Internetowe zgłoszenia do imprezy: 65. PZLA Halowe Mistrzostwa Polski
TORUŃ, 20-21 lutego 2021
 
60 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SWOBODA Ewa 1997-07-26 Z/1069/13

TAK

408 NumerPDF 7.16 7.07/16 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

191 NumerPDF 7.24 7.24/21 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
3
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

45 NumerPDF 7.25 7.20/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN 

OK

A
TAK
4
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

48 NumerPDF 7.32 7.30/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
5
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

443 NumerPDF 7.35 7.35/21 KS Gwardia Piła 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
6
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

185 NumerPDF 7.37 7.37/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

A
TAK
7
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

407 NumerPDF 7.39 7.32/18 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
8
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

16 NumerPDF 7.40 7.40/21 KS AZS AWF Wrocław 2021

OK

A
TAK
9
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

389 NumerPDF 7.40 7.40/21 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
10
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

272 NumerPDF 7.40 7.40/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
11
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

456 NumerPDF 7.42 7.36/18 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

OK

A
TAK
12
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

14 NumerPDF 7.46 7.44/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN 

OK

A
TAK
13
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

8 NumerPDF 7.51 7.51/21 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
14
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

103 NumerPDF 7.52 7.52/21 MKS Agros Chełm 2021  ZKN   KNF   SKN 

OK

A
TAK
15
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

499 NumerPDF 7.54 7.54/21 MKL Szczecin 2021

OK

A
TAK
16
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

437 NumerPDF 7.57 7.54/20 TL ROW Rybnik 2021  ZKN   SKN 

OK

A
NIE
17
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

184 NumerPDF 7.59 7.59/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

B
TAK
18
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

268 NumerPDF 7.59 7.51/20 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A
TAK
19
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

7 NumerPDF 7.62 7.28/17 KS AZS AWF Wrocław 2021

OK

B
TAK
20
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

176 NumerPDF 7.63 7.52/20 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

A
TAK
21
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

68 NumerPDF 7.64 7.60/20 MKL Toruń 2021

OK

B
NIE
22
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

354 NumerPDF 7.70 7.57/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  SKN 

OK

A 100m
TAK
23
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

487 NumerPDF 7.70 7.60/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   SKN 

OK

A 100m
TAK
24
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

37 NumerPDF 7.71 7.71/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

B rez 2
TAK
25
OLECHNO Adrianna 1998-05-15 Z/1407/14

TAK

425 NumerPDF 7.76 7.76/21 MCKiS Jaworzno 2021

B rez 3 ex
TAK
26
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

29 NumerPDF 7.76 7.76/21 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

B rez 3 ex
NIE
27
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/5432/19

TAK

490 NumerPDF 7.76 7.76/21 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2021  ZKN   SKN   OSU 

B rez 3 ex
TAK
28
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

121 NumerPDF 7.79 7.79/19 LKS MOSiR Sieradz 2021

brak minimum
29
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

163 NumerPDF 7.86 7.86/21 AZS-AWF Warszawa 2021

brak minimum
TAK
30
SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 Z/0193/19

TAK

204 NumerPDF 7.97 7.97/21 KM Aktywni Sochaczew 2021

brak minimum
TAK
31
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

70 NumerPDF 8.13 8.13/21 MKL Toruń 2021

brak minimum
NIE
32
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

201 NumerPDF 7.64/20 AZS-AWF Warszawa 2021

B rez 1
TAK
33
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

86 NumerPDF 7.45/20 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

185 NumerPDF 24.02 24.02/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

A
TAK
2
JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 Z/4184/18

TAK

103 NumerPDF 24.02 24.02/21 MKS Agros Chełm 2021  ZKN   KNF   SKN 

OK

A
TAK
3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

32 NumerPDF 24.12 24.12/21 BKS Bydgoszcz 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
4
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

411 NumerPDF 24.14 23.64/20 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
5
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

456 NumerPDF 24.20 24.20/21 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

OK

A
TAK
6
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

354 NumerPDF 24.24 24.10/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  SKN 

OK

A
TAK
7
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

224 NumerPDF 24.25 23.71/19 RLTL Optima Radom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
8
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

389 NumerPDF 24.27 24.27/21 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
9
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

7 NumerPDF 24.34 23.63/16 KS AZS AWF Wrocław 2021

OK

B
TAK
10
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

484 NumerPDF 24.42 24.42/21 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
11
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

407 NumerPDF 24.46 24.08/19 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A 60m
TAK
12
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

272 NumerPDF 24.49 24.49/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A 60m
TAK
13
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

385 NumerPDF 24.50 24.50/21 AZS-AWF Katowice 2021

B rez 1
TAK
14
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

184 NumerPDF 24.61 24.61/21 AZS-AWF Warszawa 2021

B rez 4
TAK
15
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

487 NumerPDF 24.65 24.39/19 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
16
BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

163 NumerPDF 24.66 24.52/16 AZS-AWF Warszawa 2021

B rez 6
TAK
17
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

6 NumerPDF 24.74 24.74/21 KS AZS AWF Wrocław 2021

B rez 10
TAK
18
WOSZTYL Natalia 1999-08-29 Z/0635/15

TAK

232 NumerPDF 24.80 24.05/20 RLTL Optima Radom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
19
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

259 NumerPDF 24.80 24.61/18 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

B rez 11
TAK
20
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

398 NumerPDF 24.83 24.67/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN 

B rez 7 ex
TAK
21
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

77 NumerPDF 24.83 24.83/21 AZS UMCS Lublin 2021  KNF   KN   SKN 

B rez 8
TAK
22
POLAK Julia 2001-05-09 Z/3464/15

TAK

437 NumerPDF 24.96 24.52/20 TL ROW Rybnik 2021  ZKN   SKN 

OK

A 60m
NIE
23
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

8 NumerPDF 24.99 24.99/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

B rez 7 ex
TAK
24
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

257 NumerPDF 25.00 25.00/21 KS AZS AWF Kraków 2021

brak minimum
TAK
25
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

261 NumerPDF 25.07 24.55/18 KS AZS AWF Kraków 2021  SKN 

B rez 5
TAK
26
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

TAK

160 NumerPDF 25.11 25.11/21 AKL Ursynów Warszawa 2021

brak minimum
27
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

167 NumerPDF 25.16 24.52/20 AZS-AWF Warszawa 2021

B rez 2
NIE
28
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

14 NumerPDF 25.19 24.95/18 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN 

OK

A 60m
TAK
29
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

33 NumerPDF 25.50 24.70/17 BKS Bydgoszcz 2021

brak minimum
NIE
30
ADAMEK Klaudia 1999-03-22 Z/0191/15

TAK

443 NumerPDF 24.45/18 KS Gwardia Piła 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
31
POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 Z/2191/11

