Internetowe zgłoszenia do imprezy: Lekkoatletyczny mityng kwalifikacyjny
WROCŁAW, 23.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

17 NumerPDF 11.84 11.84/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

2
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 11.88 11.88/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

10 NumerPDF 12.11 12.11/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

4
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.14 12.14/19 GKS Start Długołęka 2019

5
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 12.29 12.29/19 WLKS Wrocław 2019

6
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.55 12.55/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

7
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 12.62 12.62/19 MKS MOS Wrocław 2019

8
KORCZUK Natalia 1998-10-15 Z/1634/14

TAK

525 NumerPDF 12.69 12.65/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

9
MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 Z/1941/17

TAK

60 NumerPDF 12.73 12.73/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

10
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 12.73 12.73/19 MKS MOS Wrocław 2019

11
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 12.86 12.86/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

12
BEDNAREK Monika 1999-05-24 Z/0680/15

TAK

777 NumerPDF 12.87 12.59/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 12.94 12.49/18 OŚ AZS Poznań 2019

14
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 12.99 12.99/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

15
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 13.05 12.83/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

16
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 13.05 13.05/19 MKS MOS Wrocław 2019

17
GRZELAK Hanna 2001-02-12 Z/0591/15

TAK

317 NumerPDF 13.05 13.05/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

18
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 13.07 13.03/16 MLKS Agros Żary 2019

19
ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 Z/0210/19

TAK

10 NumerPDF 13.09 13.09/19 MUKS Gim 2 Nysa 2019

20
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 13.15 13.15/19 WLKS Wrocław 2019

21
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

44 NumerPDF 13.17 13.17/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

22
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 13.21 13.21/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

23
NOWAK Karolina 1997-10-21 Z/0487/13

TAK

207 NumerPDF 13.26 13.02/15 WLKS Wrocław 2019

24
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 13.32 12.99/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

25
BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 Z/3614/15

TAK

7 NumerPDF 13.34 12.53/16 WLKS Wrocław 2019

26
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF 13.48 13.48/19 MKS MOS Wrocław 2019

27
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 13.61 13.53/18 WLKS Wrocław 2019

28
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 Z/1144/19

TAK

4 NumerPDF 13.61 13.61/19 WLKS Wrocław 2019

29
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF 13.65 13.65/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

30
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

342 NumerPDF 13.66 13.66/19 UKS Sprint Legnica 2019

31
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 13.76 13.76/19 GKS Start Długołęka 2019

32
KISZKIEL Marta 2004-09-21 Z/0734/19

TAK

84 NumerPDF 13.76 13.76/19 GKS Start Długołęka 2019

33
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 13.77 13.56/18 MKS MOS Wrocław 2019

34
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF 13.77 13.77/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

35
ARNING Paulina 2002-12-30 Z/4059/19

TAK

66 NumerPDF 13.84 13.84/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

36
CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 Z/0442/19

TAK

30 NumerPDF 13.97 13.97/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

37
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 14.02 14.02/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

38
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

66 NumerPDF 14.16 14.16/19 GKS Start Długołęka 2019

39
RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 Z/0736/18

TAK

25 NumerPDF 14.68 14.68/19 WLKS Wrocław 2019

40
SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 Z/2409/18

TAK

33 NumerPDF 14.69 14.69/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

41
MARGOL Magdalena 2005-10-27 Z/0818/19

TAK

50 NumerPDF 15.03 15.03/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

42
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

TAK

323 NumerPDF 15.08 15.08/19 MKS MOS Wrocław 2019

43
GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 Z/2416/18

TAK

55 NumerPDF 15.13 15.13/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

44
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF 15.23 15.23/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

45
PICHUR Marta 2004-07-11 Z/4680/19

TAK

648 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

46
NOWAK Zuzanna 2002-04-01 Z/2421/16

TAK

48 NumerPDF 13.74/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

47
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 12.93/17 WLKS Wrocław 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

17 NumerPDF 24.12 24.12/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

2
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 24.84 24.84/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 25.31 25.31/19 GKS Start Długołęka 2019

4
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

222 NumerPDF 25.66 25.66/19 WLKS Wrocław 2019

5
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 25.90 25.90/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

6
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 26.42 26.42/19 MKS MOS Wrocław 2019

7
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 26.87 26.87/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

