Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego U12, U14 2021. Wojewódzki festiwal sztafet U16, U18, U20
REDA, 19.05.2021
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKA Natasza 2010-09-26 Z/6652/21

TAK

11 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

2
OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Z/6651/21

TAK

15 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

3
BOROWSKA Dąbrówka 2010-07-22 Z/6649/21

TAK

10 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

4
DZIEMIŃSKA Witosława 2010-11-06 Z/3399/21

TAK

16 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

5
DĘBICKA Iga 2010-11-15 Z/5046/21

TAK

19 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

6
TUSK Julia 2010-07-14 Z/3366/20

TAK

15 NumerPDF 10.14/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

7
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

865 NumerPDF 9.46/20 LUKS Start Nakło 2021

8
SZYMCZAK Klaudia 2011-11-26 Z/2275/20

TAK

847 NumerPDF 10.73/20 LUKS Start Nakło 2021

9
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

889 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

10
MICHALAK Amelia 2010-09-16 Z/2142/21

TAK

858 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

11
BAJERSKA Eliza 2011-07-25 Z/2137/21

TAK

852 NumerPDF 12.22/20 LUKS Start Nakło 2021

12
JEZIORSKA Weronika 2010-03-12 Z/9034/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

13
KOSMALSKA Antonia 2010-07-23 Z/6934/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

14
KANIOWSKA Amelia 2011-11-17 Z/6206/21

TAK

61 NumerPDF AML Słupsk 2021

15
ZAŁUPKA Jagoda 2010-03-29 Z/6210/21

TAK

78 NumerPDF AML Słupsk 2021

16
BALD Zuzanna 2010-03-18 Z/0772/21

TAK

7 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

17
KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 Z/1816/20

TAK

19 NumerPDF 9.59/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

18
FABISZ Helena 2010-01-24 Z/0775/21

TAK

3 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

19
LEONIAK Marta 2010-01-10 Z/0777/21

TAK

4 NumerPDF 10.05/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Z/6650/21

TAK

13 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

2
CICHY Maja 2009-12-30 Z/6799/21

TAK

20 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

3
GRABOWSKA Julia 2008-10-09 Z/2700/19

TAK

840 NumerPDF 8.43/20 KL Lechia Gdańsk 2021

4
KULESZA Inka 2009-10-07 Z/1048/21

TAK

764 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

5
WOJDA Patrycja 2009-08-01 Z/2290/21

TAK

757 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

6
ZIEMKOWSKA Julia 2009-11-04 Z/6936/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

7
WĄSIK Zofia 2009-05-31 Z/4141/20

TAK

89 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2021

8
NIEMCZEWSKA Julia 2009-03-25 Z/10563/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

9
KONIEC Anna 2008-11-23 Z/10562/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

10
WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 Z/2547/20

TAK

704 NumerPDF AML Słupsk 2021

11
KOPYŁEK Aleksandra 2008-09-17 Z/2485/21

TAK

745 NumerPDF 8.91/20 MMKS Gdańsk 2021

12
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

882 NumerPDF 8.88/20 LUKS Start Nakło 2021

13
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF 8.85/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

14
JASIŃSKA Julia 2009-07-14 Z/0999/21

TAK

4 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

15
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

25 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

16
KUBICA Anna 2009-02-17 Z/1820/20

TAK

58 NumerPDF 10.39/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

17
MACH Alicja 2008-07-16 Z/1814/20

TAK

18 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
300 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 Z/0683/21

TAK

709 NumerPDF 51.66 51.66/21 AML Słupsk 2021

2
CICHY Maja 2009-12-30 Z/6799/21

TAK

20 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

3
DOMASZK Klaudia 2009-02-15 Z/0004/21

TAK

39 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

4
DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Z/6650/21

TAK

13 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

5
JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 Z/0166/21

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2021

6
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

879 NumerPDF 54.12/20 LUKS Start Nakło 2021

7
DYNEK Kaja 2009-09-15 Z/0773/21

TAK

1 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

8
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF 53.25/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

9
JASIŃSKA Julia 2009-07-14 Z/0999/21

TAK

4 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

10
KLAJBOR Amelia 2008-08-14 Z/1134/20

TAK

25 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

11
KUBICA Anna 2009-02-17 Z/1820/20

TAK

58 NumerPDF 55.81/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

12
MACH Alicja 2008-07-16 Z/1814/20

TAK

18 NumerPDF 51.62/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKA Natasza 2010-09-26 Z/6652/21

TAK

11 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

2
OLSZEWSKA Nadia 2010-09-26 Z/6651/21

TAK

15 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

3
DĘBICKA Iga 2010-11-15 Z/5046/21

TAK

19 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

4
BOROWSKA Dąbrówka 2010-07-22 Z/6649/21

TAK

10 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2021

5
TUSK Julia 2010-07-14 Z/3366/20

TAK

15 NumerPDF 55.83/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

6
PIOTRASCHKE Maja 2010-10-22 Z/6204/21

TAK

728 NumerPDF AML Słupsk 2021

7
BALD Zuzanna 2010-03-18 Z/0772/21

TAK

7 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

8
KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 Z/1816/20

TAK

19 NumerPDF 52.28/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

9
FABISZ Helena 2010-01-24 Z/0775/21

TAK

3 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Z/3438/20

TAK

10 NumerPDF 1:55.32/20 Akademia Biegowa Kartuzy 2021

2
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

17 NumerPDF 2:02.38/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
ŁAGUNA Anna 2009-10-05 Z/2697/19

TAK

838 NumerPDF 1:54.96/20 KL Lechia Gdańsk 2021

4
TESKA Patrycja 2008-06-08 Z/6821/21

TAK

341 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2021

5
KRYSZEŃ Marta 2008-06-18 Z/6360/21

TAK

767 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

6
DANCEWICZ Milena 2009-09-22 Z/1809/20

TAK

746 NumerPDF 2:05.43/20 MMKS Gdańsk 2021

7
SPRENGEL Lena 2008-06-12 Z/2291/21

TAK

781 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

8
GLIŃSKA Zofia 2009-05-05 Z/1049/21

TAK

775 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

9
ZINIEWICZ Nikola 2008-01-14 Z/4374/20

TAK

708 NumerPDF 1:52.87/20 AML Słupsk 2021

10
GÓRALEWSKA Helena 2008-05-27 Z/6359/21

TAK

734 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

11
PESTKA Oksana 2008-05-01 Z/0060/19

TAK

700 NumerPDF 1:43.42/20 AML Słupsk 2021

12
SADOWSKA Martyna 2008-01-14 Z/3610/19

TAK

81 NumerPDF 2:02.93/20 KUKS Remus Kościerzyna 2021

13
WALKUSZ Antonina 2009-03-10 Z/0510/20

TAK

101 NumerPDF 2:03.58/20 KUKS Remus Kościerzyna 2021

14
BANASZAK Julia 2008-05-14 Z/0016/19

TAK

17 NumerPDF 1:51.90/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

15
KŁOSIN Nadia 2009-09-12 Z/1819/20

TAK

15 NumerPDF 1:58.94/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

16
ŁAPKA Karina 2008-09-25 Z/1106/20

TAK

40 NumerPDF 1:53.37/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

17
ZALEŚNA Zuzanna 2008-03-15 Z/1823/20

TAK

11 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
600 metrów K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WITOSŁAWSKA Weronika 2011-03-29 Z/3082/20

TAK

92 NumerPDF 2:17.33/20 KL Lechia Gdańsk 2021

2
GIERASIK Zosia 2010-07-20 Z/2289/21

TAK

779 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

3
KLEIN Celia 2010-09-13 Z/1920/21

TAK

106 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

4
ZARACH Monika 2011-01-17 Z/2272/21

TAK

111 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

5
ZWOLAK Oliwia 2010-10-22 Z/6205/21

TAK

701 NumerPDF AML Słupsk 2021

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 Z/2547/20

TAK

704 NumerPDF 1.50 1.55/20 AML Słupsk 2021

2
SZTĄBOROWSKA Maja 2008-10-07 Z/6677/21

TAK

30 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
MAŃKOWSKA Olga 2009-02-26 Z/2274/20

TAK

879 NumerPDF 1.20/20 LUKS Start Nakło 2021

4
KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 Z/4375/20

TAK

703 NumerPDF 1.25/20 AML Słupsk 2021

5
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

882 NumerPDF 1.40/20 LUKS Start Nakło 2021

6
OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 Z/1000/21

TAK

36 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
Skok wzwyż K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
PILARSKA Lena 2010-05-03 Z/2140/21

TAK

877 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

2
KUCHARSKA Zofia 2010-03-11 Z/2139/21

TAK

889 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

3
OSTROWSKA Maja 2011-07-26 Z/2864/20

TAK

864 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

 
Skok w dal dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKA Nikola 2011-01-05 Z/2866/20

TAK

869 NumerPDF 3.50/20 LUKS Start Nakło 2021

2
MUREK Zuzanna 2010-02-18 Z/2141/21

TAK

857 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

3
SZYMCZAK Natalia 2010-02-14 Z/2276/20

TAK

865 NumerPDF 3.95/20 LUKS Start Nakło 2021

4
KANIOWSKA Amelia 2011-11-17 Z/6206/21

TAK

61 NumerPDF AML Słupsk 2021

5
LEONIAK Marta 2010-01-10 Z/0777/21

TAK

4 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
Skok w dal K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTĄBOROWSKA Maja 2008-10-07 Z/6677/21

