Internetowe zgłoszenia do imprezy: WZLA Mistrzostwa Wielkopolski U18 i U20. Mityng okręgowy
PIŁA, 25 - 26.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 Z/1941/17

TAK

60 NumerPDF 12.73 12.73/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

147 NumerPDF 13.23 13.08/18 KS Gwardia Piła 2019

3
ŁODYGA Aleksandra 2004-04-14 Z/3930/17

TAK

205 NumerPDF 13.41 13.41/19 UKS Olimp Duszniki 2019

4
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

207 NumerPDF 14.22 14.09/18 UKS Olimp Duszniki 2019

 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

400 NumerPDF 12.38 11.99/18 LUKS Orkan Września 2019

2
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

888 NumerPDF 12.74 12.49/17 LUKS Start Nakło 2019

3
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 13.13 12.49/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
GRZELAK Hanna 2001-02-12 Z/0591/15

TAK

317 NumerPDF 13.29 13.06/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 13.38 12.99/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 13.44 13.44/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

TAK

204 NumerPDF 13.45 13.25/18 UKS Achilles Leszno 2019

8
WEISS Wiktoria 2001-12-16 Z/5946/15

TAK

981 NumerPDF 13.67 13.53/16 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

9
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

TAK

316 NumerPDF 13.50/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

411 NumerPDF 12.46 12.46/19 LUKS Orkan Września 2019

2
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

206 NumerPDF 12.79 12.77/18 UKS Olimp Duszniki 2019

3
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

451 NumerPDF 12.86 12.62/16 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

20 NumerPDF 12.97 12.97/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

5
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 13.13 13.13/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 13.20 12.52/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
BŁASZCZYK Nikola 2002-10-05 Z/4219/18

TAK

27 NumerPDF 13.20 12.81/18 LKS OSiR Pleszew 2019

8
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

136 NumerPDF 13.21 13.19/18 KS Gwardia Piła 2019

9
SZUŁCZYŃSKA Katarzyna 2002-10-12 Z/1425/17

TAK

42 NumerPDF 13.35 13.17/18 UKS Jedynka Gostyń 2019

10
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF 13.35 13.17/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

11
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

409 NumerPDF 13.55 13.55/19 LUKS Orkan Września 2019

12
KŁODAWSKA Nikola 2003-04-11 Z/2662/17

TAK

686 NumerPDF 13.57 13.57/19 UKS Skoczek Władysławów 2019

13
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 13.69 13.69/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

14
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

21 NumerPDF 13.86 13.80/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

15
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

TAK

136 NumerPDF 13.94 13.55/17 KS Gwardia Piła 2019

16
DUBIAŁ Dominika 2003-08-05 Z/0531/17

TAK

193 NumerPDF 14.02 13.92/18 UKS Achilles Leszno 2019

17
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26 Z/0696/19

TAK

423 NumerPDF 14.07 14.07/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

18
SZWANKE Anna 2003-04-28 Z/2939/18

TAK

161 NumerPDF 14.07 13.74/18 OŚ AZS Poznań 2019

19
KLIMASZYK Anastazja 2002-10-12 Z/1133/17

TAK

153 NumerPDF 14.08 14.08/19 OŚ AZS Poznań 2019

20
GUMNA Laura 2002-12-07 Z/3790/16

TAK

47 NumerPDF 14.17 13.90/16 MKS Baszta Szamotuły 2019

21
STEFANIAK Daria 2003-09-13 Z/0703/17

TAK

601 NumerPDF 14.29 14.08/18 UKS Przełaj Żerków 2019

22
STAŚKOWIAK Anna 2003-08-10 Z/1524/16

TAK

209 NumerPDF 13.27/18 UKS Olimp Duszniki 2019

23
WINCIOR Zuzanna 2002-10-26 Z/3375/18

TAK

157 NumerPDF 13.96/18 OŚ AZS Poznań 2019

24
MAZUREK Aleksandra 2003-09-03 Z/2940/18

TAK

165 NumerPDF 14.47/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 Z/1941/17

TAK

60 NumerPDF 26.68 26.41/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 26.95 26.95/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 27.41 26.64/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
MUSIELAK Wiktoria 2001-07-11 Z/3037/16

TAK

204 NumerPDF 27.79 27.79/19 UKS Achilles Leszno 2019

5
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 27.91 26.86/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
SKOWRON Hanna 2001-06-25 Z/2247/18

TAK

128 NumerPDF 29.31 29.31/19 MKL Jarocin 2019

7
GÓRAL Wiktoria 2001-02-19 Z/3990/18

TAK

24 NumerPDF MKS Baszta Szamotuły 2019

8
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 27.88/17 MKL Jarocin 2019

9
GRZELAK Hanna 2001-02-12 Z/0591/15

TAK

317 NumerPDF 27.51/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
ŻYWOT Agata 2001-03-24 Z/0738/17

TAK

150 NumerPDF 28.21/18 OŚ AZS Poznań 2019

11
RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 Z/6246/15

TAK

149 NumerPDF 26.70/18 OŚ AZS Poznań 2019

12
WOJTYNIAK Julia 2000-11-30 Z/0537/17

TAK

842 NumerPDF 27.92/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
200 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIMNA Marta 2002-02-28 Z/2210/19

TAK

411 NumerPDF 25.72 25.72/19 LUKS Orkan Września 2019

2
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

206 NumerPDF 26.04 26.04/19 UKS Olimp Duszniki 2019

3
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

20 NumerPDF 26.30 25.56/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

4
BŁASZCZYK Nikola 2002-10-05 Z/4219/18

TAK

27 NumerPDF 26.43 26.35/18 LKS OSiR Pleszew 2019

5
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

64 NumerPDF 26.73 26.73/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

136 NumerPDF 27.73 27.73/19 KS Gwardia Piła 2019

7
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-08 Z/0295/17

TAK

71 NumerPDF 28.10 28.10/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

8
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 28.52 28.52/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
JAŁOSZYŃSKA Magdalena 2003-05-24 Z/2811/18

TAK

347 NumerPDF 29.07 29.07/19 UKS Dąb Suchy Las 2019

10
STEFANIAK Daria 2003-09-13 Z/0703/17

TAK

601 NumerPDF 30.11 30.11/19 UKS Przełaj Żerków 2019

11
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

71 NumerPDF 25.75/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

12
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF 27.25/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

