Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I runda, 19.06 - 27.09.2020
 
100 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
TRĄBCZYŃSKA Nadia 2005-07-05 Z/2920/18

TAK

120 NumerPDF 13.35/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 Z/3419/18

TAK

173 NumerPDF 13.29/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
WOŚ Aleksandra 2001-01-15 Z/2463/18

TAK

160 NumerPDF 13.01/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020

4
UŁASIK Julia 2004-02-24 Z/4987/18

TAK

317 NumerPDF 13.68/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

5
PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 Z/1077/18

TAK

307 NumerPDF 13.05/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

6
KANICKA Inga 2005-01-14 Z/1058/18

TAK

313 NumerPDF 12.54/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

7
BARSKA Aleksandra 2004-01-27 Z/3330/19

TAK

660 NumerPDF 14.05/19 KS AZS AWF Kraków 2020

8
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

4 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

9
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

677 NumerPDF 12.38/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

10
ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 Z/1994/20

TAK

486 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020

11
SZAREK Oliwia 2002-01-08 Z/0257/17

TAK

7 NumerPDF 13.01/18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020

12
PŁONKA Kinga 2005-10-15 Z/1997/18

TAK

58 NumerPDF 14.26/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ROSU 

13
CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 Z/3460/17

TAK

14 NumerPDF 13.33/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

14
GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 Z/1372/19

TAK

41 NumerPDF 13.45/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

15
KUŁAKOWSKA Dominika 2005-06-14 Z/1559/18

TAK

47 NumerPDF 13.45/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU 

16
FORNEY Agata 2005-08-28 Z/0125/18

TAK

967 NumerPDF 13.93/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

17
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

712 NumerPDF 12.74/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

18
NIEWIADOMSKA Maja 2005-05-21 Z/2183/20

TAK

34 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

19
GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 Z/0267/19

TAK

711 NumerPDF 13.39/19 MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

20
WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 Z/0458/18

TAK

71 NumerPDF 13.06/18 MKS-MOSM Bytom 2020

21
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

75 NumerPDF 12.90/19 MKS-MOSM Bytom 2020

22
JANOWSKA Wiktoria 2002-12-13 Z/4813/19

TAK

111 NumerPDF 13.59/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

23
KOWALCZYK Julia 2003-07-28 Z/1601/20

TAK

11 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

24
WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 Z/2614/19

TAK

314 NumerPDF 14.99/19 KS Victoria Trzebinia 2020

25
GRANOSIK Maria 2006-06-02 Z/5046/19

TAK

808 NumerPDF MKLA Łęczyca 2020

26
BIENIAK Natalia 2005-06-30 Z/0071/19

TAK

664 NumerPDF MKLA Łęczyca 2020

27
KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 Z/2155/20

TAK

676 NumerPDF 13.15/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

28
ZABROCKA Nikola 2003-12-14 Z/4595/17

TAK

768 NumerPDF 14.34/18 GKS Piast Gliwice 2020

29
TARNOWSKA Aleksandra 2003-01-21 Z/1063/19

TAK

549 NumerPDF 13.32/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020

30
ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 Z/2678/18

TAK

62 NumerPDF 14.07/18 UKS Gimpel Nowy Targ 2020

31
POLAK Oliwia, Maria 2004-08-07 Z/2457/20

TAK

40 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

32
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

966 NumerPDF 14.01/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

33
TRYBA Martyna 2006-11-17 Z/0205/20

TAK

102 NumerPDF 14.80/19 GKS Start Długołęka 2020

34
DZIADZIA Anna 2004-09-17 Z/3294/18

TAK

759 NumerPDF 12.98/19 GKS Piast Gliwice 2020

35
ZAKRZEWSKA Dominika 2003-04-05 Z/4536/17

TAK

762 NumerPDF 13.44/18 GKS Piast Gliwice 2020

36
SZELIGA Kinga 2006-01-04 Z/0596/20

TAK

7 NumerPDF 13.63/19 MKS Osa Zgorzelec 2020

37
ZDANOWICZ Bianka 2006-07-14 Z/0595/20

TAK

6 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020

38
KRZEMIEŃ Alicja 2003-09-26 Z/3622/19

TAK

616 NumerPDF 14.56/19 MKS Osa Zgorzelec 2020

39
WOJTECKA Natalia 2005-03-11 Z/0497/19

TAK

353 NumerPDF 13.92/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

40
SOBCZYK Kamila 2002-04-27 Z/0493/17

TAK

702 NumerPDF 12.34/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN 

41
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

541 NumerPDF 12.98/19 MKL Toruń 2020  ROSU 

42
NEUMANN Sophia 2004-12-21 Z/4187/19

TAK

702 NumerPDF 13.63/19 OKS Skra Warszawa 2020

43
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

916 NumerPDF 13.16/17 RLTL ZTE Radom 2020

44
LASOTA Patrycja 2004-06-12 Z/3623/18

TAK

914 NumerPDF 13.55/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

45
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 12.22/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

46
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

889 NumerPDF 14.62/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

47
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

967 NumerPDF 11.91/19 LKS Stal Mielec 2020  KNF   SKN 

48
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

530 NumerPDF 12.85/18 MKL Toruń 2020

49
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

172 NumerPDF 13.12/19 AZS Łódź 2020  ZKN 

50
KALINOWSKA Kamila 2005-06-15 Z/0447/19

TAK

776 NumerPDF 14.23/19 KS Podlasie Białystok III 2020  ROSU 

51
MARCINIAK Julia 2004-06-28 Z/5319/19

TAK

191 NumerPDF 14.15/19 AZS Łódź 2020

52
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

537 NumerPDF 12.45/18 MKL Toruń 2020

53
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

875 NumerPDF 13.63/19 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

54
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

872 NumerPDF 12.52/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU 

55
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

880 NumerPDF 11.89/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN   KNF   SKN 

56
DZWOLAK Ewa 2006-03-18 Z/2751/19

TAK

721 NumerPDF 13.89/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

57
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

720 NumerPDF 13.42/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

58
RYDELEK Alicja 2002-11-11 Z/1771/16

TAK

43 NumerPDF 13.76/18 MKL Szczecin 2020

59
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

73 NumerPDF 13.58/19 MKL Szczecin 2020

60
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

85 NumerPDF 12.21/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

61
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

83 NumerPDF 12.39/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ZKN 

62
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 Z/0616/18

TAK

84 NumerPDF 13.50/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

63
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

79 NumerPDF 12.78/19 MKL Szczecin 2020

64
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

73 NumerPDF 13.08/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

65
KLAJA Martyna 2005-01-26 Z/2289/20

TAK

111 NumerPDF 14.80/19 Kraków Athletics Team 2020

66
WIŚNIEWSKA Oliwia 2003-11-19 Z/4487/18

TAK

701 NumerPDF 12.77/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

67
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

776 NumerPDF 12.09/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN   SKN 

68
REG Hanna 2005-04-14 Z/0506/19

TAK

30 NumerPDF 13.18/19 RKS Łódź 2020

69
JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 Z/5739/19

TAK

75 NumerPDF RKS Łódź 2020

70
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 13.76/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020

