Internetowe zgłoszenia do imprezy: 92. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych (U18, U20, U23, S)
KWIDZYN, 28 listopada 2020
 
2 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

431 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2020

badania nieważne
2
WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 Z/3456/15

TAK

413 NumerPDF TL ROW Rybnik 2020

OK

3
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

428 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

OK

4
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

486 NumerPDF MKL Jarocin 2020  ZKN 

OK

5
OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 Z/2019/17

TAK

553 NumerPDF MKL Szczecin 2020

OK

6
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

554 NumerPDF MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

OK

7
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

539 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

badania nieważne
8
GAJDA Zuzanna 2002-06-07 Z/2394/18

TAK

135 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

badania nieważne
9
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

52 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN   SKN 

OK

10
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

320 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020  KNF   SKN 

OK

11
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

437 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

12
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

403 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
13
HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 Z/0693/16

TAK

230 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020

OK

14
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

209 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020

OK

15
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

433 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020  ZKN 

OK

16
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

438 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020  ZKN 

OK

17
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

240 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

OK

18
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

146 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechanów 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

19
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

126 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

OK

badania nieważne
20
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

296 NumerPDF AML Słupsk 2020

badania nieważne
21
KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 Z/1199/18

TAK

213 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

OK

22
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

6 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

23
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

69 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN   SKN 

OK

24
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

45 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

25
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

199 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020

OK

26
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

154 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

27
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

TAK

222 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

OK

28
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

285 NumerPDF UKS Technik Augustów 2020  ROSU 

OK

29
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

358 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN   SKN 

OK

30
KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 Z/2646/20

TAK

136 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

badania nieważne
31
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

515 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ZKN   SKN 

32
SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 Z/0113/16

TAK

301 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

33
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

312 NumerPDF GKS Żukowo 2020  ZKN 

34
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

130 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

35
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

214 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

OK

 
2 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PRUSKO Gabriela 2003-08-04 Z/5647/18

TAK

385 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020

OK

2
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

384 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020

OK

3
STASIUK Wiktoria 2003-03-28 Z/3370/19

TAK

147 NumerPDF MKS Pogoń Siedlce 2020

OK

4
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

527 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

OK

5
POPŁAWSKA Katarzyna 2004-03-17 Z/5430/19

TAK

520 NumerPDF CSiR Susz 2020

OK

6
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

TAK

337 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

badania nieważne
7
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

487 NumerPDF MKL Jarocin 2020

OK

8
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

482 NumerPDF MKL Jarocin 2020

OK

9
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

242 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

OK

10
KRUPA Urszula 2004-02-10 Z/1302/19

TAK

1 NumerPDF KL Ziemia Kłodzka 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
11
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

28 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 

OK

12
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

357 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
13
KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 Z/4076/18

TAK

540 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

badania nieważne
14
DROŚ Olga 2004-10-01 Z/3584/18

TAK

371 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
15
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

56 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
16
ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

84 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

17
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

33 NumerPDF WLKS Wrocław 2020

OK

18
DWORCZAK Malwina 2004-01-20 Z/5343/19

TAK

514 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

19
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

53 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
20
MALINA Rozalia 2004-12-27 Z/3735/17

TAK

396 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  ZKN 

OK

21
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020

OK

22
STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 Z/3324/17

TAK

543 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ZKN 

OK

23
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

173 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

OK

24
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

294 NumerPDF AML Słupsk 2020

badania nieważne
25
WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 Z/5606/19

TAK

382 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
26
KLUPŚ Marta 2004-08-24 Z/2935/18

