Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA ORLEN Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 11.05 - 30.06.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 11.81 11.46/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

238 NumerPDF 11.83 11.83/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

3
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

39 NumerPDF 11.87 11.76/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

159 NumerPDF 11.98 11.98/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

11 NumerPDF 12.03 12.03/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

6
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

663 NumerPDF 12.14 12.14/19 KS AZS AWF Kraków 2019

7
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.27 12.26/17 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.27 12.27/19 KS Agros Zamość 2019

9
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

43 NumerPDF 12.32 12.32/19 KS Agros Zamość 2019

10
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

670 NumerPDF 12.38 12.36/18 KS AZS AWF Kraków 2019

11
BIAŁACH Marzena 2000-06-18 Z/5234/15

TAK

129 NumerPDF 12.39 12.33/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 12.51 12.51/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

13
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

177 NumerPDF 12.59 12.55/18 AZS Łódź 2019

14
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

677 NumerPDF 12.63 12.57/17 KS AZS AWF Kraków II 2019

15
MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 Z/3211/16

TAK

157 NumerPDF 12.82 12.76/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

16
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.86 12.45/18 MKL Toruń 2019

17
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

195 NumerPDF 12.88 12.67/18 AZS Łódź 2019

18
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

154 NumerPDF 12.93 12.54/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

19
DENKIEWICZ Aleksandra 1999-03-22 Z/3316/19

TAK

898 NumerPDF 12.96 12.96/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

20
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

759 NumerPDF 12.98 12.98/19 GKS Piast Gliwice 2019

21
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 13.10 12.85/18 MKL Toruń 2019

22
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

44 NumerPDF 13.10 13.10/19 MKL Toruń 2019

23
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

678 NumerPDF 13.11 12.97/17 KS AZS AWF Kraków II 2019

24
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

55 NumerPDF 13.17 13.17/19 RKS Łódź 2019

25
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF 13.22 13.22/19 AZS Łódź 2019

26
BRANDYK Agata 1992-10-07 Z/3238/11

TAK

109 NumerPDF 13.23 13.05/16 TS AKS Chorzów 2019

27
IWANIEC Anna 2001-07-18 Z/3636/15

TAK

648 NumerPDF 13.39 13.39/19 KKL Kielce 2019

28
GLIŃSKA Wiktoria 2005-09-02 Z/6554/15

TAK

461 NumerPDF 13.52 13.52/19 BKS Bydgoszcz 2019

29
STASIK Nicole 2004-08-27 Z/2032/18

TAK

46 NumerPDF 13.67 13.57/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

30
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

116 NumerPDF 13.70 13.02/17 TS AKS Chorzów 2019

31
DRABIK Izabela 1998-03-13 Z/4689/15

TAK

12 NumerPDF 13.75 13.75/19 RKS Łódź 2019

32
LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 Z/4740/18

TAK

28 NumerPDF 13.76 13.55/13 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

33
SIEMIENIUK Wiktoria 2003-11-26 Z/5374/18

TAK

1 NumerPDF 13.86 13.86/19 KS Podlasie Białystok III 2019

34
SROKOL Karolina 2002-09-09 Z/3370/18

TAK

11 NumerPDF 14.02 14.02/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

35
ZAKRZEWSKA Dominika 2003-04-05 Z/4536/17

TAK

762 NumerPDF 14.14 13.44/18 GKS Piast Gliwice 2019

36
BĄKOWSKA Julianna 2005-08-18 Z/1442/17

TAK

467 NumerPDF 14.44 14.04/18 BKS Bydgoszcz 2019

37
ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 Z/2678/18

TAK

62 NumerPDF 14.47 14.07/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

38
BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 Z/2912/15

TAK

754 NumerPDF 12.25/16 GKS Piast Gliwice 2019

39
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

230 NumerPDF 12.50/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

40
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.33/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

41
CIBA Kamila 1995-03-29 Z/3200/11

TAK

150 NumerPDF 11.62/17 OŚ AZS Poznań 2019

42
MICHALEC Magdalena 2004-10-28 Z/3579/18

TAK

14 NumerPDF 13.93/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

43
ZACZKIEWICZ Oliwia 2003-12-04 Z/3886/17

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2019

44
SKRECZKO Julia 2003-07-30 Z/3161/16

TAK

783 NumerPDF 13.91/17 KS Podlasie Białystok III 2019

45
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

410 NumerPDF 11.64/09 AZS UMCS Lublin 2019

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

783 NumerPDF 24.26 23.94/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

221 NumerPDF 24.60 24.29/18 AZS-AWF Warszawa 2019

3
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

239 NumerPDF 24.66 24.66/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

4
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

778 NumerPDF 25.03 24.60/17 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.04 25.04/19 MKL Toruń 2019

6
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 Z/1667/14

TAK

426 NumerPDF 25.23 24.92/18 AZS UMCS Lublin II 2019

7
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 25.39 25.30/18 MKL Toruń 2019

8
JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 Z/0356/18

TAK

545 NumerPDF 25.88 25.88/19 MKL Toruń 2019

9
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

185 NumerPDF 25.89 25.89/19 AZS Łódź 2019

10
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

37 NumerPDF 26.21 25.74/16 RKS Łódź 2019

11
JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

28 NumerPDF 26.58 25.31/18 RKS Łódź 2019

12
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

776 NumerPDF 26.65 25.68/17 KS Podlasie Białystok II 2019

13
ZIELIŃSKA Jessika 2003-10-14 Z/1126/19

TAK

331 NumerPDF 27.01 27.01/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

14
WARAWĄSOWSKA Martyna 2004-09-28 Z/0048/16

TAK

457 NumerPDF 27.04 27.04/19 BKS Bydgoszcz 2019

15
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

21 NumerPDF 27.05 27.05/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

16
JACHYMEK Sabina 2004-08-03 Z/0988/18

TAK

127 NumerPDF 27.21 27.21/19 KS Agros Zamość 2019

17
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 27.28 27.28/19 RKS Łódź 2019

