Internetowe zgłoszenia do imprezy: 9. Memoriał Marka Łuczyńskiego. Ogólnopolski mityng U16
KOZIENICE, 25.05.2019
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 13.11 12.81/18 KKL Kielce 2019

2
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

50 NumerPDF 13.38 13.38/19 UKS Vis Skierniewice 2019

3
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF 13.44 13.44/19 KKL Kielce 2019

4
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 13.45 13.45/19 UKS Vis Skierniewice 2019

5
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

90 NumerPDF 13.57 13.57/19 UKS Otrębusy 2019

6
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 13.60 13.54/18 UKS Otrębusy 2019

7
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

27 NumerPDF 13.73 13.73/19 UKS Otrębusy 2019

8
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

1 NumerPDF 13.79 13.79/19 KS Wisła Puławy 2019

9
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

34 NumerPDF 15.11 15.11/19 UKS Otrębusy 2019

10
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

11
PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 Z/1175/18

TAK

23 NumerPDF 14.26/18 UKS Otrębusy 2019

12
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

13
ZIELIŃSKA Agnieszka 2005-09-08 Z/0223/19

TAK

53 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

14
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

820 NumerPDF 15.05/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

15
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

819 NumerPDF 13.80/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

16
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

TAK

102 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

17
KOSTRZEWA Małgorzata 2004-02-08 Z/0427/18

TAK

53 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

18
SOBOTKO Natalia 2005-01-17 Z/0898/19

TAK

59 NumerPDF 15.85/17 UKS Vis Skierniewice 2019

19
SUPERA Oliwia 2005-05-01 Z/0428/18

TAK

51 NumerPDF 13.97/18 UKS Vis Skierniewice 2019

20
LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 Z/5438/18

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

21
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

TAK

802 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

22
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

TAK

817 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

23
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

24
FEDYNA Natalia 2005-05-06 Z/3866/19

TAK

494 NumerPDF UKS Victoria Józefów 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 43.25 43.25/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 45.07 45.07/19 LUKS Boguszyce 2019

3
KRUSZCZAK Oliwia 2004-04-02 Z/2297/19

TAK

641 NumerPDF 47.98 47.98/19 KKL Kielce 2019

4
SKURZAK Karolina 2005-09-13 Z/5440/18

TAK

802 NumerPDF 51.70 51.70/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

5
KWIATEK Karolina 2005-08-17 Z/2528/19

TAK

439 NumerPDF 54.34 54.34/19 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

6
SAMSEL Weronika 2004-08-03 Z/5364/18

TAK

170 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

7
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF 47.31/18 UKS Filipides Teresin 2019

8
MŁODAWSKA Natalia 2005-07-06 Z/2405/19

TAK

29 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2019

9
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

28 NumerPDF 46.00/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

10
PAWŁOWICZ Natalia 2004-11-03 Z/1175/18

TAK

23 NumerPDF 48.24/18 UKS Otrębusy 2019

11
SOT Julia 2005-07-22 Z/2866/18

TAK

449 NumerPDF 47.27/18 UKS Olimp Kozienice 2019

12
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

44 NumerPDF 46.82/18 UKS Filipides Teresin 2019

13
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

480 NumerPDF 43.30/18 UKS Victoria Józefów 2019

14
MIELCZAREK Laura 2004-07-30 Z/2222/16

TAK

816 NumerPDF 43.92/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

15
SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 Z/2223/16

TAK

874 NumerPDF 45.11/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

16
DANISZEWSKA Aleksandra 2004-11-26 Z/2130/19

TAK

111 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

17
MADAJCZAK Aleksandra 2005-05-15 Z/2293/18

TAK

102 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

18
BRAUZE Antonina 2005-06-28 Z/2076/19

TAK

817 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

19
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

20
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 43.51/18 UKS Filipides Teresin 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:39.21 1:39.21/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 1:43.96 1:43.96/19 UKS Filipides Teresin 2019

3
KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 Z/1433/18

TAK

28 NumerPDF 1:45.22 1:45.22/19 LUKS Boguszyce 2019

4
MARCZAK Izabela 2005-03-29 Z/2404/19

TAK

11 NumerPDF 1:45.94 1:45.94/19 WLKS Nowe Iganie 2019

5
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF 1:51.35 1:51.35/19 KKL Kielce 2019

6
WÓLTAŃSKA Izabela 2004-11-03 Z/4046/19

TAK

54 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

7
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

434 NumerPDF 1:45.68/18 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2019

8
BERENT Magdalena 2004-03-16 Z/2933/17

TAK

483 NumerPDF 1:52.24/18 UKS Victoria Józefów 2019

9
MAKOWSKA Klaudia 2004-04-11 Z/4045/19

TAK

12 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

10
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

4 NumerPDF 1:46.48/18 KS Maków Biega 2019

11
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

34 NumerPDF 2:10.27/17 UKS Otrębusy 2019

12
ZAWADKA Marta 2004-12-10 Z/2403/19

TAK

67 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2019

13
WIERZBA Ewelina 2004-03-29 Z/3393/16

TAK

492 NumerPDF 1:45.68/18 OKS Start Otwock 2019

14
SZUMIGAJ Aleksandra 2005-01-08 Z/2131/19

TAK

109 NumerPDF BKS Wataha Warszawa 2019

15
STÓJ Natalia 2004-08-03 Z/2867/18

TAK

446 NumerPDF 2:00.30/18 UKS Olimp Kozienice 2019

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 Z/1255/17

TAK

821 NumerPDF 3:19.39 3:19.39/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

2
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF 3:21.70 3:21.70/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

3
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

24 NumerPDF 3:28.33 3:15.66/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

4
SKOWRON Wiktoria 2004-07-11 Z/0487/19

TAK

612 NumerPDF KKL Kielce 2019

5
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 3:09.54/18 UKS Olimp Kozienice 2019

6
FREJ Maja 2004-04-19 Z/0164/18

TAK

25 NumerPDF 4:12.92/18 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

7
WILCZYŃSKA Julia 2004-04-26 Z/0255/19

TAK

57 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

8
ZAGRAJEK Amelia 2005-02-16 Z/0222/19

TAK

52 NumerPDF LUKS Boguszyce 2019

9
NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

4 NumerPDF 3:11.39/18 KS Maków Biega 2019

10
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

968 NumerPDF 3:13.64/18 WLKS Nowe Iganie 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 Z/5438/18

TAK

800 NumerPDF 1.56 1.56/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

2
GOS Natalia 2004-01-19 Z/2876/17

TAK

170 NumerPDF 1.37/17 MKS Pułtusk 2019

3
RUTKA Angelika 2005-09-16 Z/4049/19

TAK

15 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

4
ŁYSIK Gabriela 2004-11-21 Z/0225/18

TAK

166 NumerPDF 1.45/18 MKS Pułtusk 2019

5
LIWIŃSKA Patrycja 2004-03-07 Z/0224/18

TAK

172 NumerPDF 1.37/17 MKS Pułtusk 2019

6
KOSTRZEWA Małgorzata 2004-02-08 Z/0427/18

TAK

53 NumerPDF 1.36/18 UKS Vis Skierniewice 2019

7
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF KKL Kielce 2019

8
DˇBKOWSKA Magdalena 2004-01-08 Z/4460/18

TAK

13 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

9
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

902 NumerPDF 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2019

10
DˇBKOWSKA Izabela 2005-01-25 Z/4047/19

TAK

11 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 5.03 5.03/19 KKL Kielce 2019

2
BIBIK Anna 2005-01-29 Z/0401/19

TAK

54 NumerPDF 4.86 4.91/18 UKS Vis Skierniewice 2019

3
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

27 NumerPDF 4.79 4.79/19 UKS Otrębusy 2019

4
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 4.71 4.71/19 UKS Otrębusy 2019

5
KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 Z/0221/19

TAK

51 NumerPDF 4.63 4.63/19 LUKS Boguszyce 2019

6
KOWALSKA Justyna 2004-05-09 Z/2219/16

TAK

819 NumerPDF 4.62 4.62/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

7
WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 Z/1256/17

TAK

820 NumerPDF 4.38 4.38/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

8
DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 Z/5437/18

TAK

870 NumerPDF 4.22 4.22/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

9
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

90 NumerPDF UKS Otrębusy 2019

10
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 4.62/18 KKL Kielce 2019

11
RUTKA Angelika 2005-09-16 Z/4049/19

TAK

15 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

12
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

642 NumerPDF 4.81/18 KKL Kielce 2019

13
ŁACH Wiktoria 2004-06-15 Z/4461/18

TAK

19 NumerPDF 4.16/18 MKS Pułtusk 2019

14
TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 Z/0429/18

TAK

50 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

15
DˇBKOWSKA Izabela 2005-01-25 Z/4047/19

TAK

11 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF 7.94 7.94/19 KS Wisła Puławy 2019

2
RUTKOWSKA Klaudia 2005-01-10 Z/0835/18

TAK

878 NumerPDF 7.31 7.31/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

3
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 6.68 6.68/19 KS Wisła Puławy 2019

4
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

5
GOŁˇBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 9.08/18 UKS Technik Radom 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKA Hanna 2005-03-05 Z/0484/19

TAK

603 NumerPDF 28.73 28.73/19 KKL Kielce 2019

2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

24 NumerPDF 21.88/18 UKS Filipides Teresin 2019

3
STAREK Karolina 2004-06-03 Z/2928/18

TAK

134 NumerPDF 19.40/18 KS Wisła Puławy 2019

4
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

2 NumerPDF KS Wisła Puławy 2019

5
ŁACH Wiktoria 2004-06-15 Z/4461/18

TAK

19 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

6
RUTKOWSKA Klaudia 2005-01-10 Z/0835/18

TAK

878 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

7
GOŁˇBEK Gabriela 2005-02-04 Z/1553/18

TAK

354 NumerPDF 25.57/18 UKS Technik Radom 2019

 
80 m pł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYŻAKOWSKA Alicja 2005-12-28 Z/5437/18

TAK

870 NumerPDF 14.47 14.47/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

2
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

642 NumerPDF 11.87/18 KKL Kielce 2019

3
GOZDERA Zuzanna 2004-07-04 Z/0892/18

TAK

18 NumerPDF 12.74/18 KS Wisła Puławy 2019

4
ŁYSIK Gabriela 2004-11-21 Z/0225/18

TAK

166 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
¦LIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

62 NumerPDF 12.03 12.03/19 MKS Pułtusk 2019

2
ZAJˇC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

645 NumerPDF 12.04 12.04/19 KKL Kielce 2019

3
SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 Z/4984/18

TAK

236 NumerPDF 12.16 12.16/19 KS Wisła Puławy 2019

4
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

882 NumerPDF 12.21 12.21/19 PK RLTL ZTE Radom 2019

5
ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 Z/3524/16

TAK

61 NumerPDF 13.03 12.58/18 UKS Vis Skierniewice 2019

6
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

72 NumerPDF 14.09/18 UKS Otrębusy 2019

7
NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 Z/4044/19

TAK

173 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

8
GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 Z/5064/18

TAK

649 NumerPDF 13.86/18 KKL Kielce 2019

9
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

99 NumerPDF 12.49/18 UKS Otrębusy 2019

10
MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 Z/2876/19

TAK

490 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

11
TO¦KA Adam 2004-03-02 Z/4050/19

TAK

22 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

12
GAWLICZEK Igor 2005-02-28 Z/0425/18

TAK

68 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

13
GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 Z/0402/19

TAK

60 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

14
GRZEJSZCZAK Nikodem 2005-09-29 Z/0403/19

TAK

55 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

15
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

16
TUCHARZ Patryk 2004-11-18 Z/2075/19

TAK

811 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAJˇC Piotr 2004-01-24 Z/3513/19

TAK

645 NumerPDF 39.19 39.19/19 KKL Kielce 2019

2
ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 Z/2214/16

TAK

805 NumerPDF 39.61 39.61/19 UKS Herkules Sulejówek 2019

3
ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Z/5523/18

TAK

482 NumerPDF 41.96 41.96/19 OKS Start Otwock 2019

4
JASKULSKI Krystian 2004-01-31 Z/0222/18

TAK

49 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

5
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

72 NumerPDF 48.59/18 UKS Otrębusy 2019

6
GRUSZCZYŃSKI Kacper 2004-02-08 Z/1174/18

TAK

99 NumerPDF 41.03/18 UKS Otrębusy 2019

7
GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 Z/4548/18

TAK

905 NumerPDF 41.36/18 UKS Technik Radom 2019

8
PIERZCHAŁA Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 38.78/18 UKS Olimp Kozienice 2019

9
LINKA Mateusz 2004-07-03 Z/0223/18

TAK

55 NumerPDF 42.15/17 MKS Pułtusk 2019

10
DZIEDZIC Filip 2005-11-09 Z/0404/19

TAK

56 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

11
ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 Z/3524/16

TAK

61 NumerPDF 40.82/18 UKS Vis Skierniewice 2019

12
TUCHARZ Patryk 2004-11-18 Z/2075/19

TAK

811 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 1:30.33 1:30.33/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 1:30.34 1:30.34/19 UKS Olimp Kozienice 2019

3
KRAWCZYK Wiktor 2005-07-06 Z/2070/19

TAK

768 NumerPDF UKS Olimp Kozienice 2019

4
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

5
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

20 NumerPDF KS Maków Biega 2019

6
WˇCHAŁA Adam 2004-01-07 Z/0488/19

TAK

608 NumerPDF KKL Kielce 2019

7
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

874 NumerPDF 1:32.55/18 UKS Technik Radom 2019

8
WÓJCIK Cezary 2005-08-14 Z/2875/19

TAK

491 NumerPDF OKS Start Otwock 2019

9
GOŁĘBIOWSKI Jan 2005-11-04 Z/0426/18

TAK

53 NumerPDF 1:47.55/17 UKS Vis Skierniewice 2019

10
STACHURSKI Jakub 2004-03-09 Z/3001/18

TAK

658 NumerPDF KKL Kielce 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF 2:49.09 2:49.09/19 WLKS Nowe Iganie 2019

2
MARCISZEWSKI Dawid 2004-07-21 Z/2128/19

TAK

123 NumerPDF 2:52.10 2:52.10/19 WLKS Nowe Iganie 2019

3
STRZESZKOWSKI Karol 2004-02-26 Z/0856/19

TAK

31 NumerPDF 2:52.76 2:52.76/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

4
KOT Adrian 2004-05-10 Z/0855/19

TAK

34 NumerPDF 2:56.23 2:56.23/19 UMKS Nadir Jędrzejów 2019

5
MROCZKOWSKI Kacper 2005-06-03 Z/4048/19

TAK

14 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

6
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF 3:04.21/18 UKS Olimp Kozienice 2019

7
URBANIAK Damian 2005-04-24 Z/5075/18

TAK

7 NumerPDF 3:31.94/18 KS Maków Biega 2019

8
SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 Z/3764/19

TAK

20 NumerPDF KS Maków Biega 2019

9
BAJORSKI ADAM 2004-09-11 Z/4547/18

TAK

877 NumerPDF 3:01.14/18 RLTL ZTE Radom 2019

10
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

870 NumerPDF 2:55.18/18 UKS Technik Radom 2019

11
GRYZ Kamil 2005-08-12 Z/2220/16

TAK

885 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

12
ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 Z/2306/17

TAK

803 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 Z/4044/19

TAK

173 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

2
LINKA Mateusz 2004-07-03 Z/0223/18

TAK

55 NumerPDF 1.45/18 MKS Pułtusk 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

641 NumerPDF 5.84 5.84/19 KKL Kielce 2019

2
¦LIWA Jakub 2004-11-05 Z/0226/18

TAK

62 NumerPDF 5.49 5.58/18 MKS Pułtusk 2019

3
GRDEŃ Mateusz 2004-01-12 Z/5064/18

TAK

649 NumerPDF 5.19 5.19/19 KKL Kielce 2019

4
JASKULSKI Krystian 2004-01-31 Z/0222/18

TAK

49 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

5
TO¦KA Adam 2004-03-02 Z/4050/19

TAK

22 NumerPDF MKS Pułtusk 2019

6
GAWLICZEK Igor 2005-02-28 Z/0425/18

TAK

68 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

7
GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 Z/0402/19

TAK

60 NumerPDF UKS Vis Skierniewice 2019

8
CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 Z/2079/19

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

235 NumerPDF UKS Otrębusy 2019

2
WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 Z/3935/19

TAK

814 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

3
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

908 NumerPDF 5.85/18 RLTL ZTE Radom 2019

4
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

911 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

5
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

948 NumerPDF 5.87/18 RLTL ZTE Radom 2019

6
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

981 NumerPDF UKS Technik Radom 2019

7
OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 Z/5088/18

TAK

951 NumerPDF UKS Technik Radom 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 Z/5088/18

TAK

951 NumerPDF 35.08 35.08/19 UKS Technik Radom 2019

2
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

210 NumerPDF 33.81 33.81/19 UKS Filipides Teresin 2019

3
IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 Z/5100/18

TAK

908 NumerPDF 29.84 29.84/19 RLTL ZTE Radom 2019

4
MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 Z/5086/18

TAK

981 NumerPDF 28.72 28.72/19 UKS Technik Radom 2019

5
KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 Z/5101/18

TAK

948 NumerPDF 24.52 24.52/19 RLTL ZTE Radom 2019

6
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 30.01/18 UKS Filipides Teresin 2019

7
LEGĘCKI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

235 NumerPDF UKS Otrębusy 2019

8
WALENDZIK Seweryn 2005-07-18 Z/3935/19

TAK

814 NumerPDF UKS Herkules Sulejówek 2019

9
ADAMCZYK Maciej 2005-07-28 Z/2306/17

TAK

803 NumerPDF 18.66/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

10
GRYZ Kamil 2005-08-12 Z/2220/16

TAK

885 NumerPDF 20.43/18 UKS Herkules Sulejówek 2019

11
KACA Klaudiusz 2005-08-23 Z/1093/19

TAK

911 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2019

12
GRZEJSZCZAK Nikodem 2005-09-29 Z/0403/19

TAK

55 NumerPDF 25.49/18 UKS Vis Skierniewice 2019

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

904 NumerPDF 19.05/18 UKS Technik Radom 2019

2
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

641 NumerPDF KKL Kielce 2019