TAK

503 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020  ROSU 

badania nieważne
27
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

404 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN   SKN 

28
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

442 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

29
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

398 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

OK

30
KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 Z/1858/18

TAK

231 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU 

OK

31
STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 Z/1642/18

TAK

510 NumerPDF UKS Piątka Jarocin 2020  ZKN 

OK

32
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

522 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

33
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

290 NumerPDF AML Słupsk 2020  ZKN 

OK

34
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

180 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

35
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

243 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

OK

36
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

426 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

OK

37
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

473 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

OK

badania nieważne
38
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

493 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

39
KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 Z/5326/19

TAK

570 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU 

OK

40
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

450 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

41
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

3 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

42
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

316 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

OK

43
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

562 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

44
MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 Z/1739/18

TAK

339 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ROSU 

OK

45
CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Z/0337/19

TAK

545 NumerPDF Orka Iława Athletics 2020

OK

46
IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 Z/1531/18

TAK

57 NumerPDF LUKS Ogrodnik Bydgoszcz 2020

badania nieważne
47
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

451 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020

OK

48
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

267 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

OK

49
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

121 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

OK

50
DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 Z/0509/19

TAK

556 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020

OK

51
MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 Z/2108/19

TAK

129 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

52
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

246 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

53
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 Z/0772/18

TAK

310 NumerPDF GKS Żukowo 2020  ZKN 

OK

54
PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 Z/1186/18

TAK

395 NumerPDF LKS Pszczyna 2020  ZKN 

OK

55
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

202 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

OK

56
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

149 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

57
GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 Z/1185/18

TAK

391 NumerPDF LKS Pszczyna 2020  ZKN 

OK

58
WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 Z/0119/18

TAK

61 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

OK

59
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

529 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 

OK

60
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

215 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020  ZKN 

OK

61
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

292 NumerPDF AML Słupsk 2020  ZKN 

OK

62
ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 Z/4346/20

TAK

531 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020

OK

63
MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 Z/1944/19

TAK

494 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

64
KORDA Oliwia 2004-05-08 Z/1702/19

TAK

329 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

OK

65
MARCINEK Zofia 2003-12-25 Z/0765/20

TAK

492 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

66
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

420 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

OK

67
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

441 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

68
MILEWSKA Marta 2004-05-04 Z/1449/20

TAK

300 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

OK

69
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

150 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

70
JAROCKA Alicja 2004-05-18 Z/1172/20

TAK

297 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

OK

71
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

569 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

72
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

11 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

73
LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 Z/3529/18

TAK

110 NumerPDF KS Żeglina Sieradz 2020  ZKN 

OK

74
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

263 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

OK

75
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

186 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU   ZKN 

OK

76
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

483 NumerPDF MKL Jarocin 2020

OK

 
3 km przełaje K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

530 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU   ZKN 

OK

2
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

55 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

OK

3
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

TAK

432 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU   ZKN 

OK

4
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

228 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

OK

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

183 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN 

6
PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 Z/2907/20

TAK

179 NumerPDF UKS Clan Ostrołęka 2020

OK

7
FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 Z/4371/20

TAK

465 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

8
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

383 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 

OK

9
CIEMIERZEWSKA Maria 2003-10-30 Z/1192/17

TAK

96 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

OK

10
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

169 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

OK

11
SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 Z/4998/19

TAK

182 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

OK

12
ENGLER Zuzanna 2004-12-24 Z/1835/19

TAK

342 NumerPDF SKL Filippides Starogard Gdański 2020

OK

13
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

74 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

14
RADZIKOWSKA Patrycja 2003-01-01 Z/2995/17

TAK

542 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

badania nieważne
15
LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 Z/4420/18

TAK

375 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

OK

16
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

50 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
17
BĘSIUK Sandra 2004-07-22 Z/0396/18