71
ŻABSKA Emilia 2004-03-29 Z/1259/18

TAK

753 NumerPDF 13.13/19 MKS MOS Wrocław 2020

72
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja 2003-10-02 Z/4123/17

TAK

19 NumerPDF 14.08/18 RKS Łódź 2020

73
SUSZYŃSKA Patrycja 2004-04-17 Z/4300/19

TAK

780 NumerPDF 14.90/19 KS Podlasie Białystok III 2020

74
ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 Z/0448/19

TAK

785 NumerPDF 13.42/19 KS Podlasie Białystok III 2020  ROSU 

75
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

134 NumerPDF 12.07/19 KS Agros Zamość 2020  ZKN   SKN 

76
SEŃ Martyna 2005-08-08 Z/0513/19

TAK

156 NumerPDF 12.31/19 KS Agros Zamość 2020

77
CIOS Angelika 2004-10-26 Z/1225/19

TAK

148 NumerPDF 13.45/19 KS Agros Zamość 2020  ROSU 

78
TUCKA Róża 2004-06-07 Z/4772/17

TAK

535 NumerPDF 13.34/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

79
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.13/19 GKS Start Długołęka 2020  ZKN   KNF   SKN 

80
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.22/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

81
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 12.91/19 AML Słupsk 2020

82
SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 Z/1340/19

TAK

128 NumerPDF 13.99/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

83
ADAMCZYK Anna 2004-01-27 Z/0661/20

TAK

103 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

84
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

TAK

151 NumerPDF 12.35/19 KS Wisła Puławy 2020  ZKN 

85
MISZTAL Justyna 2006-08-08 Z/1150/20

TAK

240 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

86
MATEŃKO Anna 2006-04-14 Z/4231/19

TAK

1 NumerPDF 14.50/19 Kraków Athletics Team 2020

87
DZIADEK Karolina 2004-11-10 Z/4648/18

TAK

350 NumerPDF 13.33/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

88
PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 Z/1545/18

TAK

776 NumerPDF 13.79/19 KS Podlasie Białystok II 2020  ROSU 

89
LEŚNIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

677 NumerPDF 13.18/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

90
BARTCZAK Anna 2004-07-19 Z/5355/18

TAK

887 NumerPDF 13.72/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU 

91
FERENZ Katarzyna 2001-09-18 Z/4697/19

TAK

987 NumerPDF 12.47/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

92
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/4909/19

TAK

985 NumerPDF 12.70/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

93
BALON Nicola 2004-06-20 Z/5755/19

TAK

515 NumerPDF 12.70/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

 
200 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KOPKA Malwina 2003-09-16 Z/4002/17

TAK

135 NumerPDF 28.19/18 CKS Budowlani Częstochowa 2020

2
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

154 NumerPDF 25.78/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020

3
KLAR Oliwia 2005-01-11 Z/1091/18

TAK

311 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

4
KALINA Olga 2001-07-26 Z/0592/15

TAK

319 NumerPDF 26.86/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

5
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

667 NumerPDF 28.02/19 KS AZS AWF Kraków 2020

6
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

662 NumerPDF 25.57/19 KS AZS AWF Kraków 2020

7
DWORAKOWSKA Wiktoria 2002-11-20 Z/3677/19

TAK

34 NumerPDF 31.13/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020

8
FRANKOWICZ Dominika 2003-09-18 Z/0849/18

TAK

81 NumerPDF 31.54/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020

9
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-29 Z/0154/16

TAK

61 NumerPDF 26.50/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020

10
LIS Aleksandra 2004-02-20 Z/3311/17

TAK

38 NumerPDF 26.25/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

11
TRZECIAK Kinga 2001-06-27 Z/1034/15

TAK

765 NumerPDF 28.02/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

12
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

725 NumerPDF 25.56/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

13
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

704 NumerPDF 27.07/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

14
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

714 NumerPDF 26.95/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

15
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

706 NumerPDF 26.42/19 MKS MOS Wrocław 2020  ZKN 

16
DŻUMAŁO Oliwia 2003-01-14 Z/2074/20

TAK

72 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

17
KĘDZIOR Oliwia 2004-08-25 Z/3363/18

TAK

722 NumerPDF 28.14/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

18
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 28.29/18 GKS Start Długołęka 2020

19
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

63 NumerPDF 28.62/17 UKS Gimpel Nowy Targ 2020

20
MROCZKA Zuzanna 2005-02-17 Z/2306/20

TAK

45 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

21
DURAS Oliwia 2004-08-09 Z/0825/18

TAK

95 NumerPDF 29.53/18 RKS Łódź 2020

22
BISKUP Oliwia 2005-05-27 Z/0735/19

TAK

81 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020

23
CISŁO Emilia 2006-03-04 Z/3532/19

TAK

969 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

24
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

701 NumerPDF 26.48/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

25
NOWICKA Julia 2004-04-04 Z/1186/19

TAK

766 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020  ROSU 

26
ŚLUSAREK Agnieszka 2003-02-27 Z/5639/18

TAK

760 NumerPDF 28.97/19 GKS Piast Gliwice 2020

27
SZPIR Monika 2004-05-29 Z/1189/19

TAK

751 NumerPDF 30.09/19 GKS Piast Gliwice 2020  ROSU 

28
BRODOWSKA Maja 2004-06-11 Z/4560/18

TAK

1 NumerPDF 28.07/19 KS Wisła Puławy 2020

29
NAWACKA Martyna 2005-07-21 Z/0526/19

TAK

363 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

30
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 28.85/18 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

31
OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 Z/5568/15

TAK

900 NumerPDF 25.85/19 RLTL ZTE Radom 2020

32
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

524 NumerPDF 25.27/19 MKL Toruń 2020  ZKN 

33
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

539 NumerPDF 25.02/19 MKL Toruń 2020  ZKN 

34
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 Z/2396/19

TAK

554 NumerPDF 29.33/18 MKL Toruń 2020  ROSU 

35
WALICKA Hanna 2005-02-11 Z/0460/19

TAK

174 NumerPDF 29.30/19 AZS Łódź 2020

36
OLBORSKA Nikola 2004-07-20 Z/2428/20

TAK

172 NumerPDF AZS Łódź 2020

37
DEJA Liwia 2004-07-17 Z/0894/18

TAK

877 NumerPDF 27.30/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

38
GOLIASZ OLIWIA 2003-06-25 Z/1309/20

TAK

34 NumerPDF 31.52/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

39
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

74 NumerPDF 25.94/18 MKL Szczecin 2020  ZKN 

40
LIPSKA Weronika 2005-03-31 Z/2267/20

TAK

986 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

41
NADŁONEK Joanna 2003-05-14 Z/2017/17

TAK

75 NumerPDF 24.57/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

42
GREINER Olivia 2004-04-22 Z/1145/20

TAK

12 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

43
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

61 NumerPDF 27.76/17 RKS Łódź 2020

44
DULIAN Wiktoria 2003-03-24 Z/1741/17

TAK

37 NumerPDF 27.26/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020

45
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

1 NumerPDF 28.23/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ROSU 

46
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

110 NumerPDF 26.71/17 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

47
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

27 NumerPDF 27.28/19 RKS Łódź 2020

48
KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 Z/5230/19

TAK

28 NumerPDF 28.98/19 KS Agros Zamość 2020

49
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

118 NumerPDF 29.04/18 KS Agros Zamość 2020

50
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 25.36/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

51
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

86 NumerPDF 27.13/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ROSU 

52
GUT Agata 2004-06-21 Z/1283/18

TAK

60 NumerPDF 28.05/19 GKS Start Długołęka 2020

53
ZARĘBA Oliwia 2006-02-09 Z/4998/18

TAK

999 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

54
DŁUGOZIMA Agata 2003-12-04 Z/4994/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

55
SKALSKA Maja 2005-11-18 Z/4178/19

TAK

349 NumerPDF Kraków Athletics Team 2020

56
BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 Z/0545/19

TAK

106 NumerPDF 26.91/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

57
PANEK Katarzyna 2002-02-18 Z/3782/16

TAK

974 NumerPDF 28.41/18 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

58
ZAWODNIK Maja 2004-01-25 Z/0241/19

TAK

277 NumerPDF AZS-AWF Warszawa 2020

59
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

354 NumerPDF 24.36/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  KNF   SKN 

60
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

860 NumerPDF 25.07/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   ZKN 

61
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

39 NumerPDF 26.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

62
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

361 NumerPDF 31.87/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

63
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

192 NumerPDF 28.29/19 AZS Łódź 2020

64
DĄBROWSKA Martyna 2003-08-31 Z/0893/18

TAK

145 NumerPDF 28.44/18 KS Wisła Puławy 2020

65
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

859 NumerPDF 26.26/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ROSU   KNF   SKN 

66
MAKARA Julianna 2003-11-06 Z/3179/17

TAK

533 NumerPDF 27.25/18 SKLA Sopot 2020

 
400 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
IWANIUK Magdalena 2002-06-21 Z/3773/19

TAK

1 NumerPDF 61.07/19 KS Podlasie Białystok 2020

2
DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 Z/1057/18

TAK

314 NumerPDF 62.79/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

3
MOŃKA Katarzyna 2005-01-31 Z/2512/19

TAK

84 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

4
BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 Z/1882/18

TAK

12 NumerPDF 63.66/19 KS Agros Zamość 2020

5
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

673 NumerPDF 54.01/19 KS AZS AWF Kraków 2020  KNF   SKN 

6
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

2 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

7
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

1 NumerPDF 64.98/18 KS AZS AWF Kraków 2020

8
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

1 NumerPDF 63.58/18 KS AZS AWF Kraków 2020

9
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

22 NumerPDF 66.62/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020

10
PAŁKA Martyna 2001-12-15 Z/0501/17

TAK

24 NumerPDF 62.86/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020

11
GAMROT Zuzanna 2005-02-24 Z/0441/19

TAK

23 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020

12
PIZNAL Weronika 2003-11-18 Z/2570/19

TAK

1 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020

13
SADURSKA Lena 2004-06-20 Z/3068/18

TAK

23 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

14
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

7 NumerPDF 63.74/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

15
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

10 NumerPDF 65.17/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

16
PIETRZAK Alicja 2003-05-14 Z/3322/19

TAK

911 NumerPDF 64.75/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

17
ERING Emilia 2005-11-04 Z/0929/19

TAK

94 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

18
BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 Z/3405/19

TAK

79 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

19
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

255 NumerPDF 67.12/19 AZS-AWF Warszawa 2020

20
JAŃCZAK Magda 2005-02-15 Z/5645/18

TAK

756 NumerPDF GKS Piast Gliwice 2020  ROSU 

21
GEC Oliwia 2005-01-30 Z/1199/19

TAK

760 NumerPDF 75.27/19 GKS Piast Gliwice 2020  ROSU 

22
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

412 NumerPDF 61.15/19 AZS UMCS Lublin 2020

23
TOMASZEWSKA Magdalena 2002-11-20 Z/4250/19

TAK

415 NumerPDF 62.95/19 AZS UMCS Lublin II 2020

24
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

412 NumerPDF 60.67/16 AZS UMCS Lublin 2020

25
KAMIŃSKA Dominika 2004-06-18 Z/0764/18

TAK

534 NumerPDF MKL Toruń 2020  ROSU 

26
CEKAŁA Dominika 2004-07-19 Z/4299/19

TAK

995 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

27
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

866 NumerPDF 55.46/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 

28
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

889 NumerPDF 54.82/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   KNF   SKN 

29
LISOWSKA Martyna 2005-12-04 Z/1354/19

TAK

90 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020

30
KUKIER Karolina 2004-06-03 Z/2265/18

TAK

725 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

31
PRUSKO Gabriela 2003-08-04 Z/5647/18

TAK

756 NumerPDF 67.47/19 GKS Piast Gliwice 2020

32
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

516 NumerPDF 62.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

33
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

368 NumerPDF 59.66/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

34
SIEDLECKA Hanna 2005-10-17 Z/5655/18

TAK

892 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

35
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

900 NumerPDF 61.62/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

36
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

535 NumerPDF 64.09/18 MKL Toruń 2020  ROSU 

37
BIELACKA Weronika 2002-12-22 Z/3342/17

TAK

542 NumerPDF 63.90/19 MKL Toruń 2020

38
GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 Z/4612/19

TAK

985 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

39
KUSTRA Zuzanna 2002-11-13 Z/4144/17

TAK

222 NumerPDF 60.38/19 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

40
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

121 NumerPDF KS Agros Zamość 2020  ROSU 

41
JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 Z/2201/17

TAK

13 NumerPDF 60.94/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   ZKN 

42
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

112 NumerPDF 62.96/19 KS Agros Zamość 2020

43
SKAPOWICZ Hanna 2004-02-02 Z/4646/17

TAK

722 NumerPDF 64.43/19 AML Słupsk 2020

44
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 65.75/19 GKS Start Długołęka 2020

