub 2003-01-21 Z/2503/16

2018

851 NumerPDF 27.12/17 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

67
KILISZEK Mikołaj 2002-08-09 Z/2237/18

2018

500 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2019

68
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

2018

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

69
FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 Z/5061/18

2018

992 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

70
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

2018

111 NumerPDF KB Witar Tarnobrzeg 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400 NumerPDF 34.75 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

2
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

2018

42 NumerPDF 34.94 34.94/19 MKS Iskra Pszczyna 2019

3
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

367 NumerPDF 37.15 37.15/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

4
BŁASIK Adam 1995-06-14 Z/1875/11

2018

43 NumerPDF 37.69 37.07/18 CTL ORLĘTA Częstochowa 2019

5
PĘCZEK Adam 1972-01-14 Z/0876/18

2018

59 NumerPDF 43.48 43.30/18 RKS Łódź 2019