Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego LZS. Mityng
LUBAWA, 15.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 12.69 12.69/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.97 12.55/18 LUKS Orneta 2019

3
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF 13.16 13.07/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 13.50 13.30/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

5
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 13.76 13.30/17 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

134 NumerPDF 13.81 13.30/17 LKS Lubawa 2019

7
IWICZUK Natalia 2003-09-14 Z/3204/19

TAK

3 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
SOJKA Kamila 2001-06-16 Z/0843/18

TAK

2 NumerPDF 15.15/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

9
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 12.89/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

10
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

2 NumerPDF 13.94/18 MLKS Ostróda 2019

11
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 13.71/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

12
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 13.60/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

13
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

133 NumerPDF 13.72/17 LKS Lubawa 2019

14
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

136 NumerPDF 14.86/15 LKS Lubawa 2019

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

1 NumerPDF 12.89 12.89/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 13.29 13.29/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

3
BIAŁEK Magdalena 2005-02-20 Z/1288/19

TAK

37 NumerPDF 13.65 13.65/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

4
SZAUER Anna 2005-03-26 Z/5707/18

TAK

187 NumerPDF 13.68 13.68/19 LKS Lubawa 2019

5
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 13.75 13.44/18 GUKS Asy Dywity 2019

6
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

5 NumerPDF 13.97 13.97/19 MLKS Ostróda 2019

7
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

185 NumerPDF 14.09 14.09/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

8
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

357 NumerPDF 14.13 14.13/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

9
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

189 NumerPDF 14.28 13.47/18 LKS Lubawa 2019

10
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 Z/0035/18

TAK

6 NumerPDF 14.32 14.25/18 GUKS Asy Dywity 2019

11
ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 Z/0102/18

TAK

703 NumerPDF 14.64 14.64/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

12
KLIMASZEWSKA Zofia 2005-01-08 Z/5711/18

TAK

4 NumerPDF 14.74 14.74/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

13
ZDROJEWSKA Wiktoria 2004-10-07 Z/0071/18

TAK

190 NumerPDF 14.76 14.76/19 LKS Lubawa 2019

14
BARANOWSKA Weronika 2005-02-08 Z/2819/19

TAK

171 NumerPDF 15.31 15.31/19 LKS Lubawa 2019

15
LIJEWSKA Magdalena 2005-05-06 Z/1290/19

TAK

36 NumerPDF 16.23 16.23/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

16
ROPEL Amelia 2004-12-15 Z/0105/19

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

17
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

18
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 Z/0068/18

TAK

54 NumerPDF 14.36/18 UKS Atos Woźnice 2019

19
FIL Emilia 2005-12-05 Z/5712/18

TAK

7 NumerPDF 16.68/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

20
BAGIEŃSKA Maja 2004-04-29 Z/0048/19

TAK

112 NumerPDF 14.75/18 LKS Korab Olecko 2019

21
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

8 NumerPDF 14.23/18 CSiR Susz 2019

22
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 13.45/18 GUKS Asy Dywity 2019

23
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

24
BRYGOŁA Beata 2004-03-10 Z/5502/18

TAK

34 NumerPDF 14.95/17 UKS Atos Woźnice 2019

25
GROCHOWALSKA Nadia 2005-09-17 Z/1115/19

TAK

251 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

26
SULIMA Oliwia 2004-01-16 Z/1131/19

TAK

102 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

27
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

303 NumerPDF 14.16/17 MUKL Brodnica 2019

28
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

8 NumerPDF MLKS Ostróda 2019

29
EWERTOWSKA Anna 2005-11-10 Z/1064/19

TAK

164 NumerPDF 16.67/18 LKS Lubawa 2019

30
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 15.74/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

31
KRASNODĘBSKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Orneta 2019

32
ZABIELSKA Dominika 2005-09-11 Z/1289/19

TAK

35 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

33
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

9 NumerPDF 16.46/17 CSiR Susz 2019

34
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF 13.72/18 CSiR Susz 2019

