Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody LDK! U15
TORUŃ, 29.11.2020
 
60 metrów K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 Z/3056/18

TAK

153 NumerPDF 8.07 8.07/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 Z/4181/19

TAK

16 NumerPDF 8.13 8.13/20 MKS Piast Głogów 2020

3
KUŚ Anastazja 2007-05-11 Z/2483/20

TAK

31 NumerPDF 8.21 8.21/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

4
SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 Z/5561/18

TAK

30 NumerPDF 8.22 8.22/20 MLKS Agros Żary 2020

5
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 Z/4488/19

TAK

40 NumerPDF 8.50 8.50/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KUKLIŃSKA Małgorzata 2007-08-13 Z/1808/20

TAK

762 NumerPDF 8.73 8.73/20 MMKS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
KULTYS Ewa 2007-10-08 Z/2975/20

TAK

1 NumerPDF 8.80 8.80/20 WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2020

8
DYMEK Iga 2007-04-26 Z/1239/20

TAK

34 NumerPDF 8.87 8.87/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

9
MAŁYSZA Alicja 2007-08-29

3 NumerPDF 9.21 9.21/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 Z/2653/19

TAK

52 NumerPDF 9.28 9.28/20 UKL Ósemka Police 2020

11
SZYSZKA Paulina 2007-02-18 Z/1829/18

TAK

171 NumerPDF 9.31 9.31/20 UKS Gimpas Pasłęk 2020

12
DRYJAS Aleksandra 2007-11-05 Z/4154/20

TAK

1 NumerPDF 10.02 10.02/20 KKL Kielce 2020

13
BILCZEWSKA Lena 2006-09-15 Z/2786/20

TAK

480 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
GIBAS Wiktoria 2007-06-04 Z/3917/19

TAK

456 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
LIMONT Anna 2007-10-13

555 NumerPDF MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 Z/3384/20

TAK

203 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

17
KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 Z/2900/20

TAK

22 NumerPDF 9.05/19 OSOT Szczecin 2020  ROSU 

18
CZERNYK Karolina 2007-01-01

2 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
TAMOŃ Julia 2006-09-01 Z/0483/20

TAK

64 NumerPDF LUKS Boguszyce 2020

20
JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 Z/2208/20

TAK

608 NumerPDF 9.18/17 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 Z/5632/18

TAK

53 NumerPDF 8.64/19 MLKS Agros Żary 2020

22
PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-01-01

46 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
23
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

43 NumerPDF 9.15/19 UKL Ósemka Police 2020

24
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

32 NumerPDF 8.35/19 UKL Ósemka Police 2020

25
GOSIK Michalina 2006-03-22 Z/0192/19

TAK

859 NumerPDF 8.65/19 KM Aktywni Sochaczew 2020

26
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF 9.14/19 KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
27
CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 Z/5044/18

TAK

23 NumerPDF 8.65/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
28
NALEJ Alicja 2007-01-01

1 NumerPDF UKS Otrębusy 2020

WARUNKOWO - BADANIA
29
DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 Z/2792/20

TAK

260 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
30
JAGIEŁO Natalia 2007-01-01

679 NumerPDF UKS Otrębusy 2020

WARUNKOWO - BADANIA
31
JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 Z/4295/20

TAK

719 NumerPDF AML Słupsk 2020

32
JUSZCZAK Katarzyna 2007-08-28 Z/3389/19

TAK

30 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
33
WOŹNIAK Maja 2007-10-25 Z/2342/20

TAK

493 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

34
GIL Natalia 2006-03-28 Z/5567/18

TAK

100 NumerPDF 8.53/19 KS Orzeł Warszawa 2020

35
MAGRYTA Natalia 2007-12-04 Z/3746/19

TAK

116 NumerPDF 9.54/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 Z/3464/19

TAK

511 NumerPDF 42.22 42.22/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

2
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF 42.50 42.50/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

3
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

11 NumerPDF 42.55 42.55/20 UKL Ósemka Police 2020

4
CZEPIEL Milena 2006-11-08 Z/4971/18

TAK

710 NumerPDF 42.86 42.86/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

5
BORKO Amelia 2006-01-31 Z/2367/19

TAK

50 NumerPDF 43.23 43.23/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

21 NumerPDF 43.41 43.12/19 CSiR Susz 2020

7
JOŃCZYK Julia 2006-11-24 Z/3472/19

TAK

51 NumerPDF 43.47 43.47/20 UKS Czempion Bełchatów 2020  ROSU 

8
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 43.93 43.93/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

