Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny
BIAŁOGARD, 22.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

279 NumerPDF 11.84 11.84/19 TL ROW Rybnik 2019

2
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

96 NumerPDF 12.26 12.18/18 UKS Olimpia Zabrze 2019

3
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 12.30 12.30/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

4
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

724 NumerPDF 12.38 12.38/19 AML Słupsk 2019

5
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 12.45 12.45/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

6
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

204 NumerPDF 12.55 12.02/18 KL Iskra Białogard 2019

7
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

79 NumerPDF 12.80 12.79/18 MKL Szczecin 2019

8
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

22 NumerPDF 12.93 12.93/19 RMKS Rybnik 2019

9
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 13.03 13.03/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

10
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 13.08 13.00/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

11
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF 13.24 13.24/19 LKS Jantar Ustka 2019

12
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

717 NumerPDF 13.33 13.33/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

13
KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

62 NumerPDF 13.33 13.33/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

14
CIESIELSKA Paulina 2005-05-09 Z/3347/17

TAK

522 NumerPDF 13.38 13.38/19 PLKS Gwda Piła 2019

15
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 13.46 13.46/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

16
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 13.48 13.48/19 UKL Ósemka Police 2019

17
BĄBIŃSKA Alicja 2004-09-29 Z/4696/19

TAK

452 NumerPDF 13.66 13.66/19 PLKS Gwda Piła 2019

18
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 13.76 13.76/19 AML Słupsk 2019

19
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.78 13.45/17 UKL Ósemka Police 2019

20
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF 13.81 13.81/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

21
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 13.84 13.84/19 AML Słupsk 2019

22
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF 14.02 14.02/19 KL Iskra Białogard 2019

23
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

40 NumerPDF 14.27 14.27/19 UKS Wiking Rychnowy 2019

24
STANISŁAWSKA Maja 2005-02-12 Z/3333/19

TAK

138 NumerPDF 14.42 14.42/19 MKL Szczecinek 2019

25
WŁODARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

96 NumerPDF 14.55 14.55/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

26
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

22 NumerPDF 14.56 14.56/19 UKL Ósemka Police 2019

27
PROŚNIEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

189 NumerPDF 14.75 14.75/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

28
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

41 NumerPDF 14.81 14.24/18 UKL Ósemka Police 2019

29
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

33 NumerPDF 14.91 14.91/19 UKL Ósemka Police 2019

30
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

TAK

135 NumerPDF 15.05 15.05/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

31
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

47 NumerPDF 15.07 15.07/19 UKL Ósemka Police 2019

32
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 15.13 15.13/19 UKL Ósemka Police 2019

33
SZYSZKA Paulina 2004-06-20 Z/5184/18

TAK

456 NumerPDF 15.23 15.23/19 PLKS Gwda Piła 2019

34
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.24 15.02/18 KL Iskra Białogard 2019

35
FILA Amelia 2008-09-21 Z/2468/18

TAK

50 NumerPDF 15.24 15.24/19 UKL Ósemka Police 2019

36
KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 Z/3339/19

TAK

141 NumerPDF 15.35 15.35/19 MKL Szczecinek 2019

37
ALBIŃSKA Jaśmina 2007-01-16 Z/2747/19

TAK

9 NumerPDF 15.42 15.42/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

38
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

97 NumerPDF 15.44 15.38/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

39
OLENDER Anastazja 2007-12-02 Z/2647/19

TAK

30 NumerPDF 15.46 15.46/19 UKL Ósemka Police 2019

40
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.53 15.20/18 UKL Ósemka Police 2019

41
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

435 NumerPDF 15.64 15.26/18 KL Iskra Białogard 2019

42
MYŚLIWIEC Nell 2007-01-17 Z/4330/19

TAK

20 NumerPDF 15.72 15.72/19 MKS Kusy Szczecin 2019

43
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF 15.77 15.77/19 UKL Ósemka Police 2019

44
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

90 NumerPDF 15.77 15.77/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

45
KAMIŃSKA Oliwia 2009-10-04 Z/3338/19

TAK

135 NumerPDF 16.06 16.06/19 MKL Szczecinek 2019

46
ORZEŁ Wiktoria 2008-05-10 Z/2994/19

TAK

37 NumerPDF 16.82 16.82/19 UKL Ósemka Police 2019

47
TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 Z/4325/19

TAK

225 NumerPDF 17.13 17.13/19 MKS Kusy Szczecin 2019

48
PROKOP Katarzyna 2008-09-18 Z/3341/19

TAK

142 NumerPDF 17.62 17.62/19 MKL Szczecinek 2019

49
DOROBA Zuzanna 2006-01-06 Z/0270/18

TAK

519 NumerPDF 13.79/18 PLKS Gwda Piła 2019

50
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 13.56/18 AML Słupsk 2019

51
PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 Z/1133/18

TAK

183 NumerPDF 15.84/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

52
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 13.09/18 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

WARUNKOWO - BADANIA
53
MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 Z/4331/19

TAK

42 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

54
WOŹNIAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

TAK

723 NumerPDF 15.11/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

55
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 13.70/17 LKS Vectra Włocławek 2019

56
GIEC Julia 2005-04-19 Z/3515/19

TAK

150 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

57
ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

130 NumerPDF 16.35/18 MKS Kusy Szczecin 2019

58
ZALEWSKA Aurelia 2007-11-13 Z/3006/19

TAK

5 NumerPDF GULKS Barwice 2019

59
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 12.75/17 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
60
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 14.24/16 UKL Ósemka Police 2019

61
KRUPA Alicja 2006-08-07 Z/1520/19

TAK

179 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

62
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

57 NumerPDF 15.42/18 MKS Święc Sławno 2019

63
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

721 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

64
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

65
BARAN Karolina 2005-05-17 Z/4701/19

TAK

131 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

66
GRABIAS Weronika 2006-03-31 Z/3517/19

TAK

285 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

279 NumerPDF 24.24 24.24/19 TL ROW Rybnik 2019

2
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 25.56 25.56/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

3
LESZEK Weronika 2003-04-25 Z/2997/17

TAK

96 NumerPDF 25.77 25.77/19 UKS Olimpia Zabrze 2019

4
PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

10 NumerPDF 26.07 25.69/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

7 NumerPDF 26.76 26.21/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

6
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 27.66 27.66/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

