<
Internetowe zg這szenia do imprezy: Warszawa Liga Lekkoatletyczna 2019
WARSZAWA, 23.06.2019
 
100 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.83 11.83/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 12.01 11.97/18 AZS-AWF Warszawa 2019

3
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 12.11 12.11/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

252 NumerPDF 12.29 12.29/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

702 NumerPDF 12.34 12.34/19 OKS Skra Warszawa 2019

6
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 12.43 12.43/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

535 NumerPDF 12.58 12.58/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

8
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 12.69 12.69/19 OKS Skra Warszawa 2019

9
WI吉IEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.77 12.77/19 OKS Skra Warszawa 2019

10
玆ΜWSKA Anna 2001-07-24 Z/2953/17

TAK

493 NumerPDF 12.81 12.81/19 UKS Victoria J霩ef闚 2019

11
MISIAK Michalina 2004-09-01 Z/2934/17

TAK

480 NumerPDF 12.93 12.93/19 UKS Victoria J霩ef闚 2019

12
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 12.97 12.97/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 12.99 12.99/19 UKS Otr瑿usy 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 13.01 13.01/19 UKS Gepard Warszawa 2019

15
WI吉IEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

715 NumerPDF 13.21 13.21/19 OKS Skra Warszawa 2019

16
JASTRZ牞SKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

290 NumerPDF 13.33 12.74/18 PTT Delta P這ck 2019

17
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF 13.44 13.44/19 UKS Gepard Warszawa 2019

18
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

115 NumerPDF 13.44 13.44/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

19
KO列IK Zofia 2004-10-31 Z/0151/19

TAK

710 NumerPDF 13.46 13.46/19 OKS Skra Warszawa 2019

20
CHAΣPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 13.46 13.46/19 KS Warszawianka W-wa 2019

21
KOZΜWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF 13.48 13.48/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
22
CHWAΜWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 13.53 13.53/19 UKS Otr瑿usy 2019

23
SZCZ犴H Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

801 NumerPDF 13.61 13.61/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

24
SZMAGAx Kaja 2005-01-09 Z/2864/19

TAK

274 NumerPDF 13.72 13.72/19 AZS-AWF Warszawa 2019

25
Trautman Karolina 2004-08-08 Z/0782/19

TAK

207 NumerPDF 13.83 13.83/19 AZS-AWF Warszawa 2019

26
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF 13.93 13.93/19 OKS Skra Warszawa 2019

27
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

278 NumerPDF 14.01 13.98/18 PTT Delta P這ck 2019

28
WYRZYKOWSKA Julia 2004-04-13 Z/3514/18

TAK

19 NumerPDF 14.03 14.03/19 UKS Melo B這nie 2019

29
ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 Z/0104/19

TAK

107 NumerPDF 14.13 14.13/19 LKS Korab Olecko 2019

30
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

282 NumerPDF 14.37 14.15/18 PTT Delta P這ck 2019

31
PAWEΘOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

38 NumerPDF 14.42 14.12/18 MKS Juvenia Bia造stok 2019

32
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

800 NumerPDF 14.45 14.45/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

33
OSTROWSKA Weronika 2004-12-14 Z/0270/19

TAK

271 NumerPDF 14.68 14.68/19 AZS-AWF Warszawa 2019

34
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

34 NumerPDF 15.11 15.11/19 UKS Otr瑿usy 2019

35
WARCHO Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

154 NumerPDF 14.50/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

36
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF 13.52/15 PK RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
37
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF 12.37/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

38
KΜS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF 13.62/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

39
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 12.29/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

40
BOGUCKA Iza 2003-09-01 Z/3058/17

TAK

67 NumerPDF 13.31/17 RLTL ZTE Radom 2019

41
ZAWADZKA And瞠lika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

68 NumerPDF 13.85/17 RLTL ZTE Radom 2019

42
J茯WICKA Ma貪orzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 12.93/17 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
43
MATYSIAK Julia 2006-06-07 Z/2136/19

TAK

567 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

44
SKALSKA Aleksandra 2006-11-07 Z/3754/19

TAK

23 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
200 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 24.60 24.29/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

507 NumerPDF 24.98 24.98/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
PRUSI垶KA Ma貪orzata 2000-07-25 Z/2103/15

TAK

28 NumerPDF 25.32 25.32/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
狹K Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

51 NumerPDF 25.46 25.46/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

5
KAMIE Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

13 NumerPDF 25.96 25.96/19 MKS Unia Hrubiesz闚 2019

6
KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 Z/4149/19

TAK

119 NumerPDF 26.14 26.14/19 UKS Gepard Warszawa 2019

7
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 26.15 26.05/18 AZS-AWF Warszawa 2019

8
LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 Z/0485/18

TAK

762 NumerPDF 26.21 26.21/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

9
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF 26.28 26.28/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

10
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 26.31 26.19/18 MKS Polonia Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
POGORZELSKA Karolina 2002-08-21 Z/0344/19

TAK

506 NumerPDF 26.35 26.35/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 26.37 26.37/19 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

13
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF 26.74 26.74/19 UKS Filipides Teresin 2019

14
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 27.08 27.08/19 OKS Skra Warszawa 2019

15
SOK茛 Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 27.10 27.10/19 UKS Filipides Teresin 2019

16
WI吉IEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

715 NumerPDF 27.27 27.27/19 OKS Skra Warszawa 2019

17
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

108 NumerPDF 27.30 27.30/19 UKS Gepard Warszawa 2019

18
JASTRZ牞SKA Klaudia 2004-01-16 Z/3537/17

TAK

290 NumerPDF 27.36 26.61/18 PTT Delta P這ck 2019

19
KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Z/3546/19

TAK

115 NumerPDF 27.41 27.41/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

20
WI吉IEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 27.51 27.51/19 OKS Skra Warszawa 2019

21
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 27.53 27.25/18 MKS Polonia Warszawa 2019

22
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 27.55 27.51/18 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

23
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

58 NumerPDF 27.55 27.55/19 UKS Filipides Teresin 2019

24
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 27.65 27.65/19 UKS Otr瑿usy 2019

