Internetowe zg這szenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny do MP U18 i U20
BIAΧSTOK, 13.08.2020
 
100 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ΧSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 12.63 12.63/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

2
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 12.69 PK UKS Kusy Warszawa 2020

3
ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 Z/0453/19

TAK

1 NumerPDF 13.64 13.64/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

4
SUSZY垶KA Patrycja 2004-04-17 Z/4300/19

TAK

780 NumerPDF 13.72 13.72/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

5
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

233 NumerPDF 11.95/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

6
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 12.97/19 UKS M這dzik Warszawa 2020  ROSU 

7
DYDZI垶KA Nadia 2006-05-13 Z/5612/19

TAK

42 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

8
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 13.42/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

9
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF 14.23/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
100 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.38/19 UKS M這dzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
200 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

233 NumerPDF 24.69 24.60/17 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

2
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

2 NumerPDF 25.82 25.82/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

3
SZTEMBERG JULIA 2003-07-18 Z/0528/20

TAK

448 NumerPDF 26.17 PK UKS Kusy Warszawa 2020

4
ΧSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 26.48 26.35/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

5
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 26.85 26.85/20 MKS Polonia Warszawa 2020

6
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 27.51 26.19/18 MKS Polonia Warszawa 2020

7
DΣGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

991 NumerPDF 28.66 28.66/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

8
WIERASZKO Sandra 2002-04-19 Z/5563/19

TAK

612 NumerPDF 29.36 29.36/20 MKS Polonia Warszawa 2020

9
D、ROWSKA Martyna 1994-04-05 Z/0899/11

TAK

1 NumerPDF 23.58/16 KS Podlasie Bia造stok 2020  KN 

10
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 24.57/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

11
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 24.66/19 AZS-AWF Warszawa 2020

12
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.35/19 UKS M這dzik Warszawa 2020  ROSU 

13
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 24.98/19 UKS M這dzik Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

 
400 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 60.10 60.10/20 MKS Polonia Warszawa 2020

2
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

TAK

985 NumerPDF 64.80 64.80/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU 

3
ΣKAWSKA Amelia 2002-09-06 Z/2284/19

TAK

34 NumerPDF 71.48 64.40/19 MKS Juvenia Bia造stok 2020

4
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

1 NumerPDF 61.07/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

 
800 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKIEWICZ-xPI垶KA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:11.72 2:02.36/14 KS Podlasie Bia造stok 2020

2
CIEPA Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

611 NumerPDF 2:25.66 2:22.5/19 MKS Polonia Warszawa 2020

3
DEMCZUK Natalia 2004-09-13 Z/1955/18

TAK

44 NumerPDF 2:40.24 2:40.24/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

4
FERENC Amelia 2006-11-27 Z/0415/20

TAK

989 NumerPDF 2:41.07 2:41.07/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

5
NAPI紑KOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

5 NumerPDF KS Mak闚 Biega 2020  ZKN 

6
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 2:37.96/17 MKS Polonia Warszawa 2020

 
1500 metr闚 K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPI紑KOWSKA Katarzyna 2004-09-12 Z/5076/18

TAK

5 NumerPDF 4:39.7 4:39.7/20 KS Mak闚 Biega 2020  ZKN 

2
KWA吉IEWSKA Wiktoria 2005-04-20 Z/0604/20

TAK

31 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

3
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

997 NumerPDF 4:19.04/14 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

4
KRAWCZY垶KA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

 
3000 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

997 NumerPDF 9:10.12/14 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

2
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok wzwy K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Tr鎩skok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 12.84 14.18/17 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

780 NumerPDF 12.54 12.54/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

2
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF 12.23 12.23/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

3
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

780 NumerPDF 11.73 11.73/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU   ZKN 

4
WO昧IAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF 11.34 11.99/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 47.82 49.38/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

2
WRZESI垶KA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

994 NumerPDF 31.73 31.73/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ZKN 

3
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

780 NumerPDF 28.94 28.94/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU   ZKN 

4
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

7 NumerPDF 28.77 28.77/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

5
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF 27.53 27.53/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