451 NumerPDF 26.30/17 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

14
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

615 NumerPDF 33.08/16 UKS Przełaj Żerków 2019

15
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

349 NumerPDF 29.02/17 UKS Dąb Suchy Las 2019

16
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

182 NumerPDF 26.19/18 LKS OSiR Pleszew 2019

17
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

TAK

911 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

18
STRĄCZKOWSKA Zofia 2005-03-13 Z/0170/19

TAK

117 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

19
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

476 NumerPDF 29.44/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

20
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

21
GUMNA Laura 2002-12-07 Z/3790/16

TAK

47 NumerPDF 29.10/17 MKS Baszta Szamotuły 2019

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

452 NumerPDF 58.77 58.37/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GÓRAL Wiktoria 2001-02-19 Z/3990/18

TAK

24 NumerPDF 61.03 61.03/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

3
FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 Z/1639/15

TAK

464 NumerPDF 65.81 62.56/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

4
ŻYWOT Agata 2001-03-24 Z/0738/17

TAK

150 NumerPDF 67.32 63.91/18 OŚ AZS Poznań 2019

5
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

461 NumerPDF 55.60/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
MATAN Zuzanna 2001-10-18 Z/1670/15

TAK

120 NumerPDF 63.69/18 MKL Jarocin 2019

7
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 59.16/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
SKOWRON Hanna 2001-06-25 Z/2247/18

TAK

128 NumerPDF 64.72/18 MKL Jarocin 2019

9
DUFFY Ewelina 2000-12-30 Z/0707/15

TAK

149 NumerPDF 65.38/17 OŚ AZS Poznań 2019

 
400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 58.81 58.08/18 LUKS Orkan Września 2019

2
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

67 NumerPDF 61.89 61.10/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF 62.23 62.23/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 Z/1532/17

TAK

349 NumerPDF 62.92 62.92/19 UKS Dąb Suchy Las 2019

5
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF 63.36 63.36/19 KS Gwardia Piła 2019

6
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

450 NumerPDF 63.80 63.80/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

7
SZCZEPANIAK Zuzanna 2002-03-12 Z/0449/16

TAK

182 NumerPDF 64.22 58.67/18 LKS OSiR Pleszew 2019

8
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

TAK

911 NumerPDF 64.75 64.75/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 64.76 62.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

10
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 65.35 64.66/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

11
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 66.03 65.39/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

12
PAŁUKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

476 NumerPDF 68.79 68.79/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

13
PLUTA Daria 2003-01-06 Z/1869/19

TAK

130 NumerPDF MKL Jarocin 2019

14
KRAWCZYK Wiktoria 2002-10-23 Z/3912/17

TAK

117 NumerPDF 59.98/18 MKL Jarocin 2019

15
NOWAKOWSKA Zuzanna 2002-08-25 Z/0635/17

TAK

162 NumerPDF 66.66/18 OŚ AZS Poznań 2019

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF 1:44.67 1:43.29/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

115 NumerPDF 1:45.20 1:45.20/19 KS Energetyk Poznań 2019

3
ZIARKIEWICZ Hanna 2006-09-04 Z/4237/18

TAK

113 NumerPDF 1:46.76 1:46.76/19 KS Energetyk Poznań 2019

4
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

814 NumerPDF 1:47.19 1:47.19/19 MKS Gniezno 2019

5
KOGUT Maja 2005-12-13 Z/4238/18

TAK

114 NumerPDF 1:49.55 1:49.55/19 KS Energetyk Poznań 2019

6
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 1:54.02 1:52.84/18 LKS Lubusz Słubice 2019

7
SZCZODRZYŃSKA Agata 2005-01-31 Z/2660/17

TAK

348 NumerPDF 1:58.74 1:53.18/18 UKS Dąb Suchy Las 2019

8
REDZIK Zuzanna 2006-02-05 Z/0872/19

TAK

678 NumerPDF 2:07.99 2:07.99/19 MKS Gniezno 2019

9
DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 Z/0871/19

TAK

621 NumerPDF 2:08.35 2:08.35/19 MKS Gniezno 2019

10
BUBACZ Wanessa 2005-03-16 Z/0870/19

TAK

967 NumerPDF 2:09.68 2:09.68/19 MKS Gniezno 2019

11
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

346 NumerPDF 1:37.28/18 UKS Dąb Suchy Las 2019

12
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 1:40.24/18 LKS Lubusz Słubice 2019

13
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF 1:51.57/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

14
ŻUREK Julia 2006-11-06 Z/3945/19

TAK

202 NumerPDF KS Żak Wałcz 2019

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 2:15.96 2:15.42/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 2:20.10 2:18.35/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

80 NumerPDF 2:21.27 2:18.87/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

159 NumerPDF 2:26.78 2:18.08/17 OŚ AZS Poznań 2019

5
NOWAK Katarzyna 2001-03-05 Z/2048/18

TAK

162 NumerPDF 2:34.50 2:34.50/19 OŚ AZS Poznań 2019

6
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 2:18.64/17 MKL Jarocin 2019

7
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 2:19.17/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
DUFFY Ewelina 2000-12-30 Z/0707/15

TAK

149 NumerPDF 2:27.27/17 OŚ AZS Poznań 2019

9
FRANEK Aleksandra 2001-07-07 Z/1124/19

TAK

842 NumerPDF 2:38.76/18 MKS Gniezno 2019

 
800 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

407 NumerPDF 2:15.13 2:15.13/19 LUKS Orkan Września 2019

2
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

55 NumerPDF 2:22.54 2:22.54/19 UKS Jedynka Gostyń 2019

3
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

68 NumerPDF 2:28.50 2:28.50/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
LOSY Anna 2003-05-23 Z/1076/18

TAK

310 NumerPDF 2:30.93 2:30.93/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
BUSZKA Miriam 2002-06-17 Z/1612/19

TAK

61 NumerPDF 2:46.71 2:46.71/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 Z/4600/18

TAK

147 NumerPDF MKL Jarocin 2019

7
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 2:27.25/17 MKL Jarocin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