8
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 26.95 26.95/19 MKS MOS Wrocław 2019

9
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 27.07 27.07/19 MKS MOS Wrocław 2019

10
BEDNAREK Monika 1999-05-24 Z/0680/15

TAK

777 NumerPDF 27.12 26.05/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

11
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

43 NumerPDF 27.27 27.27/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

12
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

162 NumerPDF 27.41 26.64/18 OŚ AZS Poznań 2019

13
KRÓL Zofia 2004-05-12 Z/0754/19

TAK

44 NumerPDF 27.56 27.56/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

14
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 27.80 27.80/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

15
NOWAK Zuzanna 2002-04-01 Z/2421/16

TAK

48 NumerPDF 28.38 28.38/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

16
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

975 NumerPDF 28.52 28.52/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

17
CHAIKH-ALI Natalia 2003-06-26 Z/0729/18

TAK

27 NumerPDF 28.83 28.83/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

18
KANIA Aleksandra 2002-10-01 Z/2983/19

TAK

342 NumerPDF 28.86 28.86/19 UKS Sprint Legnica 2019

19
ARNING Paulina 2002-12-30 Z/4059/19

TAK

66 NumerPDF 28.99 28.99/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

20
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

422 NumerPDF 29.01 29.01/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

21
KOCIOŁEK Julia 2002-04-08 Z/2852/18

TAK

709 NumerPDF 29.31 28.67/18 MKS MOS Wrocław 2019

22
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 29.37 28.63/18 GKS Start Długołęka 2019

23
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

29 NumerPDF 30.30 30.30/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

24
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

60 NumerPDF 30.49 30.49/19 MLKS Agros Żary 2019

25
RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 Z/0736/18

TAK

25 NumerPDF 30.52 30.52/19 WLKS Wrocław 2019

26
PIETRZYK Sandra 2002-09-02 Z/2858/18

TAK

323 NumerPDF 30.76 30.76/19 MKS MOS Wrocław 2019

27
MARGOL Magdalena 2005-10-27 Z/0818/19

TAK

50 NumerPDF 31.49 31.49/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

28
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF 32.02 31.07/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

29
JASINA Daria 2004-12-07 Z/0462/18

TAK

95 NumerPDF 34.12 32.31/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

30
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF WKS Śląsk Wrocław 2019

31
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

78 NumerPDF 27.38/17 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

32
GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 Z/2416/18

TAK

55 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

33
KONURY Julia 2005-11-29 Z/5045/18

TAK

73 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

34
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 28.33/18 WLKS Wrocław 2019

35
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

36
SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 Z/2409/18

TAK

33 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

37
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22 Z/1144/19

TAK

4 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

TAK

64 NumerPDF 57.26 56.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

425 NumerPDF 60.15 60.15/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 61.02 59.92/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF 62.19 62.19/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

5
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

502 NumerPDF 62.74 62.35/18 MKS MOS Wrocław 2019

6
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 62.86 62.86/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 64.19 62.72/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

526 NumerPDF 65.19 63.76/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

9
WIATER Wioletta 1997-10-24 Z/2715/19

TAK

514 NumerPDF 68.64 68.64/19 MKS Siechnice 2019

10
MAĆKAŁA Amelia 2002-06-05 Z/0365/16

TAK

720 NumerPDF 70.40 70.40/19 MKS MOS Wrocław 2019

11
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

71 NumerPDF 62.65/18 LUKS Namysłów 2019

12
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

759 NumerPDF 58.89/18 MKS MOS Wrocław 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 2:20.50 2:17.72/18 KS AZS UWM Olsztyn 2019

2
SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 Z/1349/13

TAK

44 NumerPDF 2:20.76 2:20.76/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
GRYGIEL Ilona 1999-06-05 Z/2517/15

TAK

555 NumerPDF 2:23.86 2:16.09/15 MKS Siechnice 2019

4
CYZA Oliwia 2002-04-19 Z/3617/19

TAK

677 NumerPDF 2:28.38 2:28.38/19 UKS Sprint Legnica 2019

5
NAJDEK Ewa 1998-09-19 Z/0549/17

TAK

444 NumerPDF 2:30.54 2:30.54/19 MKS Siechnice 2019

6
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF 2:38.81 2:38.40/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