 
100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 Z/1287/19

TAK

22 NumerPDF 13.83 13.83/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

2
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

5 NumerPDF 14.53 14.53/19 GUKS Asy Dywity 2019

3
KAMINIECKA Milena 2006-04-03 Z/0185/19

TAK

12 NumerPDF 14.67 14.67/19 CSiR Susz 2019

4
WRÓBEL Olivia 2006-06-23 Z/0839/19

TAK

56 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

5
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

6
FABER Aleksandra 2006-03-18 Z/0911/19

TAK

11 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

7
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

222 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

8
WOŹNIAK Kinga 2006-10-14 Z/3150/19

TAK

175 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

9
SZYSZKA Paulina 2007-02-18 Z/1829/18

TAK

171 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

10
LIGMAN Patrycja 2006-09-09 Z/3068/19

TAK

84 NumerPDF LKS Lubawa 2019

11
URLICKA Nicola 2007-07-22 Z/0091/18

TAK

219 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

12
ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 Z/0104/19

TAK

107 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

13
DROZD Oliwia 2007-07-07 Z/0912/19

TAK

3 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

14
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

15
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

33 NumerPDF 15.94/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

16
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

21 NumerPDF 14.30/18 CSiR Susz 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

44 NumerPDF 26.38 26.38/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 26.78 25.78/18 LUKS Orneta 2019

3
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

1 NumerPDF 26.84 26.84/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

218 NumerPDF 27.58 27.29/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

5
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

701 NumerPDF 28.06 28.06/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

6
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

184 NumerPDF 28.48 26.93/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

7
UZARSKA Julia 2003-05-05 Z/0420/17

TAK

134 NumerPDF 29.03 28.09/18 LKS Lubawa 2019

8
IWICZUK Natalia 2003-09-14 Z/3204/19

TAK

3 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

9
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 26.17/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

10
UMIŃSKA Bianka 2004-04-15 Z/3328/19

TAK

230 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

11
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 27.35/18 MLKS Ostróda 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
KACA Anna 2005-08-25 Z/0183/19

TAK

8 NumerPDF CSiR Susz 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 44.71 44.71/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

2
BULIK Patrycja 2005-03-11 Z/0096/18

TAK

189 NumerPDF 45.15 45.15/19 LKS Lubawa 2019

3
KOPKO Zuzanna 2005-02-08 Z/0767/19

TAK

53 NumerPDF 46.22 46.22/19 UKS Atos Woźnice 2019

4
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

5 NumerPDF 46.24 46.24/19 MLKS Ostróda 2019

5
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

TAK

702 NumerPDF 47.05 46.03/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

6
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 47.26 45.85/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

7
CEBULA Aurelia 2005-01-26 Z/0363/18

TAK

185 NumerPDF 47.53 47.53/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

8
DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

113 NumerPDF 47.98 47.98/19 LKS Korab Olecko 2019

9
ZADROGA Wiktoria 2004-11-26 Z/0102/18

TAK

703 NumerPDF 48.88 48.44/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

10
BIAŁEK Magdalena 2005-02-20 Z/1288/19

TAK

37 NumerPDF 49.27 49.27/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

11
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12 Z/0035/18

TAK

6 NumerPDF 49.92 47.84/18 GUKS Asy Dywity 2019

12
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

8 NumerPDF 49.94 47.90/18 MLKS Ostróda 2019

13
ROCHEWICZ Aleksandra 2005-10-18 Z/0092/18

TAK

211 NumerPDF 51.18 51.18/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

14
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 Z/0068/18

TAK

54 NumerPDF 46.91/18 UKS Atos Woźnice 2019

15
KLIMASZEWSKA Zofia 2005-01-08 Z/5711/18

TAK

4 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

16
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 42.80/18 GUKS Asy Dywity 2019

17
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

TAK

1 NumerPDF 50.47/18 GUKS Asy Dywity 2019

18
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 44.82/18 GUKS Asy Dywity 2019