146 NumerPDF 2:26.37/17 OŚ AZS Poznań 2019

9
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

TAK

305 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
LEWANDOWSKA Kinga 2003-09-11 Z/4130/18

TAK

957 NumerPDF 2:59.39/17 MKS Gniezno 2019

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

963 NumerPDF 4:55.62 4:50.76/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
KOPEĆ Julia 2001-10-31 Z/1153/18

TAK

70 NumerPDF 4:55.82 4:55.82/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

80 NumerPDF 4:55.08/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

118 NumerPDF 4:38.49/17 MKL Jarocin 2019

5
NOWAK Katarzyna 2001-03-05 Z/2048/18

TAK

162 NumerPDF 5:46.55/18 OŚ AZS Poznań 2019

6
ŁUKASIEWICZ Daria 2000-12-04 Z/2047/18

TAK

148 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

7
KOPEĆ Natalia 2001-10-31 Z/1152/18

TAK

71 NumerPDF 4:59.81/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
1500 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF 4:57.40 4:57.40/19 KS Gwardia Piła 2019

2
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 NumerPDF 5:03.52 5:03.52/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

135 NumerPDF 5:05.21 5:05.21/19 KS Gwardia Piła 2019

4
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF 5:15.84 5:05.67/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
WOLF Paulina 2003-01-18 Z/1574/17

TAK

518 NumerPDF 5:20.29 5:20.29/19 PLKS Gwda Piła 2019

6
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

191 NumerPDF 5:36.35 5:36.35/19 UKS Achilles Leszno 2019

7
PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 Z/2910/16

TAK

125 NumerPDF 4:48.80/18 MKL Jarocin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 Z/0308/17

TAK

95 NumerPDF MUKS Kadet Rawicz 2019

9
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

55 NumerPDF 4:59.91/18 UKS Jedynka Gostyń 2019

10
BUSZKA Miriam 2002-06-17 Z/1612/19

TAK

61 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

11
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASIEWICZ Daria 2000-12-04 Z/2047/18

TAK

148 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

2
KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 Z/0010/15

TAK

632 NumerPDF 11:21.17/17 MKS Gniezno 2019

 
3000 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Alicja 2003-03-12 Z/1430/17

TAK

178 NumerPDF LKS OSiR Pleszew 2019

2
WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 Z/1891/19

TAK

126 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

3
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

151 NumerPDF 9:59.98/18 KS Energetyk Poznań 2019

4
KUJAWA Julia 2003-03-18 Z/0701/19

TAK

116 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

5
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

462 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

6
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

67 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

140 NumerPDF 11:00.24/18 KS Gwardia Piła 2019

8
KURASZ Justyna 2003-05-15 Z/4898/18

TAK

135 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

301 NumerPDF 1.70 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 1.52 1.52/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

34 NumerPDF 1.55 1.60/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

2
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 1.34 1.34/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Skok wzwyż K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

452 NumerPDF 1.60 1.72/18 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/1089/18

TAK

315 NumerPDF 1.55 1.64/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.55 1.55/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
WAJNERT Samanta 2003-10-29 Z/0413/17

TAK

412 NumerPDF 1.50 1.57/18 LUKS Orkan Września 2019

5
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

TAK

537 NumerPDF 1.50 1.50/16 PLKS Gwda Piła 2019

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

62 NumerPDF 3.01/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Skok o tyczce K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

871 NumerPDF 3.00/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

147 NumerPDF 5.09 5.09/19 KS Gwardia Piła 2019

2
NOBIK Julia 2005-03-03 Z/3402/17

TAK

207 NumerPDF 5.01 5.11/18 UKS Olimp Duszniki 2019

3
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 Z/4131/18

TAK

814 NumerPDF 3.44/15 MKS Gniezno 2019

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

320 NumerPDF 6.06 6.06/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

93 NumerPDF 5.25 5.49/16 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

122 NumerPDF 4.93 5.25/18 MKL Jarocin 2019

4
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

78 NumerPDF 4.78 4.78/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

TAK

316 NumerPDF 5.42/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
Skok w dal K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

127 NumerPDF 5.47 5.66/17 MKL Jarocin 2019

2
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 5.33 5.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

3
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF 4.75 4.75/19 UKS Achilles Leszno 2019

4
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.75 4.93/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22 Z/5030/18

TAK

136 NumerPDF 4.72 4.98/18 KS Gwardia Piła 2019

6
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 4.62 4.83/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

21 NumerPDF 4.62 4.84/17 MKS Baszta Szamotuły 2019

8
PYCZEK Aleksandra 2003-04-11 Z/0299/17

TAK

70 NumerPDF 4.31 4.32/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

9
KUPCZYK Aleksandra 2002-04-26 Z/0696/19

TAK

318 NumerPDF 4.15 4.15/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 5.23/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
LEWANDOWSKA Kinga 2003-09-11 Z/4130/18

TAK

957 NumerPDF MKS Gniezno 2019

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

93 NumerPDF 11.00 11.40/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KAZIMIERSKA Wiktoria 2000-12-20 Z/5076/15

TAK

690 NumerPDF 10.32 10.59/17 UKS Skoczek Władysławów 2019

3
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

78 NumerPDF 10.13 10.13/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

34 NumerPDF 9.63 9.77/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

 
Trójskok K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

95 NumerPDF 11.88 12.06/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

2
MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 Z/0611/16

TAK

201 NumerPDF 11.37 11.37/19 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF 10.11 10.11/19 UKS Achilles Leszno 2019

4
JARMOLUK Weronika 2002-04-09 Z/2696/16

TAK

33 NumerPDF 9.99 9.99/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

5
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

745 NumerPDF 9.92 9.92/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 9.72 9.72/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 10.76 10.76/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 9.75 9.75/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 9.38 9.38/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

986 NumerPDF 9.08 9.10/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 8.82 8.82/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF 13.34 13.34/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 10.80 10.80/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 10.56 10.56/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 Z/3812/17