7
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 27.76 27.76/19 UKL Ósemka Police 2019

8
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 28.39 27.55/17 UKL Ósemka Police 2019

9
GAŁAN Agata 2003-04-10 Z/1741/18

TAK

40 NumerPDF 28.42 28.42/19 UKS Wiking Rychnowy 2019

10
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 29.00 28.20/15 UKL Ósemka Police 2019

11
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 29.40 29.40/19 UKL Ósemka Police 2019

12
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 29.47 29.47/19 UKL Ósemka Police 2019

13
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 30.71 30.63/18 UKL Ósemka Police 2019

14
STACHERSKA Milena 2006-10-17 Z/2159/19

TAK

97 NumerPDF 31.57 31.57/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

15
BOCZKOWSKA Nadia 2008-07-13 Z/2993/19

TAK

10 NumerPDF 31.61 31.61/19 UKL Ósemka Police 2019

16
WŁODARCZYK Aleksandra 2006-08-25 Z/2160/19

TAK

96 NumerPDF 31.69 31.69/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

17
GARSZTKA Nadia 2007-11-10 Z/0049/19

TAK

22 NumerPDF 31.83 31.83/19 UKL Ósemka Police 2019

18
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23 Z/2739/19

TAK

90 NumerPDF 32.65 32.65/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

19
DZIUBA Jagoda 2001-04-19 Z/1590/15

TAK

517 NumerPDF 29.19/18 PLKS Gwda Piła 2019

20
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 25.65/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
21
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 27.50/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

22
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 27.15/18 LKS Vectra Włocławek 2019

23
GALSKA Wiktoria 2006-06-20 Z/3112/19

TAK

26 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

24
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

25
PIEKARSKA Natalia 2008-09-16 Z/2648/19

TAK

5 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

26
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 31.58/18 UKL Ósemka Police 2019

27
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

33 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

28
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

721 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

29
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

47 NumerPDF UKL Ósemka Police 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

948 NumerPDF 41.73 40.96/18 MUKS SZS Cieszyn 2019

2
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 43.95 43.58/17 AML Słupsk 2019

3
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 44.38 44.38/19 AML Słupsk 2019

4
BARANEK Aleksandra 2004-01-23 Z/1559/19

TAK

6 NumerPDF 46.28 46.28/19 MKP Szczecinek 2019

5
KLATKA Anna 2005-03-02 Z/2231/18

TAK

409 NumerPDF 46.52 46.52/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

6
SZAFRAN Martyna 2006-04-01 Z/0372/19

TAK

16 NumerPDF 46.71 46.71/19 UKS Barnim Goleniów 2019

7
WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 Z/4370/18

TAK

23 NumerPDF 47.28 47.10/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

8
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

42 NumerPDF 48.63 48.63/19 UKL Ósemka Police 2019

9
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

28 NumerPDF 48.99 48.99/19 UKS Barnim Goleniów 2019

10
CHEŁSTOWSKA Aleksandra 2004-08-27 Z/5272/18

TAK

40 NumerPDF 49.83 49.69/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

11
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 50.97 50.97/19 UKL Ósemka Police 2019

12
WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 Z/3778/19

TAK

67 NumerPDF 51.47 51.47/19 MKS Hermes Gryfino 2019

13
ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 Z/4688/19

TAK

7 NumerPDF 53.03 53.03/19 PLKS Gwda Piła 2019

14
SZAREJKO Natalia 2005-03-06 Z/0263/18

TAK

45 NumerPDF 48.89/17 PLKS Gwda Piła 2019

15
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

TAK

172 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

16
LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 Z/0145/19

TAK

27 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

17
KONECZNA Julia 2004-08-05 Z/4689/19

TAK

453 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

18
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

173 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

19
FIUTAK Martyna 2007-01-16 Z/4332/19

TAK

15 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

20
WSZENDYBYŁ Hanna 2007-04-03 Z/4333/19

TAK

20 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

21
GALSKA Wiktoria 2006-06-20 Z/3112/19

TAK

26 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2019

22
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

38 NumerPDF 45.55/18 UKS Wiking Rychnowy 2019

23
MIELCAREK Maja 2007-02-28 Z/1549/19

TAK

14 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2019

24
KAMIŃSKA Małgorzata 2004-06-08 Z/4151/18

TAK

62 NumerPDF 46.30/18 KL Bałtyk Koszalin 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

461 NumerPDF 55.71 55.60/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 59.16 59.16/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

3
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 59.66 59.66/19 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 60.15 60.15/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

5
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

130 NumerPDF 60.35 60.35/19 MKL Jarocin 2019

6
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

117 NumerPDF 60.94 59.98/18 MKL Jarocin 2019

7
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 62.13 62.13/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

8
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 62.53 62.53/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

9
GAFFKE Izabella 1999-09-24 Z/0355/17

TAK

34 NumerPDF 65.26 65.26/19 KS Wejher Wejherowo 2019

10
STODOŁA Anna 2005-12-02 Z/1834/19

TAK

167 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

11
WAC Paulina 2005-07-11 Z/3592/19

TAK

73 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

12
BARAN Daria 2008-05-31 Z/1565/19

TAK

111 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

938 NumerPDF 1:36.67 1:36.67/19 MUKS SZS Cieszyn 2019

2
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

12 NumerPDF 1:38.35 1:33.69/18 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

3
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

202 NumerPDF 1:41.74 1:41.74/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

4
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

210 NumerPDF 1:49.71 1:49.71/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

5
KOSIARKIEWICZ Martyna 2005-07-01 Z/1738/18

TAK

37 NumerPDF 1:49.86 1:49.86/19 UKS Wiking Rychnowy 2019

6
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 1:51.99 1:45.58/18 LŁKB Trucht Łobez 2019

7
SZCZĘŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 Z/5271/18

TAK

26 NumerPDF 1:52.38 1:52.38/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

8
KOZINA Patrycja 2005-09-03 Z/0471/19

TAK

170 NumerPDF 1:52.40 1:52.40/19 LKS Jantar Ustka 2019

9
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 1:53.34 1:53.34/19 UKL Ósemka Police 2019