9
SITARSKA Julia 2007-07-07 Z/1051/19

TAK

1 NumerPDF 44.38 44.38/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

TAK

513 NumerPDF 45.28 45.28/20 MKL Toruń 2020

11
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

7 NumerPDF 45.30 45.30/20 UKS Filipides Teresin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
EJDYS Emilia 2007-01-16 Z/2924/18

TAK

55 NumerPDF 45.73 45.73/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

13
KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 Z/1763/20

TAK

179 NumerPDF 46.06 46.06/20 OŚ AZS Poznań 2020

14
SZAŁAS Martyna 2006-05-24 Z/0818/20

TAK

353 NumerPDF 46.12 46.12/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

15
GWADERA Aleksandra 2007-12-27 Z/1020/20

TAK

21 NumerPDF 46.14 46.14/20 LLKS Osowa Sień 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
SASIN Weronika 2007-09-26 Z/0240/20

TAK

37 NumerPDF 46.24 46.24/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

17
GRANDA Kornelia 2007-09-18 Z/5196/18

2019

124 NumerPDF 46.59 46.59/20 LKS Vectra Włocławek 2020

18
KAŹMIERCZAK Aleksandra 2006-08-03 Z/5274/18

TAK

42 NumerPDF 46.82 46.82/20 UKL Ósemka Police 2020

19
TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 Z/2326/19

TAK

25 NumerPDF 46.88 45.84/19 MKS Truso Elbląg 2020

20
SADOWSKA Hanna 2007-09-18 Z/4499/19

TAK

560 NumerPDF 47.01 47.01/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

21 NumerPDF 47.41 47.41/20 UKL Ósemka Police 2020

22
KACA Amelia 2007-07-04 Z/0246/19

TAK

4 NumerPDF 49.40 49.40/20 CSiR Susz 2020

23
NOAK Marcelina 2007-03-14 Z/1766/18

TAK

27 NumerPDF 49.44 49.44/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
24
GRATYS Natalia 2006-08-25 Z/2171/19

TAK

724 NumerPDF 54.76 54.76/20 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

25
CHODUR Milena 2007-05-11 Z/2632/20

TAK

176 NumerPDF 55.94 53.79/19 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
26
GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 Z/0170/18

TAK

26 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
27
WITKOWSKA Barbara 2007-03-04 Z/0182/18

TAK

99 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
28
GÓRSKA Monika 2007-09-02 Z/0020/20

TAK

8 NumerPDF 55.23/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
29
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

11 NumerPDF 51.88/18 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

20 NumerPDF 1:38.73 1:38.73/20 MKL Maraton Świnoujście 2020

2
ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Z/4298/20

TAK

21 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/20 Ducla Academy Warszawa 2020

3
SŁOWIŃSKA Maja 2006-09-05 Z/0839/20

TAK

6 NumerPDF 1:41.31 1:41.31/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
4
JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 Z/5729/18

TAK

36 NumerPDF 1:41.80 1:41.80/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 Z/2881/17

TAK

725 NumerPDF 1:45.33 1:45.33/20 OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
SMOLICZ Pola 2007-06-26 Z/0396/20

TAK

55 NumerPDF 1:46.37 1:46.37/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

7
KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 Z/1635/20

TAK

1 NumerPDF 1:47.03 1:47.03/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
JEŻ Aleksandra 2007-08-03 Z/0747/20

TAK

884 NumerPDF 1:48.53 1:48.53/20 AZS-AWF Gorzów 2020

9
JEZNACH Anna 2006-01-24 Z/1807/20

TAK

757 NumerPDF 1:48.67 1:48.67/20 MMKS Gdańsk 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
10
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 Z/0567/18

TAK

129 NumerPDF 1:49.46 1:49.46/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 Z/1837/20

TAK

758 NumerPDF 1:49.48 1:49.48/20 MMKS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
KLEIN Zofia 2007-02-08 Z/1107/20