TAK

81 NumerPDF 10.22 10.86/18 LKS OSiR Pleszew 2019

5
STACHOWIAK Sandra 2003-05-15 Z/0287/17

TAK

72 NumerPDF 10.12 10.18/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

459 NumerPDF 9.20 9.20/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

444 NumerPDF 10.30 10.30/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 Z/3932/17

TAK

202 NumerPDF 8.63 8.63/19 UKS Olimp Duszniki 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 Z/3809/11

TAK

985 NumerPDF 39.34 50.49/00 LKS Lubusz Słubice 2019

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

42 NumerPDF 37.67 38.39/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PICK Wiktoria 2001-10-25 Z/3588/18

TAK

989 NumerPDF 24.06 24.24/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF 33.48 33.48/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
SZABLEWSKA Dominika 2003-01-22 Z/3812/17

TAK

81 NumerPDF 29.74 29.74/19 LKS OSiR Pleszew 2019

3
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 28.32 28.32/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
WALCZAK Katarzyna 2002-03-03 Z/3717/16

TAK

377 NumerPDF 27.42 27.42/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

209 NumerPDF 26.37 26.37/19 UKS Olimp Duszniki 2019

6
STACHOWIAK Sandra 2003-05-15 Z/0287/17

TAK

72 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAFRAN Marcelina 2004-05-20 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 29.91 29.91/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKORUPIŃSKA Marta 2000-01-21 Z/3104/15

TAK

18 NumerPDF 37.27 40.47/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 54.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2019

2
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

437 NumerPDF 49.12 49.12/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF 41.42 42.87/18 LUKS Start Nakło 2019

4
MĄDRA Julita 2003-02-15 Z/3964/17

TAK

15 NumerPDF 37.21 37.21/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

5
DOMINIKOWSKA Jagoda 2003-08-16 Z/0296/17

TAK

60 NumerPDF 34.34 34.34/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

82 NumerPDF 41.72/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAFRAN Marcelina 2004-05-20 Z/2636/17

TAK

17 NumerPDF 44.52 44.52/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

468 NumerPDF 35.62 35.62/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

140 NumerPDF 34.47 40.20/18 KS Gwardia Piła 2019

3
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

62 NumerPDF 30.45 34.00/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
TADYSZAK Julia 2000-02-06 Z/0870/15

TAK

208 NumerPDF 39.03/18 UKS Olimp Duszniki 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MIGDAŁEK Alicja 2003-01-20 Z/0867/15

TAK

204 NumerPDF 39.49 39.49/19 UKS Olimp Duszniki 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

208 NumerPDF 36.56 39.71/18 UKS Olimp Duszniki 2019

3
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

82 NumerPDF 32.82 32.82/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 29.23 30.57/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
MURACH Małgorzata 2003-04-17 Z/4120/18

TAK

139 NumerPDF 28.61 28.61/19 KS Gwardia Piła 2019

6
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

971 NumerPDF 26.45 28.77/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28 Z/3762/17

TAK

459 NumerPDF 25.18 25.18/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

8
ZYGMUNT Dominika 2003-12-17 Z/4900/18

TAK

139 NumerPDF 24.71 24.71/19 KS Gwardia Piła 2019

9
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

73 NumerPDF 28.99/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 Z/3932/17

TAK

202 NumerPDF 32.40 32.40/19 UKS Olimp Duszniki 2019

2
GRODZISKA Zuzanna 2004-04-13 Z/3119/19

TAK

32 NumerPDF 23.12 23.12/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

3
DROZDOWSKA Lena 2005-11-24 Z/0795/19

TAK

205 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2019

4
STOPYRA Patrycja 2005-02-17 Z/3932/19

TAK

140 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
Siedmiobój K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Siedmiobój K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

144 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

2
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

142 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
KOSIK Natalia 2003-02-25 Z/1112/17

TAK

138 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

 
5000 m chód K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HACZYK Marta 2003-03-30 Z/0007/18

TAK

604 NumerPDF 26:39 26:39/19 UKS Przełaj Żerków 2019

2
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

451 NumerPDF 27:12 27:12/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

610 NumerPDF 28:51 28:51/19 UKS Przełaj Żerków 2019

4
KASPRZAK Amelia 2003-12-22 Z/0699/17

TAK

611 NumerPDF 30:01 30:01/19 UKS Przełaj Żerków 2019

5
KOTLIŃSKA Zuzanna 2002-02-19 Z/0843/17

TAK

4 NumerPDF 32:28 31:06.57/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

6
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

461 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
10000 m chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

66 NumerPDF 14.88 14.88/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

479 NumerPDF 15.64 15.64/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

3
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

963 NumerPDF 16.43 16.43/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

4
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

986 NumerPDF 18.39 18.18/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
ŻOK Zofia 2001-03-20 Z/2450/17

TAK

12 NumerPDF 18.52 18.52/19 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

6
SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

142 NumerPDF 15.00/18 KS Gwardia Piła 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

427 NumerPDF 13.81 13.81/19 LUKS Orkan Września 2019

2
SZUŁCZYŃSKA Katarzyna 2002-10-12 Z/1425/17

TAK

42 NumerPDF 16.05 15.54/18 UKS Jedynka Gostyń 2019

3
RYDELLEK Wiktoria 2002-03-14 Z/0943/16

TAK

503 NumerPDF 16.37 16.37/19 PLKS Gwda Piła 2019

4
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

615 NumerPDF 17.63 17.63/19 UKS Przełaj Żerków 2019

5
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
400 m ppł K U20 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LOSY Aleksandra 2001-01-08 Z/0794/16

TAK

318 NumerPDF 66.01 65.56/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
MATAN Zuzanna 2001-10-18 Z/1670/15

TAK

120 NumerPDF MKL Jarocin 2019

3
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

91 NumerPDF 63.61/17 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
SZKARADKIEWICZ Joanna 2001-05-09 Z/2817/18

TAK

166 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

 
400 m ppł K U18 (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 77.37/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

348 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

3
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

413 NumerPDF 70.48/18 LUKS Orkan Września 2019

4
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

414 NumerPDF LUKS Orkan Września 2019

5
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
1500 m przeszkody K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

191 NumerPDF 5:56.77 5:56.77/19 UKS Achilles Leszno 2019

 
2000 m przeszkody K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GRZEGOROWSKA Julia
2. GRZELAK Hanna
3. KALINA Olga
4. LOSY Aleksandra
5. BENEDYKCIŃSKA Natalia
2000
2001
2001
2001
2000
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp.