TAK

45 NumerPDF 23.57/10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN 

OK

A 60m
TAK
32
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

245 NumerPDF 25.61/20 UKS LA Basket Warszawa 2021

brak minimum
NIE
33
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

326 NumerPDF 23.64/20 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
34
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

274 NumerPDF 25.59/19 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

brak minimum
TAK
35
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

10 NumerPDF 24.87/16 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
36
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

17 NumerPDF 24.94/17 KS AZS AWF Wrocław 2021  SKN 

B rez 3
TAK
 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 Z/2913/11

TAK

411 NumerPDF 51.80 51.37/20 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 Z/0286/11

TAK

84 NumerPDF 52.74 52.57/18 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

112 NumerPDF 52.97 52.97/21 AZS-AWF Gorzów 2021  KNF   KN   SKN   OSU 

OK

A
TAK
4
WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

470 NumerPDF 53.29 52.51/17 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
5
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

10 NumerPDF 53.29 53.29/21 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
6
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

32 NumerPDF 54.17 54.17/21 BKS Bydgoszcz 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
7
KORZUCH Julia 1995-12-27 Z/0727/12

TAK

396 NumerPDF 54.28 54.28/21 AZS-AWF Katowice 2021  SKN 

OK

A
TAK
8
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

259 NumerPDF 54.42 52.63/18 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
9
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

12 NumerPDF 54.65 53.41/18 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

B
TAK
10
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

22 NumerPDF 54.79 54.79/21 KS AZS AWF Wrocław 2021  ZKN   KNF   SKN 

OK

B
TAK
11
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

17 NumerPDF 54.83 53.88/18 KS AZS AWF Wrocław 2021  SKN 

OK

A
TAK
12
WOSZTYL Natalia 1999-08-29 Z/0635/15

TAK

232 NumerPDF 55.05 53.95/20 RLTL Optima Radom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
13
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

353 NumerPDF 55.20 55.20/21 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  SKN 

OK

B
TAK
14
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

77 NumerPDF 55.24 55.24/21 AZS UMCS Lublin 2021  KNF   KN   SKN 

OK

B
TAK
15
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

6 NumerPDF 55.33 55.33/21 KS AZS AWF Wrocław 2021

B rez 3
TAK
16
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

92 NumerPDF 55.41 55.41/21 AZS UMCS Lublin 2021  ZKN 

B rez 5
TAK
17
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

261 NumerPDF 55.60 54.41/18 KS AZS AWF Kraków 2021  SKN 

OK

A
TAK
18
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

172 NumerPDF 55.69 55.69/21 AZS-AWF Warszawa 2021  ZKN   SKN 

B rez 6
TAK
19
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

257 NumerPDF 55.69 55.11/20 KS AZS AWF Kraków 2021

B rez 2
TAK
20
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

370 NumerPDF 55.71 55.71/21 SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

B rez 1
TAK
21
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

405 NumerPDF 55.96 55.96/21 AZS-AWF Katowice 2021

B rez 7
TAK
22
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

267 NumerPDF 56.09 55.62/16 KS AZS AWF Kraków 2021

B rez 8
TAK
23
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

258 NumerPDF 56.13 56.13/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

B rez 9
TAK
24
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

274 NumerPDF 56.16 56.11/19 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

B rez 10
TAK
25
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

371 NumerPDF 56.24 56.24/21 SKLA Sopot 2021

B rez 11
TAK
26
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

478 NumerPDF 58.33 58.33/21 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021

brak minimum
NIE
27
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

398 NumerPDF 54.34/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN 

OK

A
TAK
28
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

33 NumerPDF 54.68/17 BKS Bydgoszcz 2021

brak minimum
NIE
29
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

372 NumerPDF 52.32/19 SKLA Sopot 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
30
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

188 NumerPDF 56.40/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

OK

B
TAK
31
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

393 NumerPDF 54.13/19 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
32
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

392 NumerPDF 55.72/20 AZS-AWF Katowice 2021  SKN 

B rez 4
TAK
33
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

481 NumerPDF 55.60/20 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN 

OK

B
NIE
 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 Z/4322/11

TAK

393 NumerPDF 2:00.42 1:59.29/17 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

369 NumerPDF 2:01.07 2:00.37/14 SKLA Sopot 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

395 NumerPDF 2:06.45 2:06.45/21 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
4
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

452 NumerPDF 2:07.21 2:06.67/20 OŚ AZS Poznań 2021

OK

A
TAK
5
LEMIESZ Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

205 NumerPDF 2:08.31 2:01.32/07 KS Lemiesz Team Warszawa 2021

OK

B
TAK
6
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

256 NumerPDF 2:09.08 2:07.93/20 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A
NIE
7
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

313 NumerPDF 2:09.53 2:09.53/21 CWKS Resovia Rzeszów 2021  ZKN 

OK

B
TAK
8
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

215 NumerPDF 2:10.33 2:10.33/21 Mazovia ProActiv Ciechanów 2021  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

B
NIE
9
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

327 NumerPDF 2:11.04 2:11.04/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

OK

B
TAK
10
HAJDA Teresa 1998-09-27 Z/0670/14

TAK

390 NumerPDF 2:12.81 2:12.81/21 AZS-AWF Katowice 2021

OK

B
TAK
11
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

298 NumerPDF 2:13.36 2:11.40/20 MLUKS Tarnów 2021  ZKN 

OK

B
NIE
12
MULTAN Julianna 2004-12-31 Z/1874/18

TAK

235 NumerPDF 2:16.50 2:16.50/21 SRS Kondycja Piaseczno 2021

brak minimum lim16 rez 1
NIE
13
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

433 NumerPDF 2:16.67 2:15.67/20 MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN 

OK

brak minimum lim16
TAK
14
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

380 NumerPDF 2:16.80 2:16.80/21 ULKS Talex Borzytuchom 2021  ZKN 

OK

B
TAK
15
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

297 NumerPDF 2:33.92 2:33.92/21 MLUKS Tarnów 2021

brak minimum lim16 rez 2
NIE
16
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

208 NumerPDF 2:41.56/20 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

brak minimum lim16 rez 4
TAK
17
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

188 NumerPDF 2:11.30/15 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
18
KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Z/4300/20

TAK

203 NumerPDF Ducla Academy Warszawa 2021

brak minimum lim16 rez 3
19
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

486 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN 

brak minimum
TAK
20
WIELGOSZ Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

317 NumerPDF 2:03.79/17 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
21
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

336 NumerPDF 2:03.82/16 KS Podlasie Białystok 2021

OK

B
NIE
 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

457 NumerPDF 4:11.55 4:11.03/20 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

OK

A
TAK
2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

58 NumerPDF 4:14.92 4:14.92/21 LKS Vectra Włocławek 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
3
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

382 NumerPDF 4:17.17 4:17.17/21 ULKS Talex Borzytuchom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
NIE
4
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