18
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

191 NumerPDF 27.45 27.45/19 AZS Łódź 2019

19
ŻUK Julita 2000-08-01 Z/5229/15

TAK

2 NumerPDF 28.28 28.28/19 KS Agros Zamość 2019

20
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

18 NumerPDF 28.72 28.72/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

21
KISZLUK Justyna 2001-06-25 Z/2727/15

TAK

1 NumerPDF 28.73 28.45/17 KS Podlasie Białystok II 2019

22
MAGIERA Julia 2003-03-03 Z/1084/17

TAK

33 NumerPDF 29.43 29.43/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

23
IGLAR Patrycja 2002-06-20 Z/2486/19

TAK

84 NumerPDF 30.54 30.54/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

24
ŚWIĘCICKA Maja 2003-06-02 Z/2319/17

TAK

751 NumerPDF 30.71 29.49/18 GKS Piast Gliwice 2019

25
FRYŹLEWICZ Kamila 2002-01-09 Z/2491/19

TAK

51 NumerPDF 34.42 34.42/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

26
DRZEWIECKA Monika 1997-06-01 Z/0863/13

TAK

757 NumerPDF 25.71/16 GKS Piast Gliwice 2019

27
ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 Z/5639/18

TAK

760 NumerPDF 29.76/18 GKS Piast Gliwice 2019

28
JELIŃSKA Sara 2002-02-08 Z/1733/16

TAK

351 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

29
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

989 NumerPDF 26.31/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

30
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

154 NumerPDF 25.04/18 OŚ AZS Poznań 2019

31
KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 Z/0362/15

TAK

14 NumerPDF 25.68/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

32
SAWICKA Gabriela 2002-07-02 Z/3303/16

TAK

1 NumerPDF 30.59/18 KS Podlasie Białystok III 2019

33
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 Z/2426/17

TAK

783 NumerPDF 26.13/18 KS Podlasie Białystok III 2019

WARUNKOWO - BADANIA
34
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

423 NumerPDF 23.88/15 AZS UMCS Lublin 2019

35
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

115 NumerPDF 29.12/18 KS Agros Zamość 2019

36
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

425 NumerPDF 25.79/18 AZS UMCS Lublin II 2019

37
KRÓLAK Liliana 2001-12-08 Z/2045/15

TAK

186 NumerPDF 26.58/15 AZS Łódź 2019

38
PODKAŃSKA Małgorzata 1998-04-30 Z/1707/16

TAK

424 NumerPDF 28.24/18 AZS UMCS Lublin III 2019

39
CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 Z/0110/18

TAK

470 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

40
MINTA Kinga 2005-11-22 Z/2301/18

TAK

453 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

41
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

12 NumerPDF 23.76/14 KS AZS AWF Wrocław 2019

42
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

151 NumerPDF 24.96/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 53.57 52.54/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

672 NumerPDF 54.81 52.95/17 KS AZS AWF Kraków 2019

3
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

767 NumerPDF 55.44 52.91/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

333 NumerPDF 55.57 54.36/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

462 NumerPDF 56.03 55.20/18 BKS Bydgoszcz 2019

6
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

TAK

673 NumerPDF 56.49 56.49/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

7
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

666 NumerPDF 56.60 55.97/18 KS AZS AWF Kraków 2019

8
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 56.66 56.20/17 AZS UMCS Lublin II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

671 NumerPDF 57.41 57.41/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

10
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

458 NumerPDF 57.54 57.45/18 BKS Bydgoszcz 2019

11
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF 60.53 60.15/18 RKS Łódź 2019

12
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

670 NumerPDF 60.66 59.40/17 KS AZS AWF Kraków II 2019

13
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

600 NumerPDF 61.03 61.03/19 KKL Kielce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 62.24 60.61/18 AZS UMCS Lublin III 2019

15
KAPUŚNIAK Aleksandra 1999-12-09 Z/3317/19

TAK

899 NumerPDF 62.36 62.36/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

16
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF 63.37 63.37/19 MKL Toruń 2019

17
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

22 NumerPDF 63.49 62.95/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

18
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

63 NumerPDF 65.47 63.03/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

19
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

775 NumerPDF 67.12 64.28/18 KS Podlasie Białystok III 2019

20
JAŃCZAK Magda 2005-02-15 Z/5645/18

TAK

756 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

21
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

419 NumerPDF 57.11/18 AZS UMCS Lublin II 2019

22
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 52.87/18 AZS-AWF Warszawa 2019

23
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

24
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 51.31/15 OŚ AZS Poznań 2019

25
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

676 NumerPDF 52.45/17 KS AZS AWF Kraków 2019

26
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

12 NumerPDF KS Cracovia 1906 Kraków 2019

27
BRUŹ Nina 2004-05-21 Z/5161/18

TAK

533 NumerPDF MKL Toruń 2019

28
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

29
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

104 NumerPDF 60.37/16 TS AKS Chorzów 2019

30
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 64.09/18 MKL Toruń 2019

31
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29 Z/3613/17

TAK

162 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2019

32
JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 Z/3160/19

TAK

16 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

33
KRĘTOSZ Justyna 2005-05-26 Z/1518/19

16 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

34
ŁAŚ Klaudia 2005-09-24 Z/2612/18

TAK

13 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

35
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

210 NumerPDF 54.78/14 AZS-AWF Warszawa II 2019

36
DEC Monika 2001-03-01 Z/3956/18

TAK

419 NumerPDF 64.75/18 AZS UMCS Lublin III 2019

37
SZYSZKA Martyna 2003-04-23 Z/2320/17

TAK

758 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2019

38
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

4 NumerPDF 64.09/18 AZS UMCS Lublin III 2019

39
BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

467 NumerPDF 51.24/18 BKS Bydgoszcz 2019

40
STERNATIVO Wiktoria 1997-12-04 Z/0771/18

TAK

113 NumerPDF 61.56/18 TS AKS Chorzów 2019

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

679 NumerPDF 2:08.49 2:06.25/18 KS AZS AWF Kraków 2019

2
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

662 NumerPDF 2:09.64 2:05.68/18 KS AZS AWF Kraków 2019

3
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

167 NumerPDF 2:12.69 2:09.44/15 OŚ AZS Poznań 2019

4
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

995 NumerPDF 2:16.83 2:12.05/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

780 NumerPDF 2:17.24 2:09.40/15 KS Podlasie Białystok II 2019

6
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

168 NumerPDF 2:18.36 2:17.27/17 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

670 NumerPDF 2:19.37 2:17.53/18 KS AZS AWF Kraków II 2019

8
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

424 NumerPDF 2:22.06 2:18.09/18 AZS UMCS Lublin II 2019

9
LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 Z/1177/19

TAK

766 NumerPDF 2:22.95 2:22.95/19 GKS Piast Gliwice 2019

10
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 2:23.22 2:23.22/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

368 NumerPDF 2:23.62 2:23.62/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

12
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

412 NumerPDF 2:24.98 2:22.75/18 AZS UMCS Lublin III 2019

13
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

414 NumerPDF 2:30.43 2:23.57/18 AZS UMCS Lublin III 2019

14
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

14 NumerPDF 2:37.17 2:30.70/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

15
ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 Z/0752/16

TAK

1 NumerPDF 2:40.28 2:35.31/18 KS Podlasie Białystok III 2019

16
BIERNAT Emilia 2002-06-27 Z/2489/19

TAK

49 NumerPDF 3:06.84 3:06.84/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

17
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 2:29.24/18 GKS Piast Gliwice 2019

18
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2019

19
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:02.89/18 AZS-AWF Warszawa 2019

21
SCHULTZ Martyna 2005-04-06 Z/2402/19

TAK

392 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

22
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

680 NumerPDF 2:11.87/18 KS AZS AWF Kraków II 2019

23
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF MKL Toruń 2019

24
ŁAŚ Sylwia 2006-11-11 Z/2525/18

TAK

42 NumerPDF 2:56.24/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

25
JASIEŃCZUK Małgorzata 2002-01-17 Z/0813/16

TAK

630 NumerPDF KKL Kielce 2019

26
DOMINIAK Sara 1993-01-25 Z/1523/11

TAK

25 NumerPDF 2:10.43/15 RKS Łódź 2019

27
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok 2019

28
PSKIT Agata 1991-07-06 Z/0106/11

TAK

14 NumerPDF 2:15.97/08 RKS Łódź 2019

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

664 NumerPDF 4:27.31 4:23.78/18 KS AZS AWF Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

678 NumerPDF 4:38.35 4:36.26/17 KS AZS AWF Kraków II 2019

3
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

777 NumerPDF 4:51.65 4:34.63/17 KS Podlasie Białystok II 2019

4
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

634 NumerPDF 4:55.55 4:53.45/18 KKL Kielce 2019

5
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 4:58.19 4:51.20/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

6
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

946 NumerPDF 5:04.99 5:02.80/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

7
PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 Z/0812/13

TAK

679 NumerPDF 5:18.47 4:54.65/16 KS AZS AWF Kraków II 2019

8
CZAJA Agata, Maria 2001-02-08 Z/2488/19

TAK

83 NumerPDF 5:18.91 5:18.91/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

9
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

636 NumerPDF 5:19.74 5:11.24/18 KKL Kielce 2019

10
JURCZAK Joanna 2002-01-31 Z/2493/19

TAK

77 NumerPDF 5:35.80 5:35.80/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

11
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

637 NumerPDF 5:38.88 5:21.03/17 KKL Kielce 2019

12
KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 Z/4043/11

TAK

761 NumerPDF 4:20.02/18 GKS Piast Gliwice 2019

13
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 4:56.11/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

WARUNKOWO - BADANIA
14
HRYC Martyna 2004-03-24 Z/2269/19

TAK

82 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2019

15
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 5:03.05/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

16
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

35 NumerPDF 4:26.39/01 GKS Olimpia Grudziądz 2019

17
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

988 NumerPDF 4:56.24/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

18
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

152 NumerPDF 4:08.81/17 OŚ AZS Poznań 2019

19
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

74 NumerPDF 4:48.70/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

20
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

664 NumerPDF 4:08.79/14 KS AZS AWF Kraków 2019

21
ENNAOUI Sofia 1995-08-30 Z/3838/11

TAK

410 NumerPDF 4:01.00/16 AZS UMCS Lublin 2019

22
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 4:58.93/17 KS Podlasie Białystok III 2019

23
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

425 NumerPDF 4:48.83/17 AZS UMCS Lublin III 2019

 
5000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

782 NumerPDF 17:45.39 17:32.51/18 KS Podlasie Białystok II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

24 NumerPDF 17:54.61 17:54.61/19 RKS Łódź 2019

3
STOPYRA Natalia 2001-07-08 Z/1809/15

TAK

118 NumerPDF 19:16.26 19:16.26/19 TS AKS Chorzów 2019

4
GAŁA Aleksandra 2001-08-19 Z/1807/15

TAK

102 NumerPDF 19:28.43 19:28.43/19 TS AKS Chorzów 2019

5
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

240 NumerPDF 16:31.23/18 AZS-AWF Warszawa 2019

6
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

101 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

7
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

995 NumerPDF 16:55.73/16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

8
OCHAL KALENDAROVA Olga 1985-07-15 Z/0140/13

TAK

999 NumerPDF 16:34.63/13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

9
KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 Z/2255/11

TAK

997 NumerPDF 16:13.98/14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

10
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

779 NumerPDF 17:02.89/18 KS Podlasie Białystok II 2019

11
GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-14 Z/1196/16

TAK

241 NumerPDF AZS-AWF Warszawa II 2019

12
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

782 NumerPDF 16:57.51/18 KS Podlasie Białystok 2019

13
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

778 NumerPDF 16:50.62/17 KS Podlasie Białystok II 2019

14
JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 Z/1585/11

TAK

639 NumerPDF 16:52.17/18 KKL Kielce 2019

15
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

412 NumerPDF 17:05.89/18 AZS UMCS Lublin II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
16
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

416 NumerPDF 16:03.89/17 AZS UMCS Lublin II 2019

17
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

414 NumerPDF 16:16.74/17 AZS UMCS Lublin II 2019

18
JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

781 NumerPDF 15:37.31/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
10000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

578 NumerPDF 33:44.82 33:44.82/19 MKL Toruń 2019

2
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

996 NumerPDF 34:15.64 34:15.64/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

3
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

155 NumerPDF 35:38.87 35:38.87/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

4
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

151 NumerPDF 35:59.35 35:39.18/15 OŚ AZS Poznań 2019

5
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

23 NumerPDF 37:32.73 37:32.73/19 RKS Łódź 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

83 NumerPDF 1.76 1.82/15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

2
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

768 NumerPDF 1.73 1.99/14 KS AZS AWF Wrocław 2019

3
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 1.73 1.85/17 RKS Łódź 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.71 1.74/18 KS Podlasie Białystok 2019

5
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.67 1.71/18 RKS Łódź 2019

6
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF 1.66 1.66/19 RKS Łódź 2019

7
OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 Z/0974/12

TAK

764 NumerPDF 1.65 1.70/15 GKS Piast Gliwice 2019

8
WYKRĘT Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

676 NumerPDF 1.65 1.82/18 KS AZS AWF Kraków 2019

9
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

661 NumerPDF 1.65 1.70/17 KS AZS AWF Kraków 2019

10
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 1.62 1.65/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

11
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

1 NumerPDF 1.62 1.65/17 KS Podlasie Białystok II 2019

12
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

778 NumerPDF 1.62 1.68/17 KS Podlasie Białystok II 2019

13
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

779 NumerPDF 1.62 1.66/14 KS Podlasie Białystok II 2019

14
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 1.59 1.59/18 CKS Budowlani Częstochowa 2019

15
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

413 NumerPDF 1.55 1.65/18 AZS UMCS Lublin II 2019

16
MARKS Patrycja 2003-10-14 Z/3145/17

TAK

195 NumerPDF 1.51 1.51/19 AZS Łódź 2019

17
LAZAR Malwina 2005-01-31 Z/2528/18

TAK

5 NumerPDF 1.50 1.52/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

18
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

TAK

71 NumerPDF 1.50 1.72/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

19
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

519 NumerPDF 1.45 1.45/19 MKL Toruń 2019

20
CZUBLUN Maja 2007-01-24 Z/5015/18

TAK

777 NumerPDF 1.43 1.43/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

21
MARCINIAK Anna 2006-08-21 Z/1863/19

TAK

24 NumerPDF 1.30 1.30/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

22
NAJDYHOR Lena 2007-11-03 Z/2506/19

TAK

633 NumerPDF 1.25 1.25/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

23
NAZARUK Gabriela 2007-03-29 Z/2639/19

TAK

776 NumerPDF 1.20 1.20/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

24
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

362 NumerPDF 1.40/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

25
ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 Z/5393/18

TAK

997 NumerPDF 1.40/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

26
LIĆWINKO Kamila 1986-03-22 Z/0793/11

TAK

775 NumerPDF 1.99/13 KS Podlasie Białystok 2019

27
PONIATOWSKA Natalia 2005-10-27 Z/1967/19

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2019

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYCZAK Julia 1999-01-30 Z/0249/15

TAK

777 NumerPDF 3.80 4.10/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

250 NumerPDF 3.60 3.90/18 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
3
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.50 3.61/18 RKS Łódź 2019

4
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

56 NumerPDF 3.35 3.35/19 RKS Łódź 2019

5
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF 3.00 3.00/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

62 NumerPDF 2.90 3.20/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

7
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

457 NumerPDF 2.20 2.20/19 BKS Bydgoszcz 2019

8
BERENSTEIN Naama 1993-08-18 Z/0972/19

TAK

43 NumerPDF 4.05/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

9
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

412 NumerPDF 3.00/18 AZS UMCS Lublin III 2019

10
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

233 NumerPDF 4.50/18 AZS-AWF Warszawa 2019

11
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

643 NumerPDF 3.60/18 KKL Kielce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

777 NumerPDF 6.15 6.33/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 Z/0840/12

TAK

650 NumerPDF 5.94 6.03/18 KKL Kielce 2019

3
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

770 NumerPDF 5.81 6.10/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

4
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

773 NumerPDF 5.78 5.79/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

5
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 5.56 5.56/19 MKL Toruń 2019

6
ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

663 NumerPDF 5.50 5.50/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

7
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 Z/0890/13

TAK

772 NumerPDF 5.49 5.76/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

8
MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 Z/3129/17

TAK

1 NumerPDF 5.33 5.37/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
BARANEK Weronika 1999-07-10 Z/0650/15

TAK

216 NumerPDF 5.20 5.85/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

10
SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 Z/1362/14

TAK

781 NumerPDF 5.19 5.65/18 KS Podlasie Białystok II 2019

11
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

2 NumerPDF 5.07 5.07/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

12
LEGASZEWSKA Maria 2000-10-16 Z/1426/17

TAK

752 NumerPDF 5.03 5.03/19 GKS Piast Gliwice 2019

13
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 5.01 5.01/19 MKL Toruń 2019

14
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

TAK

751 NumerPDF 4.91 5.20/18 GKS Piast Gliwice 2019

15
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

1 NumerPDF 4.71 4.73/18 KS Podlasie Białystok III 2019

16
JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 Z/2709/15

TAK

1 NumerPDF 4.70 5.27/18 KS Podlasie Białystok III 2019

17
HYRA Gabriela 1998-10-27 Z/5080/15

TAK

159 NumerPDF 4.70 4.87/17 CKS Budowlani Częstochowa 2019

18
ZĘBALA Alicja 2002-11-09 Z/2482/19

TAK

64 NumerPDF 4.55 4.55/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

19
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

777 NumerPDF 4.55 4.74/18 KS Podlasie Białystok III 2019

20
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

469 NumerPDF 4.40 4.85/18 BKS Bydgoszcz 2019

21
GRUSZKA Julia 2007-02-27 Z/2637/19

TAK

775 NumerPDF 3.44 3.44/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

22
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

776 NumerPDF 6.00/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

23
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

365 NumerPDF 4.70/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

24
KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 Z/0331/15

TAK

998 NumerPDF 5.45/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

25
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.42/17 AZS-AWF Warszawa II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
26
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

183 NumerPDF 6.23/17 AZS Łódź 2019

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 Z/1019/12

TAK

165 NumerPDF 13.60 13.60/19 OŚ AZS Poznań 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

705 NumerPDF 13.06 13.28/18 AZS Łódź 2019

3
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

30 NumerPDF 12.43 12.55/18 RKS Łódź 2019

4
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

463 NumerPDF 12.33 12.63/16 BKS Bydgoszcz 2019

5
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

678 NumerPDF 12.25 13.18/15 KS AZS AWF Kraków 2019

6
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

777 NumerPDF 12.10 12.40/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

251 NumerPDF 11.75 12.59/16 AZS-AWF Warszawa II 2019

8
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

680 NumerPDF 11.60 11.86/18 KS AZS AWF Kraków II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

192 NumerPDF 11.37 11.64/17 AZS Łódź 2019

10
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 11.09 11.28/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

11
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

419 NumerPDF 10.71 10.71/19 AZS UMCS Lublin III 2019

12
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

367 NumerPDF 10.64 10.64/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

13
KRASKA Nicole 1999-01-07 Z/0130/15

TAK

465 NumerPDF 12.76/17 BKS Bydgoszcz 2019

14
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

130 NumerPDF 11.13/17 KS Agros Zamość 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

419 NumerPDF 17.95 19.38/18 AZS UMCS Lublin 2019

2
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

775 NumerPDF 17.74 18.48/18 KS Podlasie Białystok 2019

3
MALUŚKIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

153 NumerPDF 15.96 17.20/14 OŚ AZS Poznań 2019

4
ŚLEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 Z/0073/14

TAK

250 NumerPDF 15.44 15.85/17 AZS-AWF Warszawa 2019

5
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

671 NumerPDF 13.31 13.67/18 KS AZS AWF Kraków 2019

6
CISICKA Natalia 1998-07-16 Z/1044/14

TAK

250 NumerPDF 12.67 13.06/17 AZS-AWF Warszawa II 2019

7
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

665 NumerPDF 12.64 13.11/18 KS AZS AWF Kraków 2019

8
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

783 NumerPDF 12.23 13.47/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 12.15 12.15/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

10
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 11.32 11.32/19 AZS UMCS Lublin III 2019

11
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

1 NumerPDF 10.99 11.06/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

12
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF 10.88 10.88/19 GKS Piast Gliwice 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

49 NumerPDF 8.70 8.70/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

14
FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 Z/2527/18

TAK

14 NumerPDF 8.26 8.26/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

15
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 11.74/18 KS Agros Zamość 2019

16
KOLB Viktoria 1993-10-26 Z/0397/18

TAK

278 NumerPDF 17.08/18 AZS-AWF Warszawa 2019

17
OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 Z/1902/11

TAK

18 NumerPDF 11.79/08 RKS Łódź 2019

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

515 NumerPDF 58.73 59.36/16 MKL Toruń 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

1 NumerPDF 57.92 60.23/15 AZS UMCS Lublin 2019

3
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

660 NumerPDF 54.33 55.10/18 KS AZS AWF Kraków 2019

4
MOŚ Katarzyna 1994-12-20 Z/4809/11

TAK

138 NumerPDF 50.88 56.26/15 OŚ AZS Poznań 2019

5
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

TAK

251 NumerPDF 46.38 46.38/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
6
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 44.49 44.49/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 43.03 43.03/19 AZS UMCS Lublin II 2019

8
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

423 NumerPDF 40.29 44.11/17 AZS UMCS Lublin II 2019

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FIODOROW Joanna 1989-03-04 Z/2822/11

TAK

162 NumerPDF 73.22 75.09/17 OŚ AZS Poznań 2019

2
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

423 NumerPDF 71.10 76.85/17 AZS UMCS Lublin 2019

3
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

631 NumerPDF 68.21 69.60/17 KKL Kielce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

546 NumerPDF 66.24 66.24/19 KS Agros Zamość 2019

5
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

250 NumerPDF 61.34 63.19/17 AZS-AWF Warszawa 2019

6
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

244 NumerPDF 59.71 60.49/17 AZS-AWF Warszawa 2019

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOKOWSKA Aleksandra 1995-04-28 Z/3234/11

TAK

155 NumerPDF 57.61 65.31/18 OŚ AZS Poznań 2019

8
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

424 NumerPDF 52.97 55.75/18 AZS UMCS Lublin 2019

9
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

784 NumerPDF 44.32 44.32/19 KS Podlasie Białystok II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

412 NumerPDF 42.77 45.19/18 AZS UMCS Lublin II 2019

11
DRAB Patrycja 1997-04-02 Z/4377/15

TAK

15 NumerPDF 42.03 42.03/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

12
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

417 NumerPDF 39.94 46.87/18 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
13
ŚWIĄTEK Anna 1994-06-22 Z/3232/11

TAK

104 NumerPDF 32.95/15 TS AKS Chorzów 2019

14
JAKUBOWSKA Marta 2000-06-29 Z/4664/15

TAK

105 NumerPDF 32.54/18 TS AKS Chorzów 2019

15
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

16
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

460 NumerPDF 46.91/18 BKS Bydgoszcz 2019

17
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

461 NumerPDF BKS Bydgoszcz 2019

18
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

19
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

635 NumerPDF 46.19/18 KKL Kielce 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

777 NumerPDF 46.57 46.86/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

400 NumerPDF 44.63 44.94/18 AZS UMCS Lublin 2019

3
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

673 NumerPDF 39.78 43.80/16 KS AZS AWF Kraków 2019

4
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

22 NumerPDF 34.63 41.63/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

WARUNKOWO - BADANIA
5
PUZANOWSKA Sylwia 2002-06-04 Z/4030/17

TAK

1 NumerPDF 31.99 31.99/19 KS Podlasie Białystok III 2019

6
STRYCZEK Marta 1999-04-05 Z/4538/15

TAK

8 NumerPDF 30.63 31.85/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

7
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

TAK

750 NumerPDF 29.58 30.08/18 GKS Piast Gliwice 2019

8
MACHAJ Kinga 2002-03-16 Z/1734/17

TAK

76 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2019

9
BĄK Natalia 2002-06-07 Z/2696/19

TAK

86 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2019

10
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

777 NumerPDF 45.18/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
20 km chód K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
YAROKHAU Agnieszka 1986-12-28 Z/1929/11

TAK

660 NumerPDF 1:34:47 1:30:50/16 KS AZS AWF Kraków 2019

2
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

670 NumerPDF 1:51:44 1:48:30/18 KS AZS AWF Kraków II 2019

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

527 NumerPDF 13.63 13.63/19 MKL Toruń 2019

2
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200 NumerPDF 13.75 13.67/18 AZS Łódź 2019

3
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

180 NumerPDF 13.93 13.79/18 AZS Łódź 2019

4
KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 Z/0596/16

TAK

777 NumerPDF 13.99 13.99/19 KS Podlasie Białystok 2019

5
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

186 NumerPDF 14.05 13.31/18 AZS Łódź 2019

6
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

592 NumerPDF 14.07 14.02/17 KS AZS AWF Wrocław 2019

7
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

1 NumerPDF 14.33 14.33/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

WARUNKOWO - BADANIA
8
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

16 NumerPDF 14.50 14.50/19 RKS Łódź 2019

9
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

416 NumerPDF 14.54 14.38/18 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

781 NumerPDF 15.03 15.03/19 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

773 NumerPDF 15.13 14.54/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

12
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

79 NumerPDF 15.32 14.43/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

13
ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 Z/2747/15

TAK

778 NumerPDF 16.93 16.93/19 KS Podlasie Białystok III 2019

14
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

421 NumerPDF 12.91/15 AZS UMCS Lublin 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 Z/3958/15

TAK

222 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2019

16
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

204 NumerPDF 13.30/13 AZS-AWF Warszawa 2019

17
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

678 NumerPDF 12.94/18 KS AZS AWF Kraków 2019

18
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

77 NumerPDF 13.75/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

19
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

TAK

998 NumerPDF 17.65/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

20
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

9 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

21
OSTAPCZUK Dominika 2003-04-29 Z/0591/17

TAK

779 NumerPDF 16.34/17 KS Podlasie Białystok III 2019

WARUNKOWO - BADANIA
22
KSEPKO Katarzyna 2003-01-10 Z/5742/18

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2019

23
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

638 NumerPDF KKL Kielce 2019

WARUNKOWO - BADANIA
24
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

252 NumerPDF 14.80/17 AZS-AWF Warszawa 2019

25
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

776 NumerPDF 14.04/18 KS AZS AWF Wrocław 2019

26
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

131 NumerPDF 14.49/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

770 NumerPDF 56.35 55.25/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

195 NumerPDF 58.41 56.52/18 AZS Łódź 2019

3
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

70 NumerPDF 61.20 58.20/16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

412 NumerPDF 63.53 61.47/18 AZS UMCS Lublin II 2019

5
DALKE Helena 1997-01-17 Z/0464/13

TAK

160 NumerPDF 63.82 58.65/15 OŚ AZS Poznań 2019

6
KOWAL Weronika 1997-01-25 Z/0523/13

TAK

164 NumerPDF 64.05 61.09/18 OŚ AZS Poznań 2019

7
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

151 NumerPDF 64.11 62.53/18 OŚ AZS Poznań 2019

8
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 65.54 64.81/18 MKL Toruń 2019

9
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

161 NumerPDF 65.59 65.59/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

10
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

785 NumerPDF 65.76 64.07/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
11
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

199 NumerPDF 65.99 63.12/16 AZS Łódź 2019

12
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

13 NumerPDF 66.40 66.40/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

13
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

54 NumerPDF 67.04 64.79/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

14
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

782 NumerPDF 69.41 69.41/19 KS Podlasie Białystok III 2019

15
ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 Z/3589/17

TAK

105 NumerPDF 69.43 69.43/19 TS AKS Chorzów 2019

16
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

175 NumerPDF 70.66 70.66/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

17
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

8 NumerPDF 71.03 67.23/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

18
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

244 NumerPDF 62.34/15 AZS-AWF Warszawa II 2019

19
GRYC Anna Maria 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

235 NumerPDF 60.43/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2019

21
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

112 NumerPDF KS Agros Zamość 2019

22
BERŁOWSKA Barbara 1999-08-21 Z/0198/15

TAK

26 NumerPDF 66.54/16 RKS Łódź 2019

 
3000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PASEK Magdalena 1990-08-30 Z/2957/11

TAK

83 NumerPDF TS AKS Chorzów 2019

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIUDEK Bartosz 1998-04-29 Z/1329/14

TAK

68 NumerPDF 10.43 10.43/19 KS AZS AWF Wrocław 2019

2
PAJĄK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

11 NumerPDF 10.74 10.62/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

3
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 Z/2667/18

TAK

775 NumerPDF 10.75 10.65/18 KS Podlasie Białystok 2019

WARUNKOWO - BADANIA
4
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

675 NumerPDF 10.78 10.58/14 KS AZS AWF Kraków 2019

5
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

137 NumerPDF 10.79 10.79/18 KS Agros Zamość 2019

6
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

29 NumerPDF 10.83 10.83/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

7
MUSIEJ Karol 1992-08-13 Z/2533/11

TAK

625 NumerPDF 10.86 10.71/16 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

8
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

148 NumerPDF 10.87 10.39/18 OŚ AZS Poznań 2019

9
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

79 NumerPDF 10.87 10.77/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

10
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

675 NumerPDF 10.89 10.89/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

11
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

778 NumerPDF 11.00 10.79/18 KS Podlasie Białystok 2019

12
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

81 NumerPDF 11.04 11.04/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

13
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

676 NumerPDF 11.08 10.66/17 KS AZS AWF Kraków 2019

14
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

16 NumerPDF 11.10 10.92/17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

15
HAŁGAS Damian 1993-03-15 Z/4061/11

TAK

776 NumerPDF 11.19 10.70/16 GKS Piast Gliwice 2019

16
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

414 NumerPDF 11.27 10.97/18 AZS UMCS Lublin II 2019

17
CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 Z/0725/16

TAK

654 NumerPDF 11.29 11.19/18 KKL Kielce 2019

18
LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 Z/1978/17

TAK

677 NumerPDF 11.37 11.30/18 KS AZS AWF Kraków II 2019

19
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

196 NumerPDF 11.39 11.39/19 AZS Łódź 2019

WARUNKOWO - BADANIA
20
JAKSINA Jakub 2001-10-11 Z/3843/15

TAK

780 NumerPDF 11.44 11.26/18 KS Podlasie Białystok II 2019

21
DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF 11.49 11.49/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
22
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

417 NumerPDF 11.52 11.35/18 AZS UMCS Lublin III 2019

23
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

381 NumerPDF 11.54 11.54/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

24
KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 Z/0193/12

TAK

280 NumerPDF 11.56 11.13/18 AZS-AWF Warszawa II 2019

25
KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 Z/2032/15

TAK

781 NumerPDF 11.57 11.54/18 KS Podlasie Białystok III 2019

26
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

418 NumerPDF 11.75 11.71/18 AZS UMCS Lublin III 2019

27
MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 Z/2485/19

TAK

73 NumerPDF 11.82 11.82/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

28
SZAROTA Bartosz 1996-01-06 Z/1332/13

TAK

111 NumerPDF 11.88 11.88/19 TS AKS Chorzów 2019

29
SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 Z/5614/18

TAK

387 NumerPDF 12.05 12.05/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

30
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

107 NumerPDF 12.15 10.94/11 TS AKS Chorzów 2019

31
PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 Z/2232/18

TAK

791 NumerPDF 12.19 12.19/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

32
PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 Z/4048/18

TAK

623 NumerPDF 12.22 12.22/19 KKL Kielce 2019

33
MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 Z/4512/18

TAK

3 NumerPDF 12.32 12.16/18 GKS Piast Gliwice 2019

34
MISIEWICZ Kacper 2002-07-19 Z/1755/18

TAK

1 NumerPDF 12.42 12.34/18 KS Podlasie Białystok III 2019

35
BOMBA Bartosz 2001-03-20 Z/4039/18

TAK

776 NumerPDF 12.23/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

36
ANTONIEWICZ Kamil 2000-09-29 Z/2729/17

TAK

757 NumerPDF 11.53/18 GKS Piast Gliwice 2019

37
RESZKA Mieszko 2004-01-24 Z/0495/19

TAK

355 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2019

38
HAMPEL Eryk 1997-12-03 Z/1125/13

TAK

143 NumerPDF 10.39/16 OŚ AZS Poznań 2019

39
ZARASKA Łukasz 2000-05-10 Z/0778/18

TAK

22 NumerPDF 11.74/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

40
NOWIŃSKI Kamil 2000-04-02 Z/2357/16

TAK

77 NumerPDF 11.24/17 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

41
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

519 NumerPDF 11.02/18 MKL Toruń 2019

42
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

167 NumerPDF 10.68/18 OŚ AZS Poznań 2019

43
TUSTANOWSKI Michał 2002-12-17 Z/1728/17

TAK

425 NumerPDF 11.81/17 AZS UMCS Lublin III 2019

44
WESTER Tomasz 2002-07-13 Z/0745/16

TAK

44 NumerPDF 11.87/18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

WARUNKOWO - BADANIA
45
MATUSZYŃSKI Jakub 2004-05-06 Z/0564/18

TAK

458 NumerPDF 12.52/18 BKS Bydgoszcz 2019

46
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

558 NumerPDF 10.52/17 KS Agros Zamość 2019

47
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

102 NumerPDF 10.26/18 KS Agros Zamość 2019

48
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

779 NumerPDF 10.64/17 KS Podlasie Białystok 2019

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

517 NumerPDF 21.31 21.23/18 MKL Toruń 2019

WARUNKOWO - BADANIA
2
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

679 NumerPDF 21.69 21.69/19 KS AZS AWF Kraków 2019

3
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

777 NumerPDF 21.79 21.60/17 AZS UMCS Lublin 2019

4
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

245 NumerPDF 22.12 22.12/19 AZS-AWF Warszawa II 2019

5
LITWINEK Bartosz 1998-07-29 Z/2285/18

TAK

855 NumerPDF 22.39 22.39/19 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

6
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

103 NumerPDF 22.40 22.14/18 KS Agros Zamość 2019

7
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

186 NumerPDF 22.42 22.42/19 AZS Łódź 2019

8
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

35 NumerPDF 22.51 22.51/19 KS Agros Zamość 2019

9
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

121 NumerPDF 22.54 22.54/19 RKS Łódź 2019

10
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

668 NumerPDF 22.58 22.58/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

11
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

526 NumerPDF 22.98 22.98/18 MKL Toruń 2019

12
PUTO Mateusz 2003-09-19 Z/2303/17

TAK

14 NumerPDF 23.12 23.12/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

13
SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 Z/1956/17

TAK

676 NumerPDF 23.19 23.19/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

14
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

29 NumerPDF 23.34 22.79/18 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 Z/2039/15

TAK

1 NumerPDF 23.38 23.38/19 KS Podlasie Białystok III 2019

16
SAWICKI Marek 1996-07-18 Z/0849/12

TAK

783 NumerPDF 23.56 23.49/16 KS Podlasie Białystok II 2019

17
SAWUŁA Paweł 1998-11-29 Z/3170/17

TAK

21 NumerPDF 23.61 22.91/17 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

18
ŻAMOJTUK Maciej 2001-05-09 Z/3664/18

TAK

1 NumerPDF 24.48 24.48/19 KS Podlasie Białystok III 2019

19
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

413 NumerPDF 24.95 24.95/19 AZS UMCS Lublin III 2019

20
GRABOWSKI Arkadiusz 2002-07-01 Z/1300/19

TAK

15 NumerPDF 26.40 26.40/19 KS Cracovia 1906 Kraków 2019

21
WOJDYŁA Szymon 2002-07-16 Z/2483/19

TAK

49 NumerPDF 27.80 27.80/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

22
PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 Z/2910/15

TAK

762 NumerPDF 22.79/16 GKS Piast Gliwice 2019

23
ZACZEK Artur 1989-02-28 Z/3831/11

TAK

159 NumerPDF 20.76/15 OŚ AZS Poznań 2019

24
BALCEREK Adam 1998-01-11 Z/0436/14

TAK

160 NumerPDF 21.73/18 OŚ AZS Poznań 2019

25
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

154 NumerPDF 21.10/16 OŚ AZS Poznań 2019

26
STRYCZEK Szymon 2003-03-17 Z/1076/17

TAK

12 NumerPDF 23.52/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

27
PALETKO Łukasz 2003-02-04 Z/2530/18

TAK

77 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

28
JAGIELSKI Kacper 2005-03-20 Z/4659/18

TAK

996 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

29
JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 Z/1027/14

TAK

883 NumerPDF 23.38/18 KS AZS-AWF Biała Podlaska 2019

30
TARGOSIŃSKI Mikołaj 2001-06-01 Z/2661/18

TAK

65 NumerPDF 26.63/18 AZS UMCS Lublin III 2019

31
WÓJCIK Mateusz 1998-08-07 Z/1217/14

TAK

187 NumerPDF 22.07/15 AZS Łódź 2019

32
SOWA Karol 2001-03-08 Z/3837/15

TAK

153 NumerPDF 22.51/17 CKS Budowlani Częstochowa 2019

33
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

178 NumerPDF 22.30/16 AZS Łódź 2019

34
CIMERMAN Kewin 2002-01-31 Z/4893/18

TAK

759 NumerPDF 23.92/18 GKS Piast Gliwice 2019

35
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

414 NumerPDF 23.38/18 AZS UMCS Lublin III 2019

36
SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 Z/1101/16

TAK

646 NumerPDF 22.33/18 KKL Kielce 2019

37
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

451 NumerPDF 21.18/18 KS Agros Zamość 2019

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

299 NumerPDF 46.54 46.37/16 AZS-AWF Warszawa 2019

2
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

418 NumerPDF 47.09 47.09/19 AZS UMCS Lublin 2019

3
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

23 NumerPDF 47.54 46.50/18 RKS Łódź 2019

4
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

154 NumerPDF 48.39 48.39/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

462 NumerPDF 48.43 48.43/19 BKS Bydgoszcz 2019

6
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

3 NumerPDF 49.20 48.17/18 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

7
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

198 NumerPDF 49.68 49.22/14 AZS Łódź 2019

8
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 Z/3045/16

TAK

151 NumerPDF 50.04 50.04/19 CKS Budowlani Częstochowa 2019

9
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

671 NumerPDF 50.52 48.89/18 KS AZS AWF Kraków 2019

10
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

178 NumerPDF 50.89 50.89/19 AZS Łódź 2019

11
DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 50.99 50.99/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
12
DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 Z/1589/17

TAK

997 NumerPDF 51.84 51.84/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

13
MOTAK Jakub 1998-02-20 Z/2666/16

TAK

470 NumerPDF 51.86 50.68/17 BKS Bydgoszcz 2019

14
TUREK Aleksander 1998-11-04 Z/0522/14

TAK

155 NumerPDF 52.16 50.78/17 CKS Budowlani Częstochowa 2019

15
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

388 NumerPDF 52.80 52.80/19 GKS Olimpia Grudziądz 2019

16
GÓRECKI Kamil 2001-02-08 Z/2695/19

TAK

84 NumerPDF 53.30 53.30/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

17
KUŚ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

52 NumerPDF 53.99 53.99/19 MKS Czechowice-Dziedzice 2019

18
SZWAJNOS Mateusz 2002-02-25 Z/3345/19

TAK

87 NumerPDF 54.65 54.65/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2019

19
WYZGA Rafał 2003-01-23 Z/2562/19

TAK

524 NumerPDF 54.68 54.68/19 MKL Toruń 2019

20
SUCHTA Marcin 2001-07-10 Z/2168/19

TAK

994 NumerPDF 54.96 54.96/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

21
KORGÓL Bartosz 2002-09-18 Z/1464/19

TAK

764 NumerPDF 55.07 54.28/18 GKS Piast Gliwice 2019

22
ŚNIOCH Wiktor 2003-06-24 Z/2480/18

TAK

610 NumerPDF 56.45 56.45/19 KKL Kielce 2019

23
KAWCZYK Kacper 2003-03-18 Z/2099/18

TAK

763 NumerPDF 59.02 59.02/19 GKS Piast Gliwice 2019

24
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

412 NumerPDF 48.10/18 AZS UMCS Lublin II 2019

25
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

769 NumerPDF 45.14/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

26
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 46.06/18 AZS-AWF Warszawa 2019

27
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

325 NumerPDF 50.89/18 GKS Olimpia Grudziądz 2019

28
PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 Z/2856/17

TAK

779 NumerPDF 51.43/18 KS Podlasie Białystok II 2019

29
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

665 NumerPDF 49.34/17 KS AZS AWF Kraków II 2019

30
MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 Z/2034/18

TAK

9 NumerPDF MKS Czechowice-Dziedzice 2019

31
ZAWADZKI Kajetan 2002-07-16 Z/2563/19

TAK

544 NumerPDF MKL Toruń 2019

32
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

153 NumerPDF 47.99/18 OŚ AZS Poznań 2019

WARUNKOWO - BADANIA
33
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

162 NumerPDF 47.44/18 OŚ AZS Poznań 2019

34
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

414 NumerPDF 49.12/16 AZS UMCS Lublin 2019

35
DĄBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

37 NumerPDF RKS Łódź 2019

36
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

418 NumerPDF 54.07/18 AZS UMCS Lublin III 2019

37
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

193 NumerPDF 45.98/17 AZS Łódź 2019

38
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

73 NumerPDF 47.18/16 KS AZS AWF Wrocław 2019

39
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

427 NumerPDF 49.96/18 AZS UMCS Lublin III 2019

40
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

417 NumerPDF 46.44/14 AZS UMCS Lublin 2019

41
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

468 NumerPDF 50.52/18 BKS Bydgoszcz 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

71 NumerPDF 1:45.60 1:43.30/11 RKS Łódź 2019

2
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

421 NumerPDF 1:52.20 1:52.10/17 AZS UMCS Lublin 2019

3
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

33 NumerPDF 1:52.21 1:52.21/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2019

4
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

141 NumerPDF 1:52.53 1:52.53/19 OŚ AZS Poznań 2019

5
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

412 NumerPDF 1:53.28 1:51.35/17 AZS UMCS Lublin 2019

6
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

680 NumerPDF 1:53.77 1:51.46/17 KS AZS AWF Kraków 2019

7
MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 Z/3631/15

TAK

652 NumerPDF 1:54.02 1:51.08/18 KKL Kielce 2019

8
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

422 NumerPDF 1:54.37 1:50.96/18 AZS UMCS Lublin II 2019

WARUNKOWO - BADANIA
9
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

675 NumerPDF 1:55.25 1:49.41/17 KS AZS AWF Kraków 2019

WARUNKOWO - BADANIA
10
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

672 NumerPDF 1:55.80 1:54.53/18 KS AZS AWF Kraków 2019

11
KAMPA Rafał 1991-06-12 Z/0376/12

TAK

763 NumerPDF 1:57.45 1:52.67/13 GKS Piast Gliwice 2019

12
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

512 NumerPDF 1:57.96 1:57.96/19 MKL Toruń 2019

13
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

604 NumerPDF 1:58.41 1:56.38/18 KKL Kielce 2019

14
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 1:58.66 1:57.72/18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2019

WARUNKOWO - BADANIA
15
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

661 NumerPDF 1:59.99 1:59.99/19 KS AZS AWF Kraków II 2019

16