 
Rzut m這tem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut m這tem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 Z/3069/17

TAK

49 NumerPDF 49.58/19 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2020  KNF   SKN 

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
xGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

997 NumerPDF 37.00 38.05/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ZKN 

2
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

7 NumerPDF 32.21 32.21/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

3
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

55 NumerPDF 25.92 28.60/18 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

 
100 m pp K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m pp K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TYNIEWICKA Emila 2004-08-27 Z/0450/19

TAK

777 NumerPDF 17.19 17.19/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

2
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

777 NumerPDF 17.25 16.49/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

3
SAWICKA Julia 2004-12-28 Z/1230/18

TAK

55 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

4
狹KOWSKA Julia 2004-03-04 Z/0449/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
400 m pp K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

65 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

 
4x100 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metr闚 K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metr闚 K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. CEKAx Dominika
2. ΧSKOWKA Maja
3. DZWONKOWSKA Karolina
4. KRAWCZY垶KA Martyna
5. DΣGOZIMA Agata
2004
2004
2003
2004
2003
NumerPDF LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸

 
100 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
D、ROWSKI Pawe 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.23 11.21/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

2
D、ROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 11.32 11.32/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

3
JABΜ垶KI Jakub 2002-09-20 Z/2453/20

TAK

32 NumerPDF 11.72 11.72/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

4
HREHOROWICZ Bartosz 2003-07-16 Z/3009/20

TAK

1 NumerPDF 12.11 12.11/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

5
ROGOZI垶KI Adam 2003-10-06 Z/1401/17

TAK

1 NumerPDF 12.15 12.15/20 KS Podlasie Bia造stok 2020

6
GINDOROWICZ Maciej 2004-04-01 Z/2974/18

TAK

32 NumerPDF 12.36 12.36/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

7
POPxWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

34 NumerPDF 13.08 12.86/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

8
ΣPI垶KI Rafa 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

775 NumerPDF 10.65/18 KS Podlasie Bia造stok 2020  KNF   SKN 

9
NAPI紑KOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

 
200 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

46 NumerPDF 22.49 22.15/19 MKS Juvenia Bia造stok 2020

2
JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 Z/2454/20

TAK

957 NumerPDF 22.56 22.56/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

3
D、ROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 22.95 22.95/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

4
D、ROWSKI Pawe 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 23.02 22.82/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

5
LIPSKI Maciej 2004-08-30 Z/2116/18

TAK

780 NumerPDF 24.25 24.25/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

6
ROGI垶KI Bartosz 2006-05-04 Z/0407/20

TAK

988 NumerPDF 24.31 24.31/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

7
POPxWSKI Jan 2005-03-21 Z/3880/19

TAK

34 NumerPDF 26.30 26.30/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

8
DUCHNOWSKI Sebastian 2004-03-16 Z/4561/19

TAK

775 NumerPDF 26.72/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

9
NAPI紑KOWSKI Eliasz 2004-06-25 Z/5093/19

TAK

54 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2020  ROSU 

10
PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 Z/4613/19

TAK

784 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

11
MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 Z/0452/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
400 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

988 NumerPDF 49.97 49.97/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

2
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 50.13 50.13/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

3
ZWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

993 NumerPDF 51.42 51.42/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

4
JA哸ZAK Pawe 2003-09-04 Z/5118/18

TAK

30 NumerPDF 53.16 53.16/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

5
WYSZY垶KI Pawe 2003-11-05 Z/2499/20

TAK

35 NumerPDF 54.90 54.90/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

6
DANILCZUK Micha 2001-11-13 Z/4126/19

TAK

1 NumerPDF 53.60/19 KS Podlasie Bia造stok 2020

7
STRZESZEWSKI Piotr 2004-04-20 Z/5319/18

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020

 
800 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDZIAK Stanis豉w 2004-12-05 Z/2477/20