236 NumerPDF 4:20.80 4:20.80/21 SRS Kondycja Piaseczno 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
5
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

255 NumerPDF 4:21.20 4:09.01/14 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A
TAK
6
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

357 NumerPDF 4:22.13 4:22.13/21 KUKS Remus Kościerzyna 2021  SKN 

OK

A
TAK
7
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

459 NumerPDF 4:30.91 4:30.91/21 OŚ AZS Poznań 2021

OK

B
TAK
8
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

468 NumerPDF 4:31.07 4:31.07/21 OŚ AZS Poznań 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

B
TAK
9
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

342 NumerPDF 4:31.08 4:16.47/13 KS Prefbet-Sonarol 2021

OK

B
TAK
10
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

327 NumerPDF 4:32.56 4:32.56/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

OK

NIE
11
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

500 NumerPDF 4:32.78 4:30.41/19 MKL Szczecin 2021  ZKN   KNF   KN 

OK

B
TAK
12
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

431 NumerPDF 4:35.32 4:35.32/21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021  KNF   KN   SKN 

OK

B
TAK
13
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

214 NumerPDF 4:35.71 4:35.71/21 LKS Maków Mazowiecki 2021

OK

B
TAK
14
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

336 NumerPDF 4:35.88 4:23.79/19 KS Podlasie Białystok 2021

OK

B
NIE
15
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

507 NumerPDF 4:42.81 4:42.81/21 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN 

OK

B
NIE
16
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

215 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechanów 2021  ZKN   KNF   KN   SKN 

OK

B
NIE
17
ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 Z/3484/19

TAK

208 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021

brak minimum lim16 rez1
TAK
18
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

506 NumerPDF 4:21.91/15 WMLKS Pomorze Stargard 2021  KN 

brak minimum
NIE
19
MEGGER Eliza 1999-08-29 Z/0543/15

TAK

421 NumerPDF LKS Pszczyna 2021  KNF   KN 

OK

A
TAK
20
PLIŚ Renata 1985-02-05 Z/5075/11

TAK

496 NumerPDF 4:07.10/11 MKL Maraton Świnoujście 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
21
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

256 NumerPDF 4:25.05/20 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A 800m
TAK
 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

382 NumerPDF 9:13.89 9:13.89/21 ULKS Talex Borzytuchom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
2
KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 Z/4524/11

TAK

506 NumerPDF 9:16.22 9:16.22/21 WMLKS Pomorze Stargard 2021  KN 

OK

B 5000m
TAK
3
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

364 NumerPDF 9:51.93 9:51.93/21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2021  ZKN 

OK

B
4
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

34 NumerPDF 9:52.10 9:52.10/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   WCSS 

OK

B
TAK
5
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

214 NumerPDF 10:12.91 10:12.91/21 LKS Maków Mazowiecki 2021

OK

B
TAK
6
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

165 NumerPDF 10:19.68 10:19.68/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

B
TAK
7
KACZOR Agnieszka 1989-09-13 Z/3032/20

TAK

379 NumerPDF 10:26.98 10:26.98/21 UKS Wiking Rychnowy 2021

OK

B
TAK
8
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

361 NumerPDF 10:29.03 10:29.03/21 LKS Zantyr Sztum 2021  ZKN 

OK

B
TAK
9
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

58 NumerPDF 10:01.99/19 LKS Vectra Włocławek 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
10
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

357 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021  SKN 

OK

A 1500m
TAK
11
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

507 NumerPDF 10:03.37/18 WMLKS Pomorze Stargard 2021  ZKN 

OK

B
NIE
12
GAJ Paulina 1993-01-29 Z/1002/11

TAK

423 NumerPDF MCKiS Jaworzno 2021

OK

B
TAK
13
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

431 NumerPDF 10:00.02/18 MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
14
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

500 NumerPDF MKL Szczecin 2021  ZKN   KNF   KN 

brak minimum
TAK
15
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

418 NumerPDF 10:18.68/13 CKS Budowlani Częstochowa 2021

OK

B
TAK
16
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

145 NumerPDF UKS Azymut Pabianice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

B 5000m
TAK
17
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

394 NumerPDF 9:45.85/19 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
18
PLIŚ Renata 1985-02-05 Z/5075/11

TAK

496 NumerPDF 8:50.75/16 MKL Maraton Świnoujście 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
19
BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

246 NumerPDF 10:03.67/20 UKS Siódemka Ostrołęka 2021

OK

B
TAK
20
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

342 NumerPDF 9:25.10/15 KS Prefbet-Sonarol 2021

brak minimum
TAK
21
HASS-KALITA Joanna Anna 1975-04-17 Z/4023/21

TAK

216 NumerPDF MKS Syrena Warszawa 2021

brak minimum
NIE
22
PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 Z/5165/11

TAK

491 NumerPDF 11:08.16/12 KS Zamek Kurzętnik 2021

brak minimum
NIE
23
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

255 NumerPDF 9:02.19/17 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A 1500m
TAK
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

315 NumerPDF 1.85 1.85/21 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
2
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

332 NumerPDF 1.85 2.02/15 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

49 NumerPDF 1.83 1.83/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

A
TAK
4
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

368 NumerPDF 1.80 1.87/16 SKLA Sopot 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
5
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

345 NumerPDF 1.78 1.78/21 AML Słupsk 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
6
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

446 NumerPDF 1.75 1.75/21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

OK

A
TAK
7
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

229 NumerPDF 1.72 1.82/11 RLTL Optima Radom 2021

OK

A
TAK
8
SZCZUKO Urszula 2001-02-03 Z/6560/15

TAK

501 NumerPDF 1.72 1.72/21 MKS Kusy Szczecin 2021

brak minimum (kl2) lim10 rez1
TAK
9
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

209 NumerPDF 1.72 1.72/21 KS Orzeł Warszawa 2021  ZKN   SKN 

OK

B
NIE
10
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

333 NumerPDF 1.70 1.70/21 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

OK

B ex 10
TAK
11
SKOCZYLAS Patrycja 1999-02-04 Z/0636/15

TAK

142 NumerPDF 1.70 1.80/17 RKS Łódź 2021

OK

B ex 10
TAK
12
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

29 NumerPDF 1.70 1.70/21 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

B ex 10
NIE
13
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

78 NumerPDF 1.66 1.66/21 AZS UMCS Lublin 2021

B rez 1
TAK
14
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

139 NumerPDF 1.85/17 RKS Łódź 2021  KN 

OK

A
TAK
 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BERNSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

305 NumerPDF 4.20 4.25/20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  SKN 

OK

A
TAK
2
TOCKER Michal 2000-12-31 Z/0415/21

TAK

50 NumerPDF 4.00 4.00/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

OK

A
TAK
3
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

13 NumerPDF 4.00 4.11/18 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
4
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

428 NumerPDF 4.00 4.00/21 MKS Ustroń 2021  KNF   SKN 

OK

A
TAK
5
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

373 NumerPDF 3.90 4.10/20 SKLA Sopot 2021  SKN 

OK

A
TAK
6
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

39 NumerPDF 3.90 4.00/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

A
TAK
7
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

429 NumerPDF 3.90 3.90/21 MKS Ustroń 2021  KNF   SKN 

OK

A
TAK
8
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

350 NumerPDF 3.80 3.80/21 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

B
TAK
9
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

130 NumerPDF 3.72 3.72/21 MKS Aleksandrów Łódzki 2021  ZKN   SKN   OSU 

B rez 1 ex
TAK
10
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

198 NumerPDF 3.72 3.72/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

B rez 1 ex
TAK
11
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

220 NumerPDF 3.72 3.72/21 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN   SKN   OSU 

B rez 1 ex
TAK
12
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

352 NumerPDF 3.60 3.60/21 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
13
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

137 NumerPDF 3.60 3.60/21 RKS Łódź 2021  ZKN   SKN 

B rez 4 ex
TAK
14
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

219 NumerPDF 3.60 3.80/16 OKS Skra Warszawa 2021

B rez 4 ex
NIE
15
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

269 NumerPDF 3.60 3.60/21 KS AZS AWF Kraków 2021

B rez 4 ex
TAK
16
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

366 NumerPDF 3.50 3.80/20 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
17
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

40 NumerPDF 3.50 3.50/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

B rez 7
TAK
18
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

377 NumerPDF 3.20 3.21/20 SKLA Sopot 2021

B rez 8
TAK
19
WOJEWÓDZKA Wiktoria 1997-12-22 Z/1258/13

TAK

504 NumerPDF 4.00/18 OSOT Szczecin 2021  SKN 

OK

A
NIE
20
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

210 NumerPDF 3.92/20 KS Warszawianka W-wa 2021  ZKN   SKN 

OK

B
TAK
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

415 NumerPDF 6.34 6.34/21 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

72 NumerPDF 6.33 6.33/21 MKL Toruń 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
3
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

11 NumerPDF 6.23 6.26/19 KS AZS AWF Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
4
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

484 NumerPDF 6.20 6.20/21 WMLKS Nadodrze Powodowo 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

189 NumerPDF 6.15 6.15/21 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
6
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

176 NumerPDF 6.05 6.05/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

B
TAK
7
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

49 NumerPDF 6.04 6.08/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

B
TAK
8
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

98 NumerPDF 5.95 5.95/21 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2021  ZKN   SKN 

OK

B
TAK
9
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

502 NumerPDF 5.90 5.90/21 MLUKS Mokasyn Płoty 2021  KNF   KN   SKN 

B rez 3
TAK
10
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

30 NumerPDF 5.88 5.88/21 WLKS Wrocław 2021  ZKN   OSU 

B rez 2
NIE
11
FRĄCKOWIAK Julia 1999-11-06 Z/3788/19

TAK

422 NumerPDF 5.82 5.82/21 MCKiS Jaworzno 2021  ZKN 

OK

B
TAK
12
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

173 NumerPDF 5.65 6.04/19 AZS-AWF Warszawa 2021  ZKN 

B rez 4
TAK
13
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

444 NumerPDF 5.60 6.10/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
14
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

29 NumerPDF 5.60 5.60/21 WLKS Wrocław 2021  ZKN   SKN   OSU 

B rez 5 ex
NIE
15
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

244 NumerPDF 5.53 5.67/19 UKS LA Basket Warszawa 2021

brak minimum
NIE
16
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

461 NumerPDF 5.50 5.68/20 OŚ AZS Poznań 2021

B rez 1
TAK
17
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

318 NumerPDF 5.48 5.48/21 KS Komunalni Sanok 2021

B rez 5 ex
NIE
18
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

442 NumerPDF 4.63 6.45/20 KKL Kielce 2021  SKN 

OK

A
TAK
19
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

467 NumerPDF 6.19/20 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

114 NumerPDF 13.55 13.55/21 AZS Łódź 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

467 NumerPDF 13.55 13.55/21 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

442 NumerPDF 13.40 13.40/21 KKL Kielce 2021  SKN 

OK

A
TAK
4
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

139 NumerPDF 13.13 13.13/21 RKS Łódź 2021  KN 

OK

A
TAK
5
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

449 NumerPDF 12.73 12.73/21 MUKS Kadet Rawicz 2021  KNF   SKN 

OK

A
TAK
6
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

143 NumerPDF 12.59 12.59/21 RKS Łódź 2021

OK

A
TAK
7
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

1 NumerPDF 12.42 12.42/21 niestowarzyszona 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
8
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

399 NumerPDF 12.35 12.41/20 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
9
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

495 NumerPDF 12.21 12.24/20 UKS Sokół Węgorzewo 2021  ZKN 

OK

B
TAK
10
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

129 NumerPDF 12.09 12.39/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2021  ZKN 

OK

B
TAK
11
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

111 NumerPDF 12.09 12.09/21 AZS-AWF Gorzów 2021  ZKN 

OK

B
TAK
12
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

450 NumerPDF 12.03 12.03/21 MUKS Kadet Rawicz 2021

OK

B
TAK
13
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

311 NumerPDF 11.95 11.95/21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2021  SKN 

B rez 1
TAK
14
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

43 NumerPDF 11.72 12.36/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

B rez 2
TAK
 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

329 NumerPDF 17.74 18.63/19 KS Podlasie Białystok 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

80 NumerPDF 17.28 18.77/18 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
3
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

199 NumerPDF 16.31 16.64/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
4
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

187 NumerPDF 16.05 16.05/21 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
NOWAK Barbara 2000-07-25 Z/2012/17

TAK

401 NumerPDF 14.65 14.65/21 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
6
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

193 NumerPDF 13.76 13.76/21 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
7
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

344 NumerPDF 13.55 13.68/19 KS Prefbet-Sonarol 2021

OK

B
TAK
8
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

480 NumerPDF 12.61 12.61/21 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

B
NIE
9
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

463 NumerPDF 17.06/17 OŚ AZS Poznań 2021

OK

A
TAK
10
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

356 NumerPDF 15.31/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
 
Pięciobój kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

49 NumerPDF 4442 4442/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KNF   KN   WCSS   SKN 

OK

A
TAK
2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

374 NumerPDF 4405 4405/21 SKLA Sopot 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

109 NumerPDF 3723 3723/21 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN   KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
4
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

212 NumerPDF 3679 3679/21 KS Warszawianka W-wa 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
5
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

378 NumerPDF SKLA Sopot 2021  ZKN   SKN 

OK

B 7-bój
TAK
6
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

502 NumerPDF 3619/20 MLUKS Mokasyn Płoty 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
7
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