TAK

82 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

18
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

559 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

OK

19
RĘBACZ Paulina 2004-04-15 Z/4077/17

TAK

111 NumerPDF KS Żeglina Sieradz 2020  ZKN 

OK

20
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 Z/0804/18

TAK

99 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 

OK

21
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

103 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020  ZKN 

OK

22
TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 Z/3248/19

TAK

225 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

23
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

229 NumerPDF MUKS Gim 2 Nysa 2020  ROSU   ZKN 

OK

24
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

208 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020  ZKN 

OK

25
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

538 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020  ZKN 

OK

26
LOSY Anna 2003-05-23 Z/1076/18

TAK

457 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

27
SZTOK Zuzanna 2003-04-04 Z/0173/20

TAK

458 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

28
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

22 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2020  ROSU 

badania nieważne
29
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

528 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

OK

30
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

286 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2020  ZKN 

OK

31
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

160 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

OK

32
CHMURA Anastazja 2003-10-11 Z/1225/20

TAK

247 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

OK

33
ZATORSKA Maia 2004-12-23 Z/0647/20

TAK

133 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

34
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

478 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

OK

35
MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 Z/4732/19

TAK

165 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

OK

36
RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 Z/1013/18

TAK

408 NumerPDF MKS-SMS Victoria Racibórz 2020  ROSU   ZKN 

OK

37
WIATRZYK Ewa 2003-09-25 Z/4925/18

TAK

88 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

OK

38
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

363 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU   ZKN 

badania nieważne
39
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

547 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

OK

40
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

72 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

OK

41
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

143 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

OK

42
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

258 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

OK

43
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

452 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020  ZKN 

OK

44
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

113 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020  ROSU   ZKN 

OK

45
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

94 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

badania nieważne
46
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

95 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2020

47
SĘCZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

118 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

OK

48
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

117 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

OK

49
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

26 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ZKN 

OK

50
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

245 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

51
WOJNAR Weronika 2003-11-24 Z/0162/18

TAK

421 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2020

OK

52
BAMBYNEK Ewa 2003-08-08 Z/2279/20

TAK

370 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

OK

53
JANICKA Paula 2004-02-06 Z/2005/20

TAK

467 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

54
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

218 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

 
4 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 Z/5165/11

TAK

535 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

OK

2
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

355 NumerPDF UKS Wiking Rychnowy 2020

OK

3
MASŁOWSKA Martyna 1990-02-03 Z/2872/20

TAK

29 NumerPDF ULKS Bystrzyca Kłodzka 2020

OK

4
BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

226 NumerPDF LUKS MGOKSiR Korfantów 2020

OK

5
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

568 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  KN   SKN 

OK

6
ANDRZEJCZAK Monika 1985-01-05 Z/1916/18

TAK

549 NumerPDF MKL Szczecin 2020  SKN 

OK

7
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

283 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

8
GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 Z/1234/13

TAK

550 NumerPDF MKL Szczecin 2020

OK

9
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

185 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020

10
ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 Z/4858/11

TAK

436 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

11
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

260 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

OK

12
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

275 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

13
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

392 NumerPDF LKS Pszczyna 2020  KN   SKN 

OK

14
GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 Z/0135/12

TAK

390 NumerPDF LKS Pszczyna 2020

OK

15
PYTEL Maria 1986-01-11 Z/4323/20

TAK

440 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

16
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

198 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  SKN 

badania nieważne
17
JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 Z/2131/11

TAK

551 NumerPDF MKL Szczecin 2020

OK

18
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

269 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

19
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

262 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

OK

 
4 km przełaje K U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

112 NumerPDF LKS Omega Kleszczów 2020

OK

2
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

36 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
3
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

340 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020  ZKN 

OK

4
HEDZIELSKA Weronika 1998-06-08 Z/2670/18

TAK

93 NumerPDF KS Team Baryła Gorzów 2020

OK

5
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

536 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020  ZKN 

OK

6
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

189 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

OK

7
WIERCIOCH Izabela 2000-04-13 Z/4288/20

TAK

80 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

OK

8
ŚWIERDZEWSKA Paulina 1998-01-22 Z/4289/20

TAK

78 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

OK

9
SZYJKA Anna 1998-10-20 Z/0464/14

TAK

368 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

OK

10
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

159 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

OK

11
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

366 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  KNF   SKN 

OK

12
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

15 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

13
FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 Z/1868/17

TAK

13 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

14
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

201 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
15
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

335 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
16
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

394 NumerPDF LKS Pszczyna 2020  KNF   SKN 

OK

 
4 km przełaje K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NACZK Wiktoria 2002-02-13 Z/1385/15

