Internetowe zgłoszenia do imprezy: Otwarcie Sezonu 2021. Dzień miotacza
KIELCE, 9.05.2021
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUTOWICZ Gabriela 2007-07-23 Z/0483/21

TAK

628 NumerPDF KKL Kielce 2021  OSU 

2
PUCHAŁA Zofia 2006-08-28 Z/0481/21

TAK

625 NumerPDF KKL Kielce 2021  OSU 

3
MILEWSKA Klara 2007-02-06 Z/0480/21

TAK

5 NumerPDF KKL Kielce 2021

4
MIŚTA Małgorzata 2007-01-16 Z/0482/21

TAK

624 NumerPDF KKL Kielce 2021  OSU 

5
JANIK Katarzyna 2009-01-13 Z/3975/21

TAK

11 NumerPDF KKL Kielce 2021

6
WRONA Amelia 2009-01-07 Z/5201/21

TAK

102 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

7
JAROSZEK Maja 2009-09-18 Z/5197/21

TAK

105 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

8
JAMROŻY Julia 2009-08-01 Z/5556/21

TAK

104 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

9
GIEREK Adrianna 2008-12-24 Z/1927/20

TAK

17 NumerPDF 15.51/20 KKL Kielce 2021

10
GOŁĄBEK Aleksandra 2009-01-11 Z/1928/20

TAK

33 NumerPDF KKL Kielce 2021

11
KOSOWSKA Natalia 2008-06-22 Z/2585/20

TAK

20 NumerPDF KKL Kielce 2021

12
RĘBOSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

23 NumerPDF 17.43/19 KKL Kielce 2021

13
TOPOREK Gabriela 2009-02-14 Z/3401/19

TAK

47 NumerPDF 16.98/19 KKL Kielce 2021

14
KACZMAREK Anastazja 2008-02-23 Z/3140/20

TAK

347 NumerPDF 14.54/20 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

15
MUCHA Patrycja 2005-02-09 Z/3936/18

TAK

337 NumerPDF 13.97/19 UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

16
SOBAŃSKA Wiktoria 2008-01-11 Z/8866/21

TAK

201 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

17
LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 Z/4905/21

TAK

637 NumerPDF KKL Kielce 2021

18
WOJCIECHOWSKA Kalina 2006-01-01 Z/0484/21

TAK

627 NumerPDF KKL Kielce 2021  OSU 

19
GÓŹDŹ Maria 2007-09-26 Z/10484/21

TAK

11 NumerPDF KKL Kielce 2021

20
MOŁODOWIEC Alicja 2009-09-02 Z/3369/20

TAK

341 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

21
OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 Z/3376/21

TAK

338 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

22
CHAMERA Julia 2007-04-02 Z/3375/21

TAK

333 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

23
KAPSA Kornelia 2009-09-21 Z/4266/21

TAK

342 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

 
100 metrów K GIM
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRONA Zuzanna 2011-03-28 Z/5557/21

TAK

109 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

2
JĘDRZEJEWSKA Anna 2010-06-16 Z/5198/21

TAK

101 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

3
CHMIELEWSKA Lena 2010-08-14 Z/0486/21

TAK

53 NumerPDF KKL Kielce 2021

4
MICHALSKA Maria 2010-09-21 Z/5306/19

TAK

44 NumerPDF 18.55/20 KKL Kielce 2021

5
PASTUSZKA Dorota 2010-01-21 Z/0497/21

TAK

54 NumerPDF KKL Kielce 2021

6
BARTOSZ Oliwia 2012-09-14 Z/10939/21

TAK

23 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Anastazja 2008-02-23 Z/3140/20

TAK

347 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

2
ŚWIDERSKA Gabriela 2005-07-31 Z/9121/21

TAK

203 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

3
SMALEC Wiktoria 2009-05-24 Z/8867/21

TAK

435 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

4
GIEDYCH Martyna 2004-06-08 Z/9120/21

TAK

203 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

5
DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 Z/2481/20

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

6
GRZYB Aleksandra 2004-07-06 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 66.41/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2021