192 NumerPDF 3686/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
8
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

244 NumerPDF 2943/18 UKS LA Basket Warszawa 2021

OK

B 7-bój
NIE
9
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

245 NumerPDF 3694/17 UKS LA Basket Warszawa 2021

OK

A
NIE
10
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

348 NumerPDF 3877/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN 

OK

A 7-bój
TAK
11
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

19 NumerPDF 4138/19 KS AZS AWF Wrocław 2021

OK

A
TAK
 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

477 NumerPDF 14:38.69 14:38.69/21 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN   OSU 

OK

A
TAK
2
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

59 NumerPDF 15:47.09 14:50.76/20 LKS Vectra Włocławek 2021  ZKN 

OK

B
TAK
3
OLLER Patrycja 2001-01-13 Z/2094/16

TAK

75 NumerPDF 16:46.54 15:29.78/20 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2021  ZKN 

OK

A
TAK
4
ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 Z/1228/11

TAK

383 NumerPDF 12:52.61/20 WKS Flota Gdynia 2021

OK

A
TAK
5
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

166 NumerPDF 15:56.73/19 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

lim brak minimum
TAK
6
NIEDZIAŁEK Olga 1997-06-30 Z/1414/13

TAK

249 NumerPDF 13:24.35/20 WLKS Nowe Iganie 2021  KN 

OK

A
TAK
7
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

323 NumerPDF 12:54.93/18 LKS Stal Mielec 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
8
ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 Z/2611/15

TAK

322 NumerPDF LKS Stal Mielec 2021  ZKN 

OK

B
TAK
9
RAŚ Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

320 NumerPDF 14:47.91/17 LKS Stal Mielec 2021  ZKN 

OK

A
TAK
10
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

266 NumerPDF 14:42.95/19 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

A
TAK
 
60 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

86 NumerPDF 7.98 7.98/21 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

191 NumerPDF 8.00 8.00/21 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
3
WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 Z/0536/15

TAK

118 NumerPDF 8.21 8.21/21 AZS Łódź 2021  KNF   KN   SKN 

OK

TAK
4
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

71 NumerPDF 8.34 8.34/21 MKL Toruń 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

263 NumerPDF 8.38 8.38/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
NIE
6
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

270 NumerPDF 8.39 8.39/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
7
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

221 NumerPDF 8.44 8.37/19 OKS Skra Warszawa 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
8
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

190 NumerPDF 8.54 8.44/20 AZS-AWF Warszawa 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
9
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

102 NumerPDF 8.54 8.54/21 KS Wisła Puławy 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

A
TAK
10
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

201 NumerPDF 8.57 8.57/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

A
TAK
11
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

330 NumerPDF 8.61 8.45/20 KS Podlasie Białystok 2021  ZKN 

OK

A
TAK
12
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

258 NumerPDF 8.76 8.76/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A 100pł
TAK
13
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

479 NumerPDF 8.80 8.64/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2021  ZKN 

OK

B
TAK
14
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

180 NumerPDF 8.98 8.98/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

B
TAK
15
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

179 NumerPDF 9.15 9.15/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

B
TAK
16
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

267 NumerPDF 9.23 9.23/21 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

B
TAK
17
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

202 NumerPDF 9.47 9.47/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

B
TAK
18
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

453 NumerPDF 9.13/18 OŚ AZS Poznań 2021

OK

A 100pł
TAK
 
4x200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. GĄSIOR Adriana
2. CHOJKA Weronika
3. FORKASIEWICZ Agata
4. OCHOCKA Ewa
5. RAJEWSKA Alicja
2001
1997
1994
1996
1999
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław

TAK
2 1. BRENDEL Magdalena
2. GUZOWSKA Paulina
3. STEFANOWICZ Magdalena
4. ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna
5. ŁOZOWSKA Karolina
2000
2000
2000
1992
1999
NumerPDF AZS-AWF Katowice

TAK
3 1. GRYC Anna Maria
2. SKIERKOWSKA Martyna
3. WOJCIESZEK Anna
4. LIPIŃSKA Julia
5. ŻUROWSKA Julia
6. ANKIEWICZ Emilia
1999
2000
1991
2001
2001
1990
NumerPDF AZS-AWF Warszawa II

TAK
4 1. KIEŁBASIŃSKA Anna
2. FORMELLA Aleksandra
3. KASICA Monika
4. PIETROŃ Monika
5. ZAPORA Blanka
1990
2001
1996
2002
2001
NumerPDF SKLA Sopot

TAK
5 1. BAĆMAGA Dominika
2. KOŁODZIEJ Ada
3. PALUCH Justyna
4. PALUCH Paulina
5. DUCHNOWSKA Natalia
1995
1995
1997
1998
1996
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

TAK
6 1. LENKIEWICZ Magdalena
2. BUZA Aleksandra
3. PIECHUTA Aleksandra
4. MRÓZ Katarzyna weronika
5. ILCZUK Weronika
2000
1998
1989
1998
1986
NumerPDF KS Sprinterzy.com Kraków

TAK
7 1. BŁASZYK Wiktoria
2. CIBA Kamila
3. WINKOWSKA Marcelina
4. JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
5. KOWAL Weronika
1996
1995
1998
1995
1997
NumerPDF OŚ AZS Poznań

TAK
8 1. STRUZIK Alicja
2. CUBER Karolina
3. GAJEWSKA Karolina
4. GAWORSKA Aleksandra
5. KIEPURA Monika
6. KARAŚ Mariola
2001
1997
2001
1995
2000
1996
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

TAK
9 1. NAGIĘĆ Weronika
2. MIĘKIŃSKA Magdalena
3. MARTYNA Katarzyna
4. WSOŁEK Aleksandra
2002
1999
1998
2001
NumerPDF KS AZS AWF Kraków II

TAK
10 1. KACZMAREK Natalia
2. LINKIEWICZ Joanna
3. PAŁYS Anna
4. WIDAWSKA Natalia
5. MIERZYŃSKA Jagoda
1998
1990
1995
1999
1998
NumerPDF KS AZS AWF Wrocław II

TAK
 
4x400 metrów Mix
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1 1. BANY Bartłomiej
2. GADOMSKI Daniel
3. OGONOWSKI Szymon
4. ANKIEWICZ Emilia
5. DUCHNOWSKA Natalia
6. PALUCH Justyna
1998
1998
1985
1990
1996
1997
NumerPDF AZS-AWF Warszawa II

TAK
2 1. ŁOZOWSKA Karolina
2. KORZUCH Julia
3. SKIBIŃSKA Karolina
4. MAJEWSKI Jacek
5. PAŹDZIERZ Adam
1999
1995
2000
2000
2000
NumerPDF AZS-AWF Katowice

TAK
3 1. BAĆMAGA Dominika
2. GRYC Anna Maria
3. SARNA Angelika
4. DZIUBA Szymon
5. KOWALUK Dariusz
6. SUWARA Wiktor
1995
1999
1997
1999
1996
1996
NumerPDF AZS-AWF Warszawa

TAK
4 1. ŚWIDERSKA Weronika
2. BEMBNISTA Martyna
3. STRZELEWICZ Zuzanna
4. TRZCIŃSKI Dawid
5. PYSZKA Mikołaj
6. KUNICKI Michał
2000
2002
2002
2002
2002
2004
NumerPDF LUKS Start Nakło

NIE
5 1. JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
2. OLEJNICZAK Jakub
3. WYCISZKIEWICZ-ZAWADZKA Patrycja
4. ZIMNY Tymoteusz
5. BEKUS Joanna
6. BUZAŁA Mikołaj
7. BŁASZYK Wiktoria
1995
1997
1994
1998
1997
1998
1996
NumerPDF OŚ AZS Poznań

TAK
6 1. JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna
2. BRYLIŃSKI Robert
3. BEKUS Joanna
4. KOWAL Weronika
5. BUZAŁA Mikołaj
6. ZDROJEWSKI Amadeusz
7. BŁASZYK Wiktoria
1995
1991
1997
1997
1998
1998
1996
NumerPDF OŚ AZS Poznań II

TAK
7 1. CHUDAK Franciszek
2. GARSTECKI Mikołaj
3. ZIELIŃSKI Stanisław
4. NOWAKOWSKA Marcelina
5. SOKOŁOWSKA Julia
6. DOMAGAŁA Weronika
2001
2000
2001
2002
2000
1998
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

TAK
8 1. MIKOŁAJEWSKI Gabriel
2. ADAMCZYK Patryk
3. KOTWIŁA Martyna
4. SMOLIŃSKA Izabela
5. WOSZTYL Natalia
1999
1994
1999
1999
1999
NumerPDF RLTL Optima Radom

TAK
9 1. CUBER Karolina
2. GAWORSKA Aleksandra
3. KARAŚ Mariola
4. KIDOŃ Piotr
5. JURCZYK Mariusz
6. BOROWSKI Mateusz
1997
1995
1996
2000
1996
1995
NumerPDF KS AZS AWF Kraków

TAK
10 1. MARTYNA Katarzyna
2. GAJEWSKA Karolina
3. WSOŁEK Aleksandra
4. WARZECHA Henryk
5. LAMPART Tomasz
1998
2001
2001
1996
1998
NumerPDF KS AZS AWF Kraków II

TAK
11 1. HOŁUB-KOWALIK Małgorzata
2. DROZD Wiktoria
3. WASILUK Agata
4. HOŁUB Maciej
5. MIROSŁAW Cezary
6. KOTYRA Mikołaj
7. LEWANDOWSKI Marcin
1992
2001
2000
1998
1997
2001
1987
NumerPDF AZS UMCS Lublin

TAK
12 1. BENKOWSKA Hanna
2. BRZEZIŃSKI Konrad
3. KAWIŃSKI Karol
4. PUZIO Dorota
2002
2003
2003
2003
NumerPDF GKS Start Długołęka

NIE
 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

44 NumerPDF 6.61 6.61/20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

406 NumerPDF 6.66 6.66/21 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

94 NumerPDF 6.66 6.66/21 KS Agros Zamość 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
4
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

335 NumerPDF 6.70 6.70/21 KS Podlasie Białystok 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

69 NumerPDF 6.71 6.71/21 MKL Toruń 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
6
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

466 NumerPDF 6.74 6.74/21 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
7
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

316 NumerPDF 6.76 6.76/21 CWKS Resovia Rzeszów 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
8
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

95 NumerPDF 6.78 6.78/21 KS Agros Zamość 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
NIE
9
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

300 NumerPDF 6.78 6.78/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
10
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

38 NumerPDF 6.81 6.81/21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
11
STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

194 NumerPDF 6.81 6.81/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

A
TAK
12
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

427 NumerPDF 6.81 6.80/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
13
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

275 NumerPDF 6.83 6.83/20 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
14
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

458 NumerPDF 6.84 6.68/16 OŚ AZS Poznań 2021

OK

A
TAK
15
BURDA Adam 1999-06-10 Z/0601/17

TAK

387 NumerPDF 6.85 6.85/21 AZS-AWF Katowice 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A 100m
TAK
16
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

303 NumerPDF 6.86 6.86/21 WKS Wawel Kraków 2021  SKN 

OK

A 100m
TAK
17
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

475 NumerPDF 6.86 6.86/21 UKS Achilles Leszno 2021  ZKN   SKN 

OK

B 10.70
TAK
18
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

397 NumerPDF 6.86 6.81/19 AZS-AWF Katowice 2021

OK

B 10.80
TAK
19
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

338 NumerPDF 6.87 6.87/19 KS Podlasie Białystok 2021

OK

B
TAK
20
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

21 NumerPDF 6.88 6.88/21 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A 100m
TAK
21
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

351 NumerPDF 6.92 6.92/21 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

OK

B
TAK
22
DZIDA Paweł 1999-04-13 Z/0121/15

TAK

388 NumerPDF 6.92 6.88/19 AZS-AWF Katowice 2021

OK

B
TAK
23
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

489 NumerPDF 6.94 6.94/21 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2021  ZKN   OSU 

OK

B
NIE
24
ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 Z/3398/11

TAK

476 NumerPDF 6.96 6.66/14 UKS Achilles Leszno 2021

B rez 1
TAK
25
GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 Z/2244/18

TAK

119 NumerPDF 6.96 6.96/21 LKS MOSiR Sieradz 2021

B rez 1
TAK
26
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

97 NumerPDF 7.01 7.01/21 KS Agros Zamość 2021

brak minimum
NIE
27
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

299 NumerPDF 7.01 6.90/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN   SKN 

B rez 3
TAK
28
KUZAK Piotr 1997-04-13 Z/1205/14

TAK

424 NumerPDF 7.28 7.28/21 MCKiS Jaworzno 2021

brak minimum
TAK
29
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

2020

88 NumerPDF 6.79/20 AZS UMCS Lublin 2021  SKN 

OK

A
NIE
 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

69 NumerPDF 21.34 21.30/19 MKL Toruń 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

168 NumerPDF 21.38 21.38/21 AZS-AWF Warszawa 2021  SKN 

OK

A
TAK
3
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

110 NumerPDF 21.39 21.39/21 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
4
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

414 NumerPDF 21.39 20.64/18 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
5
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

471 NumerPDF 21.39 21.38/19 OŚ AZS Poznań 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

94 NumerPDF 21.51 21.17/18 KS Agros Zamość 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
7
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

275 NumerPDF 21.56 21.56/21 KS AZS AWF Kraków 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
8
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