TAK

325 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

OK

2
PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 Z/0171/17

TAK

75 NumerPDF UKS Dąb przy SP w Stobnie 2020

OK

3
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

504 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

4
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

555 NumerPDF MKL Szczecin 2020

OK

5
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

488 NumerPDF MKL Jarocin 2020

6
MASARSKA Weronika 2002-01-04 Z/1902/20

TAK

409 NumerPDF MUKS SZS Cieszyn 2020

OK

7
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

330 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020  ZKN 

OK

8
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

347 NumerPDF SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

OK

badania nieważne
9
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

341 NumerPDF RKS Rumia 2020  ZKN 

OK

10
CHROMIK Julia 2002-12-24 Z/2286/16

TAK

389 NumerPDF LKS Pogórze Skoczów 2020  ZKN 

OK

11
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

100 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020

OK

12
PELA Oliwia 2002-07-20 Z/4284/19

TAK

64 NumerPDF MKL Toruń 2020  ZKN 

OK

13
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

523 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

OK

14
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

244 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020  ZKN 

OK

15
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

156 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 

OK

16
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

2 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   KNF 

OK

17
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

577 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

badania nieważne
18
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

362 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

OK

badania nieważne
19
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

453 NumerPDF KS Gwardia Piła 2020  ZKN 

OK

20
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

251 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

OK

badania nieważne
21
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

116 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

OK

22
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

311 NumerPDF GKS Żukowo 2020  ZKN 

OK

23
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

48 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

24
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

194 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

OK

badania nieważne
25
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

449 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

26
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

388 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020  ZKN 

OK

27
SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 Z/1753/15

TAK

430 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020  ZKN 

OK

28
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

205 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2020

OK

badania nieważne
 
6 km przełaje kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZMIGIEL Klaudia 1996-11-13 Z/4324/20

TAK

444 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

2
MAZEK Emilia 1993-01-22 Z/1043/17

TAK

141 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

OK

3
NOWAK Sandra 1990-10-29 Z/3616/19

TAK

104 NumerPDF MKST Astra Nowa Sól 2020

OK

4
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

257 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  KN   SKN 

5
RUCIŃSKA Maja Laura 1997-06-15 Z/2002/20

TAK

471 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

badania nieważne
6
BYTNER-KWIATKOWSKA Monika 1986-07-06 Z/4287/20

TAK

264 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

7
POPADIAK Beata 1993-11-30 Z/4325/20

TAK

439 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

8
LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 Z/3500/11

TAK

525 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  SKN 

9
PAŁKA Justyna 1997-10-08 Z/0177/13

TAK

206 NumerPDF LKS Kłos Olkusz 2020

badania nieważne
10
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

261 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

OK

11
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

282 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

12
BAŃKOWSKA Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

255 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  SKN 

OK

badania nieważne
13
POWOLNA Żaneta 1995-11-20 Z/1509/11

TAK

17 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

14
POBŁOCKA-GŁOGOWSKA Katarzyna 1994-12-22 Z/0675/11

TAK

354 NumerPDF UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2020

OK

15
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

200 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020

OK

badania nieważne
16
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

381 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020

badania nieważne
17
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

63 NumerPDF MKL Toruń 2020  SKN 

OK

 
6 km przełaje K U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

123 NumerPDF RKS Łódź 2020

OK

2
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

77 NumerPDF KS AZS-AWF Biała Podlaska 2020

OK

3
PIĄTKOWSKA Dominika 1998-11-08 Z/4347/20

TAK

16 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

4
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

397 NumerPDF MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2020  KNF   SKN 

OK

5
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

322 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2020  ZKN 

OK

6
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

414 NumerPDF TS AKS Chorzów 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
7
ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 Z/0118/16

TAK

134 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

OK

badania nieważne
8
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

578 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
9
MORAWSKA Julia 2000-02-11 Z/0809/20

TAK

367 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

OK

10
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

574 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ZKN 

OK

11
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

32 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
 
3 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASICA Mateusz 2001-10-20 Z/5624/18

TAK

211 NumerPDF UKS Kusy Bukowno 2020

OK

2
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

480 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020  ZKN 

OK

3
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

416 NumerPDF KKL Kielce 2020  KNF   SKN 

OK

4
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

533 NumerPDF KS Polonia Pasłęk 2020

OK

badania nieważne
5
PRZYGODA Michał 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

138 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

badania nieważne
6
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

137 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2020

badania nieważne
7
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

302 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
8
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

345 NumerPDF SKLA Sopot 2020

OK

badania nieważne
9
MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 Z/0870/16

TAK

518 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

10
ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 Z/1403/19

TAK

81 NumerPDF LKS Znicz Biłgoraj 2020

OK

11
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

506 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

badania nieważne
12
RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 Z/0683/16

TAK

71 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN 

OK

13
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

405 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN   SKN 

OK

badania nieważne
14
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

TAK

400 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
15
KANDORA Marek 2002-02-18 Z/0966/18