TAK

706 NumerPDF 2:01.96 2:01.96/20 OKS Skra Warszawa 2020

2
NAG紑EK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

65 NumerPDF 2:01.97 1:48.31/05 KS Agros Zamo嗆 2020

3
KLIMIUK ㄆkasz 2004-12-06 Z/0432/18

TAK

795 NumerPDF 2:03.41 2:03.41/20 KS Parkiet Hajn闚ka 2020  ZKN 

4
FOLGA Bart這miej 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 2:05.12 2:05.12/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU   ZKN 

5
MACIOCH Szymon 2003-05-23 Z/1848/20

TAK

982 NumerPDF 2:06.93 2:06.93/20 UKS Liceum sportowe υm瘸 2020

6
BAGI垶KI Piotr 2005-03-11 Z/4996/18

TAK

986 NumerPDF 2:12.42 2:12.42/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU 

7
JAMIOΘOWSKI Jakub 2005-01-14 Z/4997/18

TAK

984 NumerPDF 2:19.07 2:19.07/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

8
ROSZKOWSKI ㄆkasz 1988-06-20 Z/2557/18

TAK

10 NumerPDF 2:24.85 2:24.85/20 MKS Juvenia Bia造stok 2020

9
KOxKOWSKI Marek 2003-10-01 Z/5391/18

TAK

989 NumerPDF LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU 

10
DZIEKO垶KI Tadeusz 1950-08-29 Z/5141/11

TAK

1 NumerPDF 2:49.13/18 MKS Juvenia Bia造stok 2020

 
1500 metr闚 M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFA哸ZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

997 NumerPDF 4:34.35 4:34.35/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU 

 
3000 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFA哸ZYK Jakub 2004-03-15 Z/5352/18

TAK

997 NumerPDF 10:22.64 10:22.64/20 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020  ROSU 

 
Skok wzwy M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul m篹czyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STARAK Rados豉w 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

779 NumerPDF 17.47 17.47/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  KNF 

2
KRYSZYN Pawe 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF 16.40 16.40/20 UKS Technik August闚 2020  ROSU   ZKN 

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STARAK Rados豉w 2003-02-28 Z/3133/17

TAK

779 NumerPDF 50.33 50.33/20 KS Podlasie Bia造stok 2020  KNF 

2
KRYSZYN Pawe 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

198 NumerPDF 47.00 47.00/20 UKS Technik August闚 2020  ROSU   ZKN 

3
ZAKRZEWSKI Micha 2005-05-06 Z/0391/20

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Bia造stok 2020  ROSU 

 
Rzut m這tem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RZ。A Micha 2002-01-08 Z/0822/16

TAK

997 NumerPDF LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2020

 
Rzut m這tem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

53 NumerPDF 78.56/16 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  SKN 

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 Z/1232/18

TAK

3 NumerPDF 45.68 45.68/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

2
玆LI垶KI Mateusz 2005-12-26 Z/0140/20

TAK

44 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ROSU 

 
110 m pp M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

781 NumerPDF 14.04/17 KS Podlasie Bia造stok 2020

2
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

781 NumerPDF 15.19/19 KS Podlasie Bia造stok 2020  ZKN 

 
110 m pp M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MIEZIANKO Pawe 2003-07-12 Z/1650/20

TAK

40 NumerPDF 15.72 15.72/20 UKS Czw鏎ka Bia造stok 2020

2
GULBIERZ Pawe 2004-02-21 Z/1226/18

TAK

49 NumerPDF 16.20/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

3
KONOPKO Piotr 2004-05-23 Z/1459/19

TAK

55 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

 
400 m pp M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POMIAN Rados豉w 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

31 NumerPDF 60.39 60.39/20 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

 
400 m pp M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

31 NumerPDF 57.29 55.55/19 LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020  ZKN 

2
SOBOTA Jakub 2004-04-18 Z/4283/18

TAK

52 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

3
灣IKOWSKI Pawe 2004-09-01 Z/4154/18

TAK

32 NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i 2020

 
4x100 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metr闚 M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. 灣IKOWSKI Pawe
2. KONOPKO Piotr
3. GULBIERZ Pawe
4. RYBACKI Kornel
5. SOBOTA Jakub
2004
2004
2004
2003
2004
NumerPDF LUKS Ha鎍za Suwa趾i II

 
4x400 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metr闚 M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna