Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng lekkoatletyczny
ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI, 25.05.2019
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

423 NumerPDF 5.44 5.48/17 UKS 55 ŁódĽ 2019

2
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 Z/0281/18

TAK

421 NumerPDF 5.22 5.41/17 UKS 55 ŁódĽ 2019

3
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

502 NumerPDF 5.15 5.15/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

4
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

70 NumerPDF 5.09 5.15/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

161 NumerPDF 5.07 5.07/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

6
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 4.96 4.96/19 MKLA Łęczyca 2019

7
SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 Z/2759/17

TAK

66 NumerPDF 4.95 4.96/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

8
JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 Z/0823/18

TAK

136 NumerPDF 4.48 4.48/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

9
KOPERSKA Kalina 2004-11-25 Z/0422/18

TAK

811 NumerPDF 4.42 4.42/19 MKLA Łęczyca 2019

10
PAKUŁA Paulina 2004-09-14 Z/5494/18

TAK

104 NumerPDF 4.34 4.34/19 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

11
LATOCHA Laura 2003-06-17 Z/4731/18

TAK

501 NumerPDF 4.12 4.12/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

12
PISERA Julia 2005-02-22 Z/0278/19

TAK

20 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

13
NETTIK Julia 2005-04-28 Z/0279/19

TAK

21 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

14
RĘBIEWSKA Nikola 2004-01-17 Z/0667/18

TAK

65 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

15
KARASIŃSKA Lena 2005-04-27 Z/0294/18

TAK

66 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

16
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

13 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

17
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

871 NumerPDF 5.78/18 AZS-AWF Gorzów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
18
ZABŁOCKA Paulina 2003-05-02 Z/2669/19

TAK

764 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

19
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

505 NumerPDF 4.64/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

130 NumerPDF 11.29 11.29/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

134 NumerPDF 11.84/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 15.01 15.01/19 MKLA Łęczyca 2019

2
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 8.28 8.28/19 MKLA Łęczyca 2019

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

75 NumerPDF 13.57 13.57/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 11.52 11.52/19 MKLA Łęczyca 2019

3
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

501 NumerPDF 10.58 10.58/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 10.36 10.36/18 MKLA Łęczyca 2019

5
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF 9.92 9.92/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
LATOCHA Laura 2003-06-17 Z/4731/18

TAK

501 NumerPDF 9.13 9.13/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

7
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

64 NumerPDF 8.73 8.73/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

8
MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 Z/3164/17

TAK

502 NumerPDF 8.72 8.72/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

9
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

505 NumerPDF 9.70/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kul± K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF 11.39 11.39/19 MKLA Łęczyca 2019

2
CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 Z/3344/18

TAK

526 NumerPDF 11.17 11.17/19 UKS Jedynka Łowicz 2019

3
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

67 NumerPDF 10.35 10.35/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

18 NumerPDF 9.39 9.39/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Pchnięcie kul± K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

179 NumerPDF 9.82 9.83/18 UKS 12 Kalisz 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

740 NumerPDF 47.97 47.97/19 MKLA Łęczyca 2019

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

75 NumerPDF 35.80 35.80/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 35.67 35.67/19 MKLA Łęczyca 2019

4
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

501 NumerPDF 35.19 35.19/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

509 NumerPDF 34.82 36.92/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

78 NumerPDF 29.49 29.49/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

7
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 28.58 29.87/18 MKLA Łęczyca 2019

8
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

73 NumerPDF 26.38 26.38/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

9
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

64 NumerPDF 22.60 22.60/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

67 NumerPDF 34.74 34.74/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
DUSTER Zuzanna 2006-01-13 Z/1603/18

TAK

179 NumerPDF 31.00 31.00/19 UKS 12 Kalisz 2019

3
KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 Z/0213/19

TAK

18 NumerPDF 28.56 28.56/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 Z/0212/19

TAK

10 NumerPDF 25.85 25.85/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF 21.73 24.90/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.49 6.67/18 UKS Błyskawica Domaniewice 2019

2
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

67 NumerPDF 6.27 6.27/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 6.23 6.23/19 MKLA Łęczyca 2019

4
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

61 NumerPDF 5.95 6.70/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

709 NumerPDF 5.85 5.85/19 MKLA Łęczyca 2019

6
DURLIK Jakub 2003-08-20 Z/2764/17

TAK

147 NumerPDF 5.78 5.78/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

7
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 NumerPDF 5.77 5.77/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