25
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 Z/0087/18

TAK

278 NumerPDF 27.76 27.76/19 PTT Delta P這ck 2019

26
SZCZ犴H Julia 2002-01-04 Z/3756/19

TAK

801 NumerPDF 29.64 29.64/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

27
PAWEΘOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

38 NumerPDF 30.11 29.14/17 MKS Juvenia Bia造stok 2019

28
WARCHO Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

154 NumerPDF 30.61/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

29
LINOWSKA Rozalia 2004-10-04 Z/2653/18

TAK

282 NumerPDF 28.86/18 PTT Delta P這ck 2019

30
D、EK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

10 NumerPDF 24.76/18 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
31
S艼OWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

113 NumerPDF Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

32
KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 Z/2345/19

TAK

535 NumerPDF 27.37/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

33
BEZUCH Zuzanna 2005-03-08 Z/5683/18

TAK

800 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

34
ADAMSKA Martyna 2005-02-20 Z/5569/18

TAK

112 NumerPDF 28.84/18 UKS Gepard Warszawa 2019

35
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

703 NumerPDF 29.52/18 OKS Skra Warszawa 2019

36
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 29.20/18 UKS Filipides Teresin 2019

37
CWALINA Izabela 2003-02-21 Z/3624/19

TAK

16 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

38
W粑CIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

7 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

39
TAJCHMAN Alicja 2004-12-12 Z/2128/18

TAK

27 NumerPDF 29.55/18 UKS Otr瑿usy 2019

40
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

34 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
400 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

968 NumerPDF 57.35 57.35/18 RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOΒCKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 57.85 57.85/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 58.43 58.43/19 UKS Filipides Teresin 2019

4
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 58.88 58.88/19 MKS Polonia Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
S艼OWSKA Natalia 2002-03-12 Z/0524/16

TAK

113 NumerPDF 59.87 59.87/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

6
NIEMO垶KA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

485 NumerPDF 60.21 60.21/19 OKS Start Otwock 2019

7
LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 Z/2102/15

TAK

43 NumerPDF 60.35 60.35/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

8
K犵ZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

708 NumerPDF 61.26 61.26/19 OKS Skra Warszawa 2019

9
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

241 NumerPDF 62.11 62.11/19 AZS-AWF Warszawa 2019

10
SOK茛 Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 64.13 64.13/19 UKS Filipides Teresin 2019

11
G紑SKA Zofia 2002-01-06 Z/1914/16

TAK

712 NumerPDF 64.36 64.36/19 OKS Skra Warszawa 2019

12
TRZCI垶KA Joanna 1999-10-04 Z/3944/15

TAK

711 NumerPDF 65.42 61.40/17 OKS Skra Warszawa 2019

13
WIERZBOWSKA Ma貪orzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

758 NumerPDF 65.61 65.61/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

14
RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 Z/3894/15

TAK

206 NumerPDF 65.70 65.56/18 AZS-AWF Warszawa 2019

15
MICHALCZYK-ZGLI垶KA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

872 NumerPDF 70.66 69.30/18 UKS Herkules Sulej闚ek 2019

16
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

105 NumerPDF 71.90 68.31/18 LKS Korab Olecko 2019

17
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

533 NumerPDF MKS Bank BS P這雟k 2019

18
GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 Z/3000/17

TAK

601 NumerPDF 61.63/18 MKS Polonia Warszawa 2019

19
D、ROWSKA Martyna 1994-04-05 Z/0899/11

TAK

53 NumerPDF 52.01/17 UKS 19 Bojary Bia造stok 2019

20
ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 Z/4113/18

TAK

701 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

21
ΣKAWSKA Weronika 2005-03-06 Z/4111/18

TAK

749 NumerPDF 69.22/18 OKS Skra Warszawa 2019

22
FRANK Wiktoria 2004-06-09 Z/3639/16

TAK

732 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

23
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 56.12/17 KS Podlasie Bia造stok 2019

24
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 67.11/18 OKS Skra Warszawa 2019

25
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

709 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

26
SOK茛 Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

27
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

65 NumerPDF 66.48/17 OKLA Ostro喚ka 2019

 
800 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZE玆SZ Ma貪orzata 2004-10-02 Z/5070/18

TAK

253 NumerPDF 2:15.08 2:15.08/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
B… Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF 2:19.57 2:16.35/18 OKS Start Otwock 2019

3
KANDER Paulina 2003-01-23 Z/2941/17

TAK

497 NumerPDF 2:19.60 2:19.60/19 OKS Start Otwock 2019

4
SOT Aleksandra 2004-04-05 Z/2894/18

TAK

448 NumerPDF 2:20.34 2:20.34/19 UKS Olimp Kozienice 2019

5
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

32 NumerPDF 2:24.17 2:24.17/19 UKS Filipides Teresin 2019

6
MARCI哸ZYK Izabela 2003-01-18 Z/0832/18

TAK

739 NumerPDF 2:31.89 2:31.89/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

7
PA玆CH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

745 NumerPDF 2:34.92 2:34.92/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

8
WIERZBOWSKA Ma貪orzata 2005-05-06 Z/1260/17

TAK

758 NumerPDF 2:36.79 2:36.79/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

9
PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 Z/1363/18

TAK

915 NumerPDF 2:39.91 2:25.97/18 UKS Varsovia Warszawa 2019

10
KUKLI垶KA Aleksandra 2005-11-08 Z/0981/16

TAK

755 NumerPDF 2:46.71 2:46.71/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

11
ANTKIEWICZ Weronika 2003-06-02 Z/0299/19

TAK

274 NumerPDF 2:49.00 2:49.00/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 2:25.73/18 UKS 48 Warszawa 2019

13
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

34 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
1500 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIΒK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

771 NumerPDF 4:52.65 4:44.80/17 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

2
RACHA垶KA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 5:17.14 5:03.25/18 TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

3
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 5:04.82/18 UKS 48 Warszawa 2019

4
名IERZBIN Agnieszka 2002-04-20 Z/0256/19

TAK

103 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

 
3000 metr闚 kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RACHA垶KA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

31 NumerPDF 11:50.04 11:11.44/18 TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

2
AUGUSTOWSKA Natalia 2003-06-07 Z/5108/18

TAK

283 NumerPDF PTT Delta P這ck 2019

3
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF 11:11.48/18 PTT Delta P這ck 2019

4
BUDZIΒK Martyna 1996-01-07 Z/0397/12

TAK

771 NumerPDF 10:22.94/17 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

5
S犴ZEK Martyna 2004-07-27 Z/5149/18

TAK

7 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

6
危IETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

12 NumerPDF MKS Unia Hrubiesz闚 2019

7
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

621 NumerPDF 9:55.91/17 MKS Polonia Warszawa 2019

 
Skok wzwy kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

707 NumerPDF 1.70 1.70/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

51 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Orze Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
CHAΣPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 1.65 1.65/18 KS Warszawianka W-wa 2019

4
KOΜDZIEJ Gabriela 2005-08-09 Z/0465/19

TAK

137 NumerPDF 1.45 1.45/18 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

5
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

7 NumerPDF 1.35/17 UKS Melo B這nie 2019

6
BRONISZ Katarzyna 2004-01-21 Z/2702/17

TAK

23 NumerPDF 1.40/18 UKS Melo B這nie 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

711 NumerPDF 3.50 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2019

3
PAWLAK Aleksandra 2004-06-22 Z/0336/18

TAK

264 NumerPDF 3.10 3.10/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF 3.10 3.10/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
LIZAK Weronika 2001-01-19 Z/2518/19

TAK

234 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

6
KISLING Aleksandra 2004-05-26 Z/3482/19

TAK

260 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

7
印IWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

254 NumerPDF 2.60 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2019

8
BORUCKA Paulina 2001-11-01 Z/4539/19

TAK

219 NumerPDF 2.00 2.00/19 AZS-AWF Warszawa 2019

9
R荅A垶KA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

360 NumerPDF 1.60 1.60/19 ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 5.73 6.00/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
J茯WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 5.66 5.74/18 OKS Skra Warszawa 2019

3
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 5.58 5.58/19 UKS Otr瑿usy 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 5.52 5.52/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
J茯WICKA Ma貪orzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.48 5.48/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

216 NumerPDF 5.20 5.85/18 AZS-AWF Warszawa 2019

7
GRANOWSKA Pola 2003-09-29 Z/3003/17

TAK

7 NumerPDF 5.17 5.17/18 UKS Melo B這nie 2019

8
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 5.14 5.14/19 OKS Skra Warszawa 2019

9
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

707 NumerPDF 5.10 5.10/19 OKS Skra Warszawa 2019

10
SATUx Ma貪orzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 5.10 5.11/18 AZS-AWF Warszawa 2019

11
POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 Z/1294/17

TAK

2 NumerPDF 5.02 5.02/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2019

12
WIDULI垶KA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF 4.72 4.72/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

13
JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

547 NumerPDF 3.76 3.76/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

14
KALISTA-ΒBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

15
ZAWADZKA And瞠lika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

68 NumerPDF 4.82/18 RLTL ZTE Radom 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 4.77 4.77/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 Z/3470/18

TAK

703 NumerPDF 4.77 4.77/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
CHWAΜWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 4.71 4.71/19 UKS Otr瑿usy 2019

4
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731 NumerPDF 4.29/18 OKS Skra Warszawa 2019

5
BRONISZ Katarzyna 2004-01-21 Z/2702/17

TAK

23 NumerPDF 4.78/18 UKS Melo B這nie 2019

6
MATYSIAK Julia 2006-06-07 Z/2136/19

TAK

567 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
Tr鎩skok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
J犵RZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.09 11.28/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

3
DZIADAK Nikolina 2003-08-04 Z/5112/18

TAK

759 NumerPDF 10.62 10.62/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

4
PYSKΜ Wiktoria 2003-09-02 Z/0784/19

TAK

755 NumerPDF 10.30 10.30/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

5
W粑TOWICZ Paula 2002-03-14 Z/1261/17

TAK

749 NumerPDF 9.99 9.99/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

6
BUDZIΒK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

738 NumerPDF 9.88 9.88/19 UKS Si鏚emka Ostro喚ka 2019

7
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

524 NumerPDF 9.41 9.41/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

8
JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 Z/0482/19

TAK

547 NumerPDF 8.58 8.58/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

9
BURZY垶KA Kinga 2003-09-17 Z/0285/18

TAK

179 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

10
KARCZEWSKA Justyna 2002-09-08 Z/0499/18

TAK

809 NumerPDF KM Aktywni Sochaczew 2019

11
WIDULI垶KA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF MKS Bank BS P這雟k 2019

 
Pchni璚ie kul kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISEK Barbara 1999-11-17 Z/0638/15

TAK

495 NumerPDF 14.12 14.12/19 OKS Start Otwock 2019

2
SATUx Ma貪orzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 12.15 12.15/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 11.61 11.61/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
CHAΣPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 11.46 11.46/19 KS Warszawianka W-wa 2019

5
KALISTA-ΒBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

6
MICHALCZYK-ZGLI垶KA Iwona 1974-10-27 Z/1115/18

TAK

872 NumerPDF 7.59/18 UKS Herkules Sulej闚ek 2019

7
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

 
Pchni璚ie kul K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 13.25 13.25/19 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

2
SKRZEK Pola 2005-04-20 Z/0149/19

TAK

737 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

3
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

56 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

994 NumerPDF 48.77 48.77/19 LΘS Prefbet 好iadowo υm瘸 2019

2
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 46.47 46.47/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

251 NumerPDF 46.38 46.38/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

TAK

158 NumerPDF 37.02 37.02/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

247 NumerPDF 35.96 35.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut m這tem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
危IECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 66.24 66.24/19 KS Agros Zamo嗆 2019

 
Rzut m這tem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWΜWSKA Honorata 2002-11-28 Z/2639/16

TAK

710 NumerPDF 53.03 53.03/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

740 NumerPDF 45.22 45.22/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
KRASO Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

730 NumerPDF 40.08 40.08/19 OKS Skra Warszawa 2019

4
ORLI垶KA Martyna 2003-09-29 Z/0284/18

TAK

228 NumerPDF 37.10 37.10/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

5
KRZEMI垶KA Weronika 2004-09-13 Z/2838/19

TAK

444 NumerPDF 29.77 29.77/19 KM Aktywni Sochaczew 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STY Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 44.24 44.24/19 SKS Feniks Siedlce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 40.14 40.14/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 39.82 39.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SATUx Ma貪orzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 34.57 34.57/19 AZS-AWF Warszawa 2019

5
KALISTA-ΒBEK Beata 1980-08-09 Z/0771/19

TAK

118 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
D柱ILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

113 NumerPDF 27.66 27.66/19 LKS Korab Olecko 2019

2
WARCHO Dominika 2004-03-09 Z/0500/18

TAK

154 NumerPDF 17.53 17.53/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

3
PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 Z/4199/19

TAK

56 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

 
80 m p K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

TAK

111 NumerPDF 12.99 12.72/18 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

2
GOΑYN Iga 2004-06-05 Z/2833/19

TAK

702 NumerPDF 13.43 13.43/19 OKS Skra Warszawa 2019

3
KOΜDZIEJ Gabriela 2005-08-09 Z/0465/19

TAK

137 NumerPDF 13.93 13.93/19 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

4
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

731 NumerPDF 15.48 13.32/18 OKS Skra Warszawa 2019

 
100 m pp kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMA垶KA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

714 NumerPDF 13.50 13.50/19 OKS Skra Warszawa 2019

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

857 NumerPDF 13.83 13.83/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

3
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

252 NumerPDF 14.49 14.49/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 Z/4258/15

TAK

109 NumerPDF 14.52 14.52/19 UKS Gepard Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
WESOΜWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 14.64 14.64/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
J茯WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

704 NumerPDF 14.74 14.74/19 OKS Skra Warszawa 2019

7
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 14.91 14.91/19 UKS Otr瑿usy 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
SΜCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 14.95 14.95/19 AZS-AWF Warszawa 2019

9
CHAΣPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

902 NumerPDF 15.53 15.53/19 KS Warszawianka W-wa 2019

10
SATUx Ma貪orzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 15.65 15.65/19 AZS-AWF Warszawa 2019

11
KΜS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF 15.98 15.98/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

12
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

160 NumerPDF 16.08 16.08/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
100 m pp K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

26 NumerPDF 14.89 14.89/19 UKS Filipides Teresin 2019

2
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 15.13 15.13/19 MUKS Wis豉 Junior Sandomierz 2019

3
KOZΜWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 Z/0603/17

TAK

872 NumerPDF 15.23 15.23/19 UKS Sprint 2020 Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
J茯WICKA Ma貪orzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 m pp kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLI垶KA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

906 NumerPDF 61.05 59.93/17 RLTL ZTE Radom 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

951 NumerPDF 70.79 70.79/19 WLKS Nowe Iganie 2019

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

633 NumerPDF 7:43.67 7:34.46/18 MKS Polonia Warszawa 2019

2
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

444 NumerPDF 6:41.77/11 UKS Olimp Kozienice 2019

 
100 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 10.85 10.81/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
CHARZY垶KI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

19 NumerPDF 10.89 10.89/17 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

733 NumerPDF 10.90 10.81/18 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

241 NumerPDF 10.99 10.99/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

5
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 11.05 11.02/17 AZS-AWF Warszawa 2019

6
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

155 NumerPDF 11.09 11.09/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 Z/0146/18

TAK

443 NumerPDF 11.14 11.14/19 SL Salos Suwa趾i 2019

8
xWRUSZKO Micha 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.16 10.97/18 AZS UMCS Lublin 2019

9
G牞OCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 11.18 11.18/19 AZS-AWF Warszawa 2019

10
POzZYK ㄆkasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 11.19 11.19/19 KS SMS Szklarska Por瑿a 2019

11
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

447 NumerPDF 11.25 11.08/18 SL Salos Suwa趾i 2019

12
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 11.26 11.26/19 WLKS Nowe Iganie 2019

13
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 11.27 11.27/19 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
MATE堲O Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 11.37 11.37/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

15
HORBOWICZ Rafa 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 11.38 11.38/19 KS Warszawianka W-wa 2019

16
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

289 NumerPDF 11.39 11.28/13 AZS-AWF Warszawa 2019

17
KRAWCZYK Micha 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 11.41 11.32/16 AZS-AWF Warszawa 2019

18
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 11.45 11.45/19 OKS Skra Warszawa 2019

19
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

TAK

721 NumerPDF 11.71 11.71/19 OKS Skra Warszawa 2019

20
CHYx Dawid 2001-09-24 Z/2727/17

TAK

220 NumerPDF 11.72 11.51/18 LKS Osuch闚 2019

21
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

515 NumerPDF 11.75 11.75/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

22
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

104 NumerPDF 11.76 11.76/19 KS Orze Warszawa 2019

23
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

44 NumerPDF 11.93 11.93/19 MKS Juvenia Bia造stok 2019

24
K襾I垶KI Bart這miej 2003-08-01 Z/3164/19

TAK

484 NumerPDF 11.97 11.97/19 OKS Start Otwock 2019

25
PIERZCHAx Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 11.97 11.97/19 UKS Olimp Kozienice 2019

26
SADOWSKI Dawid 2001-07-04 Z/6487/15

TAK

783 NumerPDF 11.99 11.99/19 KS Podlasie Bia造stok 2019

27
WA Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

276 NumerPDF 12.00 12.00/19 AZS-AWF Warszawa 2019

28
BILI垶KI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

114 NumerPDF 12.09 12.09/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

29
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

238 NumerPDF 12.13 12.13/19 AZS-AWF Warszawa 2019

30
MAZUREK Miko豉j 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

157 NumerPDF 12.28 12.28/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

31
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 Z/5097/18

TAK

926 NumerPDF 12.29 12.29/19 RLTL ZTE Radom 2019

32
WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 Z/3933/19

TAK

492 NumerPDF 12.31 12.31/19 OKS Start Otwock 2019

33
PAxC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 12.31 12.05/18 UKS Gepard Warszawa 2019

34
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 12.36 12.13/18 OKS Skra Warszawa 2019

35
KICZY垶KI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

152 NumerPDF 12.55 12.55/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

36
WASIAK Piotr 2000-03-09 Z/4852/18

TAK

927 NumerPDF 12.58 12.58/19 RLTL ZTE Radom 2019

37
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF 12.65 12.65/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

38
WIELOSZ Miko豉j 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

156 NumerPDF 12.73 12.73/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

39
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF 12.88 12.88/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

40
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

117 NumerPDF 12.90 12.90/19 UKS Gepard Warszawa 2019

41
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

100 NumerPDF 12.93 12.83/18 KS Orze Warszawa 2019

42
MAΒCKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF 13.17 13.17/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

43
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 13.38 13.38/19 UKS 48 Warszawa 2019

44
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

290 NumerPDF 13.44 13.44/19 AZS-AWF Warszawa 2019

45
KOSIEC Pawe 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

91 NumerPDF 11.82/18 RLTL ZTE Radom 2019

46
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

47
SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 Z/4514/18

TAK

2020 NumerPDF 11.74/18 AZS-AWF Warszawa 2019

48
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

801 NumerPDF 12.55/18 UKS Herkules Sulej闚ek 2019

49
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

932 NumerPDF 11.93/18 RLTL ZTE Radom 2019

50
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

190 NumerPDF 14.97/18 UKS Otr瑿usy 2019

 
200 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POzZYK ㄆkasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 22.11 22.11/19 KS SMS Szklarska Por瑿a 2019

2
G牞OCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.12 22.12/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
xWRUSZKO Micha 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 22.21 22.21/19 AZS UMCS Lublin 2019

4
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

241 NumerPDF 22.61 22.61/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

5
JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 Z/0470/18

TAK

722 NumerPDF 22.78 22.78/19 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
KORONA Patryk 2000-01-01 Z/0340/17

TAK

155 NumerPDF 22.82 22.78/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

198 NumerPDF 23.03 22.97/18 AZS 鏚 2019

8
MATE堲O Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

44 NumerPDF 23.11 23.11/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

9
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

477 NumerPDF 23.13 23.13/19 UKS Kusy Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
BILI垶KI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

114 NumerPDF 23.23 23.23/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

11
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

123 NumerPDF 23.25 23.25/19 WLKS Nowe Iganie 2019

12
FARAJ Wiktor 2002-05-02 Z/0150/19

TAK

701 NumerPDF 23.30 23.30/19 OKS Skra Warszawa 2019

13
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

932 NumerPDF 23.85 23.85/19 RLTL ZTE Radom 2019

14
PIERZCHAx Gabriel 2004-10-18 Z/2864/18

TAK

450 NumerPDF 24.23 24.23/19 UKS Olimp Kozienice 2019

15
FRYC Krzysztof 1999-05-12 Z/3068/17

TAK

721 NumerPDF 24.43 24.43/19 OKS Skra Warszawa 2019

16
PAxC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

115 NumerPDF 24.57 24.57/19 UKS Gepard Warszawa 2019

17
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

801 NumerPDF 24.60 24.60/19 UKS Herkules Sulej闚ek 2019

18
NOWAK Jan 2003-02-17 Z/3473/18

TAK

724 NumerPDF 24.63 24.63/19 OKS Skra Warszawa 2019

19
ZAWADZKI Tomasz 2002-06-07 Z/0433/19

TAK

238 NumerPDF 24.64 24.64/19 AZS-AWF Warszawa 2019

20
WRONA Kuba 2003-03-03 Z/5471/18

TAK

3 NumerPDF 24.83 24.83/19 AZS UMCS Lublin 2019

21
PI犴EK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

107 NumerPDF 25.29 25.29/19 UKS Gepard Warszawa 2019

22
MAZUREK Miko豉j 2002-07-10 Z/3677/16

TAK

157 NumerPDF 25.55 25.55/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

23
WIELOSZ Miko豉j 2004-07-07 Z/3675/18

TAK

156 NumerPDF 25.75 25.75/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

24
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

930 NumerPDF 22.89/18 RLTL ZTE Radom 2019

25
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

26
MAΒCKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

27
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

28
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

738 NumerPDF 25.75/18 OKS Skra Warszawa 2019

29
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

TAK

811 NumerPDF 24.13/18 UKS Herkules Sulej闚ek 2019

30
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 22.90/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

31
D牞ECKI Kacper 2002-09-24 Z/1188/18

TAK

61 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

32
OSTACHOWSKI Antoni 2005-01-12 Z/5566/18

TAK

100 NumerPDF KS Orze Warszawa 2019

33
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

515 NumerPDF 24.68/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

34
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

646 NumerPDF 22.06/18 WKS 奸御k Wroc豉w 2019

35
名IERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2019

36
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

133 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

37
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

190 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
400 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

46 NumerPDF 49.07 49.07/19 MKS Juvenia Bia造stok 2019

2
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

198 NumerPDF 49.43 49.22/14 AZS 鏚 2019

3
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

422 NumerPDF 50.47 50.47/19 AZS UMCS Lublin 2019

4
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 50.49 50.49/19 MKS Polonia Warszawa 2019

5
BILI垶KI Damian 2002-01-23 Z/0546/19

TAK

114 NumerPDF 50.93 50.93/19 Mazovia ProActiv Ciechan闚 2019

6
W粑CICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

258 NumerPDF 51.12 50.07/16 AZS-AWF Warszawa 2019

7
SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 Z/1530/19

TAK

36 NumerPDF 51.16 51.16/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

8
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 51.20 51.20/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

9
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

43 NumerPDF 51.37 51.37/19 TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

10
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

250 NumerPDF 51.42 51.42/19 AZS-AWF Warszawa 2019

11
WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 Z/1364/18

TAK

220 NumerPDF 51.82 51.82/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
MAΒCKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

504 NumerPDF 51.97 51.97/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

13
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

259 NumerPDF 52.04 52.04/19 AZS-AWF Warszawa 2019

14
名IERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

230 NumerPDF 52.23 52.23/19 UKS Filipides Teresin 2019

15
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

TAK

728 NumerPDF 52.36 50.25/17 OKS Skra Warszawa 2019

16
TUSZY垶KI Krystian 2002-02-27 Z/0178/19

TAK

13 NumerPDF 54.17 54.17/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

17
BARTOSZ Daniluk 2003-09-20 Z/4222/18

TAK

485 NumerPDF 55.20 55.20/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

18
SEREMAK Marcel 2005-05-03 Z/2893/18

TAK

443 NumerPDF 55.98 55.98/19 UKS Olimp Kozienice 2019

19
PHAN-GRUCHAx Marcel 2004-02-17 Z/1487/17

TAK

38 NumerPDF 56.84 56.84/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

20
PRZYGODA Micha 2002-02-23 Z/4685/18

TAK

110 NumerPDF 57.44 57.44/19 BKS Wataha Warszawa 2019

21
DYNOWSKI ㄆkasz 2000-08-09 Z/2834/17

TAK

700 NumerPDF 57.60 56.53/18 OKS Skra Warszawa 2019

22
DYNOWSKI Grzegorz 2002-10-23 Z/2951/17

TAK

702 NumerPDF 57.62 56.97/18 OKS Skra Warszawa 2019

23
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 59.76 59.76/19 UKS 48 Warszawa 2019

24
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

911 NumerPDF 50.31/18 RLTL ZTE Radom 2019

25
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF 53.04/18 SRS Kondycja Piaseczno 2019

26
PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 Z/2856/17

TAK

779 NumerPDF 51.43/18 KS Podlasie Bia造stok 2019

27
KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 Z/4501/18

TAK

614 NumerPDF 63.72/18 MKS Polonia Warszawa 2019

28
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

133 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
800 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 1:55.18 1:55.18/19 MKS Polonia Warszawa 2019

2
SKROBI垶KI Arkadiusz 2000-10-01 Z/2052/15

TAK

287 NumerPDF 1:57.44 1:57.21/18 PTT Delta P這ck 2019

3
MOCH ㄆkasz 2001-02-08 Z/0281/19

TAK

233 NumerPDF 2:00.05 2:00.05/19 AZS-AWF Warszawa 2019

4
KOZΜWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

31 NumerPDF 2:00.08 1:54.84/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1994/19

TAK

53 NumerPDF 2:00.32 2:00.32/19 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2019

6
TYMI垶KI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

300 NumerPDF 2:00.69 2:00.69/19 WLKS Nowe Iganie 2019

7
PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 Z/2127/17

TAK

121 NumerPDF 2:02.04 2:02.04/19 BKS Wataha Warszawa 2019

8
PEC Adrian 2003-04-28 Z/1876/18

TAK

40 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

9
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

TAK

955 NumerPDF 2:04.97 2:01.65/18 WLKS Nowe Iganie 2019

10
PAΧGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

TAK

267 NumerPDF 2:04.98 2:02.43/18 AZS-AWF Warszawa 2019

11
RACZYΜ Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

279 NumerPDF 2:05.16 2:05.16/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
SKWARSKI Szymon 2002-01-05 Z/4957/18

TAK

1 NumerPDF 2:06.20 2:06.20/19 WLKS Nowe Iganie 2019

13
SZYMA垶KI Dawid 2003-02-05 Z/1877/18

TAK

37 NumerPDF 2:08.91 2:08.91/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

14
BASAJ Bartosz 2005-10-21 Z/2865/18

TAK

445 NumerPDF 2:12.92 2:12.92/19 UKS Olimp Kozienice 2019

15
BARTO Krzysztof 2003-12-17 Z/0282/19

TAK

276 NumerPDF 2:18.56 2:18.56/19 AZS-AWF Warszawa 2019

16
BABIK Filip 1996-11-02 Z/3905/16

TAK

523 NumerPDF 1:58.97/18 KS ENTRE.PL Team Warszawa 2019

17
WR笅LEWSKI Micha 1979-08-06 Z/0612/19

TAK

802 NumerPDF AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

18
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF 1:53.82/11 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

19
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

911 NumerPDF 1:50.84/18 RLTL ZTE Radom 2019

20
KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 Z/3744/19

TAK

124 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

21
KΜCZKO Kacper 2003-02-12 Z/5337/18

TAK

18 NumerPDF 2:20.26/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

22
NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 Z/3854/18

TAK

833 NumerPDF 2:22.81/17 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

23
WR笅LEWSKI B豉瞠j 2005-03-10 Z/0396/19

TAK

806 NumerPDF AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

24
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

56 NumerPDF 2:18.60/17 MKS Juvenia Bia造stok 2019

25
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

775 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

26
BOGUSZEWSKI Micha 2004-11-24 Z/1926/18

TAK

834 NumerPDF AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

27
D、ROWSKI Aleksander 2000-11-17 Z/1262/16

TAK

636 NumerPDF 2:07.11/18 MKS Polonia Warszawa 2019

28
NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 Z/2129/19

TAK

218 NumerPDF LKS Osuch闚 2019

 
1500 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBAKOWSKI Micha 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

605 NumerPDF 4:01.41 4:01.41/19 MKS Polonia Warszawa 2019

2
KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 Z/0283/19

TAK

288 NumerPDF 4:03.96 4:03.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
NAG紑EK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

65 NumerPDF 4:04.57 3:45.87/12 KS Agros Zamo嗆 2019

4
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

37 NumerPDF 4:04.72 4:04.72/19 TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

5
名IRGO Adam 1994-05-19 Z/5089/11

TAK

411 NumerPDF 4:05.70 3:59.96/18 AZS UMCS Lublin 2019

6
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF 4:10.28 4:06.53/17 SRS Kondycja Piaseczno 2019

7
SZCZEPA垶KI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

44 NumerPDF 4:16.93 4:16.93/19 SRS Kondycja Piaseczno 2019

8
TR牞ICKI Ignacy 2000-10-04 Z/4007/15

TAK

748 NumerPDF 4:19.31 4:19.31/19 OKS Skra Warszawa 2019

9
BxSZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

507 NumerPDF 4:20.84 4:20.84/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

10
KRZY涉NOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF 4:21.12 4:21.12/19 TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

11
SKIERKOWSKI Pawe 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

241 NumerPDF 4:24.28 4:24.28/19 AZS-AWF Warszawa 2019

12
ST襾KA Stanis豉w 2003-08-10 Z/3695/19

TAK

708 NumerPDF 5:12.61 5:12.61/19 OKS Skra Warszawa 2019

13
GROMEK Rados豉w 1983-11-03 Z/1123/14

TAK

114 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

14
PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 Z/2828/17

TAK

187 NumerPDF 4:33.53/17 RK Athletics Warszawa 2019

15
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

600 NumerPDF 4:05.14/18 MKS Polonia Warszawa 2019

16
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

66 NumerPDF OKLA Ostro喚ka 2019

 
3000 metr闚 m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Micha 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

653 NumerPDF 8:55.23 8:55.23/19 MKS Polonia Warszawa 2019

2
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

792 NumerPDF 9:13.63 9:13.63/19 MKS Pogo Siedlce 2019

3
GRZEGRZ茛KA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF 9:20.40 9:20.40/19 UKS M這dzik Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