45
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 54.67/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

46
PIETROŃ Monika 2002-02-22 Z/2850/16

TAK

527 NumerPDF 56.57/19 SKLA Sopot 2020  KNF 

47
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 62.86/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

48
MEJZA Zofia 2005-06-03 Z/2462/19

TAK

515 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

49
MEJZA Zuzanna 2005-06-03 Z/2461/19

TAK

516 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

50
GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 Z/3938/17

TAK

116 NumerPDF 65.30/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

51
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

427 NumerPDF 55.62/19 AZS UMCS Lublin 2020  KNF   SKN 

52
BROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/5283/18

TAK

44 NumerPDF 67.09/19 KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020

53
KOSIKOWSKA Anita 2002-05-04 Z/4759/19

TAK

357 NumerPDF 62.51/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

54
SIUDA Nikola 2004-10-07 Z/2630/19

TAK

44 NumerPDF 68.28/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ROSU 

55
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

35 NumerPDF 61.14/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

56
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

6 NumerPDF 58.02/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

57
KWIATKOWSKA Martyna 2002-12-11 Z/3627/18

TAK

241 NumerPDF 61.52/19 AZS-AWF Warszawa 2020

58
HABICIAK Justyna 2002-03-08 Z/2855/17

TAK

26 NumerPDF 63.20/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020

59
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

520 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

60
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

532 NumerPDF 60.96/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

 
800 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARTIN Gabriella 2006-07-22 Z/1178/19

TAK

765 NumerPDF 2:35.00 GKS Piast Gliwice 2020

2
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

109 NumerPDF 2:30.73/19 GKS Start Długołęka 2020  ROSU 

3
WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 Z/5606/19

TAK

11 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

4
CENDROWSKA Sandra 2004-01-02 Z/2026/18

TAK

28 NumerPDF CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

5
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

6
SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 Z/1080/18

TAK

305 NumerPDF 2:18.71/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

7
ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 Z/0277/18

TAK

660 NumerPDF 2:27.25/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

8
NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 Z/2156/20

TAK

673 NumerPDF 2:21.15/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

9
JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 Z/2157/20

TAK

661 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU 

10
POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 Z/0517/20

TAK

2 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020

11
KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 Z/0099/19

TAK

21 NumerPDF 2:24.61/19 SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

12
BUK Matylda 2005-04-06 Z/0093/19

TAK

27 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU 

13
CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 Z/3463/17

TAK

1 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

14
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

24 NumerPDF 2:16.72/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN 

15
PORADOWSKA Aleksandra 2005-02-08 Z/1197/20

TAK

367 NumerPDF KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

16
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

80 NumerPDF 2:08.94/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN   SKN 

17
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

70 NumerPDF 2:23.74/17 MKS-MOSM Bytom 2020

18
KWIATKOWSKA Wiktoria 2002-11-05 Z/0785/19

TAK

80 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

19
BANASIAK Joanna 2004-11-03 Z/1031/19

TAK

754 NumerPDF 2:39.97/19 MKS MOS Wrocław 2020  ROSU 

20
SMOLARSKA Oliwia 2001-09-05 Z/2675/18

TAK

80 NumerPDF 2:40.96/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2020

21
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF 2:21.56/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU   ZKN 

22
WIERZBA Amelia 2003-04-18 Z/2513/20

TAK

444 NumerPDF KS Victoria Trzebinia 2020

23
DUBAN Aleksandra 2005-01-11 Z/3520/19

TAK

709 NumerPDF 2:27.20/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU 

24
LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 Z/1177/19

TAK

766 NumerPDF 2:22.95/19 GKS Piast Gliwice 2020

25
HOŁDYS Inga 2003-07-07 Z/1815/17

TAK

754 NumerPDF 2:29.24/18 GKS Piast Gliwice 2020

26
SAPKO Julia 2001-07-13 Z/3892/16

TAK

166 NumerPDF 2:24.17/19 KS Agros Zamość 2020

27
GÓRSKA Zofia 2002-01-06 Z/1914/16

TAK

712 NumerPDF 2:30.10/19 OKS Skra Warszawa 2020

28
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 2:21.02/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

29
KOWALIK Karolina 2002-08-16 Z/2584/19

TAK

650 NumerPDF 2:22.63/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

30
HAZIK Karolina 2002-02-23 Z/2340/16

TAK

746 NumerPDF 2:16.59/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

31
PIECHOWICZ Katarzyna 2002-10-21 Z/5718/18

TAK

103 NumerPDF 2:20.34/19 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

32
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 2:17.88/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU   ZKN 

33
OKRZESIK Aneta 2004-07-13 Z/5098/18

TAK

979 NumerPDF 2:38.00/19 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

34
URBAN Izabela 2004-01-07 Z/5083/18

TAK

888 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

35
WAL Martyna 2006-12-19 Z/3541/19

TAK

965 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

36
WAL Olga 2006-12-19 Z/3542/19

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

37
LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 Z/0784/20

TAK

898 NumerPDF RLTL ZTE Radom 2020

38
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 Z/4589/18

TAK

555 NumerPDF 2:36.14/19 MKL Toruń 2020  ROSU 

39
SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 Z/1823/18

TAK

775 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2020  ZKN 

40
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

883 NumerPDF 2:18.24/18 LUKS Start Nakło 2020

41
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

81 NumerPDF 2:17.87/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

42
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

9 NumerPDF 2:17.53/18 Kraków Athletics Team 2020  ZKN 

43
BIERNACIK Julia 2006-07-04 Z/1694/19

TAK

101 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU 

44
CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 Z/5048/18

TAK

108 NumerPDF 2:24.52/19 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

45
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

356 NumerPDF 2:29.37/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020  ROSU 

46
MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 Z/2313/19

TAK

779 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2020  ROSU 

47
PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 Z/0497/20

TAK

101 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020

48
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 2:06.38/19 SKLA Sopot 2020  KNF   SKN 

49
CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 Z/4773/17

TAK

527 NumerPDF SKLA Sopot 2020  ROSU 

50
BORUSIEWICZ Amelia 2005-06-09 Z/5670/18

TAK

993 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ROSU 

51
FERENC Amelia 2006-11-27 Z/0415/20

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

52
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

6 NumerPDF 2:19.52/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

53
NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 Z/2544/18

TAK

726 NumerPDF 2:23.81/19 AML Słupsk 2020

54
KORNIAT Ludwika 2003-01-16 Z/0122/17

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2020  ZKN 

55
SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 Z/1669/20

TAK

123 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

56
MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 Z/2298/19

TAK

601 NumerPDF 2:29.93/19 KKL Kielce 2020

57
BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 Z/3371/19

TAK

48 NumerPDF 2:44.68/19 KKL Kielce 2020

58
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

632 NumerPDF 2:28.70/18 KKL Kielce 2020

59
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

428 NumerPDF 2:21.99/19 AZS UMCS Lublin 2020

60
MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 Z/3776/17

TAK

27 NumerPDF KU AZS PWSZ w Tarnowie 2020

61
DUDZIEC Kornelia 2006-02-03 Z/1127/19

TAK

31 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

62
DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 Z/2494/20

TAK

388 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

63
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 2:15.84/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

64
URBAN Monika 2005-04-21 Z/4860/18

TAK

333 NumerPDF 2:24.72/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

 
1500 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
LOSY Anna 2003-05-23 Z/1076/18

TAK

310 NumerPDF KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

2
NITSCH Karolina 2004-06-03 Z/3284/19

TAK

677 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

3
SEREK Katarzyna 2004-08-18 Z/5229/18

TAK

671 NumerPDF KS AZS AWF Kraków 2020  ROSU   ZKN 

4
WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 Z/4930/18

TAK

22 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020  ROSU   ZKN 

5
LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 Z/1981/18

TAK

63 NumerPDF SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ZKN 

6
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF 4:38.42/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN   SKN 

7
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

45 NumerPDF 4:30.57/19 KS AZS UWM Olsztyn 2020  ROSU   ZKN   SKN 

8
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 4:59.59/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

9
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 4:17.07/19 MKL Szczecin 2020  KNF   SKN 

10
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

77 NumerPDF 4:33.02/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

11
MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 Z/4127/18

TAK

967 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020  ROSU 

12
AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 Z/0961/19

TAK

82 NumerPDF MKS-MOSM Bytom 2020

13
HRYC Martyna 2004-03-24 Z/2269/19

TAK

82 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

14
SZELIGA Kinga 2004-07-01 Z/2456/20

TAK

37 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

15
CHLIPAŁA Agnieszka 2003-01-21 Z/2308/20

TAK

41 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

16
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

768 NumerPDF 4:56.89/19 GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 

17
SKÓRA Sylwia 2001-08-28 Z/5247/18

TAK

134 NumerPDF 5:20.98/19 KS Agros Zamość 2020

18
SOBIECH Alicja 2003-01-18 Z/2760/19

TAK

727 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020

19
KUŹNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF 4:42.49/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020  ZKN 

20
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

106 NumerPDF 4:57.60/19 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU   ZKN 

21
LAKWA Julia 2002-01-14 Z/2245/19

TAK

1 NumerPDF 5:31.99/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

22
ZADERETSKA Sofiya 2001-03-16 Z/1594/19

TAK

733 NumerPDF 5:14.27/19 AML Słupsk 2020

23
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

777 NumerPDF 4:49.61/19 KS Podlasie Białystok II 2020

24
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 4:42.67/19 SKLA Sopot 2020  ZKN 

25
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF 5:06.97/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