10
WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 Z/5182/18

TAK

44 NumerPDF 1:53.54 1:53.54/19 PLKS Gwda Piła 2019

11
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 1:54.02 1:52.84/18 LKS Lubusz Słubice 2019

12
PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 Z/1088/19

TAK

175 NumerPDF 1:54.19 1:54.19/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

13
GRĄBCZEWSKA Hanna 2006-09-12 Z/2797/19

TAK

68 NumerPDF 1:54.57 1:54.57/19 MKS Hermes Gryfino 2019

14
MATUŁA Nikola 2006-08-06 Z/1546/19

TAK

11 NumerPDF 1:54.84 1:54.84/19 LŁKB Trucht Łobez 2019

15
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 1:55.56 1:55.56/19 MKS Hermes Gryfino 2019

16
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 1:55.81 1:55.81/19 UKL Ósemka Police 2019

17
BABIAK Natalia 2005-08-05 Z/3334/19

TAK

144 NumerPDF 1:56.46 1:56.46/19 MKL Szczecinek 2019

18
GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 Z/3287/19

TAK

70 NumerPDF 1:56.70 1:56.70/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

19
BRYŚ Martyna 2005-07-19 Z/1639/19

TAK

408 NumerPDF 1:56.77 1:56.77/19 PLKS Gwda Piła 2019

20
SZACHEWICZ Joanna 2004-07-24 Z/1979/19

TAK

51 NumerPDF 1:56.86 1:56.86/19 MKS Junior Złocieniec 2019

21
ORGANKA Zuzanna 2007-10-12 Z/1550/19

TAK

13 NumerPDF 1:57.06 1:57.06/19 LŁKB Trucht Łobez 2019

22
WICHUCKA Oliwia 2006-08-31 Z/0976/19

TAK

63 NumerPDF 1:57.65 1:57.65/19 MKS Hermes Gryfino 2019

23
BAŁASZ Patrycja 2005-10-24 Z/1123/18

TAK

169 NumerPDF 1:58.14 1:58.14/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

24
WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 Z/3859/18

TAK

447 NumerPDF 1:58.14 1:58.14/19 PLKS Gwda Piła 2019

25
SZUBERT Alicja 2006-06-30 Z/5273/18

TAK

163 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

26
DYMECKA Natalia 2003-07-25 Z/4240/19

TAK

98 NumerPDF 2:00.06 2:00.06/19 MKL Szczecinek 2019

27
PYTLARZ Wiktoria 2004-05-14 Z/4690/19

TAK

448 NumerPDF 2:00.17 2:00.17/19 PLKS Gwda Piła 2019

28
SERAFIN Karolina 2005-05-25 Z/0977/19

TAK

61 NumerPDF 2:02.95 2:02.95/19 MKS Hermes Gryfino 2019

29
LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 Z/5155/18

TAK

67 NumerPDF 2:08.44 2:08.44/19 MKS Hermes Gryfino 2019

30
SUTKIEWICZ Wiktoria 2006-03-13 Z/3860/18

TAK

35 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

31
TOBOŁA Blanka 2008-03-19 Z/4546/19

TAK

84 NumerPDF ULKS Barwice 2019

32
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

173 NumerPDF LKS Fenix Słupsk 2019

33
PIEC Tola 2008-06-10 Z/3807/19

TAK

7 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2019

34
GURAL Anna 2006-01-11 Z/3806/19

TAK

6 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2019

35
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

515 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

36
SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 Z/5524/18

TAK

451 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

37
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 1:55.02/18 UKL Ósemka Police 2019

38
KOSTUCH Maja 2007-04-25 Z/3438/19

TAK

79 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 2:07.67 2:07.67/19 MKL Szczecin 2019

2
KARLSEN ANTONSEN Pernille 2002-12-13

204 NumerPDF 2:09.30 NORWAY

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

31 NumerPDF 2:10.08 2:10.08/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

167 NumerPDF 2:10.10 2:09.44/15 OŚ AZS Poznań 2019

5
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

69 NumerPDF 2:10.13 2:10.13/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

6
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

16 NumerPDF 2:10.31 2:10.31/19 KS Wejher Wejherowo 2019

7
SVENDBY OTERVIK Kristin 2001-07-15

104 NumerPDF 2:10.61 NORWAY

8
STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

11 NumerPDF 2:12.83 2:12.83/19 UKS Barnim Goleniów 2019

9
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

203 NumerPDF 2:13.05 2:09.61/17 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF 2:15.27 2:14.13/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

11
GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 Z/1440/17

TAK

22 NumerPDF 2:17.26 2:17.26/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

12
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF 2:18.70 2:15.80/18 MKL Szczecinek 2019

13
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

51 NumerPDF 2:20.21 2:20.21/19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

14
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF 2:21.83 2:21.83/19 PK MLKS Lubusz Barlinek 2019

15
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 2:23.22 2:23.22/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

16
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 2:23.71 2:23.71/19 KS Gwardia Piła 2019

17
KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 Z/5292/15

TAK

200 NumerPDF 2:24.64 2:22.27/17 KL Iskra Białogard 2019

18
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 2:26.12 2:26.12/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

19
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

159 NumerPDF 2:26.35 2:18.08/17 OŚ AZS Poznań 2019

20
DOMARADZKA Olga 2001-06-04 Z/5304/15

TAK

148 NumerPDF 2:26.82 2:26.82/19 RAZ Szczecin 2019

21
CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 Z/4902/18

TAK

66 NumerPDF 2:35.28 2:35.28/19 MKS Hermes Gryfino 2019

22
LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 Z/2186/16

TAK

96 NumerPDF 2:36.07 2:33.85/14 MKL Szczecinek 2019

23
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

62 NumerPDF 2:37.80 2:37.80/19 MKS Hermes Gryfino 2019

24
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

61 NumerPDF 2:43.51 2:43.51/19 MKS Hermes Gryfino 2019

25
KOT Roksana 2004-10-03 Z/1618/18

TAK

31 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2019

26
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 2:56.67/18 LKS Lubusz Słubice 2019