603 NumerPDF 9:22.39 9:05.81/18 MKS Polonia Warszawa 2019

5
RETTIG Rafa 2002-09-23 Z/0695/19

TAK

301 NumerPDF 9:47.18 9:47.18/19 KS Stal LA Ostr闚 Wlkp. 2019

6
SK紑KA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

11 NumerPDF 9:50.72 9:50.72/19 KS SMS Szklarska Por瑿a 2019

7
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

32 NumerPDF 9:44.78/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

8
BUDZI垶KI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

44 NumerPDF 8:49.22/18 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

9
SOBSTEL Rafa 2004-07-27 Z/2349/18

TAK

22 NumerPDF MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2019

10
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

15 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

11
CENTKOWSKI ㄆkasz 2003-05-26 Z/2697/17

TAK

219 NumerPDF LKS Osuch闚 2019

12
BxSZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

507 NumerPDF MKS Bank BS P這雟k 2019

13
OCHNIK Adam 2002-04-30 Z/4698/19

TAK

11 NumerPDF KS Polonia Pas喚k 2019

14
WIATRZYK Robert 2000-04-27 Z/1754/18

TAK

37 NumerPDF TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

15
KRZY涉NOWSKI Mateusz 2003-11-17 Z/3703/18

TAK

15 NumerPDF TKS Tomasovia Tomasz闚 Lubelski 2019

 
Skok wzwy m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIER Oskar 2000-11-16 Z/0484/15

TAK

75 NumerPDF 1.90 1.90/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 Z/4006/17

TAK

5 NumerPDF 1.85 1.85/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

57 NumerPDF 1.80 1.80/19 GKS Wilga Garwolin 2019

4
S艼ULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

13 NumerPDF 1.80 1.80/19 GKS Wilga Garwolin 2019

5
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

70 NumerPDF 1.80 1.85/18 OKLA Ostro喚ka 2019

6
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 1.77 2.00/14 AZS-AWF Warszawa 2019

7
DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 Z/3666/17

TAK

17 NumerPDF 1.75 1.75/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2019

8
UHERA Roman 2000-09-20 Z/5615/18

TAK

104 NumerPDF 1.59 1.59/19 KS Orze Warszawa 2019

9
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

154 NumerPDF 1.45 1.45/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

10
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

157 NumerPDF 1.29 1.29/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

11
KICZY垶KI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

152 NumerPDF 1.25 1.25/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

12
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

152 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

13
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

14
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 Z/3750/19

TAK

109 NumerPDF 1.55/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Skok o tyczce m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

251 NumerPDF 4.90 4.90/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
PIWOWARSKI Jakub 1998-03-23 Z/1588/14

TAK

249 NumerPDF 4.70 4.70/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
SZEWCZYK Stanis豉w 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

277 NumerPDF 4.60 4.80/17 AZS-AWF Warszawa 2019

4
BORO Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 4.20 4.50/18 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

290 NumerPDF 3.90 4.20/18 AZS-AWF Warszawa 2019

6
KAMIONEK Patryk 2004-12-24 Z/3569/18

TAK

153 NumerPDF 3.30 3.30/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

57 NumerPDF 2.90 2.90/19 GKS Wilga Garwolin 2019

8
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

157 NumerPDF 2.40 2.40/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

9
GULATOWSKI Miko豉j 2002-06-21 Z/4057/19

TAK

154 NumerPDF UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Skok w dal m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HORBOWICZ Rafa 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 7.12 7.12/19 KS Warszawianka W-wa 2019

2
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

289 NumerPDF 6.90 6.96/17 AZS-AWF Warszawa 2019

3
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 6.90 6.91/18 AZS-AWF Warszawa 2019

4
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 6.90 7.52/17 AZS-AWF Warszawa 2019

5
SUMI垶KI Micha 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

924 NumerPDF 6.54 6.54/19 RLTL ZTE Radom 2019

6
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

957 NumerPDF 6.52 6.67/18 UKS B造skawica Domaniewice 2019

7
KRAWCZYK Micha 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 6.48 6.76/15 AZS-AWF Warszawa 2019

8
CHODORSKI ㄆkasz 1997-04-22 Z/1825/13

TAK

530 NumerPDF 6.48 6.48/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

9
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

508 NumerPDF 6.32 6.39/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

10
PILI垶KI Jakub 2003-04-02 Z/4739/18

TAK

518 NumerPDF 6.04 6.04/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

11
WIERZBICKI Szymon 2000-03-10 Z/2286/19

TAK

44 NumerPDF 5.79 5.79/19 MKS Juvenia Bia造stok 2019

12
KORZENIOWSKI ㄆkasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

517 NumerPDF 5.76 5.76/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

13
WI垶KI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

543 NumerPDF 5.61 5.61/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

14
SMARDZEWSKI ㄆkasz 2001-06-15 Z/0529/16

TAK

506 NumerPDF 5.06 5.18/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

15
JANKOWSKI Artur 2003-02-10 Z/2516/19

TAK

290 NumerPDF 4.92 4.92/19 AZS-AWF Warszawa 2019

16
ZDYBEL Waldemar 2003-02-17 Z/3625/19

TAK

133 NumerPDF 4.66 4.66/19 UKS Otr瑿usy 2019

17
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

18
G紑NY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

19
S艼ULSKI Karol 2002-11-04 Z/2674/16

TAK

13 NumerPDF GKS Wilga Garwolin 2019

20
OLKOWSKI Kamil 2003-11-01 Z/5071/18

TAK

56 NumerPDF 5.40/18 OKLA Ostro喚ka 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GxSZCZKA Szymon 2005-01-08 Z/1006/19

TAK

27 NumerPDF 5.67 5.67/19 GKS Wilga Garwolin 2019

2
WA Kacper 2004-07-14 Z/0387/19

TAK

276 NumerPDF 5.38 5.38/19 AZS-AWF Warszawa 2019

3
DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 Z/2900/19

TAK

117 NumerPDF 5.23 5.23/19 UKS Gepard Warszawa 2019

4
GAxZIN Micha 2005-12-20 Z/2891/19

TAK

110 NumerPDF 5.09 5.09/19 UKS Gepard Warszawa 2019

5
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 5.08 5.08/19 UKS 48 Warszawa 2019