26
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

308 NumerPDF 6:00.42/18 KS Victoria Trzebinia 2020

27
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

40 NumerPDF 4:51.20/18 Kraków Athletics Team 2020

28
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

636 NumerPDF 5:11.24/18 KKL Kielce 2020

29
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

508 NumerPDF 4:43.80/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

30
ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 Z/1560/18

TAK

62 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2020

31
KOMASIŃSKA Lilianna 2002-08-13 Z/0512/19

TAK

58 NumerPDF RKS Łódź 2020

32
BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 Z/0544/19

TAK

107 NumerPDF KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU 

 
3000 metrów K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 Z/0431/18

TAK

1 NumerPDF 10:09.47/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

2
MŁYNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

7 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2020

3
WOŹNIAK Joanna 2001-06-07 Z/4761/19

TAK

81 NumerPDF 10:29.76/19 MKL Szczecin 2020

4
CZAJA Agata Maria 2001-02-08 Z/2488/19

TAK

83 NumerPDF 11:13.48/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2020

5
BACHLEDA Joanna 2002-03-22 Z/2307/20

TAK

39 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

6
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

715 NumerPDF 10:09.89/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020  ZKN 

7
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

104 NumerPDF 11:56.74/19 KS SMS Szklarska Poręba 2020  ROSU 

 
Skok wzwyż K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

8 NumerPDF 1.59/18 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU   ZKN 

2
PŁUSA Amelia 2003-03-14 Z/3980/17

TAK

156 NumerPDF 1.40/18 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

3
CAŁUS Barbara 2004-01-07 Z/2922/18

TAK

541 NumerPDF 1.45/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020

4
ŻYŁKA Marta 2003-03-17 Z/1089/18

TAK

315 NumerPDF 1.64/17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020

5
TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 Z/1059/18

TAK

302 NumerPDF 1.68/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

6
RYBAK Daria 2005-11-11 Z/1066/18

TAK

310 NumerPDF 1.56/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

7
KUŹNIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

662 NumerPDF 1.60/19 KS AZS AWF Kraków 2020  ZKN 

8
KULCZYK Paulina 2006-11-06 Z/1044/19

TAK

7 NumerPDF 1.30/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

9
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

930 NumerPDF 1.50/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

10
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

964 NumerPDF 1.56/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

11
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

966 NumerPDF 1.64/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ZKN 

12
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

972 NumerPDF 1.45/18 LKS Stal Mielec 2020  ROSU 

13
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020  KNF   SKN 

14
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

220 NumerPDF 1.70/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 

15
KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 Z/2635/16

TAK

247 NumerPDF 1.60/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

16
ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 Z/5393/18

TAK

997 NumerPDF 1.50/19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

17
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-19 Z/4206/18

TAK

71 NumerPDF 1.46/19 GKS Start Długołęka 2020

18
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

355 NumerPDF 1.55/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

19
MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 Z/4410/18

TAK

265 NumerPDF 1.40/19 GKS Olimpia Grudziądz 2020

20
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

736 NumerPDF 1.80/18 CWKS Resovia Rzeszów 2020  KNF   SKN 

21
SKIBA Wiktoria 2003-07-25 Z/5730/18

TAK

1 NumerPDF 1.45/19 CWKS Resovia Rzeszów 2020

22
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

964 NumerPDF 1.55/19 LKS Stal Mielec 2020  ROSU   ZKN 

23
PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 Z/1489/18

TAK

785 NumerPDF 1.55/19 KS Podlasie Białystok II 2020  ZKN 

24
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

876 NumerPDF 1.62/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

25
MIŚCIUR Agnieszka 2002-04-06 Z/0286/19

TAK

717 NumerPDF 1.50/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

26
ŚWIĄTEK Kamila 2006-04-29 Z/0643/19

TAK

80 NumerPDF 1.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

27
LIŚKIEWICZ Aleksandra 2006-03-10 Z/1150/19

TAK

86 NumerPDF 1.35/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

28
RARÓG Aleksandra 2005-05-25 Z/0851/20

TAK

45 NumerPDF AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020

29
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

28 NumerPDF 1.70/19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2020  ROSU   KNF   SKN 

30
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

881 NumerPDF 1.58/19 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

31
LIPSKA Ewelina 2001-03-28 Z/2728/15

TAK

779 NumerPDF 1.65/17 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

32
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

775 NumerPDF 1.77/19 KS Podlasie Białystok 2020  KNF   SKN 

33
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

94 NumerPDF 1.67/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

34
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

89 NumerPDF 1.58/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

35
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

12 NumerPDF 1.71/18 RKS Łódź 2020  KNF 

36
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

61 NumerPDF 1.55/19 GKS Start Długołęka 2020  ZKN 

37
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

8 NumerPDF 1.55/19 GKS Start Długołęka 2020

38
CZUCZWA Wiktoria 2001-05-22 Z/2478/18

TAK

509 NumerPDF 1.62/19 ZLKL Zielona Góra 2020

39
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

309 NumerPDF 1.45/19 KS Victoria Trzebinia 2020

40
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF 1.60/18 UKS Czapla Białe Błota 2020

41
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

715 NumerPDF 1.66/19 AML Słupsk 2020  ROSU   ZKN 

42
PATEJUK Milena 2006-02-01 Z/0020/18

TAK

731 NumerPDF 1.62/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

43
GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 Z/0015/18

TAK

702 NumerPDF 1.71/19 AML Słupsk 2020  ROSU   SKN 

44
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

111 NumerPDF 1.43/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

45
GRABOWSKA Oliwia 2004-11-26 Z/5301/18

TAK

357 NumerPDF 1.48/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

46
GÓRSKA Natalia 2005-09-24 Z/3422/19

TAK

301 NumerPDF 1.45/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

47
WIĘCKOWSKA Emilia 2004-06-04 Z/5087/19

TAK

50 NumerPDF 1.55/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ROSU   ZKN 

 
Skok o tyczce K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPA Zofia 2005-05-21 Z/5354/19

TAK

17 NumerPDF 2.10/19 MKL Szczecin 2020

2
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

266 NumerPDF 3.30/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   SKN 

3
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

643 NumerPDF 3.60/18 KKL Kielce 2020

4
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF 3.20/19 AZS-AWF Warszawa 2020