27
BARAN Julia 2006-09-14 Z/1558/19

TAK

2 NumerPDF MKP Szczecinek 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 4:27.22 4:27.22/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019

2
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 4:28.78 4:28.78/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

83 NumerPDF 4:44.3 4:36.34/18 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2019

4
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

882 NumerPDF 4:45.47 4:45.47/19 LUKS Start Nakło 2019

5
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 4:47.81 4:47.81/19 MKL Jarocin 2019

6
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 4:48.44 4:48.44/19 ZLKL Zielona Góra 2019

7
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 4:48.85 4:48.85/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019

8
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

72 NumerPDF 4:55.3 4:55.3/19 GKS Żukowo 2019

9
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF 5:02.14 5:02.14/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

10
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

417 NumerPDF 5:19.81 5:19.81/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

11
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

32 NumerPDF 5:20.82 5:17.42/17 UKS Wiking Rychnowy 2019

12
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 4:57.85/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2019

14
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 4:39.52/18 SKLA Sopot 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

151 NumerPDF 9:50.15 9:33.65/13 OŚ AZS Poznań 2019

2
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF 10:21.91 9:47.33/18 TS AKS Chorzów 2019

3
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF 10:38.47 10:38.47/19 KS Gwardia Piła 2019

4
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

12 NumerPDF 10:40.16 10:09.03/18 KS Sprint Bielsko-Biała 2019

5
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 10:49.99 10:31.96/18 TS AKS Chorzów 2019

6
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

66 NumerPDF 11:26.95 11:26.95/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

135 NumerPDF 11:29.59 11:29.59/19 KS Gwardia Piła 2019

8
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

518 NumerPDF 11:49.81 11:49.81/19 PLKS Gwda Piła 2019

9
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

63 NumerPDF 12:06.49 12:06.49/19 MKST Astra Nowa Sól 2019

10
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF 12:42.58 12:42.58/19 LKS Lubusz Słubice 2019

11
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

700 NumerPDF 9:42.81/18 LKS Vectra Włocławek 2019

12
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF 11:31.69/18 RKS Rumia 2019

13
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

88 NumerPDF 11:17.91/18 MKL Szczecinek 2019

14
KWAPISZ Karolina 2000-11-25 Z/1961/19

TAK

60 NumerPDF 10:54.54/16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

15
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

79 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2019

16
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66 1.66/19 AML Słupsk 2019

2
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.65 1.65/19 AML Słupsk 2019

3
ZDYBAŁ Nikola 2003-07-04 Z/5282/18

TAK

213 NumerPDF 1.60 1.60/19 LKS Fenix Słupsk 2019

4
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

5
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

TAK

537 NumerPDF 1.55 1.55/19 PLKS Gwda Piła 2019

6
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 1.53 1.56/18 KL Iskra Białogard 2019

7
ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 Z/1142/18

TAK

174 NumerPDF 1.50 1.50/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

8
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

57 NumerPDF 1.48 1.48/19 MKS Święc Sławno 2019

9
SOŁŚNIA Julia 2004-09-18 Z/5281/18

TAK

332 NumerPDF 1.40 1.40/19 LKS Fenix Słupsk 2019

10
KRÓL Wiktoria 2004-02-11 Z/4691/19

TAK

436 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 6.03 6.03/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 5.85 5.85/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

74 NumerPDF 5.36 5.36/19 MKS-MOSM Bytom 2019

4
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 5.21 5.26/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

716 NumerPDF 5.16 5.31/16 AML Słupsk 2019

6
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 4.92 4.92/19 AML Słupsk 2019

7
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF 4.91 5.31/18 AZS-AWF Gorzów 2019

8
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

180 NumerPDF 4.88 4.88/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

9
RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 Z/3795/18

TAK

727 NumerPDF 4.70 4.70/19 AML Słupsk 2019

10
MOCZARSKA Natalia 2004-04-05 Z/5049/18

TAK

4 NumerPDF 4.62 4.62/19 MKS Junior Złocieniec 2019

11
PTASZEK Klaudia 2004-05-13 Z/5539/18

TAK

256 NumerPDF 4.61 4.67/18 LKS Fenix Słupsk 2019

12
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 4.51 4.51/19 UKL Ósemka Police 2019

13
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

41 NumerPDF 4.48 4.48/19 UKL Ósemka Police 2019

14
PROŚNIEWSKA Kinga 2003-05-07 Z/1210/17

TAK

189 NumerPDF 4.38 4.38/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

15
WOŹNIAK Julia 2004-03-06 Z/4666/18

TAK

723 NumerPDF 4.32 4.32/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

16
SYSIK Julia 2005-01-06 Z/1136/18

TAK

135 NumerPDF 4.16 4.16/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

17
GIEC Julia 2005-04-19 Z/3515/19

TAK

150 NumerPDF 3.95 3.95/19 KL Iskra Białogard 2019

18
TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 Z/4325/19

TAK

225 NumerPDF 3.04 3.04/19 MKS Kusy Szczecin 2019

19
PAWŁOWSKA Małgorzata 2005-04-24 Z/1133/18

TAK

183 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

20
KUSIAK Nikola 2006-02-01 Z/4535/18

TAK

172 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

21
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 3.80/17 AML Słupsk 2019

22
MYŚLIWIEC Nell 2007-01-17 Z/4330/19

TAK

20 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2019

23
ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

130 NumerPDF 3.01/17 MKS Kusy Szczecin 2019

24
KRUPA Alicja 2006-08-07 Z/1520/19

TAK

179 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

25
GRABIAS Weronika 2006-03-31 Z/3517/19

TAK

285 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 11.64 11.64/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

874 NumerPDF 10.57 10.98/18 AZS-AWF Gorzów 2019

3
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

870 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 12.34 12.34/19 RKS Rumia 2019

2
LIBERA Dorota 2001-06-18 Z/2201/18

TAK

29 NumerPDF 9.03 9.03/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.10 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 11.95 11.95/19 AML Słupsk 2019

3
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.40 11.40/19 AML Słupsk 2019

4
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 10.53 10.53/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

5
OSTROWSKA Karolina 2005-11-16 Z/5050/18

TAK

10 NumerPDF 10.27 10.27/19 MKS Junior Złocieniec 2019

6
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

8 NumerPDF 9.97 9.97/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

7
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 9.85 10.09/18 KL Iskra Białogard 2019