TAK

26 NumerPDF 1:50.19 1:50.19/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

176 NumerPDF 1:51.60 1:50.12/19 UKS Gimpas Pasłęk 2020

14
PILARSKA Julia 2007-05-30 Z/0030/19

TAK

34 NumerPDF 1:52.02 1:52.02/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

15
JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 Z/5166/18

TAK

141 NumerPDF 1:53.24 1:53.24/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
LISOWSKA Daria 2007-04-30 Z/5204/18

2019

116 NumerPDF 1:54.32 1:54.32/20 LKS Vectra Włocławek 2020

17
KARBOWIAK Dominika 2006-11-20 Z/5670/19

TAK

641 NumerPDF 1:54.96 1:53.13/19 MLLKS BiegamBoLubię Gubin 2020  ROSU 

18
SZAUER Julia 2007-08-09 Z/2820/19

TAK

192 NumerPDF 2:07.25 2:03.05/19 LKS Lubawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
19
PIWOWARCZYK Liwia 2007-05-15 Z/0067/20

TAK

63 NumerPDF 2:09.60 2:09.60/20 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2020

20
NOWAK Wiktoria 2007-03-21 Z/0923/19

TAK

466 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
21
MARIA Ziółkowska 2007-02-14

155 NumerPDF MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
22
SUGIER Laura 2007-06-16 Z/5429/19

TAK

78 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

1 NumerPDF 2:58.74 2:58.74/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

2
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

601 NumerPDF 3:00.53 3:00.53/20 KKL Kielce 2020

3
MACHURA Julia 2006-05-27 Z/0634/20

TAK

171 NumerPDF 3:01.57 3:01.57/20 OŚ AZS Poznań 2020

4
NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 Z/3133/19

TAK

148 NumerPDF 3:07.47 3:07.47/20 KS Energetyk Poznań 2020

5
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

48 NumerPDF 3:07.56 3:07.56/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

6
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

872 NumerPDF 3:07.76 3:07.76/20 LUKS Start Nakło 2020

7
WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 Z/0993/20

TAK

718 NumerPDF 3:13.01 3:13.01/20 OKS Skra Warszawa 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 Z/0193/18

TAK

868 NumerPDF 3:13.80 3:13.80/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01 Z/0392/19

TAK

4 NumerPDF 3:21.12 3:21.12/20 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

10
ZAJĄC Kamila 2007-07-23 Z/3062/18

TAK

157 NumerPDF 3:28.69 3:28.69/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

915 NumerPDF 3:28.75 3:28.75/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

12
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 Z/1806/20

TAK

486 NumerPDF 3:40.82 3:40.82/20 LKS Zantyr Sztum 2020

13
WARCZAK Alicja 2007-11-20 Z/0078/20

TAK

16 NumerPDF 3:48.64 3:48.64/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
GROCHECKA Karolina 2007-08-22 Z/2440/19

TAK

18 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
PYSKLAK Amelia 2007-01-04 Z/0224/20

TAK

95 NumerPDF UKS Lisy Zgierz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 Z/4581/19

TAK

14 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.65 1.65/20 AML Słupsk 2020  ROSU 

2
DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 Z/2873/19

TAK

66 NumerPDF 1.62 1.62/20 OKLA Ostrołęka 2020  ROSU 

3
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.60 1.60/20 KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 Z/4179/19

TAK

14 NumerPDF 1.55 1.55/20 MKS Piast Głogów 2020

5
BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 Z/2718/19

TAK

52 NumerPDF 1.54 1.54/20 MKS Truso Elbląg 2020  ROSU 

6
JESZKA Marta 2007-03-23 Z/0857/20

TAK

1 NumerPDF 1.50 1.50/20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
ZDUŃCZYK Julia 2007-02-19 Z/2004/19

TAK

226 NumerPDF 1.45 1.45/20 UKS MTE Milanówek 2020

8
RYCIAK Arancia 2006-07-13 Z/3442/19

TAK

13 NumerPDF 1.40 1.45/19 MKS Piast Głogów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
NOWICKA Hanna 2007-07-21 Z/3467/19

TAK

51 NumerPDF 1.35 1.35/20 UKS Czempion Bełchatów 2020

10
GAWLICKA Zuzanna 2007-12-01 Z/1911/20

TAK

30 NumerPDF 1.35 1.35/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 Z/3745/19

TAK

126 NumerPDF 1.35 1.35/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
ZIENKIEWICZ Eliza 2007-06-14 Z/3149/19

TAK

172 NumerPDF 1.25 1.25/20 UKS Gimpas Pasłęk 2020

13
MIŚKIEWICZ Sandra 2007-02-16

1 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

 
Skok w dal K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

875 NumerPDF 5.02 5.02/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

2
RUTOWICZ Monika 2006-03-05 Z/0413/19

TAK

306 NumerPDF 4.97 4.97/20 UMLKS Pegaz Opoczno 2020

3
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

881 NumerPDF 4.95 4.95/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

4
RUDNIK Julia 2007-07-12 Z/2650/19

TAK

8 NumerPDF 4.80 4.80/20 UKL Ósemka Police 2020

5
RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 Z/0038/18

TAK

58 NumerPDF 4.77 4.77/20 MUKS Szok Bojanowo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
MODELEWSKA Julia 2007-05-10 Z/0227/19

TAK

71 NumerPDF 4.72 4.72/20 LUKS Boguszyce 2020

7
MARCINIAK Maria 2006-10-03 Z/0454/20

TAK

1 NumerPDF 4.71 4.71/20 MLKS Agros Żary 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
ASTAPCZYK Aleksandra 2007-03-20 Z/1671/20

TAK

17 NumerPDF 4.71 4.71/20 PLKS Gwda Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 Z/2870/19

TAK

1 NumerPDF 4.62 4.64/19 OKLA Ostrołęka 2020

10
GORSKA Tola 2006-12-09 Z/0673/20

TAK

885 NumerPDF 4.57 4.57/20 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU 

11
BOGACKA Wiktoria 2006-03-31 Z/5275/18

TAK

47 NumerPDF 4.55 4.55/20 UKL Ósemka Police 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
MUCHA Michalina 2007-09-03 Z/2343/20

TAK

711 NumerPDF 4.55 4.55/20 AML Słupsk 2020

13
PENSKO Zuzanna 2007-01-09 Z/1285/20

TAK

884 NumerPDF 4.55 4.55/20 LUKS Start Nakło 2020

14
SOSNOWSKA Amelia 2007-01-09 Z/2651/19

TAK

18 NumerPDF 4.42 4.42/20 UKL Ósemka Police 2020

15
DWOJAK Natalia 2007-02-24 Z/3742/19

TAK

121 NumerPDF 3.93 3.93/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
CHAMERA Julia 2007-04-02

22 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
GARBAT Klaudia 2006-08-15 Z/3383/19

TAK

357 NumerPDF KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
PORADECKA Adrianna 2007-10-27 Z/0214/19

TAK

15 NumerPDF MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą K U15 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 Z/0204/20

TAK

202 NumerPDF 11.87 12.26/19 LKS Lubawa 2020  ROSU 

2
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 11.86 11.86/20 AML Słupsk 2020

3
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

181 NumerPDF 11.44 11.44/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

4
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 10.76 10.76/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

5
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 9.32 9.32/20 KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

875 NumerPDF 9.26 9.26/20 LUKS Start Nakło 2020

7
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

878 NumerPDF 8.64 8.64/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

8
SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 Z/3254/20

TAK

13 NumerPDF 8.50 8.50/20 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

9
SZEFLER Emilia 2007-11-30 Z/2515/20

TAK

776 NumerPDF 8.16 8.16/20 MMKS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

26 NumerPDF 7.83 7.83/20 UKL Ósemka Police 2020

11
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

892 NumerPDF 7.40 7.40/20 LUKS Start Nakło 2020

12
SOKOŁOWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

33 NumerPDF MKL Maraton Świnoujście 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
NIEWIADOMSKA Viktoria 2007-04-25 Z/5813/19

TAK

522 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2020

WARUNKOWO - BADANIA
14
GOLAS Anita 2007-08-28 Z/0589/19

TAK

744 NumerPDF LKS Vectra Włocławek 2020

15
POLKOWSKA Kornelia 2007-07-28 Z/3562/19

TAK

18 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
ŚMIGLEWSKA Zuzanna 2007-01-01

71 NumerPDF MUKS Park Zduńska Wola 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
PIERZCHANOWSKA Daria 2007-07-30 Z/3256/20

TAK

16 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 Z/5672/19

TAK

887 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

 
2000 m chód K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MADANOWSKA Maja 2007-10-31 Z/0428/19

