Internetowe zgłoszenia do imprezy: XII Pomorska Olimpiada Lekkoatletyczna - Dysk Pomorski
BYTÓW, 21.10.2020
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

17 NumerPDF PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
LEWANDOWSKA Weronika 2009-01-01

20 NumerPDF PK LKS Zantyr Sztum 2020

3
DOMASZK Klaudia 2009-02-15

15 NumerPDF PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

4
ZIEGERT Magdalena 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

5
SROKA Justyna 2010-01-01

20 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

6
BARAŃSKA Alicja 2011-01-01

20 NumerPDF PK LKS Zantyr Sztum 2020

7
WĄSIK Zosia 2009-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STEINIGER Anna 2008-01-01

20 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

2
KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 Z/3556/20

TAK

20 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

3
MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

4
STROJK Sara 2007-01-01

5 NumerPDF 9.86/19 Powiat bytowski

5
MĘCZYKOWSKA Daria 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

6
KRUSIŃSKA Kornelia 2007-01-01

20 NumerPDF 10.06/18 Powiat sztumski

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STOLC Oliwia 2005-01-01

5 NumerPDF 13.37 13.35/19 Powiat bytowski  ROSU 

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/4109/20

TAK

700 NumerPDF 13.71 13.70/19 STS Pomerania Szczecinek 2020

3
SOKALSKA Weronika 2005-01-01

20 NumerPDF 13.92 13.92/20 PK Powiat sztumski

4
LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 Z/1817/18

TAK

23 NumerPDF 14.54 14.54/20 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

5
BROWARCZYK Oliwia 2006-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

6
TROKA Julita 2006-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

7
SKÓRA Katarzyna 2005-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

 
300 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Zuzanna 2009-01-08 Z/3365/20

TAK

17 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
DOMASZK Klaudia 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
ŁOSIŃSKA Łucja 2009-01-01

5 NumerPDF 52.72/19 Powiat bytowski

4
WALKUSZ Antonina 2009-01-01

10 NumerPDF PK Powiat kościerski

5
WOJTYSIAK Maja 2009-01-01

20 NumerPDF 65.71/18 Powiat sztumski

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01

10 NumerPDF 1:40.69 1:40.69/20 Powiat kościerski

2
ŚMIGOWSKA Nadia 2006-01-01

20 NumerPDF 1:57.24 1:57.24/20 Powiat sztumski

3
ŚWIĄTKOWIAK Julianna 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

4
MOMOT Julia 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

5
PIECHOWSKA Roksana 2005-01-01

5 NumerPDF 1:41.53/19 Powiat bytowski  ROSU 

6
KALINOWSKA Wiktoria 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
600 metrów dziewczęta
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
MACHNIKOWSKA Agata 2008-01-01

20 NumerPDF 1:57.54 1:57.54/20 Powiat sztumski

2
SAŁEK Julia 2007-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

3
BREZA Agata 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

4
MODRZEJEWSKA Anna 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKALSKA Weronika 2005-01-01

20 NumerPDF 4.54 4.54/20 Powiat sztumski

2
LUBECKA Wiktoria 2006-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
PRĄDZYŃSKA Malwina 2005-01-01

5 NumerPDF 4.04/19 Powiat bytowski

4
KALINOWSKA Wiktoria 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

5
TROKA Julita 2006-01-02 Z/1813/18

TAK

21 NumerPDF 3.78/19 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

6
WALA Julia 2005-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

7
ŚWIĄTKOWIAK Julianna 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKA Alicja 2011-01-01

20 NumerPDF PK LKS Zantyr Sztum 2020

2
NAPIĘTEK Wiktoria 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
MAJEWSKA Magdalena 2009-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

4
ŚCIGAŁA Zuzanna 2009-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

5
MANIKOWSKA Natalia 2009-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Paulina 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

2
BRECHKO Mariya 2007-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

3
BOJANOWSKA Wiktoria 2007-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

4
MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

5
STEINIGER Anna 2008-01-01

20 NumerPDF PK LKS Zantyr Sztum 2020

6
HARASIUK Patrycja 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŃKO Ida 2005-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

2
POBŁOCKA Wanesa 2005-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
KLASSA Urszula 2006-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

4
SZAJNER Wiktoria 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
Rzut piłeczką palantową (80) K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
RYGIELSKA Roksana 2009-01-01

20 NumerPDF 24.00 24.00/20 Powiat sztumski

2
ORZŁOWSKA Wanessa 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
MANIKOWSKA Natalia 2009-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
Rzut piłeczką palantową K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
GEJDA Ada 2007-01-01

20 NumerPDF LKS Zantyr Sztum 2020

2
KOSIKOWSKA Wiktoria 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
BRECHKO Mariya 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
4x100 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BREZA Agata
2. BRECHKO Mariya
3. HARASIUK Patrycja
4. STROJK Sara
2007
2007
2007
2007
NumerPDF Powiat bytowski

2 1. KRUSIŃSKA Kornelia
2. MACHNIKOWSKA Agata
3. BOJANOWSKA Wiktoria
4. SAŁEK Julia
2007
2008
2007
2007
NumerPDF Powiat sztumski

3 1. MĘCZYKOWSKA Daria
2. BREZA Paulina
3. KOSIKOWSKA Wiktoria
4. LISKOWSKA Michalina
2007
2007
2007
2008
NumerPDF Powiat kościerski

 
4x100 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. ZIEGERT Magdalena
2. NAPIĘTEK Wiktoria
3. DOMASZK Klaudia
4. ORZŁOWSKA Wanessa
2009
2009
2009
2009
NumerPDF Powiat kościerski

2 1. ŁOSIŃSKA Łucja
2. MANIKOWSKA Natalia
3. METLICKA Michalina
4. ŚCIGAŁA Zuzanna
2009
2009
2010
2009
NumerPDF Powiat bytowski

 
Sztafeta szwedzka (100-200-300-400) Mix U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. RYGIELSKA Antonia
2. BROWARCZYK Oliwia
3. ŚMIGOWSKA Nadia
4. SOKALSKA Weronika
5. WIŚNIEWSKA Kinga
2005
2006
2006
2005
2005
NumerPDF Powiat sztumski

2 1. TROKA Julita
2. POBŁOCKA Amelia
3. POBŁOCKA Wanesa
4. LITWIN Nikola
2006
2005
2005
2005
NumerPDF Powiat kościerski

3 1. STOLC Oliwia
2. PRĄDZYŃSKA Malwina
3. KALINOWSKA Wiktoria
4. PIECHOWSKA Roksana
2005
2005
2006
2005
NumerPDF Powiat bytowski

 
60 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
ZBLEWSKI Piotr 2007-04-10 Z/0081/20

TAK

40 NumerPDF PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
MACH Robert 2007-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

3
LITWIN Szymon 2008-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

4
SŁAWKOWSKI Julian 2008-01-01

20 NumerPDF 9.49/19 Powiat sztumski

5
HUSAK Dawid 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEROSŁAWSKI Maciej 2010-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

2
DZIEMIŃSKI Oskar 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

20 NumerPDF PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

4
MARCINIAK Damian 2009-01-01

5 NumerPDF 9.70/19 Powiat bytowski

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 Z/0605/19

TAK

34 NumerPDF 12.33 12.33/20 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-01-01

20 NumerPDF 13.18 13.18/20 PK Powiat sztumski

3
MANIKOWSKI Miłosz 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

4
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

5
KLOSKOWSKI Szymon 2005-01-01

5 NumerPDF 11.68/19 PK Powiat bytowski  ROSU 

6
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-01

20 NumerPDF PK Powiat sztumski

7
DZIEMIŃSKI Adrian 2006-01-01

10 NumerPDF 13.53/19 Powiat kościerski

8
SOWINSKI Bartosz 2005-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

9
SKOCZYK Dawid 2006-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
300 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
STENCEL Filip 2009-07-28 Z/3533/20

TAK

20 NumerPDF 51.11 51.11/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
BRUCKI Julian 2010-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