TAK

399 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

OK

16
KOROŚ Wojciech 2002-05-05 Z/5717/18

TAK

5 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

17
ABEL Patryk 2002-09-10 Z/0547/19

TAK

287 NumerPDF AML Słupsk 2020

18
WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 Z/3234/17

TAK

459 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

19
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

23 NumerPDF SL GKS Olsza Olszyna 2020  ZKN 

OK

20
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

501 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

OK

21
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

239 NumerPDF MKL Sparta Stalowa Wola 2020

OK

22
LIS Krzysztof 2002-08-02 Z/2244/19

TAK

220 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

23
PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 Z/2229/19

TAK

417 NumerPDF KKL Kielce 2020

OK

24
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

318 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

OK

25
TWORSKI Kacper 2002-08-05 Z/3727/17

TAK

125 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

OK

badania nieważne
26
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

563 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

27
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

365 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
28
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

474 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ZKN 

OK

29
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

44 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
30
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

271 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

OK

31
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

43 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
32
ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Z/2707/19

TAK

207 NumerPDF MKS Rabka-Zdrój 2020  ZKN 

OK

33
GALAS Kacper 2002-04-26 Z/1462/16

TAK

491 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020

OK

34
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

21 NumerPDF MLKS Echo Twardogóra 2020  KNF 

OK

35
WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 Z/3622/17

TAK

204 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2020

OK

36
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

415 NumerPDF KKL Kielce 2020  ZKN 

OK

37
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

122 NumerPDF RKS Łódź 2020  KNF   SKN 

DNS
38
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

519 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  KNF   SKN 

badania nieważne
39
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

196 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

OK

40
MATUSZCZAK Jakub 2002-07-12 Z/2642/20

TAK

164 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

badania nieważne
41
FOLTA Paweł 2001-01-12 Z/1602/20

TAK

349 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2020

badania nieważne
42
KIJAK Jakub 2002-02-23 Z/1870/19

TAK

219 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

43
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

60 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

OK

44
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

59 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

OK

45
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

477 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

OK

 
3 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

513 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

badania nieważne
2
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

541 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

3
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

25 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 

OK

4
KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

254 NumerPDF KS Parkiet Hajnówka 2020  ZKN 

OK

5
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

47 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

OK

6
BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

511 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

7
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

259 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

8
HUTNY Jakub 2003-03-04 Z/3750/17

TAK

387 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

OK

9
BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 Z/1926/18

TAK

128 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

10
HERZYK Kamil 2004-04-14 Z/5086/19

TAK

411 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ZKN 

OK

11
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

344 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ZKN 

OK

12
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

517 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020

13
KORTAS Mateusz 2004-10-14 Z/2249/19

TAK

298 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020

OK

badania nieważne
14
SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 Z/3696/18

TAK

380 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

OK

15
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

558 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2020  ZKN 

OK

16
STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 Z/0856/19

TAK

443 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020  ZKN 

OK

17
GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

560 NumerPDF UKS Barnim Goleniów 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
18
HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 Z/4751/17