300 NumerPDF 21.64 21.64/21 UKS bieganie.pl Stryszawa 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A 60m
TAK
9
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

TAK

488 NumerPDF 21.65 21.11/17 KS AZS UWM Olsztyn 2021  ZKN   SKN 

OK

A
NIE
10
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

397 NumerPDF 21.66 21.52/19 AZS-AWF Katowice 2021

OK

B
TAK
11
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

177 NumerPDF 21.68 21.39/19 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
12
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

400 NumerPDF 21.70 21.70/21 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN   KNF   SKN 

OK

B
TAK
13
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

426 NumerPDF 21.72 21.59/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2021  ZKN   SKN 

OK

B
NIE
14
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

21 NumerPDF 21.82 21.80/20 KS AZS AWF Wrocław 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
15
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

419 NumerPDF 21.91 21.91/21 CTL ORLĘTA Częstochowa 2021  ZKN   SKN 

OK

B
TAK
16
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

412 NumerPDF 21.97 21.94/20 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN   SKN 

OK

B
TAK
17
WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 Z/1746/15

TAK

299 NumerPDF 22.02 21.62/19 TS Wieliczanka Wieliczka 2021  ZKN   SKN 

OK

B
TAK
18
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

351 NumerPDF 22.36 22.36/21 AZS-AWFiS Gdańsk 2021

brak minimum lim16 rez 2
TAK
19
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

97 NumerPDF 22.45 22.45/21 KS Agros Zamość 2021

brak minimum lim16 rez 4
NIE
20
PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 Z/4651/15

TAK

402 NumerPDF 22.71 22.43/20 AZS-AWF Katowice 2021

brak minimum lim16 rez 3
TAK
21
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

334 NumerPDF 22.71 22.18/19 KS Podlasie Białystok 2021

brak minimum lim16 rez 1
TAK
22
REINHOLZ Patryk 1996-07-29 Z/1428/12

2020

55 NumerPDF 22.96 22.96/21 GKS Olimpia Grudziądz 2021

brak minimum lim16 rez 5
TAK
23
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

91 NumerPDF 21.84/18 AZS UMCS Lublin 2021

OK

B
TAK
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

25 NumerPDF 47.09 46.26/16 WKS Śląsk Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

141 NumerPDF 47.16 47.16/21 RKS Łódź 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

177 NumerPDF 47.19 46.95/18 AZS-AWF Warszawa 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
4
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

26 NumerPDF 47.23 46.15/18 WKS Śląsk Wrocław 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
5
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

196 NumerPDF 47.35 47.01/18 AZS-AWF Warszawa 2021  KN 

OK

A
TAK
6
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

91 NumerPDF 47.45 47.45/21 AZS UMCS Lublin 2021

OK

A
TAK
7
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

115 NumerPDF 47.68 47.17/18 AZS Łódź 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
8
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

498 NumerPDF 47.69 46.77/14 MKL Szczecin 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
9
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

435 NumerPDF 47.92 47.92/21 MKS-SMS Victoria Racibórz 2021  KNF   SKN   OSU 

OK

A
TAK
10
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

83 NumerPDF 47.96 47.96/21 AZS UMCS Lublin 2021

OK

B
TAK
11
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

473 NumerPDF 48.07 47.25/18 OŚ AZS Poznań 2021  KN 

OK

B
TAK
12
MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 Z/4611/15

TAK

400 NumerPDF 48.14 48.14/21 AZS-AWF Katowice 2021  ZKN   KNF   SKN 

OK

B
TAK
13
OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 Z/0056/13

TAK

464 NumerPDF 48.18 47.78/20 OŚ AZS Poznań 2021  KN   SKN 

OK

B
TAK
14
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

87 NumerPDF 48.33 48.33/21 AZS UMCS Lublin 2021  KNF   KN   SKN 

OK

B
TAK
15
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

228 NumerPDF 48.44 48.44/21 RLTL Optima Radom 2021  KNF   KN   SKN 

OK

B
TAK
16
ADAMCZYK Patryk 1994-01-05 Z/3683/11

TAK

223 NumerPDF 48.45 46.96/18 RLTL Optima Radom 2021

B rez 2
TAK
17
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

31 NumerPDF 48.56 48.56/21 BKS Bydgoszcz 2021  ZKN 

B rez 3
TAK
18
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

455 NumerPDF 48.61 48.37/20 OŚ AZS Poznań 2021

OK

B
TAK
19
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

60 NumerPDF 48.71 48.71/21 LKS Vectra Włocławek 2021  KNF   KN   SKN 

B rez 6
TAK
20
JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 Z/5242/15

TAK

419 NumerPDF 48.79 48.79/21 CTL ORLĘTA Częstochowa 2021  ZKN   SKN 

B rez 7
NIE
21
SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 Z/0233/19

TAK

108 NumerPDF 48.94 48.94/21 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2021  ZKN 

B rez 5
TAK
22
PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 Z/4651/15

TAK

402 NumerPDF 49.04 48.93/20 AZS-AWF Katowice 2021

B rez 4
TAK
23
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

426 NumerPDF 49.08 48.39/20 MKS Czechowice-Dziedzice 2021  ZKN   SKN 

B rez 1
NIE
24
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

472 NumerPDF 49.13 48.29/20 OŚ AZS Poznań 2021

OK

A
TAK
25
BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 Z/3806/11

TAK

454 NumerPDF 49.31 48.13/16 OŚ AZS Poznań 2021

brak minimum
NIE
26
KIDOŃ Piotr 2000-02-22 Z/1693/17

TAK

262 NumerPDF 50.26 50.26/21 KS AZS AWF Kraków 2021  ZKN 

brak minimum
NIE
27
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

355 NumerPDF 50.77 50.62/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN 

brak minimum
NIE
28
BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 Z/0023/16

TAK

254 NumerPDF 52.05 52.05/21 PK KS AZS AWF Kraków 2021

brak minimum
NIE
29
ZALEWSKI Karol 1993-08-07 Z/2480/11

TAK

414 NumerPDF 46.20/18 AZS-AWF Katowice 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
30
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

331 NumerPDF 47.40/19 KS Podlasie Białystok 2021

OK

B
TAK
31
WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 Z/0195/12

TAK

28 NumerPDF 47.04/19 WKS Śląsk Wrocław 2021

OK

A
NIE
32
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

265 NumerPDF 52.50/15 KS AZS AWF Kraków 2021

brak minimum
NIE
 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

138 NumerPDF 1:45.22 1:44.57/12 RKS Łódź 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

135 NumerPDF 1:46.20 1:46.20/21 RKS Łódź 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
DOBEK Patryk 1994-02-13 Z/0373/11

TAK

498 NumerPDF 1:47.23 1:47.23/21 MKL Szczecin 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
4
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