5
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

77 NumerPDF 4.26/19 MKS MOS Wrocław 2020  KNF   SKN 

6
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

365 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

7
OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 Z/2262/18

TAK

705 NumerPDF 3.35/19 OKS Skra Warszawa 2020  ROSU   ZKN   SKN 

8
STASZEWSKA Zuzanna 2002-10-24 Z/5371/19

TAK

700 NumerPDF 2.20/19 OKS Skra Warszawa 2020

9
KANIA Malwina 2003-04-30 Z/4399/18

TAK

871 NumerPDF 3.30/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

10
FRANCZAK Natalia 2004-08-03 Z/2598/18

TAK

55 NumerPDF 2.30/19 MKL Szczecin 2020  ROSU 

11
GABORSKA Zofia 2004-08-04 Z/2600/18

TAK

57 NumerPDF 2.60/19 MKL Szczecin 2020  ROSU 

12
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

360 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2020

13
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

88 NumerPDF RKS Łódź 2020  ZKN 

14
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

91 NumerPDF 3.65/19 RKS Łódź 2020  ZKN   SKN 

15
MARCINIAK Kalina 2004-06-28 Z/1477/20

TAK

87 NumerPDF RKS Łódź 2020

16
LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 Z/0374/18

TAK

522 NumerPDF 3.20/19 SKLA Sopot 2020  ROSU 

17
TRACZYK Agata 2001-02-02 Z/3542/18

TAK

534 NumerPDF 3.15/19 SKLA Sopot 2020

18
BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 Z/3053/16

TAK

515 NumerPDF 3.20/19 ZLKL Zielona Góra 2020  ZKN 

19
JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 Z/2295/19

TAK

601 NumerPDF 2.52/19 KKL Kielce 2020

20
BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 Z/0483/19

TAK

603 NumerPDF 2.80/19 KKL Kielce 2020

21
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

360 NumerPDF 2.20/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

22
ŚLIWKA Maria 2005-06-11 Z/0840/18

TAK

254 NumerPDF 2.60/19 AZS-AWF Warszawa 2020

23
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

864 NumerPDF 4.06/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

 
Skok w dal K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 Z/3255/19

TAK

22 NumerPDF 4.86/19 CKS Budowlani Częstochowa 2020  ROSU 

2
SZLACHTA Olga 2006-08-08 Z/1061/18

TAK

305 NumerPDF 5.39/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

3
PODRUCZNA Julia 2005-04-03 Z/4988/18

TAK

304 NumerPDF 5.21/19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

4
ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 Z/1055/18

TAK

303 NumerPDF 5.05/18 KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2020  ROSU 

5
PAPIERSKA Martyna 2006-04-13 Z/0518/20

TAK

4 NumerPDF SSMKS Parasol Wrocław 2020

6
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

715 NumerPDF MKS MOS Wrocław 2020

7
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

239 NumerPDF 5.74/18 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN   KNF 

8
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

220 NumerPDF 5.48/19 AZS-AWF Warszawa 2020  ZKN 

9
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

618 NumerPDF 5.08/19 MKLA Łęczyca 2020

10
SAJNA Kinga 2002-05-20 Z/1598/16

TAK

417 NumerPDF 5.28/19 AZS UMCS Lublin 2020

11
ZĘBALA Alicja 2002-11-09 Z/2482/19

TAK

64 NumerPDF 4.55/19 UKS Gimpel Nowy Targ 2020

12
CIAŚ Kaja, Anna 2006-02-18 Z/2305/20

TAK

35 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

13
WIŚNIEWSKA Joanna 2003-07-10 Z/3759/17

TAK

546 NumerPDF MKL Toruń 2020

14
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

886 NumerPDF AZS-AWF Gorzów 2020

15
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

913 NumerPDF 5.57/18 RLTL ZTE Radom 2020  ROSU 

16
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

528 NumerPDF 5.08/19 MKL Toruń 2020

17
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

505 NumerPDF 5.57/19 MKL Toruń 2020  ZKN   KNF 

18
CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 Z/1490/18

TAK

775 NumerPDF 5.01/19 KS Podlasie Białystok II 2020  ZKN 

19
BURZAWA Wiktoria 2005-12-10 Z/1191/19

TAK

762 NumerPDF 4.08/19 GKS Piast Gliwice 2020  ROSU 

20
STERENGA Martyna 2005-11-01 Z/5733/18

TAK

89 NumerPDF 5.48/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

21
NOWACKA Wiktoria 2006-08-24 Z/1149/19

TAK

77 NumerPDF 4.31/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

22
KIELAR Amelia 2006-07-09 Z/0642/19

TAK

88 NumerPDF 4.63/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

23
CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 Z/3221/19

TAK

1 NumerPDF 4.97/19 KS Podlasie Białystok 2020

24
JACAK Julia 2004-08-29 Z/0673/18

TAK

66 NumerPDF 5.03/19 RKS Łódź 2020  ZKN 

25
BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 Z/4815/19

TAK

777 NumerPDF KS Podlasie Białystok III 2020  ROSU 

26
STĘPIEŃ Julia 2004-01-16 Z/4735/17

TAK

735 NumerPDF 4.45/19 AML Słupsk 2020  ROSU 

27
GOLEC Magdalena 2002-05-26 Z/4831/18

TAK

80 NumerPDF 5.34/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

28
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

29
SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 Z/3056/16

TAK

508 NumerPDF 5.51/19 ZLKL Zielona Góra 2020

30
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01 Z/4647/17

TAK

703 NumerPDF 5.00/19 AML Słupsk 2020

31
WYSOCZAŃSKA Urszula 2006-01-03 Z/0677/20

TAK

105 NumerPDF KS AZS AWF Wrocław 2020

32
BLOK Natalia 2005-09-13 Z/1341/19

TAK

110 NumerPDF 4.82/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

33
BOREK Alicja 2005-05-14 Z/5280/18

TAK

646 NumerPDF 5.24/19 KKL Kielce 2020

34
MAKUŁA Adrianna 2005-06-08 Z/0155/17

TAK

651 NumerPDF 5.04/19 KKL Kielce 2020

35
SIEWIERSKA Pola 2004-12-08 Z/2947/17

TAK

237 NumerPDF 4.12/17 AZS-AWF Warszawa 2020

 
Trójskok K U20
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

74 NumerPDF 11.30/19 MKS-MOSM Bytom 2020  ZKN 

2
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

763 NumerPDF 11.08/18 MKLA Łęczyca 2020

3
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

601 NumerPDF KKL Kielce 2020

4
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

869 NumerPDF 11.64/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ZKN 

5
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

972 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN   SKN 

6
STOBIERSKA Julia 2003-01-10 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

7
STASZCZUK Kinga 2003-02-05 Z/3323/17

TAK

136 NumerPDF KS Agros Zamość 2020  ZKN 

8
BEZULSKA Kinga 2004-09-06 Z/5210/19

TAK

355 NumerPDF ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020

9
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

353 NumerPDF 11.23/19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2020  ZKN 

10
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020

 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

63 NumerPDF MKL Szczecin 2020

2
WODNIK Agnieszka 2002-06-30 Z/2645/17

TAK

786 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

3
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

424 NumerPDF 11.32/19 AZS UMCS Lublin 2020

4
IGLAR Patrycja 2002-06-20 Z/2486/19

TAK

84 NumerPDF UKS Gimpel Nowy Targ 2020

5
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

865 NumerPDF 11.99/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  KNF   SKN 

6
LIBERA Dorota 2001-06-18 Z/2201/18

TAK

29 NumerPDF 9.03/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

7
BABIK Aurelia 2002-10-10 Z/3175/19

TAK

15 NumerPDF 9.47/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020

8
GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 Z/3692/16

TAK

985 NumerPDF 9.16/17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020

9
BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 Z/3299/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok II 2020

10
WÓJCIK Natalia 2002-03-28 Z/3305/16

TAK

1 NumerPDF KS Podlasie Białystok II 2020

11
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

135 NumerPDF 13.35/19 KS Agros Zamość 2020  ZKN   KNF   SKN 

12
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

510 NumerPDF 11.61/19 ZLKL Zielona Góra 2020

13
MOJŻYSZEK Klaudia 2001-08-25 Z/0623/17

TAK

35 NumerPDF 8.73/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020  ZKN 

 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

3 NumerPDF 8.86/19 UKS Czapla Białe Błota 2020  ROSU 

2
GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 Z/0145/20

TAK

960 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
MOLIS Aleksandra 2003-08-26 Z/3345/18