3
STORMANN Oskar 2010-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
BUŚKO Mateusz 2006-09-24 Z/0101/20

TAK

10 NumerPDF 2:41.88 2:41.88/20 UKS Ekoludek Szczenurze 2020

2
FĄFERKO Kamil 2005-03-24 Z/1669/19

TAK

31 NumerPDF 2:59.57 2:59.57/20 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

3
MEGIER Adrian 2005-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

4
WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

5
BREZA Michał 2005-10-27 Z/4119/20

TAK

41 NumerPDF PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

6
JASZEWSKI Kacper 2005-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

7
KOBIELA Mikołaj 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

8
BIENIOSZEK Dawid 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

9
WĄSIK Oskar 2005-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

10
PELA Bartłomiej 2006-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
1000 metrów chłopców
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKOWIAK Maciej 2007-01-01

20 NumerPDF 3:18.10 3:18.10/20 Powiat sztumski

2
KASZEWSKI Bartłomiej 2008-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

3
LUBECKI Maksymilian 2008-06-17 Z/3404/19

TAK

15 NumerPDF 3:46.28/19 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

4
TROCHOWSKI Rafał 2007-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

5
KLUKA Jakub 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

6
PYCH- LIPIŃSKI Paweł 2008-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

7
WINIARSKI Michał 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

8
ŻYWICKI Krystian 2008-01-01

10 NumerPDF PK Powiat kościerski

9
STEGART Paweł 2007-01-01

10 NumerPDF PK Powiat kościerski

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Nikodem 2006-01-01

20 NumerPDF 5.42 5.42/20 Powiat sztumski

2
SZMAGLIK Mateusz 2006-01-01

10 NumerPDF 5.03 5.03/20 PK Powiat kościerski

3
RÓŻYCKI Łukasz 2006-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

4
OLSZEWSKI Jakub 2005-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

5
RUTKOWSKI Maksymilian 2006-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

6
LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-01

20 NumerPDF PK Powiat sztumski

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWKI Tymon 2010-01-01

20 NumerPDF 3.72/19 Powiat sztumski

2
LUBECKI Tymoteusz 2010-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
HUSAK Dawid 2007-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

2
BŁĘDOWSKI Kacper 2008-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

3
POPOWICZ Wojciech 2008-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

4
ZBLEWSKI Piotr 2007-04-10 Z/0081/20

TAK

40 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

5
WOŹNIAK Jakub 2007-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

6
MACH Robert 2007-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
PEPLIŃSKI Marek 2006-03-18 Z/2509/20

TAK

44 NumerPDF 7.99 7.99/20 PK UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
LEMAŃCZYK Leon 2005-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

3
WOJTAŚ Mateusz 2005-01-01

20 NumerPDF Powiat sztumski

4
MARKOWICZ Stanisław 2005-01-01

13 NumerPDF Powiat malborski

5
BIŃCZYK Dawid 2006-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

 
Rzut piłeczką palantową M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-01

20 NumerPDF 51.00 51.00/20 Powiat sztumski

2
PYCH- LIPIŃSKI Paweł 2008-01-01

5 NumerPDF Powiat bytowski

3
SŁODKI Seweryn 2008-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

4
ADAMCZYK Karol 2007-01-01

5 NumerPDF PK Powiat bytowski

 
Rzut piłeczką palantową (80) M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1
JASZEWSKI Nikodem 2009-03-23 Z/3554/20

TAK

21 NumerPDF 35.00 35.00/20 UKS Olimpijczyk Skorzewo 2020

2
RUECK Adam 2009-01-01

10 NumerPDF Powiat kościerski

 
4x100 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. LITWIN Szymon
2. KLUKA Jakub
3. WOŹNIAK Jakub
4. SŁODKI Seweryn
2008
2007
2007
2008
NumerPDF Powiat kościerski

 
4x100 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Kadra 2020 Weryfikacja
elektroniczna
1 1. STORMANN Oskar
2. DZIEMIŃSKI Oskar
3. LUBECKI Tymoteusz
4. RUECK Adam
2010
2009
2010
2009
NumerPDF Powiat kościerski