2 1. FRĄCKOWIAK Oliwia
2. JANKOWSKA Martyna
3. NOWAK Zuzanna
4. NEUMANN Sara
2001
2000
2001
2000
NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp.

3 1. PIASZCZYŃSKA Ewa
2. KLAR Oliwia
3. ADAMCIO Dagmara
4. KANICKA Inga
2004
2005
2005
2005
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. III

 
4x100 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. GUMNA Laura
2. JARMOLUK Weronika
3. MAŁECKA Julia
4. SKOWROŃSKA Zuzanna
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MKS Baszta Szamotuły

2 1. KUPCZYK Aleksandra
2. LOSY Anna
3. SZCZEPANIAK Paulina
4. ŻYŁKA Marta
2002
2003
2003
2003
NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. II

3 1. KOSTKA Marianna
2. URBANIAK Jagoda
3. RZEPECKA Zuzanna
4. MRUGALSKA Nikola
2003
2002
2003
2002
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

4 1. PLUTA Daria
2. KRAWCZYK Wiktoria
3. MRÓWCZYŃSKA Marlena
4. JĘDRASZAK Roksana
5. PÓŁROLNICZAK Katarzyna
2003
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MKL Jarocin

5 1. DAMS Wiktoria
2. MAJEWSKA Marika
3. MATUSIAK Maria
4. ZIMNA Marta
2003
2002
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

6 1. SZWANKE Anna
2. KLIMASZYK Anastazja
3. WINCIOR Zuzanna
4. MAZUREK Aleksandra
2003
2002
2002
2003
NumerPDF OŚ AZS Poznań

7 1. POLL Roksana
2. SZYMKOWIAK Zofia
3. PAŁUKA Agnieszka
4. ROZMIAREK Ewelina
2002
2003
2003
2002
NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp.

 
4x400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KOPEĆ Julia
2. KOPEĆ Natalia
3. OBST Zuzanna
4. WESOŁOWSKA Kaja
5. LISIECKA Maria
2001
2001
2000
2001
2000
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

2 1. DUFFY Ewelina
2. RZEPCZYŃSKA Klaudia
3. WOJTYNIAK Julia
4. ŻYWOT Agata
5. RASIŃSKA Halina
6. SZKARADKIEWICZ Joanna
2000
2001
2000
2001
2001
2001
NumerPDF OŚ AZS Poznań

 
4x400 metrów K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. MATUSZCZAK Gabriela
2. MORSZNER Zofia
3. URBANIAK Jagoda
4. JANKOWSKA Gracjana
2003
2003
2002
2003
NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo

2 1. DAMS Wiktoria
2. GUZOWSKA Martyna
3. MAJEWSKA Marika
4. MATUSIAK Maria
2003
2003
2002
2002
NumerPDF LUKS Orkan Września

3 1. PLUTA Daria
2. KRAWCZYK Wiktoria
3. MRÓWCZYŃSKA Marlena
4. PÓŁROLNICZAK Katarzyna
5. PAWEŁCZYK Julia
2003
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MKL Jarocin

4 1. KLIMCZAK Karolina
2. KURASZ Justyna
3. WYROŚLAK Martyna
4. OSTRYCHARCZYK Ines
2003
2003
2002
2003
NumerPDF KS Gwardia Piła

5 1. WODNIK Agnieszka
2. KOZŁOWSKA Nikola
3. PANEK Katarzyna
4. PIETRZAK Alicja
5. RYBCZYŃSKA Martyna
2002
2003
2002
2003
2002
NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 10.88 10.84/18 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

306 NumerPDF 11.14 11.14/19 PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

3
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 11.15 11.00/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 Z/1792/18

TAK

934 NumerPDF 11.50 11.50/19 PK WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
ŚWIDERSKI Hubert 2004-01-20 Z/4954/18

TAK

209 NumerPDF 12.41 12.41/19 UKS Olimp Duszniki 2019

6
FECHNER Krzysztof 2006-09-14 Z/0011/19

TAK

207 NumerPDF 13.13 13.13/19 UKS Olimp Duszniki 2019

7
KUCHTA Jan 2004-09-04 Z/2814/18

TAK

349 NumerPDF UKS Dąb Suchy Las 2019

 
100 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 10.91 10.91/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

937 NumerPDF 10.91 10.91/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
BORYSIEWICZ Paweł 2001-05-21 Z/1156/18

TAK

84 NumerPDF 11.11 11.07/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

303 NumerPDF 11.15 11.10/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 11.21 11.20/18 MKL Jarocin 2019

6
FLORKOWSKI Jakub 2000-06-28 Z/0510/17

TAK

74 NumerPDF 11.39 11.39/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

308 NumerPDF 11.53 11.53/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 Z/2943/16

TAK

150 NumerPDF 11.53 11.23/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
WITA Kamil 2001-12-16 Z/1859/19

TAK

955 NumerPDF 11.72 11.72/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

10
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

TAK

319 NumerPDF 11.77 11.77/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

11
TECŁAW Sebastian 2001-07-02 Z/3518/15

TAK

135 NumerPDF 11.98 11.86/18 KS Gwardia Piła 2019

12
OLEJNICZAK Jakub 2001-02-19 Z/1151/18

TAK

82 NumerPDF 12.18 12.18/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

194 NumerPDF 12.28 12.28/19 UKS Achilles Leszno 2019

14
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

713 NumerPDF 10.77/18 LKS Maraton Turek 2019

 
100 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKE Jakub 2002-10-03 Z/4092/17

TAK

936 NumerPDF 11.31 11.31/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

2
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF 11.54 11.54/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

3
DUTKIEWICZ Filip 2003-04-21 Z/1986/19

TAK

16 NumerPDF 11.55 11.55/19 PLKS Gwda Piła 2019

4
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

310 NumerPDF 11.65 11.65/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 11.80 11.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

309 NumerPDF 11.93 11.93/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

200 NumerPDF 12.01 12.01/19 UKS Achilles Leszno 2019

8
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

406 NumerPDF 12.04 12.04/19 LUKS Orkan Września 2019

9
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-05 Z/0411/17

TAK

412 NumerPDF 12.12 12.12/19 LUKS Orkan Września 2019

10
MARCINIAK Adrian 2003-05-08 Z/4344/17

TAK

407 NumerPDF 12.23 12.23/19 LUKS Orkan Września 2019

11
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

701 NumerPDF 11.21/18 LKS Maraton Turek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
PAPROCKI Mateusz 2003-03-31 Z/5446/18