140 NumerPDF 1:49.23 1:49.23/21 RKS Łódź 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

133 NumerPDF 1:49.32 1:49.32/21 RKS Łódź 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
6
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

169 NumerPDF 1:51.12 1:51.12/21 AZS-AWF Warszawa 2021

OK

A
TAK
7
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

434 NumerPDF 1:51.79 1:51.79/21 MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN   SKN   OSU 

OK

B
TAK
8
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

441 NumerPDF 1:51.87 1:51.87/21 KKL Kielce 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
9
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

265 NumerPDF 1:54.22 1:54.22/21 KS AZS AWF Kraków 2021

brak minimum lim16 rez 1
TAK
10
BERNAL Konrad 2001-08-21 Z/0721/18

TAK

312 NumerPDF 1:54.43 1:54.43/21 CWKS Resovia Rzeszów 2021

brak minimum lim16 rez 2
TAK
11
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

126 NumerPDF 1:54.67 1:51.38/18 MKLA Łęczyca 2021

OK

B
NIE
12
WARZECHA Henryk 1996-07-17 Z/0525/13

TAK

273 NumerPDF 1:54.73 1:54.73/21 KS AZS AWF Kraków 2021

OK

B
TAK
13
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

355 NumerPDF 1:55.40 1:52.62/20 AZS-AWFiS Gdańsk 2021  ZKN 

OK

A
NIE
14
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

57 NumerPDF 1:55.57 1:53.12/20 GKS Olimpia Grudziądz 2021

OK

B
TAK
15
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

23 NumerPDF 1:55.87 1:55.87/21 SL GKS Olsza Olszyna 2021  ZKN 

OK

B
TAK
16
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

252 NumerPDF 1:57.32 1:51.19/17 Kraków Athletics Team 2021

OK

B
NIE
17
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

207 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2021  ZKN 

brak minimum lim16 rez 3
TAK
18
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

47 NumerPDF 1:51.17/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2021

OK

B
TAK
19
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

85 NumerPDF 1:50.82/18 AZS UMCS Lublin 2021

OK

B
TAK
20
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

89 NumerPDF 1:45.41/12 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

89 NumerPDF 3:35.71 3:35.71/21 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
2
ROZMYS Michał 1995-03-13 Z/1727/11

TAK

505 NumerPDF 3:36.10 3:36.10/21 UKS Barnim Goleniów 2021  KN   SKN 

OK

A
TAK
3
CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 Z/3849/11

TAK

301 NumerPDF 3:41.20 3:41.20/21 UKS Lider Siercza 2021  KN 

OK

A
TAK
4
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

93 NumerPDF 3:43.75 3:43.75/21 AZS UMCS Lublin 2021  KNF   KN   SKN 

OK

A
TAK
5
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

302 NumerPDF 3:49.84 3:49.84/21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

OK

B
TAK
6
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

117 NumerPDF 3:51.51 3:51.51/21 AZS Łódź 2021

OK

B
TAK
7
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

231 NumerPDF 3:53.72 3:53.72/21 RLTL Optima Radom 2021

OK

B
TAK
8
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

417 NumerPDF 3:54.60 3:48.44/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN 

OK

A
TAK
9
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

107 NumerPDF 3:56.35 3:56.35/21 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2021  ZKN 

OK

B
TAK
10
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

445 NumerPDF 3:57.36 3:57.36/21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

OK

B
TAK
11
KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 Z/4236/15

432 NumerPDF 3:57.58 3:56.53/20 MKS-MOSM Bytom 2021  ZKN   SKN 

OK

A
TAK
12
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

234 NumerPDF 3:58.83 3:58.83/21 SRS Kondycja Piaseczno 2021

brak minimum lim16 rez 1
TAK
13
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

105 NumerPDF 3:59.16 3:59.16/21 SKB Kraśnik 2021

OK

B
TAK
14
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

57 NumerPDF 3:59.54 3:59.54/21 GKS Olimpia Grudziądz 2021

OK

B
TAK
15
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

343 NumerPDF 4:02.16 4:02.16/21 KS Prefbet-Sonarol 2021

OK

B
TAK
16
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

106 NumerPDF 4:04.46 4:04.46/21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2021

brak minimum lim16 rez 2
17
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

226 NumerPDF 4:14.37 3:57.72/18 RLTL Optima Radom 2021  ZKN 

OK

A
TAK
18
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

253 NumerPDF 4:03.56/19 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

OK

B
TAK
19
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

252 NumerPDF 3:52.66/18 Kraków Athletics Team 2021

OK

B
TAK
20
PIENIĄŻĘK Jakub 2004-10-26 Z/4763/17

TAK

358 NumerPDF LKB im. Braci Petk Lębork 2021

brak minimum lim16 rez 3
 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
Elektronicznie
potwierdzenie
startu
1
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

89 NumerPDF 7:51.69 7:51.69/21 AZS UMCS Lublin 2021  KN   SKN 

OK

A
NIE
2
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

222 NumerPDF 8:01.03 8:01.03/21 OKS Start Otwock 2021  KNF   KN 

OK

A
TAK
3
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

24 NumerPDF 8:15.03 8:15.03/21 WKS Śląsk Wrocław 2021  KNF   KN   WCSS 

OK

A
TAK
4
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

132 NumerPDF 8:24.04 8:24.04/21 MKS Tomaszów Mazowiecki 2021

OK

A
TAK
5
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

136 NumerPDF 8:27.98 8:27.98/21 RKS Łódź 2021  ZKN 

OK

B
TAK
6
ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 Z/0523/12

TAK

359 NumerPDF 8:28.62 8:18.49/14 LKB im. Braci Petk Lębork 2021

OK

B
TAK
7
RAPTA Paweł 2000-12-18 Z/1694/17

TAK

253 NumerPDF 8:33.71 8:33.71/21 Kraków Athletics Team 2021  ZKN 

OK

B
TAK
8
BOROWSKI Dawid 1999-07-21 Z/2413/15

TAK

445 NumerPDF 8:33.83 8:33.83/21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2021

OK

B
TAK
9
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

237 NumerPDF 8:35.92 8:35.92/21 SRS Kondycja Piaseczno 2021

OK

B
TAK
10
KLIMEK Wojciech 2001-09-13 Z/2520/19

TAK

436 NumerPDF 9:19.78 9:19.78/21 MKS-SMS Victoria Racibórz 2021

brak minimum
NIE
11
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

302 NumerPDF 8:20.78/19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2021

OK

B
TAK
12
NOWICKI Sebastian 1994-07-04 Z/0344/13

TAK

451 NumerPDF OKL Oborniki 2021

OK

A
TAK
13
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

343 NumerPDF 8:30.05/18 KS Prefbet-Sonarol 2021

OK

B
TAK
14
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

417 NumerPDF 8:29.75/20 CKS Budowlani Częstochowa 2021  ZKN 

OK

B
TAK
15