19
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

TAK

1 NumerPDF 53.10/17 GUKS Asy Dywity 2019

20
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 Z/1692/18

TAK

217 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

21
SULIMA Oliwia 2004-01-16 Z/1131/19

TAK

102 NumerPDF 47.93/18 LKS Korab Olecko 2019

22
KRASNODĘBSKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Orneta 2019

23
KACA Julia 2005-12-03 Z/0247/19

TAK

9 NumerPDF 56.26/17 CSiR Susz 2019

24
SZMIGIEL Julia 2005-12-15 Z/0187/19

TAK

15 NumerPDF CSiR Susz 2019

25
MARSZELEWSKA Kinga 2005-10-04 Z/3226/19

TAK

162 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 Z/0186/19

TAK

21 NumerPDF 45.50 45.50/19 CSiR Susz 2019

2
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF 50.69 50.64/18 GUKS Asy Dywity 2019

3
DROZD Oliwia 2007-07-07 Z/0912/19

TAK

3 NumerPDF 51.05 51.05/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

724 NumerPDF 51.47 51.30/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

5
KAMINIECKA Milena 2006-04-03 Z/0185/19

TAK

12 NumerPDF 51.69 48.47/18 CSiR Susz 2019

6
URLICKA Nicola 2007-07-22 Z/0091/18

TAK

219 NumerPDF 52.03 52.03/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

7
FABER Aleksandra 2006-03-18 Z/0911/19

TAK

11 NumerPDF 53.44 53.44/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 Z/3073/19

TAK

222 NumerPDF 53.78 53.78/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

9
MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 Z/0442/18

TAK

716 NumerPDF 55.62 55.62/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

10
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

226 NumerPDF 55.88 55.88/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

11
ULEWICZ Wiktoria 2006-01-19 Z/0104/19

TAK

107 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

12
ZIENKIEWICZ Eliza 2007-06-14 Z/3149/19

TAK

172 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

13
KLIMCZAK Amelia 2006-10-23 Z/0740/19

TAK

173 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

14
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

22 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

15
NĄĆ Oliwia 2009-01-03 Z/3575/19

TAK

34 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

16
GÓRNA Dorota 2006-03-21 Z/3179/19

TAK

5 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

17
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

730 NumerPDF 56.05/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

18
KONOPKA Zofia 2006-11-15 Z/3578/19

TAK

33 NumerPDF 56.36/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

19
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

99 NumerPDF 55.38/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WROŃSKA Laura 2003-06-11 Z/0421/17

TAK

136 NumerPDF 66.76 66.76/19 LKS Lubawa 2019

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 62.18/18 LUKS Orneta 2019

3
SOJKA Kamila 2001-06-16 Z/0843/18

TAK

2 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 Z/0482/18

TAK

701 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2019

5
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

228 NumerPDF 61.79/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

2 NumerPDF 70.20/18 MLKS Ostróda 2019

7
KRASNODĘBSKA Natalia 2004-07-02 Z/4169/17

TAK

17 NumerPDF LUKS Orneta 2019

8
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

133 NumerPDF LKS Lubawa 2019

9
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

135 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

21 NumerPDF 1:40.30 1:40.30/19 GUKS Asy Dywity 2019

2
ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 Z/0710/19

TAK

357 NumerPDF 1:40.42 1:40.42/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 1:41.04 1:41.04/19 UKS Atos Woźnice 2019

4
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF 1:46.88 1:46.88/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

5
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

5 NumerPDF 1:55.37 1:47.48/18 MLKS Ostróda 2019

6
WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 Z/2339/19

TAK

1 NumerPDF 1:58.18 1:58.18/19 MLKS Ostróda 2019

7
JANKOWSKA Anna 2004-08-12 Z/0103/19

TAK

111 NumerPDF 1:53.13/18 LKS Korab Olecko 2019

8
PIAŚCIK Weronika 2005-05-12 Z/0904/19

TAK

6 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

9
PIOTROWSKA Rozalia 2004-11-16 Z/0129/19

TAK

109 NumerPDF 1:55.64/18 LKS Korab Olecko 2019

10
KOWALEWSKA Oliwia 2005-03-28 Z/0106/19

TAK

110 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

11
CZAPKOWSKA Natalia 2005-11-25 Z/0341/19

TAK

108 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

12
KOZŁOWSKA Lena 2005-08-16 Z/1694/18

TAK

227 NumerPDF 2:01.12/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

13
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0711/19

TAK

1 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

14
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

TAK

1 NumerPDF 2:06.99/18 GUKS Asy Dywity 2019

15
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27 Z/0036/18

TAK

1 NumerPDF 2:01.24/18 GUKS Asy Dywity 2019

16
CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 Z/0104/18

TAK

700 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2019

17
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

222 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

18
SIKORA Weronika 2005-12-16 Z/2472/17

TAK

37 NumerPDF 1:48.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

19
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

62 NumerPDF 1:50.71/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

20
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 1:40.59/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

3 NumerPDF 1:47.71 1:47.71/19 MLKS Ostróda 2019

2
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

31 NumerPDF 1:50.78 1:50.78/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

3
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

176 NumerPDF 1:56.50 1:56.50/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
GARBINO Maria 2006-03-17 Z/1934/18

TAK

22 NumerPDF 1:58.14 1:52.10/18 GUKS Asy Dywity 2019

5
ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 Z/3156/19

TAK

730 NumerPDF 2:00.79 2:00.79/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

6
BIEŃKOWSKA Aleksandra 2006-06-09 Z/3180/19

TAK

8 NumerPDF 2:13.13 2:13.13/19 GUKS Asy Dywity 2019

7
ŹREBIEC Katarzyna 2007-07-27 Z/0900/19

TAK

8 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
WOŹNIAK Kinga 2006-10-14 Z/3150/19

TAK

175 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

9
JEZNACH Patrycja 2006-09-09 Z/0090/18

TAK

222 NumerPDF 1:54.47/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

10
DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 Z/3225/19

TAK

18 NumerPDF 2:18.46/18 LKS Lubawa 2019

11
SZAUER Julia 2007-08-09 Z/2820/19

TAK

481 NumerPDF LKS Lubawa 2019

12
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

99 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF 2:36.17/18 LKS Korab Olecko 2019

2
TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

5 NumerPDF 2:43.53/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

105 NumerPDF 2:45.15/18 LKS Korab Olecko 2019

4
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

227 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

5
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

TAK

58 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

184 NumerPDF 1.60 1.65/17 UKS Gimpas Pasłęk 2019

2
KOZŁOWSKA Oktawia 2002-06-14 Z/4235/17

TAK

10 NumerPDF 1.35/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

135 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 Z/0917/19

TAK

1 NumerPDF 1.63 1.63/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

2
SOWIŃSKA Wiktoria 2005-05-07 Z/0873/19

TAK

305 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

1 NumerPDF 5.54 5.94/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 4.82 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2019

3
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF 4.57 4.57/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

4
DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 Z/3542/17

TAK

11 NumerPDF 3.85 4.49/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

303 NumerPDF 4.72 4.96/18 MUKL Brodnica 2019

2
MACZUKIN Mariola 2004-06-21 Z/0100/18

TAK

702 NumerPDF 4.47 4.55/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

3
GORZKA Patrycja 2005-05-01 Z/3505/19

TAK

5 NumerPDF 4.14 4.14/19 UKS MOSiR Działdowo 2019

4
ZABIELSKA Dominika 2005-09-11 Z/1289/19

TAK

35 NumerPDF 3.52 3.52/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

5
LIJEWSKA Magdalena 2005-05-06 Z/1290/19

TAK

36 NumerPDF 3.25 3.25/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

6
FIL Emilia 2005-12-05 Z/5712/18

TAK

7 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

7
ZYCH Julia 2004-04-15 Z/3108/18

TAK

3 NumerPDF 4.26/18 GUKS Asy Dywity 2019

8
CHOMIK Marta 2005-10-10 Z/3799/18

TAK

1 NumerPDF GUKS Asy Dywity 2019

9
CHOMEJ Wiktoria 2004-05-02 Z/0104/18

TAK

700 NumerPDF 3.99/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

10
BRYGOŁA Beata 2004-03-10 Z/5502/18

TAK

34 NumerPDF 3.78/18 UKS Atos Woźnice 2019

11
GROCHOWALSKA Nadia 2005-09-17 Z/1115/19

TAK

251 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

12
DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 Z/0707/19

TAK

222 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

13
ROPEL Amelia 2004-12-15 Z/0105/19

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

14
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 Z/0067/18

TAK

42 NumerPDF 4.76/18 UKS Atos Woźnice 2019

15
TOMCZYK Aleksandra 2004-01-03 Z/3506/19

TAK

2 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Skok w dal K ze strefy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 Z/0902/19

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
WRÓBEL Olivia 2006-06-23 Z/0839/19

TAK

56 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

3
ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 Z/0784/18

TAK

176 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

4
ZIENKIEWICZ Eliza 2007-06-14 Z/3149/19

TAK

172 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
SZYSZKA Paulina 2007-02-18 Z/1829/18

TAK

171 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

6
KLIMCZAK Amelia 2006-10-23 Z/0740/19

TAK

173 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

7
FANSLAU Martyna 2006-02-03 Z/3074/19

TAK

226 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

8
MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 Z/0442/18

TAK

716 NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto 2019

9
ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 Z/0377/18

TAK

724 NumerPDF 3.97/18 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

10
WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 Z/0834/19

TAK

58 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

11
PIELKA Kinga 2006-07-20 Z/0838/19

TAK

59 NumerPDF UKS Atos Woźnice 2019

12
CYTLAŁ Maria 2009-03-15 Z/3504/19

TAK

22 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

13
OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 Z/1287/19

TAK

22 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

14
SZULC Paulina 2007-03-07 Z/3579/19

TAK

99 NumerPDF 3.90/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 9.23/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

140 NumerPDF 14.27 14.27/19 LKS Lubawa 2019

2
DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 Z/3542/17

TAK

11 NumerPDF 9.46 9.46/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 9.06 9.90/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

4
GRUCA Gabriela 2003-05-27 Z/3543/17

TAK

12 NumerPDF 8.34 8.34/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

5
SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07-10 Z/3547/17

TAK

7 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

6
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 8.17/18 LKS Lubawa 2019

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 8.97 8.97/19 LKS Lubawa 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

184 NumerPDF 24.33 25.14/18 UKS Gimpas Pasłęk 2019

2
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

6 NumerPDF 31.98/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

55 NumerPDF 57.59/16 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCA Gabriela 2003-05-27 Z/3543/17

TAK

12 NumerPDF 25.97 30.11/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

139 NumerPDF 24.62 33.03/18 LKS Lubawa 2019

3
SKŁODOWSKA Oliwia 2002-07-10 Z/3547/17

TAK

7 NumerPDF 27.36/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 20.18/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 Z/1128/19

TAK

113 NumerPDF 26.88 26.88/19 LKS Korab Olecko 2019

2
GRZYWACZ Agata 2004-04-06 Z/3104/18

TAK

179 NumerPDF 25.72 25.72/19 LKS Lubawa 2019

3
DYBICH Daria 2004-08-17 Z/3103/18

TAK

182 NumerPDF 16.12 17.10/18 LKS Lubawa 2019

4
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31 Z/5706/18

TAK

5 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BRYGOŁA Beata
2. WAWRZYNOWICZ Julia
3. BIEGAJ Oliwia
4. KOPKO Zuzanna
2004
2004
2004
2005
NumerPDF UKS Atos Woźnice

2 1. ZADROGA Wiktoria
2. MACZUKIN Mariola
3. CHOMEJ Wiktoria
4. JANKOWSKA Urszula
2004
2004
2004
2002
NumerPDF KS Jelonki Dobre Miasto

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 Z/0480/17

TAK

156 NumerPDF 11.94 11.34/18 LKS Lubawa 2019

2
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF 11.97 11.97/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

3
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 11.16/18 UKS Atos Woźnice 2019

4
TOKARZ Marcin 2000-06-10 Z/3312/17

TAK

4 NumerPDF 11.67/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

5
SZWAJCA Norbert 2002-02-22 Z/4575/18

TAK

102 NumerPDF 12.02/18 LKS Korab Olecko 2019

6
JARZYNA Damian 2000-02-12 Z/2705/17

TAK

154 NumerPDF 12.27/17 LKS Lubawa 2019

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF 12.44 12.44/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
SZYŁEJKO Dominik 2005-07-14 Z/0242/19

TAK

26 NumerPDF 12.51 12.51/19 UKS Atos Woźnice 2019

3
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 12.64 12.64/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