8
ZAWADZKA Oliwia 2004-04-29 Z/4245/18

TAK

21 NumerPDF 8.90 8.90/19 PLKS Gwda Piła 2019

9
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 8.57 8.93/18 ULKS Tychowo 2019

10
CIBIŃSKA Hanna 2005-08-31 Z/4001/18

TAK

707 NumerPDF 8.30 8.30/19 AML Słupsk 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

180 NumerPDF 50.45 50.58/18 LKS Jantar Ustka 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 33.80 33.80/19 RKS Rumia 2019

3
LIPIŃSKA Alicja 2002-12-18 Z/5457/15

TAK

44 NumerPDF 29.46 29.46/19 LKS Fenix Słupsk 2019

4
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

8 NumerPDF 27.05 27.05/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

5
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

74 NumerPDF 24.10 24.66/18 GULKS Barwice 2019

6
ANDRZEJEWSKA Justyna 2003-07-18 Z/2863/18

TAK

168 NumerPDF 16.45 16.45/19 LKS Fenix Słupsk 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

8 NumerPDF 33.03 38.05/18 GULKS Barwice 2019

2
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 19.48 20.25/17 ULKS Tychowo 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 48.37 48.37/19 ULKS Tychowo 2019

2
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 39.24 40.50/17 MKL Szczecin 2019

3
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 35.62 35.62/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

710 NumerPDF 39.08 39.08/19 AML Słupsk 2019

2
GAMROTEK Justyna 2003-11-11 Z/0740/17

TAK

24 NumerPDF 38.27 38.27/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

3
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

68 NumerPDF 36.88 36.88/19 MKS Junior Złocieniec 2019

4
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 31.48 34.59/18 AML Słupsk 2019

5
ZAWOJSKA Małgorzata 2004-04-08 Z/1633/18

TAK

32 NumerPDF 25.89 25.89/19 MKS Junior Złocieniec 2019

6
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

459 NumerPDF 25.66 25.66/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
ZAWADZKA Oliwia 2004-04-29 Z/4245/18

TAK

21 NumerPDF 25.48 25.48/19 PLKS Gwda Piła 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

14 NumerPDF 14.48 14.48/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 14.65 14.65/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

176 NumerPDF 14.98 14.98/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF 15.26 15.00/18 KS Gwardia Piła 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

705 NumerPDF AML Słupsk 2019

6
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

3 NumerPDF RMKS Rybnik 2019

7
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2019

8
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

463 NumerPDF 14.29/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

10
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 65.59 65.59/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

2
MŁODAK Natalia 2002-05-10 Z/2848/16

TAK

94 NumerPDF 66.14 66.14/19 RKS Rumia 2019

3
KLASIK Joanna 2002-07-21 Z/2263/16

TAK

411 NumerPDF 67.34 65.30/18 TL ROW Rybnik 2019

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

873 NumerPDF 68.96 68.96/19 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1500 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

216 NumerPDF 5:16.94 5:16.94/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

854 NumerPDF 5:29.77 5:15.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

3
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

3 NumerPDF 5:31.13 5:31.13/19 UKS Czapla Białe Błota 2019

4
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 5:34.40 5:34.40/19 MKL Szczecin 2019

5
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

147 NumerPDF 5:44.26 5:44.26/19 MKL Jarocin 2019

6
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

423 NumerPDF 5:52.73 5:52.73/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 5:57.94 5:57.94/19 MKS Hermes Gryfino 2019

8
ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

251 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2019

9
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 5:13.66/18 UKS Wiking Rychnowy 2019

10
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 5:35.90/18 UKS Wiking Rychnowy 2019

11
MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

15 NumerPDF MKL Szczecin 2019

12
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:24.35/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

13
MŁYNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

7 NumerPDF 5:37.64/18 UKS Czapla Białe Błota 2019

14
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

205 NumerPDF 5:00.66/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

159 NumerPDF 10.54 10.47/12 OŚ AZS Poznań 2019

2
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 10.84 10.84/19 MKS-MOS Katowice 2019

3
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

192 NumerPDF 10.86 10.31/13 UKS Achilles Leszno 2019

4
WOSICKI Józef 1997-12-28 Z/1617/14

TAK

155 NumerPDF 10.93 10.93/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.15 11.13/18 AML Słupsk 2019

6
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

465 NumerPDF 11.22 10.89/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

2 NumerPDF 11.23 10.9/04 OŚ AZS Poznań 2019

8
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

72 NumerPDF 11.36 11.36/19 RMKS Rybnik 2019

9
LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 Z/0577/19

TAK

20 NumerPDF 11.51 11.51/19 RMKS Rybnik 2019

10
ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 Z/2543/18

TAK

720 NumerPDF 11.51 11.51/19 AML Słupsk 2019

11
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 11.52 11.52/19 KL Iskra Białogard 2019

12
PUTO Mateusz 2003-09-19 Z/2303/17

TAK

14 NumerPDF 11.59 11.59/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

13
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

105 NumerPDF 11.62 11.62/18 MKL Jarocin 2019

14
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF 11.72 11.72/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

15
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 11.75 11.75/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

16
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 11.88 11.88/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

17
RECLIK Piotr 2003-06-10 Z/3688/18

TAK

5 NumerPDF 11.89 11.89/19 RMKS Rybnik 2019

18
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 11.96 11.96/19 AML Słupsk 2019

19
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 12.08 12.08/19 AML Słupsk 2019

20
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 12.08 12.08/19 AML Słupsk 2019

21
KOZACZUK Kacper 2004-06-16 Z/4645/17

TAK

718 NumerPDF 12.10 12.06/18 AML Słupsk 2019

22
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 12.20 12.20/19 MKS Hermes Gryfino 2019

23
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 12.30 12.30/19 MKS Hermes Gryfino 2019

24
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 12.36 12.36/19 AML Słupsk 2019

25
ROSTEK Dawid 2004-02-10 Z/3335/19

TAK

130 NumerPDF 12.48 12.48/19 MKL Szczecinek 2019

26
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 12.61 12.61/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