7
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF 2:40.23 2:40.23/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

754 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 Z/1424/17

TAK

55 NumerPDF 4:55.48 4:55.48/19 UKS Jedynka Gostyń 2019

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 Z/0309/14

TAK

301 NumerPDF 1.75 1.76/15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 1.62 1.66/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

3
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 1.62 1.62/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 1.62 1.63/18 MLKS Agros Żary 2019

5
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

46 NumerPDF 1.62 1.62/19 MLKS Agros Żary 2019

6
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

55 NumerPDF 1.60 1.60/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

7
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

40 NumerPDF 1.59 1.59/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

8
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 1.56 1.56/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

9
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 1.55 1.55/19 GKS Start Długołęka 2019

10
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.55 1.55/19 GKS Start Długołęka 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 4.26 4.26/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

777 NumerPDF 3.80 4.10/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 3.26 3.26/19 KS AZS AWF Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
HERDA Julia 2004-08-26 Z/2920/19

TAK

3 NumerPDF 2.20 2.20/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

360 NumerPDF 1.60 1.60/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2019

6
BARAN Julia 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

10 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 Z/0590/15

TAK

320 NumerPDF 6.10 6.10/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 5.90 5.90/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 5.63 5.69/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.28 5.28/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

5
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

99 NumerPDF 5.18 5.25/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

6
KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 Z/1018/14

TAK

11 NumerPDF 5.15 5.55/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 5.05 5.11/18 WLKS Wrocław 2019

8
BARAN Julia 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

10 NumerPDF 4.99 5.15/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

9
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 4.78 5.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

77 NumerPDF 4.75 4.93/18 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

11
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

776 NumerPDF 6.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

95 NumerPDF 11.43 11.43/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

197 NumerPDF 10.48 10.48/19 UKS Achilles Leszno 2019

3
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 10.44 10.44/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

4
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 10.44 10.44/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

41 NumerPDF 10.43 10.43/19 MLKS Agros Żary 2019

6
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

78 NumerPDF 10.30 10.30/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

7
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

987 NumerPDF 10.12 10.12/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

8
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/5140/18

TAK

718 NumerPDF 10.05 10.05/19 WLKS Wrocław 2019

9
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

422 NumerPDF 9.29 9.29/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

512 NumerPDF 13.11 13.60/18 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

642 NumerPDF 12.14 12.14/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

15 NumerPDF 11.99 11.99/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

3
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 10.81 10.81/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

204 NumerPDF 62.63 62.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

206 NumerPDF 55.85 55.85/19 UKS Achilles Leszno 2019

3
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

512 NumerPDF 47.02 49.18/18 ZLKL Zielona Góra 2019

4
BŁASZCZYK Kamila 1999-07-14 Z/4278/15

TAK

86 NumerPDF 41.68 41.68/19 WLKS Wrocław 2019

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

601 NumerPDF 47.26 47.26/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF 45.00 45.00/19 ZLKL Zielona Góra 2019

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAK Karolina 2004-07-12 Z/0681/18

TAK

3 NumerPDF 31.86 31.86/19 WLKS Wrocław 2019

2
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 20.18 20.18/19 WLKS Wrocław 2019

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 19.20 19.20/19 WLKS Wrocław 2019

4
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 14.78 14.78/19 WLKS Wrocław 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 15.82 15.82/19 WLKS Wrocław 2019

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

48 NumerPDF 14.68 14.68/19 MLKS Agros Żary 2019

2
NAJWER Julia 2002-04-20 Z/2432/16

TAK

8 NumerPDF 14.87 14.87/19 WLKS Wrocław 2019

3
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

49 NumerPDF 15.12 15.12/19 MLKS Agros Żary 2019

4
SZUŁCZYŃSKA Katarzyna 2002-10-12 Z/1425/17

TAK

42 NumerPDF 15.72 15.54/18 UKS Jedynka Gostyń 2019

5
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

44 NumerPDF 16.04 16.04/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

6
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF 17.00 16.96/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

7
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

38 NumerPDF 18.17 18.00/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
200 m pł kobiet U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 32.43 32.43/19 WLKS Wrocław 2019

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF 35.28 33.43/18 WLKS Wrocław 2019