4
BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 Z/3347/18

TAK

31 NumerPDF 12.85 12.85/19 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

5
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

77 NumerPDF LUKS Orneta 2019

6
OLENIUK Jarosław 2004-11-30 Z/0905/19

TAK

5 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

7
KONDRATOWICZ Kacper 2004-08-26 Z/0909/19

TAK

3 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

8
BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 Z/0069/18

TAK

51 NumerPDF 12.41/18 UKS Atos Woźnice 2019

9
KOZŁOWSKI Dawid 2004-08-06 Z/1117/19

TAK

253 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

10
BEDRA Kacper 2004-04-03 Z/0706/19

TAK

213 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAŁKOWSKI Paweł 2006-03-04 Z/0238/19

TAK

315 NumerPDF 13.24 13.24/19 MUKL Brodnica 2019

2
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 14.70 14.70/19 UKS Atos Woźnice 2019

3
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 15.18 15.18/19 UKS Atos Woźnice 2019

4
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

5
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

103 NumerPDF 15.28/18 LKS Korab Olecko 2019

6
ŁEMPIO Adam 2006-10-01 Z/0107/19

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

7
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

24 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOKARZ Marcin 2000-06-10 Z/3312/17

TAK

4 NumerPDF 23.48/17 UKS Sokół Węgorzewo 2019

2
KUTNIK Miłosz 2002-06-11 Z/3545/17

TAK

16 NumerPDF 26.12/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
SZWAJCA Norbert 2002-02-22 Z/4575/18

TAK

102 NumerPDF 24.50/18 LKS Korab Olecko 2019

4
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 24.11/17 GUKS Asy Dywity 2019

5
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

233 NumerPDF 25.31/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
STALĘGA Sergiusz 2004-09-09 Z/0089/18

TAK

227 NumerPDF 28.18/18 KS Zamek Kurzętnik 2019

7
SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 Z/1128/17

TAK

230 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

8
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

77 NumerPDF LUKS Orneta 2019

9
PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 Z/0480/17

TAK

156 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLDAN Marcin 2004-01-04 Z/0713/19

TAK

255 NumerPDF 39.99 39.99/19 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
OLENIUK Jarosław 2004-11-30 Z/0905/19

TAK

5 NumerPDF 41.36 41.36/19 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
SZYŁEJKO Dominik 2005-07-14 Z/0242/19

TAK

26 NumerPDF 42.10 42.10/19 UKS Atos Woźnice 2019

4
KOLĘDO Sebastian 2005-04-11 Z/3295/19

TAK

77 NumerPDF LUKS Orneta 2019

5
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

220 NumerPDF 38.95/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STALĘGA Gracjan 2006-04-02 Z/4036/18

TAK

228 NumerPDF 46.98 46.98/19 KS Zamek Kurzętnik 2019

2
ŁEMPIO Adam 2006-10-01 Z/0107/19

TAK

104 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

3
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

221 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

4
SKOCKI Piotr 2007-06-29 Z/3076/19

TAK

223 NumerPDF KS Zamek Kurzętnik 2019

5
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

66 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MURAWSKI Kacper 2002-06-22 Z/2834/16

TAK

101 NumerPDF 55.42 54.03/18 LKS Korab Olecko 2019

2
KUTNIK Miłosz 2002-06-11 Z/3545/17

TAK

16 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

4 NumerPDF 53.13/18 GUKS Asy Dywity 2019

4
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

TAK

81 NumerPDF 58.64/17 GUKS Asy Dywity 2019

5
KOZŁOWSKI Dawid 2002-04-17 Z/1172/18

TAK

214 NumerPDF 60.60/18 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

6
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

31 NumerPDF 51.80/17 KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SAWICZ Kacper 2004-06-08 Z/0378/18

TAK

705 NumerPDF 3:22.44 3:22.44/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

2
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 Z/0095/18

TAK

45 NumerPDF 3:37.85/17 UKS Atos Woźnice 2019

3
SZPANELEWSKI Dawid 2004-05-31 Z/0712/19

TAK

220 NumerPDF 3:06.70/16 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

4
BENDYK Marcin 2004-09-23 Z/3069/18

TAK

21 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2019

 
1000 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAFIŃSKI Paweł 2006-07-08 Z/3222/19