TAK

543 NumerPDF 15:37.65 15:37.65/20 KM Aktywni Sochaczew 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZIELNIK Maria 2007-04-26 Z/4582/19

TAK

28 NumerPDF 12:37.56/19 CMKL Człuchów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 Z/4390/20

TAK

1 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
60 m ppł K U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATEK Amelia 2006-02-16 Z/1575/19

TAK

333 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

2
KORYCKA Anna 2007-03-19 Z/0831/18

TAK

266 NumerPDF UKS MTE Milanówek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF MKL Toruń 2020

4
BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Z/1071/19

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

5
OLCZYK Anna 2007-02-09 Z/3462/19

TAK

540 NumerPDF UKS Czempion Bełchatów 2020

6
ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 Z/5189/19

TAK

9 NumerPDF MKS Piast Głogów 2020  ROSU 

7
BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 Z/3798/19

TAK

15 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

8
NOWACKA Oliwia 2006-08-27 Z/2826/19

TAK

11 NumerPDF UMKS Iskra Wolsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
CYMBALISTA Julia 2006-08-25 Z/3362/18

TAK

22 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
PRZYBYŁOWSKA Zuzanna 2007-03-19 Z/0850/19

TAK

47 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

11
JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 Z/3911/19

TAK

242 NumerPDF UKS Orzełki Warszawa 2020

12
GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 Z/0180/19

TAK

967 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2020  ROSU 

13
ZAREMBA Alicja 2007-03-26 Z/2339/20

TAK

509 NumerPDF KSLZS Kruszwica 2020

14
JANKA Otylia 2006-10-04 Z/1042/19

TAK

4 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
15
NAWRAT Wiktoria 2007-10-20

98 NumerPDF LKS Prime Food Brda Przechlewo 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
RADECKA Weronika 2006-09-01

19 NumerPDF LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
60 metrów M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

900 NumerPDF 7.55 7.55/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU 

2
WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 Z/4194/19

TAK

101 NumerPDF 7.56 7.56/20 KS Orzeł Warszawa 2020

3
PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 Z/4533/19

TAK

175 NumerPDF 7.84 7.84/20 OŚ AZS Poznań 2020

4
KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 Z/0589/20

TAK

545 NumerPDF 8.04 8.04/20 MKL Toruń 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
LUNIAK Wojciech 2007-02-26 Z/1105/20

TAK

51 NumerPDF 8.06 8.06/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

6
KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 Z/3053/18

TAK

166 NumerPDF 8.11 8.11/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
ZALEGA Jonatan 2006-08-08 Z/3808/19

TAK

21 NumerPDF 8.37/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 Z/5632/19

TAK

23 NumerPDF 7.98/19 MLKS Agros Żary 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
300 metrów M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 Z/1101/18

TAK

808 NumerPDF 36.63 36.63/20 UKS Herkules Sulejówek 2020  ROSU 

2
GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 Z/4988/19

TAK

93 NumerPDF 37.65 37.65/20 RKS Rumia 2020  ROSU 

3
RAUHUT Damian 2007-02-02 Z/0300/20

TAK

484 NumerPDF 38.34 38.34/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
DEĆ Fabian 2006-04-11 Z/5625/19

TAK

21 NumerPDF 39.24 39.24/20 MLKS Agros Żary 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
5
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

7 NumerPDF 39.91 39.66/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

6
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26 Z/5199/18

2019

120 NumerPDF 40.10 40.10/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 Z/0546/20

TAK

801 NumerPDF 41.60 41.60/20 UKS Herkules Sulejówek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
RYBICKI Dominik 2007-03-21

44 NumerPDF 42.54 42.54/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 Z/0039/19

TAK

63 NumerPDF 43.08 43.08/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
SMYKA Jakub 2006-03-15 Z/0185/20

TAK

1 NumerPDF 43.79 43.79/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 Z/3376/19

TAK

39 NumerPDF 46.24 46.24/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
12
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

2 NumerPDF 47.57 47.57/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

13
PYTKO Bartosz 2006-05-08 Z/2594/20

TAK

6 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2020

14
KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 Z/0075/20

TAK

12 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
LACH Radosław 2006-03-02 Z/3189/20

TAK

555 NumerPDF 41.03/19 MKL Toruń 2020

16
KLĘK Konrad 2006-02-16 Z/4248/20

TAK

16 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
WILKIEWICZ Dawid 2006-07-06