3
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

13 NumerPDF 31.64/18 WLKS Wrocław 2019

4
KOBA Zuzanna 2004-02-27 Z/0711/18

TAK

12 NumerPDF 35.59/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

5
WILCZYŃSKA Natalia 2005-10-24 Z/2413/18

TAK

37 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

28 NumerPDF 63.63 63.63/19 WLKS Wrocław 2019

2
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

38 NumerPDF 65.57 65.57/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 65.98 65.98/19 GKS Start Długołęka 2019

4
NOWAK Karolina 1997-10-21 Z/0487/13

TAK

207 NumerPDF 66.91 64.04/15 WLKS Wrocław 2019

5
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

972 NumerPDF 67.58 67.58/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

6
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 68.42 68.42/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

7
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

63 NumerPDF 68.71 68.71/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

8
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

20 NumerPDF 70.58 67.47/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

9
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

77 NumerPDF 70.98 70.98/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

10
ZAGÓRSKA Zuzanna 2002-08-05 Z/0554/19

TAK

7 NumerPDF 72.03 72.03/19 WLKS Wrocław 2019

11
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

65 NumerPDF 72.34 72.34/19 MKS Juvenia Puszczykowo 2019

12
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

36 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

68 NumerPDF 10.43 10.43/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 10.55 10.55/19 LKS Lubusz Słubice 2019

3
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 10.65 10.65/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

4
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 10.67 10.67/19 MKS MOS Wrocław 2019

5
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 10.89 10.89/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

166 NumerPDF 10.91 10.76/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

972 NumerPDF 11.06 11.06/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 Z/0837/15

TAK

306 NumerPDF 11.12 11.12/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

9
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

303 NumerPDF 11.12 11.10/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

10
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

752 NumerPDF 11.13 11.13/19 MKS MOS Wrocław 2019

11
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 11.19 11.19/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019

12
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 11.28 11.21/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

13
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF 11.30 11.30/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

14
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 11.33 11.33/19 MKS MOS Wrocław 2019

15
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 11.42 11.42/19 MKS MOS Wrocław 2019

16
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

80 NumerPDF 11.49 11.49/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

17
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

701 NumerPDF 11.50 11.21/18 LKS Maraton Turek 2019

WARUNKOWO - BADANIA
18
GNYWKOWIEC Michał 2000-03-23 Z/0550/17

TAK

959 NumerPDF 11.60 11.60/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

19
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

741 NumerPDF 11.68 11.51/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

20
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

9 NumerPDF 11.70 11.70/19 GKS Start Długołęka 2019

21
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 11.71 11.65/18 GKS Start Długołęka 2019

22
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

48 NumerPDF 11.71 11.71/19 MLKS Agros Żary 2019

23
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

56 NumerPDF 11.72 11.72/19 MKS MOS Wrocław 2019

24
KADYŁO Adam 2003-07-07 Z/5139/18

TAK

707 NumerPDF 11.79 11.79/19 MKS MOS Wrocław 2019

25
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 11.80 11.80/19 MKS MOS Wrocław 2019

26
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 11.80 11.62/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

27
JEŻOWSKI Wiktor 2001-01-05 Z/3307/15

TAK

60 NumerPDF 11.93 11.93/19 MKS MOS Wrocław 2019

28
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 11.98 11.98/19 GKS Start Długołęka 2019

29
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

53 NumerPDF 12.20 11.71/17 MKS MOS Wrocław 2019

30
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

76 NumerPDF 12.23 12.23/19 GKS Start Długołęka 2019

31
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF 12.29 12.06/18 MLKS Agros Żary 2019

32
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

35 NumerPDF 12.70 12.70/19 GKS Start Długołęka 2019

33
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

36 NumerPDF 12.75 12.75/19 MLKS Agros Żary 2019

34
PYTLIK Jakub 2003-01-03 Z/1993/17

TAK

757 NumerPDF 13.39 13.39/19 MKS MOS Wrocław 2019

35
MOŻDZIERZ Eryj 2002-05-19 Z/4676/19

TAK

970 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

36
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

701 NumerPDF 12.44/18 MKS MOS Wrocław 2019

37
JASIŃSKI Karol 2003-05-18 Z/4754/19

TAK

750 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

38
GRABA Jakub 2001-08-16 Z/4271/19

TAK

5 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

39
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

64 NumerPDF 11.94/17 MLKS Agros Żary 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WYKROTA Patryk 2000-11-13 Z/1067/17

TAK

305 NumerPDF 21.15 21.15/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

2
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

708 NumerPDF 21.41 21.41/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

705 NumerPDF 21.72 21.72/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

166 NumerPDF 22.08 21.94/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

447 NumerPDF 22.11 22.11/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019

6
MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 Z/1631/16

TAK

2 NumerPDF 22.48 22.10/14 OŚ AZS Poznań 2019

7
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

772 NumerPDF 22.69 22.66/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

8
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 22.74 22.74/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

9
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

24 NumerPDF 22.90 22.90/19 MKS Baszta Szamotuły 2019

10
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

702 NumerPDF 23.07 23.07/19 MKS MOS Wrocław 2019

11
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

61 NumerPDF 23.73 23.73/19 MKS MOS Wrocław 2019

12
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

521 NumerPDF 24.20 24.20/19 MKS MOS Wrocław 2019

13
MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 Z/4043/19

TAK

971 NumerPDF 24.85 24.85/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

14
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 Z/1353/19

TAK

35 NumerPDF 27.01 27.01/19 GKS Start Długołęka 2019

15
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF 29.65/16 SL GKS Olsza Olszyna 2019

16
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

80 NumerPDF 23.29/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

17
GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 Z/5731/18

TAK

9 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

18
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

976 NumerPDF 21.69/18 LKS Lubusz Słubice 2019

19
JASIŃSKI Karol 2003-05-18 Z/4754/19

TAK

750 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

20
WAŚCIŃSKI Przemysław 1995-03-29 Z/0195/12

TAK

642 NumerPDF 21.69/14 WKS Śląsk Wrocław 2019

21
GAPIŃSKI Mikołaj 2001-05-27 Z/1401/19

TAK

40 NumerPDF MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

22
TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

303 NumerPDF 22.96/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

192 NumerPDF 49.95 49.76/18 UKS Achilles Leszno 2019

2
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

437 NumerPDF 50.11 50.11/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

82 NumerPDF 50.12 50.12/19 SSMKS Parasol Wrocław 2019

4
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

8 NumerPDF 51.46 51.46/19 WLKS Wrocław 2019

5
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

504 NumerPDF 51.58 51.58/19 WLKS Wrocław 2019

6
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

438 NumerPDF 52.93 52.93/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

7
MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 Z/0551/17

TAK

966 NumerPDF 55.23 54.92/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

8
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

394 NumerPDF 55.70 55.70/19 UKS Sprint Legnica 2019

9
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

57 NumerPDF 56.44 54.79/18 MKS MOS Wrocław 2019

10
SADŁOWSKI Hugo 2004-02-14 Z/0639/19

TAK

214 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

11
SOWA Wiktor 2003-10-09 Z/4525/18

TAK

20 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

12
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

153 NumerPDF 47.99/18 OŚ AZS Poznań 2019

13
BIELICKI Dominik 2003-07-07 Z/4282/19

TAK

25 NumerPDF UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

14
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

643 NumerPDF 47.47/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

15
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

44 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

16
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

66 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

17
ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 Z/2303/19

TAK

27 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

18
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

59 NumerPDF MLKS Agros Żary 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 2:00.49 2:00.49/19 ZLKL Zielona Góra 2019

2
JANICKI Dominik 2003-01-03 Z/2555/19

TAK

911 NumerPDF 2:09.37 2:09.37/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZURMIŃSKI Adam 1994-06-01 Z/0813/12

TAK

79 NumerPDF 4:07.66 4:04.84/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

443 NumerPDF 4:12.09 4:12.09/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

3
STASIK Marek 1997-03-12 Z/2154/19

TAK

510 NumerPDF 4:18.41 4:18.41/19 MKS Siechnice 2019

4
POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Z/1234/18

TAK

510 NumerPDF 4:19.47 4:19.47/19 ZLKL Zielona Góra 2019

5
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

109 NumerPDF 4:20.40 4:20.40/19 UKS Sprint Legnica 2019

6
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF 4:25.45 4:25.45/19 MLKS Agros Żary 2019

7
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

70 NumerPDF 4:25.89 4:25.89/19 LKS OSiR Pleszew 2019

8
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

333 NumerPDF 4:27.23 4:20.13/18 UKS Sprint Legnica 2019

9
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

739 NumerPDF 4:41.83 4:41.83/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

10
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

TAK

953 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

11
PIETRUSZKA Maciej 2004-03-27 Z/3529/19

TAK

100 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2019

12
MAJEWSKI Adam 2004-03-06 Z/0465/18

TAK

76 NumerPDF 4:37.34/18 SSMKS Parasol Wrocław 2019

13
DZIEDZIC Bartosz 2001-11-29 Z/4753/19

TAK

28 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2019

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERULA Kamil 2003-07-30 Z/5308/18

TAK

51 NumerPDF 9:45.22 9:45.22/19 MLKS Agros Żary 2019

2
SKÓRKA Dominik 2002-11-25 Z/4675/18

TAK

11 NumerPDF 9:50.72 9:50.72/19 KS SMS Szklarska Poręba 2019

3
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

73 NumerPDF 10:19.74 10:19.74/19 MKS MOS Wrocław 2019

4
CZAK Daniel 1999-03-12 Z/1501/18

TAK

143 NumerPDF LZS KL Kotwica Brzeg 2019

5
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

961 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

6
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

956 NumerPDF 9:06.83/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

7
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

TAK

953 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

8
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

19 NumerPDF 9:25.21/18 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

25 NumerPDF 1.94 1.95/15 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KOZŁOWSKI Michał 1998-07-03 Z/0744/15

TAK

776 NumerPDF 1.85 1.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

605 NumerPDF 1.80 1.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
BAŁUT Dawid 2001-08-16 Z/1400/19

TAK

55 NumerPDF 1.80 1.80/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

5
MOŻDZIERZ Eryj 2002-05-19 Z/4676/19

TAK

970 NumerPDF WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

797 NumerPDF 4.80 4.80/19 MKS MOS Wrocław 2019

2
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

42 NumerPDF 4.50 4.50/19 MKS MOS Wrocław 2019

3
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

659 NumerPDF 4.46 4.50/17 MKLA Łęczyca 2019

4
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

99 NumerPDF 4.20 4.33/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

5
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

11 NumerPDF 4.16 4.16/19 MKS MOS Wrocław 2019

6
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

789 NumerPDF 4.05 4.05/19 MKS MOS Wrocław 2019

7
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

604 NumerPDF 3.44 3.44/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

8
MACKAŁA Tomasz 2003-04-23 Z/4043/19

TAK

971 NumerPDF 2.66 2.66/19 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

9
NAWOCKI Piotr 1970-02-04 Z/1232/13

TAK

741 NumerPDF 4.46/13 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

TAK

444 NumerPDF 6.91 7.01/17 WLKS Wrocław 2019

2
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

767 NumerPDF 6.59 6.85/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.54 6.69/17 GKS Start Długołęka 2019

4
ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 Z/1078/18

TAK

307 NumerPDF 6.45 6.45/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2019

5
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

446 NumerPDF 6.29 6.29/19 SL GKS Olsza Olszyna 2019

6
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

701 NumerPDF 6.04 6.04/19 MKS MOS Wrocław 2019

7
SINGH Kewin 2004-01-23 Z/0787/19

TAK

36 NumerPDF 5.63 5.63/19 MLKS Agros Żary 2019

8
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 5.28 5.28/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

9
SZEWERA Paweł 1973-01-25 Z/1320/19

TAK

1111 NumerPDF 6.05/11 PZLAM 2019

10
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

21 NumerPDF 6.35/17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

11
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

56 NumerPDF 6.42/18 MLKS Agros Żary 2019

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 12.49 12.93/18 GKS Start Długołęka 2019

2
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF GKS Start Długołęka 2019

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁĄZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

42 NumerPDF 17.19 17.34/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

60 NumerPDF 14.73 15.72/18 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

3
KOMINEK Andrzej 1982-11-08 Z/3676/19

TAK

77 NumerPDF 14.33 14.33/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

642 NumerPDF 14.17 14.17/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

5
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

644 NumerPDF 13.21/17 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

188 NumerPDF 18.04 18.04/19 UKS 12 Kalisz 2019

2
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 17.72 17.72/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

3
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

513 NumerPDF 16.63 17.15/18 ZLKL Zielona Góra 2019

4
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

650 NumerPDF 14.24 14.24/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

5
KRÓL Dawid 2001-05-04 Z/2746/18

TAK

71 NumerPDF 13.26 13.26/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 17.08 17.08/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PEŁKA Dawid 2002-03-31 Z/4397/19

TAK

7 NumerPDF 14.77 14.77/19 WLKS Wrocław 2019

3
STĘŻYCKI Nikodem 2002-07-09 Z/4939/18

TAK

518 NumerPDF 13.79 13.79/19 ZLKL Zielona Góra 2019

4
BENDJELLOUL Reyane 2003-03-12 Z/1235/18

TAK

508 NumerPDF 11.98 11.98/19 ZLKL Zielona Góra 2019

5
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

432 NumerPDF 10.86 10.86/19 UKS Sprint Legnica 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

644 NumerPDF 51.13 54.37/18 WKS Śląsk Wrocław 2019

2
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

60 NumerPDF 47.80 50.82/17 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

3
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

31 NumerPDF 45.45 45.45/19 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

4
KOMINEK Andrzej 1982-11-08 Z/3676/19

TAK

77 NumerPDF 42.81 44.92/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

42 NumerPDF 56.71 56.71/19 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2019

2
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

650 NumerPDF 50.12 50.12/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

600 NumerPDF 57.05 57.05/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

35 NumerPDF 48.35 48.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF 43.70 43.70/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

87 NumerPDF 43.60 43.60/19 MMKS Kędzierzyn Koźle 2019

5
BENDJELLOUL Reyane 2003-03-12 Z/1235/18

TAK

508 NumerPDF 39.27 39.27/19 ZLKL Zielona Góra 2019

6
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

56 NumerPDF 32.07/18 MLKS Agros Żary 2019

7
PEŁKA Dawid 2002-03-31 Z/4397/19

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2019

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

205 NumerPDF 55.63 55.63/19 UKS Achilles Leszno 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

642 NumerPDF 54.43 54.43/19 WKS Śląsk Wrocław 2019

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PLESNER Mateusz 2003-04-27 Z/4324/18

TAK

956 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

25 NumerPDF 76.21 76.64/16 ULKS Uczniak Szprotawa 2019

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

17 NumerPDF 15.02 15.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

51 NumerPDF 15.37 15.02/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 15.03 15.03/19 LKLA Krokus Astromal Leszno 2019

2
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

18 NumerPDF 15.47 15.47/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

610 NumerPDF 14.67 14.67/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

2
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

605 NumerPDF 14.93 14.93/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

3
STEFANOWICZ Maciej 2003-11-15 Z/2466/17

TAK

61 NumerPDF 16.33 16.33/19 KS AZS UWM Olsztyn 2019

4
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

525 NumerPDF 16.47 16.47/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

608 NumerPDF 55.24 54.08/18 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

11 NumerPDF 55.41 54.38/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

3
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

986 NumerPDF 60.66 60.66/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

605 NumerPDF 55.03 55.03/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

2
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

62 NumerPDF 58.55 58.55/19 LUKS Namysłów 2019

3
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

601 NumerPDF 58.82 58.82/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

4
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 59.33 59.33/19 GKS Start Długołęka 2019

5
JÓZEŃKÓW Andrzej 2002-07-20 Z/0872/16

TAK

16 NumerPDF 59.44 59.44/19 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2019

6
BŁASZCZYK Gaspar 2003-01-23 Z/5360/18

TAK

648 NumerPDF 59.57 59.57/19 MKS Osa Zgorzelec 2019

7
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

22 NumerPDF 62.20 62.20/19 MLKS Echo Twardogóra 2019

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

960 NumerPDF 6:27.95 6:17.77/18 WKS Oleśniczanka Oleśnica 2019

2
FURMAŃSKI Bartłomiej 2002-08-09 Z/1558/17

TAK

50 NumerPDF 6:48.46 6:43.98/18 LUKS Namysłów 2019

3
LASECKI Miłosz 2001-07-04 Z/2401/17

TAK

976 NumerPDF 7:07.66/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2019

4
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

351 NumerPDF 6:26.91/17 KS SMS Szklarska Poręba 2019

5
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

TAK

222 NumerPDF 6:21.10/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

645 NumerPDF 6:17.39/18 WKS Śląsk Wrocław 2019