TAK

30 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
DOMASZK Klaudia 2009-02-15 Z/0004/21

TAK

39 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
ŻURAWSKA Marta 2008-10-24 Z/1736/21

TAK

754 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

4
ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 Z/2484/21

TAK

745 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

5
JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 Z/0166/21

TAK

713 NumerPDF AML Słupsk 2021

6
WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 Z/6933/21

TAK

899 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

7
MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 Z/2865/20

TAK

860 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

8
HIRSZ Amelia 2008-12-11 Z/0051/19

TAK

13 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

9
WEGNER Kaja 2009-10-22 Z/10564/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

10
KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 Z/4375/20

TAK

703 NumerPDF AML Słupsk 2021

11
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

870 NumerPDF 3.38/20 LUKS Start Nakło 2021

12
IWOŁA Klara 2008-12-21 Z/0127/19

TAK

14 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

13
OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 Z/1000/21

TAK

36 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Paulina 2008-10-17 Z/0006/21

TAK

44 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
SPRENGEL Lena 2008-06-12 Z/2291/21

TAK

781 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

3
SZYMECZKO Natalia 2009-11-19 Z/2446/21

TAK

895 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

4
WĄSIK Zofia 2009-05-31 Z/4141/20

TAK

89 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2021

5
GAWLIK Lena 2008-04-29 Z/4366/20

TAK

728 NumerPDF 8.27/19 AML Słupsk 2021

 
Rzut piłeczką palantową K SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x50 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DAWIDOWSKA Zofia
2. OLSZEWSKA Nadia
3. MARSZEWSKA Maja
4. OLSZEWSKA Natasza
2009
2010
2008
2010
NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy

2 1. DOMASZK Klaudia
2. TUSK Julia
3. STENCEL Zuzanna
4. STENCEL Paulina
2009
2010
2009
2008
NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo

3 1. ADAMCZYK Emilia
2. DANCEWICZ Milena
3. KOPYŁEK Aleksandra
4. WOJDA Patrycja
2009
2009
2008
2009
NumerPDF MMKS Gdańsk

4 1. BAJERSKA Eliza
2. NIEMCZEWSKA Julia
3. MICHALAK Amelia
4. JEZIORSKA Weronika
2011
2009
2010
2010
NumerPDF LUKS Start Nakło IV

5 1. KOSMALSKA Antonia
2. SZYMCZAK Klaudia
3. OSTROWSKA Maja
4. MACIEJEWSKA Nikola
2010
2011
2011
2011
NumerPDF LUKS Start Nakło III

6 1. PILARSKA Lena
2. ZIEMKOWSKA Julia
3. MUREK Zuzanna
4. MACIEJEWSKA Kamila
2010
2009
2010
2009
NumerPDF LUKS Start Nakło II

7 1. SZYMCZAK Natalia
2. KUCHARSKA Zofia
3. MAŃKOWSKA Olga
4. SIKORSKA Zuzanna
2010
2010
2009
2008
NumerPDF LUKS Start Nakło

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x400 metrów Mix
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x600 metrów Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
4x800 metrów Mix U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BARTOSZEWICZ Julia
2. KUKLIŃSKA Małgorzata
3. JEZNACH Anna
4. LEWAŃCZYK Emilia
2007
2007
2006
2006
NumerPDF MMKS Gdańsk

2 1. PATEJUK Milena
2. JĘCHOREK Kinga
3. PRUSS Magdalena
4. CZEPIEL Milena
2006
2007
2006
2006
NumerPDF AML Słupsk

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMASZK Dawid 2012-03-24 Z/6676/21

TAK

32 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
PLATA Marcel 2010-08-10 Z/0435/20

TAK

84 NumerPDF 10.11/20 KL Lechia Gdańsk 2021

3
LEPAK Filip 2011-12-23 Z/3398/21

TAK

24 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

4
MATYKA Witold 2010-09-24 Z/10188/21

TAK

888 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

5
SZAFRAŃSKI Adam 2010-07-10 Z/7396/21

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2021

6
ŚWIGOWSKI Igor 2010-04-07 Z/11120/21

TAK

85 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2021

7
DZIRBA Szymon 2010-09-30 Z/0774/21

TAK

2 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
60 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

21 NumerPDF 10.07/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
PAJĄSKI Jacek 2009-01-01 Z/5052/21

TAK

765 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

3
KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 Z/4326/20

TAK

710 NumerPDF 8.41/20 AML Słupsk 2021

4
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

858 NumerPDF 8.59/20 LUKS Start Nakło 2021

5
KARAŚ Konrad 2008-08-25 Z/1817/20

TAK

23 NumerPDF 9.18/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

6
KUBICA Piotr 2009-02-17 Z/1050/21

TAK

3 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

7
RACZYŃSKI Marcel 2008-04-30 Z/0998/21

TAK

5 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

8
STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 Z/0779/21

TAK

7 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
300 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁEK Mateusz 2008-03-14 Z/0079/20