6 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
18
DROHOMIRECKI Dawid 2007-03-01

46 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Maciej 2006-10-11 Z/1369/19

TAK

66 NumerPDF 1:26.68 1:26.68/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

2
MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 Z/3394/19

TAK

14 NumerPDF 1:33.46 1:33.46/20 KKL Kielce 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 Z/0246/18

TAK

95 NumerPDF 1:36.58 1:36.58/20 UKS Lisy Zgierz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
LIETZ Mateusz 2006-04-08 Z/0841/19

TAK

56 NumerPDF 1:36.60 1:36.60/20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2020

5
KWAPICH Dorian 2006-06-19 Z/1374/19

TAK

869 NumerPDF 1:37.06 1:37.06/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
6
RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 Z/2431/19

TAK

841 NumerPDF 1:37.73 1:37.73/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
7
NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 Z/0558/20

TAK

724 NumerPDF 1:37.88 1:37.88/20 LKS Vectra Włocławek 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Z/2871/20

TAK

1 NumerPDF 1:41.67 1:41.67/20 WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2020

9
GRABARZ Hubert 2007-01-22 Z/2628/20

TAK

182 NumerPDF 1:44.16 1:44.16/20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
SPACHT Wojciech 2007-08-15 Z/3803/20

TAK

555 NumerPDF 1:45.07 1:45.07/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

11
KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 Z/3126/18

TAK

196 NumerPDF 1:45.97 1:45.97/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

WARUNKOWO - BADANIA
12
ŁADA Nikodem 2007-06-07 Z/3440/19

TAK

82 NumerPDF 1:46.53 1:28.81/19 KUKS Remus Kościerzyna 2020

WARUNKOWO - BADANIA
13
OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 Z/1767/19

TAK

555 NumerPDF 1:47.33 1:47.33/20 KS AZS UWM Olsztyn 2020

14
SOROKA Jakub 2007-01-15 Z/4297/20

TAK

173 NumerPDF 1:50.94 1:50.94/20 UKS Gimpas Pasłęk 2020

15
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

1 NumerPDF 1:52.29 1:52.29/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
16
BĄK Karol 2006-05-18 Z/3077/19

TAK

5 NumerPDF 1:58.81/19 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU 

17
STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 Z/4220/20

TAK

467 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
1000 metrów M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 Z/3222/19

TAK

171 NumerPDF 2:47.61 2:47.61/20 LKS Lubawa 2020  ROSU 

2
ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 Z/1014/19

TAK

873 NumerPDF 2:52.97 2:52.97/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
3
OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 Z/0393/19

TAK

1 NumerPDF 2:53.00 2:53.00/20 UKS Filipides Teresin 2020

4
CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 Z/1013/19

TAK

857 NumerPDF 2:53.26 2:53.26/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
KLUKA Jakub 2007-03-10 Z/0320/20

TAK

103 NumerPDF 2:53.33 2:53.33/20 KUKS Remus Kościerzyna 2020

6
LISIECKI Maxymilian 2007-01-10 Z/1326/19

TAK

915 NumerPDF 2:55.17 2:55.17/20 MKP Myślibórz 2020

7
SOT Wiktor 2006-06-06 Z/5682/19

TAK

10 NumerPDF 2:56.28 2:56.28/20 UKS Filipides Teresin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
8
KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 Z/1660/20

TAK

311 NumerPDF 3:02.86 3:02.86/20 WMLKS Pomorze Stargard 2020

WARUNKOWO - BADANIA
9
STEGART Paweł 2007-10-18 Z/3895/19

TAK

92 NumerPDF 3:07.70 3:07.70/20 KUKS Remus Kościerzyna 2020

WARUNKOWO - BADANIA
10
PALIŃSKI Michał 2007-06-21 Z/0250/19

TAK

11 NumerPDF 3:09.43 3:09.43/20 CSiR Susz 2020

11
JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 Z/2377/20

TAK

145 NumerPDF 3:11.35 3:11.35/20 OŚ AZS Poznań 2020

12
PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 Z/0032/19

TAK

22 NumerPDF 3:12.89 3:12.89/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

13
BRZUZY Miłosz 2007-10-18 Z/1958/20

TAK

60 NumerPDF 3:16.29 3:16.29/20 OKLA Ostrołęka 2020

14
KNAP Dominik 2006-09-27 Z/1752/19

TAK

35 NumerPDF 3:16.94 3:16.94/20 ULKS Skoczek Pogórze 2020

WARUNKOWO - BADANIA
15
SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 Z/2221/18

TAK

7 NumerPDF 3:25.86 3:25.86/20 UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU 

16
KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 Z/5772/18

TAK

461 NumerPDF 4:00.27 4:00.27/20 BKS Bydgoszcz 2020

WARUNKOWO - BADANIA
17
SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 Z/4197/20

TAK

16 NumerPDF CMKL Człuchów 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok wzwyż M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25

1 NumerPDF 1.76 1.76/20 AML Słupsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

36 NumerPDF 1.73 1.73/20 MKS Święc Sławno 2020

3
BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 Z/5762/19

TAK

10 NumerPDF 1.60 1.60/20 MKS Kusy Szczecin 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
WOŹNICA Teodor 2006-08-10 Z/0948/20

TAK

209 NumerPDF 1.60 1.60/20 UKS MTE Milanówek 2020

5
GAŃSKI Jan 2006-08-27 Z/1643/19

TAK

433 NumerPDF 1.55 1.55/20 PLKS Gwda Piła 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 Z/5170/19

TAK

80 NumerPDF 1.55 1.55/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

 
Skok w dal M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 Z/1173/20

TAK

468 NumerPDF 5.42 5.42/20 LKS Zantyr Sztum 2020

WARUNKOWO - BADANIA
2
KISZKA Marcel 2007-01-11 Z/4321/20

TAK

150 NumerPDF 5.40 5.40/20 MKS Juvenia Puszczykowo 2020

3
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 Z/1174/20

TAK

464 NumerPDF 5.11 5.11/20 LKS Zantyr Sztum 2020

4
SIERANT Olgierd 2007-01-16 Z/3213/20

TAK

4 NumerPDF 4.40 4.40/20 UKS Czapla Białe Błota 2020

WARUNKOWO - BADANIA
5
WALAS Julian 2006-07-24 Z/2130/18

2019

88 NumerPDF 4.33/18 UKS Otrębusy 2020

WARUNKOWO - BADANIA
6
KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 Z/3355/20

TAK

36 NumerPDF UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2020

 
Pchnięcie kulą M U15 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZAJ Kacper 2006-01-14 Z/5186/19

TAK

38 NumerPDF 13.67 13.67/20 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

2
MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 Z/0816/20

TAK

333 NumerPDF 13.33 13.33/20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

3
GAJDA Mikołaj 2006-09-05 Z/1412/18

TAK

6 NumerPDF 12.97 12.97/20 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

WARUNKOWO - BADANIA
4
WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 Z/2797/18

TAK

729 NumerPDF 12.54 12.54/20 AML Słupsk 2020

5
DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 Z/3188/20

TAK

62 NumerPDF 10.76 10.76/20 OKLA Ostrołęka 2020

6
POWALISZ Szymon 2006-09-12 Z/1376/19

TAK

886 NumerPDF 10.41 10.41/20 LUKS Start Nakło 2020

7
STACHURA Jakub 2006-07-07 Z/2177/20

TAK

626 NumerPDF 9.75 9.75/20 KKL Kielce 2020

8
MYK Mateusz 2006-05-11 Z/2299/19

TAK

636 NumerPDF 8.53 8.53/20 KKL Kielce 2020

9
BEGER Krystian 2006-09-13 Z/0529/20

TAK

874 NumerPDF 7.21 7.21/20 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

10
ŁONGWA Adam 2007-01-02 Z/4387/20

TAK

774 NumerPDF MMKS Gdańsk 2020

WARUNKOWO - BADANIA
11
PIESZKE Marcel 2007-01-05 Z/2634/20

TAK

446 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2020

WARUNKOWO - BADANIA
 
2000 m chód M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Patryk 2006-06-20 Z/3082/19

TAK

5 NumerPDF UKS Żaczek Połaniec 2020  ROSU 

 
60 m ppł M U15
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 Z/2001/19

TAK

68 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

2
KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 Z/0695/20

TAK

71 NumerPDF MKS Bank BS Płońsk 2020  ROSU 

3
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

WARUNKOWO - BADANIA