6
MAΒCKI Mateusz 2005-01-20 Z/3485/19

TAK

106 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

7
MARCINIAK Szymon 2004-02-28 Z/3748/19

TAK

116 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

8
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

738 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2019

9
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

116 NumerPDF UKS Gepard Warszawa 2019

10
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10 Z/5107/18

TAK

190 NumerPDF 3.38/18 UKS Otr瑿usy 2019

 
Tr鎩skok m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMARDZEWSKI ㄆkasz 2001-06-15 Z/0529/16

TAK

506 NumerPDF 12.07 12.07/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

2
WI垶KI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

543 NumerPDF 11.63 12.45/18 MKS Bank BS P這雟k 2019

 
Pchni璚ie kul m篹czyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

421 NumerPDF 17.72 19.34/17 AZS UMCS Lublin 2019

2
HORBOWICZ Rafa 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 14.23 14.25/18 KS Warszawianka W-wa 2019

3
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 13.39 13.69/18 AZS-AWF Warszawa 2019

4
KRAWCZYK Micha 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 13.33 13.74/15 AZS-AWF Warszawa 2019

5
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

289 NumerPDF 12.55 12.90/17 AZS-AWF Warszawa 2019

6
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 12.34 12.34/19 AZS-AWF Warszawa 2019

 
Pchni璚ie kul M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

1 NumerPDF 18.12 18.33/18 KS Agros Zamo嗆 2019

2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

273 NumerPDF 16.46 16.46/19 AZS-AWF Warszawa 2019

 
Pchni璚ie kul M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 14.74 14.74/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
KRAWCZY垶KI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

827 NumerPDF 12.45 12.45/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

3
PACIOREK Marcel 2003-04-22 Z/4828/18

TAK

57 NumerPDF 11.52 11.52/19 GKS Wilga Garwolin 2019

4
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

153 NumerPDF 10.94 10.94/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

816 NumerPDF 10.02 10.02/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

6
LEG犴KI Bartosz 2005-02-15 Z/2909/19

TAK

235 NumerPDF UKS Otr瑿usy 2019

 
Rzut dyskiem m篹czyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

529 NumerPDF 47.59 47.59/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

2
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

289 NumerPDF 41.92 43.39/15 AZS-AWF Warszawa 2019

3
KRAWCZYK Micha 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 41.12 41.90/15 AZS-AWF Warszawa 2019

4
HORBOWICZ Rafa 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

969 NumerPDF 40.66 41.86/18 KS Warszawianka W-wa 2019

5
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 40.59 43.31/18 AZS-AWF Warszawa 2019

6
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

280 NumerPDF 36.87 36.87/19 AZS-AWF Warszawa 2019

7
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

8
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

9
G紑NY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORO Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

158 NumerPDF 48.09 48.09/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 44.36 44.36/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

2
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

517 NumerPDF 35.74 35.74/19 MKS Bank BS P這雟k 2019

3
RUTKOWSKI Kamil 2002-02-15 Z/4727/18

TAK

153 NumerPDF 31.33 31.33/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Rzut m這tem m篹czyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

128 NumerPDF 70.72 73.10/15 KS Agros Zamo嗆 2019

2
MAZUR Micha 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

122 NumerPDF 61.49 61.49/19 KS Agros Zamo嗆 2019

3
WARCHO Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

TAK

755 NumerPDF 56.41 56.41/19 OKS Skra Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
GRUDZIE Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

118 NumerPDF 55.27 56.95/11 TS AKS Chorz闚 2019

5
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

540 NumerPDF 53.91 57.09/18 KS Agros Zamo嗆 2019

 
Rzut m這tem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

290 NumerPDF 56.01 56.01/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
KILUK Konrad 2000-03-17 Z/4224/15

TAK

159 NumerPDF 46.78 46.78/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Rzut m這tem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIOBA Jakub 2003-12-01 Z/4493/18

TAK

153 NumerPDF 51.57 51.57/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
Rzut oszczepem m篹czyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUMI垶KI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

290 NumerPDF 67.10 69.17/18 AZS-AWF Warszawa 2019

2
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 62.66 64.31/18 AZS-AWF Warszawa 2019

3
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

4
PROKOPIUK Robert 1975-03-25 Z/5747/18

TAK

127 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

5
G紑NY Jacek 1971-07-03 Z/0773/19

TAK

126 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

648 NumerPDF 51.31 51.31/19 LKS Narew Kurpiewski υm瘸 2019

2
KRAWCZY垶KI Krzysztof 2002-08-21 Z/2158/16

TAK

827 NumerPDF 42.06 42.06/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

3
KUNCEWICZ Jonatan 2002-12-06 Z/1943/17

TAK

816 NumerPDF 37.43 37.43/19 AKL Ursyn闚 Warszawa 2019

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCIK Gustaw 2005-01-28 Z/5570/18

TAK

116 NumerPDF 40.88 40.88/19 UKS Gepard Warszawa 2019

2
GAxZIN Micha 2005-12-20 Z/2891/19

TAK

110 NumerPDF 34.86 34.86/19 UKS Gepard Warszawa 2019

3
KAMIONEK Patryk 2004-12-24 Z/3569/18

TAK

153 NumerPDF 32.03 32.03/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

4
ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 Z/1598/19

TAK

154 NumerPDF 24.66 24.66/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

5
WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 Z/4491/18

TAK

157 NumerPDF 24.18 24.18/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

6
WASILEWSKI Filip 2004-09-10 Z/1597/19

TAK

152 NumerPDF 20.39 20.39/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

7
KICZY垶KI Sebastian 2004-01-19 Z/0398/19

TAK

152 NumerPDF 18.62 18.62/19 UKS LA Basket Warszawa 2019

 
110 m pp m篹czyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STA匠IEWICZ Dominik 1993-04-05 Z/4587/11

TAK

247 NumerPDF 13.96 13.96/19 AZS-AWF Warszawa 2019

2
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

281 NumerPDF 14.35 14.35/19 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MIARA Krzysztof 1994-06-11 Z/3694/11

TAK

289 NumerPDF 15.07 14.80/17 AZS-AWF Warszawa 2019

4
KRAWCZYK Micha 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

267 NumerPDF 15.07 14.80/16 AZS-AWF Warszawa 2019

5
ABRAMOWSKI Rafa 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

261 NumerPDF 15.26 15.21/17 AZS-AWF Warszawa 2019

 
110 m pp M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

976 NumerPDF 14.14 14.14/19 LKS Lubusz S逝bice 2019

2
SINIΜ Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

26 NumerPDF 14.27