7
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 61.09/19 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2021  ZKN 

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

450 NumerPDF 1:42.56 SSR Olimp Strawczyn 2021

2
WOJTAN Amelia 2009-01-06 Z/5200/21

TAK

100 NumerPDF 1:49.07 1:49.07/21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

3
SOBOTA Alicja 2009-04-05 Z/5558/21

TAK

102 NumerPDF 1:50.71 1:50.71/21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

4
MET Karolina 2006-05-25 Z/1942/20

TAK

454 NumerPDF 1:53.78 SSR Olimp Strawczyn 2021

5
SZWAJDA Anna 2006-04-30 Z/1030/20

TAK

201 NumerPDF 1:59.23 1:59.23/21 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

6
SEREK Maja 2006-09-26 Z/3092/20

TAK

122 NumerPDF STS Skarżysko-Kamienna 2021

7
PAWLAK Maja 2006-09-04 Z/2622/21

TAK

21 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

8
KULETA Wiktoria 2007-04-07 Z/6098/21

TAK

27 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

9
GOŁĄBEK Aleksandra 2009-01-11 Z/1928/20

TAK

33 NumerPDF KKL Kielce 2021

10
LASKOWSKA Zofia 2009-02-08 Z/3430/20

TAK

58 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

11
OSTROWSKA Olga 2008-04-25 Z/3433/20

TAK

99 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

12
PTAK Zofia 2009-06-19 Z/5559/21

TAK

54 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

13
SYNOWSKA Emilia 2008-08-17 Z/3428/20

TAK

62 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

14
WALCZYŃSKA Łucja 2009-03-09 Z/3431/20

TAK

15 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

15
WYROZUMSKA Nikola 2009-05-16 Z/3290/20

TAK

23 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŁAGA Daria 2010-06-28 Z/5199/21

TAK

109 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

2
CHMIELEWSKA Lena 2010-08-14 Z/0486/21

TAK

53 NumerPDF KKL Kielce 2021

3
MICHALSKA Maria 2010-09-21 Z/5306/19

TAK

44 NumerPDF KKL Kielce 2021

4
PASTUSZKA Dorota 2010-01-21 Z/0497/21

TAK

54 NumerPDF KKL Kielce 2021

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSOWSKA Natalia 2008-06-22 Z/2585/20

TAK

20 NumerPDF KKL Kielce 2021

2
PERYT Maja 2004-05-07 Z/5354/18

TAK

434 NumerPDF 2:15.28/20 KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021  ZKN 

3
GIEREK Adrianna 2008-12-24 Z/1927/20

TAK

17 NumerPDF KKL Kielce 2021

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASIEWICZ Dominika 1994-03-07 Z/4858/11

TAK

47 NumerPDF 10:50.57/13 UMKS Nadir Jędrzejów 2021

2
OLEKSIAK Magda 2005-05-02 Z/2406/19

TAK

30 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021  ZKN 

3
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

24 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

620 NumerPDF 3.10/20 KKL Kielce 2021

2
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

603 NumerPDF 3.50/20 KKL Kielce 2021  ZKN   SKN 

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Katarzyna 2009-01-13 Z/3975/21

TAK

11 NumerPDF KKL Kielce 2021

2
RĘBOSZ Nikola 2008-07-20 Z/3397/19

TAK

23 NumerPDF 3.26/19 KKL Kielce 2021

3
TOPOREK Gabriela 2009-02-14 Z/3401/19

TAK

47 NumerPDF 3.49/19 KKL Kielce 2021

4
LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 Z/4905/21

TAK

637 NumerPDF KKL Kielce 2021

5
MOŁODOWIEC Alicja 2009-09-02 Z/3369/20

TAK

341 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

6
OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 Z/3376/21

TAK

338 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

7
CHAMERA Julia 2007-04-02 Z/3375/21

TAK

333 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

8
KAPSA Kornelia 2009-09-21 Z/4266/21

TAK

342 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

 
Skok w dal K ze strefy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 Z/4870/19