TAK

448 NumerPDF 11.82/18 PLKS Gwda Piła 2019

13
DUBIAK Gabriel 2003-04-06 Z/2481/19

TAK

10 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

14
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

521 NumerPDF 12.46/18 PLKS Gwda Piła 2019

 
200 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 21.85 21.85/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 Z/1557/15

TAK

111 NumerPDF 22.38 22.38/19 MKL Jarocin 2019

3
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

67 NumerPDF 22.55 22.19/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

306 NumerPDF 22.63 22.39/18 PK KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 Z/2943/16

TAK

150 NumerPDF 23.27 22.75/18 OŚ AZS Poznań 2019

6
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

148 NumerPDF 23.60 23.44/18 OŚ AZS Poznań 2019

7
STEMPNIAK Piotr 2001-07-27 Z/1191/18

TAK

319 NumerPDF 24.03 24.03/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
TECŁAW Sebastian 2001-07-02 Z/3518/15

TAK

135 NumerPDF 24.32 24.16/18 KS Gwardia Piła 2019

9
MACHOŃSKI Jakub 2000-03-30 Z/2384/16

TAK

110 NumerPDF 24.91 24.63/17 MKL Jarocin 2019

10
OŚKO Kacper 2001-12-02 Z/3506/15

TAK

194 NumerPDF 24.98 24.98/19 UKS Achilles Leszno 2019

11
POCZEWSKI Jan 1999-07-10 Z/4341/15

TAK

517 NumerPDF 23.53/17 PLKS Gwda Piła 2019

12
FLORKOWSKI Jakub 2000-06-28 Z/0510/17

TAK

74 NumerPDF 23.33/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
PILCH Eryk 2000-03-18 Z/0506/17

TAK

60 NumerPDF 23.76/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

14
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

303 NumerPDF 22.96/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

15
GAWEŁ Robert 2001-02-19 Z/0689/19

TAK

308 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

16
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

713 NumerPDF 22.40/18 LKS Maraton Turek 2019

17
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

206 NumerPDF 22.12/18 PK UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKI Piotr 2003-12-11 Z/1845/19

TAK

60 NumerPDF 0:25.00 SKS Unia Swarzędz 2019

2
KŁAK Mateusz 2005-12-19 Z/1651/19

TAK

62 NumerPDF 0:25.45 PK SKS Unia Swarzędz 2019

3
HOJNA Maksymilian 2004-12-12 Z/3937/19

TAK

65 NumerPDF 0:25.55 PK SKS Unia Swarzędz 2019

4
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF 22.90 22.90/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

5
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

604 NumerPDF 22.94 22.94/19 UKS Przełaj Żerków 2019

6
CZTERNASTY Jan 2003-09-29 Z/4011/18

TAK

200 NumerPDF 23.75 23.75/19 UKS Achilles Leszno 2019

7
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 23.77 23.77/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

406 NumerPDF 24.09 24.09/19 LUKS Orkan Września 2019

9
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

455 NumerPDF 24.54 24.54/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

10
CIESIELSKI Maksymilian 2002-06-12 Z/2892/18

TAK

151 NumerPDF 28.28 26.54/18 MKS-MOS Śrem 2019

11
REMBECKI Arkadiusz 2005-01-28 Z/1650/19

TAK

66 NumerPDF PK SKS Unia Swarzędz 2019

12
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

TAK

88 NumerPDF 24.07/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

13
GIEŁDA Filip 2002-04-03 Z/5111/18

TAK

148 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

14
MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-26 Z/3250/16

TAK

605 NumerPDF 23.83/18 UKS Przełaj Żerków 2019

15
ŁYSIAK Łukasz 2002-04-20 Z/3249/16

TAK

612 NumerPDF 23.57/18 UKS Przełaj Żerków 2019

16
KUCHTA Jan 2004-09-04 Z/2814/18

TAK

349 NumerPDF 26.81/18 PK UKS Dąb Suchy Las 2019

17
DUTKIEWICZ Filip 2003-04-21 Z/1986/19

TAK

16 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

18
GUŹDZIOŁ Paweł 2002-02-04 Z/3247/16

TAK

614 NumerPDF 24.07/18 UKS Przełaj Żerków 2019

 
400 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

307 NumerPDF 50.19 49.64/17 GKS Olimpia Grudziądz 2019

2
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

148 NumerPDF 52.10 51.44/18 OŚ AZS Poznań 2019

3
POCZEWSKI Jan 1999-07-10 Z/4341/15

TAK

517 NumerPDF 51.01/17 PLKS Gwda Piła 2019

4
OLEJNICZAK Jakub 2001-02-19 Z/1151/18

TAK

82 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
PILCH Eryk 2000-03-18 Z/0506/17

TAK

60 NumerPDF 52.51/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

6
MACHOŃSKI Jakub 2000-03-30 Z/2384/16

TAK

110 NumerPDF 54.13/16 MKL Jarocin 2019

7
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

192 NumerPDF 49.76/18 PK UKS Achilles Leszno 2019

 
400 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

TAK

88 NumerPDF 51.83 51.83/19 MUKS Kadet Rawicz 2019

2
PATELA Mikołaj 2002-03-02 Z/1505/15

TAK

81 NumerPDF 53.35 53.35/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
KONEK Paweł 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

526 NumerPDF 53.69 52.78/18 PLKS Gwda Piła 2019

4
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

455 NumerPDF 53.86 53.86/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

5
ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 Z/0845/17

TAK

315 NumerPDF 54.14 54.14/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

6
GIEŁDA Filip 2002-04-03 Z/5111/18

TAK

148 NumerPDF 54.25 54.25/19 MKS-MOS Śrem 2019

7
DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 Z/1075/18

TAK

310 NumerPDF 54.29 54.29/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

8
JĘDRZEJCZAK Jakub 2003-01-24 Z/2451/17

TAK

20 NumerPDF 55.86 55.86/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

9
PYŻALSKI Dawid 2002-07-28 Z/3789/16

TAK

23 NumerPDF 56.25 54.66/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

10
CIESIELSKI Maksymilian 2002-06-12 Z/2892/18

TAK

151 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

11
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 52.97/18 OŚ AZS Poznań 2019