27
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

729 NumerPDF 12.84 12.84/19 AML Słupsk 2019

28
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF 12.88 12.88/19 LKS Jantar Ustka 2019

29
HAJDUK Dawid 2005-04-10 Z/4252/18

TAK

16 NumerPDF 12.90 12.90/19 PLKS Gwda Piła 2019

30
KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11 Z/1992/19

TAK

81 NumerPDF 12.98 12.98/19 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

31
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF 13.03 13.03/19 AML Słupsk 2019

32
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

203 NumerPDF 13.51 13.51/19 KL Iskra Białogard 2019

33
DĄBROWSKI Jan 2005-05-19 Z/3337/19

TAK

131 NumerPDF 13.70 13.70/19 MKL Szczecinek 2019

34
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 14.03 14.03/19 UKS OSoT Szczecin 2019

35
MASTYŁA Michał 2008-12-10 Z/3340/19

TAK

145 NumerPDF 15.70 15.70/19 MKL Szczecinek 2019

36
KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 Z/4251/18

TAK

553 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

37
WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 Z/3197/16

TAK

114 NumerPDF 12.04/18 MKS-MOS Katowice 2019

38
DUBIAK Gabriel 2003-04-06 Z/2481/19

TAK

12 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

39
TEBEL Pawel 2002-07-07 Z/4117/17

TAK

1 NumerPDF 13.17/18 RMKS Rybnik 2019

40
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

513 NumerPDF 12.17/17 PLKS Gwda Piła 2019

41
GIL Gracjan 2005-04-06 Z/1612/18

TAK

45 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2019

42
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 12.07/18 MKS Hermes Gryfino 2019

43
KUŚ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 11.67/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

44
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 Z/4070/19

TAK

40 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

45
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2019

46
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 11.90/18 AML Słupsk 2019

47
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

48
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

125 NumerPDF 22.09 21.77/18 MKS-MOS Katowice 2019

2
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

2 NumerPDF 22.48 22.10/14 OŚ AZS Poznań 2019

3
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

465 NumerPDF 22.54 21.76/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 Z/1779/18

TAK

105 NumerPDF 22.58 22.58/19 MKL Jarocin 2019

5
WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 Z/3197/16

TAK

114 NumerPDF 22.82 22.82/19 MKS-MOS Katowice 2019

6
KUŚ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 23.70 23.70/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

7
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 24.27 24.27/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

8
WOJTAL Sebastian 2004-04-23 Z/3587/18

TAK

307 NumerPDF 24.47 24.47/19 AZS-AWF Katowice 2019

9
JANTA LIPIŃSKI Maciej 2002-10-10 Z/0789/16

TAK

230 NumerPDF 24.80 24.80/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

881 NumerPDF 22.53/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

11
SAWICKI Wiktor 2005-06-17 Z/2410/19

TAK

729 NumerPDF AML Słupsk 2019

12
ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 Z/3170/19

TAK

150 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

13
MIELCAREK Karol 2005-07-04 Z/1548/19

TAK

14 NumerPDF LŁKB Trucht Łobez 2019

14
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

880 NumerPDF 24.78/16 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
GIL Arkadiusz 2002-08-11 Z/0564/17

TAK

713 NumerPDF 24.68/18 AML Słupsk 2019

16
GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 Z/2703/19

TAK

151 NumerPDF LKS Jantar Ustka 2019

17
KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11 Z/1992/19

TAK

81 NumerPDF 29.33/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/3217/19

TAK

707 NumerPDF 38.31 38.31/19 AML Słupsk 2019

2
KASPRZYK Kacper 2005-01-20 Z/0016/18

TAK

706 NumerPDF 38.59 38.59/19 AML Słupsk 2019

3
BIAŁAS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

15 NumerPDF 38.76 38.76/19 UKS Barnim Goleniów 2019

4
KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 Z/4002/18

TAK

725 NumerPDF 38.80 38.80/19 AML Słupsk 2019

5
WOJTKOWIAK Michał 2005-02-08 Z/3796/18

TAK

723 NumerPDF 39.59 39.59/19 AML Słupsk 2019

6
KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 Z/3794/18

TAK

724 NumerPDF 40.64 40.64/19 AML Słupsk 2019

7
PAŁKOWSKI Maciej 2006-01-04 Z/3894/19

TAK

57 NumerPDF 45.77 45.77/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019

8
SZYMKOWIAK Sergiusz 2006-02-26 Z/1642/19

TAK

443 NumerPDF 49.41 49.41/19 PLKS Gwda Piła 2019

9
CACH Hubert 2005-09-26 Z/4305/19

TAK

203 NumerPDF KL Iskra Białogard 2019

10
BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 Z/1383/18

TAK

91 NumerPDF 52.52/17 LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

11
FLOREK Igor 2009-10-10 Z/2740/19

TAK

99 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

12
BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 Z/3220/19

TAK

96 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

92 NumerPDF 46.51 46.15/13 MKL Szczecin 2019

2
ZAJĄC Szymon 2002-09-24 Z/2112/18

TAK

11 NumerPDF 50.14 50.14/19 UKS Trójka Mikołów 2019

3
WRÓBEL Michał 2002-03-04 Z/5054/18

TAK

783 NumerPDF 50.60 50.60/19 UKS Czwórka Żory 2019

4
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 51.05 51.05/19 KL Iskra Białogard 2019

5
WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 Z/0429/17

TAK

724 NumerPDF 51.06 51.06/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

6
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

157 NumerPDF 51.71 51.71/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

102 NumerPDF 51.79 51.79/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

8
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

535 NumerPDF 51.83 51.83/19 UKS Chrobry Międzyzdroje 2019

9
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 52.79 52.79/19 MKS Hermes Gryfino 2019

10
KONEK Paweł 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

526 NumerPDF 53.38 52.78/18 PLKS Gwda Piła 2019

11
KRAWIEC Mateusz 1996-08-02 Z/1667/16

TAK

163 NumerPDF 53.41 53.41/19 LKS Fenix Słupsk 2019

12
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

521 NumerPDF 54.32 54.32/19 PLKS Gwda Piła 2019

13
RĘKAWEK Modest 2002-10-17 Z/1723/18

TAK

170 NumerPDF 55.21 55.21/19 LKS Jantar Ustka 2019

14
BARTCZAK Jakub 2001-03-26 Z/0194/17

TAK

60 NumerPDF 55.42 55.42/19 MKS Hermes Gryfino 2019

15
ŻOŁĄDEK Dawid 1997-10-13 Z/3799/19

TAK

60 NumerPDF 55.09/16 KUKS Remus Kościerzyna 2019

16
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 55.08/18 WMLKS Pomorze Stargard 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 1:29.22 1:29.22/19 MKS Hermes Gryfino 2019

2
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF 1:34.14 1:34.14/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

3
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

328 NumerPDF 1:34.64 1:34.64/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

4
NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 Z/0072/17

TAK

176 NumerPDF 1:37.83 1:37.83/19 LKS Jantar Ustka 2019

5
WOJCIECHOWSKI Paweł 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

342 NumerPDF 1:41.19 1:41.19/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

6
MACKIEWICZ Maciej 2004-07-13 Z/1641/19

TAK

556 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

7
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF 1:38.59/18 MKS Hermes Gryfino 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

216 NumerPDF 1:55.6 1:54.01/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

2
BERRE JACOBSEN Theodor 2001-05-23

304 NumerPDF 1:56.00 NORWAY

3
CITAK Miłosz 2003-04-28 Z/0785/17

TAK

24 NumerPDF 1:56.96 1:56.96/19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2019

4
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 1:57.18 1:57.18/19 MKS Hermes Gryfino 2019

5
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

24 NumerPDF 1:58.33 1:58.33/19 UKS Barnim Goleniów 2019

6
JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

730 NumerPDF 1:58.7 1:56.38/18 AML Słupsk 2019

7
DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 1:59.23 1:59.23/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

8
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:59.55 1:57.43/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

9
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 2:01.09 1:58.68/18 MKS Hermes Gryfino 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

150 NumerPDF 2:02.21 2:02.21/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

11
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

715 NumerPDF 2:04.04 2:04.04/19 AML Słupsk 2019

12
BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 Z/0774/11

TAK

5 NumerPDF 2:05.16 2:05.16/19 MLUKS Trzebiatów 2019

13
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

28 NumerPDF 2:05.92 2:04.37/18 UKS Barnim Goleniów 2019

14
GRZYB Kamil 2000-05-26 Z/2281/19

TAK

104 NumerPDF 2:08.8 2:08.8/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

15
LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 Z/0643/16

TAK

97 NumerPDF 2:13.66 2:13.66/19 MKL Szczecinek 2019

16
BESZTERDA Jakub 2003-12-02 Z/4948/18

TAK

2 NumerPDF 2:13.8 2:13.8/19 KL Bałtyk Koszalin 2019

17
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

727 NumerPDF 2:15.98 2:15.98/19 AML Słupsk 2019

18
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

717 NumerPDF 2:52.38 2:52.38/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

2
WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

92 NumerPDF 2:58.72 2:50.89/17 ULKS Barwice 2019

3
DYGAS Michał 2004-01-03 Z/2995/19

TAK

490 NumerPDF 3:02.89 3:02.89/19 ULKS Tychowo 2019

4
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

16 NumerPDF 3:03.63 3:02.52/18 UKS Barnim Goleniów 2019

5
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

43 NumerPDF 3:04.66 3:04.66/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

6
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF 3:06.29 3:05.79/18 PLKS Gwda Piła 2019

7
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

79 NumerPDF 3:08.85 2:56.19/12 KL Bałtyk Koszalin 2019

8
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 Z/0931/18

TAK

64 NumerPDF 3:10.70 3:10.70/19 MKS Hermes Gryfino 2019

9
GLAPKA Michał 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

336 NumerPDF 3:12.61 3:12.61/19 WMLKS Pomorze Stargard 2019

10
CIECIELĄG Szymon 2005-02-15 Z/4545/19

TAK

86 NumerPDF ULKS Barwice 2019

11
JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 Z/4188/19

TAK

69 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

12
CIERESZKO Alan 2006-04-17 Z/4231/18

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 3:59.24 3:59.24/19 RAZ Szczecin 2019

2
BERRE JACOBSEN Theodor 2001-05-23

304 NumerPDF 4:00.00 NORWAY

3
GROBERSKI Michał 2000-06-10 Z/1296/15

TAK

15 NumerPDF 4:00.29 3:58.08/18 MKL Szczecin 2019

4
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF 4:04.85 4:01.26/17 KB Dziesiątka Białogard 2019

5
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

204 NumerPDF 4:05.73 4:02.52/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

6
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

401 NumerPDF 4:06.5 4:06.5/19 AZS-AWFiS Gdańsk 2019

7
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

522 NumerPDF 4:08.0 4:05.16/18 SKLA Sopot 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 4:08.64 4:03.69/17 KB Dziesiątka Białogard 2019

9
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 4:09.62 4:09.62/19 KL Iskra Białogard 2019

10
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

201 NumerPDF 4:19.03 4:19.03/19 MLUKS Mokasyn Płoty 2019

11
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

26 NumerPDF 4:30.27 4:30.27/19 UKS Wiking Rychnowy 2019

12
KOSIECKI Nikodem 2003-07-20 Z/3800/19

TAK

85 NumerPDF 4:58.96 4:58.96/19 KUKS Remus Kościerzyna 2019

13
UŁANOWSKI Łucjan 2003-10-21 Z/0761/18

TAK

899 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

14
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

207 NumerPDF MLUKS Mokasyn Płoty 2019

15
PĘDZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

16 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2019

16
ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 Z/1890/19

TAK

56 NumerPDF MKS Junior Złocieniec 2019

17
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

28 NumerPDF 4:36.27/18 UKS Barnim Goleniów 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

725 NumerPDF 9:01.00 9:01.00/19 AML Słupsk 2019

2
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 9:13.72 9:11.65/18 PLKS Gwda Piła 2019

3
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

851 NumerPDF 9:18.26 9:06.96/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

4
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 9:18.69 9:04.61/18 LKS Vectra Włocławek 2019

5
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

708 NumerPDF 9:19.12 9:19.12/19 AML Słupsk 2019

6
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 NumerPDF 9:26.43 9:26.43/19 MLKS Lubusz Barlinek 2019