TAK

344 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

2
DAWID Natalia 2003-04-02 Z/1933/21

TAK

368 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2021

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWACKA Dominika 2008-03-01 Z/10485/21

TAK

327 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

455 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2021

2
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

451 NumerPDF SSR Olimp Strawczyn 2021

3
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

187 NumerPDF 8:15.76/19 UKS Dziesiątka Radomsko 2021

4
DAWID Natalia 2003-04-02 Z/1933/21

TAK

368 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2021

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 Z/0501/21

TAK

21 NumerPDF KKL Kielce 2021

2
DOMOŃ Oskar 2009-06-30 Z/1938/20

TAK

12 NumerPDF KKL Kielce 2021

3
KOBIEC Kacper 2009-08-02 Z/3374/19

TAK

62 NumerPDF 17.20/20 KKL Kielce 2021

4
LACH Borys 2008-04-29 Z/1934/20

TAK

22 NumerPDF 15.08/20 KKL Kielce 2021

5
NIEBUDEK Szymon 2008-02-04 Z/1935/20

TAK

27 NumerPDF 16.27/20 KKL Kielce 2021

6
STOKOWIEC Michał 2008-01-13 Z/3398/19

TAK

59 NumerPDF 15.91/20 KKL Kielce 2021

7
PIWOWARCZYK Filip 2009-09-14 Z/3378/19

TAK

42 NumerPDF 17.04/20 KKL Kielce 2021

8
GRUSZCZYŃSKI Bartosz 2009-06-16 Z/1929/20

TAK

19 NumerPDF 16.05/20 KKL Kielce 2021

9
JÓZEFIK Piotr 2008-05-28 Z/1930/20

TAK

32 NumerPDF 16.03/20 KKL Kielce 2021

10
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

641 NumerPDF 12.35/20 KKL Kielce 2021

11
STRZELECKI Jakub 2007-07-11 Z/10775/21

TAK

351 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

 
100 metrów M GIM
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGNECKI Leon 2010-03-11 Z/1926/20

TAK

10 NumerPDF 15.82/20 KKL Kielce 2021

2
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

45 NumerPDF 16.31/20 KKL Kielce 2021

3
STĘPLEWSKI Mikołaj 2010-11-12 Z/1936/20

TAK

037 NumerPDF KKL Kielce 2021

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 Z/2480/20

TAK

55 NumerPDF 56.10/20 KS Sprinterzy.com Kraków 2021

2
JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 Z/1819/16

TAK

213 NumerPDF 50.35/18 KS AZS AWF Wrocław 2021

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STOPA Kacper 2006-01-17 Z/5635/19

TAK

32 NumerPDF 1:31.27/20 STS Skarżysko-Kamienna 2021

2
GĄSIOREK Adam 2007-02-03 Z/7519/21

TAK

26 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

3
WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 Z/5202/21

TAK

439 NumerPDF KLKS Juventa-Kobex Starachowice 2021

4
MATYJA Robert 2009-04-29 Z/3432/20

TAK

69 NumerPDF UMKS Nadir Jędrzejów 2021

 
600 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGNECKI Leon 2010-03-11 Z/1926/20