12
GALAS Kacper 2002-04-26 Z/1462/16

TAK

86 NumerPDF 58.10/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

13
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

513 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2019

14
LEWAŃSKI Mirosław 2004-03-09 Z/3904/19

TAK

207 NumerPDF UKS Olimp Duszniki 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAUPT Maciej 2005-05-13 Z/5207/18

TAK

157 NumerPDF 1:39.25 1:39.25/19 OŚ AZS Poznań 2019

2
MELIŃSKI Mikołaj 2005-01-16 Z/3818/17

TAK

158 NumerPDF 1:40.73 1:40.73/19 OŚ AZS Poznań 2019

3
KUKURENDA Adam 2006-03-20 Z/4129/18

TAK

878 NumerPDF 1:57.80 1:57.80/19 MKS Gniezno 2019

4
RZECZKOWSKI Aleksander 2005-05-13 Z/5033/18

TAK

206 NumerPDF 1:56.91/18 KS Żak Wałcz 2019

5
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF 1:38.60/18 PLKS Gwda Piła 2019

 
800 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DACHTERA Adam 2001-02-14 Z/0785/15

TAK

164 NumerPDF 1:58.66 1:57.26/18 OŚ AZS Poznań 2019

2
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 2:01.37 2:01.37/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

3
DZIUBA Filip 2001-09-23 Z/6107/15

TAK

511 NumerPDF 2:04.71 2:02.31/17 PLKS Gwda Piła 2019

4
SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 Z/1535/16

TAK

509 NumerPDF 2:02.40/18 PLKS Gwda Piła 2019

5
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

178 NumerPDF 1:57.85/18 LKS OSiR Pleszew 2019

6
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 2:05.52/17 PLKS Gwda Piła 2019

 
800 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 Z/0692/19

TAK

320 NumerPDF 1:58.60 1:58.60/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

139 NumerPDF 1:59.23 1:59.23/19 OŚ AZS Poznań 2019

3
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/1573/18

TAK

155 NumerPDF 2:03.24 2:03.24/19 OŚ AZS Poznań 2019

4
PATELA Mikołaj 2002-03-02 Z/1505/15

TAK

81 NumerPDF 2:04.36 2:04.36/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

5
RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 Z/2581/17

TAK

149 NumerPDF 2:04.84 2:04.84/19 MKS-MOS Śrem 2019

6
GALAS Kacper 2002-04-26 Z/1462/16

TAK

86 NumerPDF 2:07.10 2:07.10/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/1575/18

TAK

165 NumerPDF 2:08.04 2:08.04/19 OŚ AZS Poznań 2019

8
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

911 NumerPDF 2:09.67 2:09.67/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

70 NumerPDF 2:10.42 2:10.42/19 LKS OSiR Pleszew 2019

10
ŻAK Mateusz 2003-04-30 Z/1576/18

TAK

161 NumerPDF 2:15.73 2:15.73/19 OŚ AZS Poznań 2019

11
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

111 NumerPDF 2:17.30/17 KS Energetyk Poznań 2019

12
WŁODARCZYK Patryk 2003-05-15 Z/1549/17

TAK

601 NumerPDF MKS Gniezno 2019

 
1500 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 4:12.13 4:12.13/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

167 NumerPDF 4:19.25 4:19.25/19 PK OŚ AZS Poznań 2019

3
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 4:05.30/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 4:21.21/17 PLKS Gwda Piła 2019

5
DZIUBA Filip 2001-09-23 Z/6107/15

TAK

511 NumerPDF 4:27.83/17 PLKS Gwda Piła 2019

 
1500 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

911 NumerPDF 4:34.07 4:34.07/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 Z/5091/18

TAK

64 NumerPDF 4:42.73 4:42.73/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
SZCZUREK Kacper 2003-03-12 Z/2379/17

TAK

21 NumerPDF 4:50.52 4:50.52/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

4
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

158 NumerPDF 4:40.91/18 OŚ AZS Poznań 2019

5
ŻAK Mateusz 2003-04-30 Z/1576/18

TAK

161 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

6
RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 Z/2581/17

TAK

149 NumerPDF MKS-MOS Śrem 2019

 
3000 metrów M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

153 NumerPDF 8:45.29/18 OŚ AZS Poznań 2019

2
BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 Z/0284/19

TAK

169 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

3
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

142 NumerPDF 9:02.20/18 OŚ AZS Poznań 2019

4
LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 Z/1159/16

TAK

800 NumerPDF 9:02.10/18 MKS Gniezno 2019

 
3000 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RETTIG Rafał 2002-09-23 Z/0695/19

TAK

301 NumerPDF 9:58.26 9:58.26/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
MATYJA Kamil 2002-09-11 Z/1807/18

TAK

158 NumerPDF 10:04.13 10:04.13/19 OŚ AZS Poznań 2019

3
JANKOWSKI Marek 2003-02-19 Z/0693/19

TAK

312 NumerPDF 10:12.42 10:12.42/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
ORYWAŁ Mateusz 2003-03-17 Z/0351/17

TAK

161 NumerPDF KS Energetyk Poznań 2019

5
MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 Z/0923/16

TAK

140 NumerPDF OŚ AZS Poznań 2019

6
CIECZKA Maksymilian 2002-09-01 Z/5091/18

TAK

64 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIER Oskar 2000-11-16 Z/0484/15

TAK

75 NumerPDF 1.85 1.88/16 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 Z/3561/18

TAK

459 NumerPDF UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

 
Skok wzwyż M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

403 NumerPDF 1.96 1.96/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

529 NumerPDF 1.90 1.90/19 PLKS Gwda Piła 2019

3
ORLIK Miłosz 2003-02-22 Z/2378/17

TAK

25 NumerPDF 1.70 1.70/18 MKS Baszta Szamotuły 2019

4
MACIOS Mikołaj 2003-03-14 Z/4244/18

TAK

28 NumerPDF 1.60 1.70/18 PLKS Gwda Piła 2019

 
Skok o tyczce M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIKORA Mateusz 2001-11-07 Z/3517/15