TAK

289 NumerPDF AML Słupsk 2020  ZKN 

OK

19
JANKOWSKI Marek 2003-02-19 Z/0693/19

TAK

456 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

20
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

238 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

OK

21
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

166 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

22
ROKUSZEWSKI Tomasz 2003-11-21 Z/0548/19

TAK

293 NumerPDF AML Słupsk 2020

OK

23
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

73 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU   ZKN 

badania nieważne
24
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

512 NumerPDF UKS Skoczek Władysławów 2020

OK

25
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

565 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

26
PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 Z/1376/20

TAK

364 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

OK

27
PIETRZYKOWSKI Jakub 2003-05-06 Z/5507/18

TAK

418 NumerPDF KKL Kielce 2020

OK

28
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

571 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

29
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

573 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU 

OK

30
KAUKA Kamil 2004-01-17 Z/4323/18

TAK

476 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

OK

31
WĘGLARZ Sebastian 2004-07-24 Z/2754/20

TAK

216 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020

32
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

475 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

OK

33
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

319 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020  ZKN 

OK

34
HUĆKO Michał 2004-07-28 Z/0240/18

TAK

124 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

OK

badania nieważne
35
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

566 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

36
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

249 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

OK

37
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

4 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

38
KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

87 NumerPDF TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2020

OK

39
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

561 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

40
KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Z/4194/20

TAK

546 NumerPDF Orka Iława Athletics 2020

OK

41
SIERAŃSKI Daniel 2003-02-19 Z/3610/18

TAK

142 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

OK

42
HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 Z/5318/18

TAK

256 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020

43
JAKUBOWSKI Jan 2004-04-27 Z/4942/18

TAK

548 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

OK

44
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

343 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ZKN 

OK

45
FOLGA Bartłomiej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

268 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

OK

46
NOWAK Jan 2004-06-23 Z/1477/19

TAK

508 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

badania nieważne
47
STOSIK Maciej 2004-08-03 Z/5022/19

TAK

42 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

badania nieważne
48
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

107 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
49
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

309 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2020  KNF   SKN 

OK

50
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

307 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2020  ZKN 

OK

51
WEBER Marek 2003-07-16 Z/1602/18

TAK

509 NumerPDF UKS 12 Kalisz 2020

badania nieważne
52
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

250 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020  ZKN 

OK

53
RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 Z/2581/17

TAK

496 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
54
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

490 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

55
BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 Z/1561/18

TAK

334 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

OK

badania nieważne
56
WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

419 NumerPDF KKL Kielce 2020  ZKN 

OK

57
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

223 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

OK

58
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

497 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020  ZKN 

OK

59
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

58 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

OK

60
TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 Z/4315/19

TAK

448 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

61
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

191 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

badania nieważne
62
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

190 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

badania nieważne
63
SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 Z/3126/20

TAK

168 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

OK

64
PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 Z/2012/18

TAK

65 NumerPDF MKL Toruń 2020  ROSU   ZKN 

OK

65
ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Z/1154/17

TAK

401 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

OK

badania nieważne
66
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

39 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

OK

badania nieważne
67
MATUSZAK Piotr 2004-05-23 Z/1753/19

TAK

485 NumerPDF MKL Jarocin 2020

68
WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 Z/5038/18

TAK

303 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

69
JANIK Mateusz 2004-02-25 Z/5249/18

TAK

516 NumerPDF WMLKS Nadodrze Powodowo 2020  ROSU 

70
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

460 NumerPDF KS Stal Pleszew 2020

OK

71
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

532 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2020  ROSU 

OK

72
TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 Z/3326/20

TAK

131 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

 
4 km przełaje mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZYK Tomasz 1977-07-05 Z/1218/11

TAK

18 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

2
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

40 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KN   WCSS   SKN 

OK

3
GUZOWSKI Denis 1995-08-25 Z/0637/12

TAK

359 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020

badania nieważne
4
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

31 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2020  SKN 

badania nieważne
5
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

175 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

OK

6
KWARTA Maciej 1988-01-13 Z/4243/20

TAK

172 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

badania nieważne
7
KAWECZYŃSKI Krzysztof 1981-09-13 Z/4349/20

TAK

534 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

badania nieważne
8
DOROŻYŃSKI Szymon 1992-03-06 Z/4769/11

TAK

217 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

9
SKIBA Łukasz 1988-08-04 Z/1960/20

TAK

224 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

OK

10
OLEJARZ Artur 1988-09-19 Z/1405/11

TAK

552 NumerPDF MKL Szczecin 2020

OK

badania nieważne
11
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

176 NumerPDF Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 2020

OK

12
CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 Z/4532/11

TAK

288 NumerPDF AML Słupsk 2020

OK

badania nieważne
13
ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

284 NumerPDF MKS Juvenia Białystok 2020

OK

14
WENDLAND Michał 1989-03-24 Z/3283/11

TAK

20 NumerPDF MKS Siechnice 2020

OK

15
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

86 NumerPDF SKB Kraśnik 2020

OK

16
GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 Z/4024/11

TAK

435 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

17
KUBIAK Maciej 1988-10-29 Z/2554/19

TAK

353 NumerPDF UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 2020

18
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

276 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

19
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

266 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

20
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

313 NumerPDF GKS Żukowo 2020

OK

21
PELCZAR Wojciech 1995-02-03 Z/3525/19

TAK

235 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

OK

22
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

572 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

23
DOMISZEWSKI Ignacy 1990-07-03 Z/1530/18

TAK

232 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

OK

24
KIC Damian 1996-04-30 Z/4723/17

TAK

233 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

OK

25
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

114 NumerPDF MKS Tomaszów Mazowiecki 2020

badania nieważne
26
SZYMANOWSKI Przemysław 1986-11-30 Z/4322/20

TAK

445 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

OK

27
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

188 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

badania nieważne
28
ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 Z/0523/12

TAK

327 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

OK

29
SZYMAŃSKI Tomasz 1986-02-26 Z/3526/11

TAK

19 NumerPDF MKS Siechnice 2020

badania nieważne
30
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

323 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

OK

31
STANKIEWICZ Radosław 1989-05-23 Z/0541/12

TAK

326 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

OK

32
FRYDRYCHOWSKI Piotr 1994-01-28 Z/4767/19

TAK

324 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2020

OK

33
CIURLA Mikołaj 1994-02-11 Z/1928/12

TAK

386 NumerPDF KS Sprint Bielsko-Biała 2020

OK

 
4 km przełaje M U23
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

8 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  KNF 

OK

2
ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 Z/1217/16

TAK

489 NumerPDF MKL Jarocin 2020

OK

3
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

369 NumerPDF AZS-AWF Katowice 2020

OK

4
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

377 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ZKN 

OK

5
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

174 NumerPDF SRS Kondycja Piaseczno 2020

badania nieważne
6
ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 Z/0332/15

TAK

272 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
7
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

49 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

OK

8
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

295 NumerPDF AML Słupsk 2020

OK

9
KARASIŃSKI Michał 1999-03-04 Z/4355/20

TAK

423 NumerPDF LKB Rudnik 2020

OK

10
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

455 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

OK

11
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

35 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

OK

12
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

153 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

13
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

148 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

14
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

152 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020

OK

15
SETLAK Michał 1999-09-28 Z/3524/19

TAK

236 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

OK

16
KUROPATWA Gabriel 1999-06-10 Z/2778/20

TAK

234 NumerPDF GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 2020

OK

17
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

127 NumerPDF ULKS MOSiR Sieradz 2020

badania nieważne
18
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

192 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020  ZKN   KNF 

OK

19
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

212 NumerPDF ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
20
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

144 NumerPDF KS Warszawianka W-wa 2020

21
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

203 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

OK

22
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

162 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ZKN   KNF   SKN 

OK

 
5 km przełaje M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANAS Filip 2004-08-13 Z/1589/18

TAK

24 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

OK

2
SOIŃSKI Dominik 2003-11-10 Z/4373/20

TAK

472 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

3
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

12 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2020

badania nieważne
4
ĆWIKLIŃSKI Adrian 2004-07-20 Z/1240/18

TAK

76 NumerPDF KS Agros Zamość 2020  ROSU 

OK

5
STRZELCZYK Jakub 2003-06-12 Z/3513/17

TAK

184 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2020  ZKN   SKN 

OK

6
MAŃKA Eryk 2004-07-30 Z/3178/20

TAK

306 NumerPDF DKS Powiśle Dzierzgoń 2020

OK

7
GLAPA Filip 2004-07-14 Z/4369/20

TAK

466 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

8
DUDCZAK Kacper 2003-01-05 Z/3039/20

TAK

97 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

badania nieważne
9
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

TAK

304 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

badania nieważne
10
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

181 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
11
MEGIER Maciej 2003-04-26 Z/3068/20

TAK

299 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
12
VAN IEPEREN Alex 2003-06-24 Z/0607/19

TAK

544 NumerPDF MKS Truso Elbląg 2020

badania nieważne
13
KULIK Kamil 2003-06-02 Z/2162/19

TAK

346 NumerPDF SKLA Sopot 2020

OK

badania nieważne
14
KISZKA Dawid 2003-04-16 Z/2242/19

TAK

374 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

OK

15
CIERECH Filip 2004-11-01 Z/3004/18

TAK

83 NumerPDF MKS Unia Hrubieszów 2020

OK

16
PAWLAK Wojciech 2003-06-04 Z/2004/20

TAK

470 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

17
BERNAT Oskar 2004-09-15 Z/2192/20

TAK

462 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

18
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

91 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

OK

19
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

90 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  ROSU 

OK

20
ZAGÓRSKI Szczepan 2003-10-08 Z/5540/19

TAK

446 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2020

21
CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 Z/1434/17

TAK

502 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020  ROSU 

OK

22
BOROWIECKI Jakub 2004-05-01 Z/2544/19

TAK

241 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2020

badania nieważne
23
PIETRZAK Brajan 2003-02-13 Z/4286/20

TAK

98 NumerPDF LLKS Osowa Sień 2020

OK

24
RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 Z/1067/20

TAK

537 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

OK

25
ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 Z/1073/18

TAK

454 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ZKN 

OK

26
NAPIERAŁA Jakub 2004-02-11 Z/5169/19

TAK

495 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2020  ROSU 

OK

27
BAJORSKI Adam 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

158 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

OK

28
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

167 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

OK

29
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

402 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

30
ROJEK Piotr 2003-06-15 Z/1226/20

TAK

248 NumerPDF MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2020

OK

31
GRALA Dorian 2003-10-01 Z/0754/20

TAK

481 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2020

OK

32
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

68 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

OK

33
URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 Z/2105/19

TAK

132 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2020

OK

34
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

10 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

OK

35
ŚLIWKA Łukasz 2003-04-15 Z/1890/19

TAK

575 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020

OK

36
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-28 Z/1716/18

TAK

576 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
37
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

41 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
38
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

479 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

OK

39
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

108 NumerPDF MLKS Agros Żary 2020

OK

40
JANICKI Karol 2003-08-17 Z/4370/20

TAK

468 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

41
KIL Tymoteusz 2004-11-08 Z/1366/18

TAK

317 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2020

OK

42
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/1575/18

TAK

498 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

OK

43
JANTA Dawid 2003-11-22 Z/2236/19

TAK

360 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
44
SOBSTEL Rafał 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

119 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

45
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

140 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2020

46
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

252 NumerPDF UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2020

OK

47
TYBURSKI Igor 2004-02-06 Z/1477/18

TAK

331 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

OK

48
KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 Z/5391/18

TAK

270 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
49
STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

281 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

OK

50
MACIOCH Szymon 2003-05-23 Z/1848/20

TAK

273 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

OK

51
PATOLETA Adam 2003-06-15 Z/4133/19

TAK

92 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

badania nieważne
52
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

155 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2020  ZKN 

OK

badania nieważne
53
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

7 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU 

OK

54
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

89 NumerPDF Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020  ZKN 

55
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

447 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2020  ZKN 

OK

56
SŁOJEWSKI Arkadiusz 2003-09-12 Z/4132/20

TAK

333 NumerPDF LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2020

OK

57
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

461 NumerPDF KS Stal Pleszew 2020

OK

58
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

51 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

OK

59
MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 Z/5138/18

TAK

70 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

OK

badania nieważne
60
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

505 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020  ROSU 

OK

61
PIĄTEK Michał 2003-06-16 Z/1831/18

TAK

379 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

OK

62
KUBIAK Kacper 2004-01-03 Z/1776/18

TAK

484 NumerPDF MKL Jarocin 2020

OK

63
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

521 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

OK

64
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

157 NumerPDF OKLA Ostrołęka 2020  ZKN 

OK

 
6 km przełaje M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WACHOWIAK Jakub 2002-04-17 Z/4085/17

TAK

507 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2020

OK

2
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

427 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2020

OK

3
KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 Z/3177/20

TAK

305 NumerPDF DKS Powiśle Dzierzgoń 2020

OK

4
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

499 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2020

OK

5
KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 Z/2504/17

TAK

425 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2020  KNF   SKN 

OK

6
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

376 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

OK

badania nieważne
7
PREJC Mikołaj 2002-12-20 Z/1505/18

TAK

332 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2020

OK

8
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

54 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020  ZKN 

OK

9
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

67 NumerPDF MKL Toruń 2020  KNF 

OK

10
JUSKOWIAK Jakub 2001-01-16 Z/2001/20

TAK

469 NumerPDF KU AZS UAM Poznań 2020

OK

11
MOLCZYK Jakub 2002-03-27 Z/0082/17

TAK

210 NumerPDF MLUKS Tarnów 2020

OK

12
ARENDT Kacper 2002-04-17 Z/2216/19

TAK

46 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

OK

13
GOS Mateusz 2002-06-07 Z/0783/20

TAK

161 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

OK

14 </