7
ŁUKASIK Michał 2002-09-25 Z/2998/17

TAK

577 NumerPDF 9:39.20 9:39.20/19 UKS Olimpia Zabrze 2019

8
MARSZK Daniel 2002-02-15 Z/3562/18

TAK

62 NumerPDF 9:43.90 9:43.90/19 GKS Cartusia Kartuzy 2019

9
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

225 NumerPDF 10:01.50 10:01.50/19 ULKS Talex Borzytuchom 2019

10
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

284 NumerPDF 10:02.55 10:02.55/19 LKS Zorza Gdynia 2019

11
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

11 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2019

12
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

154 NumerPDF 9:30.78/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

13
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

28 NumerPDF 9:36.69/17 UKS Czapla Białe Błota 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03 Z/5776/15

TAK

872 NumerPDF 1.95 1.95/19 AZS-AWF Gorzów 2019

2
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

59 NumerPDF 1.82 1.82/19 MKS Święc Sławno 2019

3
STENCEL Maciej 2003-06-17 Z/5024/18

TAK

92 NumerPDF 1.81 1.81/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

4
MACIOS Mikołaj 2003-03-14 Z/4244/18

TAK

419 NumerPDF 1.80 1.80/19 PLKS Gwda Piła 2019

5
DEPTA Szymon 2004-01-02 Z/2545/18

TAK

722 NumerPDF 1.78 1.78/19 AML Słupsk 2019

6
MAŚLORZ Mikołaj 2003-08-23 Z/0011/18

TAK

711 NumerPDF 1.76 1.76/18 AML Słupsk 2019

7
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

227 NumerPDF 1.76 1.79/18 ULKS Talex Borzytuchom 2019

8
MAŁEK Kewin 2005-05-10 Z/0018/18

TAK

702 NumerPDF 1.75 1.75/19 AML Słupsk 2019

9
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

180 NumerPDF 1.70 1.79/18 LKS Fenix Słupsk 2019

10
CHWIAŁKIEIWCZ Bartosz 2000-03-04 Z/6124/15

TAK

26 NumerPDF 1.65 1.80/16 PLKS Gwda Piła 2019

11
ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 Z/4249/18

TAK

442 NumerPDF 1.65 1.65/19 PLKS Gwda Piła 2019

12
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

33 NumerPDF 1.65 1.65/18 MKS Święc Sławno 2019

13
DOMINIAK Maciej 2004-05-14 Z/1611/18

TAK

35 NumerPDF 1.60 1.60/19 MKS Junior Złocieniec 2019

14
JASIŃSKI Karol 2004-02-17 Z/4246/18

TAK

407 NumerPDF 1.60 1.60/19 PLKS Gwda Piła 2019

15
CZUBERNAT Michał 2005-05-02 Z/3365/19

TAK

24 NumerPDF 1.60 1.60/19 UKS OSoT Szczecin 2019

16
KORKUĆ Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

8 NumerPDF 1.60 1.60/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

17
DERLATKA Kacper 2005-08-21 Z/4250/18

TAK

414 NumerPDF 1.55 1.55/19 PLKS Gwda Piła 2019

18
STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 Z/0843/19

TAK

712 NumerPDF 1.55 1.55/19 AML Słupsk 2019

19
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

6 NumerPDF 1.50 1.50/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

20
JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 Z/4316/19

TAK

17 NumerPDF 1.30 1.30/19 MKS Kusy Szczecin 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYŁA Rafał 2002-10-09 Z/0305/16

TAK

6 NumerPDF 6.75 6.75/19 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

2
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

510 NumerPDF 6.67 6.67/19 PLKS Gwda Piła 2019

3
MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 Z/2322/17

TAK

742 NumerPDF 6.25 6.25/19 GKS Piast Gliwice 2019

4
STELMASIK Franciszek 2001-04-20 Z/2243/17

TAK

93 NumerPDF 6.21 6.21/19 LLKS Pomorze Stargard 2019

5
ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 Z/1163/17

TAK

77 NumerPDF 5.80 5.80/19 MKS-MOSM Bytom 2019

6
JARMUŁ Piotr 2004-11-30 Z/3793/18

TAK

717 NumerPDF 5.62 5.62/19 AML Słupsk 2019

7
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

23 NumerPDF 5.61 5.69/18 MKS-SMS Victoria Racibórz 2019

8
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 5.54 5.54/19 MKS Hermes Gryfino 2019

9
KOZACZUK Jakub 2004-06-16 Z/4644/17

TAK

719 NumerPDF 5.54 5.54/19 AML Słupsk 2019

10
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 5.51 5.51/19 KB Dziesiątka Białogard 2019

11
BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 Z/5179/18

TAK

457 NumerPDF 5.36 5.36/19 PLKS Gwda Piła 2019

12
CHOMICZ Marcel 2006-02-07 Z/2748/19

TAK

6 NumerPDF 4.63 4.63/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

13
SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 Z/1645/19

TAK

60 NumerPDF 4.41 4.41/19 PLKS Gwda Piła 2019

14
GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 Z/1637/19

TAK

716 NumerPDF AML Słupsk 2019

15
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF 6.30/17 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

16
PIEJKO Michał 2004-01-04 Z/4850/18

TAK

11 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2019

17
SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 Z/4070/19

TAK

40 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2019

18
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

180 NumerPDF 5.14/18 LKS Fenix Słupsk 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

510 NumerPDF 12.73 12.73/19 PLKS Gwda Piła 2019

2
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

720 NumerPDF 12.80/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

169 NumerPDF 15.43 15.43/19 LKS Fenix Słupsk 2019

2
ZIÓŁKOWSKI Piotr 2001-05-16 Z/4057/18

TAK

8 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DONAJ Bartosz 2003-08-28 Z/4128/19

TAK

708 NumerPDF 10.94 10.94/19 AML Słupsk 2019

2
ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 Z/3042/19

TAK

154 NumerPDF 9.95 9.95/19 LKS Fenix Słupsk 2019

3
ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 Z/0543/19

TAK

192 NumerPDF 9.87 9.87/19 LKS Fenix Słupsk 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1