TAK

710 NumerPDF 46.34 46.34/21 AML Słupsk 2021

2
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

28 NumerPDF 51.11/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

21 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

4
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

853 NumerPDF 47.81/20 LUKS Start Nakło 2021

5
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

859 NumerPDF 52.88/20 LUKS Start Nakło 2021

6
GRACZYK Aleksander 2008-04-23 Z/3437/20

TAK

38 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

7
KNAP Karol 2009-11-07 Z/1824/20

TAK

29 NumerPDF 54.85/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

8
KUBICA Piotr 2009-02-17 Z/1050/21

TAK

3 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

9
STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 Z/0779/21

TAK

7 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMASZK Dawid 2012-03-24 Z/6676/21

TAK

32 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
LEPAK Filip 2011-12-23 Z/3398/21

TAK

24 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
ŚWIGOWSKI Igor 2010-04-07 Z/11120/21

TAK

85 NumerPDF SKS Sokół Malbork 2021

4
DZIRBA Szymon 2010-09-30 Z/0774/21

TAK

2 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
1000 metrów chłopców
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
1000 metrów M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
TROJAK Jakub 2008-06-21 Z/0086/21

TAK

701 NumerPDF 3:23.94 3:23.20/20 AML Słupsk 2021

2
SERKOWSKI Samuel 2009-01-01 Z/5389/21

TAK

61 NumerPDF 3:25.00 GKS Cartusia Kartuzy 2021

3
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

22 NumerPDF 3:46.28/19 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

4
GUSARSKI Maksymilian 2009-12-10 Z/1919/21

TAK

107 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

5
SUGIER Franciszek 2009-04-08 Z/1921/21

TAK

109 NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna 2021

6
RUŁA Oskar 2009-05-09 Z/0848/21

TAK

6 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

7
WITCZAK Jan 2009-03-20 Z/2490/21

TAK

6 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

8
WYŻLIC Damian 2008-10-09 Z/1815/20

TAK

30 NumerPDF 3:33.52/20 ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
Skok wzwyż M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 Z/2273/20

TAK

858 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

2
GRZEGOREK Michał 2009-01-26 Z/2251/21

TAK

862 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

 
Skok wzwyż M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

850 NumerPDF 1.10/20 LUKS Start Nakło 2021

 
Skok w dal chłopcy
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

28 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 Z/4326/20

TAK

710 NumerPDF 5.19/20 AML Słupsk 2021

3
OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 Z/0549/18

TAK

853 NumerPDF 4.50/19 LUKS Start Nakło 2021

4
STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 Z/2277/20

TAK

859 NumerPDF 4.12/20 LUKS Start Nakło 2021

5
SKIBA Tymoteusz 2009-07-17 Z/0778/21

TAK

7 NumerPDF ULKS Skoczek Pogórze 2021

 
Skok w dal M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 Z/1396/19

TAK

850 NumerPDF 3.85/20 LUKS Start Nakło 2021

 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKURAT Maksymilian 2009-09-18 Z/0005/21

TAK

46 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

2
KRENCKI Damian 2009-01-14 Z/0002/21

TAK

42 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2021

3
SŁOŃSKI Filip 2008-03-24 Z/4388/20

TAK

777 NumerPDF MMKS Gdańsk 2021

4
KOŃCZAL Hubert 2008-06-19 Z/0545/18

TAK

864 NumerPDF LUKS Start Nakło 2021

5
GRUSZEWSKI Jakub 2008-08-05 Z/0168/21

TAK

704 NumerPDF AML Słupsk 2021

 
Rzut piłeczką palantową M SP
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAFRAŃSKI Adam 2010-07-10 Z/7396/21

TAK

712 NumerPDF AML Słupsk 2021

2
MIELESZCZUK Marek 2010-09-22 Z/7358/21

TAK

711 NumerPDF AML Słupsk 2021

 
4x50 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. DOMASZK Dawid
2. LEPAK Filip
3. STENCEL Filip
4. LUBECKI Maksymilian
2012
2011
2009
2008
NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo

2 1. JANKOWSKI Maksymilian
2. OKONIEWSKI Franciszek
3. STACHOWSKI Jonatan
4. STAŃCZYK Hubert
2011
2008
2009
2009
NumerPDF LUKS Start Nakło

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok
PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2021 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BREZA Dawid
2. KLUKA Jakub
3. STEGART Paweł
4. ŁADA Nikodem
5. MEYER Dawid
2007
2007
2007
2007
2006
NumerPDF KUKS Remus Kościerzyna