TAK

714 NumerPDF 8.59/18 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

4
KRZESICKA Aleksandra 2005-01-17 Z/3286/19

TAK

61 NumerPDF 10.79/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

5
MICHALEC Marta 2004-01-02 Z/1493/18

TAK

780 NumerPDF 10.86/19 KS Podlasie Białystok 2020  ROSU   ZKN 

6
RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 Z/3135/17

TAK

777 NumerPDF 11.10/19 KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

7
KRZYŻANOWSKA Paula 2005-05-01 Z/3758/19

TAK

139 NumerPDF 9.05/19 KS Wisła Puławy 2020

8
GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 Z/1394/19

TAK

878 NumerPDF 6.74/19 LUKS Start Nakło 2020  ROSU 

9
CHARKIEWICZ Wiktoria 2003-03-28 Z/1458/20

TAK

780 NumerPDF KS Podlasie Białystok 2020  ZKN 

10
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

TAK

780 NumerPDF 11.99/19 KS Podlasie Białystok II 2020  ZKN 

11
KICIŃSKA Anna 2005-02-11 Z/5738/18

TAK

95 NumerPDF 12.71/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020

12
GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 Z/5661/18

TAK

508 NumerPDF 10.93/19 ZLKL Zielona Góra 2020

13
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

310 NumerPDF 7.99/18 KS Victoria Trzebinia 2020

14
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

718 NumerPDF 11.40/19 AML Słupsk 2020

15
GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 Z/4972/18

TAK

717 NumerPDF 9.79/19 AML Słupsk 2020

16
GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 Z/1202/18

TAK

124 NumerPDF 9.82/19 KS AZS AWF Wrocław 2020

17
ZAREMBA Julia 2004-08-17 Z/2466/20

TAK

776 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

18
GRZEGORZEK Martyna 2006-03-25 Z/0606/20

TAK

105 NumerPDF GKS Start Długołęka 2020

 
Rzut dyskiem K U20 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSTYNIAK Anna 2002-03-12 Z/1991/16

TAK

10 NumerPDF 28.29/19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2020

2
USOWSKA Klaudia 2004-07-07 Z/0520/19

TAK

945 NumerPDF MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

3
TOMASZEWSKA Aurelia 2001-12-17 Z/2559/19

TAK

718 NumerPDF 31.36/19 LKS Orkan Ostrzeszów 2020

4
RÓŻAŃSKA Katarzyna 2004-08-10 Z/0420/18

TAK

733 NumerPDF MKLA Łęczyca 2020

5
KOŁDRZAK Julia 2003-12-18 Z/2164/17

TAK

755 NumerPDF 36.91/19 MKLA Łęczyca 2020  ZKN 

6
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 47.63/19 AZS-AWF Warszawa 2020  SKN 

7
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

420 NumerPDF 44.30/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN   SKN 

8
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża 2020  ZKN 

9
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

643 NumerPDF 33.80/19 MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

10
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

419 NumerPDF 29.14/19 AZS UMCS Lublin II 2020

11
LEMIESZEK Klara 2003-07-30 Z/4479/18

TAK

8 NumerPDF 27.05/19 KMKL Sztorm Kołobrzeg 2020

12
IRCHA Diana 2002-08-20 Z/2765/19

TAK

141 NumerPDF 31.06/19 KS Wisła Puławy 2020

13
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

737 NumerPDF 30.01/19 MKLA Łęczyca 2020

14
BARABAN Anita 2006-08-06 Z/3757/19

TAK

124 NumerPDF KS Wisła Puławy 2020

15
GNYP Alicja 2005-08-15 Z/0641/19

TAK

90 NumerPDF 27.08/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020  ROSU 

16
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

83 NumerPDF 30.29/19 LKS Górnik Wałbrzych 2020

17
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

29 NumerPDF 37.08/19 UKS Tempo 5 Przemyśl 2020  ZKN 

18
DRÓZD Wiktoria 2003-05-30 Z/2316/17

TAK

758 NumerPDF 37.57/19 GKS Piast Gliwice 2020  ZKN 

19
MICHALAK Marcelina 2006-04-27 Z/2371/20

TAK

30 NumerPDF LKS Orkan Ostrzeszów 2020

 
Rzut młotem K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

966 NumerPDF 44.12/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020

2
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

656 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU   ZKN   SKN 

3
SENKOWSKA Karolina 2002-02-08 Z/2924/17

TAK

621 NumerPDF MKS Osa Zgorzelec 2020  ROSU 

4
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

725 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2020  KNF   SKN 

5
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020  KNF   SKN 

6
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

883 NumerPDF LUKS Start Nakło 2020

7
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

889 NumerPDF 50.54/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020  ZKN   SKN 

8
LENKIEWICZ Aneta 2002-08-29 Z/2668/18

TAK

146 NumerPDF 36.80/19 KS Agros Zamość 2020

9
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

513 NumerPDF ZLKL Zielona Góra 2020

 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GRULA Magdalena 2005-02-28 Z/1593/19

TAK

963 NumerPDF 43.31/19 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2020  ROSU 

2
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

141 NumerPDF 50.97/19 KS Agros Zamość 2020  ZKN 

3
DOBOSZ Antonina 2006-05-10 Z/4073/19

TAK

426 NumerPDF 28.22/19 AZS UMCS Lublin II 2020

4
CZERWIŃSKA Maria 2004-06-04 Z/3947/18

TAK

414 NumerPDF 46.60/19 AZS UMCS Lublin 2020  ZKN 

5
ŻELAZO Zuzanna 2006-07-13 Z/4071/19

TAK

427 NumerPDF 37.78/19 AZS UMCS Lublin 2020

6
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

872 NumerPDF 54.67/19 AZS-AWF Gorzów 2020  ROSU   ZKN   SKN 

7
DUSZKIEWICZ Maria 2004-04-07 Z/5254/18

TAK

973 NumerPDF 52.87/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

8
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

740 NumerPDF 45.82/19 OKS Skra Warszawa 2020  ZKN 

9
KRASOŃ Dominika 2003-05-16 Z/2266/18

TAK

730 NumerPDF 40.08/19 OKS Skra Warszawa 2020

10
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

968 NumerPDF 51.53/19 LKS Stal Mielec 2020  ZKN 

11
LISIECKA Weronika 2006-09-22 Z/0530/20

TAK

875 NumerPDF 25.59/19 LUKS Start Nakło 2020

12
KAŁUŻNA Zuzanna 2003-10-24 Z/3027/17

TAK

853 NumerPDF 49.91/19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2020

13
KŁOCZEWSKA Zuzanna 2003-09-20 Z/3944/17

TAK

146 NumerPDF 37.88/18 KS Wisła Puławy 2020

14
POSTÓJ Julia 2005-01-10 Z/2927/18

TAK

142 NumerPDF 44.85/19 KS Wisła Puławy 2020

15