8
PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 Z/2668/19

TAK

658 NumerPDF 5.61 5.61/19 MKLA Łęczyca 2019

9
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

132 NumerPDF 5.60 5.60/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

10
KAMIŃSKI Jakub 2003-11-27 Z/2156/17

TAK

719 NumerPDF 5.38 5.38/19 MKLA Łęczyca 2019

11
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

704 NumerPDF 5.37 5.37/19 MKLA Łęczyca 2019

12
MICHALAK Konrad 2003-07-07 Z/2667/19

TAK

609 NumerPDF 5.31 5.31/19 MKLA Łęczyca 2019

13
ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 Z/0369/19

TAK

134 NumerPDF 5.14 5.21/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

14
KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 Z/0367/19

TAK

15 NumerPDF 4.65 4.65/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

15
STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 Z/0368/19

TAK

1 NumerPDF 4.31 4.31/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

16
WALCZAK Marcin 2005-02-03 Z/0058/19

TAK

134 NumerPDF 2.92 2.92/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

17
NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 Z/1421/18

TAK

15 NumerPDF 5.44/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

18
BANASIAK Patryk 2005-06-08 Z/1408/18

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

19
SZUBA Bartosz 2004-11-15 Z/0290/18

TAK

133 NumerPDF 4.82/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

20
PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 Z/2769/17

TAK

150 NumerPDF 4.71/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

21
MADEJA Igor 2004-01-20 Z/0668/18

TAK

150 NumerPDF 4.93/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

22
BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 Z/0057/19

TAK

63 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

23
ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 Z/2163/17

TAK

711 NumerPDF 4.98/18 MKLA Łęczyca 2019

24
JEZIERSKI Filip 2004-09-04 Z/0415/18

TAK

809 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

150 NumerPDF 13.36 13.80/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 12.94 13.12/18 MKLA Łęczyca 2019

3
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

67 NumerPDF 12.63 12.63/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SOBORA Łukasz 1978-11-23 Z/1250/14

TAK

78 NumerPDF 13.74/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
PIETRZAK Bartosz 2003-06-12 Z/2668/19

TAK

658 NumerPDF MKLA Łęczyca 2019

6
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

141 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

188 NumerPDF 17.75 17.75/19 UKS 12 Kalisz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 15.19 15.19/19 MKLA Łęczyca 2019

3
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF 13.06 13.70/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

765 NumerPDF 12.80 12.80/19 MKLA Łęczyca 2019

5
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

77 NumerPDF 12.09 12.09/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

66 NumerPDF 15.62 15.62/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

707 NumerPDF 14.53 14.53/19 MKLA Łęczyca 2019

3
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

78 NumerPDF 14.41 14.41/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

76 NumerPDF 11.51 11.51/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

8 NumerPDF 11.44 11.44/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

498 NumerPDF 9.74 11.10/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

 
Pchnięcie kul± M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

75 NumerPDF 12.74 12.74/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

496 NumerPDF 10.59 10.59/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

3
GRZELAK Alan 2004-07-05 Z/0076/19

TAK

15 NumerPDF 10.53 10.53/19 MKLA Łęczyca 2019

4
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

8 NumerPDF 10.30 10.77/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 9.94 12.13/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

6
JERCHA Michał 2004-03-09 Z/0421/18

TAK

704 NumerPDF 9.91 9.91/19 MKLA Łęczyca 2019

7
CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 Z/0073/19

TAK

10 NumerPDF 9.85 9.85/19 MKLA Łęczyca 2019

8
WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 Z/1016/19

TAK

506 NumerPDF 7.87 7.87/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

9
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

17 NumerPDF 6.77 6.77/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

10
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Pchnięcie kul± M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF 10.28 10.28/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

10 NumerPDF 9.99 9.99/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

13 NumerPDF 6.75 6.75/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

4
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

6 NumerPDF 6.43 6.43/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
DˇBROWSKI Dawid 2006-01-21 Z/0211/19

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut dyskiem M U14 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF 37.69 37.69/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
GRUNTKOWSKI Jakub 2006-02-22 Z/1416/18

TAK

10 NumerPDF 36.02 36.02/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 Z/2725/18

TAK

188 NumerPDF 32.88 32.88/19 UKS 12 Kalisz 2019

4
KRĘGIEL Franciszek 2006-10-11 Z/1419/18

TAK

13 NumerPDF 26.53 26.53/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
SKIBIŃSKI Stanisław 2006-11-07 Z/0087/19

TAK

6 NumerPDF 24.36 24.36/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 Z/1604/18

TAK

190 NumerPDF 22.61 22.61/19 UKS 12 Kalisz 2019

7
DˇBROWSKI Dawid 2006-01-21 Z/0211/19

TAK

2 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

496 NumerPDF 48.17 48.24/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

188 NumerPDF 44.48 44.48/19 UKS 12 Kalisz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

765 NumerPDF 35.63 35.63/19 MKLA Łęczyca 2019

4
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

77 NumerPDF 34.79 34.79/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 44.04/18 MKLA Łęczyca 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

78 NumerPDF 46.47 46.47/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

66 NumerPDF 45.90 45.90/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

3
MAŁOCHA Filip 2003-12-30 Z/0313/17

TAK

498 NumerPDF 39.25 39.25/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

4
SZUBA Jakub 2002-07-18 Z/2485/16

TAK

76 NumerPDF 35.23 35.23/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
DUDEK Ignacy 2002-12-16 Z/2477/16

TAK

8 NumerPDF 30.04 30.80/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

75 NumerPDF 49.20 49.20/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

2
WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 Z/0767/18

TAK

496 NumerPDF 42.68 43.21/18 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

3
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

940 NumerPDF 36.95 41.63/18 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2019

4
GAJEWSKI Michał 2004-08-27 Z/1414/18

TAK

8 NumerPDF 36.06 36.06/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

5
MALCZEWSKI Daniel 2004-03-07 Z/1420/18

TAK

14 NumerPDF 34.17 34.17/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

6
DYLIK Jakub 2005-06-17 Z/0090/19

TAK

3 NumerPDF 33.98 33.98/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

7
MATUSIAK Alan 2005-08-09 Z/0091/19

TAK

9 NumerPDF 30.84 30.84/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

8
CIECHOMSKI Szymon 2004-08-14 Z/0073/19

TAK

10 NumerPDF 29.17 29.17/19 MKLA Łęczyca 2019

9
WIELGOSIŃSKI Aleksander 2004-04-06 Z/1016/19

TAK

506 NumerPDF 27.43 27.43/19 MKS Tomaszów Mazowiecki 2019

10
OSIPOWICZ Oskar 2004-12-09 Z/1423/18

TAK

17 NumerPDF 24.50 24.50/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2019

11
GRZELAK Alan 2004-07-05 Z/0076/19

TAK

15 NumerPDF 22.30 22.30/19 MKLA Łęczyca 2019

12
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

6 NumerPDF 35.62/18 MKS Aleksandrów Łódzki 2019