TAK

10 NumerPDF 2:06.39/20 KKL Kielce 2021

2
JANUCHTA Dawid 2010-06-18 Z/3387/19

TAK

45 NumerPDF 2:22.05/20 KKL Kielce 2021

3
NIEBUDEK Mikołaj 2010-04-02 Z/0496/21

TAK

51 NumerPDF KKL Kielce 2021

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 Z/4285/20

TAK

486 NumerPDF 2:47.89 SSR Olimp Strawczyn 2021

2
CHROBOT Daniel 1997-03-18 Z/11046/21

TAK

318 NumerPDF 2:54.67 SSR Olimp Strawczyn 2021

3
BŁASZCZYK Maciej 2006-04-26 Z/10984/21

TAK

487 NumerPDF 2:58.77 SSR Olimp Strawczyn 2021

4
ZAPAŁA Filip 2006-11-27 Z/4183/20

TAK

49 NumerPDF 3:04.56 SSR Olimp Strawczyn 2021

5
MASTALERZ Aleksander 2006-11-02 Z/4153/20

TAK

46 NumerPDF 3:05.67 SSR Olimp Strawczyn 2021

6
CZARNECKI Rafał 1979-12-26 Z/6592/21

TAK

207 NumerPDF 2:40.64/09 STS Skarżysko-Kamienna 2021

7
KASPROWICZ Igor 2005-04-20 Z/1484/19

TAK

197 NumerPDF 3:05.08/20 STS Skarżysko-Kamienna 2021

8
ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 Z/5623/19

TAK

191 NumerPDF 3:35.02/20 STS Skarżysko-Kamienna 2021

9
KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 Z/7520/21

TAK

44 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

10
LIPSKI Kacper 2007-01-10 Z/2621/21

TAK

10 NumerPDF LKS Zuza Running Team Opoczno 2021

11
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

485 NumerPDF 2:50.38/20 SSR Olimp Strawczyn 2021

12
SZOTA Mikołaj 2006-12-29 Z/4067/21

TAK

45 NumerPDF 3:13.90/20 UMKS Nadir Jędrzejów 2021

13
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

64 NumerPDF KKL Kielce 2021

14
STOKOWIEC Michał 2008-01-13 Z/3398/19

TAK

59 NumerPDF KKL Kielce 2021

15
SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 Z/0501/21

TAK

21 NumerPDF KKL Kielce 2021

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

613 NumerPDF 3.95/20 KKL Kielce 2021  ZKN 

2
BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 Z/0822/20

TAK

1 NumerPDF 2.73/20 KKL Kielce 2021

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMOŃ Oskar 2009-06-30 Z/1938/20

TAK

12 NumerPDF KKL Kielce 2021

2
KOBIEC Kacper 2009-08-02 Z/3374/19

TAK

62 NumerPDF KKL Kielce 2021

3
KUPISZ Jan 2008-05-08 Z/3393/19

TAK

64 NumerPDF 3.30/19 KKL Kielce 2021

4
NIEBUDEK Szymon 2008-02-04 Z/1935/20

TAK

27 NumerPDF KKL Kielce 2021

5
PIWOWARCZYK Filip 2009-09-14 Z/3378/19

TAK

42 NumerPDF KKL Kielce 2021

6
GRUSZCZYŃSKI Bartosz 2009-06-16 Z/1929/20

TAK

19 NumerPDF KKL Kielce 2021

7
JÓZEFIK Piotr 2008-05-28 Z/1930/20

TAK

32 NumerPDF KKL Kielce 2021

8
LACH Borys 2008-04-29 Z/1934/20

TAK

22 NumerPDF KKL Kielce 2021

9
MIŚKIEWICZ Bartosz 2003-02-26 Z/1936/21

TAK

542 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2021

10
OWCZAREK Marek 1999-11-18 Z/1935/21

TAK

182 NumerPDF UKS Dziesiątka Radomsko 2021

11
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

641 NumerPDF 5.95/20 KKL Kielce 2021

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPLEWSKI Mikołaj 2010-11-12 Z/1936/20

TAK

037 NumerPDF KKL Kielce 2021

2
NIEBUDEK Mikołaj 2010-04-02 Z/0496/21

TAK

51 NumerPDF 3.25/20 KKL Kielce 2021

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

626 NumerPDF 25.66/20 KKL Kielce 2021

2
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

636 NumerPDF 23.96/20 KKL Kielce 2021

3
STRZELECKI Jakub 2007-07-11 Z/10775/21

TAK

351 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2021

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

626 NumerPDF 38.11 38.11/21 KKL Kielce 2021

2
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

636 NumerPDF 37.05 37.05/21 KKL Kielce 2021

 
Rzut młotem M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna