Internetowe zgłoszenia do imprezy: 16. Międzynarodowe Mistrzostwa Przemyśla
PRZEMYŚL, 05.05.2019
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 13.46/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

234 NumerPDF 14.48/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

50 NumerPDF 14.23/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 14.05/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

5
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

80 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

6
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 13.12/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

76 NumerPDF 43.51/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

224 NumerPDF 42.95/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

2
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 46.14/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 45.18/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

50 NumerPDF 47.49/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 Z/0612/18

TAK

20 NumerPDF 52.49/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

24 NumerPDF 1:38.06 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

2
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 1:46.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF 1:46.26/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF 1:53.92/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 1:59.71/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PROCYK Anna 2006-07-03 Z/5761/18

TAK

70 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

239 NumerPDF 2:07.86/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

75 NumerPDF 2:58.54/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

18 NumerPDF 3:39.62/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

3
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

81 NumerPDF 3:45.63/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF 3:20.65/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

5
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 3:11.85/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

6
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

238 NumerPDF 3:18.88/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

7
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 3:20.68/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

80 NumerPDF 4.90/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

234 NumerPDF 4.72/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

91 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

94 NumerPDF 7.13/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U18 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 36.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 26.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

91 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U20 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RODZEŃ Roksana 2004-04-13 Z/0317/18

TAK

94 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
BANAŚ Wiktoria 2005-05-01 Z/2545/19

TAK

15 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 13.83/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

82 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

76 NumerPDF 29.61/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

23 NumerPDF 33.07/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

5
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

222 NumerPDF 38.00/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 12.35/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

3
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

10 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 38.14/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

65 NumerPDF 40.92/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

31 NumerPDF 44.35/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 40.66/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
SATERNUS Szymon 2004-03-17 Z/2620/19

TAK

555 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2019

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZETACZNIK Adrian 2007-09-06 Z/2175/19

TAK

13 NumerPDF 48.41/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

11 NumerPDF 52.50/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
KOPEĆ Kamil 2007-01-30 Z/2933/19

TAK

10 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

75 NumerPDF 1:43.38/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

240 NumerPDF 1:43.21/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 1:38.87/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KLINGER Rafał 2006-01-21 Z/0321/18

TAK

12 NumerPDF 1:46.47/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SERAFIN Dominik 2007-03-04 Z/0634/18

TAK

13 NumerPDF 1:55.83/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

3
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

11 NumerPDF 2:01.91/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

4
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

11 NumerPDF 2:03.89/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF 2:21.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

24 NumerPDF 2:27.99/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

19 NumerPDF 2:59.08/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
SZYBIAK Maciej 2004-03-20 Z/2176/19

TAK

18 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 2:52.28/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2019

4
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

10 NumerPDF 3:02.92/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

87 NumerPDF 1.55/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

66 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

323 NumerPDF 7.39/18 KS Victoria Trzebinia 2019

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

93 NumerPDF 28.70/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
KOCHANOWICZ Filip 2004-01-16 Z/0432/19

TAK

66 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

3
PAC Filip 2005-02-11 Z/5739/18

TAK

56 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

4
ARTOWICZ Grzegorz 2004-09-03 Z/0618/19

TAK

55 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

93 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

25 NumerPDF 30.30/16 UKS Tempo 5 Przemyśl 2019

2
GOŁĄBEK Kacper 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

240 NumerPDF 37.68/18 MKS Stal Nowa Dęba 2019

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna