Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Memoriał Marka Zarychty / aktualny termin
PŁOCK, 16.08.2020
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

25 NumerPDF 13.12 13.12/20 UKS Otrębusy 2020

2
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 13.42 13.42/20 UKS Otrębusy 2020

3
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

7 NumerPDF 13.11/19 UKS Otrębusy 2020

4
GÓRNA Basia 2003-01-28 Z/2873/20

TAK

12 NumerPDF UKS Otrębusy 2020

5
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 13.53/19 UKS Otrębusy 2020

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKA Maja 2004-04-19 Z/2874/20

TAK

25 NumerPDF 27.01 27.01/20 UKS Otrębusy 2020

2
PANASIUK Justyna 2003-05-27 Z/1176/18

TAK

66 NumerPDF 27.83 27.65/19 UKS Otrębusy 2020

3
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

6 NumerPDF 28.39 28.39/20 UKS Otrębusy 2020

4
GÓRNA Basia 2003-01-28 Z/2873/20

TAK

12 NumerPDF 29.39 29.39/20 UKS Otrębusy 2020

5
WÓJCIK Emila 2005-02-19 Z/2910/19

TAK

7 NumerPDF 28.89/19 UKS Otrębusy 2020

6
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 26.99/17 UKS Otrębusy 2020  ZKN 

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 65.18/17 KS Czempion Warszawa 2020

2
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

986 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

3
CATI Lidia 2004-03-16 Z/2180/19

TAK

252 NumerPDF 64.80/19 UKS 48 Warszawa 2020

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 Z/5165/11

TAK

222 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

2
ŁADA Anna 2006-04-21 Z/4729/19

TAK

999 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

701 NumerPDF 4:51.03 4:51.03/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

622 NumerPDF MUKS Płock 2020  ROSU 

3
KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 Z/4731/19

TAK

997 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

301 NumerPDF 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

776 NumerPDF 1.65/15 KS AZS AWF Wrocław 2020

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

320 NumerPDF 6.01 6.10/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  SKN 

2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

11 NumerPDF 5.63 5.73/19 UKS Otrębusy 2020  ZKN 

3
CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 Z/0056/19

TAK

13 NumerPDF 4.38 4.67/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

4
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

239 NumerPDF 5.74/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   KNF 

5
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

238 NumerPDF 6.10/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

6
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 5.58/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

7
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 5.08/19 MKLA Łęczyca 2020

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

61 NumerPDF 10.85 11.54/17 MLKL Płock 2020

2
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

12 NumerPDF 7.80 7.80/20 MLKL Płock 2020

3
BIERNACKA Gabriela 1996-01-18 Z/2770/20

TAK

986 NumerPDF KS Czempion Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF 11.59 11.59/20 MKLA Łęczyca 2020

2
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 6.82/19 KS Czempion Warszawa 2020

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SĘKOWSKA Katarzyna 1982-03-27 Z/3081/20

TAK

120 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 24.21 24.56/18 MKLA Łęczyca 2020

2
WOŹNICA Daria 2002-06-06 Z/2550/19

TAK

12 NumerPDF MLKL Płock 2020

3
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

61 NumerPDF 22.62/16 MLKL Płock 2020

4
SĘKOWSKA Katarzyna 1982-03-27 Z/3081/20

TAK

120 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/3486/19

TAK

115 NumerPDF 26.58 29.26/19 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

2
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

989 NumerPDF 27.19/19 KS Czempion Warszawa 2020

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

10 NumerPDF 14.35 14.35/20 UKS Czapla Białe Błota 2020  ZKN 

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

708 NumerPDF 66.74 65.61/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

706 NumerPDF 67.69 67.69/20 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

3
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

348 NumerPDF 68.99/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

810 NumerPDF 11.46 11.46/20 UKS Herkules Sulejówek 2020

2
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

41 NumerPDF 11.65 11.65/20 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

3
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

700 NumerPDF 12.38 12.38/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

4
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 12.72 12.72/20 UKS 48 Warszawa 2020

5
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF 13.90 13.90/20 UKS 48 Warszawa 2020

6
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

633 NumerPDF 15.91/19 MUKS Płock 2020

7
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

223 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Adam 2001-10-24 Z/2133/17

TAK

810 NumerPDF 23.01 23.01/20 UKS Herkules Sulejówek 2020

2
JASKÓŁA Michał 2004-05-22 Z/2813/18

TAK

700 NumerPDF 25.04 25.04/20 UKS Dąb Suchy Las 2020

3
BORECKI Kasper 2005-03-25 Z/2179/19

TAK

025 NumerPDF 25.76 25.76/20 UKS 48 Warszawa 2020

4
MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 Z/2183/19

TAK

422 NumerPDF 28.34 28.34/20 UKS 48 Warszawa 2020

5
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 Z/5683/19

TAK

240 NumerPDF 25.53/19 UKS Filipides Teresin 2020  ROSU 

6
KUCHARSKI Piotr 1982-06-12 Z/1187/18

TAK

41 NumerPDF 23.88/19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2020

7
BIRBACH Wiktor 2007-09-17 Z/0828/20

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

8
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

223 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2020

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

732 NumerPDF 50.48/18 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

259 NumerPDF 52.00/19 AZS-AWF Warszawa 2020

3
KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 Z/4730/19

TAK

992 NumerPDF 58.18/19 KS Czempion Warszawa 2020

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

259 NumerPDF 1:58.14/19 AZS-AWF Warszawa 2020

2
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

250 NumerPDF 1:52.31/18 AZS-AWF Warszawa 2020

3
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

258 NumerPDF 1:53.82/19 AZS-AWF Warszawa 2020

4
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

608 NumerPDF 1:50.43/17 MKLA Łęczyca 2020

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

730 NumerPDF 4:05.00 4:11.53/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   ZKN 

2
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 4:05.00 4:09.50/18 LKS Vectra Włocławek 2020

3
KIRSZ Jakub 2000-03-06 Z/2204/20

TAK

139 NumerPDF 4:25.2 4:25.2/20 ABiC Jabłonowo Pomorskie 2020

4
MOSKAL Paweł 1997-06-11 Z/0749/13

TAK

224 NumerPDF 4:19.35/15 KS Zamek Kurzętnik 2020

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

814 NumerPDF 1.81 1.81/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

2
ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 Z/5041/19

TAK

805 NumerPDF 1.79 1.79/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

3
WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 Z/0086/20

TAK

807 NumerPDF 1.70 1.70/20 MKLA Łęczyca 2020

4
MICHALAK Michał 2004-05-18 Z/3192/19

TAK

82 NumerPDF 1.67 1.70/19 UKS Dziewiątka Kutno 2020

5
MATUSIAK Szymon 2005-03-29 Z/0080/19

TAK

813 NumerPDF 1.65 1.66/19 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

6
BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 Z/1790/12

TAK

51 NumerPDF 1.77/10 MUKS Płock 2020

7
MISZCZYSZYN Bartosz 2004-03-08 Z/3750/19

TAK

109 NumerPDF 1.55/18 KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

187 NumerPDF 6.74 6.90/17 AZS Łódź 2020  ZKN 

2
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

307 NumerPDF 6.66 6.66/20 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU   ZKN 

3
KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 Z/2888/20

TAK

181 NumerPDF 6.05 6.05/20 AZS Łódź 2020

4
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

136 NumerPDF 5.96 6.10/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020  ZKN 

5
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

132 NumerPDF 5.19 5.65/19 MKS Aleksandrów Łódzki 2020

6
SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 Z/5051/18

TAK

814 NumerPDF 4.75/19 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

7
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

740 NumerPDF 4.89/18 MKLA Łęczyca 2020

8
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

668 NumerPDF 6.23/19 MKLA Łęczyca 2020  ROSU   ZKN 

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

764 NumerPDF 12.61 14.22/19 MKLA Łęczyca 2020

2
WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 Z/2459/18

TAK

633 NumerPDF 15.09/10 MUKS Płock 2020

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

811 NumerPDF 13.36 14.83/19 UKS Dziewiątka Kutno 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWIŃSKI Krzysztof 2005-04-22 Z/0084/20

TAK

716 NumerPDF 9.77 9.77/20 MKLA Łęczyca 2020

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

290 NumerPDF 70.43 70.43/20 AZS-AWF Warszawa 2020

2
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 68.82 68.82/20 AZS-AWF Warszawa 2020

3
TRZECIAKOWSKI Hubert 1988-10-29 Z/4940/11

TAK

220 NumerPDF 66.34 75.73/14 UKS Cyprianka 2020

4
GRONKIEWICZ Marek 1967-07-20 Z/0772/19

TAK

102 NumerPDF KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2020

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

811 NumerPDF 37.10/19 UKS Dziewiątka Kutno 2020  ZKN 

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

760 NumerPDF 14.75 14.75/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

601 NumerPDF 16.98 16.98/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUER Dominik 2004-02-26 Z/0070/19

TAK

610 NumerPDF 16.03 16.03/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU 

2
MARCISZEWSKI Igor 2004-01-16 Z/5077/19

TAK

806 NumerPDF 16.21 16.21/20 UKS Dziewiątka Kutno 2020

3
SEWIŁO Eryk 2003-06-22 Z/1468/18

TAK

740 NumerPDF 17.29 17.29/20 MKLA Łęczyca 2020

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

745 NumerPDF 53.33 53.31/19 LKS Vectra Włocławek 2020  ROSU   KNF   SKN 

2
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

701 NumerPDF 57.94 54.94/19 UKS Dąb Suchy Las 2020

3
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

751 NumerPDF 58.38 58.38/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU   ZKN 

4
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

718 NumerPDF 59.20 59.20/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU   ZKN 

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABSKI Jakub 2004-03-22 Z/1466/18

TAK

759 NumerPDF 57.96 57.96/20 MKLA Łęczyca 2020  ROSU   ZKN 

2
GRZELAK Kornel 2004-08-03 Z/0722/19

TAK

96 NumerPDF 62.39 62.39/20 UKS Dziewiątka Kutno 2020