TAK

138 NumerPDF 2.80 3.30/17 KS Gwardia Piła 2019

 
Skok o tyczce M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

000 NumerPDF 3.60 3.60/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

307 NumerPDF 6.32 6.32/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 Z/2620/17

TAK

512 NumerPDF 6.77/17 PLKS Gwda Piła 2019

 
Skok w dal M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
YARUSHINSKIY Nikita 2000-04-08 Z/3561/18

TAK

459 NumerPDF 6.62 6.62/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

2
WASZAK Krzysztof 2000-01-16 Z/2346/17

TAK

411 NumerPDF 6.21 6.38/18 LUKS Orkan Września 2019

3
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

63 NumerPDF 6.20 6.29/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

4
SIKORA Mateusz 2001-11-07 Z/3517/15

TAK

138 NumerPDF 6.01 6.01/19 KS Gwardia Piła 2019

5
SZYMANEK Hubert 2001-06-01 Z/2336/18

TAK

138 NumerPDF 5.62 5.62/19 KS Gwardia Piła 2019

6
BORYSIEWICZ Paweł 2001-05-21 Z/1156/18

TAK

84 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Skok w dal M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZAK Jacek 2002-04-10 Z/3565/16

TAK

510 NumerPDF 6.67 6.67/19 PLKS Gwda Piła 2019

2
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

85 NumerPDF 6.37 6.37/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 6.37 6.37/19 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 Z/0690/19

TAK

310 NumerPDF 6.34 6.34/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 NumerPDF 6.34 6.34/19 LUKS Orkan Września 2019

6
TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 Z/1082/18

TAK

309 NumerPDF 6.06 6.30/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

7
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

193 NumerPDF 6.23/17 UKS Achilles Leszno 2019

 
Trójskok M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WASZAK Krzysztof 2000-01-16 Z/2346/17

TAK

411 NumerPDF 13.00 13.30/18 LUKS Orkan Września 2019

2
KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 Z/1368/15

TAK

63 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Trójskok M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROGAL Nikodem 2002-03-20 Z/2142/16

TAK

89 NumerPDF 12.42 13.00/18 MUKS Kadet Rawicz 2019

2
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

90 NumerPDF 11.99 11.99/19 MUKS Kadet Rawicz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

404 NumerPDF 11.47 11.47/19 LUKS Orkan Września 2019

4
KŁODAWSKI Kamil 2003-05-29 Z/2663/17

TAK

695 NumerPDF 11.23 11.47/18 UKS Skoczek Władysławów 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

421 NumerPDF 14.73 14.73/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

452 NumerPDF 18.46 18.46/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOSTKA Patryk 2001-02-10 Z/1366/15

TAK

77 NumerPDF 13.61 13.61/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

3
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

888 NumerPDF 15.44/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

457 NumerPDF 16.24 16.24/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOZINA Filip 2002-05-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 14.18 15.24/18 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

410 NumerPDF 13.67 13.67/19 LUKS Orkan Września 2019

4
PRZYBYŁA Konrad 2003-10-02 Z/1383/17

TAK

956 NumerPDF 11.43 11.43/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

5
DOBICKI Jakub 2002-04-19 Z/4777/18

TAK

75 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

421 NumerPDF 39.71 39.71/19 LUKS Orkan Września 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

452 NumerPDF 56.53 56.53/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

457 NumerPDF 46.96 46.96/19 UKS Orkan Środa Wlkp. 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 43.10 43.10/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
REWERS Mikołaj 2002-08-13 Z/4814/18

TAK

410 NumerPDF 41.31 41.31/19 LUKS Orkan Września 2019

4
KOZINA Filip 2002-05-07 Z/3716/16

TAK

959 NumerPDF 38.30 38.30/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
NOWAK Bruno 2002-05-01 Z/2557/19

TAK

756 NumerPDF 33.30 33.30/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
DOBICKI Jakub 2002-04-19 Z/4777/18

TAK

75 NumerPDF 30.55 30.55/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
PRZYBYŁA Konrad 2003-10-02 Z/1383/17

TAK

956 NumerPDF 24.54 24.54/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

60 NumerPDF 61.71 61.71/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

886 NumerPDF 45.14 45.14/19 LUKS Start Nakło 2019

3
KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 Z/3347/19

TAK

419 NumerPDF 40.17 40.17/19 LUKS Orkan Września 2019

4
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

865 NumerPDF 30.27/18 LUKS Start Nakło 2019

5
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 NumerPDF MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PITER Marcin 1997-03-06 Z/0318/13

TAK

21 NumerPDF 34.68 39.94/16 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

972 NumerPDF 49.84 49.84/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

2
WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 Z/5938/15

TAK

954 NumerPDF 48.15 48.15/19 WMLKS Nadodrze Powodowo 2019

3
KARDACZ Jakub 2001-04-06 Z/0866/15

TAK

88 NumerPDF 44.01 44.01/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

78 NumerPDF 52.54 52.54/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

2
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

48 NumerPDF 45.60 45.60/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

3
CZERWIŃSKI Marcel 2003-10-06 Z/0851/17

TAK

207 NumerPDF 41.13 41.13/19 UKS Achilles Leszno 2019

4
NOWAK Bruno 2002-05-01 Z/2557/19

TAK

756 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Dziesięciobój M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

22 NumerPDF 5225/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

 
Dziesięciobój M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYSMAN Kacper 2002-01-12 Z/3055/16

TAK

2 NumerPDF 3879 4116/18 UMKS Iskra Wolsztyn 2019

2
BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 Z/2641/17

TAK

146 NumerPDF KS Gwardia Piła 2019

3
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

505 NumerPDF 5094/18 MKL Toruń 2019

 
10000 m chód M U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
10000 m chód M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Dawid 2002-04-07 Z/3242/16

TAK

613 NumerPDF 51:54 51:54/19 UKS Przełaj Żerków 2019

2
KONEK Piotr 2002-01-02 Z/0205/17

TAK

508 NumerPDF 55:08 55:08/19 PLKS Gwda Piła 2019

3
CZACZYK Mateusz 2002-05-27 Z/3245/16

TAK

603 NumerPDF 59:14 58:55.22/18 UKS Przełaj Żerków 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1