TAK

171 NumerPDF 3:15.66 3:15.66/19 LKS Lubawa 2019

2
PALIŃSKI Michał 2007-06-21 Z/0250/19

TAK

11 NumerPDF 3:33.72/18 CSiR Susz 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUCH Sylwester 2001-07-31 Z/0165/18

TAK

81 NumerPDF 4:32.53 4:25.53/18 GUKS Asy Dywity 2019

2
SIKORA Dawid 2001-03-26 Z/2889/18

TAK

9 NumerPDF 4:57.94/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

3
JUREK Krystian 2002-12-14 Z/3544/17

TAK

7 NumerPDF 5:35.85/18 UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 Z/2561/19

TAK

174 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2019

5
NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 Z/3342/16

TAK

147 NumerPDF LKS Lubawa 2019

6
JARZYNA Damian 2000-02-12 Z/2705/17

TAK

154 NumerPDF LKS Lubawa 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTEWICZ Dominik 2003-02-28 Z/1444/17

TAK

238 NumerPDF 1.50/17 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAŚNICKI Bartłomiej 2004-04-16 Z/3106/18

TAK

158 NumerPDF 1.40/18 LKS Lubawa 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

43 NumerPDF 5.87/17 UKS Atos Woźnice 2019

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01 Z/0095/18

TAK

45 NumerPDF 4.82 5.00/18 UKS Atos Woźnice 2019

2
SAWICZ Kacper 2004-06-08 Z/0378/18

TAK

705 NumerPDF 4.49 4.49/19 KS Jelonki Dobre Miasto 2019

3
BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 Z/0069/18

TAK

51 NumerPDF 5.33/18 UKS Atos Woźnice 2019

4
KONDRATOWICZ Kacper 2004-08-26 Z/0909/19

TAK

3 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

 
Skok w dal M ze strefy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNOWICZ Gabriel 2006-12-28 Z/0252/19

TAK

23 NumerPDF 4.24/18 UKS Atos Woźnice 2019

2
KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 Z/0318/19

TAK

41 NumerPDF 3.70/18 UKS Atos Woźnice 2019

3
NAZAROWICZ Hubert 2008-07-15 Z/0906/19

TAK

1 NumerPDF UKS Sokół Węgorzewo 2019

4
PIOTROWSKI Dominik 2006-07-09 Z/0243/19

TAK

103 NumerPDF LKS Korab Olecko 2019

5
PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 Z/3075/19

TAK

221 NumerPDF 3.38/17 KS Zamek Kurzętnik 2019

6
PAWLAK Tomasz 2007-01-24 Z/3595/19

TAK

24 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

7
PALIŃSKI Michał 2007-06-21 Z/0250/19

TAK

11 NumerPDF CSiR Susz 2019

8
DUCHNA Grzegorz 2009-02-16 Z/3574/19

TAK

66 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCIK Olaf 2003-04-03 Z/3626/19

TAK

343 NumerPDF MUKL Brodnica 2019

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 12.73/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 Z/3496/17

TAK

155 NumerPDF 11.81 11.81/19 LKS Lubawa 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

233 NumerPDF KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2019

2
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF 54.15/18 UKS MOSiR Działdowo 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-17 Z/3498/17

TAK

136 NumerPDF 48.31 48.31/19 LKS Lubawa 2019

2
WYSOCKI Adam 2005-07-27 Z/5285/18

TAK

189 NumerPDF 27.82 27.82/19 UKS Gimpas Pasłęk 2019

3
BORKOWSKI Wiktor 2005-06-11 Z/0916/19

TAK

77 NumerPDF 33.06/18 LKS Lubawa 2019

4
BARANOWSKI Wiktor 2004-06-01 Z/3347/18

TAK

31 NumerPDF LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2019

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BACZEWSKI Dominik
2. SZYŁEJKO Dominik
3. TUREK Bartosz
4. MAJEWSKI Dawid
2004
2005
2002
2005
NumerPDF UKS Atos Woźnice